Nope

kas notiek...

29.7.14 01:13 - [info]noisiite

Bērniņš aug, ātri, ļoti ātri.
Uz tās puzles grīdas viņa noturas vien pāris minūtes, līdz jau ir aizjoņojusi aiz tās teritorijas. Būs laikam jāliek pārējie kvadrāti klāt. Lielajā gultā bez barikādēm visapkārt pat uz sekundi vairs nevar atstāt.
Tomēr apnika man sēdus Helmi pa nakti barot (haha, ātri gan), kad vīrs guļ blakus istabā, tad bērns guļ man blakus, kad vīrs ar mums guļ, tad bērns savā gultā guļ. Bet nu es Vilhelmīnes gultai noņēmu redeli vienā sānā un piestūmu pie lielās gultas, naktī pabaroju bērnu un aizripinu atpakaļ uz viņas gultu, kaut kā tā.
Ar velšanos joprojām ir tā, ka skaisti veļas uz abiem sāniem, bet nu tālāk vēl netiek. Uz vēdera var nogulēt ļoti ilgi, uztrenējusies pamatīgi. Ja noliktas priekšā mīļākās mantiņas, tad vispār laime pilnīga un bēbīts pat pusstundu tur tā spēlējas uz vēdera. Ja mantiņas noliktas tālāk, tad dikti centīgi cenšas tikt uz priekšu.
Un siekalas gan šķīst pa visām malām, guļot uz vēdera, vispār peļķe izveidojas. :> Bet tā kopumā viņa man ir ļoti mierīgs bērniņš. Gudra, zinātkāra, apņēmīga un dikti, dikti liels smaidulis. Reizēm šķiet, ka smiešanās ir viņas mīļākā nodarbe. :>

28.7.14 23:48 - [info]kz - ***

un tad man kāds pateica, ka mūsu sūtība ir tikai ēst un pāroties..

29.7.14 00:31 - [info]sofia - sapņu diary n-tais ieraksts

Sapņos atkal grauzēji. Šoreiz gan žurkas, bet tādas miniatūras - ar visām astēm max 3 cm. Un mājas žurciņas - baltas ar tumši pelēku strīpu uz muguras gluži kā Sāriņai bija.. kopā kādas 10.. vienkārši izskrēja no mana radiatora apakšas un izklīda pa istabu.
Maybe universe is trying to tell me something.
Tags: ,

28.7.14 23:53 - [info]noisiite

Beidzot biju arī nakts tirgū. Sapirku jāņogas pa eiro kilogramā, taisīšu želeju un atkal lērumu ķiršu, to ievārījums mums ir lielā cieņā. (un biskvīta kūka ar ķiršu ievārījumu+ putukrējums, ir vienkārši debešķīgi garda)
Vakar savārīju melleņu džemu. Šonedēļ arī beidzot jāķeras klāt gurķu marinēšanai. Ir kādas lieliskas receptes? (es šogad vispār pirmo reizi mūžā ķeros klāt šitādām nodarbēm, pagaidām viss ir ar labiem rezultātiem)

28.7.14 22:23 - [info]kz - ***

Šo atpūtu jau sen biju pelnījis. Tagad atkalk viss ir mainījies. Un man ir jāmainās, tas ir lieliski, ka ko tādu apzinos. Man ir janolaiž savs līmenis, citādi es nekad nebūšu laimīgs. Vēl man ir jāsāk cienīt cilvēks kā suga. Nav jau galu, galā tas tik slikts.

Tagad man ir jāstrādā, smagi jāstrādā visās jomās: darbā, savā darbā, sevī. Attīstīšu sevi līdz brīdim, kad pēc MBTI mani varēs definēt kā XXXX

28.7.14 21:27 - [info]neraate

nu ku, zudīšu rītrītā atkal tālēs zilajās, kad būšu atpakaļ no darba trimdas, došu ziņu. bučiki, bučiki, smaiļiki un lai jums labi iet

28.7.14 17:57 - [info]dienasgramata

LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."
 

28.7.14 15:14 - [info]evia rakstīja iekš [info]pa_leeto

spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv

28.7.14 13:00 - [info]neraate

lai novērstu domas no tērcītēm, kurās kūstu jau desmit minūtes pēc dziedējošas pusstundas vēsā bļodā, pastāstīšu jums, ka biju trešdien Liepājā. tas muzejs - mammamia! kāda daile! brīnišķīgi atjaunots, man ļoti patika Šagāls. lai arī litogrāfijas un neliela formāta, bet tās krāsas, sižeti un brīnišķīgie naivie plikņi ir tā vērtas. un otrajā stāvā ekspozīcija par jūrnieku tēmu - kuģu modelīši (vī!), jūrnieku suvenīri, vesti pirms apmēram gadsimta - ažūras koka lādītes, vjetnamiešu figūriņas etc. etc. dažādi veci dokumenti (burtnīca no jūrskolas pieraqkstiem, liecība u.t.t.) Raida Kalniņa darbi gan neaizrāva, nav mans formāts, toties pirmajā ir Vītoliņa izstādes atklāšana. un vēl man ļoti patika Ēvalda Dajevska izstāde (šī gan ir beigusies), un vēl es biju uz koncertu Modernais čells un tur Kiršfelds spēlēja čellu un bija perkusionisti Perpetuum Ritmico un tas bija totāls avangards un pie Ešenvalda skaņdarba, kurā lasīja mirušu cilvēku nepabeigtas vēstules man bija kamols kaklā un Taņa Duņa skaņdarbā nebija laika kamolam, jo bija jāskatās, kā viņi plēš papīra lapas un klaudzina akmentiņus pa starpai visam citam ko nu tur rībināja un dzindzināja.

un vēl es dzīvoju namiņā kāpās. lai arī jāsadzīvo ar visādiem dīvainiem tikinātājiem (labi sāku izgulēties, kad man atveda ausu aizbāžņus) un pelītēm, kuras noķerot pēc tam tiek atlaistas tālāk pie kempinga /tur viņām būs branga dzīve/ un bieži vēroju saulrietu pie jūras. un atradu kādus deviņus akmeņus ar caurumiņiem un citus visādus skaistus. un biju laivā jūrā - mierīgā kā spogulis tieši uz saulrietu, un palaidu divus putniņus gaisā pēc gredzenošanas /ķauķīši ir totāls monamūrs, viņiem ir neliels, spics snīpītis un ūsiņas pie deguna/ un ēdu daudz zivju (mazsālītas vimbas maizītes ieliek kloķi lašmaizītēm, ja) un droši vien to izslavēto jonizēto gaisu esmu saelpojusies gadsimtam uz priekšu

karoče, ja plānojat uz turieni doties, iesaku iečolēt: http://liepajasvasara.lv/programm.htm
ļoti jau nu gribētos uz tām tautasdziesmām deviņos vakarā Liepājas pludmalē, ap to laiku noteikti rietēs saule un efekts vispār būs pārpasaulīgs

28.7.14 11:57 - [info]neraate

piezīme nākotnei: ja jēdzīgu info nevar izguglēt latviski, nevajag, nevajag, nevajag informāciju meklēt citās valodās. ne ja tas notiek 'spēlējam dr hausu' ietvaros
 

28.7.14 11:49 - [info]livia rakstīja iekš [info]vajag - Laba daba- transports

Labas dienas!

Meklēju divas brīvas vietas automašīnā uz festivālu Laba Daba piektdien, 1. augustā no plkst. 19:00 no Rīgas/ centra.
Brauktu normālā es un patīkams spānis, benzīnam piemestos, visas lietas :) Izskatīšu arī piedāvājumu vienai vietai, tad brauktu es tikai.

28.7.14 10:33 - [info]rasbainieks rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

28.7.14 10:20 - [info]winstons rakstīja iekš [info]vajag

hey, varbūt kāds var piedāvāt lietotu, nedārgu un labi strādājošu veļas mašīnu? SS.lv,protams, vienmēr ir variants, bet nolēmu vispirms pamēģināt te.

Katrā ziņā man var rakstīt gmeilā- oskars.tu

godspeed

28.7.14 09:31 - [info]dienasgramata

Redzēju sapnī, ka esmu kaut kādā jocīgā veidā nokļuvis pagātnē - it kā pats savā jaunībā, it kā tomēr laikā un vietā, kurā es nekad neesmu bijis, taču ar šodienas zināšanām un ar nojausmu par to, kas tajā laikā notika. Pirmā epizode bija lielā skaņu ierakstu studijā, acīmredzot - "Melodija" - kur nupat pabeigts ierakstīt grupas "Menuets" plati "Dzeguzes balss". Pamostoties, biju pārliecināts, ka runa ir par septiņdesmito gadu vidu, taču tagad atceros, ka nē - tas bija astoņdesmito pašā sākumā. Nu, jūs taču zināt to plati - ar Imantu Kalniņu tādā Jēzus Kristus tēlā. Studijā bija mērens satraukums, bija atnākusi dziedātāja Inese Pabērza, aplūkoja plates vāku, parakstīja kaut kādus līgumus un es trinos apkārt, man niezēja pirksti pateikt viņai, ka šī ir ļoti laba plate un šis ir ļoti nozīmīgs mirklis, ka vispār viņa pat iedomāties nevar, cik nozīmīgā vēstures brīdī viņa šobrīd atrodas. Sapnī man tas šķita tik acīmredzami - gan tas, cik šis brīdis ir izšķirošs, gan tas, ka viņai taču noteikti nav ne jausmas par to. Tagad, domājot par šādu situāciju, tas vairs nešķiet tik viennozīmīgi - nu, labi, Menuets, bet nav jau nekāda visu laiku svarīgākā plate. Un, no otras puses - kāpēc gan viņai tobrīd tas arī nebūtu šķitis kā pats svarīgākais notikums viņas dzīvē? Varētu taču tā būt.
Pa vidu bija visādi pseidovēsturiski momenti ar padomju un latviešu motīviem, bet otrā epizode notika tajās pašās telpās, tikai acīmredzami gadus desmit vai piecpadsmit vēlāk. Sākās kaut kāds puslegāls koncerts, es jau ar zināmu interesi gaidīju, kurš no slavenajiem pagātnes mūziķiem nu kāps uz skatuves - ahā, tas bija Linga vēl grupas ZigZag laikos, citiem vārdiem sakot, 1989. gada latviešu pankroks. Bet aizraujošākais bija zālē sastapt pavisam jauniņu Regnāru Vaivaru un pilnīgi neatpazīstamu Džilindžeru īsi apgrieztiem matiem. Tikai pēc tam, kad viņš sāka ar mani runāt, es mēģināju saprast, kurš tas ir (tieši tā - "Kuru nu mana zepamziņa būs tagad man iesmērējusi sastapt šajā ceļojumā laikā?"). Viņš kaut ko man jautāja, kaut ko stāstīja par saviem plāniem nodarboties ar teātri, šķiet, viņš man jautāja, uz kuru teātri viņam iet, un es, iekšēji ķiķinot, jau gribēju pateikt - "Ej uz Dailes teātri, tur tev viss izdosies!", bet tad sāka aurot Linga un es aizgāju meklēt, kur palicis mans piecgadīgais dēls.

28.7.14 08:55 - [info]dienasgramata

DELFI. Izvēlē par labu Jūrmalai arī nepalīdzot tas, ka netiek piedāvātas, piemēram, atlaides. "Pacietībai ir kaut kāda robeža," sacīja Krutojs.

27.7.14 19:12 - [info]neraate

OMG! Kaa tajaa jokaa:
Did you enjoy your broccoli? I don't enjoy broccoli, it just contains all the nutrients. Tikai broccoli vietaa spinaats. Tas bija briesmiigi (draudzinsh gan teica, ka ir ok) kaa juus tos gatavojat? Es laikam aprobezhoshos ar naatreem teejaas un salaatos

27.7.14 13:13 - [info]nefermerita rakstīja iekš [info]pa_leeto - Biļete uz Laba Daba

Pārdodu biļeti uz Laba Daba (uz visām festivāla dienām), cena - 20 EUR (šobrīd pārdod pa 30). Klāt ir arī čeks. Kontakttālrunis: 29575321
Zvanīt, jo nebūšu pie datora, šeit nekomentēšos.
Powered by Sviesta Ciba