Nope

kas notiek...

22.7.16 19:16 - [info]neraate

lasīju šito:
https://cikucakublog.wordpress.com/2016/07/18/devinpadsmitais-pati-ar-sevi-jeb-savvalas-mezones/

un nevarēju saprast savu attieksmi un viedokli. G_V izdzirdot ka es te ņurdu ka nesaprotu kādēļ obligāti sievišķīgai jābūt kankaros un svārkos un kādēļ nevar būt lietišķa un sievišķīga (pirmā izceltā rindkopa) komentē konspektīvi 'da nu jūs visas. noģērbieties, izlaidiet pupus un kas jums'

22.7.16 17:25 - [info]magnolia rakstīja iekš [info]pa_leeto

Kāds negrib Nila Saksa grāmatu "Nopietni nolūki"? 3,50 eiro. (Spēcīga, manuprāt, lēti.) (magnolia23@inbox.lv)

"Izjūtu amplitūda, ko dažādos lasītājos raisa šie stāsti, ir apbrīnojami plaša: sākot ar nepieciešamību histēriski smieties, beidzot ar vieglu neērtības sajūtu un vēlmi nosodīt. Tomēr tas viss ir nieki, salīdzinot ar šausminošo apjautu, ka Nila stāstos aprakstītā pasaule varētu arī nebūt izdomāta." (Reinis Tukišs)

22.7.16 11:26 - [info]konstruktors - ***

"And it's funny how I imagined"

21.7.16 11:03 - [info]panacea - Tramps par Baltijas valstu aizstāvību Krievijas iebrukuma gadījumā

Pieņemsim, ka Tramps zināja, kur tādas Baltijas valstis ira, bet šeit viņš saka, ka, ja viņš būšot prezis, tad USA aizstāvēs Baltiju tikai tad, ja mēs maksāsim ragā.

Trump offered an equivocal reply when asked if the US military would automatically protect Baltic states against Russian aggression, saying that he would gauge their contribution to the alliance.

“If they fulfill their obligations to us, the answer is yes,” he said.

https://www.theguardian.com/world/2016/jul/21/donald-trump-america-automatically-nato-allies-under-attack

21.7.16 11:42 - [info]neraate

par birokrātiju it kā vairs nestresoju, bet par to, cik tas maksās gan. neapzināti, protams. tas skaidrs no sapnīšiem. biju šonedēļ šopingā, iztērēju samērā daudz naudas. beidzot nopirku jaunus pārvalkus, audumu atpūtas krēsla pārvilkšanai, siltu guļammaisu sīcim, sudoku un katanas iekarotāju galda spēles dvēselei. visu humpalās, visu pa_leeto un pa_ļoti_lēto, tagad tētim dz.d. dāvanu un man sākas stress kā es sakrāšu to lielo naudu birokrātiem. tas tāpat būs ilgi un samērā sāpīgi un papīri līdz punktam Iesniegšana_gala_iestādē tāpat sakārtosies labākajā gadījumā drusku pirms Lielā Rudens Notikuma. sliktākajā - tieši tajos datumos vai drusciņ pēc, tā kā būs arī laiks iekrāt, bet nu stress tādēļ neatkāpjas. un nelīdz tas, ka es ar prātu apzinos, ka ar šo jau dzīve nebeidzas, ka es esmu nopirkusi emocionālo komfortu, izdarot to, par ko jau vismaz kopš vasaras sākuma domāju, bet nu bet

21.7.16 10:39 - [info]konstruktors - ***

Elīna vakar darbā esot noķērusi sešus pokemonus tā pat vien sēžot. Viņi pie viņas paši atnākuši.

20.7.16 21:41 - [info]ezss - varenā angļu valoda

http://mudfooted.com/unusual-names-for-animal-groups/

20.7.16 12:25 - [info]ingmars rakstīja iekš [info]vajag - palīgā!
Paldies visiem ziedotājiem, summa ir savākta, pasūtīju figūru.

Man ir nepieciešami ziedojumi attēlā redzamās PVC figūras iegādei. Kopējā summa sastāda 45 EUR.
Ziedojumus lūdzu sūtīt uz šo kontu: LV28HABA0551026440258, Ingmārs Freimanis.

20.7.16 00:18 - [info]konstruktors - ***

Cibā nerakstu. Ir OK. Viss notiek. Kustība notiek.

19.7.16 22:23 - [info]elvira rakstīja iekš [info]vajag - Rokas spogulis no koka

Labdien, varbūt kāds zina, kur dabūt vai arī kādam ir rokā turams spogulis ar koka korpusu? Bildei piemēra raksturs, var būt savādāks.


18.7.16 20:12 - [info]vilks_vienacis rakstīja iekš [info]arii_cirsliitis - Bojāts gurķis vai bojāts Cirslītis?

Cirslītis taisa vakariņu salātus. Pirms piegriezt klāt gurķi, pārbauda, vai gali nav rūgti.

Nogriež no viena gala - skābs!!! (nu beidziet, nav jau nekāds vecais gurķis! Nevar tak būt!)
Nogriež vēl mazliet - nē nu toč skābs!
Nogriež no otra gala - viscaur skābs!

Un tad cirslītis atceras, ka pirms gurķa pārgriezis citronu...

17.7.16 20:31 - [info]neraate - barības ķēde

lai arī pati neredzēju, ļoti nopriecājos par to zalkti. un tad sabēdājos, jo ja nu dzīvo nevis pie pagraba bet ielien pagrabā un apēd pagraba krupīti?! (vispār jāatceras viņam ienest to lēzeno šķīvi ur dzert un vannoties). un ja nu to zalkti apēd ezis?!
karoče tāda barības ķēde, ka tagad nezinu par kuru uztraukties. lai paši tiek galā

17.7.16 20:25 - [info]neraate

vakar bijām ciemos. ir baigi super aizbraukt uz jaunu, pašu celtu māju ar saskaņotu interjeru un gandrīz sterilu mauriņu un apstādījumiem. un baigais prieks, ka ir cilvēki, kam tā izdodas un kas var to atļauties. un tad ir arī baigi forši tā, kā mums - ar sakoptu 1/3 no teritorijas un džungļiem aiz saimniecības ēkām, ar mežonīgu ogu dārzu un dzīvo dabu. šodien pie pagraba līda zalktis. es jau sen domāju, ka mums te tādiem vajadzētu būt. būt kā dzīvot, nevis gadīties, ja kaimiņu stārķim izkrīt no knābja. un šovasar arī pavisam oficiāli ežu ģimene. un divas zvirbuļu un viena kovārņu ligzda un pavisam blakus, kaimiņa liepās žagatu ģimene. un citam kaimiņam pāri laukam stārķu ligzda. un krupītis pagrabā. un visāda citāda dzīvā radība - pīles grāvupītē gar mūsu robežu un kameņu midzenis zemē pie siltumnīcas ieejas un tas ir tā jauki un mīļi un nav iespējams, ja dārzs ir perfekts un mauriņš sterils, lai arī dažkārt paskatoties skaistas bildes žurnālos arī tā gribētos

17.7.16 15:05 - [info]malibuu rakstīja iekš [info]pa_leeto

Šujmašīna, pilns komplekts. Darba kārtībā.
Gribās 40eur.

Var mēģināt sarunāt arī piegādi, bet tā atrodas Bieriņos.

Bildes zemāk.

https://www.dropbox.com/s/wn2olfy6o20kcei/2016-05-01%2022.07.59.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/kwwphd538cl8yf1/2016-05-02%2013.59.28.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/jd6o9b0ucne47of/2016-05-01%2022.08.30.jpg?dl=0

Rakstāt uz divi divi, četri seši seši, trīs viens divi - visu sarunāsim.

15.7.16 23:30 - [info]panacea - Turcija

īsi -- VOV!

15.7.16 22:58 - [info]sofia

I'm not a hugger. I've never been a hugger. But I really, really crave a hug, or just any kind of physical contact, which is not my thing at all. And I'm surprised.

It's all this being alone from day to day, I can almost understand all the girls who are in a constant seek for a partner. And I start to believe my mother - who says that noone should be alone. It's not like I have a lot of physical contact in my normal life - I hug some of my friends, casually snuggle up to my dad, mostly I just try to strangle my dog with love..

I miss my dog.
only 44 days left..

15.7.16 12:17 - [info]neraate

un vēl es jums aizmirsu pastāstīt, ka vakar sablenderēju ērkšķogas (lielās, skābās ne īpaši garšīgās) un pieliku drusku cukura un ir totāls monamūrs! ar pankūkām vispār bezbožna garšīgi - tā svaigi un saldskābi. ja ietin plānajās gan jau vispār mēli var norīt. gribētos izmēģināt arī kā pildījumu kādai kūkai, bet man te tehnika tik neuzticama, ka biskvīts toč nesanāktu /pat ja es mācētu/ un ne-šokolādes pamatnes recepti nevienu prātīgu tā arī neesmu pieradinājusi - visas vai nu ļoti treknas ar labi daudz sviesta vai biskvītīgas un šaubīgi izcepamas šajos apstākļos. a tādu vienkāršu bet garšīgu vēl jāatrod. karoče recepte vajag.
un vēl tās blenderētās ērkšķogas gribētos izmēģināt kā pildījumu keksiņiem. un varbūt meringue kūkai uz smilšu mīklas pamatnes. bet tas būs citreiz vai izbraukumā pie cepeškrāsns, jo šeit tas olbaltums labs gan sanāk, bet no apakšas vienmēr sūcas drusku jēla ķepīguma /brr/
Tags:
Powered by Sviesta Ciba