Nope

kas notiek...

22.5.15 11:13 - [info]ezss - Ziņas no akadēmiskajām aprindām

Kaut kad, mācoties par publisku uzstāšanos, mums teica: "Ja ir bail no pretī sēdošajiem, iedomājieties, ka viņi visi sēž uz poda". Nosmīnēju, bet tā kā man ir raksturīgas citas problēmas, praksē nepielietoju. Toties visnotaļ naski padomiņu nodevu tāļāk saviem studentiem. Šodien, kad kārtējo reizi dalījos ar šo atziņu, sarunu biedrs paziņoja, ka šāda vizualizācija tikai vairotu viņa neērtības sajūtu.

Vai jums ir zināmi kādi citi triki, kas ļauj pārvarēt bailes no auditorijas, jo mans iemīļotais padomiņš laikam nav universāls.

22.5.15 10:03 - [info]noisiite - 1g1m

Lego duplo ir kādu mēnesi aptuveni, īpaši daudz un bieži ar to arī neviens nespēlējas, šad tad no rītiem ar Helmi kopā paspēlējam. Tad nu šodien viņa beidzot ir apguvusi kā likt klucīti uz klucīša. Malacis.
Tags:
 

21.5.15 20:50 - [info]dienasgramata

DELFI. Šovakar izšķirsies Latvijas liktenis.

21.5.15 20:18 - [info]ezss - pilns skapis ar "nav ko vilkt"

Ja var ticēt maisu tilpumiem, man ir teju 450 litri drēbju.

21.5.15 16:40 - [info]ugunszirgs rakstīja iekš [info]par_velti - Gaismas filtri ruļļos

Gaismas filtri ruļļos. Nolemti izmešanai...
Vecā tipa - lielā karstumā sabrūnē.
Krāsas - sarkans, zaļš, zils; toņi dažādi.
Ruļļu kopskaits ap 50.
Platums 750.

Amatierteātra skatuves gaismām?
Mākslinieciskām krāsu-gaismu instalācijām?

21.5.15 11:12 - [info]kz - ***

Guļot trīs stundas es darba strādāšu vairak nekā ja es gulētu astoņas. Prāts tik švaki strādā, ka tam nav jaudas novērst uzmanību. Truli strādāt ir vienkāršāk.

21.5.15 09:44 - [info]neraate - ko skolā nemāca

kad skan himna - viss skaidrs. miera stājā, vēders ievilkts, krūtis uz priekšu. a ko darīt, kad galīgā nelaikā esi ārā uz ielas, lietus kapā drēbes, kapuci vējš piepūtis kā buru un ik pa laikam vējš atnes frāzes no himnas?
kā pareizi rīkoties? iekšējais patriots dusmīgi šņāc par nabaga mazo salijušo mājās steidzinošo radījumu

21.5.15 09:37 - [info]noisiite

Šodien vajadzēja spīdēt saulei! Ja! :)

20.5.15 19:16 - [info]psiihe rakstīja iekš [info]darbs - IR DARBS ZOO

Meklējam foršu (vēlams vīr dzim, jo darbs fiziski smags) kolēģi darbam ar zvēriņiem dažādiem. Darbs aktīvs, ar iespēju redzēt un piedalīties dažādos diezgan unikālos dzīvnieku dzīves notikumos, komunicēt ar tiem, tos pabarot un aprūpēt, sekot līdzi to ikdienas gaitām un pat mācīt tiem kaut ko jaunu, kā arī pavadīt daudz laika svaigā gaisā. Meklējam cilvēku, kas tomēr gribētu strādāt ilgāku laiku, ar interesi par dabu un dzīvniekiem. Biologa, zootehniķa izglītība ir ļoti liels plus.

Sīkākai informācijai:
https://cvvp.nva.gov.lv/vakance/78921
tmlpva@gmail.com

Padalamies, lūdzu!
 

20.5.15 12:58 - [info]dienasgramata

“Es tomēr gribētu teikt, ka jebkurā vietā un veidā ir savas robežas, kuras katram jāievēro un jāsaprot gan individuāli, gan kopā. Šeit šis jautājums ir vairāk kā sarežģīts, jo mēs redzam, kas pasaulē notiek uz šīs te bāzes. Ja kāds iedomājas, ka nav robežu nekam, tad tā nav, robežas ir visur, jāsaprot tikai katram, kur šī te robeža ir,” situāciju komentējis Valsts prezidents Andris Bērziņš.

20.5.15 10:43 - [info]neraate

biju, tātad, pie ārsta. ieteica visādas foršas nodarbes (nutur nūjošana, joga, peldēšana, vingrošana etc.) un obligāti jāiemācās viss darīt pareizi. atsūtīja, tātad, draudziņš bildes KĀ to pareizi darīt, kamēr vēl pie specijālista dzīvajā neesmu tikusi. paliku dusmīga. bagātajiem un skaistajiem jaunos sporta tērposs to darīt ir pavisam viegli. tukšu kasti taisnās rokās uz viena celīša vai pietupjoties. tikai pamēģiniet tā paņemt kustīgu zīdaini. taisnās garās rokās uz viena celīša pacelt no grīdas un neapkrist vēkšpēdu vai čupā uz tā paša nelaimīgā bēbīša. ar sāpošiem ceļgaliem un plaukstu locītavām

20.5.15 10:39 - [info]neraate

var jau, protams, pūci iedīdīt celties septiņos un pirms. bet tad, kad jau otro dienu pēc kārtas izdodas izkrāpt miedziņu līdz desmitiem - oh, boy! cik patīkami! jūtos kā samainīta

20.5.15 09:35 - [info]marule rakstīja iekš [info]pa_leeto - Velo lukturi

Mājās aizķērušies 2 lieki velo lukturi. Abi divi ir aizmugurējie [sarkani], nelietoti. Stiprinājums priekš sēdekļa stutes, lampiņu nostiprina ar klipša palīdzību. Barojas no AAA baterijas.


Ja nu kādam rodas interese, atrodas Rīgas centrā. Neatteiktos no kādiem 2 labiem aliem - teiksim kādi 4 € -  par abiem diviem.
 

20.5.15 08:40 - [info]dienasgramata

DELFI. Skaistās aktrises Natālijas Smirnovas sirdī atradusies vieta ne tikai vīram, bet arī četriem īpašiem ķepaiņiem.
 

20.5.15 07:58 - [info]dienasgramata

kakapstrādes uzņēmums

19.5.15 23:16 - [info]kochka rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu - Tīri jauka grāmata, lai gan sākumā bija nelieli aizspriedumi

19.5.15 22:48 - [info]ezss - Nezinātniski novērojumi par pelēm.

Visilgāk dzīvo peles, kuras labprāt skrien ritenī.
Powered by Sviesta Ciba