Adon's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 3 friends' journal entries.

  Sunday, December 16th, 2018
  heda
  10:34a
  #Marianne
  Parīzes Mariannas un policistu skatieni

  Mariannas
  Wednesday, December 12th, 2018
  heda
  5:36p
  Izrādās, ka islandiešiem ir 13 Ziemsvētku rūķi, katrs ierodas savā dienā, sākot no šodienas, 12. decembra, viens par otru jaukāki: kokkājis-aitu trenkātājs, aizu rūķis-piena putu zaglis,  strupulis-pannu izēdājs, karošu laizītājs, katlu leksētājs, bļodu zaglis, durvju dauzītājs, jogurta rijējs, desu čiepējs, lūriķis, aizdurvē ošņātājs, gaļas ķeksētājs un sveču zaglis.

  Katrs no viņiem paliek 13 dienas, tātad 24.decembrī rūķu saime ir pilnā skaitā, vēl viņiem pievienojas arī melnais Ziemsvētku kaķis, kurš apēdot tos, kuriem Ziemsvētkos nav neviena jauna apģērba gabala. Rūķu māmiņa - milze Gryla, pieminēta jau "Jaunākājā Edā", esot ģimenītes baisākā pārstāve, bet līdz 18.gs. islandieši bijuši tik ļoti šīs saimes pārbaidīti, ka nolēmuši turpmāk likt rūķiem darīt arī labus darbus, un tad rūķi paklausīgo bērnu kurpēs sākuši likt dāvaniņas, bet nepaklausīgo - kartupeļus. 

  Jólasveinarnir
  Wednesday, December 5th, 2018
  heda
  6:38p
  kapacitāte
  Zviedru diskusijās par migracijas paktu parādījušās atsauces uz Eiropas Komisijas pasūtītu 2010.gada ziņojumu "Study on the feasibility of establishing a mechanism for the relocation of beneficiaries of the international protection” - tajā, spēlējoties ar cipariņiem, tiek modelētas situācijas, kurās zināmu mērķu sasniegšanai - attiecīgo personu izvietošanai - tiek paredzēts iedzīvotāju blīvums 200 uz kvadrātkilometru (tabula nr. 9, 113.lpp.) vai pat 1000 uz kvadrātkilometru (tabula nr. 12, 116.lpp.). Aprēķinātā Zviedrijas iedzīvotāju skaita kapacitāte - 440 850 743.
  Arī Latvijas kapacitāte tur atrodama - 62 718 695 (62 miljoni, Karl!).
  Izskatās, ka labie, centīgie gudrinieki, rēķinot 1000 personas uz kvadrātkilometru, arī visas iekšzemes ūdenstilpnes uzskatījuši par apdzīvojamām.

  https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/e-library/docs/pdf/final_report_relocation_of_refugees_en.pdf

  Kopumā pamācoša un baisa lasāmviela, visai tiešā veidā parādot, "no kurienes aug kājas" vairākkārtējiem mēģinājumiem uztiept kvotas, manipulācijām ar sabiedrības viedokli utt.
Lord   About Sviesta Ciba