Nope

kas notiek...

22.10.14 00:27 - [info]banderlogs

Ēst brokastis un vienlaicīgi lasīt par narkotiķu problēmām Hārlemā ir intelektuāli patīkami, bet dabūt kūku par brīvu ir vēl jaukāk.

21.10.14 23:28 - [info]masquerader rakstīja iekš [info]vajag

Nepieciešamas naktsmājas Barselonā! 4.novembris līdz 10.novembris meitenei un puisim. Ja nu kādam kāds draugs vai pats dzīvo tur, lūdzu padodat ziņu! :) p.s. couchsurfings jau tiek "mēģināts"
Neesam skaļi, visticamāk lielāko dienas daļu pavadītu blandoties pa pilsētu un protam gatavot! (:

21.10.14 20:30 - [info]dienasgramata

DELFI. Imantas pedofila notveršanu apgrūtina viņa personība.

21.10.14 20:24 - [info]saules_baterija rakstīja iekš [info]vajag - Kur enģeļi baidās spert kāju.

Labvakar!

Ļoti vēlos aizņemties Eduarda Morgana Forstera grāmatu "Kur enģeļi baidās spert kāju".

Pateicos par uzmanību.

21.10.14 20:21 - [info]andaliste rakstīja iekš [info]vajag - Zīmēšanas piederumi

Sveiki! Vai kādam ir bijusi pieredze - kur var iegādāties zīmēšanas piederumus (zīmuļi, flomasteri) Manga zīmēšanai?

21.10.14 20:03 - [info]dienasgramata

DELFI. Ģenerālis atzina, ka zemūdenes ir "ārkārtīgi grūti" atrast, un iepriekš Zviedrijai ar to nav veicies, norādot, ka "arī nevienam citam [tas nav izdevies]". Vairāk nekā desmit gadu laikā no 1980-tajiem līdz deviņdesmito gadu sākumam Zviedrijai nekad nav izdevies notvert vismaz vienu zemūdeni.

21.10.14 19:13 - [info]ezss - par dzīvnieciņiem

Man piemīt tieksme jaukt vietām burtus mazzināmos vārdos un vispār pavirši attiekties, kas, saprotams, traucē, kad pareizi jāuzraksta etežere vai albedo, bet toties lieliski noder lasot bioloģiskus tekstus. Ar glikozes signalizāciju šūnās manā galvā nodarbojas nevis Protein kinase Snf1p (Sucrose Non – Fermenting) bet gan mazais dzīvnieciņš Snifs.
 

21.10.14 18:28 - [info]tepat rakstīja iekš [info]vajag

Meklēju nedārgu matraci Rīgā. Varbūt kādam aizķēries nevajadzīgs?

diana.kondrasa iekš gmail

21.10.14 16:06 - [info]vilkate rakstīja iekš [info]vajag

MEKLĒJU - ja kādam laukos, mantojumā vai pie vecvecākiem aizķērušās neizmantotas SAKAS, liela izmēra (zinātājiem - 5.-6.), lietojamā kārtībā (var būt bez dzenaukšām) mans bērais latvju nezvērs priecātos tās likt pie darba! :)

21.10.14 10:11 - [info]miss_sixty rakstīja iekš [info]pa_leeto - Zābaki, somas, mētelis un citi apģērbi

Labrīt!


Pārdodu attēlos redzamās lietas: http://foto.inbox.lv/_betuciic/Lietas
APRAKSTI ZEM BILDĒM.

Priekšroka tiem, kuri ņem uzreiz.
Viss atrodas Rīgā, darba dienās Klusajā centrā, vakaros, pārējās dienas Pārdaugavā.

Jautājumiem: _betuciic@inbox.lv

/Atvainojos, ka bildēm nav labākā kvalitāte/


Jauku dienu!

21.10.14 09:38 - [info]neraate

izkaitinājos. visur sākušas skriet virsū reklāmas ar to, kā resnīte neticami īsā laikā kļūst verī seksī. jūs to nopietni vai vnk esat pilnīgi saspiedušies, man gribas viņiem prasīt. jo es jei bogu neredzu tur nekādu resnīti. resnus cilvēkus viņi redzējuši nav, nāpšļi stulbie
eh, sacepos

21.10.14 08:49 - [info]noisiite

Softbumi mūsmājās ir uz mirkli atlikti malā, Vilhelmīne citādāk savu darbiņu mēdz pēdējās dienas padarīt pamatīgi un vairākas reizes. Bērns arī ir tāds kašķis, ka maz neliekas. Sestdien jau viņai bija paradīze ar visiem tiem ciemiņiem, visiem pa rokām, smaidījās un koķetējās, nebija laika pīkstēt tik daudz. Labi, ka bija tikai viena nakts, kad bērns pupā nokarājās visu nakti, šonakt jau vispār viss vecajās sliedēs, tikai divas reizes modās.
Tā kā viņa man ir ļoti kustīga, tad nācās domāt, kā tās mūsu abas sabīdītās gultas padarīt drošākas, jo bērnam spilveni un segas vairs nav šķēršļi. Nolaidu Helmes gultiņu uz viszemāko pozīciju, tagad viņa joprojām guļ man blakus, bet tikai bedrē. Ir jau sarežģītāk atkal, jāpiedomā, kad baroju, lai neieveļas, bet tas būtu tāpat, ja gultai pieliktu redeli un atbīdītu, šādi vismaz nav nekur jākāpj ārā.

20.10.14 18:45 - [info]neraate - labā (vai kāda cita) vēsts

pirmo reizi mūžā dzīvoju vietā, kur piestaigā Jehovas liecinieki. nu tādi īstie. /centrā dzīvojot pie manis kaimiņiene no blakus dzīvokļa sludināt atsūtīja divus apmācāmus jauniešus. diemžēl man bija jāsteidzās uz darbu, tā nu netiku infromēta. tā bijusi vienīgā reize, kad pie manis kāds atnāk/ šodien pusmiegā atkal dzirdēju čivināšanu, kamēr izvēlos no gultas, uzvilku čības, sameklēju atslēgas, dāmas bija aizgājušas pie otras puses dzīvokļiem. ne īsti pamodusies galīgi nesapratu, ko viņa man krieviski stāsta, atzinos, ka vāji saprotu /tādas grūtības man pēc pamošanās rada arī dzimtā valoda/, viņa iedeva man bukletiņu un atvieglota pasūtīja uz internetu. nez vai citreiz tik lēti tikšu cauri

bukletiņš gan tāds pagalam švaks padevies, kādreiz bija kārtīgs žurnālītis ar bildītēm un biedinošiem tekstiem. toties internetā var novilkt Sargtorni un Atmostieties! biedram [info]kautskis  patiks:
http://www.jw.org/lv/literat%C5%ABra/

20.10.14 16:06 - [info]banderlogs

Ar cilvēkiem, kuri nesaprot, kā vienā dienā var apēst veselu šokolādes tāfeli, nav iespējams draudzēties.

20.10.14 15:11 - [info]neraate

kkaut kāda verbālā caureja piemetusies. tikai tādēļ, ka a) šausmīgi nāk miegs b) ļoti negribas darīt mazo intelektuālo darbiņu, kurš man ļoti patiks. un pabeigt ņemtni ar tiem kāpostiem ne tik. šodienas lietderības koeficients patiesībā ir gana smuks, varētu ļauties miegam, bet tad uz spilvena jāliek dvielis, lai puņķi netraucēti var izlīt paši

20.10.14 12:12 - [info]neraate

burkās šogad neko daudz nesabāzu, tagad toties saldējamos trauciņos stūķēju Briseles kāpostus. viss būtu jauki, ja ne puse no lielā rimi maisa, vākti sestdien un starp mazmazītiņajām lapiņām mikroskopisku gliemežu slienas, vēmekļi un ekskrementi. normāla izmēra gliemezis starp tādām mazām lapiņām nekādi nevarētu iestūķēties. un tad vēl daži miniatūri (izmērā apmēram milimetrs) pelēcīgi sarmaini zirneklīši? salīduši ziemot. ziemosiet miskastē, es viņiem saku

bet es priecājos, galu galā tas ir ekskluzīvi - oktobra vidū novākt kāpostus (lai arī diametrā līdz pieciem centimetriem) no pašu dārza

20.10.14 11:36 - [info]kz - ***

Pēdejā laika lielākā sāpe: kolēģiem dzimšanas/vārda dienās no kolektīva naudas nopirku dāvanas, kas man tik ļoti pašam tīk. Tizli ibio.
Powered by Sviesta Ciba