kramers

Draugi

You are viewing the most recent 10 entries

23. Jūlijs 2024

krii @ 22:27: ... būtu inčīgi, ja Eiropas Savienībā būtu savulaik iestājies Vatikāns. Un tad uz pusgadu kļūtu par prezidējošo valsti, ieviešot kontracepcijas aizliegumu, obligātu dalību dievkalpojumos utml.

22. Jūlijs 2024

lavendera @ 16:22: kaudze ar makšķerlietām 40 km no Rīgas
Sakārtoju saimniecības māju, secinu, ka man ir trīs četri makšķerkāti, spoles, āķi, auklas, vizuļi, murds, tīkliņš, zivju iebarojamie maisījumi neattaisītās pakās, mākslīgās zivtiņas un vēl visāda figņa, ieskaitot divus pārus 45. numura gumijnieku un makšķernieka drēbes.
Es negrasos makšķerēt, vīrietis-makšķernieks man nav uzradies, kā to visu saprātīgi notirgot? Tak ne jau pa vienam vizulim sludinājumportālos likt. Aizņem veselu kaktu. Varetu teikt, pat glaunas lietas.

Vēl ir bērnu autokrēsliņš un velokrēsliņš un divi bērnu velosipēdi.
Ir arī vesels lērums vīrieša drēbju, bet to es pagaidām neaiztieku. Prioritāte šobrīd ir tie divriteņi un makšķerfigņas.
Vēl ir padomju laika koka distanču slēpes. Dažāda garuma.
Ir arī šādi tādi bitenieka piederumi, bet jau maz.

21. Jūlijs 2024

krii @ 23:30: Bet neviens taču nemīl Kamilu Harisu!

17. Jūlijs 2024

lavendera @ 15:16: Aiz tīrās ziņkārības vakar ielīdu youtube palasīties komentārus zem krievu pareģu video, kur neovangas sola briesmu lietas pasaulē "pēc tam, kad Ukraina iekļausies Krievijas sastāvā", un kas gaida Baltijas valstis.
Ļoti dominējošs viedoklis komentāru tūkstošos:
"Mums nemaz nevajag to nožēlojamo Tribaltiju, viņi tur paši iznīks, viss viņiem iet uz postu, viņi, nepateicīgie, mums pat paldies nepateica par to, kā mēs viņus visus padomju gadus uzturējām, kā viņi dzīvoja uz mūsu rēķina, dzīvokļus viņiem uzcēlām, fabrikas, viss no mums tika viņiem vests, lai šie trekni dzīvotu, nevajag mums tādus, viņi jau tagad gatavi lūgšus lūgties, lai paņemam atpakaļ, paši nevar izdzīvot. Neņemsim!"
Laikam jau tas viedoklis dominē ne tikai komentāros vien, jo arī mana bijusī draudzene reiz sāka kaut ko tādu vāvuļot: "Vai tad jums padomju laikos slikti bija? Mēs jums rūpniecību attīstījām..."

16. Jūlijs 2024

dienasgramata, posting in pajautaa @ 14:08: kāds atceras, kam bija veltīta Cibas kopiena (c)arii_zakjiits?

15. Jūlijs 2024

lavendera @ 17:22: tieši šodien sagribējās ielikt šo linku :)
mazohists uzspiedīs.

https://www.youtube.com/watch?v=TF6LzYdJrQ0

lavendera @ 12:46: Pavisam netīšām kādā no ceļojumos pieskricelētiem blociņiem atradu pierakstītu to ideālo lūpukrāsu, kuras zīmolu nekādi nespēju atcerēties, vienīgi, ka pirkta Skandināvijas lielveikalā, smaržīga, melnā tūbiņā, virsū vīrieša vārds uzvārds (konkrētais tonis jau nu gan diez vai vēl eksistē). Helsinkos!
Joe Blasco. Pierakstīts vēl "satin", diez vai tas ir toņa nosaukums.
Nu un kur es to tagad lai pielaikoju?

13. Jūlijs 2024

pelnufeja, posting in pajautaa @ 13:38: Sveiciens!

Zinu, ka tiešsaistē ir vietas, kurās atrodamas brīvpieejas bildes, proti, bildes, kuras netiek aizsargātas ar autortiesībām un kuras drīkst izmantot savām vajadzībām. Man ir jautājums, vai kaut kas līdzīgs eksistē arī mūzikas gadījumā. Ir tā, ka vienam mākslas projektam vajadzētu ilustrēt safilmētu materiālu ar vilciena un ūdens skaņām (youtube tādi materiāli ir kaudzēm), bet, iedomājos, vai ir tādi ieraksti, kurus es legāli drīkstētu izmantot un publiski rādīt gan Latvijā, gan jebkur citur. Pati nevaru ierakstīt, jo vairs nav daudz laika, un nav iespējas ierakstīt pietiekami labā kvalitātē.
Ja zināt vietnes, kur apkopota brīvpieejas mūzika (dziesmas), arī par to priecāšos.

virginia_rabbit, posting in pajautaa @ 12:53: kāds nevar izīrēt dzīvokli uz dažām dienām kaut kur centrā/brasā Briseles sievietei ar 2 meitām bērnudārzniecēm? jebkurā laikā starp 22/07 un 19/08
(viņām ir māja Saldū, bet grib paciemoties Rīgā)
(par samaksu)

11. Jūlijs 2024

str @ 08:05: Steidzami vajadzētu atrast kādu nīgru seriālu- tipa Peaky blinders.
Idejas?

Powered by Sviesta Ciba