melis, kas runā

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 50 entries

Links
swissmiss
postsecret
Vieglāk ir
melot
un vēl sagrozīt melus
pēc tam uzprišināties

Februāris 7., 2018


14:45 - meklēju
aktieri/studentu, kas gribētu ierunāt tekstus īsām animācijām. Vajag gan zēnus, gan meitenes, gan lv, gan krievu valodā.
Drusku arī maksā.

(iemels niekus)

Maijs 10., 2016


11:16 - Idejas Panorāmai nākamajā māmiņdienā
Sieviete, kas adoptē trīs tīņus. 
Sos ciemata vecāki, kas rūpējas par bērniem, kamēr tos kāds adoptē, un daži arī paši adoptē. 
Vecmāmiņa audzina bērnus, kam vecāki Īrijā (un ne žēlabainā balsī - ak jūs mazie nabadziņi, nav jums mammītes, ko šodien apmīļot, un vai tad omīte var tikt ar šo galā?) 
Vecāki, kas pie bērniem tikuši, jo tie vienkārši nāca komplektā ar partneri. 
Vecāks, kas audzina bērnus viens. Un ir laimīgs, ka vairs nav jādzīvo ar varmāku! 
Divas mammas un divi tēti pat nebūtu jāpiemin, ir tik liela dažādība pasaulē! Kapēc ne? Kāpēc atražot Parādnieka diskursu - mamma, tētis, trīs bērni, vislabāk trīnīši!
Un nē - mātes mīlestība nav vērtīgākais, ko var nodot no paaudzes paaudzē. Vērtīgākais ir vienkārši mīlestība un nākusi no dajebkā, kas ir blakus.

((4) ierunājās | iemels niekus)

Jūlijs 20., 2015


14:41 - inde
pozitivusā saindējos ar soļanku.
jā, tieši tik apkaunojoši tas arī bija.

((5) ierunājās | iemels niekus)

Jūlijs 8., 2015


21:12 - tuvība
Es ierados 10.00 no rīta. sēdēja tur kādi 10 cilvēki - apmēram puse uz pirmo vizīti, otra - uz atkārtoto.
Pajautāju, kurš te pēdējais, ielāgoju puiša seju un krekla krāsu, jo nojautu, ka vēlāk tas var izrādīties izšķiroši.
Tūlīt pēc apsēšanās atklāju, ka esmu aizmirsusi līdzi telefonu, bet par laimi atradu parīzē (jā bijām uz nedēļu parīzē, dzīvojām rūķīša dzīvoklī astotajā stāvā, bija šausmīgi karsti un šis ir jau otrais ceļojums, kurš iztur mūsu kaislīgo mīlestību). Bet atpakaļ pie lietas. Tātad somā atradu parīzes kāpņutelpā atstātu grāmatu un sāku to tūdaļ lasīt (sjūzena zontāga par fotogrāfiju un karu. cik nejauši).

Sēžu jau kādas 20 minūtes, ne pa vienām durvīm neviens vēl nav iznācis, toties rindai ir pievienojušies vēl pieci cilvēki. Daži no tiem bija atnākuši jau iepriekš, tāpēc izrādās, ka pirms manis ir aptuveni 10 cilvēki. Vēlāk, kad jau pastiprinājās satraukums un kad cilvēki sāka gandrīz ar hronometru mērīt, cik ilgi viens cilvēks ir iekšā (un ja ilgāk par 20 minūtēm, tevi sodīja ar purpināšanu), katrs šāds kadrs, kas tjipa ir rindā, bet izgāja pastaigāties, atgriezās jau pavisam citā pasaulē, kur strauji tuvojas pusstundu ilgais pusdienu pārtraukums.

Drīz strupi dialogi pārvērtās garākās sarunās. Grāmatu turpināju lasīt, bet vairs nepāršķīru ne lapu. Tīri antroploģiski. Tā kā es nerunāju krieviski, tad man bija leģitīms iemesls neiesaistīties nekur citur kā tikai ik pēc piecpadsmitminūšu atkārtotās pārskaitīšanās - kurš aiz kura, kurš pēdējais, pirms kura un aiz kura vēl ir aizgājušie spoki. Sarunas vieglāk sāka raisīties, kad rindai pievienojās sieviete baltā šaurā krekliņā, dzeltenos garos svārkos, gariem tumšiem matiem, smalku sejiņu un nedaudz uzrautu degunu, viņa noķiķināja, kurš te pēdējais un puisis zilā kreklā, vidusskolas siržu lauzējs, uzreiz piesēdās tuvāk. Nu jau mēs bijām kādi 20.
- Kā tad jūs tā zaudējāt darbu?
- A es nezaudēju, man tikai vajag pabalstu.
- Jā???
Bet viņa neko vairs neteica. Viņš daudzkārt mēģināja atjaunot sarunu. Kad runāja, viņš paliecās uz priekšu, rokas atspieda pret ceļiem un caur pieri lūkojās uz viņu, vienmēr smaidīdams, viņa atgāzās, sakrustoja rokas un kājas, skatījās telefonā, pacēla acis ļoti reti, un vairāk, lai atsmaidītu tiem, kas klusē un ar smīnu noklausās šajā vieglajā, kristālskaidri dzirdamajā, bet bezcerīgajā flirtā.

Parasti jaunatnācējs pajautā, kurš pēdējais, apsēžas un pieņem savu likteni. Bet, protams, ir izņēmumi. Viena jauniete, piemēram, kā nāca tā uzreiz iegāja kabinetā, kurā notiek atkārtotās tikšanās. Ārpusē dusmās vāroties palika kādi 6, un daudziem no tiem bija norādīts viens un tas pats ierašanās laiks (sen jau kā pagājis), kāda cita sieviete kļuva par upuri, jo bija ieradusies daudz par ātru, kas atkal, protams, izraisīja sašutuma lēkmes. Katram jaunpienācējam apkopojošā veidā tika nodota informācija no iepriekšējām sarunām, lai, ja atklājas kāda kārtējā nelikumība, sašutums būtu vienots.

Mans laiks kabinetā bija ļoti īss, par ko arī iznākot laukā tiku apbalvota ar skaļu yes. Atbildēt uz jautājumu par nākotnes profesiju es, protams, varēju pārlieconošāk, bet laikam tas bija pietiekami, lai vīrietis tūlīt pat zaudētu cerības man palīdzēt atrast darbu. Esmu droša, ka tas paātrināja manu izkļūšanu. YESSS!!!

Galu galā mēs katrs tur nosēdējām vairāk nekā divas stundas (un vai tad mums, kas palikuši bez darba, tagad nepieder viss pasaules laiks?), un piedzīvojām tādu tuvību, kādu var piedzīvot tikai ar svešiniekiem.

((4) ierunājās | iemels niekus)

Aprīlis 28., 2015


11:15 - the great divorce
Vai te gadījumā nav kāds valsts un baznīcas attiecību (šķiršanās) eksperts? Vēl arī meklēju, kurā likumā nodefinēts, kura baznīca ir un kura nav tradicionāla, pēc kādiem kritērijiem tās tādas kļūst?

Ja godīgi, man sāk likties, ka tradicionālās konfesijas ir pašpasludinātas, katrā ziņā šis statuss ir mīļš un iekārots.

((8) ierunājās | iemels niekus)

Aprīlis 27., 2015


14:06
es laikam pamazām kļūstu par trako trolli

(iemels niekus)

Aprīlis 9., 2015


11:01
titikums

(iemels niekus)

Marts 5., 2015


10:10
'Daļa inteliģences' :)

((1) ierunājās | iemels niekus)

Marts 3., 2015


10:45
nu, es nopublicēju. vienkārši, lai neturētu sevī. lai kā negribētos atzīt, tā sarakste tomēr mani ietekmē un apbēdina.
nedomāju, ka es esmu baigā gudriniece un uzdodu jautājumus, par kuriem B. nekad nav iedomājies pats. var jau būt, ka tā ir kaut kāda savdabīga mīlestība (not in a sexual way:)), kuras dziļumus vēl neesmu aptvērusi.

(iemels niekus)

Novembris 10., 2014


16:20
klausos krustpunktā un vienkārši gribas vemt. īpaši uz beigām.((1) ierunājās | iemels niekus)

Septembris 29., 2014


22:14 - bez jokiem
Iegāju feisbukā tur, kur ir 'other messages' (apmēram reizi gadā atceros, ka tāda veita ir) un kas man tur tik jauki uzrakstījis:
Ludzu atgriest kafejnīca mūķene, samaksat reiķinu un paņemt atpakaļ bankas karti, video noverošanas kameras ir fiksets ka jus pametat kafejnīcu nesamaksajot reiķinu, video tiks nodota talak policija.

Vārdu sakot bija tāda lieta vasarā. Bet nu cilvēki vienkārši ir lohi, ja domā, ka es tādā veidā mēģināju viņus aptīrīt. Turklāt, gandrīz precīzi atceros, ka tā bija ļoti nesteidzīga diena, mēs bijām filmējuši visu dienu, mēs ilgi gaidījām ēdienu un droši vien tikpat ilgi arī uz tai, lai viņas atnāk pēc kartes. Vēl - man arī ir pierādījumi, ka mēs, iznākuši no kafejnīcas vēl turpat uz ielas filmējām, ja viņas būtu pakustinājušas savas pakaļas, tad droši vien turpat arī mūs satiktu. Sākumā šis likās smieklīgi, bet tagad rakstot, ar vien vairāk sacepos. Reāli besī, ka nav nekādas asprātības šajā pasaulē!!!

((1) ierunājās | iemels niekus)

Septembris 15., 2014


11:36 - go the fuck to sleep
labrīt un saldu čuču:
http://youtu.be/4sHk75RqEmE

(iemels niekus)

Augusts 8., 2014


16:18 - beigts
vakar palīdzu birojā zem galda, nogūlos uz grīdas un aizmigu.

(iemels niekus)

Aprīlis 9., 2014


17:23 - brilles
patīk cilvēki ar sliktu redzi

((4) ierunājās | iemels niekus)

Aprīlis 2., 2014


13:26 - stāsti
Neticamā kārtā pazaudētie Kafkas stāsti ir atradušies. Jāatzīstas, neticēju, ka tādas labas lietas notiek pasaulē.

((1) ierunājās | iemels niekus)

Marts 13., 2014


16:35
kur ar diviem maziem puisīšiem lai aiziet piektdienas vakarā? šiem 3 un 5.

((6) ierunājās | iemels niekus)

Marts 6., 2014


15:04 - kā īsi aprakstīt cilvēkus, kas man patīk
pietiekami skumjš

((2) ierunājās | iemels niekus)

Februāris 27., 2014


13:17 - paturpinot tēmu..
vispār šī ir viena liela zelta bedre

((7) ierunājās | iemels niekus)

Februāris 25., 2014


16:57 - "Visi, kam dvaša, jūs, visi, kas bez grēka, - visa pasaule - pret homoseksuālismu"
Tuvojas Eiropas Parlamenta vēlēšanas, visi iestājas par taisnību pasaulē. No draugiem kristiešiem nāk tādas šausmas e-pastos. Bet tad es palasu Agneses Krivades seno tekstu un paliek kaut kā labi - nu labi, ne jau labi, bet labāk:

Agnese Krivade. Pasaule pret homoseksuālismu

"Viņš pacēla galvu un sacīja: "Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!"" (Jāņa 8:7) "tagad es zinu, ka tradicionālās ģimenes vērtības (..) ir cieši un nesaraujami saistītas ar sociālās uzvedības kodiem bļēģ un nahui, kā arī vidējā pirksta kratīšanu." (klab.lv/~svenskterror, pēc 3.jūnija pasākumiem Rīgā.) Jūs, svētdien Daugavmalā starp Vanšu un Akmens tiltu, ap milzīgo skatuvi slēgtajā krastmalā ar speciālajiem saldējuma kioskiem, griliem un vasaras kafejnīcām. Jūs, kuru dēļ nokavēju dievkalpojumu, jūs, kas disonējāt liturģiju un sabotējāt Trīsvienības svētkus. Tu, skatuve ar milzīgajiem ekrāniem, tu, visa bloķētā krastmala kā Rīgai 800 svētku laikā, tu par daudziem desmitiem tūkstošu nesaprotamu līdzekļu sarīkotais koncert, daudzu zirgspēku naid, pret praidu. Jūs, sašķeltā Latvijas sabiedrība, un jūs, jaunā māmiņa, kas sava zīdaiņa ratiņiem piesējusi baltu hēlija baloniņu "pret homoseksuālismu", jūs - persona bez noteiktas dzīvesvietas, pieciem kalpa kažociņiem mugurā, kas dejo sev vien zināmu deju ar sev vien zināma šķidruma pudeli rokā, un arī jūs, tur, jā, panāciet, jūs, tēv ar dēliņu, kas taukainām mutēm gremo šašliku svētdienas pastaigā krastmalā, vai jūs gribat šo smuko balto krekliņu ("A krekliņi par brīvu?""Ā, jāparakstās, kur šeit jāparakstās? Jā, protams, kāpēc ne."). Jūs, kam liekas, ka neesat vēl ievērots vai jau sen esat aizmirsts, jūs, sirmais kungs, kurš pēdējo reizi bijāt svarīgs barikāžu laikā, pareizi, uzsieniet prievīti un uzlieciet ordeņus, nāciet par Latviju, respektīvi, pret homoseksuālismu. Un jūs, mīļie bērni, kas manas draudzenes bērnam mēģināja uzlīmēt uzrakstu "Bērni pret homoseksuālismu" un ielās izgāja ar sūdu maisiņu, ko joka pēc uzmeta nejaušam garāmgājējam, jūs skatieties un mācieties. Ir prikolīgi būt pret homoseksuālismu. Un jūs, kam policija noformējusi 15 administratīvo pārkāpumu protokolus, viena persona, kas pasākuma laikā nogādāta atskurbtuvē, piecas personas, kas sodītas par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās un atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī, un jūs, kas sodīts par dzīvošanu bez derīgas pases un pieraksta vietas (LETA) - tas nekas, jo jūs bijāt pareizajā vietā, jūs bijāt pret homoseksuālismu. Un jūs, kas dziedat no skatuves, Jēzus Kristus un Latvijas šlāgermūzikas vārdā, (Meld. Ps.135 - Izraēla nams, teiciet To Kungu, jūs Ārona nams, teiciet To Kungu) - sasvīduši norietējušie latviešu rokstāri, ar gariem matiem aizmugurē un īsiem priekšā, pārķemmējušies pāri plikam paurim un pametuši savas sievas, nāciet pret homoseksuālismu, jūs, nodegušo teātru aktieri un šlāgeraptauju vadītāji, jūs, bērnu disenīšu madāma, nāciet pret homoseksuālismu, jūs, mazgadīgo meitenīšu izmantotāji, privāto dzīvju stāri, korumpētie deputāti un licenču izsniedzēji, krāpšanā lielos apjomos apsūdzētie uzņēmēji un netīru laikrakstu izdevēji - visi pret homoseksuālismu, izbijušās smagā metāla zvaigznes, latviešu white trash elite - wannabe kantridziedātāji, mēlēs runātāji un NLP pravieši, nāciet visi pret homoseksuālismu. Visi, kam dvaša, jūs, visi, kas bez grēka, - visa pasaule - pret homoseksuālismu.

(Diena, 2007)

((10) ierunājās | iemels niekus)

Decembris 4., 2013


19:14 - iemācījos šodien jaunu vārdu
divreizējs

(iemels niekus)

Decembris 2., 2013


15:13 - uzvedība cibā
vispirms izlasu, ko ierakstījuši draugi, tad ielogojos un izlasu, ko ierakstījuši draugi draugiem un tad spiežu pogu rakstīt (man - melot) un mani pat vairs nesatrauc tas, cik bieži kas atbilst īstenībai.

(iemels niekus)

Novembris 7., 2013


16:26
šovakar notiek kaut kur kaut kas foršs?

(iemels niekus)

Septembris 30., 2013


09:33
brīvdienās vienojāmies, ka manai draudzenei būs tāda slimība, ka viņa vienkārši nepārtraukti runās un stāstīs lietas, kas nekad nav notikušas, bet man savukārt būs tāda slimība, ka tu dzīvo pilnīgā pārliecībā un ļoti precīzi atceries dialogus, sarunas un notikumus ar cilvēkiem, situācijas un to, kā tu tajā brīdī juties, bet arī nekas no tā nekad nebūs noticis.

(iemels niekus)

Jūlijs 16., 2013


12:10 - mīlestība galīgi ne no pirmā acu skata
šodien uzzināju, ka amanda palmer ir arī forša. nu līdz šim es zināju, ka viņa daudz lamājas, ir samērā asprātīga un samērā kaila. http://amandapalmer.net/blog/20130713/

kas vēl notiek. nu it kā viss.

((2) ierunājās | iemels niekus)

Jūlijs 8., 2013


17:57 - pērkons
ieraudzīju šo: http://www.bilesuparadize.lv/images/org/630/SAPUMPUROTS%20ZARS_PLAK%C4%80TS.jpg un sametās bail.

((3) ierunājās | iemels niekus)

Jūnijs 11., 2013


12:35
esmu laikam nogurusi no tās nenormālās nepārtrauktības

((1) ierunājās | iemels niekus)

Aprīlis 25., 2013


14:08
Kad sāku rakstīt cibā, man nebija nevienas krunkas.

(iemels niekus)

Februāris 27., 2013


18:44
es gribētu, lai marina atdzēšas atpakaļ.

((1) ierunājās | iemels niekus)

Decembris 28., 2012


13:38 - atbildēta lūgšana
man nokrita tie taukšķi no gaisa. Laikam tomēr būs jāturpina.

((1) ierunājās | iemels niekus)

Novembris 30., 2012


14:52 - mīļi mīļi sveicieniņa vārdiņa dieniņā
"Mēs neesam tik tuvi, lai varētu atļauties neapsveikt."

(iemels niekus)

Novembris 28., 2012


19:49 - Teksts, ko vēlas saņemt katrs padotais
Intensīvais seminārs “Kā strādāt ar personālu: Mazākas algas - augstāka motivācija!” jeb 5 soļu pieeja

(iemels niekus)

Oktobris 26., 2012


10:31
Visu to smago evaņģelizācijas darbu, ko vajadzētu paveikt man un protams, arī baudīt sava darba augļus, to visu manā vietā izdarīs Anete: http://vimeo.com/32317001. Devīto reizi klausos jauno albumu, kas bija domāts uzdāvināt userinfodainai viņas vecmeitu ballītē.

((2) ierunājās | iemels niekus)

Oktobris 12., 2012


19:02
jāatzīst, ka pēc drusciņ vairāk nekā mēneša skrējiena ir iezagušās pirmās domas par padošanos.

((3) ierunājās | iemels niekus)

Oktobris 11., 2012


12:02 - par tiem abortiem
Nesen kādā komentārā pielīdzināja abortu veicējus tiem, kas neadoptē bērnus. Goda vārds, neredzu nekādu atšķirību.

((2) ierunājās | iemels niekus)

Jūlijs 11., 2012


11:10
ienācu palasīt, kā jums te klājas.

((1) ierunājās | iemels niekus)

Decembris 6., 2011


18:01
tikko telefonsarunā ar mammu piefiksēju, ka, ja viņa taisās rāties, tad sauc mani par mīļo pistolīti. bet tēti šādos gadījumos viņa uzrunā: zīļuk mīļais.

(iemels niekus)

Septembris 5., 2011


12:22 - citāts no sarunas vakar vakarā
"Tā kā nebija nekā tāda, kam es nepiekristu, es principā visam piekritu."

(iemels niekus)

Jūlijs 11., 2011


16:04
zin kas ir pats briesmīgākais, ja pēc tādas kā draudzības vai tamlīdzīgi pāri paliek tikai bizness. labāk būtu, ja nekas nepaliktu un neviens nevienam neko nebūtu parādā vai apsolījis vai kaut kā nepārvarami sasaistīts.

(iemels niekus)

Jūnijs 22., 2011


19:12
kaut kā šitā ir http://www.youtube.com/watch?v=LUVt6MqrWgk

(iemels niekus)

Jūnijs 17., 2011


14:55 - Vajadzīgs padoms
Cik stundā būtu jāmaksā vienam māksliniekam, kas veido info grafiku? Un visi dati un saturs ir sagādāti.

((6) ierunājās | iemels niekus)

Maijs 9., 2011


09:11
Notievēšanas plāksteris - tagad jūs varat notievēt strauji un dabiski!

((1) ierunājās | iemels niekus)

Marts 30., 2011


12:30
Nopirku vakar velosipēdu un bailes no zagļiem ir atgriezušās. Bet velītis smuks. Balts, stalts, šoreiz tā ir nepārprotama meitenīte. Vēl domāju par vārdu, bet iestāvētu Grieta.

(iemels niekus)

Marts 29., 2011


12:01
'šo teikumu viņš tiešām izdomāja pats. un ilgi gaidīja, kad to varēs pateikt.'

(iemels niekus)

Marts 14., 2011


10:55
es dzirdu kā tu jūties

(iemels niekus)

Februāris 1., 2011


10:33 - atzīšanās vēl nepastāvošajai augu tiesību aizsardzības biedrībai
man ir zināmi vairāki gadījumi (un es pati būtu pirmā uz apsūdzēto sola) par cietsirdīgu izturēšanos pret augiem. viena mana kolēģe, piemēram, auga nonāvēšanas nolūkos ir iestūķējusi to tualetē, kur no vienas puses to smacē nelāgs gaiss vai gaisa atsvaidzinātājs, no otras puses, saldē puspavērtais logs un saules gaismas trūkums, bet no trešās galē nost pilnīga emocionāla pamešana novārtā (turklāt vakardien lasīju avīzē visādā ziņā muļķīgu rakstu, kurā tika apgalvots, ka šādas audzināšanas rezultāts varot būt arī maniaki). Šis mūsu birojā nebūt nav pirmais gadījums, vēl tagad skaidri atceros pirms diviem gadiem vasarā mīklainā veidā bojā gājušo puķi, par kuras pazušanu liecināja vien logā ievērta drebelīga lapiņa. Neko sevišķi sliktu nedomājušas, ar kolēģi atvērām logu un pavērāmies lejup - tur uz bruģa starp mašīnām, motoriem un meitenēm gulēja viņa - viena, bez draugiem un bez elpas. Bet pāri ielai kāds tūrists, kā jau klusajā centrā ierasts, bija pavērsis augšup (ļoti pat iespējams, pret mums) savu fotokameru un vāca lietiskos pierādījumus.
Ir vēl daži gadījumi, par kuriem var teikt, ka esmu pietuvināta persona un katrā ziņā visās šajās epizodēs mani varētu apsūdzēt ja ne par ko citu, tad par nekā nedarīšanu, lai glābtu tos, kas paši nespēj aizstāvēties.

(iemels niekus)

Janvāris 26., 2011


11:13
vairs nav iespējams pateikt, kur beidzas viena diena un kur sākas otra, viss sajaucies vienā. Un gandrīz nekas vairs nešķiet svarīgs.

(iemels niekus)

Decembris 13., 2010


15:46
tagad, kad visur tie kodi jāspiež, nu arī maksimā, vispār vairs nav nekāda kontakta ar pārdevējām, lai gan arī iepriekšējās saskarsmes nevarētu saukt par dziļām. un rakstīs arī visi neglītāk.

((2) ierunājās | iemels niekus)

Novembris 30., 2010


14:44 - veltījums dainai no cikla v.dz.v.p.
mūsu dialogi ir no grāmatas
es un tu - mēs gaidām godo
ko dari?
es arī
es vairāk
es vairs nē
es arī
es vairāk
es vairs nē

(iemels niekus)

Novembris 25., 2010


12:37 - visuma akcepts sevī. jā
Pirmie divi kakla skriemeļi ir atbildīgi par garīgo līdzsvaru. Ja ikdienā jūti sāpes šajā rajonā, tas nozīmē, tev ir zināmas problēmas ar ticību jeb Visuma akceptu sevī.
kasjauns.lv
paliek vieglāk

((2) ierunājās | iemels niekus)

11:01
Nezinu, kādā ķeksī vakardien reāli sagruzījos par sevi, kāda es nesmuka, neko sakarīgu dzīvē es nedaru un vēl tikai trūkst man vabolis burkā, tad es būtu pilnīgs ēvalds (bankovska). un tā nu es raudādama aizgāju gulēt, lai gan diena bija forša un vispār man viss ir labi, man viss ir kārtībā, nekam pašnāvnieciskam nav nekāda iemesla.
bet šodien. šodien viss ir pavisam citādi. šodien es esmu bēbītis. kakls ir savilcies tādā krampī, ka es pat lāga pasmieties nevaru. pie galda ir iespējamas tikai divas pozas - pilnīgs mugurkaula iztaisnojums vai galvas stutēšana ar roku. šodien es esmu galvu reibinoši seksīga.

((2) ierunājās | iemels niekus)

> previous 50 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba