Nope

kas notiek...

20.4.15 18:06 - [info]begemots rakstīja iekš [info]pa_leeto - SKIL akumulatora skrūvgriezis/urbis

SKIL 2007AA modelis 14.4V 1.2Ah

Mazlietots; ir oriģinālais čeks un garantijas talons, garantija derīga vēl līdz 30.07.
... tālāk ... )

20.4.15 16:13 - [info]ripp rakstīja iekš [info]vajag - mēbeles

Ļoti vajadzīgs: vertikāls, atsevišķi stāvošs drēbju pakaramais,
plaukts (izskatīšu variantus, bet briesmīgi liels ne),
galds, pie kura samērā ērti var piesēst vismaz 6 cilvēki.

ja ir kāds statīvs uz kā liek papīra bloku ar pārliekamām lapām, prezentācijām, būtu vispār super.

var par tāpat, bet var arī par atlīdzību.

20.4.15 15:47 - [info]ezss - Jēriņš

Vakar novērotā tikko dzimušā jēra trīcošās kājas no apziņas aizslaucījis vispārējs organizatoriskā marasma izraisīts cinisms.

20.4.15 13:06 - [info]neraate

man ar saldo krējumu ir love-hate attiecības. šobrīd ir fāze 'love'
tā nu abas brīvdienas izvārīju ķīseli lai to aizdarītu ar putukrējumu un grauzdētām auzu pārslām. man sanāk sasodīti labi ķīseļi

20.4.15 12:33 - [info]neraate

man ir jautājums par to lielā brāļa visu redzošo aci. vecmāmiņa grasās pārdot dārziņu un baidās, ka tad, ja norādīs mazāku summu lai nodoklis nav tik liels (cik liels tas vispār ir?) un uz krājkonta pie mirstamnaudas pēkšņi parādīsies lielāka summa, atnāks vids un to naudu apķīlās
tiešām tik traki?

20.4.15 11:51 - [info]pickle_jar rakstīja iekš [info]vajag - LKA jauno režisoru/operatoru studiju darbi

Varbūt cibiņu vidū ir kāds, kurš pats ir vai zina, kādu, kurš ir bijušais/esošais LKA audiovizuālis un būtu ieinteresēts demonstrēt kādu no saviem studiju laikā tapušajiem darbiem Cēsīs diskusijā par kino? Saziņa ar LKA un studentiem šobrīd mazliet bremzēta (ir sarunāts, ka ja zinu, kurus darbus demonstrēt, tie man tiks nodrošināti), bet laika vairs nav īpaši daudz, tāpēc ir cerība uz cibas spēku. Ko varu dot pretim? Hm, kāda vīna pudele vai jebkas garšas kārpiņām tīkams - noteikti, mūžīga slava cēsinieku acīs - varbūt, tāpat arī, ja ir vēlme un interese, varu uzaicināt uz pašu pasākumu (ja viss noritēs raiti - 26. aprīlis, Mākslas telpa MALA) & izmitināt.

Rakstām, sniedzam ieteikumus uz justine.vernera[at]gmail.com, būšu nenormāli pateicīga.

20.4.15 09:38 - [info]noisiite

Vilhelmīnei gadiņš!
Arī šorīt agri no rīta bija saulains un jauks laiks, gluži kā pirms gada, kad atskrēja mūsu lieldienu zaķis. Vakar vakarā pārlasīju dzemdību stāstu un nobirdināju asaru, pavisam nemanot šis gads ir pagājis.

19.4.15 21:37 - [info]neraate

un vēl mēs rītā ejam uz teātri. jesjesjes!

19.4.15 21:33 - [info]neraate

šodien "Casse-tête chinois" jeb "L'Auberge espagnole" trešā daļa. lieliska, lieliska filma. tikpat forša kā pirmā (otrā daļa gan man šķita tāda pašķidra
Tags:

19.4.15 17:38 - [info]implozija rakstīja iekš [info]par_velti - Mūzikas kolekcija CD formātā

Labvakar,

Veicu mājās revīziju un piedāvāju iegūt savā īpašumā savu mūzikas kolekciju - kopā kādi 200-300 diski, lielākoties vienkārši sarakstīti matricās. Roka neceļas to visu izmest ārā pirms pārliecināšanās, vai kādam nevarētu noderēt - varbūt kāds vēl klausās diskus, varbūt var izmantot kādam mākslas projektiņam, vai kāds vienkārši grib paplašināt savus muzikālos apvārsnīšus varbūt negaidītos virzienos vai tml.

Piedāvājumā gan mūsdienu mūzikas klasiķi (piem., pilna kolekcija The Beatles albumu, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Mārlijs, Hendrikss, Bjorka, etc), gan 90.to sākuma/vidus indie (Guided by Voices, The Flaming Lips, , Pavement utttt), gan visai daudz postroka (sākot no Mogwai, Slint un GY! BE un beidzot ar Gastr del sol, Ewa Braun, Meanwhile Back in Communist Russia, utt). Daudz dažādu saundtreku, daudz singeru-songraiteru, daudz arī spāņu indīroka un postroka. Daudz "pasaules mūzikas" (piem., Afrobeat, Funk and Fusion in 70's Ghana; The Rough Guide to the music of Hawaii, Mirjama Makeba, Ima Sumaka utttt) un tās moderno atvasinājumu; kā arī triphops slow-core, drusku elektronikas un daudz citu žanru.

Diski ir lielākoties plānie, lielākajai daļai ir izprintēta oriğinālā vāka bilde un iekšpusē dziesmu saraksts. Kādu laiku nav lietoti, līdz ar to daži varētu būt drusku apputējuši, bet lietošanas kārtībā.

Saņemt var dzīvoklī pie Centrālās stacijas, paņemot līdzi kādu palielāku somu. Tā kā lielākoties plānie, īpaši smagi nav. Atnākt pakaļ var šovakar, rīt un varbūt vēl otrdienas pirmajā pusē. Ja ir kāds interesents, ziņu var dot uz kreshbumbeng@gmail.com vai komentāros.

UPD: kolekcija jau pie jaunā īpašnieka, prozīt!

19.4.15 14:12 - [info]neraate - gārdenings

man būs balkona kaste. ko tādu foršu (vēlams smuku, smaržīgu vai ēdamu) lai iesēj/iestāda vietā, kur ir rīta saule ilgi un līdz ar to ir karsti?
pagaidām plānā ir samtenes un/vai lavanda un varbūt rozmarīns vai timiāns vai es pat nezinu kas
vēlams tāds, kas nav ļoti ūdens prasīgs, lai varu mierīgu sirdi vasarā uz kādu nedēļu aizbraukt uz laukiem un nneraizēties kā mana augu kaste.
bet varbūt tomātus vai papriku?

kāda vispār jums te cibā pieredze ar balkona kastēm?
 

19.4.15 14:11 - [info]evia rakstīja iekš [info]par_velti

Atdodu 2mx1,6m atsperu matraci uz koka pamatnes. Tādam var vienkārši pa taisno pieskrūvēt kājas. Var just, ka lietots, bet vēl joprojām labā stāvoklī. Esmu Āgenskalnā. Pašam jādomā transports. Lai smuks diens! :)

19.4.15 11:51 - [info]neraate

noskatījāmies vakar to Mežoni. nu, nekas īpašs. ainavas skaistas, jā, bet bābietis stulbs. jeb kā neiet pārgājienā. Rīza V. īpaši netraucēja, bet man šķiet to filmu īsti nepacēla tā, kā varbūt kāda cita aktrise būtu pacēlusi. man gan arī likās, ka stāsts ir ar caurumiem un tas pamatojums, kādēļ viņa ko dara vai nedara tāds ne pārāk attaisnots, bet baltais teksts bija grūti izlasāms un pārāk mazs vai slīps un iekšējais monologs/sarunas no atmiņām pārāk klusas salīdzinot ar pārējo un varbūt tādēļ es daudz ko neuztvēru

nē, nu nebija jau arī galīgi slikti, bet man kaut kā nešķita, ka tas ir baigais celojums pašai pie sevis un ievērības cienīgs uh un ah
Tags:

19.4.15 11:41 - [info]noisiite

Helmei ir līdzīga koka mantiņa: http://mebstore.lv/bernistaba/rotallietas/mula-attistosa-rotallieta-daudzkrasaina_1194?limit=100 Tikai tie sitamie koki tādi resnāki un pati konstrukcija aŗi feināka. Ar āmuru viņa tā mazāk daudza, bet patīk bakstīt tos kokus iekšā ar roku. Šodien pirmo reizi sabakstīja visus kokus, apgrieza mantu otrādāk un bakstīja iekšā no jauna un tā uz riņķi. Līdz šim man bija jāpalīdz apgriezt.
Tags:
 

19.4.15 10:32 - [info]dienasgramata

NEW.PRIEKAVESTS.LV Parasti geji nedomā par mūžību. Viņi dzīvo noliedzot rītdienu un to, ka reiz pienāks diena pēc nāves.

18.4.15 23:19 - [info]noisiite

Un šodien piesardzīgais bērns 90% no visas kustības pārvietojās staigājot. Skaisti prot arī apgriezties pa 180 grādiem. Tā jau mazus gabalus sen iet, bet nu uzmanīgi to visu laiku dara, ne reizi nav apkritusi kaut kā citādāk, tikai un vienīgi smuki uz dupša.

18.4.15 19:52 - [info]la_cumparsita rakstīja iekš [info]vajag

Vajag palīdzību vai padomu.
Esmu Ebay vinnējusi izsolē preci, taču pārdevējs no UK atsakās šo preci sūtīt uz LV, jo sūtīšot tikai uz UK. Preci man ļoti vajag. KMTD?
Varbūt ir kāds UK cibiņš, kurš varētu izpalīdzēt ar savu UK adresi un tad atsūtīt paku uz LV?
Powered by Sviesta Ciba