Nope

kas notiek...

30.6.16 22:49 - [info]panacea - Buda+Pešta

Esmu ieradusies Ungārijā un nu tā valoda! No tās valodas vispār neko nevar saprast!

30.6.16 18:15 - [info]pirmslietus rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

30.6.16 15:10 - [info]neraate

uz krēsla aiz loga uzlaidās zvirbulis un aizrautīgi čivina. ar baltmaizi vai kaut ko citu palielu knābī

30.6.16 12:14 - [info]neraate

klau, a citās mentalitātēs arī normāli skaitās pieaugušam cilvēkam kurš par tevi ir jaunāks ļečīt par kaut kādām huiņām, kas nav izdarītas? tā kā skolā učenes par neizdarītem mājasdarbiem? ne-tiešo darba pienākumu sakarā, ko es vēl varbūt varētu saprast

es jau saprotu, ka šādos gadījumos otru pusi uzvelku, jo neatvainojos un savas rīcības motīvus nepaskaidroju, bet man tiešām nepielec kas viņiem par daļu, kā manas privātās dzīves (vai citi) iemesli attiecas uz viņiem un kādēļ man būtu kādam jātaisnojas

30.6.16 08:55 - [info]superdudinja

Vakar uzrunāju tēti par The Cure. Izgājām cauri visām tuvākajām pilsētām un lidojumiem. Stokholma būs tā īstā. Mhm!

29.6.16 23:38 - [info]neraate

tiem kožu kontraceptīvajiem plāksteriem ir efekts. diemzēl ne īsti gaidītais - griežas mums te arī pa istabām apjukušas pārtikas kodes. varbūt dāmiņas izmisumā par to, ka kundziņi salipuši pie skapīšu apakšām

29.6.16 22:04 - [info]konstruktors - ***

Dedzinu sevi, dedzināšu kamēr vēl kvēlos. Tas patīkami. Spiežu no sevis pēdējo sulu. Mazliet mazohistiski, bet ko citu darīt, ja nekas mani tā īsti neaizrauj.

29.6.16 16:02 - [info]panacea - Brexits tāds aktuāls temats

Bet vispār, kas mani kaitinā bišķīt, nē, nevis bišķīt, bet daudz, ir ka Brexita sakarā tik liels fōkuss tagad atkal ir uz Veco Eiropu. Pirmkārt, tikko kā bija rezultāti paziņoti, tad tikās tikai founding EU countries līderi. Tagad arī kaut vai gārdians fōkusējas uz to, kā nu Brexīts ietekmēs Veco Eiropu. Es te arī runāju ar holandiešu paziņām (attālām un ne pārāk foršām), kas bija nenormāli apvainojušies, kā nu briti viņus tagad atstumj. Tai pat laikā es teicu, ka, nu, vispār, es izskatu arī variantu braukt atpakaļ strādāt uz Latviju. Un paziņa smējās un smējās apmēram tā, it kā es būtu pateikusi, ka braukšu pētīt dzīvību uz Marsa, jo nu kamōn, kur tad nu sūdabedrē Latvijā vispār var būt industrija, vai ne? Man tas likās konkrēti nievājoši. Nu kamōn, ES ir tomēr 27 valstis, no kurām liela daļa pievienojās 2004. gadā un kopš tā laika ir pagājuši 12 gadi. Es te tagad esmu pēdējā laikā ceļojusi pa Kipru (pievienojās 2004.), Horvātiju (pievienojās vēl vēlāk), man ir viens no labākajiem draugiem rumānis (arī late intake) un nu vismaz mans priekšstats ir, ka pa lielam visas post-2004. gada valstis tomēr tā kā jūtas pozitīvas ES sakarā (pat Ungārija!). UN (liels uzsvars uz UN), ja jau mēs te galu galā runājam par to lielo Eiropas vienotību, nebūtu tā kā stulbi viņas visas tagad aizmirst, aiz tā vien, ka mēs esam stulbie dienvidaustrumi? Kaut kad nesen lasīju viena spāņa teikto, ka dienvid- un austrumeiropiešiem vienmēr vecajā eiropā sevi ir jāpierāda vairāk, jo mūs uzskata vai nu par slinkiem vai nabadzīgiem un atpalikušiem. It kā cilvēks kā cilvēks, bet tāpat zemākas šķiras. Tomēr besīgi.

29.6.16 11:19 - [info]neraate

šovasar ir divi lieli Projekti. istabā izkrāsot grīdu un Kristības bērnam. tagad ir sarunāts arī fotogrāfs, tātad kūkai, ēdieniem, galdam un baznīcas rotājumiem jābūt Ļoti Smukiem.

28.6.16 21:33 - [info]ezss - ezss skaistuma blociņš

Lai kompensētu žirafes stila iedegumu - divi pleķi uz muguras, kur roķeles neaizsniedzās, un rasnačka arīdzan nesedza (pie tam vienā pleķī ir redzamas rokas kontūras, kur tā tomēr tika klāt ar aizsargkrēmu), neliels taisnstūris vienai kājai, kas bija saules apspīdēta un bikšu nenosegta, un divu dažādu stilu sandaļu lences- nolēmu nolakot kāju nagus. Nunez. Sanāca žirafe ar lakotiem kāju nagiem

Ko darīt ar tiem pleķiem ar nav padomiņa. Ja nu tikai nosmērēt tieši pleķus ar spf un doties atpakaļ saulē

28.6.16 16:49 - [info]panacea - Child Services

Runājot par iepriekš minēto morālo dilemmu, vai ziņot par AirBnb ģimeni sociālajiem servisiem, atrisinājums ir tāds, ka es beigās tomēr piezvanīju. Piezvanīju tāpēc, ka konsultējos ar paziņu, kas strādā ar sociālajiem servisiem saistītā sfērā, kas pastāstīja, ka bērnu sociālie servisi UK strādā tā, ka, pirmkārt, ja bērni ir skolas vecuma, tad skolai jau ir pienākums viņus uzraudzīt, tā ka varbūt šie bērni jau ir/nav kaut kādā uzraudzībā, jo bija skolas vecuma. Tālāk, ja es noziņoju, tad sociālais serviss pats izlems, vai kaut ko darīt tālāk -- tas būs telefona zvans vai ģimenes apciemojums. Vai arī - iespējams, ka viņiem jau par ģimeni kaut kāds fails ir. Iespējams arī, ka ir kaut kādas sīkās lietas, ko pa laikam kāds pamana, ārsts, skolotājs, sabiedrība, bet tieši tāpēc esot svarīgi paziņot, jo tikai tad ir iespējams salikt kopā big picture par to, kas tad īsti ģimenē notiek. Tikpat iespējams, ka nenotiek pilnīgi nekas, bet tas ir tāpat kā ar noziegumu būtībā -- ja neesi ne pie kā vainīgs, tad arī būtībā nav jau par ko satraukties. Manas sākotnējās šaubas bija par to vai es ne-overreactēju, savukārt sociālo dienastu viedoklis bija, ka nevajag būt vienaldzīgam un labāk ziņot. Tāpēc arī piezvanīju.

27.6.16 22:50 - [info]panacea - Backlash

Runājot par sabiedrības tendencēm, man pašlaik ir šķērmi Anglijā divu iemeslu dēļ. Ir divas ļoti lielas un ļoti dusmīgas grupas.

1) Brexits ir sadusmojis teju visus UK dzīvojošos ārzemniekus. Jā, lai arī doma bija, ka mājās jābrauc austrumeiropiešiem, tādiem kā poļiem un latviešiem, es pēdējās dienās esmu runājusi arī ar frančiem, zviedriem un holandiešiem un pilnīgi visi ir sarūgtināti un dusmīgi. Pa lielam visi šeit ir dzīvojuši pietiekoši ilgi laiku, lai varētu dabūt pilsonību, bet neviens negrib zvērēties karalienei, visiem sirds ir pilna, un ir miglaini plāni, ka mož jākravā mantiņas un jābrauc prom. Arī liela neziņa, bet nu lielas emocijas. Agresīvs neviens nav, bet dusmīgs gan.

2) Par Brexitu tātad ļoti priecājas cilvēki, kas par to balsoja. Un, kas ir noticis kopš piektdienas, ir ka ir vnk nenormāli pieaugusi rasistiska abuse. Maniem holandiešu paziņām piektdienā, kad tika paziņots Brexita iznākums uz ielas esot bļāvuši virsū: Foreigners, foreigners !! Citā pilsētā parādījušās lapiņas izlīmētas angliski un poliski: Vācieties mājās poļu izdzimteņi! Es šodien pati dzirdēju veikalā, kā onkulis sajūsmas pārņemtā balsī pārdevējai teica, ka nu gan mēs viņus sūtīs prom! Mums tač viņu ir pilni cietumi! Sūtīsim! Tā, ka tas ir viens, ka jau tagad ir konflikti, un cik ilgi ārzemnieki to varēs ciest. Otrs, kas notiks, ja tomēr sanāks, ka politikā sarunas būs diplomātiskas, nevis radikālas un neko prom nesūtīs un ārzemnieki tepat vien paliks? Jau tagad izrādījies, ka politiķu solījumi bija tukši, valsts jau tagad iet grīstē, un tad vēl arī ārzemnieki nebrauks prom?

Tad nu man ir kreņķis par to, vai gadījumā nebūs sadursmes. Katrā gadījumā vide ir nepatīkama.

27.6.16 20:48 - [info]tiga rakstīja iekš [info]vajag

Sveiki. Meklēju elektriķi, kas tipveida vienistabas dzīvoklī varētu palīdzēt ar šo: a) novērst faktu, ka kontakti 'sit' pa pirkstiem; b) aizvilkt garu vadu pa koridoru no durvīm uz durvju zvanu; c) pārbaudīt dzīvokļa elektroinstalāciju, informēt, ja kaut kas ir jāmaina. Priecāšos par ieteikumiem.

27.6.16 13:53 - [info]svesinieks rakstīja iekš [info]arii_cirsliitis

Cirslītis (ne jau es), rīta autopilotiņā, braucot ārā mašīnu no garāžas, iebrauca sānos automašīnai, kuru tur atstāja vēl guļojošais draudziņš, un kura tur parasti nav. Un samazināja savus brīvos līdzekļus par ~400e. Būtu labāk Daugavā iemetis, vismaz izpaliktu kauna traips līdz šim visai ciešamajā autovadīšanas pieredzē.

27.6.16 01:27 - [info]paralellograms

aust sarkans mēness un nāk negaiss.

26.6.16 20:47 - [info]panacea - Houlī fak

Vāu. Man gadījās pieredze. Es nobukoju vietu ar AirBnb. Bildēs bija jauka. Ierados un nu būtībā vienīgais vārds, kā to aprakstīt būtu squalor. Netīras, gadiem netīrītas sienas, vannasistabā netīrumiem noklāta grīda, vanna noaugusi ar pelējumu, no griestiem vannasistabā lielām plēksnēm krīt krāsojums. Aprakstā minēts 'jauks dārzs'. Tās izrādās salauztas plastmasas mēbeles un rotaļlietas. Es hostam jautāju, vai varu uzcept virtuvē picu, bet viņš saka, ka nē, jo tur esot pārāk netīrs. Es savu picu varot iedot viņam, viņš man uzcepšot, bet virtuvi redzēt es nedrīkstu.

Bet pats trakākais un šokējošākais biju viņu privātās telpas. Trīs bērni dzīvo vienā netīrā istabā ar saplēstām kartona kastēm, netīrām lupatām, netīrām mantām. Netīras lupatas pa visām malām vispār bija populārs mājas motīvs. Sieva un bērni paši netīrās drēbēs.

Nu neko, es gandrīz nekavējoties paprasīju no AirBnB rīfandu un aizbraucu prom. Bet tagad man ir morāla dilemma. Tie bērni tad tur paliek. Viņi ēd no tādas virtuves, kuru svešiem nevar rādīt. Mazgājas tādā vannā un dzīvo tādā istabā. Ko man tagad ar šo apziņu iesākt? Ziņot kaut kādiem sociālajiem servisiem? Nedarīt neko?

26.6.16 19:48 - [info]puika rakstīja iekš [info]pa_leeto - IKEA LACK TV galds

Pārdodu akurāt tādu IKEA LACK TV galdu: http://mebstore.lv/dzivojama-istaba/tv-galdi/lack-tv2
Tik, cik plašu atskaņotājs stāvējis ir virsū un pāris lietas, visādi citādi atdauzīts nav.
Atdošu pa 25 EUR ar pašizvākšanu Ķengaragā. Ja vajag, varu arī izjaukt.
Saziņai: armandss pie gmail com vai 2 9 2 5 6 4 4 0
Powered by Sviesta Ciba