Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2016. gada TOPS |

Draugi


kautskis
20. Okt 2017 00:13 Guli arī tu, mans mazais draudziņ

Nesaprotu, kādēļ Laima, Kārta un Dēkla man izlēma tik dāsni apdāvināt, bet fakts. Mana puskurlā kaimiņiene, kas agrāk naktīs pilnā skaļumā skatījās krievu tolkšovus tieši aiz sienas, nolēmusi atsvaidzināt dzīvokli un pārvietot televizoru uz citu istabu. Un krievu tolkšovi ir kā feisbuka diskusija par aktuālu tēmu: visi par kaut ko ir līdz sirds dziļumiem aizvainoti un mēģina viens otru pārkliegt (saki nu vēl, ka Krievijā nav viedokļu dažādības.) Man ir pasliktinājušās zināšanas par to, kas ir aktuāls krievu mediju telpā (agrāk varēja diezgan labi saklausīt vadmotīvus), toties būtiski uzlabojies miegs.

Arlabunakti.

2 raksta - ir doma


kautskis
17. Okt 2017 12:09 Pasaules vēsmas arī pie mums

Skatos laika ziņas un neticu savām acīm. To, ka tropiskā vētra Ofēlija aizvilkusi līdz Īrijai – nē, es atkārtošu, Tropiskā. Vētra. Īrijā., – to es puslīdz esmu pieņēmis. Neesmu meteorologs, tāpēc nezinu, vai tas tā normāli, ka Īrijā plosās tropiskās vētras, bet lai nu būtu.

Bet tagad man stāsta, ka dienas otrajā pusē tropiskās vētras paliekas drusciņ aizķers arī mūs. Es vēlreiz atkārtošu. Tropiskā. Vētra. Pie mums. Kaut vai paliekas, bet tomēr. Tropiskā. Vētra. Es te tā padomāju – lūk, iziešu es laukā no darba vakarā, būs vējš, taču nevis vienkārši vējš, bet vāras atblāzmas no tā, ko līdz šim esmu pieradis redzēt tikai pa TV. Nezinu, kā jums, bet man šis fakts drusciņ norauj jumtu (no pun intended).

Zināmu savu dzīves daļu esmu pavadījis aiz dzelzs priekškara, tāpēc joprojām šad tad uznāk sajūsma par tēmu "pie mums ir tāpat kā pie viņiem". Beidzamā laikā gan ir otrādi; arvien biežāk sanāk noskatīties uz to, kā pie viņiem ir uz mata tāpat kā pie mums, bet summa jau nemainās no saskaitāmo kārtības. Tāpat esmu puslīdz apradis ar domu, ka tās versijas, kas pie mums, ir vārgākas, mazākas un ar palmu taukiem. Bet tomēr. Tropiskā vētra. Padomājiet par to.

17 raksta - ir doma


kautskis
17. Okt 2017 10:45 Magic America

Kā zināms, ASV ir īsināts no vārdiem daudzskaitlī, bet nez kāpēc šķiet, ka attiecīgo īsinājumu daudzskaitlī lieto tikai kaut kādi gramatikas nacisti. Tādēļ kļuva interesanti: un kā jūs sakāt?

Poll #21087 Amerika/Amerikas
Open to: All, results viewable to: All

Kas ir tā valsts viņpus okeānam?

View Answers

Tā ASV
34 (65.4%)

Tās ASV
18 (34.6%)

21 raksta - ir doma


dis
15. Okt 2017 20:05

People=trash

Mūzika: zināmais nezināmajā. atkārtojums

ir doma


dis
8. Okt 2017 13:42

Pārmaiņas. Mēs augam un šķiet esam paaugušies tiktāl, ka ar drosmi ejam jaunos, nezināmos ceļos.
Brīžiem paliek skumji, brīžiem optimisms ļaujas fantāzijai par kalniem un brīvību, ka mani nekas neturēs un došos tālēs prom no ierastā, labi pazīstamā.
Šīs mājas ir un paliks mūsu kopīgi veidotas un kad manis šeit nebūs, viņš mani jutīs sienu triepienos, palagos, putnu aizkaros, gleznās un eļļotajos logos.
Šonakt nespēju aizmigt un skrēju caur nesenām atmiņām," ko es palaidu garām?"
Protams, tā gadās, kādam sāp, kāds skurbulī iemīlas, tas ir tik dabiski un skaisti. Vismaz tā es sev to izskaidroju.
Varbūt, ja Karolina nebūtu šeit es juktu vēl vairāk prātā. Paldies, ka man ir atsūtīts šis cilvēks kā glābiņš no pašiznīcības.
Biežāk možu prātu, sirsnību un līdzcietību jums visiem, cibiņi!

ir doma