┻━┻ ︵ヽ( ಠ益ಠ )ノ︵ ┻━┻
ai ai džam džam
Recent Entries 
27.-Mar-2017 05:22 pm - Evolūcija ir muļķe
Es tā kā visu mūžu esmu svēti ticējis evolūcijas teorijai. Bet fakts, ka cilvēks no dabas nav klāts ar 700ās sērijas dūnām, mani dara tramīgu. Tagad visi kā muļķi ejam uz veikalu un siekalojamies ap dūnu jakām.

Kaut kurā brīdī taču viena seno cilvēku mātīte teica citai - Re kāds tas Mārtiņš smuki klāts ar dūnām, bet es tomēr labāk iešu un pārošos ar to Pēteri, kuram kopš dzimšanas spalva nav augusi.

Ja tā labi padomā, snuķis arī būtu tīri noderīgs "gadžets".
20.-Mar-2017 02:05 pm - Fantasy
Neskatoties uz to, ka tālajā pagājušā gada oktobrī fantasy basīša draftā pielasīju puskomandu ar kaut kādu lazareti (R. Rubio, C. Parsons, D. Nowitzki) un nekam nederīgo J. Valanciunas, uz kuru atlabšanu cerēju savas 4 nedēļas par ilgu, sezonu izdevās saglābt un pat ierindoties pat 3 vietā no 8. Tagad playoff otrā kārta.

Ja nu kādu interesē, tad šobrīd sastāvs ir sekojošs ar pāris komentāriem (draftā bija 6tais kārtas numurs tādēļ Westbrook, Durant, Davis, Harden un Curry jau bija paņemti):
Avery Bradley Bos - PG,SG
Evan Fournier Orl - SG,SF
Jrue Holiday NO - PG
Paul George Ind - SF,PF (drafta 1. kārta) - nevarēju izlemt starp viņu Leonard-u no SA, šeit mazliet nomēzu ar izvēli
Nikola Vucevic Orl - PF,C
Gary Harris Den - SG,SF
DeAndre Jordan LAC - C (drafta 7. kārta) - čakarē soda metienu procentu
Serge Ibaka Tor - PF,C (drafta 4. kārta)
John Wall Was - PG (drafta 3. kārta) - bija liels risks, jo abi ceļgali bija svaigi izoperēti, bet risks pilnībā attaisnojās, kopā ar lebronu nodrošina zāģus kļūdu kategorijā
Julius Randle LAL - PF
Jordan Clarkson LAL - PG,SG
LeBron James - SF, PF (drafta 2. kārta) - visi teica, ka vecs jau un būs minūšu limits un piespiedu atpūta, bet nekā, lielākās minūtes līgā, plus sācis 3pt mest iekšā
9.-Mar-2017 12:00 pm - Nolažoju
85ajā minūtē pie 4:1 aizgāju tīrīt zobus. Kad atgriezos, spēle jau bija beigusies. Un tā es tikai šodien uzzināju, ka esmu nogulē.. tfu.. notīrījis lielāko "kambeku"-u čempionu līgas vēsturē. Neraža. 

Bet šitā nolohot no 4:0 un 5:3 ir jāmāk. 

Gribēju ielikt foto par tēmu "always reaches finish no matter what shit happens" un atklājās, ka ir vesels raksts par TO čali, kurš apdirsās maratona laikā.
4.-Mar-2017 11:53 pm - Par māksliniekiem
Delfos pa visu pirmo lapu šausminošs virsraksts, ka Skulmes kundze redz nevarot samaksāt NĪN par savu māju mežaparkā. Summa patiešām astronomiska - 3500 eur. No otras puses, ja Skulmes kundzes vietā būtu medmāsa, kura ar trīs bērniem dzīvo vienistabas dzīvoklī un kurai arī grūti galus savilkt kopā, tad visiem būtu pie pakaļas, jo cilvēks parastais jau neskaitās, kaut arī no cilvēka parastā ir simtreiz lielāks labums sabiedrībai nekā no jebkura tā saucamā "mākslinieka".
1.-Mar-2017 09:01 am - Divrinde par dzīves jēgu
Kad kātus atstiepsim un tārpi ēdis mūs,
Tad šajā pasaulē par pāris sūdiem vairāk būs.


Es gan esmu silti piekodinājis, ka mani vajag kremēt. Tā ka diemžēl uz zombiju apokalipsi neieradīšos.
24.-Jan-2017 05:04 pm - Nepareizi
Balsošana par porziņģi tikai tāpēc, ka viņš ir no Latvijas, ir mūsdienu nacisms. Labi, ka neiebalsoja.
24.-Jan-2017 04:57 pm - Par neinformētību
Diena, kurā es kļūdas dēļ iedarbināju visai ofisa ēkai ugunsgrēka signalizāciju, tikai tāpēc, ka nevarēju izdomāt, kā tieši tā strādā. Izrādījās, ka stikliņš patiešām ir poga un tās nospiešanai pietiek ar tikpat lielu spēku kāds nepieciešams standarta klaviatūras taustiņa nospiešanai (kaut kā par šo faktu neviens instruktāžās nestāsta).

Ar šo manu darbību noskaidrojās, ka mūsu ofisā nestrādā ugunsdrošības signalizācija. Huh, nospīdēja, ka ziepes neievārīju.
11.-Jan-2017 05:04 pm - Jautājums pārdomām
Tā vietā lai domātu vai prostitūcija ceļa malā ir attaisnojama, ja subjets ir narkomāns un vegāns, labāk palīdziet man atrisināt sekojošu iedomāto problēmu:

Iedomājies, ka tev ir piešķirta tieši viena (nevis divas, bet viena) iespēja teleportēties bez jebkāda noilguma, tb kad gribi tad lieto. No jebkuras vietas uz jebkuru reāli eksistējošu vietu, pat tad ja iepriekš neesi tur bijis. Tad nu man ir jautājums, kā bez asinsizliešanas kļūt bagātam?
11.-Jan-2017 05:00 pm - Par taisnību
Vot būti pigori, ja vienā jaukā brīdī izrādītos, ka visiem, kuri tic ķirzakcilvēkiem, chemical trails, nēsā folijas mices un pārtiek no prānas enerģijas, visu šo laiku ir bijusi taisnība.
15.-Dec-2016 10:27 am - Vakars Lienes Šomases ģimenē
Vēlā septembra vakarā Liene Š. ar meitu sēdēja pie TV un ar interesi skatījās panorāmu. Abas manāmi saspringa, kad ziņu diktore pacilātā balsī sāka saukt šī gada 18. novembra krastmalas koncerta "hedlainerus".
- ".. Viktors Lapčenoks un altārzēnu koris, Līvi, Intars Busulis un.."
Liene sāka atkorķēt mežezera pudeli.
- ".. un Samanta Tīna!"
Iestājās kapa klusums, kuru pārtrauca Lienes meita
- Māmulīt sirmgalvīt, kāpēc šī grjobanā valsts par tevi nerūpējas?
Liene sakostiem zobiem nikni norūca: - Pirmkārt es neesmu sirma, bet blonda. Otrkārt nevis "grjobanā valsts", bet "jobanā valsts".
Pēc neliela pārdoma mirkļa viņa piebilda: - Bet vispār es šo frāzi izmatošu kādā no saviem koncertiem.
This page was loaded Mar 30. 2017, 11:44 am GMT.