Nope

kas notiek...

6.5.16 17:07 - [info]illumine rakstīja iekš [info]pa_leeto - Vasarīgas bikses

Pilnīgi jaunas Calvin Klein Jeans bēšīgi-rozā krāsas bikses, 45 eur (pirktas ASV par 70 eur), nav vilktas ne vienu reizi. Derētu 34/36 izmēra valkātajām, kā kapri bikses garākai meitenei vai visa garuma īsākai. Oriģinālais izmēŗs, kas rakstīts virsū ir 28.

Izskatās šādi )

Tieši tāda paša izmēra, tikai drusku garākas pilnīgi jaunas gaiši zilas Indigo Rein bikses (attēlā ir zaļganas, bet manējās ir vasaras debesu zilā krāsā), 25 eur (pirktas ASV par 35 eur), arī nav vilktas ne reizi.

Izskatās šādi )

Piemērīt un saņemt var Vecrīgā vai Pārdaugavā.

6.5.16 10:40 - [info]konstruktors - ***

Berlīne ir varena. Tāda ballīte man dzīve vēl nav bijusi. Šodien eiropas savienības finansēts ilīgal reivs parciņā. Vakar dreifejām uz pirātu kuģa. Šovakar klusais reivs ielās. Skeitot šeit arī vareni. Tik strādāt nav laika. Tas nekas.

Lins, Kritiskais bass, Filma legalitātei - tas, lai es atcerētos.

5.5.16 21:44 - [info]pirmslietus rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

5.5.16 21:01 - [info]superdudinja

Diagnoze: Froto-temporāla epilepsija

5.5.16 19:08 - [info]bridget rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu - Aldous Huxley - Brave new world

5.5.16 16:43 - [info]neraate

un vēl es ļoti tīksmīgi gaidu to kūku cepšanas darbnīcu, bet drusku baidos arī. ceļš uz elli (resnību) ir klāts ar sviesta krema rozītēm

5.5.16 15:44 - [info]neraate

nodzinu ziemas vilnu, uzvilku kleitu, plānās zeķbikses un atklāju pavasara sezonu. tagad es gribu košu trenci. vai vismaz jaunu velveta praķīti

5.5.16 15:34 - [info]neraate

izrādās Maskačkā var labi paēst. ir tur tas Veselības centrs 3. un tajā, no pagalma puses ir ļoti šiks bistro. Firss. nezinu kā suši, ko tur varot dabūt uz pasūtījuma, bet manas pusdienas bija lieliskas. izglāba dienu, kurā bija aizej tur nezin kur atnes to nezinko (jeb 2 reizes no Ziepīša uz centru un atpakaļ. ka es jums saku, ellē ir īpašs loks paviršiem darbiniekiem, kuri savas losības dēļ dzenā visādus nabadziņus un vēl par to rāj)

5.5.16 14:03 - [info]parafraaze rakstīja iekš [info]vajag - vajag 5 minūtes laika

Sveiki,
Liels lūgums visiem World of Warcraft spēlētājiem, kas arī ir kādas ģildes locekļi - ļoti, ļoti vajag respondentus pavisam īsai (~5minūtes) anketai saistībā ar WoW lietošanas paradumiem!

https://docs.google.com/forms/d/1tZqM0hTcDrh5UGL8-tu3jB8j0IFVCKtLbmwPSJbzwqI/viewform

Anketa saistībā ar (LU) psiholoģijas studijām, visas atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā :)

PALDIES!

4.5.16 19:41 - [info]neraate

atcerieties, bija tāds šovs "Precos ar svešinieku"? tur kādam pārim arī kaut kas sanāca? nu, t.i. vairāk par ceļojumu vai kas nu bija galvenajā balvā?

4.5.16 11:02 - [info]nomirusi rakstīja iekš [info]arii_cirsliitis

Cirslīts, kā bieži tas notiek, mazliet kavē darbu un ierodas piecas minūtes pāri, bet nekas traks. Sāk darbu, sataisa rīta zaļo tēju, parunājas ar agrajiem klientiem, nolem vienam ļaužam zvanīt vēlāk, jo pulksteņi ir 9:45, varbūt vēl guļ. Un tad, kad pulkstenī pamana, ka nu ir stunda pagājusi un ir 10:10, pēkšņi pārņem šoks - kāpēc cirslītis ir darbā ieradies studu agrāk un to pat nav pamanījis? Jā, jā, cirslītim, kā katru reizi strādājot konkrētajā vietā, vajadzēja darbā būt 10.

3.5.16 23:15 - [info]neraate - kursinga bildes

http://klab.lv/users/scope/264625.html?#cutid1

3.5.16 21:17 - [info]neraate

šonakt stādīju dārzā augļu kokus un krūmus un raku zemi un sēju burkānus un pamodos pārgurusi un atvieglota, ka varu atpūsties. un tad sākās diena :D

3.5.16 17:21 - [info]emiilia rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

3.5.16 15:59 - [info]neraate - oh my!

"Taču mēs, homeopāti, diemžēl nerunājam par psiholoģisko pusi. Pirms pāris gadiem bija gadījums, kad 2,5 gadus vecs bērns, kas ārstējās pie homeopāta, saslima ar difteriju. izrādījās, ka nebija ņemtas vērā vecāku savstarpējās attiecības"
Mans Mazais. 5 2016

priekškars, lustra

/diez cilvēki, kas ārstējas pie homeopātiem, bet saslimst, piemēram, ar STS arī saslimst nevis tādēļ, ka nonākuši saskarē ar virulentu patogēnu, bet tādēļ, ka, nu, psiholoģiskā puse?

3.5.16 09:19 - [info]neraate

vakar augstāku mērķu labā izmazgāju matus ar jēlu olu. ja neskaita šoku, kad pār pliku siltu muguru nolija ledusskapja tempretatūras gļotains šķidrums, eksperiments bija veiksmīgs - mati pārsteidzošā kārtā ir tīri, uzvedas normāli un tikai drusku smaržo pēc iepriekšējā reizē lietotā šampūna

2.5.16 13:44 - [info]ezss - ezss - mazo zvēriņu aizstāvis

Paša CERN ziņojumā parādās termins fouine, kas oficiāli nozīmē akmeņu cauna (Martes foina), dažas vārdnīcas gan stāsta, ka tā sarunvalodā apzīmējot arī zebieksti. Visticamāk jau, ka fiziķi nav nekādi zoologi, bet nu, ir atšķirība, kurš lops ticis klāt vadiņiem.
ilustratīvs attēls ar mazajiem plēšņām )

Ļautiņi gan melš, ka mazie lopi tur ļaunu prātu uz daļiņu paātrinātājiem kopš laikiem, kad seskus izmantoja paātrinātāju tuneļu tīrīšanai
Powered by Sviesta Ciba