Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Dienu saraksts | Meteolapa - galvenās prognozes un diskusijas | Mans meteo youtube | 2016. gada TOPS |

Draugi


sirdna
8. Feb 2016 11:33

Izdomāju salāpīt miega režīmu. Aizmigšana divos naktī un mošanās piecos no...rīta(?) sāka nogurdināt. Trīs naktis pēc kārtas nogulēju 7,5 stundas. Tagad esmu spirgts kā pavasara rīts un nezinu, ko ar to lai iesāk.

7 raksta - ir doma


sirdna
8. Feb 2016 10:14

Noskatījos Revenantu.

Ja nu kāds to, khme, šedevru nav redzējis, tālāk neskataties. ... tālāk ... )

Kaut kā tā.

7 raksta - ir doma


sirdna
5. Feb 2016 09:59

Lidostu drošības pārbaudes mani mulsina. OK, pieņemsim, ka es aizmirsu noņemt no sava atslēgu saišķa Šveices nazi, kurš tur parasti karājas un piedāvā ekskluzīvus šķēru, korķu viļķu un nažu pakalpojumus. Bet tomēr tas ir nazis, ar kuru mani ielaida lidmašīnā. Protams, ka tas nav nekāds ierocis un jebkura dāmu augstpapēžu kurpīte ir daudz bīstamāka, tā vismaz nelocās un ar to nevar pats sev nocirst pirkstus. Bet nu tagad manā kontā ir priekšmets ar nominālo nosaukumu "nazis", ar kuru esmu izvizinājies cauri divām lidostu drošības pārbaudēm.

Also, pirmo reizi manā karjerā manu datoru un mobilo telefonu pētīja par tēmu "sprāgstvielu pēdas". Interesanti!

32 raksta - ir doma


kautskis
4. Feb 2016 10:52 Приехали

Paldies visiem, kas vizinājās EUR/USD lāču pajūgā, eiro vērtības kritums tiešām bija branga izprieca. Taču tā vien rādās, ka viss, paritātes nekādas nebūs un, in fact, ies uz augšu (droši vien neviens, pat ne Dženeta Jelena, netic, ka 2016. gadā likmes griezīs četras reizes.) Protams, šie nav investīciju padomi, tikai mans aizspriedumainais viedoklis. Tāpat man ir nojausma, ka rīt vēl varētu lietas drusciņ pastaigāt. Bet ilgtermiņā -- šis nav slikts laiks, kad aizvērt dolāru gaŗās pozīcijas.

Cheers.

PS Pie viena tas nozīmē arī to, ka naftas cenas (dolāros) mazliet pakāpsies -- naftu tirgo dolāros, ja dolārs nevērtīgāks, par barelu prasa vairāk mazāk vērtīgo dolāru. Eku Vladimirs nopriecāsies!

9 raksta - ir doma


kautskis
3. Feb 2016 10:31 Kā kļūt populāram internetā

Pasakiet man, lūdzu: tieši ko domā tie cilvēki, kas feisbukos laiko paši savus nošērotos sūdus? Kāds tam ir mērķis? Visai pasaulei paziņot "O, es tik ļoti alkstu uzmanības, ka pats sev to veltu?" Vai varbūt ir cerība, ka tā būs vairāk laiku viņu šērai, un neviens nepamanīs, ka viens laiks ir no viņiem pašiem? Vai varbūt viņiem ir kaut kāda smadzeņu trauma, kas atdala šērošanas centru smadzenēs no laikošanas centra -- viņiem kaut kas iepatīkas, nošēro, savukārt ar otru smadzeņu puslodi pamana, ōōō, kaut kāds čalis reāli piedūrīgu fīču nošērojis, jāielaiko?

Labi, es saprotu, katram roka var paslīdēt. Bet ja kāds to dara regulāri -- nu nopietni, kas tas ir?!

52 raksta - ir doma


kautskis
3. Feb 2016 09:19 I want to believe

Pievienošos sajūsmas brēcieniem -- jauno iksfailu jaunā (trešā) sērija ir absolūti izcila, vēl jo vairāk tāpēc, ka pavisam negaidīta. Iedomājieties, tu aizej uz Makdonaldu (jūs tā, protams, nedarāt, bet nu iedomājieties) noēst bigmaku, bet pēkšņi visapkārt sāk lidot konfeti, uzrodas klauni ar taurēm, izbrauc [humānos apstākļos turēti un nekādi nepiespiesti] lācēni uz motocikliem un tev bigmaka vietā izbīda milzīgu dzimšanas dienas torti, no kuŗas izlec daiļava ar šampānieti, ballīte turpinās līdz rīta gaismai un no rīta tev nav paģiru. Apmēram tā.

Jebkas cits būtu spoileŗi (lai gan šis arī varbūt ir). Tik vien tās bēdas, ka es īsti vairs negribu skatīties nākamās iksfailu sērijas. Izcilāk taču nebūs.

6 raksta - ir doma


sirdna
2. Feb 2016 12:59

A ko nācija tā sakarsusi par homeopātijas tēmu? Tas ir, pasākums iet vaļā ne pirmo gadu, kāpēc pēkšņi tāda aizrautība?

32 raksta - ir doma


kautskis
2. Feb 2016 12:31 Svētki

Un vēl apsveicu visus Murkšķa dienā! Laiks ir diezgan nomācies, tad jau pavasaris būs drīz, ja? Ha.

1 raksta - ir doma


kautskis
2. Feb 2016 10:01 Winners aren't losers

Labrīt, studijā atkal rubrika "Ko ziņās tev nestāsta". Jo kā tas nākas, ka ziņās necik izvērsti nestāsta par Teda Kruza uzvaru Aijovas štata priekšvēlēšanu sapulcē!

Protams, ziņa nav Teda Kruza uzvara, bet gan tas, ka Donalds Tramps palicis otrais, turklāt pavisam mazliet apsteidzot trešo vietu, kas ir, kuŗš gan cits, Marko Rubio. Piebildīsim, 1. un 3. vietas ieguvēju uzvārdi lieliski apliecina dēmogrāfiskās pārmaiņas Amurikā un piešķiŗ zināmu ticamību apgalvojumiem, ka Tramps uz izmisušo, balto pusmūža vīriešu balsīm vien izbraukt nevar.

Un vēl ziņa ir tā, ka Hilarija tik vien kā par mata tiesu apsteidz Bērniju, kas vispār ir ļoti interesants notikumu pavērsiens. Gan dēmokrātiem, gan republikāņiem otrajā vietā palicis jaunietis, ko diezgan droši varētu nosaukt par, ēēē, diezgan tālu no meinstrīma. Bet radikālu viedokļu izplatīšanās vispār ir mūsdienu polītikas sērga, turklāt ne tikai vienā virzienā -- nav gluži tā, ka cilvēkiem piegriezušies liberastu murgi, tādēļ viņi pletē brūnus kreklus un viksē zābakus. Ne sūda, arī liberastiem viņu murgi paliek arvien murgaināki. Es vainoju feisbuku, kas visādu ekstrēmu viedokļu paudējiem ļauj klausīties pašiem savā atbalsī un saņemt laikus par pilnīgu sviestu.

Bet vispār es te par kaut ko drusciņ citu. Līdz šim msjē Tramps savu kampaņu veidoja tā, kā aprakstīts vokāli instrumentālā ansambļa "Brīnumbērns" kompozīcijā "Smack my bitch up". Noteikti esat nobrīnījušies, kā tas nākas, šis čalis ir tāds krāns/tā jauniete ir tāda pakaļa, bet viņiem netrūkst pielūdzēju, panākumu un naudas, turklāt jo sliktāk viņi izturas, jo lielāka pielūgsme/augstāki rožu kalni/dārgāki kažoki, vajadzīgo pasvītrot. Nekāda noslēpuma nav: ir atsevišķa ļaužu grupa, kam patīk, ka pret viņiem slikti izturas. Tas, piemēram, lielā mērā izskaidro, kāpēc cilvēki tur kaķus.

No šitā nevajag atvasināt tādus pieņēmumus, ka visiem cilvēkiem visu laiku patīk, ka pret viņiem slikti izturas. Ir starp mums arī nobriedušas un par sevi pārliecinātas personības (piemēram, es), kas tad, kad viņus saukā par lūzeriem, parausta plecus un, ja arī uzskata par lietderīgu pagodināt šādus apgalvojumus ar atbildi, parasti iesaka pašam apsaukātājam noslaucīt degunu un aiztaisīt bikšupriekšu. Bet ir ļaudis, kas apsaukātāja nošņurkušo degunu nepamana, un tā vietā domā -- jāāā, viņam noteikti taisnība, es esmu niecība, bet viņš ir visvarens. Ak, kaut es būtu tik visvarens. Un, kad pa vidu visiem apvainojumiem Visvarenais pamet kādas uzmanības druskas, šie ļaudis ar vārīgo pašapziņu ir sajūsmā.

Lūk, arī Trampa panākumu atslēga. Tramps savu kampaņu būvē tikai un vienīgi uz uzbrukumiem un apsaukāšanos. Tā ir visa viņa polītika. Savus apvainojumus viņš nekad neuzskata par nepieciešamu paskaidrot vai izvērst, pieturoties pie visā visumā pareizās polītisko kampaņu vadlīnijas "If you're explaining, you're losing". Turklāt tā sagadījies, ka sociāli ekonomisko pārbīžu rezultātā Amurikā ir daudz sarūgtinātu pusmūža balto vīriešu, kam šķiet, ka dzīve viņiem parādījusi pigu. Kad viņi bija jauni un sprauni, Amurikā ražoja visādas lietas, un pat bez īpašas izglītības viņiem pietika Amurikāņu Sapnim, Regular-Sized Edition -- mašīnai sev, mašīnai sievai, mājai suburbijā un diviem-trim bērneļiem. Tagad viņi vairs nav jauni un sprauni, darbu bez izglītības atrast arvien grūtāk, veselība pieklibo, bērni vai nu izmācījušies un prom, vai nav izmācījušies un kaut kā kuļas pa dzīvi -- vārdu sakot, viņi jūtas apdalīti. Ir spēcīga vēsts, un ir cilvēki, kas viņu uzklausa.

Tiesa, Tramps (gandrīz) ir spējis atturēties no savu atbalstītāju apsaukāšanas, tā vietā pārdodot viņiem sapni, ka arī viņi -- neskatoties uz savu pašreizējo stāvokli dzīvē -- var būt tikpat Visvareni kā viņš. Drusciņ gan mēle šad tad ir paslīdējusi, bet kopumā viņš turas.

Bet lūk, kā mēdz teikt šie paši sarūgtinātie baltie vīrieši, "When the clutch drops, bullshit stops". Līdz šim ar savu bulšitu Tramps gana tālu ir aizmuldējies, bet, skat, kad panesas balsošana, tomēr paliek otrajā vietā. Neba nu Teds Kruzs būtu ļoti jauks cilvēks, bet tas pat nav tik svarīgi. Ja Tramps būtu uzvarējis, atkal panestos pastāsti par "uh, kā es jūs visus" -- to jau mēs esam redzējuši. Bet nu lietas paliek aizraujošākas. Apsaukāšanās neizklausās tik vareni, ja apsaukājas zaudētājs. Es, protams, negaidu no Trampa kaut kādus nopietnu polītisko programmu. Drīzāk interesanti, kā tieši viņš apsaukāsies tagad, kad palicis otrais.

Šim galdiņam popkornu un Dr Pepperu, lūdzu!

33 raksta - ir doma


sirdna
28. Jan 2016 09:28

Ach, jauns ofiss kā jauna dzīve. Atvērtais plānojums, protams, nogalina ķermeni un garu, bet nekas, nāks atkal piektais gads.

Also, 3.autobuss salīdzinājumā ar 21.busu ir patīkami tukšs.

8 raksta - ir doma