(bez virsraksta)

Nov. 11., 2015 | 06:16 pm

Mūsu pazeme ir mūsu zemapziņa. Man patīk grāmata, kuru šobrīd lasu.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [2] | Add to Memories


24/7

Nov. 9., 2015 | 10:01 pm

Vēl mazliet vairāk kā nedēļa līdz algai un jāiztiek šobrīd tikai ar dusmīgā putna krājkasītes līdzekļiem. Ceļa nauda un Bites.lv rēķina nomaksa.

Ēdiens? Kāds ēdiens?

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


Statistika

Nov. 6., 2015 | 08:40 pm

Brīvdiena. Un vienīgais, ko esmu izdarījusi ir - nostaigāti 10km, nofotogrāfētas 14 fotogrāfijas no kurām labi, ja viena ir attīstīšanas vērta, 100 pietupieni, n'tais skaits dziesmu noklausīts, izdzerta trešdaļa divlitru kolas.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [1] | Add to Memories


taste of the surrealistic reality

Nov. 2., 2015 | 07:20 pm

Pirmdiena, 2. novembrī (neesot.)

Ielocīti stūrīši grāmatai. ''Mūžīgie Līdumnieki'' grāmata saucas. Bibliotēkā dabūju.
Lasot tādu grāmatu gribas savas dzimtās lauku mājas. Kartupeļu vagas un rudens salnu nosaldētās dālijas.
Sāpošu muguru no ravēšanas un talkas čalas.
Aizgājusi pagātne vai turpmākā nākotne.?

Ar elkoņiem atspiedusies pret palodzi, gaidu Viņu pārnākot mājās. Cerams, ka Viņš atnesīs ''kaut ko garšīgu''. Mēs vienmēr pamanāmies pajautāt, lai pēc darba viens vai otrs, atnes ''kaut ko garšīgu''. Tad ir tas nemiers iekšā.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [2] | Add to Memories


taste of the surrealistic reality

Nov. 1., 2015 | 07:40 pm

Svētdiena, 1. novembrī (esot.)

Labrīt. Kāds ir pamodies. Kāds ir neko nesapņojis, bet vienkārši pamodies realitātē.
Ir diena pēc Helovīnu nakts. Visas nakts būšana sabiedrībā ir izsmēlusi pēdējos spēkus un vēlmi pēc cilvēciska tuvuma. (Varbūt pēc viena cilvēciska tuvuma, sirds tomēr alkst, ilgojas un gaida.. Tas tā, starp citu un lasot starp rindām un zīlējot no zemtekstiem, pērles laukā zvejojot.)
Iekurta krāsns. Bērza malka dejo ar uguni. Tikko izmazgātu matu smarža, kas slēpjas zem cepures, jo jāsoļo uz tuvējo veikalu pēc ēdiena. Ledusskapis kārtējo reizi ir tik tukšs, ka pat pelei būtu izvēle kur pakarināties.
Ieeju tuvējā veikalā - kā izmiris. Ne sejas nemana. Izņemot to vienu dzērāju, kurš spraucas garām, lai ātrāk tiktu pie alkohola stenda, jo tuvojas pulksten 22.00. Liekas, ka viņš ar savu sarkano degunu mēģina ''uztaustīt'' labāko no lētajiem degvīniem..
Pārdevēju vienaldzīgie skatieni dursta dienas divas veco gaļu ledusskapjos.

Melnā tēja ar citronu no krūzes ar saulespuķēm garšo savādāk.
Atvērtas grāmatas un žurnāli gultā.
Nolauzti nedēļu audzētie nagi.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


Atņem laiku no laika. Kas paliek pāri?

Okt. 27., 2015 | 06:04 pm

Goda vārds, redzot kādu sev pazīstamu cilvēku, kamēr es esmu vienā telpā ar viņu, bīdot īkšķi lejup pa lapu sociālajos tīklos iekš telefona - gribas tā vienkārši pieiet klāt un iesist knipi pa pieri! (lasīt: iedot pa seju ar dūrē sažņaugtu plaukstu..)

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Okt. 25., 2015 | 04:49 pm

Šī svētdiena nevar būt vēl svētdienīgāka. Lietus līst. Ir sasodīti nomācies, ne saulesstars tā arī neiespīd logos. Rēgaina migla. Rudens košās krāsas gan ir tas vienīgais, kas spēj izvilināt smaidu un ļauj tam uzkavēties. Pakavēties brīžus ilgāk.

Visu dienu tā arī neesmu saņēmusies apģērbties, plivinos apkārt Viņa kreklā. Izmazgāju un iztaisnoju matus. Pēc malkas tā arī neaizgāju, cerībā, ka tie krājumi, kas grozā, pietiks, lai divreiz izkurinātu krāsni un māja būtu kaut cik silta. (Doma par to, ka tuvojas bargais ziemas aukstums, mani no sirds biedē.)
Divreiz uztaisīju sev ēst - brokastīs bija vārīts lasis ar kviešu margarīnmaizēm, bet pusdienās notiesāju vēršacis ar ceptiem sīpoliem un papriku. (un, uh, kā gan es smilkstēju sīpolus griežot. Es smilkstu jau no atrašanās ar viņiem vienā telpā, ja tiem tiek iegriezts kaut necik.)
Visu dienu dzeru melno tēju ar ingveru, skatos yūtūbā videoklipus, kur forši cilvēki stāsta par foršām vietām un lietām. Piemēram, par Long Distance Relationship jeb LDR un stāsta, kas atrodas viņu somās. Graužu konfektes un arīdzan skatos 'Vampire diaries' - pamanījos izlaist veselu sezonu, tagad jāatgūst nokavētais.

Zvej. aizbrauca uz Lapmežciemu, skraidīt ar Lāci gar jūru. Rīt būs atpakaļ manos apskāvienos. Un manā gultā. Tagad mūs šķir tikai naktsdarbs - es guļu, tad, kad viņš strādā un otrādāk..
Eh. Eh. Brīžiem es mēdzu vizualizēt, ka mums abiem atkal ir darbalaiks no 09.00 - 17.00. Mums abiem ir brīvs vakars iziet ārpus mājas pavakariņot, aiziet uz filmu, satikt draugus un visas tās citas jaukās lietas, ko parasti tādi cilvēki, kuri strādā noteiktos darba grafikos, dara. Dzīvo savos rāmīšos un turpina savu ikdienišķo eksistenci ar to savu strikti noteikto darba laiku.
Tā vietā mums; mums ir nenoformulēts darba grafiks ar tik maz brīvām dienām, kuras var teju vai burtiski saskaitīt uz rokas pirkstiem! Darba dienas beigas nozīmē tikai to, ka esi darbā un turpini strādāt, jo attiecības ar cilvēkiem ir mūsu darbalaika sastāvdaļa. Ēdiena pagatavošana vai vispār normālas maltītes ieturēšana ir brīvdienu gaidītākais notikums. Tā vietā mēs vienmēr apēdam tikai kaut ko pa ceļam iegādātu.
Filmu skatīšanās ir tikai kā nakts pasaciņa fonā, lai aizmigtu.
Draugi? Tie ir tādi paši piedzīvojumu meklētāji kādi esam mēs paši! :)
Un nez, ja godīgi, es nevaru sevi šobrīd atkal iedomāties strādājot biroja darbalaiku. Lavierēju starp skolu un darbu šobrīd kā protu un mani tas pilnībā apmierina.
Jā, man nav daudz brīva laika, jā es lielākoties esmu neizgulējusies tās nepieciešamās miega stundas, (bet manam organismam pilnīgi pietiek ar tām 4/5h miega) jā, es uz cilvēkiem skatos savādāk nekā es skatījos laiku atpakaļ, bet.. Jā. Ir labi. Ir patiesi labi un no sirds.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [2] | Add to Memories


FML

Okt. 22., 2015 | 02:39 pm

Kas var būt ''vēl lieliskāks'' par nedēļas noslimošanu un slimošanas beigu daļā norauties aukstumapumpu manu skaisto lūpu kreisajā kaktiņā?!

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Okt. 19., 2015 | 06:47 pm

Domāju, ka esmu jau izveseļojusies pa iepriekšējām brīvdienām, bet lūgtum - aiztecēju uz savu iemīļoto Vecrīgas vietu, kur man jāstrādā un sapratu, ka nebūs aršanas - galva reibst, bezspēks un krūtīs spiež kā milzīgs akmens uzkrauts virsū. Sēžu pie bāra letes tāda maza nelaimes čupiņa ar saķertu galvu un man rokās ir ingvertēja.
Kolēģes ņēma un aizdzina mani mājas. (Mājas nozīmē braukšanu. Laika pavadīšanu ceļā. Mājas nozīmē krāsns kurināšanu. Mājas nozīmē, ka ir auksts un silts vienlaicīgi. Bet mājas nozīmē arī stipras sienas un stipru mīlestību.)

Aiziet - trešā slimošanas diena.. Aiziet.. No ārsta uzstādītajām diagnozēm jau tā sāpošā galva sāk sāpēt mazlietiņ vairāk.
Ciest nevaru tās rudens atnestās saaukstēšanās. Smieklīgi, bet līdz ko es pie tējas pilna dzīvības būdama, pievienoju citrona šķēli, tā nosacīti es saķeru saaukstēšanos. Ar ingveru tā nenotiek. Arī ar laimu ne. Varbūt sagadīšanās, bet tā sagadīšanās ir pārlieku īsta..
Manam sarakstam ar lietām, kuras nedrīkstu lietot, pievienojas arī citrons. Forši. Vai kafijai un vīnogām sarakstā palika garlaicīgi?

Tajos brīžos, kad neguļu, skatos multfilmas [The Awesomes un Family Guy] un ēdu kviešu sausmaizes ar svaigo sierkrēmu, tomātiem, gurķiem un citronpipariem.
Un tējas. Šausmīgi daudz tējas.

Drausmīgi garlaicīgi un vientuļi. Eh. Meh. Uz mani skatās visas tās neizdarītās lietas, kuras man vajadzēja izdarīt pa nedēļas nogali un nedēļas sākumu - iekrājušies foto darbi galvaspilsētā, piemēram ir tikai visa iesākums.. Es pat šobrīd nevaru izbāzt degunu pa loga aili, kur nu vēl kaut kur doties un plivinātie rudenīgajā atmosfērā! Bieza šalle un vilnas zeķes kājās guļot savā gultā.
Es jau iepriekšminēju, ka nevaru ciest tās rudens atnestās saaukstēšanās? Eh. Meh.

Un kāpēc mani mati šobrīd izskatās tik labi sasieti uz augšu? Kādēļ viņi nav tādi ikdienā? O_o
Manai ģimenes ārstei ir skaistas uzacis.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


48h nemiega

Okt. 19., 2015 | 03:43 pm

Zvej. atbrauca mājās - nogulēja pavasari, pamodās rudenī ar tuvojošos ziemas elpu. Un atkal aizbrauca. Bet es zinu, ka Viņš būs atpakaļ, jo Viņš uz plaukta atstāja dušas želeju, bārdas vasku un bārdas šampūnu.
Es skaļi neteikšu, bet es uzticīgi gaidīšu Viņu atpakaļ..

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Okt. 11., 2015 | 08:13 pm

Šodien brīvdiena, bet es jau četras stundas kā esmu darbā. Jau rit piektā stunda. Skatos, kā kolēģi strādā. Mājas šobrīd šķiet tāls mērķis..
Tāls un auksts mērķis.

Iepirkšanās diena. Atkal kaudzi ar eiro atstāju kosmētikas preču veikalā. Eh. Vieglāk būtu nopirkt jaunu seju..
Nopirku lakatu - pelēku. Mana apsēstība ar pelēko krāsu sāk palikt par vērā ņemamu problēmu. 50% no mana skapja satura ir pelēka krāsā.

Gribu ņemt baltu papīra lapu un gleznot uz tās dvēseli laukā, vai ņemt citu baltu papīra lapu un rakstīt. Rakstīt, līdz vārdi kļūst par asiņainām, dzīves pilnām ainām.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Okt. 7., 2015 | 10:49 pm

Man ir alerģija no sojas!

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


Daile, piedodiet.

Okt. 6., 2015 | 04:53 pm

Mums ar Dailes teātri, tas ir, mums Juri žagaru bija acu kontakts.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


Septiņas sievietes. Septiņi āboli. Septiņas sarkanas lūpu krasas. Jeb Ābols EsTelefons reklāma

Sep. 30., 2015 | 10:19 am

Gaiša telpa. Pielieta, pārlieta ar gaismu. Septiņi slēgti nodalījumi. Materiāls ir vai nu kartons, finieris, reģipsis.
Sievietes viena otru neredz. Katrai sievietei iedod pa ābolam un sarkanai lūpu krāsai. Sievietēm jāizdomā kā izteiksmīgi pielietot šīs divas lietas. Netiek atņemti viņu personīgie telefoni - par tiem nekas netiek pat pieminēts. Jautājumu uzdošana liegta.

1.1 sieviete - nokrāso sarkanas lūpas un uzspiež uz ābola.
1.2 sieviete - nokrāso sarkanas lūpas un iekožas ābolā. Paliek lūpu nospiedums.
1.3 sieviete - nokrāso sarkanas lūpas, nokož ābolu un noskūpsta ābola iekšieni.
1.4 sieviete - apzīmē ābolu ar maziem ābolīšiem.
1.5 sieviete - apzīmē ābolu ar lūpu nospiedumiem.
1.6 sieviete - saliek kompozīcijā lūpu krāsu un ābolu. Nofotogrāfēt neiedomājas.
1.7 sieviete - nokrāso sarkanas lūpas, vienā rokā tur ābolu ar otru nofotogrāfē selfiju ar savu jauno Apple Iphone 6 [S]

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


Foto nedienas

Sep. 27., 2015 | 01:07 pm

Draugs un drauga kolēģis fotogrāfs, [kurš ir arī mans kolēģis], teica, ka neļaušot man iet fotogrāfēties pie Sokolova.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [4] | Add to Memories


Gaidības.

Sep. 21., 2015 | 11:11 am

Šodienas apspriestākais temats - vai drīkst lietot kafiju grūtniecības laikā.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Sep. 21., 2015 | 10:01 am

Brīžiem šķiet, ka darbā strādā zelta zivtiņas. Tik švaki ar atmiņu. Man, tai skaitā.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


256987421568978954563215680

Sep. 5., 2015 | 10:54 am

Šorīt pamodināju Papīra puiku. Savādāk būtu nokavējis darbu. Dzīvokļa briedis tomēr.
Vakar jauki pasēdējām uz palodzes kāpņutelpā. Parunājamies. Ar Papīra puiku ir viegli runāt.
Gribas jau ticēt, ka viņš dzīvē satiks kādu, kura tikpat viegli runās ar viņu..
Tad, līdz ar to, atrisinātos daudzas problēmas, kuras šobrīd norisinās Avotu kopdzīvē.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [2] | Add to Memories


(bez virsraksta)

Aug. 21., 2015 | 12:50 pm

''Neīgņojies lūdzu. Bērns tad būs īgns. Un man Tevi vajag smaidošu un laimīgu.''
Ar Zvej. ir tāda tipa sarunas.

Link | Ir kas piebilstams? Pateikts [1] | Add to Memories


Avoti un Zveja

Aug. 20., 2015 | 07:37 am

Nenobīties tikai tagad..

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


mēnesis

Aug. 2., 2015 | 02:39 pm

Šodien visi tikai par tām gadadienām; gadadienām. Teju vai visiem kaut kādi gadi aprit saistībā ar kādu notikumu. Nu tad es arī teikšu.. Šodien aprit mēnesis kā mums ar Zvej.ir kopīgs kuģis. ^^

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 29., 2015 | 08:07 pm

Šodien dikti traki savainoju trīs kreisās rokas pirkstus. Konservi. Un Elvis ir miris.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


Olīve.

Jul. 27., 2015 | 05:11 pm

Tikai Papīra puika spēj salīdzināt mani ar Papaija draudzeni. Sauciet mani par Olīviju Oilu. ^^

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 26., 2015 | 11:14 pm

Šodien biju Sanitas māte.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 18., 2015 | 02:52 pm

Esmu nevis meitene ar pērļu auskaru, bet meitene ar nesmukām potītēm.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 17., 2015 | 10:16 pm

Nez, cik bērni tik ieņemti Positivus laikā..?Īpaši pēc Tom Odell uzstāšanās?

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 17., 2015 | 03:11 pm

Pamosties bez modinātāja tieši divos kā plānots. Un
kaila lavierējot uz virtuvi cept pankūkas un dzert kumelīšu tēju.

Pamodināja negaiss, kurš lauzās aizvērtajā logā, lai gan zinu, ka ejot gulēt atstāju to atvērtu. Kāds jau atkal bijis manā dzīvoklī bez manas ziņas..

Lai vai kā, tagad šeit neviena nav. Laikam jau visi devušies uz Pozitīvo festivālu.

Tagad filmas un gulta. Brīva nakts.

Link | Ir kas piebilstams? | Add to Memories