Nope

kas notiek...

28.11.14 20:13 - [info]begemots rakstīja iekš [info]pa_leeto - Viewsonic 22" LED monitors

... tālāk ... )
Modelis: VX2250WM-LED 
Ekrāna izmērs(protams): 22" 
Izšķirtspēja: Full HD (1080p) 
Backlight: WLED  
Ieejas: DVI un VGA
Skaļruņi: 2x 2W
Pixel pitch: 0.24825 mm
Kontrasts: 1000:1 (dinamiskais kontrasts tur tipa 10M:1, bet tas tā)
Response time: 5ms 

Nekāda vaina geimingam, video, ikdienas lietām. Nav ne sists, ne dauzīts, pārdodu, jo nopirku lielāku. 

 EUR 50

Pašsavākšana no Kalupes ielas. Pieteikšanās komentāros, priekšroka tiem, kas savāc ātrāk.

28.11.14 17:16 - [info]noisiite

Ar to mūzikas skolu gan mums ir tā, ka tagad gribot negribot būs man jābrauc katru piektdienu uz to Jaunmārupi. Vilhelmīnei ir vispārākā sajūsmā par to visu. Bet nu jā, viņai vispār ļooooti patīk mūzika. Mājās visu laiku dziedam dziesmas, viņa klausās kā ģitāru spēlēju, nu jau arī viņu pašu sēdinu klēpī un ģitāru uzlieku mums abām klēpī un ļauju viņai ar skaņām spēlēties. Tagad jau pasākusi dziedāt savā nodabā un velk meldiņu ar āāāāaaa. Ja fonā ir kāda mūzika, tad 98% tomēr klasiskā, kaut kā jau iegājies tas man tā.
Jā, vēl orff mūzikas skola jāizmēģina un tad jāiet vai nu uz vienu to, kur labāk patīk vai pat uz abām.
Bet vispār, mums tas bērns būs laikam ar novirzēm uz mūziku un šahu. :D (tētis mums lielais šahists, es vakaros, kad Helmei ir laiks sākt iet gulēt, gultā planšetē šahu spēlēju, to arī bieži viņa 'skatās' (par laimi viņai pietiek iedot kindles vāciņu, lai būtu miers uz krietnu laiku un nevajadzētu savām rociņām ņemt tos gadžetus))

28.11.14 16:26 - [info]neraate

atkal sapnīšos ciba. gājām mēs ar [info]rasbainieks pēc kaut kādām sēklām? kaut kādiem istabas augiem milzu podos? tad pie Centrāltirgus/ Stacijas satikām kādu, kas teica, ka 'tur dod mazdārziņus' un rasbainieks aiztesās viena meklēt ellē ratā kur tos mazdārziņus met pakaļ. es stāvēju apjukusi un piečakarēta un nesapratu, kur iet, kur likties, kādēļ es vispār ar viņu biju sasējusies, ja ne man vajadzība, ne kā. un kā lai tagad tiek mājās. un visu laiku visu darbību sapnī maitāju ar visādiem debīliem jautājumiem - kur mēs ejam? kādēļ? a mums tos augus/sēklas vispār vajag? priekš kam tev to mazdārziņu, tev taču viens jau ir. un visi kā jau notiek vismaz nedēļu, uz mani dusmojās, kur es tāda neattapīga un visu maitāju ar kaut kādiem stulbiem jautājumiem


Tags:

28.11.14 16:21 - [info]neraate

lai arī matus izķemmēju tikai tagad, no rīta puses par godu saviem vīriešiem uzkrāsoju sarkanas lūpas un visu dienu jutos baigā skaistule

bet es arī ieliekot auskarus uzreiz jūtos wow! much beauty. man gan ir vesels lērums bezdievīgi skaistu auskaru

28.11.14 14:58 - [info]presiite rakstīja iekš [info]par_velti - Portatīvais dators

Atdodu nestrādājošu Toshiba Sattelite M60. Galvenā problēma - beigta videokarte (tā šķiet). Vienreiz jau pārlodēta (ir iebūvētā), otrreiz jēgas to par naudu darīt nav. Protams, visādi vizuālie u.c. defekti, bet varbūt kādam noder. Raksti uz jekabsj@gmail.com.

28.11.14 14:04 - [info]neraate - skuķu lietas

un vēl - kur jūs, meitenes, windowšopingojat? gribu kleitu. lindypop zinu, tas jau apslienāts

28.11.14 13:44 - [info]parafraaze rakstīja iekš [info]vajag - Vai viegli būt jaunam?

Vajag jaunieti (13-19 gadi), kas joprojām apmeklē skolu un būtu gatavs/a atbildēt uz dažiem (~15) jautājumiem par jauniešu dzīvi un sadzīvi. Meklēju studiju nolūkos; dati, protams, anonīmi.

28.11.14 11:05 - [info]panacea - Darbs

Esmu atpakaļ Anglijā – jā, siltā, bet šausmīgi pelēkā un mitrā, cīnos ar smagu džetlegu un tā arī bambulēju uz darbu garām dienišķajam uzrakstam, kas brīdina par Ebolas iespējamo sērgu manā darbavietā (strādāju slimnīcā).

Lai nu kā, šorīt pirms darba tādā pusmiegā piestāju aptiekā un, kamēr stāvēju rindā, tajā tika piegādātas zāles un visādas citas preces. Tas man atgādināja, kā es sen atpakaļ strādāju diennakts aptiekā Čaka/Tallinas ielas stūrī par farmaceita asistenti, kas gan bija ļoti īss, bet iespaidiem bagāts laiks, jo pie mums nāca viss Čaka ielas kontingents, kas bija sākot ar narkomāniem un prostitūtām un beidzot ar visādiem turīgiem Viagras pircējiem, kas pēc tam gāja pirkt tās pašas prostitūtas. Bet, nu, īstenībā, ne par to ir stāsts, stāsts ir par to, ka pēkšņi es aizdomājos, cik jocīgi, ka es īstenībā to darbu dabūju mācoties 1. kursā farmaceitos un nevis meklējot pati, bet nē – nē – ieliekot pirmajā mācību mēnesī (tātad ar 0 zināšanām) sludinājumu kaut kādā farmācija-mic mājaslapā, ka meklēju darbu. Un man nepārspīlējot nedēļas laikā piezvanīja apmēram 8 cilvēki un beigās vēl 2 aptiekas teju kāvās manis dēļ, lai dabūtu mani sev. Protams, alga bija krimināli zema un darbs jau nebija nekāds izcilais, bet tāpat, tagad patinot filmu atpakaļ, liekas pat mazliet jocīgi, ka kaut kas tāds ir iespējams. Jo visi taču runā par bezdarbu, par to kā ir jākačā CV, lai vispār dabūtu darbu, utt. Vēl arī aizdomājos par to, ka, piemēram, Anglijā, man liekas, ka internetos nemaz nav tādas sadaļas ‘meklēju darbu’ – visur ir tikai pieteikšanās, pieteikšanās, pieteikšanās. Un tas pat bija pirms treknajiem gadiem, pirms gāzes grīdā, arī pirms man bija jebkas ievērības cienīgs, ko likt uz CV. Dīvaini. Pat īsti nezinu, kā to paskaidrot, laikam tiešām vienkārši aptiekās nenormāli vajadzēja farmaceitu asistentus. Lai gan vienīgais, ko es darīju, bija lipināju cenu zīmes uz zālēm, liku viņas plauktiņos, mazgāju grīdas un beigās izaugu arī līdz zāļu pasūtīšanai. Bet nu, jā, paliku gan tur tikai 3 mēnešus, jo beigās atradu labāku darbu un aizgāju prom. Bet vispār arī aizsāku jaunu (nezinu gan vai labu, yikes) tendenci jauno farmaceitu vidū, ka mēs jau sākām strādāt pirmajā kursā ar 0 zināšanām, nu..., nu, jo bija, kas bija gatavi mūs ņemt darbā.

28.11.14 12:06 - [info]neraate

kurās vietnēs jūs intelektuāli un emocionāli bagātinieties?

27.11.14 19:34 - [info]paralellograms

Aizvien šķiet muļķīga šī frāze: "Kāpēc gan ne?"

28.11.14 10:19 - [info]paralellograms - "Poēzijas" šokolādes

Atmiņa ļoti skaidri spēj pārcilāt noskaņas pirms diviem gadiem. Toreiz ar istabas biedreni bijām iecienījušas šokolādi ar poētisku nosaukumu, kas precīzi atbilda tam, ko apguvām ikdienā. Salkanā, virspusē peldošā garša saskanēja ar daudzajiem Padega attēliem pie sienas, kuri izgriezti no mākslas žurnāliem sēdēja mums pretī gluži kā pie kafejnīcas galdiņa. Aiz galda paslēpās galds. Mēs atpazinām arī tabulu, kurā pierakstījām to, kad mūsu skatienu šķērso baltā Tesa pāri Hāgena nomales pauguriem. Tas nenotika bieži, bet krāja laika pazīmes. Tam nebija loģiska iemesla. Istabā iemitinājās šampanieša glāzes un siltu vilnas svētku izjūta, kas mijās ar spējiem grāmatu gradientiem. Un arī ciemiņu laiks.

28.11.14 09:35 - [info]dienasgramata

DELFI. Latviešu bērnu un jaunatnes literatūrā jau ilgstoši trūkst plašāka apjoma darbu - grāmatu, kuras sižets ieinteresē jaunieti turpināt lasīšanas procesu ilgākā laika periodā, pagūstot iedziļināties literārā darba varoņu gaitās, to valodā.

27.11.14 23:49 - [info]noisiite

Tagad, kad pēdējo reizi Jūrmalā biju, braucu pa ielu vakarā un bija spilgts zibsnis ceļmalā, tā arī nesapratu, kas tas ir. Fotoradari tak ir tikai tajās konkrētajās vietās, vai ne? Nu nevar tie atrasties kaut kur mistiski pēkšņi citur?
Tags:

27.11.14 20:48 - [info]dienasgramata

DELFI. 48% uzņēmumu darba devējs nav novērtējis paslīdēšanas un paklupšanas risku darbiniekiem un nav veicis preventīvus pasākumus, lai tos novērstu.

27.11.14 19:39 - [info]neraate

jē! tulkinga kantoris atrakstīja, ka mani ņemšot sadarbībai. būs iemesls atsvaidzināt zināšanas un piejaucēt wordu

27.11.14 18:09 - [info]dienasgramata

DELFI. Šajā nedēļas nogalē notiks Jeruzalemes Svētā Kapa bruņinieku ordeņa Latvijas nodaļas dibināšana un pirmo biedru iecelšana bruņinieku kārtā. Šāds notikums Latvijā nav bijis jau vairākus gadu simtus. Visdrīzāk kopš laika, kad tika likvidēts Livonijas ordenis.

27.11.14 18:03 - [info]noisiite

Izrādās, ka meita prot skaisti arī no pudeles dzert, nevis tikai ietecināt mutē ūdeni un tūlīt to laist pāri lūpai, saslapinot sevi un visu sev apkārt. Dzēru šodien jāņogu zaptsūdeni tādu pavisam vieglu un sīkā patrāpījās blakus un viņai jau arī vajag to pašu ko man (parasti jau dzeru ūdeni no glāzes un ar Helmi padalos), iedevu viņai arī pagaršot. Jā, nu nav jau labi dot pasaldu dzērienu šitā viņai, bet nu šodien tāds izņēmums notika. Ielēju pudelē 60ml un viņa visu smuki izdzēra, guļot uz muguras.
Pēcāk ielēju ūdeni, mhm, vecais joks atkal klāt ar laišanu gar lūpu. :D Žipčiks mazais.
Powered by Sviesta Ciba