Adon's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 6 friends' journal entries.

  Saturday, September 21st, 2019
  heda
  4:33p
  Zviedru meinstrīma medijos pēdējās dienās populārs jautājums: "Cik ilgi Trampam izdosies izvairīties no (klimat)Grētas?"
  heda
  8:25a
  pakļautā ceturtā vara
  Islāmisti plāno kārtējā islāmistu centra cetniecību kārtējā kulturāli bagātinātā rajonā. Sabiedriskā televīzija, kura par to veido sižetu, ir informēta, ka galvenais projekta bīdītājs ir tiesāts par vardarbību pret bērniem - bērni sistemātiski spārdīti un sisti, cita starpā arī par nevēlēšanos lasīt korānu. Televīzjas žurnālisti izvēlas par to nevēstīt, bet tā vietā parunājas ar kārtējo mullu ekspertu par to, cik visa sabiedrība būšot velkomēta šajā islāma propagandas centrā.
  https://samnytt.se/sa-kampanjade-statens-television-for-islamistiskt-center-i-utsatt-omrade/
  Friday, September 20th, 2019
  heda
  8:36a
  noziegumu relativizēšanas prasmes 2019
  Lundā tiek uzspridzināts kāds pārtikas veikals, ar velosipēdu garām braucoša studente smagi ievainota. Policija komentē, ka tā esot "maksimāla neveiksme".

  Nigēriešu reperis no Lundas savā "YouTube" kanālā stāsta klausītājiem, ka tādiem kā viņš jāpārņem balto "bitches", nauda un vara, bet baltie cilvēki jānogalina. Pieņemot iesniegumu, policija ilgi tiepusies, ka šo nodarījumu neiespējami rubricēt, jo naidu pret vairākumu nevarot rubricēt kā etniskā naida kurināšanu, un radošā brīvība esot plašs jēdziens. Meinstrīma mediji par šo lietu neraksta vispār.

  Kādā daudzdzīvokļu mājā Enčēpingā notiek sprādziens, jo divi policijai agrāk zināmi vīri nodarbojušies ar "ķimikāliju jaukšanu". Spridzinātāji tiek gandrīz nekavējoties atbrīvoti, jo policija noskaidrojusi, ka viņu nodoms ir bijis tikai "radīt eksploziju ", citi iespējami nolūki esot pārāk neskaidri.

  https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/dOP7Lo/23-ariga-kvinnan-fick-allvarliga-ansiktsskador-efter-explosion-i-lund
  https://samnytt.se/polisen-ovillig-att-utreda-uppmaningar-att-skjuta-vita-svenskar-hanvisar-till-konstnarlig-frihet/
  https://www.unt.se/nyheter/enkoping/fragetecken-efter-explosion-5402534.aspx
  Wednesday, September 11th, 2019
  heda
  9:32p
  going down, and going down, and going down.....
  Eiropas komisijas iekšlietu un migrācijas lietu komisāra amatam nominēta zviedru sociķe Ilva Jūhansone - politisko karjeru sākusi Kreisajā partijā, kad to vēl sauca "Kreisā partija Komunisti", līdz šim darbojusies kā ļoti mazspējīga nodarbinātības un integrācijas lietu ministre. Bet Eiropas lielkungiem un lielkundzēm vēlamo migrācijas kursu un tā miglošanas taktiku atspoguļo precīzi - savulaik viņa BBC skatītājiem meloja, ka, Zviedrijā noziegumu un arī izvarošanu skaits ir... krities, krieties un krities - https://www.youtube.com/watch?v=UaXjP-APiVk
  Viņa arī piespieda pašvaldības uzņemt vairākus simtus tūkstošu pilnībā uzturamu imigrantu, kā rezultātā daudzās pašvaldībās tagad iestājusies ekonomiskā krīze, īpaši bagātinātās pašvaldības pat jau pirms "migrācijas krīzes" dzīvoja uz pārējās valsts rēķina, bet līdz ar bagātināšanās tempu pieaugumu arī tās radītās sekas, protams, ir pieaugušas. Tagad arī pārējā Eiropa var cerēt uz tikpat kaislu un kompetentu migrācijas jautājumu vadību.
  heda
  1:58p
  Pirmā ziņa, šorīt ierodoties darbā, ka netālu esošajā rindu māju rajonā pagājušajā nedēļā uzvarota 80+ gadus veca sieviete, esmu viņu šovasar bieži redzējusi tur sauļojamies. Patiesu sašutumu tagad vairs izsauc tikai "īpašāki" gadījumi - uzbrukumi bērniem, veciem cilvēkiem, dzīvniekiem, visa pārējā kriminālziņās ir tik daudz, ka šķir pāri un garām.
  Vēlāk dzeram rīta kafiju rajona klasiski zviedriskās konditorejas terasē, jaukie cilvēki, kuri pieļauj, ka tas notiek ar viņu valsti, bezrūpīgi čāpstina savas kanēļmaizītes. Es arī.
  Tuesday, September 10th, 2019
  heda
  7:17p
  Vai kāds jau ir redzējis "Spiegs, kurš mans tēvs"? Vai ir vērts redzēt? Grūbes iepriekšējā filma "Lustrum" diemžēl lika vilties, jo māka intervēt nav tas pats, kas māka režisēt filmu.
  "Spiegs, kurš mans tēvs" treilerī pārsteidza, cik ļoti Elizabete Balčus, kura spēlē Ievu Lešinsku jaunībā, līdzinās kāda cita spiega, Sergeja Efrona, meitai Ariadnai. Efrona ģimenei gan viņa spiegošanas sāga beidzās ļoti slikti - ar paša Efrona, sievas Marinas Cvetajevas un dēla nāvi. Tikai Ariadna palika dzīva, ar salauztu dzīvi.
Lord   About Sviesta Ciba