Nope

kas notiek...

1.2.15 22:22 - [info]planeeta

Piektdienas vakars sākās episki - jogā viens pārītis uz relaksējošo daļu sastūma paklājiņus kopā un apsedzās ar vienu sedziņu...
Pati gandrīz saļimu vingrojot, un pasniedzējs uzdeva vienu ļoti pareizu jautājumu - vai jūs šodien vispār esat ēdusi?

Brokastis/pusdienas/vakariņas pēc tam paēdu klasiskajā Osirisā - absolūti romantiskā kafejnīcā, kur satiku vienu pazīstamu kundzīti, kura nespēja noticēt, ka 20:30 esmu vienkārši atnākusi paēst. omleti! viena pati...

Tad sekoja ballīte, kur sasmaidījāmies ar mūziķiem tā, ka fanu pūļa pirmās rindas sāka atskatīties uz mums.
Es gandrīz iemīlējos tovakar, gandrīz...

Tad sarunas, daudz mūzikas, daudz draugu, gaismas, spēļu, rotaļu, un nekā nedarīšanas vēl divu dienu garumā

Prātu pamazām pārņem trauksmainās lietas, kas tika atstātas aiz darba durvīm piektdienas vakarā, bet mēģinu attālināt konfrontāciju.

bet ir vērts rakt, ja ir iespēja gulēt siltās segās un klausīties jūras rūkoņā aiz sienas
Esmu iemācījusies pēc darba nedomāt par darbu.
Gandrīz...

1.2.15 22:30 - [info]neraate

šo es kādreiz izdarīšu (cerams šogad):
http://www.tvnet.lv/sievietem/receptes/545117-veja_kukas

un vispār, ņemot vērā kulināro čelindžu, mēs te visi būsim resni un ļumīgi, ja es kaut pusi no apņemšanās novedīšu līdz pilnībai

1.2.15 22:24 - [info]neraate

un tad es vēl palasīju vakar vakarā komentārus pie Ze raksta un kādu laiku rūgti raudāju spilvenā. skaidrs jau, ka es dzīvoju lielā (rozā?) burbulī, bet šī nu tiešām bija pēdējā reize, kad es lasīju komentārus portālā, kas nav ciba. tā kā es lasu ļoti ātri, pirms saprotu, ka negribu lasīt jau uzzinu lietas, ko nekad, nekad nevar atzināt atpakaļ

sabijos - kas gan šī ir par ļaunu ļaunu pasauli, kurā mēs to bēbīti esam laiduši?! no otras puses - ir taču jābūt arī līdzsvaram, kas cits centīsies, ja ne mēs. tikai es gribētu lai sabiedrība (tas ir katrs es) baidītos būt vienaldzīgi un ar to nodarīt pāri, nevis visu laiku, kotadesesjaunekonemanacūkanemanadruvalaipašitiekgalā

1.2.15 20:34 - [info]dienasgramata

DIENA. Pieaugot ekonomiskajai labklājībai, naudas un varas resursiem indivīda līmenī, tiek izmēģināta poligāmija, ko kristietība noliedz, bet islāms atbalsta. Sekas var būt pakāpeniska reliģiju nomaiņa.

1.2.15 16:15 - [info]heishy rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

1.2.15 11:18 - [info]iokaste rakstīja iekš [info]pa_leeto - apavi 45.5-46 izm.

30EUR (man tomēr par lielu, parasti pērku 44.5-45izm.) pāris reizes uzvilkti, diezgan ātri dilst zole, citiem tā paša laidiena zābakiem pieliku jaunu, jo es staigāju daudz ar kājām (t.i. + 10eur). ja nestaigā daudz - var nelikt. te links.

t.: 2 555 39 24 (vefs/teika/centrs)

31.1.15 16:00 - [info]planeeta

Tas ka nesen mani ceļu policisti apturēja trīs dienas pēc kārtas, liekot pūst trubiņā, ir sīkums pret to, ka nu jau vairākas dienas pēc kārtas dažādos kontekstos pastiprināti dzirdu tādu vārdu svienojumu kā "dzīvi apliecinošs".
- dzīvi apliecinošs skats, dzīvi apliecinoša mūzika, personība utt.


kā tas īsti ir?

31.1.15 14:00 - [info]ganesha rakstīja iekš [info]par_velti

https://onedrive.live.com/redir?resid=FFF624D82A4333CE!1123&authkey=!AOVWIyWAF3snV6o&v=3&ithint=photo%2cJPG

Atdodu grāmatas līdz 19:00 Rīga Plaza otrajā stāvā.

31.1.15 13:04 - [info]noisiite

Pēdējo nedēļu bija piemeties kaut kāds šopinga drudzis, parasti man tā īsti nepatīk pa tām bodēm vazāties, bet nu reizēm uznāk. Tad, kad nopirku sev rozā džemperi ar gliteru sirsniņu pa visu vēderu, sapratu, ka ir laiks apstāties. :D (toties beidzot arī iepirku visādas citādas vajadzīgas lietas)

31.1.15 11:00 - [info]noisiite - tad nu par to vēdera izeju arī nedaudz :D

Un tad es tā mierīgi vēl guļu, bērns blakus žurnālu 'lasa', spēlējas gar apakšveļu atvilktnēm utt. un es tā nolēmusi esmu vēl pagulēt, vēl pavārtīties. Un tad pēkšņi tā smaka, nu tā pati, kura vienmēr var mani izraut no gultas divās sekundēs, skaļi galvā skanot bļāvienam: "tikai ne ceļojošo!"

31.1.15 10:34 - [info]superdudinja

M4 vajadzēja vakaru, kurā satikties un sarunāt tālākos darbības mērķus un principus. Uzaicināju pie sevis vakar. Kamēr gaidīju, jau bija uznācis miegs un gribejās atcelt, bet kad visi ieradās pēc astoņiem - vakars paskrēja tik ātri! Visi apsveica, samīļoja, sabučoja. Redzēs kas un kā būs tālāk, bet nu, jā, šīs grupas gars un atmiņas par to man būs blakus vienmēr - vistiešākajā veidā.

30.1.15 18:15 - [info]miss_doherty rakstīja iekš [info]par_velti - matracis

atdodu matraci 180 x 200 cm, nav pārāk labā stāvoklī ne vizuāli, ne gulēšanas ziņā, bet nav arī pavisam drausmīgs. nu - varbūt kādam noder, varbūt nē.
atrodas sarkandaugavā, jāsavāc pašiem.

30.1.15 17:13 - [info]noisiite

Bērns grib būt tik patstāvīgs, ka šausmas. Pati ēdīs ar karotīti, kaut lāga vēl nesanāk, pati dzer no mācībkrūzītes, visu pati. Turēt viņu nevajag, palīdzēt arī ne, rokas grūž prom.
Labi, ka viņai patīk arī mīļoties, nāk klēpī, bučājas, samīļo. Varam mīļoties tā pat krietnu laiku. Labi, ka tā, vismaz neesmu pavisam apdalīta.
Tik ātri tas bērns aug.

30.1.15 15:44 - [info]neraate

ārgh. palasīju komentārus, man pilnīgi prasās ierakstīt par tiem daudzajiem gadījumiem, kad kontracepcija nenostrādā. par to jau pētījumus neveic, vai ne. jo es te nesen piefrendoju vienu specifisku lapu fb un tur bija aptauja par negaidītiem bēbīšiem. un tur nu bija tādi varianti, ka vnk mute paliek vaļā un tu esi sēdus. tas ir kaut kāds random princips vai Dieva plāns (ja gribiet), pēc kādiem algoritmiem cilvēce vairojas, jo nav drošas kontracepcijas. pat dubulta vai trīskārša var iegāzt. un mani nenormāli kaitina atruna 'vispār es esmu pret, bet ja sekss bijis vardarbīgs un negribēts, tad tā drīkst. vai, ja iespējams pēcnācējs ar patoloģijām' jo no šī man nolasās vardarbības normalizācija, ja tā drīkst teikt un tāda kā pārākuma pilna zināšana kura izvēle ir vispareizākā. un arī tas, ka cilvēki ar īpašām vajadzībām kā tos mēdz dēvēt sabiedrībai ir lieki, traucējoši un labāk nebūtu bijuši. un implicē Cēlās Cietējas pārākumu par otru izvēli, jo tā taču ir pareizāk un mēs taču zinam labāk ko un kā citiem vajadzētu darīt un pofig ka tiem citiem visu mūžu jācieš jebkurā gadījumā

30.1.15 15:30 - [info]neraate

tīri lai atšķaidītu Lielās Tēmas atvasinātos ierakstus, piebildīšu, ka Dabas muzejā ir Latvijas sārtvaidžu izstāde (wink wink visiem sārtvaidžiem) un ka Dabas muzejam uzdāvināts mamuta ilknis. un ka tēvēnets pēta vai no tēvētorņa nāk starojums, bet to sīkāk nevaru komentēt, jo man flašs nokāries un nevaru video nolūrēt

30.1.15 14:44 - [info]ezss - ķīmija un taupība

Priecīgi iehavojām no seniem krājumiem elektroforēzes aparātiņu, latvju bāleliņu ražotu, kas nodrošina DNS fragmentu kustību elektriskajā laukā. Priecīgi, jo visu var darīt pie sevis un nav nekur jādodās.

Pēc kāda laika studenti sūdzās, ka aparāts nestrādā. Šodien tīriju "salūzušo" aparatusu un pamanīju, ka vien no elektrodiem ir sabirzis, sabirzušais elektrods ir vara krāsā un buferis ir palicis zils.

Izrādās, ka platīna elektrodiem neesot pieticis naudas un tad bāleliņi ielikuši vienu platīna, otru vara. Protams, ka mums, kapitālisma izlaistajiem jauniešiem, tas nav nācis prātā un bezbēdīgi esam slēguši arī pozitīvo polu pie vara elektroda. Lūk arī ķīmijas mācību stunda bez maksas.

Lai gan žēl padirstā aparatusa, ir savādi patīkami apzināties, ka ir skaidrs, kāpēc tā noteik, nevis jāapgalvo, ka elektriskās iekārtas darbina balti dūmi, kuriem tiekot ārā no iekārtas, tā vairs nedarbojas.
Tags:

30.1.15 14:58 - [info]neraate

visi labie nodomi vēmekļiem klāti
tagad es varētu tā ātri izgulēties lai vakarā ir spēks raitajai pastaigai (vakar kārtīgi pavingroju, šodien pēc plāna jēiet izstaigāties), bet gribas tikai blenzt vienā punktā
Powered by Sviesta Ciba