Nope

kas notiek...

25.10.14 22:49 - [info]dienasgramata

DELFI. Romā vairāk nekā miljons cilvēku protestē pret valdības plāniem reformēt darba tirgu
DELFI. Vairāki simti aktīvistu Rīgā iebilst pret viendzimuma attiecībām

25.10.14 20:47 - [info]neraate

Saldā Laime ražo smiltsērkšķu marmelādi. mammamia! kas tā par gardu marmelādi!
 

25.10.14 19:49 - [info]picums rakstīja iekš [info]vajag - Svinību šķūnis

Ja pašam vai draugam svaigā atmiņā daži fakti- padalieties!
Kāds zina, cik izmaksā kāzu svinības šķūnī? Neieskaitot ēdināšanu, guldīšanu utt, tikai pati vieta. Zinu, ka bannte un vēl kas noteikti piedāvā, bet par cenām mājaslapās ne vārda. Bannte, Lantus lauku māja, LU Botāniskā dārza šķūnis vai kas cits- ir kāda pieredze?

25.10.14 10:30 - [info]kz - ***

1

Kad esi kopā ar cilvēku, kas tev ir tik ļoti līdzīgs, ir diezgan interesanti, tā sakot, pavērot sevi no malas. Pēdējie divi mēneši ir bijuši brīnišķīgi, esmu ļoti daudz iemācījies, bet tagad lietas mainās, atkal mainās. Sapratu sevi krietni vairāk.

Nav plāna, ko es tagad darīšu, bet ar sava darba un sevis mīlēšanu nekad nevar iet slikti. Katrā gadījumā ir plāni, kam ir atmests ar roku, kas atkal jāpaceļ.

24.10.14 21:52 - [info]noisiite

Pagulēju pusotru stundu un čīkstīgums mitējās, vēl pēdējie sīkumi jāapdara un var iet atkal gulēt. :>
Vai arī vannā pagulēt.

24.10.14 19:44 - [info]engell rakstīja iekš [info]pa_leeto - Apģērbs

Izpārdodu Ivo Nikkolo, Just Cavalli, Esprit u.c. mazlietotas lietas no sava drēbju skapja.

Pārsvarā L izmērs. Par cenu varam vienoties, ja nemsi vairākas lietas, būs lētāk. Varam tikties pa dienu Vecrīgā un vakaros Imantā.

Ielūkojies šeit:
http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12498

raksti: laima.marsane@gmail.com

24.10.14 19:10 - [info]noisiite

Man vienkārši pietrūkst laika visam. Nu nevaru es uztaisīt kārtīgas pusdienas, izvest bērnu ārā, vēl izdarīt tūkstots sīkumus vienā dienā, tāpat paliek daudz kas nedarīts, pie tam, ap septiņiem jau esmu sagurusi un neko vairs īsti darīt negribas. Dienās, kad V. dodas mazos ķiparus trenēt šahu, es principā arī neko negatavoju, jo V. paēd pēc nodarbībām, bet man vienkārši nav laika neko gatavot, nu ok, reizēm es kaut ko iemetu cepeškrāsnī, reizēm palūdzu atvest kaut ko ēdamu. Toties tādās dienās kā šī, kad esmu bijusi tirgū, uzvārījusi lielo katlu ar zupu, savākusi māju, izspēlējusies ar bērnu (un nu jau viņa ļoti daudz uzmanības prasa (ok, šodien viņai jau bija arī astoņas kakas un vispābā ir no tā visa sarkans dibens, jau nedēļu viņa pietaisa autiņus vismaz trīs reizes dienā, ceru ka beidzot atnāks tie zobi un būs miers mājās)) Jā, un to zupu jau pusi katla vien jau izēdu, nu kā tādā caurā maisā. (Nu labi, reizi dienā jau sanāk kārtīgi paēst, ja nu tiešām arī sagribas, nav nekā mājās un nav laika gatavot, man ir ļoti viegli arī saģērbties un aizbraukt līdz tai pašai Spicei)
Vienvārdsakot, es šodien esmu nogurusi.

24.10.14 15:59 - [info]rasbainieks rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

24.10.14 14:11 - [info]neraate

vaimanuvaimanu kāds satraukums! ciemos nāks topošā vīramāte
tagad nesaprotu - sūkt māju vai plānot ēdienkarti

24.10.14 14:02 - [info]superdudinja

Piektais mēnesis iet uz beigām, jēziņ!

24.10.14 11:05 - [info]neraate

un vispār - varbūt jums ir kāda brīnišķīga, slepena ķirbju kūkas/keksiņu/maizes recepte?!

24.10.14 10:55 - [info]neraate - skuķu lietas

man vakar uzdāvināja silikona keksiņu formu. vēl man ir padomju laiku biezās smagās keksiņu formas un tad vēl līdzīgas, tikai pavisam vieglas. ja es tur ielietu braunija mīklu, man sanāktu daudz mazu šokolādīgu keksiņu, vai ne? kā tajās metāla - pietiek ar to, ka ietauko veidni vai jāgriez mazi papīra ieliktnīši? neesmu nekad tādus cepusi

un vispār iemēģināsim arī teiksmaino olipmisko lācīšu formu. un varbūt vēl kādu ābolu plātsmaizi. ar drupašām, piemēram.
un tad mēs būsim resnas un laimīgas

dažādas vienkāršas receptes droši var rakstīt komentāros, vēlams lai nav baigi piņķerīgās /kaut gan - mikseris man ir/

24.10.14 08:50 - [info]dienasgramata

DELFI. "Tiks strādāts pie tā, lai tiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, maksimāli atvieglotu dzīvi, bet tik tālu, cik tas ir iespējams," uzsver arhibīskaps.

23.10.14 23:32 - [info]santech rakstīja iekš [info]par_velti - kompīc

Rīt būs gatavs galddatoriņš. Tgd vēl liekas virsū vinauz komplektā ar visādām pamatprogrammām - pdf skatitāju, arhivatoru un laikam arī jēdzīgu internetpārlūku. Rītvakar (jo tagad gribu iet gulēt drīz) uzlikšu vel Libre Office un Apostrofu.
Dzelži - gigs ddr1 rams, zem divi gigi amd semprons, 256mb agp video, bet ir arī iebūvētā ja tā nodeg.
Varbūt varu piemest peli.
Tur vēl, ja nav slinkums, tad var piespraust pie mātenes priekšējā usb ligzdu vadus. Un jāiesprauž hdd_led. Man slinkums meklēt manuāli un īstās vietas. Bet, ja ļoti palūgs un pagaidis, tad var sarunāt arī to.
Kopumā - jauka rakstāmmašīnīte.

23.10.14 23:01 - [info]miss_sixty rakstīja iekš [info]vajag - Grāmata "Tantra: sievišķā vara"

Labvakar!

Vajag Andrē van Līzbeta grāmatu "Tantra: sievišķā vara".
Varbūt kādam ir, vairs nav vajadzīga un būtu gatavs atdot/iemainīt/pārdot par simbolisku summu?


Paldies!

23.10.14 21:37 - [info]planeeta

Bērns uztaisījis savu pirmo animācijas filmiņu. Sūta pa skaipu
Tikai 4,41 Gb

23.10.14 21:04 - [info]neraate

jo tālāk mežā jo vairāk koku. jeb šodien es pilnīgi skaidrā būdama sēdot krēslā pie krēsla ar datoru no vienas kājas pazaudēju zābakčību. un tā pazaudēju, ka ne vien pati nevarēju atrast /arvien biežām uznāk aklums - vnk neredzu kaut arī deguna priekšā/, bet arī mv neatrada. kaut kāda mistika - attopies ar vienu basu kāju un saproti, ka nav. ja tā ir tā slavenā ieiešana sevī un koncentrēšanās uz savām ķermeniskajām norisēm lai labāk attīstītu mātes intuīciju un saikni, par ko runā daudzos auditorijai paredzētajos rakstos, es vēl neko neteiktu, bet vai es lūdzu varētu dabūt atpakaļ savas smadzenes?!
Powered by Sviesta Ciba