kristapskent's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 15 most recent journal entries recorded in kristapskent's LiveJournal:

  Sunday, February 16th, 2020
  3:11 pm
  Degran Apsardzes sistēmas
  Iesaku arī ieviest videonovērošanu savā garāžā un mājoklī. Degran piedāvā izdevīgus piedāvājumus mājokļu un garāžu apsardzei, kas nepievils. Pats nesen iegādājos jaunu videonovērošanas sistēmu un signalizāciju, vairāk informācija un pasūtijuma noformēšana iespējama šeit- https://www.degran.lv/videonoverosana-lv
  Thursday, January 30th, 2020
  5:35 pm
  Gaismas Kastes
  Tradicionāls gaismas reklāmas veids, ko plaši izmanto tā funkcionalitātes, vieglās piemērojamības fasādei un salīdzinoši lētu izgatavošanas un uzturēšanas izmaksu dēļ. Pilnībā izgaismotas gaismas kastes galvenokārt izmanto lieliem reklāmas laukumiem un spilgtai dažādu krāsu informatīvo materiālu reprezentēšanai.
  https://www.kvikworks.lv/
  Monday, January 20th, 2020
  6:40 pm
  Dzīvojamie moduļi
  Moduļu konstrukcija ar speciāli veidotu un krāsotu cinkotu metāla lokšņu korpusu.

  Izmēri 2.40 x 6.00 x 2.60 m
  - Divi 970/1200 mm PVC rāmja logi ar žalūzijām
  - Elektroinstalācija
  - Elektriskais sildītājs
  Papildus aprīkojums – divstāvu gultas ar guļamvietu 90x200 cm, galdi un krēsli
  https://www.multiunit.lv/dzivojamie_konteineri.html
  Wednesday, January 8th, 2020
  7:12 pm
  Zīmogu izgatavošana un Poligrāfija
  LGV Baltija piedāvā zīmogu izgatavošanu un dažādus poligrāfijas pakalpoojumus.
  Tiek piedāvāts viss no prezentreklāmas precēm līdz pat gravēšanas pakalpojumiem, stikla apdrukai un citiem darbiem.
  Vairāk info šeit- https://www.lgv.lv/zimogi-un-spiedogi/trodat-zimogi/
  Monday, December 9th, 2019
  4:05 pm
  Kantiņi kapu apmales
  IA "Kantiņi" izgatavo kapu apmales. Izgatavošanai izmantojam granītu, jo šis materiāls ilgstoši saglabā nevainojamu izskatu un ir viegli kopjams. Apmales ir pieejamas dažādos veidos un krāsās. Pēc klienta vēlmēm izgatavojam visu nepieciešamo kapu teritoriju labiekārtošanai.
  SIA Kantiņi dibināts 2003. gadā. Mēs specializējamies dažādu veidu granīta un laukakmens apstrādē un piedāvājam pielāgotus risinājumus kapu labiekārtošanai- kapu apmales, celiņi un kapa pieminekļi. Papildus mēs izstrādājam un sagatavojam arī dažāda veida granīta materiālus celtniecībai, tēlniecībai, interjeram un pieminekļiem. Mēs piedāvājam dažādas izvēles iespējas gan formai, gan krāsai.
  https://www.kantini.lv/kapu-apmales
  Thursday, November 28th, 2019
  9:48 pm
  GT Garage
  Esam godīgi un kvalitatīvi partneri auto remonta nozarē. Pie mums strādā kvalificēti mehāniķi ar augstu atbildības sajūtu. Mūsu mehāniķi seko līdzi jaunāko tehnoloģiju attīstībai auto industrijā un papildina savas zināšana ik dienu. Strādājam tikai ar profesionāliem instrumentiem "Kamasa Tools", "Bosch", "Makita" u.c, kā arī izmantojam augstākās kvalitātes eļļas un smērvielas "Liqui Moly", "Castrol", "Wurth", "Loctite". Pie mums ir iespēja veikt auto remonta darbus – sākot no riepu maiņas līdz pat individuālai auto pārbūvei. Visi veiktie auto remontdarbi tiek fiksēti mūsu datubāzē, kuru ir viegli pārbaudīt jebkurā laikā. .Jūs varat uzzināt par jūsu auto veiktajiem darbiem, kas palīdz sekot līdzi apkopes un diagnostikas termiņiem. Sadarbojamies ar lielākajiem rezerves daļu piegādātājiem Latvijā, kas dod iespēju saņemt rezerves daļas īsā laika periodā, lai automašīnas remonts būtu pēc iespējas ātrāks, bet saglabājot kvalitāti.
  https://www.gtgarage.lv/
  Tuesday, November 26th, 2019
  10:59 am
  ACE Logistics- Kravu pārvadājumi
  „ACE Logistics Latvia” ir AS ACE Logistics Group uzņēmums, kas piedāvā sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, kā arī loģistikas pakalpojumus visā pasaulē. „ACE Logistics Latvia” pakalpojumi parasti ir kompleksi, jo vienlaikus ar preču transportēšanu svarīga ir pakalpojumu sniedzēja spēja atrast labākos loģistikas risinājumus. Tas ir iespējams, pateicoties plašam apakšuzņēmēju un partneru lokam, tehnoloģijām un izcilai transportēšanas procesā iesaistīto valstu normatīvo aktu vai kultūras savdabības pazīšanai. Jebkurā gadījumā, katra loģistikas risinājuma saturs ir atkarīgs no klienta vajadzībām un līdz ar to vienmēr ir individuāls.
  Uzņēmums veic regulāru mazo sūtījumu (līdz 2500 kg) pārvadāšanu Eiropā, drīkst pārvadāt ADR kravas un, sadarbībā ar partneriem, nodrošina sistemātiskus autokravu pārvadājumus pa visu Eiropu. No Tallinas, Rīgas un Viļņas termināļiem, saskaņā ar grafiku, katru dienu pa regulāriem maršrutiem ceļā
  https://www.ace.lv/kravu-parvadajumi/
  Tuesday, November 12th, 2019
  3:14 pm
  Ārstnieciskās Masāžas Kursi
  https://www.psk.lu.lv/studiju-iespejas/studiju-programmas/arstnieciska-masaza
  Latvijas Universitātes PSK piedāvā unikālu iespēju pieteikties pirmā līmeņa augstākās izglītības studijām ārstnieciskās masāžas programmā. Programmas mērķis – nodrošināt pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības masieru sagatavošanu, ietverot profesionālo un teorētisko zināšanu un prasmju apguvi, vienlaikus veidojot atbildīgu un konkurētspējīgu speciālistu, atbilstoši darba tirgus prasībām.
  Masieris ir ārstniecības persona, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā, un, pielietojot dažādus masāžas veidus, veicina pacienta vai klienta veselības un funkcionālā stāvokļa, kā arī ar veselību saistītās dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos.
  Masieris var strādāt veselības aprūpes un rehabilitācijas iestādēs, atbilstoši iegūtajai profesijai būt individuālais komersants vai pašnodarbināta persona.
  Studiju programmas ilgums ir 2 gadi.
  Tuesday, October 1st, 2019
  2:45 pm
  Viss par auto!
  Šajā forumā apspriežam visu par un ap auto- servisi, modeļi, u.c.
  Thursday, September 19th, 2019
  10:13 am
  Veļas mašīnas
  1tehnika.lv pārdod dažādu sadzīves tehniku no Rīgas noliktavas, bet piegādā visā Latvijā un pat ārpus tās. Pateicoties mūsu kompetencei, spējam iedziļināties tehniskos jautājumos un risināt sarežģītus uzdevumus.
  https://www.1tehnika.lv/velas-masinas/prieksas-ielades-velas-masinas/
  Tuesday, September 17th, 2019
  1:56 pm
  Multiunit dzīvojamie konteineri
  Būvniecības laikā, īpaši nelabvēlīgos laikapstākļos noder dzīvojamie konteineri, jeb tā saucamie moduļi.
  MultiUnit piedāvā jaunus, kvalitatīvus un aprīkotus dzīvojamos un biroja konteinerus un moduļus, kā arī tualetes un dušas sanitāros konteinerus un nepieciešamās pamata mēbeles pēc Jūsu pieprasījuma.
  https://www.multiunit.lv/index.html
  Tuesday, July 16th, 2019
  2:15 pm
  Sūkņu sistēmas Wilo Baltic
  Iekārta ar DIN EN 12050-1

  Pieslēgšanai gatava, pilnībā pārpludināma notekūdeņu pacelšanas iekārta ar cieto frakciju atdalīšanas ierīci. Viendaļīga gāzes un ūdens necaurlaidīga savākšanas tvertne bez konstrukcijas metinājuma savienojumiem, kā arī divas atsevišķi noslēdzamas cietvielu atdalīšanas tvertnes. Savākšanas tvertnes stūri ir noapaļoti, tās pamatne ir slīpa un zemākais punkts atrodas tieši zem sūkņiem. Šādi tiek novērsta nosēdumu veidošanās un nogulsnēšanās kritiskajās vietās. Cietvielas tiek izfiltrētas no šķidruma, veicot sākotnējo filtrēšanu cietvielu atdalīšanas tvertnēs, un savākšanas tvertnē tiek novadīti tikai filtrētie notekūdeņi. Sūknēšanu nodrošina divi iegremdējami, uzstādīšanai sausā vietā paredzēti notekūdeņu sūkņi. Sūkņi ir uzstādīti kā divu sūkņu rezerves iekārta un darbojas paralēlās ekspluatācijas režīmā.

  Modelis „B” ir papildus aprīkots ar automātisku savākšanas tvertnes atgriezenisko skalošanu, kas pastiprina tīrīšanas efektu. Attiecīgo SC-L sērijas vadības ierīci var iegādāties kā papildaprīkojumu.

  Info par šo in citiem sūkņiem un sistēmām pieejama Wilo Baltic mājaslapā-
  https://wilo.com/lv/lv/
  Tuesday, June 11th, 2019
  3:05 am
  Tautas tērpi
  Sezona tuvojas, un ir laiks iegādāties tautas tērpu svētkiem!
  Čaklas rokdarbnieces gatavo krāšņus pērlīšu vainagus, rotā kreklus un villaines. Prasmīgas piegriezējas un šuvējas šuj ņieburus, jakas, brunčus un vīru
  vestes, vīru "svārkus".Katrs tautastērpa komplekts ir vairāku mākslas meistaru veidots. Gatavojam tērpus gan individuāliem, gan kolektīviem pasūtītājiem, gan pieaugušajiem, gan bērniem. Katrs pasūtījums tiek izskatīts un veidots vienreizīgs.
  https://www.anviam.lv/tautasterpi
  Sunday, June 9th, 2019
  6:14 pm
  Būvmateriālu izvēle
  Liekot grīdu, un darot citus darbus saistībā ar celtniecību un rekonstrukciju, viens no svarīgākajiem faktoriem ir materiāli.
  Būvelementi piedāvā augstvērtīgus kokmateriālus katra klienta vēlmēm.
  Būvelementi piedāvā meža izstrādes un kokmateriālu transporta pakalpojumus Latvijas teritorijā. Piedāvājumā ir arī dažāda tipa kokmateriāli un
  zāģmateriāli, kurus var izmantot celtniecībā. Iepērkam mežus un cirsmes teritorijas. Vairāk informācija šeit- https://www.buvelementi.lv/

  Current Mood: busy
  Thursday, May 9th, 2019
  2:14 am
  Garda kafija
  https://www.coffeebritt.eu/ Piedāvā gardāko kafiju dažādām gaumēm. Gan maltā, gan kafiju pupiņas un dažādas eksotiskās tējas.
About Sviesta Ciba