┻━┻ ︵ヽ( ಠ益ಠ )ノ︵ ┻━┻
ai ai džam džam
Recent Entries 
7.-Jul-2017 11:55 am - Kultūras vēstis
Atvainojiet, bet vārda vagīna atkārtošana 50 reizes ir stendaps tikai tad, ja esi veselības mācības skolotāja un vadi stundu piektajai klasei!

Šī ir mana recenzija par sieviešu stendapu.
7.-Jun-2017 02:36 pm - Neticami, bet fakts
Viens no tiem faktiem, kas man šķiet absolūti neticams, lai gan ir patiess, ir, ka visu mūsu senči pilnīgi visi līdz pat pirmajam cilvēkam ir nodzīvojuši līdz reproduktīvā vecuma sasniegšanai! Man tas šķiet kaut kas absolūti nereāls, ņemot vērā mēra un citu slimību epidēmijas, antibiotiku neesamību, karus, badu, muļķīgas kļūdas, aizrīšanos ar zirni, kājas salaušanu, zvēru uzbrukumus, rituālās upurēšanas utt. utjp.
5.-Jun-2017 01:46 pm - Par vēlēšanām laukos
Tikko apskatījos Mārupes vēlēšanu rezultātus un man ir pāris secinājumi:
1) Eiroskeptiķu Rīcības partija saņēmusi tieši 48 balsis. Visticamāk, ka nobalsojuši paši un tuvākie radi un draugi.
2) Vienotību iegāza tas, ka viņi atļāvās nopublicēt un atsūtīt savu spamu. Ak vai manu vai. Neizdevies bārmenis, jauniete, kurai brīvajā laikā patīk taisīt rotas (un droši vien arī lasīt horoskopus). Tas puisis no deviņdesmito gadu LV supergrupas Eldorado (brunete, papa karlo u.c.) Viņiem pašiem kauns nebija par šo sarkastu.
3) Kas attiecas uz ZZS. Viņi arī atsūtīja partijas kopējo spamu, bet bija arī divi aktīvisti - Belousovs seniors un Belousovs juniors (skolnieks), kuri atļāvās nosūtīt savu individuālo spamu. Sjurpraiz sjurpraiz abi divi saņēma visvairāk mīnusiņus un palika pēdējā vietā partijā, lai gan seniors startēja ar 2. numuru. Būtu labāk klusējuši par to, ka sencītim pieder kaut kāda ceļu būves firma un līdz ar to arī skaidrs iemesls iet politikā.
1.-Jun-2017 01:44 pm - Saņēmu SMS spamu
Tūlīt būs vēlēšanas, tad viss norimsies un mēs atkal dzīvosim Saskaņā!
22.-Maijs-2017 11:03 pm - Par gīčām
Esmu nodzīvojies tiktāl, ka pienācis laiks mainīt manu veco lētā gala epiphone (jā jā, es pats savulaik neapzinājos ko daru) pret kaut ko labāku. Un te nu sākas problēma un galvas sāpes nu jau savu trīs mēnešu garumā.

Bet īsumā ir tā, ka ja fender un gibson būtu moderno telefonu ražotāji, tad viņu šī gada produkti izskatītos kā 2000šo sākuma nokia. Jo īpaši fender. Viņiem man liekas, ka viss ir vintage - vintage pickups, vintage tremolo, vintage tuners. Un ar to vēl nepietiek, vēl pa desmitgadēm sadalīts - vintage 60's, vintage 50's, vintage 70's. Es ar grūtībām atceros, kā bija pirms 2000. gada, kur vēl to, kad piedzimis nebiju.

Gibsonam arī visādi vintidži malu malās. Kur pie velna ir "hei, šis ir 2017. gads reku mūsu visvisvismodernākais, ko varam uzražot"?

Te protams parādās prs un ibanez. Ibanez gan vairāk uz metālu specializājas un tādēļ skatos to virzienā piemiegtām acīm, lai gan vizuāli pāris modeļi ir ļoti garšīgi. Paliek, protams, PRS. Bet maitas dārgi. Pat korejā ražotie ir dārgāki par amurikāņu lētā gala gibson.

Turpināsim blisināties.
21.-Maijs-2017 04:02 pm - Izkrita
Ēdu riekstus, izkrita plombe, gāju salabot, tur uztaisīja rentgenu un konstatēja, ka zoba saknē ir iekaisums. Emm, ok, un kā gan viss būtu beidzies, ja tā plombe nebūtu izkritusi, jo man pat aizdomas nebija par iekaisumu.
20.-Apr-2017 03:44 pm - Mums vispār ir prezidents?
Ja tā labi padomā, es ziņās par Vējoņa gaitām neesmu neko dzirdējis/lasījis jau kādus 3 mēnešus. Viņš tur vispār vēl ir? Kaut ko arī dara vai tikai "browsē" facebook īventus un plāno, kurus pasākumus nahaļavu apmeklēt?
27.-Mar-2017 05:22 pm - Evolūcija ir muļķe
Es tā kā visu mūžu esmu svēti ticējis evolūcijas teorijai. Bet fakts, ka cilvēks no dabas nav klāts ar 700ās sērijas dūnām, mani dara tramīgu. Tagad visi kā muļķi ejam uz veikalu un siekalojamies ap dūnu jakām.

Kaut kurā brīdī taču viena seno cilvēku mātīte teica citai - Re kāds tas Mārtiņš smuki klāts ar dūnām, bet es tomēr labāk iešu un pārošos ar to Pēteri, kuram kopš dzimšanas spalva nav augusi.

Ja tā labi padomā, snuķis arī būtu tīri noderīgs "gadžets".
20.-Mar-2017 02:05 pm - Fantasy
Neskatoties uz to, ka tālajā pagājušā gada oktobrī fantasy basīša draftā pielasīju puskomandu ar kaut kādu lazareti (R. Rubio, C. Parsons, D. Nowitzki) un nekam nederīgo J. Valanciunas, uz kuru atlabšanu cerēju savas 4 nedēļas par ilgu, sezonu izdevās saglābt un pat ierindoties pat 3 vietā no 8. Tagad playoff otrā kārta.

Ja nu kādu interesē, tad šobrīd sastāvs ir sekojošs ar pāris komentāriem (draftā bija 6tais kārtas numurs tādēļ Westbrook, Durant, Davis, Harden un Curry jau bija paņemti):
Avery Bradley Bos - PG,SG
Evan Fournier Orl - SG,SF
Jrue Holiday NO - PG
Paul George Ind - SF,PF (drafta 1. kārta) - nevarēju izlemt starp viņu Leonard-u no SA, šeit mazliet nomēzu ar izvēli
Nikola Vucevic Orl - PF,C
Gary Harris Den - SG,SF
DeAndre Jordan LAC - C (drafta 7. kārta) - čakarē soda metienu procentu
Serge Ibaka Tor - PF,C (drafta 4. kārta)
John Wall Was - PG (drafta 3. kārta) - bija liels risks, jo abi ceļgali bija svaigi izoperēti, bet risks pilnībā attaisnojās, kopā ar lebronu nodrošina zāģus kļūdu kategorijā
Julius Randle LAL - PF
Jordan Clarkson LAL - PG,SG
LeBron James - SF, PF (drafta 2. kārta) - visi teica, ka vecs jau un būs minūšu limits un piespiedu atpūta, bet nekā, lielākās minūtes līgā, plus sācis 3pt mest iekšā
9.-Mar-2017 12:00 pm - Nolažoju
85ajā minūtē pie 4:1 aizgāju tīrīt zobus. Kad atgriezos, spēle jau bija beigusies. Un tā es tikai šodien uzzināju, ka esmu nogulē.. tfu.. notīrījis lielāko "kambeku"-u čempionu līgas vēsturē. Neraža. 

Bet šitā nolohot no 4:0 un 5:3 ir jāmāk. 

Gribēju ielikt foto par tēmu "always reaches finish no matter what shit happens" un atklājās, ka ir vesels raksts par TO čali, kurš apdirsās maratona laikā.
This page was loaded Jul 25. 2017, 11:27 am GMT.