laiks

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

September 22nd, 2008

12:14 am: gribu
Daudz ko gribu. Un visu uz augšu. Gribu vēl un vēl lekt ar izpletni, gribu iegādāties paraplānu. Grribu jaunu moci, kā arī pataisīt esošo par zvaigznīti. Tādu spožu, glancīgu un citiem nesasniedzamu. Un gribu, jo skaists ir tas, kas ir rets, nevis tas, kas ir tev un man. Gribu izbaudīt maģiskās sēnes. Gribu iespaidus. Daudz, košus un dažādus.

September 21st, 2008

11:40 pm: Ir taču nenormāli viegli kādam iedvest, ka tas ir sajucis prātā. Un vēl vieglāk ir iestāstīt to sev pašam.

September 5th, 2008

10:48 pm: Psilocybe semilanceata
Nu, taa kaa ir rudens, iistais laiks doties apguut jaunas seenju sugas.
Wish me, please, good trip :)!

September 1st, 2008

09:00 am: Jauns ieraksts. Par alkoholu.
Šī sieviešu izdomātā dzira, kā dažreiz gadās, pārvērš cilvēku par dzīvniecisku būtni bez jebkādas kaut nedaudz loģiskas spriešanas spējām. Un te, lūk, viens stāsts no pēdējās balles.
Kā tas nereti gadās, viss sākās ar mēģinājumu braukt reibumā. Šis jēgu pārdzērušais džeks, patiesībā pat mans draugs, sadomājās, ka nez kur nu tagad jābrauc. Takā pats arī nebiju nekāds eņģelītis, jo biju utilizējis savu devu kalorijām paārbagātā dzēriena, tad man bij pofig, ja viņš prātīgi brauc. Nu nebrauca prātīgi. Un vienbrīd, kad pēc trikiem pa stāvlaukumu šis apstājās, ar māsīcu devāmies atrunāt varoni no braukšanas. Mūsu plāns, lõģiski, pilnībā izgāzās. Bet, ar nelielu spēka pielietošanun un gandrīz dabūšanu pa seju, atslēgas izdevās atņemt. Nu, un takā čalim pēc atslēgu nenosargāšanas bija pagaisis jumts, viņš norāvu daļu paneļa zem stūres, domājot iedarbināt auto ar vadiem, kas loģiski neizdevās, un tad nu viņš metās izgāzt dusmas uz savu tikko pieskrējušo draudzeni, kura īsti nebija mierā, ka tiek lauzta tomēr arī viņas mašīna. Pēc asas vārdu pārmaiņas, varonis centās ar dūri pieveikt sānu stiklu. Stikls uzvarēja, bet mūsu tēls dabūja uztūkušu dūri. Tas viņam arī ļoti nepatika, un pēc dažiem spērieniem pa auto, trikmeistars atrada pieveicamāku mērķi spēka demonstrēšanai- jau minēto draudzeni, kura, protams vēl arvien bija manāmi neapmierināta ar mašīnas demolēšanas mēģinājumiem. Jandāliņš bija nokaitēts līdz baltkvēlei. Tad nu lūk, puika draudzeni pagrūda, kas, savukārt ļoti neapmierināja mani un es, kā jau labi audzināts :) jaunietis, nogrūdu zemē čali. Kamēr šis cēlās augšā, pieskrēja varoņa dūšīgais draugs, cenšoties aizstāvēt pudeles brāli. Pēc manis pagrūšanas, vairs ilgi negaidīju un sekoja sitiens pa seju, kā rezultātā kritiens. Pa šo laiku pirmais gulošais jau bija augšā, un nemaz ne aizdomīgi :), slāja manā virzienā. Un te nu vienu no savām sliktajām īpašībām nodemonstrēja māsīca, kurai ir netikums līst pa vidu kautiņos. Viņu arī nogrūda. Atkal, manuprāt loģiska, darbība no manas puses- pieskāriens sejai. Atkal kritiens. Tagad jau abi bračkas reizē dodas virsū. Biju gan nedaudz pārsteigts, kad šāds negaisa mākonis nāk virsū, un neviens nenāk palīgā. Bet tas, laikam jau, saprotams, jo visi savējie, visi visiem draugi.
Daudz nedomāju, ko darīt un instinktīvi pagrūdu dūšīgāko, un otram uzreiz pa seju. Šoferītis guļ, savukārt es, laikam jau afekta stāvoklī esot, iesperu viņam pa kuņģi, par ko vēlāk gan nedaudz pārdzīvoju.
Mēģinu trāpīt arī dūšīgajam, bet viņš kā kungfu-panda izvairās. Tā arī mana vicināšanās aiziet pa vējam. Četri sitieni, visi garām :). Un te, beidzot, mūs izšķīra skatītāji. Devos ar meitenām patālāk no notikuma vietas. Viņas raud, ir šokā, ka savējie džeki var tā izrīkoties u.t.t.
Paiet dažas minūtes, kamēr gulošais braucējs, kuram iespēru, atjēdzās. Un atkal nāk mums virsū. Nu jau zb. Cik bija iekšā, ,triecu viņam pa seju, kā rezultāts- asiņojoša seja. Tagad brašulis beidzot saprata, ka ir bezjēdzīgi šo lietu turpināt, un devās prom naktī melnajā.
Šādi, lūk, kļuvu par tā vakara lielo varoni :D. Un nākamjā dienā abi cīkstoņi atbrauca pie manis, salīgām mieru, atkal bijām bračkas un pievērsāmies kam?- Protams, visa ļaunuma saknes- alkohola iznīcināšnai :).

July 16th, 2008

04:59 pm: Tīri nejauši uzgāju, ka varu savam fotoaparātam pavērt jaunu dzīvi ar hakeru fīču, kas saucas CHDK.
Līdz ar to aparātam parādās stipri dārgāku un iespaidīgāku aparātu iespējas tādas kā kustību detektors, fantastisks slēdža laiks 1\10 000, reāls intervalometrs, Plašas ISO maiņas iespējas. Un vēl un vēl. Līdz ar to, tuvākajā laikā atkal būšu iekritis uz kaut kādu mēslu, kas man patiesībā nav vajadzīgs, bet aizņem visu brīvo laiku un ne tikai.

July 13th, 2008

10:52 pm: viss notiek
Devāmies pārgājienā ar nakšņošanu. Tāds īss gājieniņš- iesildošais pirms izdomāsim kaut ko iespaidīgāku uz kādām 4-5 dienām.
Aiz loga dzirdama nereāla jautrība. Vecajā autenē vieni no vietējiem tusētājiem likvidē alkoholu un dzied latviešu dziesmas.
Un to es zinu tāpēc, ka nav loga. Pagājušajā naktī negaiss to atrāva, stikls saplīsa kopā ar visu rāmi, un pilns pielija kompis, kuru sīkais šodien mēģināja ieslēgt. Līdz ar šo viņa gājienu kompja mums vairs nav.
LAbi, ka bija aizķēries vecais portatīvais.
Un tagad domāju,ko lai iesāk ar sīko.
Un vēl domāju, vai gribu būt tur, aiz neesošā loga, un dzert?
Laikam jau nē.

June 28th, 2008

01:05 pm: Pilnai laimei, lūdzu, piekakājiet manu balto maiku!

June 23rd, 2008

11:17 am: Aizaizvakar, slājot pa savu iemīļoto ciemu, sastapu bariņu meiteņu, kuras nekautrējoties arī uzrunāju, un, kā izrādās, viņas visas 5 ir Rīdzinieces. GAlu galā šīs uzprasījāš uz tusiņu, uz kuru viņas arī atvedām. Pirmajā vakarā skuķi likās tīri OK, neskatoties uz visādām Rīgas huiņām. Bet nākamās dienas vakara tusiņā mani šīs totāli izveda no pacietības. Tā lūk, normāli nolasīju viņām savu pierasto padarīšanu- nekautrīgu morāli par to, ka mēs viņas varam tepat un tūlīt vest uz viņu mājām, un ko viņas vispār iedomājas, kad otro vakaru tiek atvestas un solīts arī aizvest līdz vecmammas mājas durvīm un visas party izmaksas mēs(es) sedzam. Tomēr nav joka lieta piedzirdīt un sagādāt pārtiku kopumā 11 cilvēkiem.
Un tā, vakara sākumā izlādējoties, lielāko vakara daļu arī vairs a viņām nekomunicēju, tik vien, kā vakara iesākumā parādīju kur pavemt un noliku gulēt.
Uz jautājumu- "ko ta tik fiksi noplīsāt?", saņēmu atbildi - "pie mums bolderājā šitā nedzer!!!"....bāā, un mēs, čaļi, tikai tikko sākām iesilt.
Ok, man jau pofig, tos viņu izgājienus neņemu pierē.
Bet, nākamās dienas vakarā, kad viņas jau sen bij mājās, bet mēs plosījāmies vēl visu nakti un visu dienu, un kad jau saldi gulēju, atskan zvans- euu, mēs gribam braukt pie jums tusēt.... sorry meitenes, nekā. guļu.
Nākamajā dienā vinas jau rīgā. Zvana-"euu, varam mēs pie jums uz jāņiem, mums te Rīgā riebst, pretīgi. Pie jums gan bij nenormāli labi"
Nu, un lūk, pietika viņām ar 1 nakti Rīgā, un šodien jau atpakaļ laukos. Nekaaas, beidzot redzēs, kā tauta jāņus svin.

June 12th, 2008

11:56 am: Amatieru futbols- ēnas puses
Kājas parasti asiņainas un vienos zilumos;
klasisks pieklibojiens ikdienā;
izkāpjot no gultas sāju izteiksme sejā;
spārdot visu kas pagadās, gadās iespert uz ceļa noliktai pilnai alus glāzei- nav patīkami;
spēlēt prasme nepieaug proporcionāli nospēlēto spēļu skaitam;
gadās izmežģīt potītes spēlējot pretinieku laukumā, kur ir saraktas mistiskas bedres, kā ari jāspēlē pa ogļu skrejceļu- nav patīkami;
ja tu proti iedot piespēli, tas nenozīmē, ka kāds piespēlēs tev;
spēles 7dienās 10.00 no rīta pēc nakts uzdzīves ir satriecošas;
un tā var turpināt......................................................

Current Music: tak DMX
11:54 am: Bljin, aizdomājos
Vai vīriešī jau pēc dabas pārsvarā ir tik sekli, vai arī tas tā, vienkārši ar mums notiek?

June 10th, 2008

12:02 pm: IPhone 3G
Rādās, ka iznākot jaunajam Ī fõnim, visiem pārējiem telefonu ražotājiem nāksies pamatīgi iespringt. Un kāpēc?
Tāpēc, ka tā max cena būs nieka 199 zaļie onkuļi, jeb aptuveni 90 mūsu zivis.
Vēl- tas būs ātrāks!!! DArbojoties ar iepriekšējo versiju, jau tā likās ievērojami ātrāka par nokia smartfoniem.
Būs iebūvēts GPS- nu nesanāks vairs maldīties pa svešu pilsētu.
3G atbalsts- respektīvi sērfošana tīklā ievērojami ātrāka.
WI-Fi... pats par sevi saprotams
8GB iebūvētā atmiņa.
UN tā ir tikai daļa °(protams, tā labākā) no visām krutajām fīčām, kas būs mūsu un jūsu kabatās jau pavisam drīz- jūlija beigās.
Un vēl tā vienreizējā apziņa, ka Tavā kabatā ir APPLE- zīmols, ar kura palīdzību mēs sevi nedaudz cenšamies pietuvināt tiem krutajiem mūziķiem, māksliniekiem un vēl visādiem savādāk domājošajiem, kas savā darbā lieto APPLE produktus.

GAIDU!!!!!

June 4th, 2008

02:35 am: Var jau arī teikt-
Its not so bad to be alone.


May 30th, 2008

12:12 pm: Vispār jau varētu aiziet pusdienāš, BET ir viena neliela problēma- makā nav ne santīma!!!
Un kabatās ne tik.

May 29th, 2008

08:42 pm: Ļaudis mēļo, ka ar īsiem matiem esmu gandrīz vai neatpazīstams.
Hmmm... LAAABBBII ;)

May 23rd, 2008

12:28 am: Un atkal futbols. Tikai šoreiz riteņošana bij bezjēgā mocoša, jo nācās pārvarēt nereālu pretvēju gan turp, gan arī, kas pats sāpīgākais, atpakaļ. Un jācer, ka reiz pienāks laiks, kad varēšu ne tikai izlausties līdz vārtiem, bet beidzot arī sākšu normāli sist iekšā. Lai gan tas nav tik būtiski. Man tā visa padarīšana vajadzīga vien lai līdz bezspēkam noskrietos, kā arī, protams, lai pacīnītos ar večiem
Un vēl šoreiz pa ceļam atpakaļ redzēju bebru :). Savvaļā pirmo reizi mūžā. Tas, mani ieraudzījis, kā neveikls māla pikucis ar milzīgu plunkšķi iegāzās upē.

May 21st, 2008

01:29 pm: Sapnī
sapņoju, ka sācies 3. pasaules karš. Pie apvāršņa redzamas atomsprādzienu sēnes, Armjā vispārēja mobilizācija un drudžaini cenšas sagatavoties reālam karam. Pirmo reizi tāds sapnis. Nereāli dīvainas sajūtas.

Current Music: wise- home sweet home

May 20th, 2008

11:51 pm: Relax
Atkal trakā diena- visu rīta cēlienu pa pagalma darbiem, tad velobrauciens 13 km garumā uzdauzīt futeni (vienīgais gols- manā kontā ;)). Pēc 2 stundu dauzīšanas, miniens atpakaļ (jeeeebal).
Bet uz nākamo treniņu gan lidz paķeršu bildenaparaten, jo pa ceļam redzējuj 5 stirnas un lapsu.
Bettagad kau kāds filmis un tad balva visam- MIEGS!

May 19th, 2008

10:22 am: Feina manta
Nu, tad beidzot! Mūsmājās ir trimmeris, jebšu zāles pļāvējs+krūmgriezis+trokšņotājs vienā. Un bija jau arī pēdējais laiks, jo zāle negrasās gaidīt.
Bet tagad- satiec draugu! Nepaņem trauku, bet saldējuma kokteili un uzspēlē basīti.

May 16th, 2008

04:17 pm: Visi kā apsēsti ar to nordea skrējienu. Un iedomājas, ka tas tāds nieks vien ir noskriet kaut tos 5 km. Tas nekas, ka pirms tam pēdējoreiz skrējuši pirms n-gadiem.
Un neatbalstu tadu skriešanu vien tādēļ, lai būtu keksits ka ir būts skrējienā. Noiet tomer nav noskriet.

11:47 am: bet tomēr esmu samaitāts

Powered by Sviesta Ciba