Nope

kas notiek...

28.3.15 19:17 - [info]cimone rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

27.3.15 16:00 - [info]ezss - atradums

šodien koridorā kolēģis atrada grāmatu )

27.3.15 13:52 - [info]noisiite

Izliku bērnu gulēt uz balkona. Lielos ratus es tur normāli nevarēju dabūt ārā, čakars bija lielāks nekā ieguvums. Šos vieglos vispār īzī, viegli iznest uz balkona, bērns pagulēja un tajā laikā varēju mierīgi pusdienas uztaisīt.
Ar nākamo bērnu gan iepirkšu kādu lēto kulbu, kuru viegli iznest uz balkona un rācijas.

27.3.15 13:12 - [info]annu rakstīja iekš [info]vajag - Līvu akvaparka biļete

Sveiki!
Varbūt kādam ir aizmētājusies nevajadzīga dāvanu karte uz Līvu akvaparku - Ziemassvētku dāvanu karte vai vienkārši uzdāvināta biļete, kas tā arī nevar sagaidīt, kad to izlietos?
Labprāt pārpirktu tādu (:

27.3.15 12:09 - [info]neraate

attiecībā uz pašsajūtu vietā būtu lieliskais epitets 'kaut kāds sūds'. un es nesaprotu, kas tieši nav labi. nu, ja neskaita asinis pa degunu un nedaudz reibonīti un ik pa brīdim tādu ēst negribuli vai šķebekli. it kā pms it kā ne. labi, ka mājās bija strēmelīte, kam uzčurāt tīri tā - sirdsmieram

labi, ka man nav pārmēru daudz brīva laika un tas, kas ir nosacīti brīvāks tiek pavadīts dudinoties ar Jēcīti, citādāk es sev visas pasaules nopietnās kaites izdomātu
jo vispār jau baisi, es ļoti apbrīnoju tos nedaudzoz cilvēkus savā freidlistē un ne tikai, kas iet, urķējas, meklē un atrod kaut kādu nopietnu, labi paslēpušos veselības huiņu. tikai kā lai zin kad tā ir hipohodrija un kad - intuīcija, kas brīdina par The Huiņu
 

27.3.15 09:38 - [info]dienasgramata

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ieviesīs jaunu prasību, ka pilota kabīnē visu laiku obligāti ir jāatrodas diviem cilvēkiem, norādīja "airBaltic" pārstāvis Jānis Vanags. "Ja pilotam kabīne ir jāpamet, viena no stjuartēm dosies uz kabīni," viņš skaidroja.

p.s. stjuarte kā zāles pret depresiju

26.3.15 20:27 - [info]neraate

šodien atkal deguns asiņo visu dienu. plus galva tāda jokaina un nedaudz reibst
stulbi kaut kā, tieši pirms sestdienas tusiņa

26.3.15 17:44 - [info]noisiite

Piecēlās kājās un aizgāja! Pusi istabas nogāja.
Tags:

26.3.15 15:46 - [info]noisiite

Arī ieviesu ratu autoparku mājās. Lietussarga tipa ratiņi ir perfekti mūsu šī brīža ieradumiem un vajadzībām. Jāskatās, varbūt pat Emmaljunga vispār jau jānoliek malā, nākamajam bērnam.
Ratu rāmi varētu pagrabā nolikt, pārējo skapī.
Mazajiem ratiem tik nav īsti guļus pozīcija, ir otra lēzenāka, būs jāpaskatās kā viņai tur gulēt ir. Lielajos ratos jau arī bieži vien viņa paliek tā pussēdus guļot, nemaz līdz lejai nelaižu.

26.3.15 14:08 - [info]matilde rakstīja iekš [info]pa_leeto - kleita

JAUNA kleita - 38.izm (es gan teiktu, ka atbilst drīzāk 36.izm, garums aptuveni 77cm). Derēs smalkai, ne īpaši garai meitenei/sievietei.


15eur


matildc @ inbox.lvbildes )

26.3.15 14:15 - [info]noisiite

Uztaisīju asins analīzes, oho, visa mana anēmija pazudusi nebūtībā, tomēr kārtīga piedomāšan pie ēdienkartes arī ko dod, nu ok, laiku pa laikam arī kādu tothemu iedzēru. (Piem., savu mūžu man hemoglobīns nav bijis 128, iepriekš šķita nesasniedzams kosmoss) Drīzumā vēl uz bkus jāaizbrauc Helmei asins analīzes nodot, nosūtījumu jau iešķieba daktere. Šķiet, ka viņai arī būs labi rādītāji, ja jau man ir.

26.3.15 14:03 - [info]matilde rakstīja iekš [info]pa_leeto - Zābaki

JAUNI sieviešu zābaki - 41.izmērs

20eur


matildc @ inbox.lvbildes )

26.3.15 10:09 - [info]katodstars rakstīja iekš [info]vajag - Eiropaletes

Man ļoti vajadzētu līdz sestdienai sagādāt divas 800mm platas eiropaletes Dienvidu tilta centra gala rajonā. Loģiski, pretī piedāvāju, nez, alu vai kādu nelielu naudiņu. Var būt kādam ir vai vismaz zina kur tās varētu meklēt?

26.3.15 08:08 - [info]kz - ***

skan repītā šis

Manā prātā pilnīgi cita līmeņa, daudz globālāka nenoteiktība, kas jārisina. Tas nevar nepriecēt. Redzēšu kā notiek. Šodien jāpārlasa savs darba līgums. 

Kapēc man vienmēr parādās vēlme doties prom no darba brīdī, kad viss it kā attīstās? To es varētu papētīt. Pašlaik man piedāvā attīstīt kādu no savām produktu idejām, pamatīgi tajā ieguldod? Iepriekšējo reizi, kad devos prom, man piedāvāja strādāt ar Atelier Oi. Laikam man ļoti riebjas karjērisms - iedzimts mātes puses vēctēva gēns.  

26.3.15 08:10 - [info]neraate

māmiņa te teoretizē par karjeras maiņu un interesējas cik saņem aukles. cik jūs maksājat savām foršajām Mērijām Popinsām? nu, cik ir mēnešalga jau laikam ciba nezinās, ko

26.3.15 06:24 - [info]neraate

uzliku mūziku. šorīt klausoties vēl lielāks kamols kaklā kā vakar koncertā. jo koncerts, nu koncerts, kā lai tā sakarīgi. tur bija viss, kas man mūzikā ļoti ļoti. pat mutes ermoņikas. un šoreiz Arēna dziedāja ļoti tīri, pareizi un intīmi. un dejot lēnās dejas tādā atmosfērā ir uh /nesakarīgi apmierināti ņurd/

ja nu kāds to vēl nezināja, man ir maza tumša kaislība un maziem, neglītiem pop/rok mūziķiem

25.3.15 16:14 - [info]neraate

atkal asiņo deguns. varbūt ne stipri, toties ilgi
Powered by Sviesta Ciba