Nope

kas notiek...

3.3.15 20:43 - [info]neraate

ļoti bieži izskan pārmetumi t.s. reliģiskajai audzināšanai, kas cilvēkus iedzen kompleksos un vispār dzīvi padara neciešamu. es pazīstu ļoti daudzus cilvēkus, kuru dzīve vismaz kādā mirklī ir bijusi neciešama (kuram gan nav), bet laikam nevienu, kurš apgalvotu, ka vaina bijusi reliģiskajā audzināšanā. jāatzīst gan, ka neesmu baigi interesējusies. temats tāds, kas grūti padodas saviesīgai patērzēšanai "klau, un kādas tev ir bērnības traumas? ā. reliģiski tiki audzināts/tsa?"

var jau būt ka katoliskās vainas komplekss (jocīgi, ka nerunā par pareizticīgo vai vecticīgo vainas kompleksu. diez kāpēc) ir ļoti ilgtspējīgs un atsaucas uz vairākām paaudzēm (mūsu vecākiem un vecvecākiem), bet, piemēram, manējie nekādi diži kristīgi audzināti nav. nu tā speciāli kristīgi I mean.

un tad es tā iedomājos - a tas nav saistīts ar kauna kompleksu? no savas bērnības atceros, ka man Bija Kauns. par ļoti daudz ko. par visu. es gan biju arī ļoti kautrīga jā. bet tā man šķiet ir lielāka problēma audzināšanā - neraudi, tu taču esi puika - kauns! piečurāji bikses - kauns! netīra mute/drēbes - kauns! nepadevi labdienu - kauns! slikta atzīme - kauns! kā kas tā kauns! kauns! kauns! un kaunina jau ne tikai tēsmāmiņa, bet arī visādas svešas tantes labu gribēdamas ūtētē
un kā jums liekas?

3.3.15 16:55 - [info]dienasgramata

feisbuka montāža:

3.3.15 14:53 - [info]khosmos rakstīja iekš [info]vajag

man pieder laptops Toshiba Satellite C660, kuru iegādājos pirms 4 gadiem un kuram videokarte cepas tā, ka pēc 20 minūtēm filmas kompis jau ir izslēdzies. esmu iegādājusies termopastu un skrūvējusi to slimnieku vaļā, bet tur ir tādi kontakti, kurus atvienot nav nemaz tik viegli, un, tā kā, mainot displeju, es attiecīgo kontaktu vienā galā jau salauzu, nevēlos vairs riskēt. esmu skatījusies manuāļus, bet satelītu komplektācijas tomēr ir gana atšķirīgas, lai es nespētu nonākt pie atrisinājuma.

tātad, esmu nolēmusi meklēt zinošāku ļaužu palīdzību, bet uz servisu es negrasos doties, jo
^nevaru atdot savu kompi uz nenoteiktu laiku
^esmu jau nopirkusi termopastu
^nevēlos riskēt ar tirliņiem, kas izdomā pārinstalēt sistēmu un pazudināt visus datus
^labprāt pati saprastu, kā tādas lietas ir pareizi darāmas

varu paņemt kompi un tev brīvajā brīdī doties pie tevis, vari nākt pie manis, kad ērtāk. varu maksāt graudā vai naudā, protams, saprātīgos apmēros.

khosmos[at]inbox.lv

3.3.15 14:57 - [info]svens rakstīja iekš [info]vajag - Piegāde no IKEA veikala

Bija man kādreiz viens paziņa, kurš pēc pasūtījuma veda mēbeles no IKEA veikala Polijā (vai Lietuvā, nezinu) un par saprotamām cenām piegādāja uz Rīgu (par pēcapmaksu). Tagad atkal šāds serviss ir nepieciešams, bet viņš diemžēl vairs neved. Iesakiet, lūdzu, kādu vedēju, kura pakalpojumus paši esat izmantojuši.

Paldies.
 

3.3.15 11:04 - [info]digna rakstīja iekš [info]vajag - Darba līgums

Steidzīgi vajag darba līgumu!
Nodokļus nomaksāšu.

3.3.15 00:35 - [info]noisiite - multenes

Mums mājās nav tv (un tuvākajā laikā arī nebūs). Nav nekādu fona trokšņu. Reizēm gan ieslēdzu kādu fona mūziku (visbiežāk klasisko vai arī instrumentālo pavadījumu dziesmām no Yamaha mūzikas skolas, kur Helme iet).
Seriālus/filmas parasti skatos datorā, retāk planšetē.
Ja kaut ko gatavoju ēst/daru ko citu 'svarīgu' un Helmei uznācis kašķis, bet man ir nepieciešamas tās piecas minūtes, lai ātri pabeigtu iesākto, tad uzlieku planšetē multeni (nu ok, šogad tādas ir bijušas trīs reizes, pag. gad. neviena (pag.gad. multenes redzēja, kad temperatūru mērījām), ļoti iedarbīgi. Nezinu, ko skatās citi bērni, bet Helmei rādu 'masha i medved'(šis Helmes brālēnam patīk), bērns man stāv/sēž pacietīgi skatās un ik pa laikam iesmejas un tajās minūtēs pagūstu ātri nodarīt iesākto vai vismaz sadarīt tā, lai uz brīdi varu novērsties.
Biju jau iedomājusies, ka multenes bērns neskatīsies līdz gada vecumam, bet nu nekā. (nu labi, līdz šim viņa ir redzējusi kādas piecas pilnas epizodes un piecas ne līdz galam ~ pāris minūtes :D)

3.3.15 00:09 - [info]kz

Ieradumi korelē ar apkārtējo sabiedrību. Tie nejaucas, kā eļļa ūdenī. Eļļa paliek pie eļļas, ūdens pie ūdens. Cilvēkiem ar zemu intelektuālo kapacitāti, taču ar augstas klases ieradumiem nav ko darīt pie austās klases, ja intelekts nesapas. Un tie štrumi, kas cenšas iejaukties, vairumā gadījumu tiek dēvēti par "vien-tūļiem".

Arlabunakti zeme. Arlabunakti prāts.

2.3.15 23:34 - [info]daarta rakstīja iekš [info]vajag - Celofāna aploksnes disku iepakojumiem

Meklēju, kur Rīgā var iegādāties šādas celofāna aploksnītes diskiem iepakojumā (vāciņus pašam diskam nevajag):

http://www.ebay.com/itm/500-pcs-Standard-CD-Jewel-Case-Cello-Cellophane-Poly-BOPP-Bags-Sleeves-/130954078222

2.3.15 19:54 - [info]ezss - не будем о грустном

Es biju uz cibās saslavēto eskeiprūmu, to, kas Dzirnavu ielā, jo izrādās Brīvības ielā arī ir. Es jums teikšu - bērnu spēles! Bet bija forši, kādreiz iešu vēl, tikai "lētajā laikā".

2.3.15 15:49 - [info]noisiite

Heme joprojām aktīvi staigā gar mēbelēm. Ļoti bieži atlaiž rokas un nekur neturas, tā var nostāvēt diezgan pailgi. Pieturas pie viena objekta, atlaiž rokas un pārliek tās pie cita objekta. Kad atbalstas kaut kur, atlaiž rokas, pastāv un lēnam apsēžas.
Sāniski iet arī sāniski, nemaz nesagriežas. :D Turpina arī aktīvi mēbeles bīdīt.
Izskatās, ka uz 11 mēnešiem jau staigās pati.

2.3.15 15:03 - [info]kochka rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu

30.3.15 10:31 - [info]helvetica rakstīja iekš [info]pa_leeto

1,5 kg dažādu kreļļu, pērļu u.tml. izstrādājumu veiklajām rodkdarbniecēm-pērļotājām. Lielākoties koka, kaula, gliemežvaka un 'orientāla rakstura' gatavu, pusgatavu lietiņu un to sastāvdaļu.

kaut ko garšīgu vai 5 Eur

2.3.15 10:12 - [info]kz - ***

Someone who solves problems you didn't even know existed in ways you possibly couldn't understand.

1.3.15 22:35 - [info]kz - ***

Runājot par interpretāciju, man patīk, ka no rīta pamostos ar ziņu, kur man paziņo, ka man ir jauna draudzene.

1.3.15 21:32 - [info]neraate - do want!

... tālāk ... )

29.3.15 17:26 - [info]helvetica rakstīja iekš [info]par_velti

H&M džinsi 128 cm augumam. Pāris reizes uzspīlēti lielāka izmēra bērnam, lai secinātu, ka tomēr nē, jādod kādam, kam der. Sākot no 2dienas var saņemt Vecrīgā.

1.3.15 13:50 - [info]paralellograms

sapņoju, ka klīstu pa grāmatu izstādi un blakus izdevniecības "Jumava" stendam ir plaukts, kur var paņemt grāmatas par velti. atrodu miniatūru Ivetas Ratinīkas minikrājumu "Izlase", kas iznācis deviņdesmitajos gados "Liesmas" sērijā "Pirmā grāmata", paņemu, jūtos par to vainīga un eju peldēties uz gultu apjoztu ezermalu.
Powered by Sviesta Ciba