madis' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 5 friends' journal entries.

  Wednesday, September 28th, 2022
  black_data
  9:05a
  Monster Magnet strīmos ir palaidis divus vecus albumus, kas tur ļoti ilgi nebija. Un tagad ir jautājums, vai cenas Discogs šīm platēm kritīsies? Līdz šim Monolithic cena bija ap 200 eur, un Diablo ap 100 eur.
  black_data
  8:30a
  Es nezinu, ko zemapziņa ar to gribēja teikt, varbūt kaut ko pretēju tiem virzienien kuros es skatos, bet es sapnī biju ieslēdzis cilvēkus pagrabā, lai izvairītos no kontakta ar viņiem. Stulbākais tanī visā ir fakts, ka tur bija arī cilvēki, kas bija collateral damage šim notikumam. Bet toties es diezgan ātri sapratu, ka tā nav pieauguša cilvēka rīcība, un gāju cilvēkus laist ārā, no kā arī pamodos.

  Un es kādu laiku neesmu modies pirms modinātāja, and I think I know what is happening there.
  Saturday, September 24th, 2022
  black_data
  5:14p
  Viena no pēdējām lietām ko man pateica šrinks pirms vasaras brīvdienām, ir tā, ka pieaudzis cilvēks zina, ko viņš grib, un kā to panākt. Ir situācijas, kurās man ir skaidrs, ko tas nozīmē, bet šoreiz es par to atcerējos tādēļ, ka es atvēru dzīvokļa sludinājumus.

  Šobrīd es varētu interpretēt to tā, ka vajadzētu dzīvot savu dzīvi, neaizmirst ik pa laikam nočekot īres piedāvājumus, un būt gatavam fiziski, morāli un finansiāli pārvākties, kad parādīsies ideālais piedāvājums. Iespējams viena no pieauguša cilvēka īpašībām varētu būt tāda, ka viņš netic ideāliem piedāvājumiem. No otras puses pieaugušais cilvēks manī ir ieraudzījis vienu vietu Artilērijas ielā, bet nav gana pieaudzis, lai zinātu, kā panākt to, ko viņš grib. Sasodītais kapitālisms stāv ceļā.

  Netfliksā ir parādījusies filma "The House". Nespoilojot filmas sižetu, viena no tēmām bija attiecības stap mājām un mājām (house and home). Nu, lūk, visādas dzīves reālijas ļoti izmaina dzīves izvēles. Es šobrīd vairs nebūtu gatavs pārvākties, piemēram, un Āgenskalnu. Vēl es nezinu, cik prātīgi būtu iekārtot māju sev, jo visus plānus pēkšņi varētu izmainīt "mēs". Tad vēl tas jautājums par dzīvokļa pirkšanu vai īrēšanu. Vēl nav arī pazudusi teorētiskā vēlme pēc īpašuma ārpus pilsētas. Ja nu mēs gribam pavisam drūmi un eksistenciāli, mums te pavisam netālu pilsētas tiek nolīdzinātas līdz ar zemi. Protams, ja man būtu kaut kādas ģimenes mājas, ko iegūt īpašumā, es drošvien pārāk daudz nelauzītu par to galvu, un mierīgi dzīvotos starp pilsētu un laukiem, bet tā kā man tādas piesaistes nav un nevar būt, viss tas visuma centrs kaut kā ir jāatrod sevī, un tas galīgi nav vienkāršs uzdevums. Laikam es vēl neesmu gana sage, lai atrisinātu šo neviennozīmību.
  black_data
  11:05a
  Nav baigais pārsteigums, ka Skaņu Mežs man iepriekš nav bijis pārāk centrāls notikums, bet izskatās, ka varētu par tādu kļūt. Divas dienas vēl pagaidām šķiet par daudz, bet ar pareizu plānošanu no viņa varētu izspiest maksimumu. Interesanti, vai ir cilvēki, kas plāno savu pasākuma pieredzi, izejot no uzaicinātajiem māksliniekiem? Tās tomēr ir kādas sešas, septiņas stundas, un neejot detaļās, vismaz divi dažādi vaibi. Gan jau ir tādi cilvēki, jo kāds tos māksliniekus atrod un aicina.
  Monday, September 19th, 2022
  black_data
  2:18p
  Mana dzīve ir strauji kļuvusi garlaicīga. Smieties kādas desmit minūtes par komentāru pa aizkariem ir īpaša stadija.
About Sviesta Ciba