Nope

kas notiek...

27.8.15 22:12 - [info]noisiite - 1g4m

Pamazām sāk saprast, ka un kā dibens kļūst slapjš. Ja lieku pamperus, tad pa dienu tādus, kuriem sliktāka uzsūktspēja, ātrāk slapjums jūtams, softbumiem mazākos ieliktņus. Un bērns ir pasācis nākt pie manis un teikt/rādīt, ka 'dibens jānomaina'.
Bieži jau dzīvojas arī bez pampera/softbuma, tiklīdz dibens pliks, tā iet sēdēt uz podiņa. Kad pajautāju, vai nevajag uz podiņu, arī aiziet pasēdēt. Šmuces jau gadās bieži un tas ir normāli.
Šodien gan bija progress, biku sapilināja grīdu, ātri aptvēra, ka čura nāk un skrēja uz podiņu pabeigt iesākto. Malacītis. Jāskatās, kā mums tas viss turpināsies. Bet nu jau var redzēt, ka katru reizi, kad apsēžas uz podiņa, cenšas pačurāt.

27.8.15 17:01 - [info]neraate

lauka pētījums - brūce nejaukā vietā un medus. baigi inčīgi, bet izskatās, ka strādā. forši jau spēlēt vetārstos, tikai nogurdinoši, ja vajag saplānot visu plus vēl zīdaini

27.8.15 16:59 - [info]neraate

dažreiz es skatos uz saviem vecākiem un mani stindzina bailes par to, ka ar mums arī tā var sanākt. bet varbūt arī ne. mums vismaz viens no izejas lielumiem ir ļubestība. to, ka viņiem sākumā tā bija es kaut kā nespēju iedomāties

27.8.15 14:00 - [info]noisiite

Kad sūtīju no crocs.eu rudens zābakus, kaut kā pie reizes neapskatījos parastos gumijniekus, tiem gan arī bažījos vai kāja iekšā ies, tādi šauri izskatījās stulma daļā.
Bet nu nekas, rezultātā atradu iekš open24.lv rozā gumijniekus (ar baltu, bez tiem 'rokturiem', caurumiņš sānā) vajadzīgo izmēru pa 14 eiro. Hrm, pasūtīju, šodien saņēmu, teikšu tā- lielisks pirkums. +3eiro un kurjers pieved klāt. (lietotus bieži vien pat dārgāk pārdod :D)
Un lieliski arī der. Pēc tiem izmēriem (tajā openā ir norādīti parasti izmēri, bez c un nav norādīts vai izmērs dalītais) arī veiksmīgi sanāca, zābakiem c6c7 izmērs, varbūt pat pavasarī derēs (šaubos gan, bet ja nu), jo Helme tikko no c5 izauga.

27.8.15 13:40 - [info]terracotta rakstīja iekš [info]pa_leeto - Vēlreiz. Lētāk :)

Atvainojos, ka postoju vēlreiz to pašu. Ļoti gribas atbrīvot vietu plauktā, un tikt vaļā no:

3. King Diamond - The Graveyard 
4. King Diamond - The Spider's Lullabye 
5. King Diamond - Abigail II 
6. King Diamond - House of God 
7. King Diamond - Give Me Your Soul, Please
8. King Diamond - The Puppet Master 
9. Mercyluf Fate - The Bell Witch 
10. Grave Digger - The Grave Digger 
11. Ajatarra - Kalmanto 
12. Saxon - The Very Best Of
13. Scorpions - The Essential 

Katrs 1 Eur
Savulaik pirkti kolekcionēšanas priekam. Visi lieliskā stāvoklī, izmantoti vien pāris reizes.

Ja interesē -->  terra696 [et] inbox.lv

27.8.15 10:23 - [info]nrk rakstīja iekš [info]darbs

Uz mēnesi meklējam čaklas vīriešu rokas - kaut ko atnest, kaut ko aiznest, sakārtot, saskrūvēt. Tādu kā saimniecības pārzini. Tēvs, onkulis, vectēvs? Pats meklē iespēju piepelnīties? norrka at gmail

27.8.15 10:14 - [info]neraate

viena lieta ir sen zināt, ka tevi neņem vērā, jo nu tu tak esi tāāda (šis ir vienīgais izskaidrojums, kas nāk man prātā). un tomēr sāpīgi, ka kāds, kas nav ģimene un ir ar Pieredzi un Stāžu pasaka tieši to pašu, ko es cenšos iestāstīt un tad tas pēkšņi tiek sadzirdēts

26.8.15 23:23 - [info]picums rakstīja iekš [info]par_velti - Ādas rullis

Kādam patīk vilkt ādu par acīm, apstrādāt, taisīt lielus un mazus pigorus?
Varu piedāvāt pieklājīgu rulli plānas ādas gaišā krāsā. Par kvalitāti nemāku spriest, pati nedarbojos, tāpēc nav vajadzīgs. Pašam jāsavāc Rīgas centrā abiem ērtā laikā.

26.8.15 18:59 - [info]noisiite

Nu mums te riktīgi dāsni tie kaimiņi. :> Šodienas lieliskajā piedāvājumā izlikts bērnu velosipēds, skrejritenis un autokrēsliņš (izskatās tāds pamatīgs, laikam jau no 9kg der, iepakots plēvē, nevar saprast) un viss, protams, labā stāvoklī.

26.8.15 15:55 - [info]marle rakstīja iekš [info]es_shobrid_lasu - what we talk about when we talk about love

 

26.8.15 15:10 - [info]dienasgramata

DELFI. Rīgā uziet un aptur nelegālu suši ražotni.
 

26.8.15 15:09 - [info]dienasgramata

DELFI. Par uzbraukšanu dievlūdzējai Vecrīgā - septiņu eiro sods.

26.8.15 13:09 - [info]planeeta

Vecrīgā mani apturēja sportisks puisis ar lielisku britu akcentu un ar mugursomu, pie kuras piestiprināts paklājiņš. Viņš rādot nelielu karti, kur ietilpa visas trīs Baltijas valstis, prasīja, kur atrodas A1 šoseja.
Parādīju viņam Brīvības ielas virzienu, īsi parunājām, un viņš optimistiski aizsoļoja

Apskaužami mērogi un brīnišķīgs laiks šādiem gājieniem!

26.8.15 11:42 - [info]lavendera rakstīja iekš [info]vajag

Varbūt kādam uzkrājušās, aizņem vietu un nav kur likt divlitru vai pusotra litra stikla burkas? Labprāt tās pievākšu un lietderīgi izlietošu :)
 

25.8.15 23:07 - [info]dienasgramata

DELFI. Neskaitāmi pētījumi ir apliecinājuši, ka gulēšana dzimšanas kostīmā ir krietni veselīgāka un pat sniedz organismam vairākus ieguvumus.

25.8.15 21:52 - [info]neraate

viss baigi forši, tikai aizmidzināt bēbīti ir Grūti. biju izlaidusies ar to, cik viegli bija. tagad toties ir interesanti. un vispār jau ļoti feini - prot pār galvu novilkt lacītes un krekliņus, uzvilkt/novilkt piedurknes apģērbam, pats ielikt karoti mutē, ļoti veikli grozās un veļas un pārvietojas (par rāpošanu to īsti nevarētu saukt), saka mamma un baba. baigi forši ir tas, ka ne tikai redzi, kā zobratiņi griežas, bet arī saproti ko viņš domā. interesanti, ka viņam ir arī visādi joki un pekstiņi. es nezināju, ka tik mazam cilvēkam var būt humora izjūta (diez tas iedzimst vai to ieaudzina? nu nature v.s. nurture?
Tags:

25.8.15 18:04 - [info]panacea - Dismaland

Whoā, a es dabūju bīļetes uz šīs vasaras karstāko mākslas pasācienu, laps, laps!

Ja vien tas nebūs izrādījies kārtējais distōpiskais māns, tad par pieredzēto varēšu pavēstīt nākamnedēļ. Ģentes Aņese Hermans, kas mūs ik mēnesi cītīgi vazāja uz modernās mākslas izstādēm ar mani tagad lepotos (y) Māksliniece manī ir jau ļoti sajūsmināta.
Powered by Sviesta Ciba