(no subject)

Dec. 15th, 2009 | 04:00 pm

ja vīrietis uz tevi skatās brīdī, kad tu ēd/skaties filmu/žāvē matus/lasi, un skatās ar tādu savādu, mierpilnu smaidu sejā, un nevis skatās, bet drīzāk novēro - tad ir skaidrs, ka this is it - tu viņam patīc.

no manas puses - atkal nekā. šī nespēja iemīlēties ir kļuvusi gandrīz vai par manu pataloģisko apsēstību. četras jaunas iepazīšanās pēdējā mēneša laikā. četras drausmīgas atklāsmes, ka es viņam patīku, bet no manas puses - atkal nekā.

man ir divdesmit četri gadi. pēdējos divus gadus man nav bijušas attiecības. par uzmanības trūkumu es nesūdzos. es vienkārši nespēju iemīlēties. tas ir šausmīgi - nespēt just. un vēl jo šausmīgāk ir lēnām aizmirst, kā tas vispār bija - just.

huh, es esmu tik nogurusi. tik ļoti fiziski nogurusi. ja tas būtu tā, ka es nevienam nepatīku, bet nē - četri jēdzīgi vīrieši viena mēneša laikā. ak dievs, cik ludza atkal ir nogurusi.

Link | Leave a comment | Add to Memories