(no subject)

Oct. 15th, 2008 | 12:50 pm

es jau trīs reizes šoruden esmu mēģinājusi nopirkt ceļojumu uz siltajām zemēm no fucking tūroperatora nova tours. un visas reizes savas stulbās apdomāšanās dēļ (vienreiz es pat biju samaksājusi), vietas bija beigušās.

šodien bija trešā reize. protams, es solīju apdomāties un pusstundas laikā atzvanīt. atzvanu - vietu nav. pēc drausmīgi histēriskas čīkstēšanas puisis otrā galā solījās sazināties ar viesnīcu un noskaidrot, vai mani kaut kur nevar ierūmēt. turu savus mazos īkšķīšus un gaidu viņa zvanu. nu, nevar, nevar, nevar man trīs reizes neveikties.

Link | Leave a comment | Add to Memories


hāāāā

Oct. 15th, 2008 | 01:51 pm

es taču zināju, ka nevar!!!

Link | Leave a comment | Add to Memories


hā 2

Oct. 15th, 2008 | 02:47 pm

nevar jau vēl pāragri sapriecāties, bet šodien ir lieliska diena. ar mani notika vēl viena necerēti laba lieta. būtu man pāris gadi mazāk, es šajā vietā nešaubīgi būtu sabāzusi miljons smaidiņu. ah well - :) :) :) :) :) piekusa roka.

Link | Leave a comment | Add to Memories