es pārāk daudz domāju
17 Janvāris 2009 @ 20:54
 

tik piemīlīga
luke wilson & drew barrymore
 
 
jūtos: feini
klausos: Placebo - Special Needs
 
?
 
es pārāk daudz domāju
13 Janvāris 2009 @ 21:09
patriotisms augstos toņos. vai arī nē.  
Latvijas patrioti - dziedoši sadzērušies urāli.
mamma pateica,lai tos visus sukas savāc un ved uz Jelgavu - mums nesen iztukšoja vienu no citumiem un vietiņas mums ir atliku likām.
esmu tik nikna uz tiem cilvēkiem,kas cer,ka mētējot bruģakmeņus,pudeles, policijas mašīnas, dauzot policistus un korespondentus, viņi atlaidīs saeimu. PRETĪGI. patriotisms? ne šuda tur no patriotisma - debīlisms, un neslēpts vēl pie tam.
apzaga lb veikalu vēl , sukas tādi, pareiz, drosmītei jau vajag. slimie.
menti tagad tēlo Spartaaaa. lohu,kas dirsās ar mentiem savāca. mamma gavilē.
bet nu kamōn, atšaut tos sukinsinus.
ai es esmu nikna.
Es mīlu Latviju un es saprotu,ka saeima rīkojās debīli, bet tas,ka policijai vajadzēs jaunas mašīnas, rīgai kapitālo tīrīšanu un saeimai jaunus logus, rada tikai izdevumus.

kā var būt tik stulbs.

arlabunakti Latvija, ceru pamosties valstī,kurai vēl būs galvaspilsēta un būs par dažiem nekam nevajadzīgiem "patroiotiskajiem" urāliem mazāk. un policija - turās. es sen neesmu bijusi tik līdzjūtīga un naidīga vienlaicīgi.
 
 
jūtos: es varētu kādu nosist
klausos: Ziņas
 
2 | ?
 
es pārāk daudz domāju
13 Janvāris 2009 @ 16:44
ledus diena  
šorīt bija vājprātīgi skastas debesis. no sākuma tādas oranžīgi rozā, tad koši dzeltenas, tad gaiši dzeltenas un eigu beigās baltas ar zilu un pelēku. tā sagribējās to iemūžināt, žēl pilnīgi.
 
 
jūtos: mm
klausos: Paramore - We Are Broken
 
?
 
es pārāk daudz domāju
12 Janvāris 2009 @ 19:47
atkusnim ir mīnusi. plusi ir tikai vasarai.  
visbriesmīgākais ir peļķes, kuras izskatās pēc ledus, bet sastāv no ūdens.
es trīs rezies tādā preteklībā iekāpu un man abi zābaki tagad līdz potītei slapji.

un vēl viena drausmīga lieta ir tad,kad sniegs no pļavas/zāliena nokūst, bet suņu kakas paliek.
tik tikko neiekāpu kādā no brūnajām dāvaniņām.

kakas & ūdens

pļurft-tļfurpt
 
 
jūtos: guess
klausos: Placebo - The Bitter End (?laikam)
 
2 | ?
 
es pārāk daudz domāju
09 Janvāris 2009 @ 18:38
pelēkā pumpa un citi zvēri  
laimīgā diena. viens bioloģijā plus vācu valoda. drausmīgi lepojos ar sevi, vieninieks ir superīga atzīme. sapisa visu dienu, bet es jau nesūdzos.
Veco paziņu satikšanas diena (!) un tāda pārstaigāšanās,ka pat neko sakarīgu nevaru uzrakstīt.
starpcitu, paķer 18 santīmus un bizo uz Rimi iepirkt tādu apaļu maizi ar cauru vidu un magonēm virsū. vai nu man drausmīgi gribējās ēst vai arī tā patiešām bija viena garšīga maizīte. (vairāk gan sveros uz to pirmo)

juris mūs mīl,jo šodien atkal bijām pie viņa uz slimnīcu. klasesbiedru mīlestība, kāda runa.
 
 
klausos: tī vī
 
?
 
es pārāk daudz domāju
08 Janvāris 2009 @ 20:30
skaisti, ne?  

couch potatoes. tas ir cilvēks,kas visu dienu neko nedara (ķip es brīvajā laikā). dīvāna kartupelis. nē, nu patiešām.

[19:15:06] k saka: skaisti :D
[19:47:23] k saka: skaistīī.
[20:17:14] k saka: skaisti.
[20:20:01] k saka: skaisti

 
 
klausos: Linkin Park - Forgotten
 
4 | ?
 
es pārāk daudz domāju
08 Janvāris 2009 @ 19:15
neesi dīvāna kartupelis, dood.  
es tā sapratu,ka tas hit counteris ne velna neskaita. mēsls, man patīk,kad skaita.
klases biedrs vakar bija malacis un ejot (!?) salauza kāju. šodien piecu meiteņu kompānijā gājām par viņu priecāties uz slimnīcu. divas stundas norēcām slimnīcā, un ar kājiņām gājām atpakaļ uz pilsētu. protams man paspēja sasalt/nosalt/iesaldēties visi locekļi un orgāni, jo šeit nav nekāda rīga, šite autobuss ir jāgaida nolādētas divdesmit piecas minūtes (lai arī cikos Tu būtu pieturā),un šitajā super zaķīgajā laikā autobuss ir tik piebāzts, ka jāsāk domāt, vai labāk nebūtu jāgaida nākamais. (respektīvi-jāstāv vēl 25 minūtītes pieturā. kāpēc gan ne, galu galā arā bija tikai mīnuss 9 grādi pēc celsija un jūtīgi man bija vesela puse manu locekļu.)
sen zinām fakts,ka jelgavā nedzīvo līdz galam veseli cilvēki, bet nu šis jau pārspēj visas robežas. gājām pāri tiltam un uz Lielupes sēdēja kādi trīsdesmit bļitkotāji (ekskjūzmī, zemledus makšķernieki). un galvenais,ka visi vienā čupā. vienkārši smieklīgi. ļoti atvainojos,ja šo lasa kāds zemledus makšķernieks, bet kaut ko tādu darīt ir negudri. diez bļitkotājiem vajag makšķerēšanas licenses?
ak, man taču nav ko rīt darīt. ā jā parezi, lai kaut ko darītu taču vajadzēja naudu. neesmu neko tik sen darījusi,ka tas man piemirsās. bet arī ar naudu man nebūs ko darīt. apburtais loks.

ļoti svarīga šodienas informācija - es no rīta autobusā sēdēju blakus urālam. un arta angļu valodas stundā izsecināja,ka urālu kalni ir metafora. un lai ko arī neteiku fizikas skolotājs, mēs esam gudras. vai arī nē.
 
 
jūtos: watch me, bitch /lil wayne/
klausos: Lin Wayne "Carter III" ; P!@tD- Hey Moon
 
2 | ?
 
es pārāk daudz domāju
07 Janvāris 2009 @ 20:24
man garšo ēst. garšo pēc vēl. uzrakstīt ko Tu par to domā būtu ūberjaukulīgi  
[20:02:51] k saka: nabaga čaleklis
[20:05:36] k saka: nabageklis.
[20:05:40] k saka: nabeklis.
[20:05:43] k saka: nablis.
[20:05:52] k saka: nabs.20:24@klab.lv k saka,ka nav īpaši gudra.

sveika pasaule. es ir un būs. iepazīstamies. domāju,jā. es neesmu īpaša. man nepiemīt īpašas spējas (izņemot spēju aizsniegt degunu ar mēli) un es neizceļos uz citu īpašo cilvēciņu fona. es vienkārši esmu. īsti normāla jau es arī neesmu. mani draugi tam ir tiešs pierādījums. mums visiem nekas nav kārtībā, mēs dzeram un dzērumā runājam gudrās runas un priecājamies viens par otra stulbumu. tā ir mīlestība, ka es jaums saku. vispār es neko nejēdzu no rakstīšanas,lai gan šīs, atzīšos,nav mans pirmais žurnāls, un domāju,ka arī ne pēdējais, jo man ātri apnīk un pārmaiņas dzīvē ir nepieciešanas. neviens neteica,ka man jāraksta sakarīgs teksts, jo man tas īpaši nepadodas. toties man padodas skaitīt līdz desmit. jums to vajadzētu redzēt! tas ir apbrīnojams skils. pati iemācījos. (ar nelielu mammas palīdzību, bet tas nemaz nav būtiski). nu labi, pietiks par mani, parunāsim par mani. banālais jociņš, toties 14 gadniekus šitā diezgan feini var sasmīdināt. eu, vispār man ir skils arī uz smīdināšanu. kad uztaisu kāmīša sejas izteksmi, reti kurš var atturēties no smīniņa.
man bija idejas ko par sevi rakstīt, bet viņas 'pēkšņi pazaudējās.
par mūzikas gaumi (bezgaumi) arī varu parunāt. tad nu.. man tādas nav. nezinu otru tik dažādu-šitu-klausošu cilvēku kā es. tāpēc nevajag brīnīties par to,ka european shit redio hitus pārzinu kā savus piecus (lai iet visi desmit!) pirkstus, mans mp3 ir pārbāzts ar viskautko smagu un brīvajā laikā brīvi padziedu līdz latviešu hip hopam. ej nu saproti, saukt par pokemonu (oj nu paldies, es Tevi arī ļubļu) vai vienkāršī par mūzikas mīlētāju. (nevajag pārspīlēt, lr2 un tokio hotel lai paliek citiem mūzikas mīlētājiem.)
btw, es nemāku rakstīt. galu galā, neviens tos vārdus pa burtiem vairs neburto, bet gan skatās uz pirmo un pēdējo,kas man (ja paveicās) parasti ir vietā. vidus taču nevienam neinteresē.
es pārāk daudz muldu, es zinu. un šeit pārāk daudz rezies ir vārds `es`. bet tā kā šīs, galu galā ir mans apraksts, iepazīšanās sludinājums , ievads manam žurnālam, sākums skaistai draudzībai (es aizveros), tas ir piedodami. labāk mani nepiedraugot,ja ir iebildumi pret manu aprakstu,jo, ja nepatīk šis, nepatiks arī manis skaistie nākamie ieraksti. blā lā lā.
tāā.. ko vēl? ja brīnumainā kārtā kāds vispār šito izlasīja (jā, starpcitu ģeniāla doma.. ja kāds vispār izlasīs.), tad nāksies beigt,jo man pazuda ideja. (vienkārši viņas mīļākā spēle uzreiz aiz twistera ir paslēpes..)
 
 
jūtos: orange and blue all over
klausos: Linkin Park "Minutes To Midnight"
 
4 | ?