tagad draugi arhīvs info LJ
profile
klaide
User: [info]klaide
Name: klaide
Website: LJ
links
calendar
Back Jūnijs 2017
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Draugi
watt
[info]watt
lieku M. gulēt.
- labu nakti, tēti
- labu nakti, meitiņ
(miegot ciet) - labu nakti, spilventiņ

Tags:

elina
[info]elina
Ar dažām Tori Amos dziesmām ir tā, ka viņas pat no sākuma aizslīd garām nepamanītas, bet tad pēkši - bladāc un tu to dziesmu beidzot saklausi un sēdi tāda apstulbusi ar asarām acīs.
"The Power Of Orange Knickers" - JĀ
mafia
[info]mafia
Izmazgāju suni, uz slapjās flīžu grīdas saslīdējos kā pīle uz ledus, gandrīz iebraucu ar galvu sienas skapja milzīgajā spogulī, par laimi tikai ar kāju, un sasitu tos abus - i spoguli, i kāju. Auč. Laime nelaimē un tā tālāk. Tās slapjās flīzes blaaa!
elina
[info]elina
I guess it's all about my pride
I want to be there at the kill

Mūzika: DG

morraa
[info]morraa
Tātad, mūsu darbā katru gadu notiek aptauja kuras mērķis ir izfigurēt vai kādam ir augsts stresa līmenis, mentālas problēmas vai garīgā saslimšana.
Tas viss ir labi, tests ir garš un galīgi bezjēdzīgs nav. Ja rezultāti pārsniedz noteiktu līmeni, tad sistēma nosūta īmeilu, ka, redz, esot pārāk augsts stresa līmenis un garīgo saslimšanu risks, tāpēc, redz, ir jāpalīdz sev pašam un jātiek ar to galā.

- Doktor, man liekas ka uz mēness sēž velns un stāsta kas man jādara, bet mans darbs ir citplanētiešu sazvērestība, esmu noguris no tā visa un gribu nomirt.
- Ō, nu nekas, izejiet ārā, pastaigājiet, padomājiet par ko labu, gan jau ka pāries! Ir jau sevi jāsargā mazliet! Tā jau nevar!