Nope

kas notiek...

21.11.14 21:24 - [info]ezss - veikalziņas

Hohö, tikko iegādājos ideālu vecmeitas komplektu: vīns, krūšturis, dzija un kaķbarība.

21.11.14 19:46 - [info]neraate

bija nesen cibā diskusijas par Bokas jaunkundzēm un uzkopšanu. es arī grasos izsaukt mājāzi. mājāzis ļ.entuziastisks, pats uzprasījās un man pie visa vēl arī neslaucītā grīda nedaudz sāk apbēdināt. viss forši. a ko darīt, ja pierod?!

21.11.14 18:24 - [info]thx1138 rakstīja iekš [info]par_velti - Canon bateriju lādētājs

Canon 350D un 400D bateriju lādētājs.

bilde )

21.11.14 18:16 - [info]malvine_truse rakstīja iekš [info]muzons


Fact - Fact (1998)21.11.14 17:38 - [info]planeeta

Lūk, stāvu vienā pasākumā, tāda visa tikko apbalvota. Ar puķēm, dēlīti, dāvanu maisiņu, vēl kaut ko apkrāvusies.
Pieņemu apsveikumus no pazīstamiem un svešiem ārā nācējiem, paralēli skatos neatbildētos zvanus mobilajā.
Tad pēkšņi no plūsmas uz kafijas galdu atdalās viens kungs, pienāk man klāt ar tekstu:
- ja jūs mani bildēsiet, dabūsiet pa seju

izrādās, viņam ir pat vesela fanu grupa:
https://www.facebook.com/partybomzi?fref=ts

21.11.14 16:18 - [info]noisiite

Es gan ceru, ka rīt trakumi ap sniegu norimsies, cilvēki apradīs un es mierīgi varēšu braukt uz Jūrmalu. Vispār jau tā kaitinoši, ka tikai dienu iepriekš paziņo, ka mums jābūt dz/d pasākumā, bet nu māsai tā svinēšana arī tik tagad uz galvas uzkrita, kad visi sāka prasīties ciemos.
Vilhelmīne tagad sēž pavisam stabili, nežvāgojas vairs. Tagad tik grūtāk ir vaktēt, lai nav kaut kur piecēlusies kājās. Kad viss atrakciju parks ir novākts, lai grīdas iztīrītu/izmazgātu, tad viņa pēkšņi attopas, ka ir dīvāns, sekcija utt. pie kā var kājās celties. (kad viesistaba un guļamistaba atkal ir atrakciju parks, tad viņa gandrīz nemaz neceļas kājās)
Kad grib uz rokām, pierāpo klāt, ieķeras kājā un ceļas uz augšu. Ļoti labi zin, kur ir pups, un ķeras klāt, cenšas novilkt kreklu, kad ir izsalkusi vai grib padzerties.
Negribas piesaukt Mērfiju, bet joprojām mums ir perfektais režīms, kad bērns guļ līdz pusdeviņiem, deviņiem. (nu ok, gulēt neiet vairs astoņos, deviņos, bet tas nekas, man ir svarīgi no rītiem izgulēties)

21.11.14 14:24 - [info]neraate

viņu bezkaunībai nav robežu, lēkā pa tīro veļu un knābā knaģus. uz bēbīša drēbītēm!!!

21.11.14 12:47 - [info]planeeta

Šī gada laikā esmu satikusi divus cilvēkus, kuri ir pārliecināti, ka viņi būs nākamie prezidenti.

21.11.14 11:02 - [info]santa_be rakstīja iekš [info]par_velti - televizora galdiņš

Atdodu, pašsavākšana Teikā, santa.bieza@gmail.com. 

Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nevienam nebūs vajadzīgs dosies tusēt ielu dzīvē pie konteineriem :)


bilde )

21.11.14 01:06 - [info]banderlogs

Ja godīgi, es jau sen esmu atmetusi cerības, ka kādu dienu varētu kļūt par tādu ļoti apzinīgu un čaklu pieaugušo, kurš neatliks visu uz pēdējo brīdi un mācīsies/strādās, kad vajadzēs mācīties/strādāt, nevis skatīsies seriālus vai siekalosies gar viktorijas sekrēta mājaslapas krūšturiem. Tagad jau es priecājos, ja vienas dienas laikā saņemos un izlasu 20 lappušu akadēmisko rakstu un ieeju dušā.

21.11.14 00:20 - [info]neraate

ieraudzīju sniedziņu, apraudājos

20.11.14 21:24 - [info]dienasgramata

SKATIES. Cilvēki grib tetovējumus ar senajiem latviešu ornamentiem.

20.11.14 17:36 - [info]neraate - psc

85 G

20.11.14 09:03 - [info]noisiite

Septiņi mēneši jau.
Pārsvarā pārvietojas lienot, jo tā ērtāk. Rāpo tikai pavisam mazus gabalus, gultā un vietās, kur nav slīdīgi. Bīstamā zona ir augusi līdz viņas augumam, spēj piecelties kājās un paņemt ieraudzīto lietu. (bet nu man maksimāli ir darīts, lai viņai būtu interesanti uz grīdas, viss novākts tā, lai nebūtu kur celties, joki vien sanāk, ja viesistabā kaut ko ātrumā uz dīvāna noliek)
Aktīvi pļāpā, gadās, ka netīšām atkārto vecāku teikto, nav pārāk bieži, bet gadās. (piemēram, saku- četri, viņa atkārto- etļi)
Izmēģinājām visādus veidus un secinājām, ka bērna vadīta ēšana ir priekš mums.
tā, bērnam mani vajag, turpināšu vēlāk

18.11.14 21:47 - [info]panacea - Nacionālās svinēšanas kultūras īpatnības

Bet nu jā, kamēr slavēju amerikāņu kulināriju, es nesaprotu, kas viņiem ir ar svinīgu saviesīgu pasākumu organizēšanu impotenci. Laikam viss tas neformālisms tā aizgājis līdz kaulu smadzenēm, ka nespēj to pieņemt. Lai gan īstenībā gan jau ir vienkāršāk -- tā pat kā kaut kādā Āfrikā, vienkārši kultūru nav redzējuši, he he.

Bet tātad par piemēru pagājušā vakara vakariņas. It kā tādas svarīgas, kur visādi baigie spīkeri nolasījušies, it kā maksāja $50, tad jau it kā varētu gaidīt kaut ko jauku, it īpaši, ja ņemam vērā, ka, piemēram, iepriekšējā iestādē - komerciālā restorānā - ar šmigu un paiku, un dzeramnaudu atstāju $25. Bet tātad es ierodos -- tur ir tie uzstellētie pagaidu galdi un krēsli, kas pats par sevi nav nekas traks, bet viņi ir ļoti uzkrītoši tie saliekamie gali un krēsli, kas ir neglīti. Jocīgi, bet uz galdiem jau ir sakrāmēti gan starteri, gan saldais (kaut kāda briesmīga torte -- sirds un asinsvadu slimību kongresā !!) -- un tā arī viņi tur marinējas pusstundu pirms vakariņu sākšanās. Kas ir vēl trakāk -- tai pašā ēdamzālē ir uzstellēts kases aparāts, kur pa $9 pārdod biļetītes vīnam un alum! Piedevām alu tā arī deva vnk stikla pudelēs, pat glāzi nepiedāvājot, bet nu tak it kā smalkas vakariņas, ehem! Un pašās vakariņās tika servēta pārcepta vista ar kkādiem kartupeļu plāceņiem un pārgrilētiem dārzeņiem. Nu apmēram kā sūdīgas kvalitātes studentu ēdnīcā.

Ok, es vairs/jau tagad nezinu kā ir LV (gan jau ka pārspīlēti svinīgi), bet Anglijā mēs būtu nodzirdīti līdz nemaņai ar cenā iekļautu vīnu, visas ēdienu kārtas pienestu viesmīlis un ēdiens arī būtu normāli pagatavots. Kāpēc ASV tā nevar, es nezinu. Un ASV nav pirmā reize, starp citu, kad esmu uz it kā uz svarīgām vakariņām, bet nu serviss ir kaut kāds... jocīgs. Un, ja tā padomā, arī citi svinīgi pasākumi ir jocīgi -- nu tur, piemēram, matrikulācijas vai izlaidumi -- viss tāds liels ļembasts, bet ar svinīgumu pagrūti.

Šorīt saskrējos ar vienu angļu kolēģi un vienu holandieti un visi nevāji iešutām pār pagājušā vakara vakariņām, un vistrākāk jau par to pārcenoto alhokolu, kas pašiem bija jāpērk vakariņu zālē. Uz priekšdienām nolēmām naudu tērēt restorānos privāti, nevis kaut kā tā. Nja.

19.11.14 19:34 - [info]neraate

kaut kad es pastāstīšu jums, ka vells nav tik mells kā viņu mālē /klausiet jz nord, viņa ir vieda praviete/ un to, kāds es esmu malacis un par teiksmainajiem 20 g, kas ir manas dzīves līdz šim lielākā uzvara, bet šobrīd nevaru, jo morāli jāsagatavojas kaujai, kas ir iesākta, bet ne tuvu nav galā

jo es goda vārds daudz labprātāk vēlreiz dzemdētu, nevis ciestu tās elles mokas, kas ir zīdīšana, bet spriežot pēc Pamelas izskata un piena straumēm, kas necerēti plūst arī tāpat, uzvara ir tuvu. jo to, cik tas ir labi, visi reklamē. un to, ka darot nepareizi - sāp. bet to, ka arī darot pareizi sāp, neviens nepasaka. bet nu labi, jāsaņems un jāiet tas dēliņš modināt, lai to nabaga māmiņu (š.g. t.i. mani) noslauc tā kārtīgāk
bet es neesmu rādītājs, jo man gāja ļ.ļ.labi

19.11.14 19:18 - [info]neraate

dzīvoklī +22 un man salst. ar šausmām domāju par nakti. ko lai velk, ko lai velk, beidzot no tropiem atgriezusies
Powered by Sviesta Ciba