tagad draugi arhīvs info LJ
profile
klaide
User: [info]klaide
Name: klaide
Website: LJ
links
calendar
Back Jūnijs 2017
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Draugi
mafia
[info]mafia
Redzēju kā priekšā braucošais nobrauca kaķi, kā viņš vēl raustījās un locījās, tas pat nepiebremzēja, mēs apstājāmies, nonesām no ielas un sagaidījām, kā viņš nomirst. Šausmīgi . "Guli kaķīt, guli" :'(
maya
[info]maya
Beat this!

Tikko pārguruma un steigas dēļ nejauši nopirku sev biļeti uz sarunu pašai ar sevi.

Lūk, kāpēc ir svarīgi mājas lapās likt dažādas bildītes pie dažādiem notikumiem, nevis, piemēram, ielikt tās izrādes bildi, kuru es gribu redzēt, pie kaut kāda fakin artist talk. https://www.liftfestival.com/events/artist-downloads-2018

Londonā liepas jau noziedējušas.
pzrk
[info]pzrk
Par godu futbola čempionātam* un Trampa-Kima draudzībai
divi_g
[info]divi_g
Attiecības makteni nostiprina apziņa, ka tu ar saviem tarakāniem esi otram/i* apnicis apmēram tikpat, kā viņš/a* tev.

* latviešu valodā politkorektuma vārdā vajadzētu ieviest dženderneitrālu gramatisko dzimti

Tags:

maya
[info]maya
Izlasot Barbalas ierakstu par Itāliju un tur jau esošos ieteikumus, spontāni ņēmu un nopirku biletes uz Milānu septembra divdesmitceturtajā dienā. Būs laiks nedēļas divas klejot. Tikai tagad jāsaprot, kur un kā un varbūt pie kā. Bet vakar man bija artist talk par filmām divu stundu garumā Londonā Summerser house studios. Par kuru biju nobijusies līdz nelabumam, bet viss notika brīnišķīgi un ļaudis nāca klāt un teica paldies. Aiz loga te Pekhamā šobrīd zied jasmīni un kļavas pilnas degunu ķekariem. Sajūta kā Āgenskalnā.
Pirmizrāde pēc 25 dienām. Lai nu lapsu dievi stāv mums klāt.
elina
[info]elina
kā vasara, tā gribās uz Latgali.
divi_g
[info]divi_g
Btw, aizvadītajā nedēļā konstatēju, ka briedums atnācis - kad no žāvējamā plauktiņa (apmēram acu augstumā) krita Lielais Nazis, nevis mēģināju ar roku noķert vai ar kāju pabāzt apakšā, lai neieduras grīdā, bet atlēcu atpakaļ. Labāk vēlāk, nekā nekad!

Tags:

chaika
[info]chaika
man laikam pirmetusies alerģija no papelēm - kā izeju ārā, tā maza asariņa un šņurkatiņa :0
elina
[info]elina
Ziniet, kas ir krīpī? Stēvija. Viņai piemīt tādi after waves. Attiecīgi - ja es ēdu kaut ko, saldinātu ar stēviju pirms 3 dienām, tad nu jau ir pilnīgi ierasti, ka pēkšņi sajūtu saldumu mutē arī pēc šī ilgā laika. Mūžīgais saldums! Bet citādāk diena ir izdevusies, jo Sense8 BEIDZOT iznākusi pēdējā sērija. Vakarā domāju aizbraukt kaut kur palidināties ar dronu.