Ar demagoģiju nenodarbosimies - Pokemoni izklaidējas [entries|archive|friends|userinfo]
kurc

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Pokemoni izklaidējas [6. Sep 2004|14:36]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]zupcis
Date:6. Septembris 2004 - 14:59
(Link)
Mja, ļoti intelektuāla izklaide.
[User Picture]
From:[info]delvira
Date:6. Septembris 2004 - 15:22
(Link)
Pec savas noverojumu pieredzes domaju, ka vinsh parleicinajas ka BRIVU VIETU NAV, un gaidija tukshaku mikrinju:))
[User Picture]
From:[info]zupcis
Date:6. Septembris 2004 - 15:33
(Link)
Ah, pokemonus aizstāvam ? :)
[User Picture]
From:[info]delvira
Date:6. Septembris 2004 - 17:31
(Link)
Es laikam esmu atpalikusi no latvieshu plashaa vardu pielietojuma, un ta 100% neaptveru kas ir pokemons, un ko tad es aizstaavu:))) Varbuut kaadsman definiiciju varetu iedot;)
[User Picture]
From:[info]kurc
Date:6. Septembris 2004 - 23:02
(Link)
Pokemons = tīņu vecuma būtne, kas seko "jaunākajām modes tendencēm" līdz ar to nesaprotot savu būtību un esību. Apmēram tā to varētu nodefinēt. Leksikas zinātāji, lai palabo mani :)
[User Picture]
From:[info]delvira
Date:7. Septembris 2004 - 10:12
(Link)
oo, paldies:))) es gan sjaadu -mikroinjstopeeshanu- biju manijusi no pieaugushajiem (varbut istreegushi pokemonstadija:P?)
[User Picture]
From:[info]zupcis
Date:7. Septembris 2004 - 09:33
(Link)
Tīņu vecuma būtnes, kuras nespējot atrast savu būtību nodarbojas ar komformismu kopējot apkārtējo, sava vecuma būtņu, modes tendences un uzvešanās modeļus, tādējādi iemantojot vecāko brāļu un māsu tb mūsu nievājošu attieksmi un neizpratni.
[User Picture]
From:[info]delvira
Date:7. Septembris 2004 - 10:14
(Link)
Starpcitu, taa dara ne tikai tiinju vecma buutnes. Vilcienaa reiz sastos ar kaadu labaako gadu vecuma kungu, kuram bija gluzhi shiis pashas ieziimes.
Tad man ar braali ir paveicies, nav vinsh pokemons:)))