Adon's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 4 friends' journal entries.

  Tuesday, April 23rd, 2019
  heda
  3:08p
  Terorakti Šrilankā dažiem radījuši nepārvaramas logopēdiskas grūtības izrunāt vārdu ‘kristieši‘ - Klintone un Obama runā par uzbrukumu ‘Easter worshippers‘, zviedru Centra partijas islamofīle Annija Lēfa par uzbrukumu ticīgajiem. Bet labie cilvēki raksta, ka teroristu vārdu nosaukšana vien jau esot islamofobija.
  Monday, April 22nd, 2019
  heda
  10:20p
  Dokumentālā filma "Kurts Fridrihsons". Kā bija jācenšas, lai par tik interesantu un talantīgu personību radītu tik garlaicīgu un vāju filmu?
  Friday, April 19th, 2019
  heda
  12:36p
  Pašķirstīju zviedru meinstrīma presi, un radās jautājums - kad atnāks latviešiem tie laiki, kad laikrakstu pirmās lapas rotās virsraksti par to, ka latviešu 'baltās varas' vīri to un šo, un latvieši to turpinās pirkt un lasīt?
  Wednesday, April 17th, 2019
  heda
  7:51a
  Māmiņas un puisīši 2019
  Esmu te jau rakstījusi par afgāņu, kuri uzdodas par nepilngadīgiem, bariem, kā tādi viņi tiek kopti un ievietoti aizbildņu ģimenēs vai ģimenes bērnu namos kopā ar īstiem bērniem.
  Lūk, šāds nabadziņš, kurš ticis kopts kādā ģimenes bērnu namā, izvarojis tajā pašā iestādē ievietotu meiteni un seksuāli uzmācies citai - 13 gadīgai meitenei. 13 gadīgā meitene par uzmākšanos nekavējoties ziņojusi ģimenes bērnu nama māmiņai, bet tā tikai atbildējusi, ka tas pats noticis arī ar kādu citu meiteni, nekāda rīcība nav sekojusi. Tiesas sēdes laikā tā pati algotā ģimenes bērnu nama māmiņa izvarotājam sūtījusi gaisa skūpstus.
  Nabadziņam piespriestais sods - 5 mēneši nepilgadīgo ieslodzījuma vietā, naudas sods un 10 gadu ilga izraidīšana no valsts - naudas sodu kopjamais bez ienākumiem, protams, samaksāt nevar un iestāžu mazspējas dēļ šādas izraidīšanas praksē tiek īstenotas ļoti reti (arī Stokholmas teroristam Akilovam bija lēmums par izraidīšanu, kurš netraucēja viņam uzturēties valstī un veikt teroraktu).

  https://nyheteridag.se/afghan-valdtog-och-slipper-fangelse-fick-stod-av-familjehemsmamma-som-gav-slangkyssar-under-rattegang/
Lord   About Sviesta Ciba