Lidot nozīmē arī krist...

Recent Entries

9/11/15 06:25 pm - Par trakumu.

Patiesiibaa pat bail savas domas izteikt, un nekur citur pat neuzdroshinos taas paust. Viss vilku bars sakritiis virsuu, nerespekteejot ne atshkjiriigos viedokljus, ne cienjas izpaushanu kaut elemntaaraa liimenii. Bet te taa klusaam un nemanaami jau driikst. Par visiem tik saapiigo teemu atljaushos arii es bilst kaadu vaardu, lai manas domas kaut vai prieksh sevis vien paliek kur dokumenteetas, jo nebriinos, ka sabiedriibas spiediena rezultaataa taas krasi mainiisies peec mazaaka vai ilgaaka laika. Par beegljiem. protams, ko gan citu.

Esmu Vaacijaa. Un es nenjemos spriest, ko visi shie bari nodariis Eiropas ekonomikai, politikai un cilveekiem vispaar. Neesmu ne politikjis, ne gudrs iereednis, kas var atljauties paust ko skalju, nezinot neko padziljinaati. Bet. Man ir arii tiiri cilveeciskaas sajuutas, kuru deelj ari nespeeju nosliekties uz konkreetu JAA vai NEE. Zini, es katru dienu seezhu vienaa solaa ar siirieti un mums priekshaa seezh veel viens siirietis. Un zini, es nekad savaa muuzhaa neesmu sastapusi nevienu tik izpaliidziigu, deviigu, laipnu un pret sevi tomeer pashkritisku un skarbu latvieti, kuraa buutu visas shis iipashiibas reizee. Un taadi vinji abi ir. Pavisam nopietni. Mees smejamies, labs humors ir muusu ikdiena. Un tas viss notiek VAACISKI, jo mees esam Vaacijaa un maaciities shiis zemes valodu liekas pashsaprotami. Vinjiem abiem ir gjimenes, abiem ir DARBS, abi ir normaali cilveeki, un, ja nebuutu shiis vizuaalaas atshkjiriibas, tad nebuutu nekaadas atshkjiriibas arii no visprastaakaa vaaciesha vai rumaanja, kuri tik pat veiksmiigi seezh shajaa pashaa telpaa. Un vinji tieshi taapat kaa mees, visi grib normaalu, ekonomiski stabilu dziivi, lai vareetu bez sirds saapeem audzinaat savus beernu, kuru beernu naudu (starpcitu) mans sola biedrs kraaj, lai, pilngadiibu sasniedzot, savai meitai dotu ka puura naudu. Nekaada egoisma, nekaadu naudas kulta paziimju, kas nereti no visaam poraam spraucas aaraa muusu pashu baalinjiem. Tikai veelme dziivot. Un es pat neapsveru domu, ka vareetu ar vinju ielaisties smagaas diskusijaas par to, cik vinja tauta ir briesmiiga, jo aardaas pa robezhaam un apmeetaa ar suu...iem autobusus. Tici man, vinjsh to zin un ar to nelepojas.

Ko es ar to gribu teikt. Neatbalstu un arii nenoraidu to masu pluushanu. Es tikai gribeetu, lai cilveeki izveertee to, ka visi cilveeki nav vienaadi, visi siirieshi nu nav vandaalji. Mees tikai redzam to slikto pusi, jo labo jau neraada. To labo, piemeram, ka Berliinee 10.oktobrii siirieshi daavaas ziedus vaacieshiem, lai pateiktos par visu, ko Vaacija vinjiem devusi. Katraa tautaa ir sliktaas masas, bet tas nenoziimee, ka vinji visi taadi ir! Nevajag visu mest vienaa katlaa, jo tiem beerniem, ar ko zhurnaalisti zheelina eiropieshus, vecaaki patieshaam grib daavaat normaalu dziivi. Un lai tas varonis latvietis, kas ''jau iepircis shaujamo, lai apshautu visus, kas vinjam tuvosies'' un patiesiibaa kluust par taadu pashu mezhoni, kaa vinja niistais beeglis, izveertee, uz ko noteemeejis. Varbuut tas cilveeks grib godiigi straadaat un miil savu gjimeni, un gar tiem, kas shkjelj uz puseem policistu mashiinas, vinjam nav nekaadas daljas.
Padomaa. Savaadaak.

4/23/14 02:20 pm

Es gribu uz maajaam. Es gribu satikt visus, kas jaasatiek. Es gribu nebaidiities aiziet uz bodi. Es gribu viegluma sajuutu. Un es gribu, lai Tu arii gribi. Lai mees abi gribam. Es gribu dziivi maajaas, nevis sveshumaa.

Bet es Tevi paaraak stipri miilu, lai kaut iemineetos par savaam domaam. Es Tevi paaraak stipri miilu, lai izpatiktu savaam veelmeem.


Bet es juutu, ka izniikshu.

6/10/13 11:31 am

No šodienas sākas atskaite- vēl desmit dienas. Un tad pasaule sajuks prātā.

(Kuru es cenšos apmuļķot, atskaite sākās, tikko bija nopiktas biļetes.)

4/22/13 06:03 pm

Neatbildēts zvans no Tevis un es jau atkal klusi ceru, ka atzvanīsi, lai pateiktu, ka pēc pāris stundām būsi lidostā.

4/9/13 05:25 pm

Un ir tā, ka esu dabujusi, to, par ko sapņoju visus pusaudžu gadus- gan izskatā, gan raksturā. Un tad, ka nu jau gadiem ilgi centies nepieļaut vecā stila spraukšanos ikdienā, tas viss uzrodas pats no sevis, itkā teiktu- gribēji? Ņem! Labs nāk ar gaidīšanu, zin!

Ir sajūta, ka atgriežos pagātnē un nekad nekļūšu pieaugusi. Bet patīk. Kā nepiepildītais sapnis, kas tomēr grib piepildīties.

4/2/13 10:47 pm

Tu gribi mani apskaut, samīļot. Un es sajūtos kā dzīvnieks riesta laikā, jo gribu tieši ko citu, ko primitīvu un kaisles pilnu.

3/28/13 08:24 pm

Šodien paliek 4 mēneši, kopš esam pazīstami. Maz un daudz. Jā, es atceros visus tos datumus.

3/15/13 05:15 pm

Smaids, ko ieraudzīju, pasakot Tev, ka tad, ja gribu saglabāt mūsu attiecības (un es gribu to par visu visvairāk), man jābrauc pie Tevis dzīvot, bija tik neviltots un patiess, ka neko skaistāku laikam arī vairs negribu redzēt. Un kā Tev liekas, ko es darīšu? Vai man ir izvēle? Es taču nevaru bez Tevis. Un tā laikam arī ir atbilde par to, ko es darīšu, kad beigšu skolu.

3/1/13 01:12 pm

Kad ir pa īstam?

Pa īstam ir tad, kad dari, lai otru iepriecinātu, nevis izpatiktu un radītu iespaidu.

2/18/13 03:15 pm

Tikai bail, ka sākam attālināties, jo ir jau tikai mirklis bijis. Bet es negribu laist vaļā, tikai ne šoreiz. Pietiekami jau esu laidusi visu pa gaisu, neturot ne aiz mazākā salmiņa. Bet tas salmiņš šoreiz tik garš un tievs, ka vidū draud pārtrūkt..

2/2/13 08:57 pm

Es vienkārši gribu uz Minheni. Un neviens man nepalīdzēs, tikai kliedzieni- nu brauc, kas tevi tur- tā nav palīdzēšana, tā jau ir gruzīšana. Bet es gribēšu. Visu laiku.

1/15/13 09:32 pm

Un tagad visas sesiju, parādu, naudas un citas sīkumproblēmas liekas tik niecīgas, visi, kas sūdzās par grūto otrdienu, jo ir jādzer, bet rīt eksāmens nešķiet pat uzmanības vērti.

Es tikšu galā.

Tikai jautājums banālais- wtf, karma, vai es tiešām pagājušogad tik slikti uzvedos?

1/6/13 05:32 pm

Palasījos iepriekš tapušu ierakstu par labajām lietām, ko jutu gaisā virmojam, tā arī nesaprotot, kas tad nu būs.

Hā, hā, še tev labās lietas. Labāk būtu ēdusi.

Dura.

1/5/13 02:51 am

Tu pirmo reizi mūžā iemīlies tik banāli un salkani, ka vemt gribas,

un tas viss tiek atņemts kā ar roku.

Saki- papriecājies? Pietiks.

12/30/12 01:28 pm

Tavā dzīvē nekas interesants nenotiek, nenotiek, nenotiek.... Un tad notiek kkas TĀDS, ka tā pati vecā, labā, neinteresantā dzīve tiek sajaukta juku jukām un iedzen tev strupceļā un izmisumā.

12/14/12 03:40 pm - 21

Kaut kur lasīju par visu šo 21. decembra padarīšanu, ne kā pastardienas pienākšanu, bet kā enerģiju un citu līdzīgu lietu saasināšanos. Kas iekrita atmiņā- sirdsapziņa gaudo aizvien spēcīgāk un skaļāk, nožēla ņem virsroku, visu gribas labot, visu gribas padarīt labāku, tagadne raud, pagātnes nastas nomocīta.

Vai nu drūmā gadalaika ietekmē, saklausījusies visādus pravietojumus (placebo efekts) vai esot par biedējošu dzīvu piemēru visiem enerģijas pasākumiem, kas norit šajā laikā, bet. Jūtu, ka jūt. Gan citi, gan es. Esu saņēmusi ilgi gaidītu atvainošanos. Pati jūtu sakāpinājumu tik tālu, ka tūlīt, tūlīt varu mest visu lepnumu pie malas un darīt,kā sirds liek. Traki. Pati vairs neko nesaprotu.

Bet labas emocijas virmo gaisā. Vai nu esu naiva, vai jūtu labas lietas.

11/25/12 02:00 pm

Jau kuro reizi noskatoties "Lepnums un aizspriedumi", vēl dienām nevaru atjēgties. Cik gan līdzīga esu galvenajiem varoņiem, līdz ar to arī sev nepatīkama. Tikai mana filma nebeidzas ar laimīgām beigām. Un savas kļūdas labot ir par vēlu. Lepnumu no sevis izdzīt ir bezgala grūti, bet tā dēļ pieļautās kļūdas labot- neiespējami.

Tikai pagriezt laiku atpakaļ un nonākt augustā tai sasodītajā parkā un pateikt, kādēļ braucu. Kāda tur garlaicība, nemānīsim sevi, es gribēju satikt. Jo citus satikt negribēju. Un negribu. Bet.

9/13/12 12:02 pm

Tu gribi izraut to augu, kas tikai tiktikko sākusi dīgt. Bet varbūt tā nav nezāle, varbūt tā ir skaista puķe, kas ziedēs skaistiem ziediem. Ļauj pumpuram parādīties un tad izvēlies, vai plēst ārā ar visām saknēm vai varbūt tomēr lai paaugas.

8/28/12 12:58 pm

Liepas satumst
Lapās apklust vēji
Savāds gurdums zāli lejup māc
Un tu atkal šodien nevarēji
Atnākt šurp
Kā bija norunāts

8/7/12 11:18 pm

Rudenīgais laiks uzdzen skumjas.
Powered by Sviesta Ciba