kristapskent's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 4 most recent journal entries recorded in kristapskent's LiveJournal:

  Tuesday, July 16th, 2019
  2:15 pm
  Sūkņu sistēmas Wilo Baltic
  Iekārta ar DIN EN 12050-1

  Pieslēgšanai gatava, pilnībā pārpludināma notekūdeņu pacelšanas iekārta ar cieto frakciju atdalīšanas ierīci. Viendaļīga gāzes un ūdens necaurlaidīga savākšanas tvertne bez konstrukcijas metinājuma savienojumiem, kā arī divas atsevišķi noslēdzamas cietvielu atdalīšanas tvertnes. Savākšanas tvertnes stūri ir noapaļoti, tās pamatne ir slīpa un zemākais punkts atrodas tieši zem sūkņiem. Šādi tiek novērsta nosēdumu veidošanās un nogulsnēšanās kritiskajās vietās. Cietvielas tiek izfiltrētas no šķidruma, veicot sākotnējo filtrēšanu cietvielu atdalīšanas tvertnēs, un savākšanas tvertnē tiek novadīti tikai filtrētie notekūdeņi. Sūknēšanu nodrošina divi iegremdējami, uzstādīšanai sausā vietā paredzēti notekūdeņu sūkņi. Sūkņi ir uzstādīti kā divu sūkņu rezerves iekārta un darbojas paralēlās ekspluatācijas režīmā.

  Modelis „B” ir papildus aprīkots ar automātisku savākšanas tvertnes atgriezenisko skalošanu, kas pastiprina tīrīšanas efektu. Attiecīgo SC-L sērijas vadības ierīci var iegādāties kā papildaprīkojumu.

  Info par šo in citiem sūkņiem un sistēmām pieejama Wilo Baltic mājaslapā-
  https://wilo.com/lv/lv/
  Tuesday, June 11th, 2019
  3:05 am
  Tautas tērpi
  Sezona tuvojas, un ir laiks iegādāties tautas tērpu svētkiem!
  Čaklas rokdarbnieces gatavo krāšņus pērlīšu vainagus, rotā kreklus un villaines. Prasmīgas piegriezējas un šuvējas šuj ņieburus, jakas, brunčus un vīru
  vestes, vīru "svārkus".Katrs tautastērpa komplekts ir vairāku mākslas meistaru veidots. Gatavojam tērpus gan individuāliem, gan kolektīviem pasūtītājiem, gan pieaugušajiem, gan bērniem. Katrs pasūtījums tiek izskatīts un veidots vienreizīgs.
  https://www.anviam.lv/tautasterpi
  Sunday, June 9th, 2019
  6:14 pm
  Būvmateriālu izvēle
  Liekot grīdu, un darot citus darbus saistībā ar celtniecību un rekonstrukciju, viens no svarīgākajiem faktoriem ir materiāli.
  Būvelementi piedāvā augstvērtīgus kokmateriālus katra klienta vēlmēm.
  Būvelementi piedāvā meža izstrādes un kokmateriālu transporta pakalpojumus Latvijas teritorijā. Piedāvājumā ir arī dažāda tipa kokmateriāli un
  zāģmateriāli, kurus var izmantot celtniecībā. Iepērkam mežus un cirsmes teritorijas. Vairāk informācija šeit- https://www.buvelementi.lv/

  Current Mood: busy
  Thursday, May 9th, 2019
  2:14 am
  Garda kafija
  https://www.coffeebritt.eu/ Piedāvā gardāko kafiju dažādām gaumēm. Gan maltā, gan kafiju pupiņas un dažādas eksotiskās tējas.
About Sviesta Ciba