Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2016. gada TOPS |

Draugi


kautskis
25. Sep 2016 01:35 'Tis the season

Ja dzerjat šņabi, iesaku pacelt glāzes par Dmitrija Šostakoviča 110. dzimšanas dienu (kas ir šodien). Čalis bija gļēvs, toties ģēnijs. Katrā ziņā mums, pārdrošajiem tukšgalvjiem, ir, par ko aizdomāties.

UPD: "Gļēvs" ir pārāk skarbi. Čalis nebija pārdrošs tukšgalvis un centās izlaipot, atšķirībā no mūsu "mēs nebēgsim" varoņiem. Viņam pat sanāca. Un pie viena viņš sarakstīja strēķi izcilas mūzikas, arī atšķirībā no.

7 raksta - ir doma


sirdna
23. Sep 2016 12:21

Gribu mājās un zem segas. Man tur šorīt viens sapnis palika nenosapņots.

10 raksta - ir doma


sirdna
22. Sep 2016 13:47

Anyway, cik eņģeļu tad gala beigās satilpa uz adatas smailes?

Un, ja jau iesākām par to runāt, cik grēcinieku ietilpst vienā elles katlā?

8 raksta - ir doma


sirdna
22. Sep 2016 11:15

Par konditoreju runājot, jūs zinājāt, ka prjaņikiem nav jābūt akmenscietiem, bet tajos var tīri normāli iekost cilvēks bez hidraulikas žokļos?

Manā vētrainajā bērnībā (PSRS, uzvarējušamais sociālisms un piecgade trijos gados) es grauzu viskautko, nekādas stiklenes vai cukurgraudi man nelikās par cietu, bet prjaņiki bija Izaicinājums. Atceros, bija atsevišķi eksemplāri, kurus es ar nopūtu noliku nost, jo...nu...nevar tajā objektā iekost. Pat ne kripatiņu nevar noskrubināt.

Droši vien, ka padomju prjaņiki bija gatavoti bez tām sātaniskajām E-vil piedevām, bet pa taisno no tīra ģipša, kurš, gods, kam gods, nav ne konservants, ne irdinātājs, ne krāsviela, ne emulgators, ne garšas pastiprinātājs, kaloriju tajā nav un tauki pa nullēm. Diētisks līdz beidzamam.

24 raksta - ir doma


kautskis
22. Sep 2016 10:50 Katru gad' no jauna

Es te būšu maldījies ar to sašutumu par betona bruģi. Izrādās, tur ir dziļa doma.

Uzminiet, kur tagad taisās likt betona bruģi? Lāčplēša ielā, lūk, kur. Tajā pusē, kur -- spoiler alert -- JAU IR BETONA BRUĢIS!!! Jauc nost un, cik noprotu, liks pa jaunu. Vai varbūt tīra humora pēc tajā pusē, kur bija bruģis, uzlies asfaltu un tajā pusē, kur bija asfalts, saliks bruģi. Bet es šaubos, ka viņiem ir tik lieliska humora izjūta.

Tātad, izrādās, bruģis ir dāvana, ko var dāvināt sev vēl un vēl, un vēl, un vēl. Bruģi var ieklāt, izjaukt un atkal ieklāt, bet nu jau par augstāku cenu! Arī sašutums par draņķīgi uzklāto bruģi ir nevietā. Tas vienkārši vieš cerību, ka nākamā klājumā -- uz kuŗu, domājams, nebūs ilgi jāgaida -- šīs kļūdas tiks novērstas. Vai netiks. Vai varbūt jaunas tiks ieviestas. Nezinu, bet katrā ziņā dažādība ļoti krāšņo dzīvi. Un cik daudz cilvēkiem ir darbs, gan tiem, kas bruģi jauc, gan tiem, kas klāj pa jaunu!

Tad nu es gribētu izrādīt mazliet pilsoniskās iniciātīvas. Tā bruģa klāšana, jaukšana un atkal klāšana ir burvīga lieta, šaubu nav. Bet tomēr sagādā neērtības. Tad varbūt kādā gana centrālā un labi apsargātā vietā -- teiksim, pie Rīgas Domes -- varētu ieklāt zelta bruģi?

Padomājiet par to. Live Riga tūrisma bukletos varēs droši rakstīt -- the streets in Riga are paved with gold. Like, literally. Varbūt gluži uz bruģi paskatīties cilvēki nebrauks, bet, ticiet man, kad viņi te būs, noteikti nofotografēsies arī pie zelta bruģa. Godam tiks iztērēti budžeta līdzekļi -- cik naudas budžetā būs, tik varēs sabruģēt, nebūs jāgudro, ak, kuŗu ielu vēl varētu saķēzīt. Ja sāks tagad, pilnībā iespējams, ka pēc kāda laika tas zelta bruģis būs vērtīgāks nekā tagad. Un, pats galvenais, nebūs jālauž kopā pavisam labas ielas, jāērcina gaŗāmgājēji, jāvairo naids, rūgtums un visādas citādas ļaunas lietas.

Un gan jau Vajadzīgiem Cilvēkiem piederošās betona bruģakmeņu rūpnīcas varēs pārkvalificēties par Betona un zelta bruģakmeņu rūpnīcām. Cilvēki pie mums ir apsviedīgi.

9 raksta - ir doma


sirdna
21. Sep 2016 14:00

Ieklīdu santehnikas veikalā, lai iegādātos priekšmetu, par kuru es zināju tikai funkciju. Es aprakstīju funkciju un vēlamo rezultātu pārdevējam un dabūju zināt, ka man vajadzīga puscollīgā zagluška.

Es tā saprotu, ka mežonīgajā santehnikas pasaulē neatzīst ne metrisko sistēmu, ne valsts valodu, ne vispār neko. Toties ar šo nieciņu esmu iecerējis iegūt tekošu ūdeni no krāna un darbojošamos veļas mašīnu, kas ir diezgan ievērojams sasniegums priekš 64 centus vērta bleķa podiņa ar vītni.

updāte. OK, latviski tas saucas misiņa korķis ar vītni. Kaut kā neromantiski.

12 raksta - ir doma


sirdna
21. Sep 2016 10:15

Šodien ir starptautiskā miera diena, tāpēc būsim jauki un iecietīgi līdz pulksten 00:00.

1 raksta - ir doma


kautskis
20. Sep 2016 11:21 Korporātīvais humors

Pa Blūmberg klačo, ka Bayer grasās leiblklīnot savu jauno pirkumu Monsanto -- noārdīt šiltīti un atteikties no Monsanto zīmola, jo -- viņiem negriboties maitāt savu labo vārdu.

Ak, Bayer, jūs esat tādi jokdaŗi.

32 raksta - ir doma


sirdna
20. Sep 2016 10:31

OK, autiņa motoram ir mistiska kaite, servisā to pārbūvē jau trešo reizi un visu laiku kaut kas paliekot pāri. Tad vakar eksplodēja boileris un nolēja visu, kas vien nolejams, pusi mājas un, iespējams, kaķi.

Attiecīgi, es jūtos ļoti pateicīgs par to, ka man vēl ir elektrība, internets un, ja nedaudz papūlas, arī auksts ūdens. Kā arī pilns pagalms barojošu un vitamīniem bagātu ozolzīļu.

update. Un tīri lietojama atmiņa, atcerējos, ka man ir temporāls suns, kam jāpaskraida pa pagalmu.

7 raksta - ir doma


darbs
[ hmmm ]
19. Sep 2016 14:40 programmētājs projektam ar video strīmiem

Meklēju programmētāju, kam būtu pieredze darbā ar video saturu un strīmiem no novērošanas kamerām. Nepieciešama palīdzība jauna produkta prototipa izstrādē. Lūdzu sūtīt ziņu uz didzisr et gmail

ir doma


sirdna
19. Sep 2016 10:21

Godīgi sakot, Zvaigžņu karos es vienmēr esmu bijis valdības pusē, lai kāda tā būtu, Republika, Impērija, whatever. Jādomā, tā ir mana verga dvēsele, kas kāro ōrdnunga un auzu biezputras bļodiņas, svētkos - ar zapti.

8 raksta - ir doma


sirdna
17. Sep 2016 11:18

Agrāk gan taisīja mantas.

Krāmējos pa dzīves gruvešiem un uzgāju kartiņu, kura tika saņemta 2000.gadā. Ziniet, no tām, kuras sāk pīkstināt melodiju, kad tās atver? Es nezināju un palēcos diezgan augstu, kad šis senatnes izstrādājums diezgan skaļi sāka pīkstēt Mendelsona kāzu maršu. Ilgi gan tur lādiņu, jāsaka.

14 raksta - ir doma


sirdna
17. Sep 2016 08:50

Palasīju cibas sarunu par dievu. Saruna kā jau saruna. Neatbildēšana uz uzdotajiem jautājumiem, atbildēšana uz neuzdotajiem, toties iedomātajiem, piesiešanās vārdiem un apsaukāšanās. Man liekas, par dievu labāk runāt personīgā sarunā, nevis internetā un drukātā tekstā. Lasītais teksts galvās atskan pašu balsī un intonācijās, tāda saruna ir vēl vairāk saruna ar sevi pašu, nekā saruna parastā, ar skaņu un attēlu, un 3d.

26 raksta - ir doma


sirdna
16. Sep 2016 17:04

Kā jau minēju, dzeja man lielos tramvajos nepatīk, bet ir atsevišķi ģeniāli gabali, Haijams un vēl daži.

Piemēram, šis - sens un tikpat burvīgs pat pēc visiem šiem gadiem.

а третий ангел вынул флейту
и тихо заиграл буррэ.
и ясно, что грядет нестрашный,
доброжелательный пиздец.

ir doma


kautskis
15. Sep 2016 09:58 MAS!!!

Šite Cibā panesies tāds ļoti jauks MAS par to, kā izvērstos tava dzīve Saulainajā Senatnē. Tad nu es ar!

Lūk, aizdomājieties, ka ir saulainais 18. gadsimts. Ja jums nav kāda īpaša pamata domāt citādi, stipri iespējams, ka jūs būtu bijuši dzimtcilvēki (jau iepriekš atvainojos aristokrātiskās cilmes cibiņiem). Tad nu iedomājieties, kāda bija 18. gadsimta dzimtcilvēkiem pieejamā veselības aprūpe un pamēģiniet aprēķināt, kuŗā grupiņā jūs būtu -- vai tajā "nomira bērnībā" (un tā bija lieeeeeeeela grupiņa), vai tajā "sveiks un vesels šobaltdien". Protams, tīri paša izjūtu līmenī, slimības vēstures nemeklējot.

Poll #20820 Kā būtu bijis
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu joprojām būtu dzīvs?

View Answers

Būtu gan, nekas tāds man nav piemeties
12 (12.2%)

Nebūtu gan, man ir bijušas kaites, kas agrāk nebija ārstējamas
39 (39.8%)

Neesmu pārliecināts
17 (17.3%)

Tad būtu bijusi tik branga dzīve, ka es droši vien nesaslimtu
2 (2.0%)

Tad būtu bijusi tik briesmīga dzīve, ka es droši vien saslimtu ar citām kaitēm
8 (8.2%)

Es būtu bijis augstlabdzimis, man būtu pavisam cita veselības aprūpe
6 (6.1%)

Nu un, es būtu saticis agrāk savu Kungu un Pestītāju, no tā nav jābaidās
14 (14.3%)UPD: Ailīte "Tad būtu bijusi tik branga dzīve..." izprotama kā "Tolaik es dzīvotu tik veselīgi, ka man nepiemestos ne nāvējošas kaites, ne tādas, kas tagad piemetušās".

87 raksta - ir doma


kautskis
15. Sep 2016 09:33 Pēc cīņas slāpst mums brīvais gars

Zaķīši, nu gan ir laiks cīnīties pret jau iepriekš aplūkoto problēmu -- mēģinājumiem aizliegt divlitrīgo alu. Šo nešķīsto plānu tieši šodien bīda Saeimā 1. lasījumā. Būs vēl lasījumi, gan pagūsim saprotestēties.

16 raksta - ir doma


kautskis
14. Sep 2016 18:04 Public Service Announcement

Visi, kas ir atmodušies un vairs netic ķirzakcilvēku meliem, jums jāatjauno savu Nīsto Megakorporāciju saraksts: ķirzakcilvēki no Bayer nopirkuši ķirzakcilvēkus no Monsanto.

Jūs tikai nepadomājiet, ka nu vajag mazināt naidu. Ak, nē, gluži otrādi! Fun fact: heroīns (un arī aspirīns) savulaik bija Bayer preču zīme, un Bayer ļoti prominenti figurēja uzņēmumā IG Farben. Jūs taču zināt, kas ir IG Farben? Monsanto vairs nebūs kā nacisti, Monsanto tagad būs nacisti!

Vai nacisti tagad skaitās labie puiši, jo cīnījās par nācionālo atdzimšanu? Nu, lai vai kā, paziņojis esmu, apdeitojiet blociņus, cheers.

3 raksta - ir doma


sirdna
14. Sep 2016 15:02

Darba diena sākas, kad es izvelkos no mājas uz ofisu un beidzas, kad es ievelkos mājās atpakaļ, pa taisno no ofisa.

Tas ir, man ir 11 stundu darba diena.

6 raksta - ir doma


sirdna
13. Sep 2016 11:01

Kā arī, ar alus iepakojumu kaut kas jāizdomā. Tikai drusku pasēdējām, bet smagu, šķindošu pudeļu pilns maiss. Alu vajadzētu pildīt plastmasas kulītēs - izdzēri, sarullēji un miers.

5 raksta - ir doma


sirdna
13. Sep 2016 10:56

Kā vecs vispārējas nozīmes eksperts teikšu, ka islams ir garām.

Tāpēc, ka islams, lai cik foršs nebūtu, ir kristietības mazais, īpašais brālītis, kas nācis pasaulē 500 gadus vēlāk. Kristietība jau pati gāja uz podiņa un prata gandrīz visus burtus, kamēr islams knapi čurāja autiņos. Tagadīgā kristietības nostaļģija pēc islama ir drusku paaugušamies cilvēka ilgas pēc bezrūpīgās bērnības, kad viss bija vienkārši un skaisti. Skatāmies uz islamu un apskaužam, bet ko tur apskaust sīku duraku?

19 raksta - ir doma

Back a Page