Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2016. gada TOPS |

Draugi


kautskis
24. Jun 2016 06:04 Nu, kas to būtu domājis!

Padomā tik, cik neparasti: Anglija nosaka, kā visai UK dzīvot, šitā gan nekad iepriekš nav noticis! Prieks, ka Anglija kopā ar savu uzticamo saidkiku Velsu beidzot nokratījusi skotu un ziemeļīru jūgu un lepni pateikusi -- nea, mēs gribam šitā!

Pie viena apsveicu visus, kam ir dolāru gaŗās pozīcijas un izsaku līdzjūtību tiem, kam bija būtiski uzkrājumi mārciņās.

21 raksta - ir doma


sirdna
22. Jun 2016 17:37

OK, zvēruļi. Tiekamies otrā pusē.

4 raksta - ir doma


sirdna
20. Jun 2016 13:28

Un noslēgumā, reizēm man pietrūkst iespējas ieiet vietējā krogā (sacīsim, Degvielā), uzmeklēt galdu, pie kura sēž meitene ar smailām ausīm, kārns večuks izrakstītā apmetnī un ar biezu grāmatu padusē un strups, metru garš vīrelis ar tikpat garu bārdu, un pie alus kausa pateikt, ziniet, biedri, man jānogādā analīzes uz Gulbja laboratoriju, 50 eksperiences punkti garantēti, un šie tā uz pirkstiem ātri sarēķina, kā sadalīs punktus, papriecājas, ka nākamais levelis tuvojas un aizskrien, meitene ar uzvilktu loku vēro briesmas no priekšpuses, vecais ar uguns bumbu rokā pieskata arjergardu un pa vidu rūķis, viss tāds ar kastroļiem un pannām apkāries, riktējas uz vakariņām un uzlasa zarus no ielām ugunskuram, jā, šitas man pietrūkst.

3 raksta - ir doma


sirdna
20. Jun 2016 13:11 Laifhaki no Sirdnas

Ja jums kādreiz tā vajag, tad vienkārši uzmeklējiet to, pielieciet vajadzīgajā vietā un gatavs!

Nevajag lieki sarežģīt lietas.

1 raksta - ir doma


sirdna
20. Jun 2016 12:35

Hm. Saskaņā ar to, ko visi zina, mēs esam ļoti pagrimuši, pilnīgs zaņķis, fuj, skatāmies telefonos, daudz ēdam un vispār patērējam, slinkojam, lūram uz sieviešu krūtīm un vīriešu kaut ko, es nezinu, dibeniem?, daži pat aiztiek, karoč, esam netikli un riebīgi.

Bet cilvēku skaits uz Zemes palielinās.

Un tas ir aizdomīgi, jo, saskaņā ar senām mācībām (Vēdas), dzīvieka iespēja piedzimt par cilvēku ir gauži zema. Tev jābūt traki tikumīgai govij (bullim ni un ni!) un jāiznes no degošas mājas vismaz pusducis zīdaiņu, lai reinkarnācijas ritenis izdomātu, nu, okēj, labi, ja tev tik traki vajag, dzimsti tad par cilvēku, paskatīsimies, kā tu aplauzies. Bet vairums dzīvieku ir pārāk stulbi un bez īkšķiem, tāpēc viņiem ir maz iespēju dedzināt mājas un stiept no tām ārā zīdaiņus, lai izpelnītos.

Toties cilvēka kritiens lejup ir fikss un viegls, solis pa labi vai pa kreisi, saldējums desertā, un viss, piedzimsti par latvāni neradošā kolektīvā ar nekādām karjeras izaugsmes iespējām.

Tātad, saskaņā ar visu, mums vajadzētu novērot apstākli, ka dzīvnieku skaits strauji palielinās, toties cilvēki izzūd kā šķira.

Manuprāt, tāda apstākļa nav.

Vai tas nozīmētu, ka reinkarnācijas teorija, ir, kā lai saka...aplama? Vai arī jāpiemeklē kāds ērtāks variants no daudzajām teorijām (tu pārdzimsi par cilvēku, ja bramīna ēna kritīs pār tevi pusdienlaikā vai kas tamlīdzīgs).

5 raksta - ir doma


turbund
19. Jun 2016 02:53 drusku jau žēl, bet ...

šovakar sakāvām vienu trafiņu, kam sekundārais tinums bij ar ūdensdzesēšanu.
ā, ja nu kas, tad izejā bij 16 kiloampēri.

9 raksta - ir doma


kautskis
17. Jun 2016 10:17 Parunāsim par svarīgo

Labrīt, studijā rubrika "Ko ziņās tev nestāsta".

Šķiet, nekas tāds jau nav noticis, vai ne. Kaut kas tur Lielbritānijā, bet tur nav iesaistīts neviens, kas saka "Allāhu akbār", tātad tās nav ziņas. Kas vēl, olšūnas? Oh please, iedodiet man pārtraukumu. Nē, nē, zem šīs šķietami pelēkās fasādes veikli noslēpts kāds patiešām velnišķīgs plāns.

Vakar Saeima nodevuse Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai tālāk izskatīt likumprojektu Grozījumi Alkoholisko dzērienu aprites likumā. Tas nekad nav uz labu, bet šoreiz jo vairāk. Jūs tikai apskatieties, ko viņi plāno!!!

Tas ir, es varu paskaidrot. Viņi plāno ne daudz, ne maz kā aizliegt divlitrīgās alus pudeles. Bamšļus, ampulas, dvuļas, vāles, ciskas, plēves, divstobrenes un torpēdas. Un, ja jūs nodomājāt -- liela muiža, pirksim alu trīslitrenēs, -- jūs rūgti viļaties. Lielākais pieļaujamais apjoms būs litrs, ja dzira ir līdz 7,5 grādiem, un puslitrs, ja virs. Un tie nelieši īpaši uzbrūk plastmasai, jo ir norādīts, ka ierobežojumus nepiemēro, ja "iepakojuma vienība ir izgatavota no stikla, keramikas, koka vai metāla". Tas ir, liberālā elite joprojām varēs dzert šampānieti no magnum pudelēm -- nav šaubu, tieši tā viņi atzīmēs kārtējo uzvaru pār daudzcietušo vienkāršo tautu.

Bet divlitrīgais alus plastmasas pudelēs nav vienkārši alus. Tā ir Tradīcija. Tas ir Kultūras Mantojums. Mūsu virskungi, pa Rīgu dzīvojoties, to noteikti nav pamanījuši, bet divlitrīgais alus ir tā degviela, ar kuŗu darbojas Latvijas lauki. Aizbrauciet uz jebkuŗu -- pilnīgi jebkuŗu -- veikalu ārpus lielajām pilsētām, un ko jūs tur ieraudzīsit goda vietā? Pareizi, daudz un dažādas divlitrīgā alus šķirnes. Ja pie tā veikala būs atkritumu šķirošanas laukums, pudeļu konteiners būs pārbāzts ar šīm pašām pudelēm, bet nu jau tukšām. Jā, Latvijas lauku cilvēki savu iecienīto vaļasprieku piekopj sociāli atbildīgi: viņi savus iztukšotos traukus nodod otrreizējai pārstrādei, turklāt pudeles pirms tam aizskrūvē (nopietni, ja jūs sevī sajūtat lopu, kas grib tukšu plastmasas pudeli kaut kur vienkārši nosviest, vismaz aizskrūvējiet, lai vaboles nesarāpo iekšā un nenoslīkst. Lops jūs visviens būsat, bet vismaz ne sprāgoņa.)

Es teiktu, šeit ir Potenciāls ļoti plašām protesta akcijām. Jo šitas ir nopietni. Vairs nevar aizbildināties ar "man pajāt, es kapāju Vanagu" -- jo viņi stiepj savu nešķīsto roku pēc tava Vanaga. Savulaik mākslinieks ļoti pareizi norādīja, ko šādos gadījumos nākas darīt.

Par laimi, mums būs iespēja protestēt -- tos ieteikumus viņi tikai nodevuši izskatīšanai, un, cik saprotu, kaut ko skatīt vispār sāks tikai septembrī. Neļausim viņiem izsprukt sveikā.

48 raksta - ir doma


sirdna
16. Jun 2016 11:56

Saskaņā ar labas uzvedības etiķeti, ja cilvēks nošķaudās, viņam jāatvainojas, bet apkārtējiem jāizliekas, ka viņi neko nav dzirdējuši.

Fe.

Šitas ir pēdējais piliens, goda vārds. Strutaināku idiotismu iedomāties nevar, pat ar visu manu iztēli. Es atsakos no tik stulbas sabiedrības.

17 raksta - ir doma


kautskis
15. Jun 2016 10:55 Kā būt?

Kā zināms, jo drīzi daudz cietusī britu tauta ies balsot par vai pret izstāšanos no Eiropas Savienības. Še man jautājumi (pieņemot, ka lielākā daļa ļaužu, kas šo lasa, nav UK pilsoņi):

UPD: balsos ne tikai pilsoņi. "Pilsonis" vietā lasiet "ja varētu balsot".

Poll #20744 You say you wanna revolution?
Open to: All, results viewable to: All

Ja es būtu UK pilsonis, UK referendumā es balsotu par

View Answers

izstāšanos no ES
11 (14.1%)

palikšanu ES
61 (78.2%)

paliktu mājās un kapātu Export Jurgenbrau
6 (7.7%)

Bet tā kā es neesmu UK pilsonis, es gribētu

View Answers

lai UK izstājas
8 (9.9%)

lai UK paliek
66 (81.5%)

man vienalga
7 (8.6%)

Un, ja Latvijā rīkotu referendumu par izstāšanos, es

View Answers

balsotu par LV izstāšanos no ES
5 (6.2%)

balsotu pret LV izstāšanos no ES
73 (90.1%)

paliktu mājās un kapātu Vanagu
3 (3.7%)

34 raksta - ir doma


sirdna
13. Jun 2016 11:01

Polterkukainis.

Vakar, tātad, pēc smagiem dienas darbiem laižos laimīgā luterāņa dusā, kad sadzirdu istabā negantu kukaiņa dūkšanu. Nu, it kā apkārt lidinātos kāda no tām zilajām sūdumušām, vai arī kārtīgs pilnsvara sirsenis. Ieslēdzu gaismu, istabā neviena nav, trobelis turpinās. Pie tam izklausās tā, it kā tas lops būtu kaut kur iesprūdis un dauzītos pret kādiem šķēršļiem. Pie loga neviena nav, gaisā nav, nekur nekā, tikai troksnis. Sāk likties, ka tas nāk no pagultes. Izmētāju mēbeles pa istabu, troksnis tā kā kļūst skaļāks. Uz grīdas ir žurnālu čupa, varbūt sirsenis iesprūdis tajā? Es dauzu pa čupu ar pabiezu grāmatu, kurai neviens irsis cauri neizkodīsies. Kukainis aiz cieņas pret manām pūlēm paklusē, tad atkal sāk savu dūkšanu. Liekas, ka skaņas nāk no sienām, drošības pēc piekauju tapetes. Troksnis turpinās, neviena kukaiņa redzes lokā, jau trešo reizi izpētu visu istabu, nekā. Pārdomāju, kura psihiskā kaite ar kukaiņiem man labāk patiktu, atminos filmas, kurās nelaimīgie nodīrā sev ādu, jo domā, ka zem tās ir kukaiņi. Uz atvadām piekauju tapetes, žurnālus un naktsskapīti, sastumju mēbeles vietā, un pēc īsas lūgsnas ("Mīļais debesu tēvs, sasper to mūdzi lupatās, paldies, ar cieņu, sirdna") eju gulēt, lai nāk, kas nākdams.

It kā pamodos.

4 raksta - ir doma


sirdna
13. Jun 2016 08:46

Je suis [info]unpy

8 raksta - ir doma


darbs
[ vikuks ]
11. Jun 2016 18:05 Tulks no latviešu uz krievu val steidzamai muzikālai haltūrai

Festivāls "Komēta" meklē cilvēku, kas gribētu un varētu tuvākajā laikā iztulkot festivāla mājas lapu krievu valodā pret 2 ieejas biļetēm uz festivālu (katra 65 eur vērtībā). Lapa: http://www.festivalskometa.com/lv/

2 raksta - ir doma