Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2016. gada TOPS |

Draugi


darbs
[ mako ]
23. Feb 2017 21:53 PHP/Symfony

Meklēju PHP speciālistu, kurš māk darboties Symfony freimworkā.
Projekts uz aptuveni 2 nedēļām, jeb 80 stundām, jāpalīdz tiem, kuri jau darbojas, sasniegt deadline sekmīgi.

3 raksta - ir doma


kautskis
21. Feb 2017 09:56 Dzīvo ātri, mirsti jauns

Iepriekšējā ieraksta sakarā mazliet aizdomājos par to plaši atzīto patiesību, ka īstenam rokmūziķim agra nāve ir labākais, kas ar viņu var notikt. Vispār šķiet, tas kā kuŗam.

Piemēram, Morisonam novecošana diez vai būtu īpaši kaitējusi, viņu mierīgi var iedomāties ar sirmu bārdu, ādas jakā un uz skatuves arī septiņdesmit gados. Arī Višesa fani diez vai ļoti pārdzīvotu, ja viņš pieaugtu, noplīsušus kankarus nomainītu pret uzvalciņu un sāktu dzīvot mierīgu pārtikuša cilvēka dzīvi – kaut vai tāpēc, ka daudzi no viņiem darīja tāpat. No Dženisas būtu sanākusi lieliska viedā, pieredzējusī un visu cienītā popkultūras ikona, kas raksta memuārus un tē vē šovos atceras trakos jaunības gadus.

Par Kurtu varētu šaubīties, katrā ziņā tas, ja Ušakovs uztaisītu pašīti ar Kobeinu par tēmu "kādas mēs te zvaigznes vedam uz Rīgu", būtu diezgan briesmīgi. Maikla Džeksona tēls – piedodiet, ka es tā izrunājos – tikai un vienīgi iegūtu, ja viņš būtu nomiris agrāk.

Bet visbriesmīgāk laikam būtu, ja Viktors Cojs kļūtu par Krievijas Federācijas Tautas mākslinieku, uzstātos ar koncertiem Krimā un tāds jauki apvēlies joprojām spēlētu savus vecos hītus. Apskatieties uz Stacijas tuneli, tur tas ir tādā hipertrofētā variantā.

Nē, vienkārši nē.

7 raksta - ir doma


kautskis
20. Feb 2017 16:14 Ja tu šito vari atcerēties, tad tu esi vecs

Ziniet, es tomēr biežāk esmu izbrīnīts par to, cik tas un tas, un vēl tas ir jauns, nevis vecs.

Lūk, es ļoti esmu pārsteigts par to, ka Kurtam Kobeinam šodien būtu bijuši vien nieka piecdesmit gadi. Kaut kā šķita, ka tas viss palicis nez cik senā pagātnē, un Kobeins šodien būtu vecais, viedais un sirmais popkultūras gigants. Nē, piecdesmit būtu, vēl pavisam normāls vecums, tādā pat uz Latviju uzstāties vēl nebrauc.

Eh.

6 raksta - ir doma


kautskis
20. Feb 2017 15:48 Turpinu neizprast

Vispār jauki paust savu neizpratni cibā, uzreiz uzrodas attiecīgajā jomā zinošāki ļaudis, kas apgaismo.

Tad man ir šitāds te vēl jautājumiņš. Kā [tagad – red. piez.] zināms, Irākas kaŗš bija pilnīgs klasterfaks un vēl mazliet. It īpaši to patīk uzsvērt pašreizējam Amurikas prezim, kas ir republikānis, un viņa fanklubs arī taurē līdzi – jā, jā, lai iet dirst tie asprāši, kas ievilka Amuriku Irākas kaŗā. Bet, ja nemaldos, tieši taču republikāņu prezis savulaik izdomāja, ka vajadzētu iebrukt Irākā? Un pašreizējais Amurikas viceprezis savulaik to iebrukumu atbalstīja? Un ar "atbalstīja" mēs domājam "balsoja par"? Un, ja, piemēram, bijušais UK premjerministrs, kas atbalstīja Irākas kaŗu, ir "noziedznieks", tad kas pēc tādas loģikas ir pašreizējais ASV viceprezidents?

Tāpat ļoti interesē, tieši cik daudzi no tiem, kas nu māj ar karodziņiem Viņa Oranžībai, savulaik atspērušies brēca, ka vajag iebrukt Irākā un sadot pa galvu teroristiem. Un cik no tiem, ko tagad [atkal – red. piez.] saukā par aptrakušajiem liberastiem un dzimtenes nodevējiem, savulaik pret to kaŗu iebilda – saņemot pretī tieši tādus apvainojumus liberastijā un nodevībā.

Jo, ja nezina nekādu background story, brīžam rodas iespaids, ka Irākā iebruka Hilarija ar savu liberastu draudziņu atbalstu.

13 raksta - ir doma


kautskis
20. Feb 2017 10:53 Russians out, Americans in, Germans down

Nekādi nesaprotu NATO dalībvalstu vadītāju sūrošanos, ka, edz, Vācija pietiekami daudz naudas netērējot saviem bruņotajiem spēkiem. Vai tad tāds nebija mērķis?

33 raksta - ir doma


sirdna
20. Feb 2017 09:50

Tā saule ir viens traks objekts. Vakar izklimtu laukā no mājas un pēc kādas stundas likās, ka atpakaļ vairs nepārvilkšos, tāds bezspēks visā organismā. Šodien, kad to Lucifera zvaigzni aizsedz pūkaini mākonīši, esmu spirgts un līgsms.

7 raksta - ir doma


kautskis
17. Feb 2017 15:14 Visi tik pieklājīgi, ka nevienu nevar pasūtīt dirst

Gribēju kaut ko riebīgu uzrakstīt par vegāniem, bet tad aizdomājos. Cik muļķīgi, mūsdienu polārizētajā pasaulē iegājies, ka uzskati nāk dāvanu komplektos. Ja tev patīk (a), tad, visticamāk, tev patiks arī (ķ), un ej nu saproti, kā tieši tas iet kopā. Pasakiet, lūdzami, kāds tieši sakars velobraukšanai ar vegānismu? Nestresošanai par savas miesas izmēriem ar feminismu? Patikai pret cūkas ribām ar nepatiku pret liberastiem? Bet ir, nu, ir taču! Protams, ir piemēri "mans lauku onkulis ir resns, brauc ar riteni uz darbu cūkkautuvē un nīst sievietes", nenoliedzu – korelācija nav simtprocentīga. Bet nopietni – ja jūs pamanāt kādu amurikāni, kas neēd gaļu un brauc ar riteni, jums taču ienāk prātā, par ko viņš noteikti nebalsoja vēlēšanās?!

Tā arī ar diršanos internetos. Lūk, sākšu es dirsties par vegāniem, varbūt vēl cilvēki nodomās, ka es esmu viens no tiem mūžam sarūgtinātajiem vīriešiem, kam nav seksa un kas tāpēc spēj tikai vemt par visu, ko ierauga. Un, pat ja nenodomās, es tak pats zināšu, ka es daru tieši to pašu, kas ir šādu cilvēku raison d'être. Gribot negribot sanāk palikt jaukākam.

Cik briesmīgi. Pat ne briesmīgi, sarūgtinoši.

Bet bezglutēna pīrādziņus ar seitana pildījumu es toč viendien uzcepšu.

50 raksta - ir doma


sirdna
17. Feb 2017 14:44

Palasīju skolas laiku dienasgrāmatas (nu, kur stundas un uzdotais, un atzīmes sarakstītas).

Ak.

Cik daudz sevī slēpj vienkārši vārdi - "Pirmdien atnest kastīti".

Laik un šēr, ja zināt, ko tas nozīmē :)

17 raksta - ir doma


kautskis
17. Feb 2017 11:44 Has been

Tonijs Blērs tagad pa Blūmberg uzstājas ar runu par to, kā nevajag breksitu. Tagad.

Acīmredzot angļu valodā nav teiciena par to, ka pēc kaujas dūres nevicina.

16 raksta - ir doma


kautskis
17. Feb 2017 11:27 Senču balss sauc

Ļoti gribas nopirkt kandžas ūdens destilācijas aparātu, tik ļoti, ka laikam jānopērk. Gan vaļasprieks jauks, gan noderīgas iemaņas neskaidras ekonomikas apstākļos. Un, ja piepildīsies kaut ceturtā daļa no tām lietām, kas tagad draud piepildīties – ooo, mēs dabūsim tik daudz neskaidras ekonomikas, ka maz neliksies.

51 raksta - ir doma


sirdna
16. Feb 2017 19:23

Pieslēdzos masu kultūrai, paskatījos John Wick, otro filmu. Pirmo nebiju redzējis, bet principā atvilku paskatīties.

Var tak uzņemt garlaicīgus mēslus, ja pacenšas.

Tas, kas mani pilnīgi piebeidza, bija krievu valoda, sevišķi pirmajā filmā. Holivudas režisori un producenti, es zinu, ka jūs cītīgi lasāt manu augstvērtīgo un slaveno blogu un tāpēc lūdzu, ļoti lūdzu - patrieciet to cilvēku, kurš aktieriem māca krievu valodu. Viņš ir bezdievīgs melis. Tā nav krievu valoda, kādā mēģina runāt aktieri. Labākajā gadījumā tā ir klingonu valoda. Bez subtitriem nemūžam nesaprastu.

Pie tam štrunts par izrunu, nudien. Bet teksti! John Wick ir baisīgs superslepkavnieks, kurš sava baisīguma dēļ angliski tiek saukts par Boogeyman, šausminošu baisuli. Krieviski viņu arī sauc.

Par Baba Jaga.

Viņi ūberslepkavu, kurš teorētiski māk krievu valodu, sauc par bābu. Mhm. Tieši skatoties viņa aktiermākslas neskartajās acīs.

Bet kronis visam bija krievu mafiozās jaunatnes orģija, kad šie deģenerāti, kuri pazaudējuši pēdējās cilvēciskās pazīmes, plunčājās baseinā un bauroja: "Baju, bajuški, baju!". Nu, un tālāk pēc teksta, vilciņš, kodiens sānos, viss absolūti nesaprotamā Krievijas klingonu dialektā.

Iet takš galīgi.

Mīnus trīs acis.

12 raksta - ir doma


turbund
15. Feb 2017 20:05

https://soundcloud.com/moulettes/behemooth-singleedit

ir doma


sirdna
15. Feb 2017 16:50

Kā tur īsti palika, ir uz Marsa dzīvība vai tomēr nav, ko?

31 raksta - ir doma


kautskis
15. Feb 2017 16:30 Kāds vārds par to, kā būs

Vispār būtu ļoti skaisti, ja iepriekšējais ieraksts paliktu pēdējais šajā žurnālī. Visādi jaunie lietotāji, kas pēc gadiem viņam uzdurtos, nevarētu vien nobrīnīties – tiešām noslīka?! Nē, nē, viss ar mani ir kārtībā un, visticamāk, labākā kārtībā nekā jums. Es te nelielos, tā ir vienkārša statistika.

Bet ko es gribēju teikt. Purvi atgādina vienu skarbu patiesību. Ir gan pavasaris šepat, šepat aiz stūŗa (ieskatieties, jau briest pirmie pumpuri, tiešām). Tas nozīmē, ka visas dievu radībiņas atmostas jaunai dzīvei. Bet diemžēl tas nozīmē arī, ka mostas arī a) visādi apnicīgi asinssūcēji un b) visādi apnicīgi veloderasti.

Cik ātri pie laba pierod, es jau biju paguvis aizmirst, ka es dzīvoju vienā pasaulē ar šādām nešķīstām būtnēm.

5 raksta - ir doma


sirdna
15. Feb 2017 10:21

Laiciņš šodien ir īsteni jauks, bet kāpēc es nevaru nomainīt jūzerpikču pret piemērotāku? Tas ir, ieraksts jāizdara ar defaulto bildi, pēc tam var rediģēt un nomainīt. Dīvaini.

11 raksta - ir doma