Nope

kas notiek...

30.5.16 07:33 - [info]neraate

varbūt sagadīšanās, bet šonakt, kad gulējām abi vienā gultā (es, protams, izgulējos sūdīgi) sīcis iztika bez maisījuma pudeles
būtu jau labi, bet vecāmamma aizspērusies uz pilsētu un man kaut kā jāizvelk šī diena gandrīz vienai pašai

29.5.16 19:39 - [info]santech rakstīja iekš [info]vajag - kartona kastes go eco recycling is power

Vai ar kādu no piebotāniskā dārza rajona var sarunāt, ka viņš/ša tukšās kartona kastrs neizmet, bet atstāj savākšanai. Mums noderēs pārvākšanās procesam.

28.5.16 16:53 - [info]chimera rakstīja iekš [info]vajag

vajag ---> lonely planet: georgia, armenia, azerbaijan. epub vai pdf formātā.

28.5.16 13:58 - [info]santech rakstīja iekš [info]vajag

Lētu busu uz trešdienas vakaru no Botāniskā dārza rajona uz centru aizvest mantas. Kaut ko no jūsu pieredzes.

28.5.16 01:34 - [info]santech rakstīja iekš [info]pa_leeto

http://klab.lv/community/pa_leeto/1525383.html
mainu pret Tērvetes kvasu. līdz pirmajam jūnijam

27.5.16 23:00 - [info]konstruktors - ***

Ar Val1s pasēdejām miklā pagrabā:

https://soundcloud.com/viramaterials

26.5.16 23:13 - [info]planeeta

Vai jums arī vasarā jau saplānotas visas nedēļas nogales?

26.5.16 10:47 - [info]neraate

kopš ģimenē ir kāds, kas nereāli satraucas par niekiem un neniekiem*, esmu diezgan atslābusi.

*vaivai bērnam basas kājas, nu neļauj viņam basām kājām iet pa dārzu, mums te nav tādi apstākļi. vaivai sandalēm vaļējs purns, paskaties kā pirkstiņu nodauzīja. vaivaiavai nagu atsita, pušums asiņos. vaivai skrien bez biksēm un ņemas pa krāsns priekšu, tur taču netīrs. vai, kāds šmulis - ņēmās pa peļķi un gandrīz nolikās garšļaukus (un kas gan no tā slikts būtu noticis es nesaprotu, nebija jau izejamā kārtā. kad vēl varēs pa peļķēm dzīvoties). vaivai kaķis ieskrāpēja rokā, kas nu būs (zinās, ka nevajag līst, kur nevajag, es ceru)
pagājušajā nedēļā es biju drusku apvainojusies, nejauši no telefona sarunas izdzirdot frāzi par to, ka es uzskatu, ka bērnam jāaug netīrībā /tādēļ ka nedaru kā vecāsmammas māsa, kas katru rītu cēlās pirms bērniem lai visu māju uzņemtu ar slapju lupatu. ko es nedarītu pat tad, ja man veselība ļautu/, bet šonedēļ jau esmu pieņēmusi, ka trīs paaudžu atšķirības tomēr ir loģiskas, un man vajag atslābt

25.5.16 14:56 - [info]nipple

Ir dienas, kad vnk negribas.

25.5.16 14:53 - [info]jimmy rakstīja iekš [info]vajag - Ārējais cietais disksVai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.
 

25.5.16 10:55 - [info]malafemmina rakstīja iekš [info]vajag - Biļetes uz "No zobena saule lēca"

Jaukie cibiņi! Vakar uzzināju, ka 21. jūnijā Dikļos izrādīs "No zobena saule lēca", un biļetes jau bija izpārdotas. Ja nu tev ir zināms vai nāk ausīs, kur pie divām var tikt, esi draugs un dod ziņu uz viapore pie inbox! Dikti gribas parādīt kaut ko tik lielisku savam mīļākajam ne-latvietim.

24.5.16 16:38 - [info]parafraaze rakstīja iekš [info]vajag - Lūgums atsaukties Facebook lietotājus

Sveiki,

Šoreiz palīdzība nepieciešama no Facebook lietotājiem.

Es (LU psiholoģijas studente) šobrīd veicu pētījumu, kura ietvaros ļoti svarīgi dzirdēt Facebook lietotāju domas par portāla lietošanu. Ja Tev ir piecas minūtes laika un vēlies palīdzēt, aicinu aizpildīt anketu:

http://goo.gl/forms/6uxs085cgDkf1jX32

P.S. Ļoti novērtēšu katru atbildi, jo vairāk tādēļ, ka ar anketas palīdzību tiek izstrādāta aptauja, kas palīdzēs izprast, ko un kāpēc mēs darām internetā, arī turpmāk.
P.P.S. Atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā
P.P.P.S. Ja rodas kādi jautājumi - priecāšos atbildēt :)

PALDIES!

24.5.16 11:43 - [info]neraate

kur var nopirkt tos slavenos kožu kontraceptīvos plāksterus? nu, tos, kas pievilina un pielipina tēviņus un tad mātītes dēj neapaugļotas olas? drogās varētu būt? mājai un dārzam

un kafijas taisāmo? nevis kafijas presi, bet kaut kādu tādu, kurā ielej drusku ūdeni un ieber kafiju un tad ar spiedienu iznākot šika kafija. man nav ne jausmas kas tas īsti ir un kā tas saucas, es pat nejēdzu izguglēt. viens gan ir skaidrs - tas aparāts mazpilsētā toč nav pieejams

24.5.16 09:21 - [info]tipa75 rakstīja iekš [info]vajag - Pagraba vai bēniņu lūku - filmēšanai

Filmēšanai meklēju pagraba vai bēniņu lūku Rīgā vai tuvā tās apkārtnē. Prasības vienkāršas - dēļu grīda, grīdā lūka. Nepieciešams, lai riņķī ir brīvi savi 7-10 kv.m. kur kameru nolikt un griestu augstums arī kādi 2,50 vismaz. Par to arī maksās.


mans pasts ir tipa75 iekš inbox el vē

24.5.16 08:51 - [info]begemots rakstīja iekš [info]par_velti - akumulatora skrūvgriezis MatrixMatrix CD 4,8V ; Nelielām ikdienas vajadzībām, akumulators nemaināms. Komplektā ar lādētāju.

Pašsavakāšana no Mūkusalas ielas 3 darba laikā vai no Kalupes ielas vakarā.

Pieteikšanās komentāros, first come first serve.

23.5.16 19:34 - [info]sofia - reality strikes again

Nu kā? Kā var mācīties kkādas infekcijas - kad kaķēniem galvas pārkož suņi, salaužot žokļus.. kad kaķenes izlido no 9. stāva.. kad jorkšīras terjeram ir vnk humongous perianālā trūce..

23.5.16 11:53 - [info]neraate

ir viena lieta, kas mani nenormāli kaitina. ka visi dabas draugi, kas cepas par to, ka jaunlaulātie palaiž baložus (kas man šķiet barbariski, bet ne par to), a paši kāzās/kristībās/jubilejās/vienkārši garīgos pasākumos laiž gaisā degošās laternas vai hēlija balonus. tipa ja neredz kur tas nokrīt un uztaisa labākajā gadījumā miskasti, sliktākajā nokļūst kādam zvēram vēderā vai putnam ligzdiņā un putnēnam ieķeras kājiņa, tad viss ok. nemaz nerunājot par to, ka ir ugunsnedrošais periods mežos iestājies.
fui, nu vienkārši fui
Powered by Sviesta Ciba