Ieraksti, kas neeksistē

kas notiek, draudziņ

22.8.17 16:28 - [info]ciruleens - īsti vīri etiķetes neraksta

Mums ir kolēģis, pa pusei francūzis, pa pusei īrs. Cilvēks, kurš zina labāk, kā veikt eksperimentus ekoloģijā un pareizi ievākt datus. viņš ir krietnu laiku pavadījis dzīvojot dažādās savvaļās, tamdēļ viņš arī zin, kā pareizi dzīvot savvaļā. Nākamā ekspedīcija viņam ir uz Āfriku, tā nu čalis ir aizrakstījis bosam, ka gribot sev palīgā vīriešus, nevis kaut kādus memļakus.
Tagad izrādījās, ka memļaku problēma ir pārāk liela vēlme pareizi noformēt etiķetes un nesapūdēt savākto, kamēr īsti vīri iet džungļos un tikai vāc visu, ko redz, bet par pārejo pēc tam, gan jau, ka mēs laboratorijā, spēsim izdomāt, ko tie sapelējušie papīra gabaliņi kopā ar dīvainajām kukaiņu atliekām nozīmē.

22.8.17 13:26 - [info]gamall rakstīja iekš [info]par_velti - mēbeles

dīvāns, galds, tv skapītis, vienvietīga gulta )

22.8.17 11:03 - [info]ezss - Raksts tiem, kuriem patīk dzer viskiju un bārstīt faktus

zinātnieki samērīja, ka sajaucot viskiju ar ūdeni tas nesajaucas vienmērīgi

21.8.17 22:31 - [info]panacea - Game of Thrones

Ou em džī, kas atradās aiz sienas!

21.8.17 19:40 - [info]paralellograms

Luijs Aragons

ES ATKLĀŠU TEV LIELU NOSLĒPUMU

Es atklāšu tev lielu noslēpumu Laiks esi tu
Laiks ir sieviete Tam vajag
Lai pievērš uzmanību un lai apsēžas
Pie kājām Laiks ir kā tērps kas jānovelk
Laiks ir kā bezgalgari mati
Sasukāti
Kā spogulis ko elpa aizmiglo
Laiks esi tu kas guli rītausmā kad pamostos
Laiks tu kā nazis iedūries man rīklē
Ai kā izsacīt cik mokošs laiks kas nerit vairs
Cik mokošs laiks kas apstājies kā asinis kas zilās dzīslās stingst
Tas ir vēl ļaunāk nekā alkas nemūžam neremdinātās
Kā acu slāpes kad tu staigā telpā
Un zinu nedrīkst burvestību jaukt
Vēl ļaunāk nekā sajust tevi svešu
Un bēgošu
Ar domām citur un sirdi jau citā gadu simtenī
Ak Dievs cik vārdi smagi Man tomēr jāpasaka
par manu mīlestību pāri baudai par manu mīlestību kuru šodien vairs nespēj apdraudēt nekas

Tu man deniņos stundas sit
Ja tu neelpo jānosmok
Un tavi soļi manu miesu min

Es atklāšu tev lielu noslēpumu Katrs vārds
Uz manām lūpām ir lūdzošs ubags
Kam postā tavu roku vajag kas saplok melns un mazs zem tava skata
Un tāpēc saku es tik bieži ka tevi mīlu
Jo nav man tādas kristālspožas vārdu rotas ko tu ap kaklu liktu

Un nedusmojies ka šis teiciens banāls Tas ir
Tik ūdens vien kas netīkami šņāc kad lej to ugunī

Es atklāšu tev lielu noslēpumu Es neprotu
Par laiku runāt tavu līdzinieku
Es neprotu par tevi runāt Es izliekos
Tāpat kā tie kas stacijā uz perona vēl ilgi
Māj ar roku kad vilciens aizgājis
Un tikai jaunais asaru smagums delnai rimties liek

Es atklāšu tev lielu noslēpumu Man tevis bail
Man bail no tā kas tevi pavada pie logiem vakarā
No tavām kustībām un vārdiem kurus nepasaka
Man bail no laika ātri ritošā un gausā man tevis bail
Es atklāšu tev lielu noslēpumu Aizver durvis
Ir vieglāk nomirt nekā mīlēt
Un tāpēc uzņemos es dzīves mokas
Mīļā mana

21.8.17 16:36 - [info]feita_kleita rakstīja iekš [info]pa_leeto - Skapja izpārdošana.

Iepriekš atvainojos, ka fotogrāfēts kūts gaismā ar kartupeli, bet bildes sliktā kvalitāte neietekmē preces kvalitāti, lai arī reklāma apgalvo pretējo. Ja kaut kas ieinteresē, bet šaubies, saki, pārfotogrāfēšu un nosūtīšu privāti.
Cena - 1 Eur, ja komentārā nav norādīts savādāk. Par norādīto drīkst kaulēties. Ja sagadās, ka kādu lietu iekāro vairāki, tiek tam, kas sola vairāk. Nerezervēju.
Saziņa komentāros, vai feita_kleita@inbox.lv

Skapi atver te.

p.s. ņemot vērā manu aizņemtību, lietām pakaļ būs jānāk pašiem jebkurā diennakts laikā, Abrenes ielas / Miera dārza raj. līdz 3dienai un/vai nākamnedēļ.

21.8.17 13:43 - [info]tension rakstīja iekš [info]vajag - Seja un mati kāzām

Hei,

Sestdien jāiet uz kāzām, gribas maksimāli lēti, bet skaisti un (pus)profesionāli uzlikt seju un sataisīt matus.
Varbūt kādam ir pārbaudīti tādu cilvēku kontakti, pie kuriem to varētu izdarīt? Piemēram, meitenes, kas vēl mācās vai kas tamlīdzīgs. Uzsvars uz pārbaudītiem. Diemžēl manas paziņas, pie kurām parasti vēršos šādos gadījumos, sestdien no rīta Rīgā nebūs pieejamas. :/

Paldies!

20.8.17 19:19 - [info]magnolia rakstīja iekš [info]vajag - vajag info par vienu namu āgenskalnā

kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.

20.8.17 14:30 - [info]neraate

nē, nu kā treniņnometne dzemdībām sāpīgas mēnešreizes ir ok. bet es vienalga nejūtos pateicīga thank you very much

19.8.17 19:25 - [info]uzpurne rakstīja iekš [info]vajag

Sveicināti, mednieki un viņu draugi.
Vai kādam no jums nav pieejami lūša kauli? Vai varbūt jums ir sakarīgi ieteikumi, kā tikt pie lūša kauliem? Mednieku forumā diezgan daudzas reizes jāielogojas, lai iepostētu šo jautājumu. SS'kā teorētiski varētu likt sludinājumu, bet es vispirms gribētu pārliecināties, vai tas nebūtu nelegāli vai neiespējami. Man nevajag, lai man kāds speciāli medī dzīvnieku, ja kas. Vienkārši, ja kauli jau ir, vai arī, ja kāds jau taisās lūsi medīt, tad es varētu uz kaut ko pretendēt.

Varat man arī uzrakstīt vēstulīti uz pdhoroskops at gmail.com

19.8.17 14:09 - [info]neraate

ja vēl par šo tēmu, tad manā gandrīz trīs gadus lielajā 'māmiņas' stāžā ir daudz kuriozu par veļu, kad garāmejot salaužu veikala pārdevēju pajautājot vai māmiņveļa nav citā krāsā, tu tādā košākā, ziniet KRĀSĀ. un vienai kura tā rupji pavaicāja 'priekš kam man smuku?' nu, jēga bija tāda vārdi drusku savādāki es nedomājot atcirtu 'uz mani tak vīrs skatās, es gribu justies skaista' un viņa tā paskatoties uz krūtežu teica 'ziniet jums ir lielas krūtis'
:D

bet nu mēs dzīvojam kultūrā, kurā sekss vajadzīgs lai būtu bērni. un veļa lai dabūtu seksu. nu, ja spriež pēc veļas piedāvājuma jo nu viena lieta ir funkcionalitāte (es esmu par to, ka lietām jābūt funkcionālām, ērtām un skaistām) bet tie dizaini visbiežāk ir labākajā gadījumā garlaicīgi, sliktākajā - nu apmēram tikpat seksīgi kā baltas frotē zeķes vīriešu sandalēs. un ja tev paveicas un tu dabū smuku un ērtu un finansiāli pieejamu, nu tad jāgrābj ciet kamēr var.lol

19.8.17 13:34 - [info]neraate

ROSME!!! Mammamia! totāls monamūrs! aizgāju, ieraudzīju, uzlaikoju un mājās atnesu trīs (3!!) ļifonus. un tikai viens garlaicīgi balts un bez špicēm. un visi 'māmiņu' rātni salikti vienā plauktiņā un no visiem 6? pakaramo štruntiem tikai viena maziņa sekkcija bija balts/melns/bēšs-bez rotājumiem visi citu bija grezni! un tas viss kādā pusstundā? 40 minūtēs?

viss, ar šo ierakstu es svinīgi solos pie nākošās vajadzības uzreiz iet uz ROSMI. jo nu es gan nosvīdu laikojoties, bet raudāt vai plēst matus negribējās ne mirkli. un tā jocīgi palika tikai tad, kad uz pašām beigām, kad meklēju to trešo un Īpaši Smuko un pārdevēja iedeva mežģīņotu pelēku, jo 'ļoti praktiska krāsa'. un jocīgi, jo pirmais ko teicu ieejot veikalā, ka man vajag lielus un smukus un greznus un galīgi nepraktiskus :D

18.8.17 22:59 - [info]ciruleens

Pilnīgi nejauši sāku lasīt Annas Auziņas jaunākos dzejoļus, vismaz tik daudz cik var salasīt internetā, un man ļoti ļoti patīk. tik ļoti, ka mazliet paraudāju un gribu grāmatu.

Vispār garastāvoklis šodien tāds kā lapotne viļņojošs. No rīta bija dzeltens, tagad viegli violets.

18.8.17 16:18 - [info]goddes rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

a

17.8.17 14:49 - [info]summoned rakstīja iekš [info]arii_cirsliitis - Kastīte

Cirslītis, kā jau parasti, pusdienas ņem līdzi no mājām - atnāk uz darbu, iebāž kastīti darba ledusskapī ap vidu un aizmirst par viņu līdz pusdienlaikam. Šodien ap pusdienlaiku aiziet līdz ledusskapim, atver durvis un... nav kastītes. Kārtīgi aplūko šo un pat otru ledusskapi, ja nu kāds, vietu pabrīvējot, pārvietojis, bet nu neviena kastīte neizskatās pazīstama. Apjukumā cirslītis ņemas apstaigāt kolēģus, jautājot, vai kāds nav no ledusskapja izņēmis un kaut kur netīši nobāzis kastīti ar sarkanu vāku, jo nu neticas, ka kāds būtu izēdis. Neviens nejūtas tādu pat šodien redzējis. Cirslītis vēlreiz atgriežas pie ledusskapja, sāk pārkrāmēt citas kastītes, ja nu aiz kādas slēpjas. Vienu no augšējām izkustinot, atsedzas kādas pie pašas lampiņas esošas kastītes no lampiņas tālākais sāns un izrādās, ka tās vāks ir pelēks, nevis balts, kā iepriekš izskatījies. Kā tad, cirslītis šorīt paņēmis kastīti ar pelēko vāku un neatpazinis, jo viņu kāds piebīdījis pie pašas lampiņas!

17.8.17 14:48 - [info]presiite rakstīja iekš [info]par_velti - Lietots lamināta apakšklājs

Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.

15.8.17 23:01 - [info]neraate

istabā ir ieviesies nelegālis. nē, ne kaķis. tas, kas zem gultas jau tikpat kā skaitās pierakstījies. tas, kurš cītīgi slaistās gar vidus durvīm lai tiktu otrajā koridorā un stratēģiski dažreiz ieiet blakus istabā lai pēc tam ar lielu apmierinājumu atsistu vaļā ciet piestutētās durvis un ieviestos lielajā gultā. vienreiz nelegālis atrāva vaļā durvis tikko biju aizvērusi wc durvis un apsēdusies uz poda. šodien pilnai laimei sunītis pārvācies uz bērna gultas kājgali. bērns, protams, priecāsies, bet manam tēvam sirsniņa sāpēs
Powered by Sviesta Ciba