Journal   Friends   Calendar   User Info   Memories
 

http://journal.bad.lv/users/kora

7th December, 2004. 3:09 pm. Tuvojas Ziemassvētki!

Mazliet vairāk kā divas nedēļas, un Ziemassvētki būs klāt. Mēneša sākuma sniegainais laiks bija uzdzinis īstu svētku izjūtu, sāku jau pirkt dāvanas, kas man tik agri nav raksturīgi. Bet tagad, kad viss tik pelēks un tumšs, negribas vairs neko. Vairākus gadus man uz Ziemassvētkiem nāca virsū "melnie", besījos par tām dziesmām un reklāmām, kas saistījās ar šiem svētkiem, bet pagājušo gadu tas kaut kā izpalika. Ceru, ka šī labā tradīcija tā arī turpināsies. :)

Make Notes

24th November, 2004. 4:40 pm. Cik sen nav rakstīts!

Nekas īpašs jau vēl nav noticis - meklējam jaunu dzīvesvietu, varbūt Ziemassvētkus šogad sanāks svinēt jaunās mājās.
Par savu prieku jau esmu informējusi mammu un darba devēju, bet tā īpaši vēl ar to neplātos - varbūt sava veida māņticība.
Tagad uz gada beigām iekrājušies šādi tādi darbiņi, arī lielie kursi iet uz galu - pēdējie mājas darbi, prakses atskaite jāraksta. Diezgan saspringts periods. Laikam tādēļ arī nesanāk te īpaši bieži ciemoties.

Make Notes

25th October, 2004. 4:58 pm.

Vakar bija jauka svētdiena, nekāda stresa, nekādas skriešanas. Pusi dienas novārtījāmies pa gultu un skatījāmies televizoru. Ēdu visu, ko vien sirds kāroja un priecājos, ka mana apetīte pilnos apmēros ir atgriezusies.
Izrādās, mana vīrieša māsai arī ap to pašu laiku bērniņš gaidāms. Bet viņa gan ne visai labi jūtoties.

Make Notes

19th October, 2004. 4:11 pm. Uhh!

Visu laiku tāāds nogurums. Gribas tikai gulēt. Un vēl tik bieži jāstaigā uz slimnīcu! Visādas analīzes un pārbaudes. Nogurdinoši. Ļoti nogurdinoši...

Current mood: tired.
Current music: Nora Džounsa.

Make Notes

14th October, 2004. 10:00 am.

Nevaru saprast, kāpēc daži cilvēki nekad nekļūst pieauguši? OK, es varu saprast bērnišķīgu prieku, varbūt arī naivumu, bet ne bērnišķīgu bezatbildību un egoismu.

Current mood: sad.
Current music: U2 "One".

Make Notes

11th October, 2004. 4:27 pm.

Darbā pie datora bija nolikts biezpiena sieriņš. Staigāja te bērni un mans sieriņš pazuda. It kā nieks, bet tomēr kļuva bēdīgi. :(

Make Notes

8th October, 2004. 10:05 am. aizdomas apstiprinās!

Vakar biju pie ārstes - 6.nedēļa. Taisīja ultrasonogrāfiju un es pat varēju apskatīt to, kas vēlāk būs cilvēciņš. Tētuks arī dikti priecīgs, staigā apkārt smaidīdams. Es esmu palikusi šausmīgi emocionāla - varu raudāt katru vakaru par neko. Iedomājos smuku bērņuku - raudu, iedomājos, to ka manī kaut kas aug - atkal raudu, bet ne jau aiz bēdām. Es pat nezinu, kāpēc. To laikam sauc par aizkustinājumu. Bet tomēr baigi jocīga sajūta, kad esi stāvoklī.

Read 2 Notes -Make Notes

30th September, 2004. 11:42 am.

Kādu nedēļu kavējas reizes... Esmu jau paspējusi visu ko izdomāties, kaut gan var būt dažādi iemesli, kāpēc tā - nesen izslimojos, esmu pēdējā laikā arī panervozējusi, bet galvenā doma jau protams - kaut kas ir nogājis greizi un tagad esmu stāvoklī. Principā jau emocionāli bērniņam es būtu gatava, bet patreizējā situācija gan nešķiet tā piemērotākā. Šis nav īsti tas cilvēks, ar ko es gribētu bērnu. It kā mēs jau gandrīz gadu satiekamies un viņš ir jauks, mīļš un mums lieliski saskan dažās jomās, bet...
Vakar ar viņu parunājos par šo tēmu. Viņš teica, ka tikai priecātos, ja es tiešām būtu stāvoklī, es viņam esot ļoti mīļa. Ir patīkami, ka varu ar viņu rēķināties.
Būtu jau jauki tāds mazs knīpuks. Un tagad, kad māsīcām vienai pēc otras uzrodas bērniņi, pat pārņem tāda balta skaudība. Tomēr laikam jau es būtu priecīgāka, ja man būtu tā iespēja ieplānot un ar prieku sagaidīt bērniņu, nevis tā netīšām pie viņa tikt.

Read 3 Notes -Make Notes

23rd September, 2004. 12:49 pm.

Šodien internets galīgi bremzē. Kāpēc gan tādi nieki mani spēj nokaitināt? Kaut gan - nu jau oma kopumā ir laba.
Vakar svinējām manam deju partnerim vārda dienu. Jauki pasēdējām. Drīz jau būtu jāatsākas mēģinājumiem - nevaru vien sagaidīt. :)

Current music: Līvi "Saldus saule".

Make Notes

20th September, 2004. 10:32 am.

Sākas jauna nedēļa. Man priekšā divas atvaļinājuma nedēļas. Spīd saulīte, viss it kā ir kārtībā, bet jūtos slikti - varbūt rudens "melnie" iestājušies... Neko negribās, bet, ja gribās, tad pati nevaru saprast - ko. Eh!

Current mood: depressed.
Current music: Enigma.

Make Notes

Back A Page