Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2014. gada TOPS |

Draugi


sirdna
19. Sep 2014 09:13

He, tagad būtu Anglijas kārta sarīkot referendumu par izstāšanos no Apvienotās Karalistes.

6 raksta - ir doma


kautskis
19. Sep 2014 07:42 Declare independence

Phew. Izskatās, ka būsim tikuši cauri sveikā. Ak, Skotija, dod buču, let us love you! Vairāk gan šitā nedaries. Mēs uztraucāmies, Deivids uztraucās, kam šitādi uztraukumi vajadzīgi.

18 raksta - ir doma


dis
18. Sep 2014 16:07

man ir prieks, un viss zied
un mazliet skumji
un saviļņojums
un bailes
un
apmulsums

bet ir prieks

ir doma


kautskis
17. Sep 2014 12:25 Izdomas lidojums

O! Man nupat palūdza uzrakstīt visu sapņu piepildījumu, ne ņūsleteru: vienā ēpastā saliec kopā piedāvājumus no zeķu, kreklu un alkohola tirgotājiem — un tas viss paredzēts somiem! "Nodzēri pēdējo kreklu no muguras? Mūsu interneta veikalā piedzerties var lētāk! Un par ietaupīto naudu nopērc jaunu kreklu!"

10 raksta - ir doma


sirdna
17. Sep 2014 12:05

Domas ne sūda nav materiālas un vēlmes ne sūda nepiepildās.

Kur mana anoreksija, es prasu?!

9 raksta - ir doma


sirdna
16. Sep 2014 10:04

Šizofrēnijas riska faktori
a)jūs esat pusaudzis vai pusmūža vīrietis.

Hme.

15 raksta - ir doma


kautskis
15. Sep 2014 10:11 Penny wise, pound foolish

Kamēr mēs te apspriežam, vai īsts latvietis drīkst nenīst visus krievus, tikmēr Latvija, kā izrādās, iebilst pret ES sankcijām pret Krievijas dzelzceļu. Jo, ja Krievijas dzelzceļu sankcionētu, visa Latvijas dzelzceļa infrastruktūra ātri vien sabirztu putekļos.

Nekāds pārsteigums, protams, tas nav. Latvijas Dzelzceļš un viņa tizlais brālītis Pasažieru Vilciens sevi mēdz dēvēt par valsti valstī. Un ir taisnība, tā tik tiešām ir valsts valstī. Visapkārt Latvija, Eiropa un tādas lietas, bet dzelzceļā joprojām ir LPSR. Korupcija? O, mums ir korupcija! Nemākulīga vadīšana? Bet protams! Markss teica, ka uz transportu jābūt valsts monopolam, vai ne? LPSR Dzelzceļa ministrija cītīgi seko Marksa novēlējumam. Turklāt Latvijas Dzelzceļš savā nodabā turpina celt komūnismu un rūpēties par proletāriešiem. Kamdēļ šofeŗa dēliem būtu jākaļās kapitāla važās? Lai nāk pie LDz un sildās sociālisma saulītē!

Savukārt uzņēmums PV rūpējas, lai nezustu gadu desmitiem koptās LPSR klientu apkalpošanas tradīcijas. Svētdienas vakarā no Rīgas uz Valku jāsūta vilciens no sešiem vagoniem, bet no Valkas uz Rīgu — no trim. Protams, tas uz Valku ir gandrīz tukšs un tas uz Rīgu pārbāzts, bet tas tak labi, lai cilvēki izjūt kopības sajūtu. Galu galā, pasažieŗiem gan vajadzētu visu laiku atcerēties, ka PV viņiem visžēlīgi sniedz brīnumjauku pakalpojumu. Jums vajag, nevis mums.

Tamdēļ tiešām nav brīnums, ka LPSR relikts LDz spēj pastāvēt tikai ciešā saiknē ar PSRS otro versiju, tas ir, Pūķina Krieviju. Viens no vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem ir pilnīgi atkarīgs no mums atklāti naidīgas valsts žēlastības. Un mēs te par uzturēšanās atļaujām cepjamies.

20 raksta - ir doma


sirdna
12. Sep 2014 12:19

Ei, ko ta viņš uzreiz?

Bēdīgi

6 raksta - ir doma


sirdna
12. Sep 2014 12:17

Pusdienas pavadīja Mielava dziesmas, tagad galva dulla.

"Jūras putni gaisā skrēja un pa pāriem pārojās, līgo, līgo, līgo, līgo, līgo kuģīc jūriņā!"

ir doma


kautskis
12. Sep 2014 10:28 Vai nu liksies mierā

Cibā var uzzināt ļoti daudz ko jaunu par to, kā pienākas uzvesties pieklājīgā sabiedrībā. Nu es zinu, ka labais tonis pieprasa visus krievus saukt par potenciālajiem vai esošajiem okupantiem un pat nepieļauj iespēju, ka viņi varētu būt parasti cilvēki, kam viņu pašu dzīve rūp vairāk par Krievijas ģeržāvas atjaunošanu.

Bet nu tomēr drusciņ vēl gribas pavārīties, tam taču ciba ir domāta, vai ne. Par to, kā pie mums brauc svešas kultūras nesēji un piektā kolonna.

Uzreiz piebildīšu, ka es daudz biežāk esmu runājis ar krievu uzņēmējiem, kas še dara lietas, nevis ar vienkārši krieviem, kas nopirkuši dzīvokli Jūrmalā. Pilnībā piekrītu, ka tāpēc manos novērojumos iezagusies zināma nobīde, un es droši vien nepamatoti pieņēmu, ka lielākā daļa ļaužu, kas tos dzīvokļus pērk, naudu viņiem nopelnījuši paši. Tādēļ, lai turpmāk nebūtu pārpratumu, norādīšu, ka šajā ierakstā runāšu tikai un vienīgi par uzņēmējiem.

Tā sanācis, ka savas diženās biznisa žurnālista karjēras laikā man sanācis runāties ar ļoti daudziem uzņēmējiem un uzņēmumu vadītājiem. Visvisādu, gan lielu, gan mazu, gan Latvijas, gan starptautisku. Un esmu ievērojis dažas likumsakarības.

Pirmkārt, aizmirstiet tos sarakstus "10 pazīmes, kas piemīt visiem veiksmīgiem cilvēkiem". Viņiem visiem piemīt tikai un vienīgi viena iezīme: viņi ir par sevi pārliecināti, turklāt tas var izpausties dažādi. Un, otrkārt, viņu spēja vadīt uzņēmumu it nekādi nekorelē ar latviešu valodas prasmēm.

Nevienu vārdā nesaukšu, bet dažus piemērus tomēr sniegšu. Viena paliela Latvijas uzņēmuma vadītājs ir krievs. Ļoti patīkams cilvēks, pieklājīgs, labi runā latviski. Pirms kāda laika uzņēmums bankrotēja, kaudzēm cilvēku palika bez darba, izmisums, bēdas. Kāda cita paliela Latvijas uzņēmuma vadītājs arī ir krievs. Diezgan lecīgs un neiecietīgs cilvēks, no tiem, kas uzskata, ka viņu sasniegumi padara viņus gudrākus par pārējiem. Nelabprāt runā latviski. Man par viņa uzņēmumu nepatika rakstīt, jo tur nebija nekā interesanta: apgrozījums un peļņa visu laiku pieaug, pat krīzes laikā, meklē un atrod jaunus eksporta tirgus, dod labi apmaksātu darbu augsti izglītotiem cilvēkiem, uzņēmums ir caurspīdīgs un pārskatāms — ikviens, kas vēlas, var saņemt sīku un detalizētu šī uzņēmuma gada pārskatu. Gaŗlaicīgi.

Vienam citam Latvijas uzņēmumam bija krievu vadītāja, kas arī ļoti labi un labprāt runāja latviski. Uzņēmums veiksmīgi darbojās Krievijas tirgū, lieliski apzinoties visus riskus, un vadītāja godīgi atzina, ka Krievijas tirgū vispār visi no dieva žēlastības dzīvo. Vēl vienam Latvijas augsto tehnoloģiju uzņēmumam arī ir krievu vadītājs (runā latviski), bet šis uzņēmums pilnīgi nekā no savas produkcijas neeksportē uz Krieviju. Nav viņu tirgus, tur vajadzīgi citi apjomi un maksā mazāk.

Aši piebildīšu, ka, protams, daudzus Latvijas uzņēmumus vada latvieši. Veiksmīgi vada, neveiksmīgi vada — visādi sanāk. Bet viņi visi runā latviski, tātad viņi gluži neattiecas uz šo pārskatu, kā latviešu valodas prasme korelē ar uzņēmuma veiksmi.

Lai neliktos vienveidīgi, es esmu runājies arī ar skandināviem (mūsu ņūsleteram bija tāds skandināvisks piesitiens). Trīs gadu laikā satiku tieši divus skandināvus, kas runāja latviski. No vairāk nekā simta. Gods kam gods, labi runāja, un arī savu lietu mācēja. Bet, piemēram, kārtējā lielā Latvijas uzņēmuma skandināviskais vadītājs, kas te dzīvo jau gadiem, latviski nerunā. Nerunā, un viss. Viņš pilnīgi noteikti nevairo latvisko vidi Latvijā, toties viņš un viņa uzņēmums diezgan būtiski vairo biznesam labvēlīgu vidi.

Un tad es esmu runājis ar tiem, kas te nesen ir ieradušies un saņēmuši tās termiņuzturēšanās atļaujas. Viņi runā krieviski un godīgi atzīst, ka viens no iemesliem par labu Latvijai ir tas, ka te runā krieviski. Tāpat viņi tikpat godīgi atzīst, ka Krievijā strādāt negrib tāpēc, ka tur nav īpaši brīnišķīga biznesa vide. Nav runa par polītisko patvērumu, viņi vienkārši labprātāk grib strādāt Eiropā, nevis Krievijā. Savu produkciju, ko šeit saražo, viņi eksportē uz Eiropu, nevis Krieviju. Latvisko vidi viņi nevairo, bet Latvijas IKP gan.

Vai Latvija kļūst krieviskāka, kad viņi šeit ierodas? Pilnīgi noteikti, gluži kā Latvija kļūst skandināviskāka, kad šeit ierodas skandināvu uzņēmumu vadītāji. Bet šie krievi atšķiŗas no tiem padomiskajiem krieviem, kas man dzīvo kaimiņos: viņi runā angliski, lieto aifonus un valkā itāļu uzvalkus, nevis vateņus. Protams, es zinu, ka tas nekā nenozīmē, arī Dmitrijs Medvedevs dara to pašu. Bet posta darbs ir nodarīts: ar šo veiklo mīmikriju viņi izskatās pēc Eiropas uzņēmējiem, nevis krievu okupantiem.

Un ko mums tagad darīt? Dzīvot dzīvespriecīgā paranojā un uzskatīt visus krievus par Latvijas ienaidniekiem? Dzīt visus cittautiešus prom un būvēt šeit tādu čučhes valsti, kur mēs pilnīgi visu tikai un vienīgi paši (ar čučhes valsts cienīgiem rezultātiem)? Paziņot, visu citu tautību pārstāvji šeit ir laipni lūgti, bet krieviem pie mums nav vietas? Tad jau varbūt tiešām, embreisojam Māti Zviedriju, pirms Māte Krievija embreiso mūs. Zviedrija taču mūs nav okupējusi, vai ne, tikai savulaik izdeva mūsu bēgļus Padsavienībai, bet to jau mēs viņiem piedodam.

55 raksta - ir doma


kautskis
11. Sep 2014 16:03 Čučhes ideja dzīvo un uzvar

Es te vienbrīd zvaigāju par Ziemeļkorejas ideju izplatību Latvijā. Es zvaigāju, bet citi ļaudis to uztvēra nopietni un skat, aplaimoja mūs ar šādu diženu projektu. Uzsliesim Rīgas centrā milzīgu Latvijas karogu, nu, gluži kā Čučhes idejas adepti uzslēja savas strādnieku paradīzes karogu tieši pie pašas sapuvušās Dienvidkorejas robežas. Dienvidkoreja pēc tam sadomāja mērīties ar karogiem, bet viņus abus pārspļāva Azerbaidžāna un pēc tam Tadžikija.

Še iezīmējas zināma likumsakarība. Tādus milzīgus karogus ļoti mīl sliet visādas valstis ar maigi totālitāru piesitienu — un diezgan niecīgu izdomu. Tomēr šī diženā projekta aktīvistu grupa nav totālitāri, viņiem rūp cilvēku viedoklis — viņi ļauj ļaudīm nobalsot un pat ieteikt, kur tādu karogu sliet.

Un man ar, man ar ir priekšlikums. Uzslejam lielu Latvijas karogu Stūŗa mājas pagalmā! Izskatīsies smuki un būs simboliski, zin kā, agrāk tajā mājā cilvēki nonāca, ja pie viņiem šo pašu karogu atrada. Turklāt pat nevajadzēs ņemties ar sliešanu, jo, ziniet, viņš jau tur ir!!!

8 raksta - ir doma


kautskis
11. Sep 2014 14:38 Expand your vocabulary

Kaut kur — ar visu gūgli vairs nevaru atrast, kur — nesen izlasīju atziņu "In the future, it will not be the coalition of the willing; it will be the coalition of the exasperated." Gan atziņa skaista, gan jaunu vārdu iemācījos — exasperated ir "tāds, kam piegriezies līdz nelabumam."

3 raksta - ir doma


sirdna
11. Sep 2014 12:18

Atlaižu akcijas ir kolosāla padarīšana. Sacīsim, visu mūžu kārotā manta maksā 999,99 eiras, bet tad iestājas kārdinoša bankrota totālas izpārdošanas un veikala rekonstrukcijas akcija ar 80% atlaidēm un tu dabū kāroto par nieka 949,99 eirām.

Es saku, labā prakse taisīt visādas akcijas ir jāpaplašina.

Sacīsim, likumi un cits ārprāts.

Piemēram, karstās trešdienas, kad no 15:00 līdz 17:00 drīkst pārsniegt braukšanas ātrumu par 80 km/h.
Sezonas akcijas aplaupīšanām - aptīri kādu nabagu laikā no pirmā līdz piektajam septembrim un saņem atlaidi līdz diviem gadiem no cietumā pavadāmā laika.
Piedalies vēlēšanās pirms 16:00 un tava balss tiks ieskaitīta par 1,99 balsīm!
Nedēļu pirms Jāņiem pirmie pieci būvvaldes apmeklētāji garantēti saņem apstiprinājumu saviem projektiem.
Lieldienu nedēļā sarunātām štellēm - tikai 9,99% otkats!

9 raksta - ir doma


kautskis
11. Sep 2014 11:28 Turēsim Latviju latvisku

Latviskuma kopēji un būtībā arī monopolisti no Nācionālās Apvienības nesen ieteica atcelt uzturēšanās atļauju izsniegšanu tiem, kas pērk Latvijā nekustamo īpašumu. Un msjē Iesalnieks tviteŗos tagad bezmaz vai Kristāla rītu rīko, izrādīdams balsošanas rezultātus un taurēdams: lūk, latvieti, tavi naidnieki, kas grasās pārtaisīt Latviju par bagāto krievu koloniju!!!

Un par šito "koloniju" es tā īsti neesmu pārliecināts. Krievi uz Latviju grib tādēļ, ka tā nav Krievija. Ja viņi gribētu uztaisīt no Latvijas vēl vienu Krieviju, viņi tikpat labi varētu palikt Krievijā. Man ir bijis tas prieks runāt ar vairākiem krievu uzņēmējiem, kas šeit dara lietas, un viņi visi kā viens stāsta — ai, vienkārši apnika ņemties pa Krieviju. Klausies un brīnies — izrādās, ir ļaudis, kas domā, ka Latvijā ir sakārtota uzņēmējdarbības vide, nevienam nav jādod kukuļi, nav jābučo pakaļa valdībai un tādā garā.

Man ir milzu aizdomas, ka pārtikušu Krievijas pilsoņu vidū fanātisku Putina atbalstītāju ir daudz mazāk, nekā starp trūcīgiem pensionāriem vai gateŗa strādniekiem. Turīgi ļaudis vispār reti kad ir sajūsmā par kaŗu (izņemot, protams, gadījumus, kad viņi no tā nopelna): viņiem ir vairāk, ko zaudēt. Viņiem ir gana daudz naudas, lai pabraukātos apkārt pa pasauli un apjēgtu, ka Krievija nebūt nav gaismas un garīguma saliņa Gejropas zombiju jūrā. Viņi pērk fuetes un austeres. Un, ja viņi ir gana bagāti, viņi savus bērnus sūta Eiropas skolās, kur viņiem nemāca par Maskavas Krievzemi.

Protams, Krievijā grūti būt turīgam, ja tu visu laiku neapliecini savu uzticību Putinam. Tas kļūst arvien grūtāk, un tieši tas mudina domāt, ka arvien biežāk turīgie krievi uz Latviju skatās tāpat, kā mēs uz visādām Londonām vai Vācijām — kā uz plānu Ž. Kad Krievijā paliek pārāk traki, eh, vienmēr taču ir uzturēšanās atļauja Latvijā un tātad arī Eiropas Savienībā — un, ja es būtu turīgs Krievijas pilsonis, mani šāda doma tiešām uzmundrinātu.

Var jau būt, ka es smagi maldos un visādiem Kremļa ruporiem ir taisnība — visa krievu tauta tik tiešām uzticami stāv aiz sava vadoņa, katrs krievs domā tieši tāpat, kā Putins, un visi uzturēšanās atļauju saņēmēji nesavtīgi ziedo savu naudiņu, lai krieviskotu kaut daļiņu Latvijas. Bet tomēr šķiet, ka še izklāstītā iespēja ir gana ticama, lai to vismaz atzītu par apspriešanas vērtu.

47 raksta - ir doma


kautskis
11. Sep 2014 10:20 Eh?

Kā zināms, pašdiagnostika ir jaunais melnais, droši vien tāpēc, ka ārsti tev melo un nekā laba nestāsta. Kā bloga upene el vē cītīgs lasītājs mēs zinām, ka mūsdienās glutēnu ēd tikai kaut kādi pagrimuši ļaudis, jo visi veselīgie un stilīgie sev atklājuši glutēna nepanesamību. Vai, piemēram, pašdiagnosticēta depresija dažās vietās un vietnēs ir bezmaz vai ieejas biļete. Un nemaz nerunāsim par to, kādas burvīgas diagnozes sev pieraksta katrs, kam kaut kas iesāpējies un pa rokai ir interneti.

Turoties uz šī stilīgā viļņa, mēs sev esam atklājuši kādu traucējumu, kam paši arī esam izdomājuši vārdu: huiņas disleksija. Tas ir, mēs burvīgi spējam sevi izteikt rakstiskā veidā un lielākoties arī spējam uztvert citu cilvēku rakstīto. Bet, palūk, iedodiet mums palasīt huiņu — un viss, burti peld acu priekšā un nekādu sakarīgu bildi neveido. Mēģini, mēģini palasīt — bet ne velna, kā nesanāk, tā nesanāk.

Kauč vai šorīt. Lūk, pēc cibiņu sajūsmas spiedzieniem mēģinājām palasīt Cibas otra iemīļotākā Viestura R. pārspriedumus par — nu, par kaut ko. Jau pie "pārgulēju pāris naktis" un "caurviju jautājums" drošinātāji tā aizdomīgi sāka dzirksteļot, tomēr gana skaidrais jautājums "kādēļ viņi to dara?" puslīdz nomierināja — sak, kas te ko nesaprast, Viesturs R. jūtas aizskarts un naktīs drudžaini mētājas pa gultu, laiku pa laikam iekliedzoties "kādēļ, kādēļ?!" Tak nē, pēc tam Viesturs R. ņēmās psīhoanalizēt tos, kas no viņa norobežojas — un viss, nekādā jēgā. Dažus vārdus var atpazīt, piemēram, "meitenes", bet tie nozīmē ko pavisam citu. Mēs esam pieraduši, ka tā apzīmē sieviešu dzimuma bērnus un pusaudzes, bet pēc Viestura R. izteikām iznāk, ka meitenes nav vis bērni, bet kaut kādi megaļaunie sazvērnieki, kas tur savā pavadā ja ne visu pasauli, tad visus latvju psīhoterapeitus gan. Par Sievietēm un Dzemdēm mēs ij nemēģinājām aptvert, bet — to prieku! — Viesturs R. tā uz beigām arī laipni paskaidro, ka viņa atziņas paredzētas domājošiem cilvēkiem. Tātad — ja tu nespēj saprast, ko viņš saka, tu vienkārši neesi domājošs cilvēks. Tu taču neņemsies atzīt, ka neesi domājošs, vai ne!

Un arī mēs esam pat ļoti domājošs cilvēks. Vienkārši mums ir huiņas disleksija. Piedod, Viestur R.

27 raksta - ir doma


kautskis
10. Sep 2014 15:40 Tehnoloģiju jaunumi

Labi, ko nu visu laiku par kaŗu, ja pieklājīgā sabiedrībā pienākas izlikties, ka mūsu kaimiņvalsts izdarības un mūsu sabiedroto gļēvums uz mums neattiecas, tad tā arī darīsim. Man ir savs darbības plāns, jums ir savs, dzīvojamies priekā un laimē. Galu galā, cik esmu dzirdējis, nav jau tik traki dzīvot tajā Putina Krievijā, var gan baltkrievu fuetes dabūt, gan ķēķī Putinu palamāt, ko vēl varētu gribēt.

Labāk parunāsim par tehnoloģijām. Tātad uzņēmums Apple ir uztaisījis viedpulksteni. Ļaudis visādi viņu ķērnā un stāsta, kā neviens tādu sūdu negribēšot — un viņiem ir taisnība. Apple viedpulkstenis ir sūds. Visi viedpulksteņi ir sūds, un no viņiem nav nekādas jēgas. Un, kad Apple viedpulkstenis parādīsies pārdošanā, viņš aizies uz urrā.

Lūk, piemēram, man ir viedpulkstenis. Viņš ir sūds, no kuŗa nav nekādas jēgas, un es viņu labprāt nēsāju. Viņš izskatās nevis pēc viedpulksteņa, bet pēc kaut kāda septiņdesmito gadu elektronikas brīnuma, tāda, kas piestāv pie ūsām un kļošenēm. Viņš tīri smuki izskatās, ir ērts lietošanā un rāda laiku. Ko vēl varētu gribēt no pulksteņa? Lai viņš rādītu ziņojumus par ienākošajiem e-pastiem? To es esmu atslēdzis, tādā veidā baterija darbojas ilgāk un nebeidzami e-pasta ziņojumi netraucē.

Apple vispār ir tāds jauks paradums: laist tautiņās pēdīgo sūdu, no kuŗa nav nekādas jēgas, un pēc tam viņu būtiski uzlabot. Pirmais makintošs bija sūds, pirmais aifons bija episks sūds un pirmais aipads tāpat. Ir ļaudis, kas nopirks pašu pirmo sūdu, un visiem lielīsies — re, man ir jaunais Apple sūds. Un pēc tam šie paši ļaudis pirks arī otro un trešo sūdu, bet iepriekšējos sūdus par lētāku naudu pārdos citiem. Tā pieaugs tas, ko sauc par installed base, un visādiem developeriem vairāk gribēsies rakstīt šim sūdam aplikācijas. Un ceturtā šī paša sūda versija jau vairs nebūs sūds, bet pavisam labs un noderīgs produkts, ko pirks arī tie, kas uz pirmo vai otro sūdu neskatītos.

Tātad: šis pirmais sūds ir gana glīts pēc skata un rāda laiku. Absolūtais minimums, ko cilvēki sagaida no pulksteņa, ir nodrošināts, un ļaudis viņu pirks. Ko vēl viņš māk, mērīt pulsu, skaitīt soļus? Nu super, droši vien nekad nav par nāvi uzzināt, cik tu esi nostaigājis un kāds tev pulss. Ar viņu šur tur var maksāt? Vispār burvīgi, lai gan vismaz es parasti spēju sameklēt maku, kamēr stāvu rindā. Un gan jau viņam ar laiku uzradīsies jaunas, lietderīgas īpašības, kas tā ap trešo versiju viņu padarīs par tiešām noderīgu mantu.

Vārdu sakot: ja es pēkšņi sadomātu strādāt kaut kādā Šveices uzņēmumā, es izvēlētos tādu, kas nodarbojas ar finanšu mahinācijām vai taisa šokolādi, nevis ražo pulksteņus. Mēs tak atceramies, kas notika ar Nokiju.

11 raksta - ir doma


sirdna
10. Sep 2014 13:36

Nujā. Davaj, parunājam par kaut ko citu?

25 raksta - ir doma


sirdna
9. Sep 2014 22:19

Ja jums nav briesmīgi grūši, paturiet par mani īkšķus rīt kaut kad ap pusdesmitiem - desmitiem laikam. Var arī vienpadsmitos. Pirmspusdienā vispār.

Paldies.

27 raksta - ir doma


kautskis
9. Sep 2014 09:42 Sabiedrotie

Krievija Igaunijas drošības policistu izrāda kameru priekšā un stāsta, kā ķerstīs lietuviešus, kas negribēja iet varonīgajā Padomju armijā. Eiropas Savienība tikmēr atliek jaunu sankciju ieviešanu, un Hermanis van Slapjā Lupata Rompejs izrunājas, ka vispār varētu viņas atcelt.

Dārgā Eiropa, lūdzu, iegaumē. Mums kaimiņos dzīvo slepkava un laupītājs. To nav viegli apjēgt, un tā nav tā patīkamākā doma. Vēl pavisam nesen šis slepkava un laupītājs jūs cienāja ar melnajiem ikriem, jūs joprojām sildāties ar viņa gāzi un vispār taču jums daudz labāk patīk draudzēties, nevis strīdēties. Diemžēl šim slepkavam un laupītājam labāk patīk strīdēties, nevis draudzēties, viņš jūs par draugiem neuzskata un nekad nav uzskatījis, viņš jūs nīst ar kaislību un labprāt noslaucītu jūs no zemes virsas. Viņš ir nolaupījis daļu citas valsts un noslepkavojis vairākus tūkstošus cilvēku, tai skaitā vairākus simtus ES pilsoņu. Tā neuzvedas partneŗi, tā uzvedas slepkavas un laupītāji.

Bet acīmredzot Eiropas Savienībai nerūp pašai savi pilsoņi. Nu labi, ņemsim vērā.

13 raksta - ir doma


sirdna
8. Sep 2014 16:14

Kantorī ieradās fizioterapeitu delegācija, pavingrojām un tā.

Interesants novērojums. Kad fizioterapeitu kompānija palaista pa kantori staigāt tāpat vien, bez iepriekšējas pasludināšanas, tad planktons sēdējis, kā nu Dieviņš devis, sakrituši kaudzītē, šķībi, līki un greizi. Toties, kad ir pieteikts, ka tikos un tikos ieradīsies eksperti, lai novērtētu ergonomiskās sēdēšanas iemaņas, tad attiecīgajās stundās planktons sēž daiļi, ergonomiski un vispār, liec kaut uz žurnāla vāka.

Cilvēkam ir tik daudz uzmanības, cik nu ir, un spēt ij daiļi sēdēt, ij domāt par cipariem vienlaicīgi neizdodas.

3 raksta - ir doma

Back a Page