Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2015. gada TOPS |

Draugi


dis
28. Jul 2015 11:57

vai ir kādam zināšanas par SALDĒTAVU MINSK 181-1 ?
pagājušo nedēļ dabūju, bet tur tas āķis ar tām podziņām, kuras neizprotu
ir divas lapmas, zaļa un oranža/sarkana
un divi apzīmējumi (*) un [*], jeb * aplī un * kvadrātā
ieslēdzot saldētavu uzspiedu uz [*], vai man tā tagad ir jāpārslēdz uz (*) un kāda atšķirība? vai tur mainās saldēšanas temperatūra vai vispār ko tas nozīmē?
zaļā lampa deg visu laiku un rūc kā traks (apsveru domu pārvietot uz tālāko mājas galu) ;D

ir doma


sirdna
28. Jul 2015 10:16

Heh, vakar pasēdējām ar bijušiem kursa biedriem, pamēļojām par dzīvi kā šitādu.

Esmu no visiem pats jaunākais, bet vienīgais ar sirmiem matiem. Fe.

27 raksta - ir doma


dis
27. Jul 2015 09:06

dažreiz liekas, ka kaķi ir pārāk lieli negauši
vienu vakaru mūsu mince mājās atnesa 3 grauzējus, rīgas mince 1
neizpratu, vai tā bija izrādīšanās, vai arī mince bij ļoti izbadējusies
kaut neticas, jo pārtikas netrūkst un uz sava galda, kur ir bļodiņa tusējas ik pa laikam
šorīt eju laukā un redzu, ka uz tā paša galda, kur stāv kaķu pārtika ir atnests arī cirslītis
bāc, ko lai iesāk ar visiem tiem grauzēju līķiem?
atnes un neapēd

2 raksta - ir doma


sirdna
27. Jul 2015 00:03

Nu, re, Viļuma tusis ir pievinnēts, ar visu, kas piedienas + dārza pāviljons , druscītis lietus un maķenīt kultūras Bārdu dzimtas formā.

Paldies [info]aizliegts_v, un aiciniet ciemos vēl!..8)

3 raksta - ir doma


dis
26. Jul 2015 20:51

blanšēt, blanšēt spinātus
blanšēt tos
viņu ir daudz
blanšēt

saldēt, saldēt spinātus
saldēt tos
viņu ir daudz
saldēt

ir doma


dis
24. Jul 2015 21:56

superfood

rāceņi, bietes, sīpoli, agrie kartupeļi, timiāns, sāls, pipari un eļļa
žvikt iekš krāsnī pannā ar vāku
sasautējās un pāri rauga pārslas un mazliet pārpalikumi no zaļo zirnīš burkas

anormāls prieks, ka 89 % no manas maltītes nāk no piemājas dārza
laukos dzīvot ir kruta!

(svētlaimīgi laimīgs un paēdis cilvēks)

ir doma


kautskis
24. Jul 2015 16:23 Atā, atā, Ciba!

Labi, zaķīši, čau, man darbs cauri un sākas atvaļinājums.

Cempi, Brenguļi un Plāņi sauc! Pēc nedēļas būšu atpakaļ (nu, un rīt uz Megapasākumu, kā nu ne), bet tikmēr — jauku jums nākamo darba nedēļu un līdz vēlākam!

3 raksta - ir doma


sirdna
23. Jul 2015 13:14

Saskaņā ar telefonu, es nosvilinu ap 3600 kalorijas diennaktī, tas ir bāzes metabolisms + smagais vōrkauts, kāpjot uz trešo stāvu un atpakaļ. Tas izskaidro mežonīgo svīšanu, un tomēr, kāpēc es nepalieku liess kā niedre?

updāte - Ja jums ir atliekusies Microsoft Health aplikācija, nebēdājiet nenieka. Pielieciet telefonam English(UK) valodu un lietas nokārtosies. Bet tieši UK, citu paveidu angļu valodas neģeld.

updāte divi - mani iedzen samulsumā tas, ka ir pieejamas aplikācijas, kuras darbojas tikai uz Windows 10. Tas ir, šobrīd nedarbojas vispār.

20 raksta - ir doma


sirdna
23. Jul 2015 11:50 Dzeja

Kas lēni nāk, tas labi nāk. Vairākas nedēļas centos atcerēties, kurš no komandas tad beigās satika snarku. Beidzot biju izdomājis, ka tas laikam būs bijis Bebrs. Bet šodien pavēros internetā (paldies Dieviņam, Dodžsons ir miris jau vairāk nekā 70 gadus) un izrādījās, ka tas bija Maiznieks.

"It's a Snark!" was the sound that first came to their ears,
And seemed almost too good to be true.
Then followed a torrent of laughter and cheers:
Then the ominous words "It's a Boo—"

Then, silence. Some fancied they heard in the air
A weary and wandering sigh
That sounded like "-jum!" but the others declare
It was only a breeze that went by.

They hunted till darkness came on, but they found
Not a button, or feather, or mark,
By which they could tell that they stood on the ground
Where the Baker had met with the Snark.

In the midst of the word he was trying to say,
In the midst of his laughter and glee,
He had softly and suddenly vanished away—
For the Snark was a Boojum, you see.

Lai jums jauka atlikusī diena un izdodas atrisināt neskaidros jautājumus.

ir doma


kautskis
23. Jul 2015 10:15 No vājuma pozīcijām

Sensenos laikos viens mans paziņa, šaurās aprindās pazīstams ar segvārdu Inžektors, gribēja dibināt Nācionālā Bezspēka Savienību (saīsināti NBS). Tajos laikos Latvijā apgrozījās Nācionālā Spēka Savienība. Protams, šāds nosaukums, gluži kā Inžektora piedāvātais, bija izvēlēts galvenokārt tāpēc, ka sanāk glīts saīsinājums (NS un SS vienā, nav slikti). Tomēr viņi pamanījās uzķert kādu būtisku selling point: latviešu nācionālisma vidē, kur Leitmotif jau gadu desmitiem ir "kāāāā mums dara gaaaauuuži, kāāā mums dara pāāāāri", šāds radikāls piedāvājums izdevīgi atšķīrās. Iedomājieties, mēs esam nevis vārguļi, bet spēks!

NSS bija galvā atzīstami sistu personību apkopojums (Dombravjanka salīdzinot izskatās pēc šķīsta liberasta), tāpēc nav ne brīnums, ne skāde, ka viņi pajuka. Tomēr drusciņ pietrūkst ja ne viņu, tad pašas domas par to, ka latvieši ir spēks. Jo, ak jele, šitā neapvaldītā vaidēšana tiešām drusciņ sarūgtina.

Nu kaut vai par bēgļiem tagad. Ko mēs dzirdam? Tikai to, ka atbrauks pretdabiski varenie un neapturamie melnie, kas mūs, vārgulīgos latviešus, varos, sitīs un griezīs nost galvas. 250 melnie 2 miljonus Latvijas iedzīvotāju saliks vienos vārtos. Tas jums nav nekāds "pieci simti svešu ļaužu, simtiņš manu bāleliņu, pieci simti nevarēja simtiņā pastāvēt" — ha, nē! Latvju pūt-dirsā-lec-gaisā nācionāļi latviešus uzskata par tik neticami vārgiem un saudzējamiem, ka 250 citas krāsas ļaužu viņus uzreiz bez mazākās pretošanās noslaucīs no zemes virsas.

Ja nu tomēr latvju nācionāļi par savu tautu ir labākās domās, tad nākas gan atzīt, ka citas krāsas bēgļu iedalīšana Latvijai ir pati labākā lieta, kas ar latviešu nācionālismu varētu notikt. Šādām pūt-dirsā-lec-gaisā nācionāļu kustībām neizbēgami nepieciešams kāds, pret ko draudzēties. Viņu nācionālisms nespēj pastāvēt kā savas tautas mīlestība, viņiem tas ir naids pret kādu citu ļaužu grupu. Savu zemi un tautu latvieši var mīlēt arī bez naida, piemēram, apceļojot Sedas purvu un liekot bildes Instagramā (@vairo_ziedi), valkājot apakšbikses "Kūsiņš" un kopjot daiļo latvju valodiņu. Bet pasakiet, kuŗā brīdī tāds ar dzīvi apmierinātais jaunietis, kam ir kopta valodiņa un iepriecinoša dzimumdzīve, lai balso par Dombravjanku?! Tāpēc vajadzīgs kāds/kādi citi, ar kuŗiem vai nu pabaidīt, vai kam uzvelt visas Latvijas nelaimes.

No krieviem it kā sanāk tīri labi naida objekti, un, gods kam gods, latvju nācionāļi šo zirdziņu nojājuši līdz pilnīgam pārgurumam un tad vēl mazliet. Tāpat ir arī homoseksuālisti, liberasti, sorosīti, īpaši galvā sistām personībām arī ķirzakcilvēki un ķīmtrašu smidzinātāji — it kā ir, kur izvērsties. Bet apnīk taču, turklāt krievus ne vienmēr tā vienkārši uz aci var atšķirt no latviešiem. Lai kā negribētos, bet viņi tomēr pamazām pamanās iekļauties latviskajā vidē.

Tāpēc citās valstīs līdzīgi ievirzītas kustības jau sen ir sapratušas, ka jānīst cilvēki ar citu ādas krāsu. Tas taču ir tik vienkārši: atliek vien uzmest aci, un ir skaidrs — viņi nav Vieni No Mums. Un nav itin ne mazākās nozīmes, cik labi viņš māk savas jaunās zemes valodu, kā ciena viņu tradīcijas un cik pienes iekšzemes kopproduktam — pilnīgi ikviens, kam ir pareizā ādas krāsa, varēs rādīt ar pirkstu un brēkt: "Šitie te ir visu mūsu nelaimju cēlonis!"

Padomājiet, jūs tikai padomājiet!!! Cik ļoti ērts attaisnojums būs pašu slinkumam, neizdarībai un brīžam pat atklātai kaitniecībai! Kāpēc Igaunijā ir jauni vilcieni, bet pie mums nav? Tāpēc, ka Igaunijā ir mazāk melno! Kāpēc cilvēkiem mazas algas? Melnie atņem darbavietas! Kāpēc bērni ģībst Dziesmusvētkos? Palikuši augšā visu nakti un dauzījušies ar melnajiem!

Turklāt tik sasodīti lieliski izklausīsies, kad latvieši — latvieši!!! — brēks "Šitie te sabrauc pie mums, atņem mūsu darba vietas un pastrādā noziegumus!" Pārlieku ilgi latvieši šādus apvainojumus ir uzklausījuši, tagad pienācis laiks arī pašiem ar viņiem pamētāties.

Ja latvju pūt-dirsā-lec-gaisā nācionāļu saziņu ar sabiedrību koordinētu es (esmu atvērts darba piedāvājumiem, ja), es gan pacenstos uzsvērt to, ka pašiem bēgļiem še nebūs nekāda priecas dzīve. Piemēram, uztaisiet plakātus ar drūma paskata jauniešiem skūtām galvām, dakšas rokās gluži varbūt nevajag, bet lāpas būs pašā laikā, parakstiet apakšā: "Latvju bāleliņi gatavojas bēgļu sagaidīšanai" un izlīmējiet Grieķijas, Maltas un Itālijas bēgļu nometnēs. Uzreiz noskaņos tālāko sarunu uz pareizā viļņa.

52 raksta - ir doma


kautskis
21. Jul 2015 11:34 SPOILEŖI PAR JAUNO TERMINATORKINO!!! SPOILEŖI!!!

Tātad, kā mums māca jaunais Terminatorkino, kāds tehnoloģiju vadonis mums pavisam nevainīgā formā — sinhronizācija starp tālruni un kodolraķetēm, what could possibly go wrong? — mēģina mums iesmērēt mašīnu virskundzību. Lai to novērstu, viņš jāaptur pirms 2017. gada beigām. Bet kuŗš?!

Poll #20441 Kuŗu šausim pirmo, kuŗu, kuŗu, kuŗu?
Open to: All, results viewable to: All

Kuŗš tehnoloģiju vadonis/vadone, visticamāk, ir (vai bija) Skaineta iesūtītais Terminators?

View Answers

Lerijs Peidžs
0 (0.0%)

Sergejs Brins
3 (15.0%)

Stīvs Džobss
1 (5.0%)

Tims Kuks
3 (15.0%)

Džonijs Aivs
0 (0.0%)

Īlons Masks
2 (10.0%)

Marisa Maijere
0 (0.0%)

Satja Nadela
0 (0.0%)

Bils Geitss
0 (0.0%)

Stīvs Balmers
0 (0.0%)

Marks Cukerbergs
1 (5.0%)

Kāds cits (komentāros)
1 (5.0%)

Man rūp vien Vanags, ne cilvēces nākotne
9 (45.0%)

29 raksta - ir doma


kautskis
21. Jul 2015 09:26 Cilvēces nākotne pieprasa

Bijām vakar skatīties Terminātoru. Visu sapratu, pat tās lietas, kas nebija jāsaprot (un tās tur bija sabārstītas jo dāsni). Tagad man ir tikai viens jautājums: kuŗu mums vajag nošaut, lai izglābtu cilvēci — Timu Kuku vai Leriju Peidžu? Pirms viņi paguvuši laist klajā Ļauno Ļauno Operētājsistēmu, kas kontrolē mūsu viedtālruņus, mašīnas, datorus, raķetes un visu citu.

Varētu jau šajā sarakstā iekļaut arī Satju Nadelu, lai gan tas šķiet pārlieku dāsni. Ir tiesa, it kā Windows ir sainstalēts visur (izņemot tavu tālruni), sākot no bankomātiem un beidzot ar infotermināļiem. Un kā mēs to zinām? Tā, ka ar Windows aprīkotie bankomāti un infotermināļi regulāri uzkaŗas. Tā ka par Windows darbinātiem terminatoriem mums nav jāuztraucas — viņiem atliks nedroši atvienot USB draivu, un viņi uzkārsies.

Es lieku naudiņu uz Leriju Peidžu, šitā aizraušanās ar Gūglglāss, pašbraucējmašīnām un seksbotiem man nešķiet košer. Lai gan varbūt īstais vaininieks bija Stīvs Džobss (viņš tak pirmo aifonu uzbūvēja, galu galā), kas nozīmē, ka cilvēces nākotne ir drošībā.

UPD: Īlons Masks, tas ir tas jaunietis, kas, visticamāk, ir skaineta iesūtītais terminators.

13 raksta - ir doma


sirdna
20. Jul 2015 15:50

Prokrastinācijai veltītās desmitgades pasākumu ietvaros pabiju internetā un palasīju par lietām. Turpmāk labprāt ēdīšu lietas, kurās atrodas nātrija glutamāts un/vai palmu eļļa.

13 raksta - ir doma


kautskis
20. Jul 2015 09:34 Dzīve ārpus Salacgrīvas

Uh, cik brangi pavadīta nedēļas nogale! Biju uz brīnišķīgu festivālu, kuŗa nosaukumā nav minēts nekas par pozitīvo, bet viņš visviens bij ļoti cilājošs, pēc tam uz pasākumu, kas uzdevās par pozitīvu, bet nebija, pastaigājos pa dzimtenes ārēm, padzēros Brenguļu lepni traktorisko alu (traktoristu alus kopš 1969!), ar kuŗu droši vien var arī tapetes līmēt, izgāju vairākus leveļus trešajos herojos un vispār ļoti lietderīgi pavadīju laiku.

Tā iepatikās, ka es domāju nākamnedēļ paņemt atvaļinājumu un pavadīt viņu Latvijā (līdz Sedai, piemēram, vēl šovasar neesmu bijis, iedomājieties). Jo kāpēc gan ne, še ir kaudzēm dailes un prieka, bet pa pasauli pagūs izceļoties. Un tie pastāsti, ka vasaras neesot? Phe, ja sēž Rīgā, varbūt nav arī, bet vispār vasara ir tāda, ka nenopriecāties.

2 raksta - ir doma


sirdna
17. Jul 2015 16:46

Dienas paradokss - šai klimatā esmu daudz sausāks nekā ekvatoriālo salamandru iecienītajos +28 grādos, jo tās trīs lietus piles izžūs, bet sviedru spainis - nekad. Jau tāpat visas drēbes baltos plankumos.

4 raksta - ir doma


kautskis
17. Jul 2015 15:15 Citās ziņās

Protams, visās ziņās šodien par vienu gadskārtu, bet tā nav vienīgā ievērības cienīgā. Vakar apritēja 70 gadu kopš pirmā atombumbas izmēģinājuma. Brīžam galva griežas no domas, ka vesela kaudze neticami svarīgu notikumu patrāpījušies pavisam nesen. Padomājiet, ja atombumba būtu cilvēks, viņa samērā nesen būtu aizgājusi pensijā un būtu vēl gana sprauna, lai brauktu pensionāru tūrēs. Lai gan, no otras puses, labi, ka atombumba nav cilvēks, viņai jau nu tiešām nevajadzētu braukt tūrēs.

Un vēl man liekas neticami mīlīgi, ka New Horizons kosmosā devās ar divām 25 centu monētām. Taisnība jau ir, ja jātiekas ar Hāronu, ir gan labi, ja pa rokai kāda monēta. Būs, ar ko samaksāt par pārcelšanu pāri Stiksai.

Starp citu, ja par New Horizons — ķīmtrases ir so 2013. Jaunā Patiesība (kuŗu aklie naivuļi sauc par sazvērestību teoriju) apgalvo, ka nekāda Plutona vispār nav. Jo uz Zemes var sabildēt labākas Jupītera bildītes, nekā dažas attālākās New Horizons Plutona bildes. Un jaunākās, protams, ir datorgrafika. Atveriet acis, ļaudis!

4 raksta - ir doma


sirdna
17. Jul 2015 14:44

Kad es izgāju uz ielas, vēl drusku pilināja, bet tad lietus pārstāja līt pavisam. Es ieskatījos pulkstenī un tur bija precīzi 14:10...8)

No kā mēs secinām, ka Žāklītis mani mīl un vēlas, lai es justos labi.

Esmu atgiezies ofisā un no 15:00 ir pieļaujams mērens taifūns, kuram ap 17:30 vajadzētu aprimt. Paldies par uzmanību.

ir doma


sirdna
17. Jul 2015 13:12

Šodien pats galvenais, biedri un biedrenīcas, ir tas, lai lietus un krusa nepiemeklētu mūsu dārgo galvaspilsētu laikā no 14:10 līdz 15:00, kad es svētīšu šo zemi, to personīgi pārstaigādams.

8 raksta - ir doma


sirdna
17. Jul 2015 10:18

Mazliet mulsina daudzu webssaišu un servisu dīvainās dizaina idejas par to, ka piereģistrēšanās poga (sign up) ir milzonīga, stāv ekrāna centrā un uz to rāda ašpadsmir bultas un uzraksti "spied šite!!!", bet login poga (sign in) ir maza, bēdīga un pelēka, sēž ekrāna stūrītī un ir grūti atrodama.

4 raksta - ir doma


kautskis
17. Jul 2015 09:20 Spiderman downgrade

Ak, draudziņi, cik patīkami tomēr dzīvot, ja nav līkas rociņas! Āreče, pirms kāda laika nometu zemē savu Moto X tālruni, kas beidzās ar to, ar ko parasti šādos gadījumos lietas beidzas. Tā nu es metos viņu labot, tomēr ļoti ātri sapratu, ka viņa tačskrīna stikls pielīmēts pie ekrāna pārlieku jaudīgi (fui, Moto, fui, kas tā dara), un stikla šķembas nevar nolupināt, nesalaužot pašu ekrānu. Tā nu es kritu nelielā izmisumā, uzrakstīju ķīniešiem, lai atsūta man jaunu stiklu, un gaidīju.

Un, āreče! Vakar bij gan klāt, un pēc nelielām izdarībām tālrunis nu ir kā jauns, tikai daiļāks! Iepriekš viņš bija ar baltu aizmuguri un melnu rāmīti apkārt ekrānam. Tagad viņš ir ar baltu rāmīti un rozā aizmuguri. Īsti vīri nekautrējas nēsāt rozā, un izskatās tiešām glīti. Kā jauns, tikai citāds — iepriekš bij melnbalts ar kitkatu, tagad ir balti rozā ar lolīpopu. It'll be just like starting over.

14 raksta - ir doma

Back a Page