11 July 2018 @ 08:50 pm
 
noskatījos futbolu, lai varētu atvest iedzērušo darba biedru uz mājām
ar tik jaudīgu sporta auto nebiju braukusi (mersedes kabriolets), šis man teica, ka kādreiz, kad ir vajadzība un laiks, varu izmantot. es atbildēju: kūlest madchen in die Statt.
otro puslaiku skatījos turot klēpī un glaudot mazsunīti Lotti
 
 
07 July 2018 @ 08:25 pm
 
gara diena
pirmā 1 h izjāde, ir daudz ko apgūt.
par katru pagājušo dienu ir gandarījums, šķiet, ka man šeit tik tiešām bija jānonāk. liktenis, veiksme, paldies
 
 
07 July 2018 @ 01:23 am
 
Izvākšanās noritēja vieglāk nekā biju iedomājusies. Viņš raudāja tikai pirmās 10 min un pēc tam savācās un sāka palīdzēt krāmēt grāmatas. Es jutu izteiksmīgu tukšumu. Tiesa brīžiem uznāca nožēla par to, ka nākas pamest tādu komfortu un ērtības un tagad jāmazgā drēbes veļasmašīnā, kurai vienīgais režīms ir 4 h pēc kurām tā uzkaras un izmet laukā pilošu kaudzi, kura žūst mūžību.
16 gadi tomēr ir pārāk liela starpība. Acīmredzot. Man.
Es pārāk bieži jutos kā viņa meita nevis sieviete.
Mātei ar viņu mazāka starpība un viņa arī neliekas mierā ar pārmetumiem, akcentējot manu kļūdaino lēmumu. Kā var pamest tik labu cilvēku? Viņai viņš ir labākais draugs kāds man jebkad ir bijis.
Bet zinot šī labā cilvēka noslieci pēc attiecību pārraušanas vairākus gadus dzīvot celibātā, mēģināju viņu iedrošināt ielādēt tinderi vai apmeklēt kādus dejas kursus, kur varētu satikt foršas sievietes, bet viņu tas aizvainoja. Viņš to salīdzināja ar situāciju, kad nomiruša mājdzīvnieka vietā vecāki nākamajā dienā uzdāvina tādu pašu un cer, ka bērns aizmirsīs sāpes un atkal izjutīs iepriekšējo mīlestību. Bet tā tas nekad nenotiek.
Nu ok.


Bet kopumā es jūtos nenormāli laimīga pēc izvākšanās. Izmetu ļoti daudz mantu. Tas vairāk attīrija tieši mentālo telpu. Iekšās jauns svaigums un brīvības sajūta.
 
 
04 July 2018 @ 09:03 pm
 
zirgs man uzkāpa uz kājas
ļoti paveicās, ka nav nekas lauzts utml

mācība - vienmēr stallī vilkt kurpes. es varu būt lietderīgāka, kad esmu vesela. nesteigties, būt apdomīgai un uzmanīgai.
 
 
03 July 2018 @ 02:59 pm
 
uh
vakar nosēdējām lidmašīnā 3 stundas, līdz cēlāmies gaisā, diena ievilkās
šeit super jauks laiks, priekšnieks atbrauca pretīm, bijām šarlotteburgā paēst suši un atbraucām uz jauno māju
es vispār biju/esmu mēma un ļoti, ļoti priecīga, šeit ir nereāli skaista saimniecība ar 12 zirgiem, dārzu un visādām citādām ekstrām
fak ar ārā, veiksme mani ir palutinājusi
protams, ir uz ko tiekties - jāpilnveido vācu valodas zināšanas, bet viss ar laiku
fantastiska vieta jaunai pieredzei un vasarai