Adon's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 5 friends' journal entries.

  Sunday, February 18th, 2018
  heda
  4:43p
  "Staļina nāve" / "The death of Stalin"
  Izcila komēdija nevainojamā temporitmā no pirmās līdz pēdējai filmas sekundei. Gluži kā Harmsa "Vecenē" bailes glūnoši velkas līdzi un var izlekt no jebkura kakta jebkurā brīdi, tāpēc jāsmejas, jāsmejas, kaut vai aiz bailēm. Padomju funkcionāri - Stīva Bušemi Hruščovs, Saimona Rasela Bīla Berija, Džefrija Tambora Maļenkovs - ir tieši tik pelēki un krāšņi, lai ne mirkli nešķistu, ka viņu zirnekļu cīņas varētu nospēlēt tikai krievi. Jo krievu lielākā atļaušanās šājā tēmā diemžēl ir un paliks Mihalkova torte Staļina purnā, par kuru viņam nāksies maksāt ilgi un gauži.

  The Death of Stalin
  Wednesday, February 14th, 2018
  heda
  9:18a
  Par Juri Rubeni - ltv.lv arhīvā ir raidījums "Melu laboratorija" par to, kā 1987.g.-1988.g kolēģi par nepareiziem uzskatiem un darbībām vajāja Rubeni, Modri Plāti, Māri Ludviku un dažus citus.
  Pēc 30 gadiem atgriežoties tajā pašā punktā, kur norūpējušies kolēģi denuncē, laikam nav citas izejas kā izstāties no šīs gredzenveida kompozīcijas.
  Interesanti, kāda ir sajūta, pēc 30 gadu garīgu meklējumu ceļa atkal sastopoties ar tieši tādu pašu situāciju.

  https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/23.12.2015-melu-laboratorija.-atdzimsana-un-atjaunosanas.id62714/
  Tuesday, February 13th, 2018
  heda
  7:46p
  "- Tātad viņi mani uzskata par jukušu. Nu, iedomājies jel, ka šiem skaistajiem kungiem un daiļajām dāmām ir taisnība. Nav taču nekādu šaubu, ka cilvēks, kas visu mūžu ziedo gaisa pūķiem, nevar nebūt kaut kas dīvains. Tikai rodas jautājums, kas īsti ir dīvainība. Daži to sauc par ku-kū!, citi par svēto dzirksti. Reizēm abas šīs lietas ir grūti atšķirt vienu no otras. Bet, ja tu kaut ko vai kādu tiešām mīli, tad atdod tam visu, kas vien tev ir, pat to, kas esi tu pats, un par pārējo negudro...
  Viņa kuplajās ūsās pavīdēja priecīgs smaids.
  - Tas nu reiz tev jāzina, ja gribi dienās kļūt par Pasta un telefona pārvaldes administrācijas kalpotāju, Lido"
  (Romēns Garī "Gaisa pūķi")
  Wednesday, February 7th, 2018
  heda
  7:18p
  jaunruna
  Kāds antropologs, apspriežot Ditals Lūriņas spēlēto tēlu izrādē "Dziļā, skumjā jūra", vairākkārt šņaukājas par sīkajām baltās sievietes problēmām.
  Labi vismaz, ka viņam aiztaupīts vairāk nicīguma, jo izrādes nosaukums gana plašs un ietverošs, būtu taču baisi, ja sauktos tik lakoniski kā Brando stāsts par vīrišķību "The Men" vai divtulībā aprobežoto Trentiņāna un Emē "Un homme et une femme".
  Starp citu, kā nez augstākminētās filmas varētu pārdēvēt jaunrunas skaņās, lai modernajam, visu un visus iekļaujošajam skatītājam nav kauns tādu arhaismu skatīties?

  Current Music: Francis Lai - Plus Fort Que Nous
  Tuesday, February 6th, 2018
  heda
  6:00a
  jaunruna un pūļa psiholoģija
  Jautātāja: "(..)So, that’s why we came here today to ask you, to also look into the policies that religious charitable organizations have in our legislation so that it can also be changed, because maternal love is the love that’s going to change the future of mankind…"
  Džastins Trudo: “We like to say peoplekind, not necessarily mankind, because it’s more inclusive.”

  Sajūsmināti aplausi, vadonis māj plaudētājiem, jautātāja pateicas vadonim par labojumu.

  https://www.youtube.com/watch?v=z10goVbpLw0
Lord   About Sviesta Ciba