Adon's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 7 friends' journal entries.

  Sunday, July 12th, 2020
  heda
  6:22p
  "Mēs tur jau bijām"
  "Ja jūs viņiem teiksiet, ka 1917. gadā šarikovi tāpat rīkojās Krievijā un švonderi to atbalstīja, viņi būs ļoti pārsteigti, jo viņi nezina, ka 1917. gads vispār bija."
  " Un neviens no šo protestu dalībniekiem neprotestē pret valstīm, kuras Āfrikas iedzīvotājus desmitiem gadsimtu ir pārvērtušas par vergiem, valstīm, kurās verdzība formāli tika aizliegta 1960. – 1980. gados, bet faktiski pastāv joprojām, jo verdzību atļauj šariata likumi. Viņi to nedara tieši tā paša iemesla dēļ, kura dēļ feministes, skaidrojošas mums, sievietēm, kā mēs gadsimtiem ilgi esam cietušas no baltajiem tēviņiem, neprotestē pret sieviešu stāvokli islāmā.
  Jauno sarkano patiesais mērķis nav aizsargāt upuru tiesības, bet gan iznīcināt atvērtas sabiedrības brīvības un sasniegumus. Un tam visi sabiedrotie ir labi."
  (Jūlija Latiņina)

  https://novayagazeta.ru/articles/2020/06/30/86074-velikaya-zapadnaya-kulturnaya-revolyutsiya
  Wednesday, July 8th, 2020
  heda
  8:37a
  humanitārā lielvara
  Tik tālu nu esam - Stokholmas sabiedriskā transporta uzņēmuma priekšsēdētājs presē atzīst: "Tagad tevi var sašaut autobusā. (..) Sabiedrības attīstība, kurā atsevišķiem cilvēkiem sabiedriskā transporta lietošana tagad ir ierobežota - nevis lai samazinātu infekcijas izplatīšanās risku pašreizējās pandēmijas laikā, bet gan lai samazinātu risku, ka var zaudēt dzīvību apšaudē."
  https://www.expressen.se/debatt/nu-kan-du-bli-skjuten-pa-bussen-i-sverige/
  Tikmēr bijusi komuniste, tagadējā Eiropas komisijas iekšlietu un migrācijas lietu komisāre Ilva Jūhansone, attapusies no bezdarbības perioda pandēmijas laikā, atsākusi publiski vaimanāt par ļaunajiem grieķiem, kuri sargā savas valsts un Eiropas Savienības robežu, un sprediķot, ka visai Eiropai jāuzņem tāda pati kulturālā bagātība kā Zviedrijai, kura kādā jaukā dienā rezultējas iepriekšējā rindkopā aprakstītajā.
  Vēl no īpaši spilgtajiem pēdējā laika bagātības aprakstiem - kāds no Ilvas aizbilstamajiem - Somālijas pilsonis "bijis policijas redzeslokā" par pagājušajā gadā izdarītiem 35 noziegumiem, bet tik un tā bijis tik brīvs, lai uz ielas izvarotu 12 gadīgu puiku un uzmāktos vienpadsmitgadīgam, turklāt viņu aizturējusi nevis policija, bet vienpadsmitgadīgā puikas vecāki. Tiesas procesa laikā "labie cilvēki", protams, darīs visu, lai šī bagātība turpinātu uzturēties Zviedrijā un Eiropā.
  https://www.expressen.se/nyheter/krim/atalet-pojke-valdtogs-under-promenad-kopte-sig-fri-for-sin-veckopeng/
  Sunday, July 5th, 2020
  heda
  2:01p
  "(..) tik pirmatnīgi, tik brīvi, tik patriarhāli"
  Gundars Āboliņš lasa "Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni".
  Viņa lasījumā, protams, varētu klausīties arī telefongrāmatu, bet šis teksta un izpildītāja savienojums ir patiesi apburošs. Kafija vai nektārs gan jādzer drošā attālumā no datora, lai nepiespurgtu.

  Dž.K.Džeroms "Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni"
  https://vimeo.com/jaunaisrigasteatris
  Saturday, July 4th, 2020
  heda
  10:22a
  Jaunrunas jaunumi
  Zviedrijas Liberālās partijas vadītāja paziņojusi, ka valstij steidzami jāatdod integrācijas parāds pusmiljonam tajā iemigrējušu iedzīvotāju. Praksē Integrācijas parāds izskatās šādi - ja esi mani ielaidis savā mājā un ilgstoši uzturējis, bet kādā brīdī saki, ka varbūt es varētu būt tik jauka un pati par sevi rūpēties, tad izrādās, ka esi man parādā, jo neesi mani, no tava ledusskapja ēdošu, pietiekami labi integrējis.

  https://www.dn.se/debatt/integrationsskulden-halv-miljon-utrikes-fodda-riskerar-fattigdom/
  Friday, July 3rd, 2020
  heda
  8:53a
  FBI beidzot esot aizturējis Džefrija Epsteina draudzeni un lolitu biznesa līdzgaitnieci Gisleinu Maksvelu. Interesanti, cik dienu vai nedēļu paies līdz arī viņai "apniks dzīvot". Līdz šim tiesībsargu atvēlētais laiks, lai visi iesaistītie vudiji alleni, prinči endrjū un bili klintoni "sakārtotu lietas" ir bijis vairāk nekā dāsns.
  Thursday, July 2nd, 2020
  heda
  8:03a
  Stāsts par Miladu Horakovu. Pirms nedēļas čehi viņu pieminēja dienā, kurā viņu nogalināja komunisti. Vienu no aktīvistēm - Mariju Švermovu, kura organizēja Horakovas nāvessoda pieprasīšanas mītiņus, tikai gadu vēlāk savāca tie paši sarkanie biedri un piesprieda mūža ieslodzījumu.

  Milada Horáková

  https://brnodaily.com/2020/06/26/news/politics/70-years-since-the-execution-of-milada-horakova-icon-of-freedom-and-democracy-in-czechoslovakia/

  https://www.imdb.com/title/tt4554212/
  Wednesday, July 1st, 2020
  heda
  8:17a
  Klimatgrētas mācekļi no Extinction Rebellion šonedēļ protestē pret gaisa satiksmi - Gēteborgas-Landveteras lidostā traucējuši lidmašīnas pacelšanos, bet Engelholmā demolējuši lidostu un viena no aktīvistēm pielīmējusi sevi pie lidmašīnas. Videi draudzīgas atlīmēšanās plānu, viņa, protams, atstāja policijas ziņā, uz lidostas izpilddirektora jautājumu par atlīmēšanos atbildējusi, ka nav par to domājusi, bet ticējusi, ka policijai būs brīnumzāles.
  https://www.expressen.se/kvallsposten/plan-stilla-pa-angelholms-flygplats/
Lord   About Sviesta Ciba