Nope

kas notiek...

1.9.14 23:56 - [info]dienasgramata

DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.

1.9.14 22:13 - [info]noisiite

Un te nu mēs esam, man ir ērtāk gulēt lielajā gultā ar bērnu blakus/viņas gultā. Vakarnakt vīrs pie mums gulēja un man visu laiku bija par maz vietas. Ta bērns vienā malā pēc ēšanas, no rīta pa vidu. Šovakar devu mājienus, ka viņš var gulēt otrā istabā. :D
Nu kamēr tas viss nesamazina mums seksa biežumu, ir ok, nevienam nav iebildumu (ja nu vienīgi Helme negrib māsiņu vai brālīti :D).

1.9.14 19:38 - [info]puika rakstīja iekš [info]pa_leeto

Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )

1.9.14 18:16 - [info]noisiite

Pierakstījos rīt pie zobārsta. Man jau tagad gribas raudāt. :(

1.9.14 14:30 - [info]no_saules_zemes rakstīja iekš [info]pa_leeto - Lietu atdošanās

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

1.9.14 13:18 - [info]noisiite

BB krēsliņš ļoti daudz noderēja līdz kādiem trīs ar pusi mēnešiem. Bez tā laikam būtu sajukusi prātā, jo noderēja bērna iemidzināšanai.
Tagad Helme viņā sēž tikai tad, ja taisu pusdienas un viņa jau ir izspēlējusies uz paklājiņa. Tad viņa tāda sagurusi ir ar mieru sēdēt un skatīties, ko es daru. Visos citos gadījumos, viņa cenšas izgrozīties uz sāniem, tikt ārā, nepatīk, ka viņa tiek ierobežota.
Ja iepriekš visādos izbraucienos ņēmu līdzi, tad tagad vairs nav jēgas. Ēdot pusdienas ārpus mājas, liekam viņu uz galda uz vēdera (jā, jā, te daudzi var šausmināties), bet ratos viņa arī mierā nevar nogulēt, ja tie stāv uz vietas. Bērns man ir kā mazs dzīvsudrabs, mierā nesēdēs. Visu laiku kaut kur jālien, jākustās. Mašīnā stāv puzles paklājiņš, ja nu kas. Bet tūlīt jau tāpat varēs nest augšā, kļūs vēsāks, uz zemes jau vairs neliks.

1.9.14 13:06 - [info]noisiite

Tas foršais dibenvingrojumu video man ir iepaticies, šodien paķēru klāt vēl vienu tādu vienkāršo vēderam. Iepriekšējās divas dienas ar visām avenēm, sēnēm un āboliem, galīgi nesanāca pavingrot, tur nu gan nostaipījos visādi, tas mājas solis tomēr arī šo to dod.
Šodien būs atpūtas diena man, pat pusdienas netaisīšu. Vīram darīšanas pa centru, šis ar velo aizbrauca, piekodināju, lai aiziet paēst. Pati arī aizčāpošu līdz Spicei. Tāpat pastaigā jāiet, pie reizes paēdīšu.
Ehz, ja vēl varētu tā mierīgi kaut kad apsēsties un ģitārai stīgas nomainīt, jau pāris mēnešus kā nesanāk īsti laika. Paņemu, paspēlēju pusstundu, pašausminos par stīgām un turpinu gaidīt sazin ko. :D

1.9.14 11:39 - [info]banderlogs

Divi introverti vienā dzīvoklī - katrs klusi sēž savā istabā pie datora, kad satiekas virtuvē, papļāpā un tad priecīgi dodas atpakaļ pie internetiem. Burvīgi.

31.8.14 23:35 - [info]dienasgramata

Lasu internetā, ka Einars Repše 17 gadus ir uzmācies vecai skolniecei!

31.8.14 23:15 - [info]noisiite

Šovakar vairs tik gludi negāja ar aizmigšanu. Vienā brīdī šķita jau, ka nu viss, viss, finiša taisne, bet kaut kas sagāja uz īso. Kamēr Helme ņurdēja, vieglām ieraudājās, tikmēr gāju ik pa laiciņam segu piekārtot, tad pa daudz aizrāvos ar sliekas (tamborēts tārpiņš) došanu rokās un pēc minūtes viņa jau sāka raudāt pamatīgi. Ņēmu vien ārā no gultas un liku ratos šūpināt.

31.8.14 18:40 - [info]noisiite

Izskatās, ka man oktobrī būs ko darīt. Vilhelmīnei būs vārda dienas ballīte, sabrauks radinieki, daudzi un reizē. Jāizdomā būs kaut kas interesants, nu tur dekorācijas, baloni.
Un tad vēl šorīt beidzot redzēju to 'mistisku'- kā bērns no manas gultas tiek uz savu un pagriežas ar galvu pretējā virzienā, kopā kāds metrs ar astīti ir tas mērojamais ceļš. Pirmajā reizē bija šoks, pamostos un blakus nav bērna (zemāk ir spilvenu barjera, tur viņa netiek), pastiepju roku, nav. Atveru acis, bebiņa savā gultiņā (gultas mums sabīdītas kopā) un apgriezusies pa 180 grādiem.

31.8.14 17:35 - [info]superdudinja

un tomēr dienās kā šī gribu, lai viņš ir blakus.
bet varbūt tas ir tikai tāpēc, ka esi palicis viens un galvā visu laiku notiek sarunas ar sevi.

31.8.14 05:38 - [info]banderlogs

Vakarnakt ierāvu šņabi ar ābolu sulu, piecus baldriāņus, ieliku ausu aizbāžņus un gāju šņākt. Un tas viss tādēļ, ka mani kaimiņi ir dirsas, kas izdomā sākt spēlēt savu tucenieku piecos no rīta un policija šeit nebrauc, kamēr nav iesniegta rakstiska sūdzība mājas pārvaldniekam/-iecei. Kas tā par sasodītu pilsētu, kas uztaisa rieņbraucēju celiņus katrā stūrī, bet policija nevar atbraukt un salamāt pāris 20gadniekus.

31.8.14 11:56 - [info]neraate

vakar izvārīju ļ.garšīgu frikadeļu zupu. šodien cīkstos ar kapātajiem balodīšiem. izskatās, ka šie vinnēs - katlā gan viss sajaukts, smaržo garšīgi /knapi sagāja/, bet esmu beiKc un pagalam un virtuve izskatās kā pēc atomkara
Tags:

31.8.14 10:08 - [info]neraate

redz, ko es atradu! lasu un priecājos un mēģinu iztēloties, kā izskatītos māja ar mēbelēm bez asiem stūriem (jo uz jebkura kantaina stūra var sasisties, galu galā)

http://epadomi.lv/ezoterika/25032014-21_lieta_ko_nedrikst_turet_majas

31.8.14 09:22 - [info]neraate

mani gan neterorizē ar bildēm no sērijas 'es un sēnes', vispār esmu diezgan traka sēņotāja, pagaidām esmu no sirdēstiem par savu nevarību veiksmīgi izvairījusies, bet vakar, kad mežiņā ielīdu pačurāt, sapratu apkārt valdošo ārprātu, jo bērzlapes bija rātni sastājušās pulciņos
vēl uzkrītošāk būtu bijis, ja ar sagatavotu plakātiņu tjip 'mēs esam šeit'

31.8.14 09:11 - [info]neraate

un vēl es vakar beidzot biju ciemos pie zirdziņa /pat nevar izstāstīt, cik sen jau gribēju/. un zirdziņš tā saviesīgi ļāvās čubināties un glaudīties un vispār tāds foršs - liels un bērs un draudzīgs.
Powered by Sviesta Ciba