.visi mazi dzīvnieciņi pušķīti sien astītē

Jaunākais

19.6.18 17:19

Gāza visu laiku, kamēr bijām ciemos uz izlaidumu, tīri nopriecājos, ka nebūs jālaista šovakar. Pēc tam sāka pūst, kad pārbraucām atklājās, ka viena no mazajām, nesen ieaudzētajām petūnijām no poda ir vienkārši aizpūsta prom.

18.6.18 01:15

Iekārām vēl divas kastes balkona ārpusē. Liekas, ka esmu drusku tikusi ārā no tā elles loka, kas paredzēts dārzniekiem-entuziastiem - sēt-piķēt-pārstādīt-pārstādīt. Pat samazināju podu skaitu par nepilniem 30. Aizvācu/iztukšoju pēdējās kastes no pārcelšanās. Ja neskaita vēl 4 sagruntētus audeklus, šķiet neko sevišķi vairāk mēneša laikā neesmu izdarījusi. Pēc uzkopt, savākt, novākt maratona vakarā aizrakos arī līdz ritenim un nosvinēju finišu ar sezonas pirmo izbraucienu.
Tagad man ir tieši pāris dienas visā šajā sakoptībā pastrādāt, pirms atkal sākas šurpu turpu pārbraucieni starp galvaspilsētām.

Un man ļoti patīk mājāsnākamais ceļš ar maijrozītēm gar žogiem, ielas bez ietvēm, asfaltētas gan, bet citādi kā kurā katrā ciemā. Tas drusku piegludina manu nepatiku pret galamērķa izskatu.

12.6.18 03:27

Piknika atjaunošana bija ļoti laba doma.

Un tas nekas, ka pirmdienas rīts pēc tam bija
- es nekur nevaru astoņos aizrāpot.
Un
- kas tie tādi par asiņainiem viesnīcas palagiem?
- no nobrāztiem un - ai, tas taču sīkums, sadauzītiem elkoņiem, protams.

Ļoti labi, tik vai tā.

6.6.18 05:58

Iespiedu vienā diennaktī braucienu uz Rīgu un atkal atpakaļ, pēc deviņām ļoti niknām saliektu ceļu stundām jau sāku apšaubīt, vai tiešām vajadzēja. Bet tad tiku līdz jūrai, paspļaudīju ķiršu kauliņus mājupceļā un satiku kārtējo ezi. Un kārtējo reizi mazliet apmaldījos. Un lai gan šeit man tas patīk, jo ir viegli atkal atmaldīties, drīz sākšu domāt, ka kapiņiem ir savs vadātājs.

6.6.18 05:27

Ha, izrādās mēs nemaz pa īstam nedzīvojam pilsētā. Ielai, protams, ir nosaukums, tā ir kartē un tādā garā, bet, piemēram, ielas apgaismojums jau ir teritorijas īpašnieku/īrnieku privāta problēma un gan jau arī ielas remonts. Proti, pilsēta nav iebildusi pret jaunas ielas izbūvi kvartālā, bet nekādu saistību ar to neuzņemas.

2.6.18 17:51

2arpus nedēļas, esam gandrīz izkravājušies.

Smīkņāju, labi, ka otrais stāvs, citādi diezgan konceptuāli - istaba ar balto apdari, centrā es divas nedēļas līdz elkoņiem melnzemē. Sa/pār/iestādīti 140 puķu podi/podiņi/kastes, izretinot pa palodzēm un balkonu nemaz neizskatās tik daudz. Rabarberi, zemenes, avenes, mellenes, gurķi, pupiņas, papardes, pāris kartupeļi un tā tālāk. Šis tas ziedošs arī pa vidam. Pagaidām vienīgās, par kurām mazliet šaubos ir peonijas, cimperlējas, nevar saprast turpinās augt vai nē.

Pagaidām precīzākais rajona raksturojums, no dzirdētajiem, laikam šis -
sākotnēji igauņu privātmāju rajons, pēc tam te sāka ievākties krievi, kuri negribēja dzīvot kopā ar daudzstāveņu krieviem. Un vēl pēc tam igauņi pārstāja šurp pārcelties.

Cita dzīvā daba - vakara pastaigās esmu satikusi lapsu un gandrīz katru reizi vismaz vienu ezi.

7.5.18 23:59

Šovakar satiku pagalmā ezi. Satiku gan no mana skatpunkta. Pēc cienītā snaudēja domām, es vienkārši barbariski ielauzos viņa jaukajā komposta/žagarkaudzē "pie beigtā baloža" ar savām rabarberlapām. To man pavēstīja ar klusu propellerrūkoņu un dažiem šņācieniem.

5.5.18 03:09

Vai tu zini kādu latviešu dzejnieku?
- Rainis
Un vēl?
- Anastasija

/igauņsarunas/

4.5.18 18:36

pārcelšanās par nedēļu pārcēlusies, bet ipomejas aptrakušas - aug pa 5 cm dienā, apšņikāt arī žēl, ja visu laiku lūdzos lai izdīgst, tad tagad kušinu, lai piebremzē, paciešas, pārstādīt vēl nevaru un aizvest arī kaut kā jāvar. citi laksti par laimi rāmāki, aug piedienīgos tempos.
atkalām nekad neatkausēto ledusskapja saldētavu, pēdējo kasti jau bija jāatdala ar āmuru. beigās visi veseli, ledusskapis lēnām iztek peļķītē un krājumi evakuēti uz pagaidu dzīvesvietu.

noskaidroju savu vidējo grāmatu iekrāšanas tempu - kopā 12 kastes, 3 no tām manas (pusotra gada laikā)

30.4.18 19:25

Brīvdienās izraku daļu sniegpulksteņu, rabarberu un vēl kaut kādus lakstus. Varbūt kaut kas iedzīvosies/sadzīvosies podos. Vismaz būs sajūta, ka daļa dārza ir pie manis.
Ironiski, ka pēc tam labi daudz lakstu izraka arī kaimiņa draudzene, kas te ciemojās tikai brīvdienās.

Termiņš ir pēc divām dienām, krāmēšanās tik vien kā viena salocīta kaste. Pēc brīvdienām arī vēl mazliet skumjāk.
Mazās kafejnīcas katrā otrajā pagalmā, kur visi gatavi stundu stāvēt lietusgāzē pēc pašceptiem burgeriem, utu tigus un cukurvate, bērni, suņi līdz ausīm pa dubļiem un šūpoles.

Šodien pievilku ķeksīti arī valodas kursu pirmajam posmam.

22.4.18 15:27

palikusi nedēļa, kravāties vēl neesam sākuši, tikai ik rītu satrūkstos no banānkastu (runā, tās esot izturīgākās grāmatvešanai) grēdas pie gultas un katru vakaru pa tumsu apdauzu pirkstus pret nesalocītajām kastēm koridorī.
kaimiņsētas gailis tikmēr, kad vien nebāž tārpus aiz vaigiem, nevar rimties dziedāt - pirmoreiz izlaists brīvsolī pa visu dārzu.

20.4.18 17:40

Tā. Ciba (atkal)atvērta, sviestmaizes sasmērētas.

(kaut kā jau to Tallinu būs jāsagremo)

14.8.15 22:04

.tas prieks, kad atrodi miruša autora jaunu nelasītu grāmatu

18.3.15 01:44

.skaic' ka vajadzēja palikt zilākalnā, tās pašas z-blāzmas pēc kaučvaj!

17.3.15 23:02

.kulturālas baumas -
no lielas gleznošanas Goija kļuva kurls

4.2.15 11:53 - .nozares kretīnisms

izejot pa durvīm, vispirms nopētīju uz mani žvankstošā džeka rasela adītā vamzīša rakstu

3.2.15 13:58

[un tātad, kā jau es te vakar sāku, pirms mani rupji pārtrauca ieraksta vidū..]
piemīlīgs un loģisks jaunās pases turpinājums (papildinājums) būtu iecerētā personas koda nomaiņa uz tautasdziesmu, katram pilsonim pa četrrindei.
(st. citu - mums joprojām taču pastāv arī nepilsoņa pase, vai ne? tad kur nozūmēti tai pienākošies jaunākie estētiskie identitāti apliecinošie uzlabojumi, nu tur - vaļenki, palmas, arbūzi/mandarīni un tamlīdzīgi)

3.2.15 13:26

.mm.. tagad viss varētu smuki uzkārties vēlreiz, kad visi metas arhivēties,)
bet prieks un atvieglota uzelpošana tik vai tā

9.1.15 08:58

"..acis zilas kā limuzīns pēc negaisa"

(latv.tautas pasakas viegli pārklausītā versija)

27.12.14 18:21

.aiz loga jaunā gada trial versija
Powered by Sviesta Ciba