Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2014. gada TOPS |

Draugi


dis
31. Okt 2014 17:33

biju uz lv konsulātu aizpildīt it kā uzskaites veidlapu,
caur detektoriem un pēc mantu pārbaudes tiku aiz restotām durvīm
kur arī bija komunikācija ar sievieti aiz stikla sienas
diaqloga laikā izrādījās, ka ar šo veidlapu vien nepietiek
ir jāiet arī uz federācijas migrācijas dienastu
bāāc, šī kontrole ir šizofrēniska

Mūzika: 16horsepower

ir doma


dis
30. Okt 2014 21:19

kosmiskas saites pastāv
starp tiem, kas nav blakus

es savus skeletus no skapja ņemšu
un savu stāstu izdzēsīšu

mēs dejosim visi sadevušies rokās
ikdienas ritms takti sitīs

tāls draugs un skelets
visi vieni

tāpat kā es
šeit, dīvānā

Mūzika: light in babylon - mi kamocha

ir doma


sirdna
30. Okt 2014 18:07

Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.

11 raksta - ir doma


sirdna
30. Okt 2014 09:12

Atvarinājums, tas ir jauki. Var gulēt až līdz astoņiem rītā. Ilgāk nevaru, ēst gribas un mugura sāp. Es jūtos īsti piemērots šādam dzīves veidam. Ja maitas kapitālisti nebūtu visu izjaukuši, mums tagad būtu komunisms, katram taptu dots pēc vajadzībām, un es šitā varētu pavadīt tuvākos 20 gadus vismaz. Kāpēc maitas kapitālisti visu izmaitāja?

ir doma


kautskis
29. Okt 2014 14:42 — Are you now, or have you ever been, a homosexual?

Re, cik zemu nolaidusies Latvijas krievvalodīgā prese. Sāksim homoseksuālistu medības, kāpēc ne.

18 raksta - ir doma


dis
29. Okt 2014 11:15

jauki pamosties ar sauli, lai arī tā neiespīd logā, jo visapkārt ir monstru mājas ar padsmit un divdesmit stāviem
tā kā pļaviņās, tikai daudz iespaidīgāk un 98% iedzīvotāju ir krievi

kultūršoks turpinās

ir doma


kautskis
28. Okt 2014 11:05 I fought the law and I won

Apsveicam Solvītu Āboltiņu ar grūti nākušo, taču godam nopelnīto vietu Saeimā! Pie viena arī izsakām līdzjūtību Vienotībai, kas tagad pārliecinoši kļuvusi par Tautas partiju 2.0. Iestrādnes gan, protams, bija jau sen.

11 raksta - ir doma


kautskis
27. Okt 2014 16:29 Flashbacks

Nav gan tagad vairs gluži aktuāli, bet ļoti dīvaini tagad skatīties tās bildes no degošās Doņeckas. Es tak tur savulaik biju ceļojumā (ļoti nepatika), un man pat vēl ir bildes ar tām vietām, kuŗas nesen degošas rādīja pa televizoru. Savukārt no blakus esošās Makejevkas, cik šausmīgi zimboliski, ļoti palika atmiņā, kā sadzīves pakalpojumu kombinātā (viņiem vēl tādi ir) kāda kundze ar skavojamo pistoli drapēja zārku. Klak, klak, klak, klak. Un viņas sīkā meita turpat dzīvojās apkārt. Nēnu pareizi jau laikam ir, darbs ir darbs, ko to slēpt no bērniem.

Vispār tur bija kaudzēm tādas sen aizmirstas vēstures, kas tur bija dzīva un aktuāla. Piemēram, pionieŗu nami. Vai tanki uz postamentiem, varoņu slavu neaizmirsīsim un Ļeņina pieminekļi. Un tagad, skatoties šitos te malačus, kas Doņeckā uztaisījuši Somāliju 2.0, viss piepeši saslēdzās kopā.

Padomju Savienībā bija ļoti daudz to lietu, kuŗas ļaudis tagad ļoti kāro atpakaļ. Tur bija augsti attīstīta patriotiskā audzināšana, stipras tradīcionālās vērtības, nebija nekādu citādo un margināļu, visi zināja savu vietu, ja kādam bija kādas nobīdes no normas, viņš sēdēja un klusēja, nevis prasīja sev kaut kādas tiesības. Un tur ļaudis neaizmirsa savus kritušos varoņus, sentēvu slavas takas un ko vēl ne. Kaŗš bija visur, 9. maija pasākumos, bērnu grāmatās, filmās un televīzijā. Un, lai gan šis droši vien iederas kopienā [info]uzzinu_pedejais, tikai nesen man pieleca, ka tā patriotiski tradīcionālā audzināšana nestāstīja par kādu kaŗu, kas ir bijis; tā audzināja lielgabalgaļu jaunam kaŗam.

Cilvēki dzīvoja ar pārliecību, ka mums apkārt ir ienaidnieki, kas jebkuŗā brīdī var uzbrukt. Bērnudārzā mums bija civilās aizsardzības mācības: mēs visi maucām galvā mazas gāzmaskas un gājām sēdēt pagrabā, izliekoties, ka mūsu virzienā lido kodolraķete. Mēs, protams, neko neiemācījāmies, izņemot to, ka kaŗš var pienākt jebkuŗā brīdī — un tas nav nekas briesmīgs. Nu, būs jāuzliek gāzmaska un jāpasēž pagrabā. Bet pēc tam būs interesanti, varēs šaut pa fašistiem, spridzināt vilcienus un dzīvot pilnvērtīgu, aizraujošu dzīvi.

Mēs izaugām un pievērsāmies pasaulīgajām izklaidēm. Bet Doņeckā jaunieši izauga un paturēja prātā, ka visapkārt viņiem uzglūn fašisti. Un, kad Krievijas propagandas mašīna sāka taurēt par Kijevas fašistiem, viņiem bija skaidrs, kas jādara.

7 raksta - ir doma


kautskis
24. Okt 2014 09:54 To prieku!

Cik skaists laiks šodien un vakar patrāpījies! Ej no rīta uz darbu, vakarā no viņa, un dvēsele gavilē.

Man riebjas lielpilsētas, un, lai kā jūs ar sprauslātu, phe, kas ta nu tā par lielpilsētu — Rīga tomēr ir lielpilsēta. Es Rīgā dzīvoju tikai un vienīgi naudas dēļ, ja man te nebūtu jāstrādā, es te nedzīvotu (un kad man te nebija jāstrādā, es te nedzīvoju). Esat redzējuši Koyaanisqatsi? Ja neesat, noskatieties, tur ir lieliski pastāstīts, kāpēc man nepatīk lielpilsētas. Vispār tāpat noskatieties, brīnišķīga filma. Dzīve lielpilsētā ir dzīve ārpus līdzsvara, dzīve, kas pieprasa citu dzīves veidu. Viņā ir šausmīgi maz tādu lietu, kas atgādina, ka mēs vispār esam dabas sastāvdaļa — un tā mēs varam aizdomāties līdz tādām muļķībām, ka mēs spējam pakļaut dabu vai (kas īpaši uzjautrina) ka mums jāglābj Māte Zeme. Mums Māte Zeme nav jāglābj, zemei viss būs bumbās, mums jārūpējas, lai mēs uz viņas varētu dzīvot. Ja mēs esam pieraduši, ka visām dabas īpatnībām vienīgā atbilde ir — nolīdzināt, normālizēt, kondicionēt, pielāgot savam standartam, — tad mums var rasties tāds muļķīgs priekšstats, ka mēs tā varēsim mūžam. Ne vella, dārgie draugi, tas (kā mēs, finansisti, sakām, ha) svārstību koridors, kuŗā mēs varam lietas pabīdīt, ir gauži niecīgs. Protams, tajā koridorā mēs varam darboties un to arī vajag, bet nevajag sadomāties, ka viņš ir bezgala plašs.

Lūk, un tieši tādēļ šis laiks ir tik burvīgs! Šāds negaidīts aukstums atgādina, ka arī Rīga ir uz zemes, nevis kaut kādā mākslīgā mikrokosmā. Ja tu izej no mājas, aiztusnies līdz mašīnai, pusstundu nosēdi korķī (jo visi pārējie arī šādā laikā brauc ar mašīnām) un pēc tam aizvelies no mašīnas līdz darbam, tev tiešām šķiet, ka ir bezgala auksts. Bet tad, ja tu ej ar kājām, jau pēc kāda pusotra kilometra paliek pat ļoti silts, tu vari priecāties par saulaino laiku, sajust patīkami nekondicionētu gaisu uz savas sejas un, ja tā ir piektdiena, berzēt rokas priecīgā priekšnojautā, ka jau rīt tevi atkal sveiks meži, purvi, Gaujmala un piecdesmit zaļā nokrāsas.

13 raksta - ir doma


dis
24. Okt 2014 06:46

satraukums ņēmis virsroku, gulēju aptuveni stundas 3
tagad vilčukā, ap 10 būsim tallinā
tad pāris stundu blandīsimies apkārt un atkal vilcienā uz 6 ar pus h
vōu
ceru, ka mana baterija izvilks šo dienu
un naktī es pļāpāšu ar fantastisku cilvēku
vai arī atlūzīšu ko līdz tikšu līdz pagaidu mitekļa dīvānam

prieks prieks prieks

Mūzika: city and colour

ir doma


sirdna
23. Okt 2014 20:04

tēja, viskejs - ček.
temperatūra 38.4 - ček.
suns -ček.
sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.

4 raksta - ir doma


kautskis
23. Okt 2014 15:50 Terminoloģijas jautājums III

Nopietni, dīzeļdegviela ir solāreļļa?! Kāpēc, kā-sasodīts-pēc mēs to saucam par dīzeļdegvielu, ja ir pieejams tik neticami skaists nosaukums kā solāreļļa?!

Dīzelis, nu, kā tas izklausās. Brauc ar dīzeli, un tev šķiet, ka blakus piesēdies kaut kāds bavāriešu motoru skrūvētājs ādas biksēs un ar eļļu nošķiestā rūtainā kreklā, sēž tur, gremo savus veisvurstus un piedzeŗ duļķainu alu. Bet solāreļļa! Brauc ar solāreļļu, un saulīte virs tava ceļa nenoriet. Solāreļļa, tas ir skaisti, zaļi un labskanīgi.

Kur skatās degvielas tirgotāju mērkaķinga departamenti?!

14 raksta - ir doma


kautskis
23. Okt 2014 15:15 Note to self

Izrādās, Cibai olbaltums šķiet daudz apspriežamāks tēmats par geju pastmarkām. Nēnu taisnība jau ir, Cibā ir pilns ar cepšanas entuziastēm, savukārt varavīksnes karogu nes retais.

87 raksta - ir doma


sirdna
23. Okt 2014 14:20

OK, man uzklupis puņķis necilvēcīgais un, iespējams, kāds lieks temperatūras grāds.

Projekts.

1)centīgi nostrādāt noliktās stundas;
2)iegādāties melno tēju;
3)ripināties mājās un šķaudīt trolejbusā;
4)mājās palīst zem deķa un dzert daudz šķidruma (melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs);
5)pūst elpu sejā sunim un vērot reakciju;
6)sarunāties ar rūķiem, kuri dzīvo pie griestiem;
7)skatīties lidmašīnas drošības instrukciju un apraudāties no aizkustinājuma;
8)pamosties tualetē un nezināt, kā es te nokļuvu.

10 raksta - ir doma


sirdna
23. Okt 2014 12:10

Vai tikai man katrā tīkla lapā bāž acīs tās nolādētās Japānas dzelzceļa mēnešbiļetes? Aļļo, Internet! Es nebraukšu uz Japānu un ja arī braukšu, es to sūda biļeti nopirkšu pirmajā Nārvesena kioskā, vai nu kas tur Japānā tirgo visādus štruntus. Atšujās ar tām mēnešbiļetēm, idritvaipakreisi, cik stulbam ir jābūt, lai piedāvātu dzelzceļa biļetes otrā pasaules galā? Un es nemaz negribu uz Japānu, es neko labu par to valsti neesmu dzirdējis un cilvēki tur esot fantastiski truli un nepieklājīgi pūšļi.

9 raksta - ir doma


kautskis
23. Okt 2014 12:19 Parunāsim vēl par pārtiku

Man laikam jāpārvācas uz Amuriku, es tur varētu taisīt karjēru, nolikdams Amuriku. Ir taču starp amurikāņiem tāda sevi nīstošu ļaužu grupa, kas ļoti uzjautrinās, kad ļaudis ar ārzemniecisku akcentu stāsta, kādi viņi ir lohi.

Lūk, mani bezjēgā tracina šitas te amurikāņu paradums gaļu saukt par "proteīnu". Tādā domāšanā ir kaut kas dziļi pretdabisks un nepareizs, šāds nosaukums jau pašā saknē nokauj tādas veltas cerības, ka tavā "proteīnā" varētu būt kaut kāda garša. Amurikāņi neiet pusdienās un neēd gaļu, viņi ietur maltīti un ievada savā organismā proteīnu. Jo, kā zināms, amurikāņi ir taisni vai apsēsti ar veselīgu pārtiku, viņi it rūpīgi sarēķina, lai viņu maltītēs visas uzturvielas būtu pareizās proporcijās. Godvārds, katrreiz, kad man pusdienu ēstuvē Delīrio apjautājas, un kādu gaļiņu klāt, esmu gatavs sajūsmā spiegt par to, ka runāju valodā, kuŗā ir gan pāķiski zemnieciskais tiešums, gan pamazināmās formas.

Bet kāpēc es par to, ne jau tāpēc, ka mani Amurika pēkšņi būtu sākusi pārmēru interesēt (tas ir, tfu, protams, es, kā īstam liberastam pienākas, piecreiz dienā pielūdzu Amuriku, pavērsies ar seju Baltā nama virzienā, bet tas tā). Lūk, vakar, pirkdams pārtiku manā Iemīļotajā Lielveikalā, pamanīju, ka tur uzradušās — tadāāāāā! — proteīna kanniņas!

Jā, uzņēmums Balticovo sācis arī mazumtirdzniecībā tirgot no olām izdauzītu un atdalītu olu baltumu baltās sterila paskata kanniņās. Tās kanniņas izskatās pēc visa kā, tikai ne pārtikas iepakojuma. Tādās varētu liet motoreļļu, ķīmikālijas (Ilford savulaik melnbalto filmu attīstītājus šitādās kanniņās lēja, tikai mazākās) un vēl kaut kādus industriālos šķidrumus. Tomēr pārtikai mums patīk, ja iepakojums piesola ēdienu, nevis, ziniet, proteīnu un citas uzturvielas. Mums gribas, lai uz iepakojuma ir lauku sēta, vista un dzīvnieki, kas reklamē paši savu apēšanu. Labi, mēs esam gatavi samierināties ar gana atturīgu dizainu, bet tikai tad, ja mēs pie tāda iepakojuma esam pieraduši. Mēs varam ķeksēt laukā ievārījumu no burciņas, uz kuŗas uzlīmēta tik vien kā balta etiķete ar melnu uzrakstu. Bet, ja jūs mums gribat iesmērēt ievārījumu plastmasas vanniņā, jums uz vāka jāuzzīmē attiecīgie augļi vai tradicionālā ģimene (kas, kā zināms, sastāv no mātes, tēva, meitas un dēla), kas ar pārdabisku laimi sejā stumj mutē brangas baltmaizes ņukas, jo dāsni apziestas ar attiecīgo ievārījumu. Balta vanniņa ar melnu uzrakstu "Ievārījums, bitches!" nederēs, mēs neesam tā raduši.

Ko Balticovo? Viņi savu proteīnu iepako motoreļļas kanniņā bez rokturīša (un pārtikas kanniņām ir rokturīši!) un virsū uzliek tik vien kā sasistu olu. Sasistu olu ar visu dzeltānumu, lai gan kanniņā dzeltānuma nav! Nēnēnē, jūs mums te pārdodat pavisam jaunu produktu pavisam jaunā iepakojumā, tad vismaz uz etiķetes uzlieciet kaut ko tuvu un pazīstamu. Bezē kūkas, kultūristus (tas taču, galu galā, ir olbaltums) vai, vēl labāk, kultūristus, kas ēd bezē kūkas. Tā, lai mums būtu skaidrs, ko ar to var izdarīt.

Paldies, ar to mūsu nelielo apskatu "Pārdod kopā ar Kautski!" mēs beidzam. Ja jums interesē, esmu pieejams kopīraitinga pakalpojumiem, nē, nopietni, tas man tāds vaļasprieks. Vieni brīvajā kolekcionē markas, citi osta līmi, es rakstu mērkaķinga huiņu.

68 raksta - ir doma


sirdna
23. Okt 2014 11:01

Reizēm ieklimstu Amazonē un papētu atsauksmes par to vai citu grāmatu. Svētīgākās atsauksmes parasti ir tās, kuras ir tā, ap trim vai četriem, vai diviem punktiem. Vienpunktnieki apbrīnojami bieži raksta par problēmām ar grāmatas piegādi, kas, imvho, ir viņu stulbuma pietiekamais un nepieciešamais pierādījums. Piecpunktnieku sajūsmas pilnie kviecieni par viņu mainītajām dzīvēm un norautajiem jumtiem sevī satur ārkārtīgi maz tā, ko varētu dēvēt par informāciju.

5 raksta - ir doma


kautskis
23. Okt 2014 10:09 Oh noes!!!

Protams, ebola ir kaut kas tāds, kas notiek tāltālās trešās pasaules valstīs ar melniem cilvēkiem un uz mums neattiecas, vismaz tik ilgi, kamēr kaut kādi baltās rases nodevēji uz turieni neaizbrauc, nesaķeŗ ebolu un neaplaiž ar to arī mūs. Bet nē, izrādās, Āfrikā ļaudis dara arī citas lietas, ne tikai mirst. Izrādās, ļaudis Āfrikā piegādā pirmajai pasaulei koloniālpreces, piemēram, kakao, un no kakao taisa šokolādi. Un, ko domājies, kakao cenas ir pacēlušās par 23%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu! Tātad šokolāde kļūs dārgāka!!!

Lai gan varbūt nav tik slikti. Kā zināms, pilnīgi visi Eirozonā tagad iespringst par to, ka mums ir gaužāmgauži zema inflācija, tik gauži, ka deflācija tepat ar roku aizsniedzama. Tagad rudens plosās pilnā sparā, drīz ziema, cerams, ka eiropieši un eiropietes kliedēs sezonālās skumjas ar pastiprinātu dārgākās šokolādes graušanu, tā palielinot pieprasījumu pēc arvien dārgākā kakao un dzenot inflāciju uz augšu. Savā ziņā tas pat ir viņu pienākums, kā Eiropas patriotiem un vienkārši kā iejūtīgiem cilvēkiem.

7 raksta - ir doma


dis
22. Okt 2014 22:20

fak jē
vēl šīnakts, rītnakts un dodamies ceļā

Mūzika: blind faith

ir doma


kautskis
22. Okt 2014 15:34 Homopropagandas uzbrukums

Re, kādas pastmarkas Somijas Pasts laidis klajā! Taisni vai prasās pirms Ziemassvētkiem aizbraukt uz Somiju, lai ļaudīm aizsūtītu Ziemassvētku kartītes ar šādām pastmarkām.

Mīlīgi, vai ne?

14 raksta - ir doma

Back a Page