┻━┻ ︵ヽ( ಠ益ಠ )ノ︵ ┻━┻
ai ai džam džam
Recent Entries 
9.-Mar-2018 11:55 am - Badum tss
Man rodas tāda sajūta, ka feministu lielākais dzīves mērķis ir maksimāli daudz ko dabūt ārā no sievietes ķermeņa (olšūnas un embrijus).
31.-Jan-2018 11:41 am - Par politiku
Mani interesē, ja es aizietu politikā un nejauši tiktu saeimā, cik ilgs laiks paietu līdz es arī sāktu ar visādām nesvarīgām lietām nodarboties - olšūnu likumi, tikumības likumi, kreisie putnu uz zvēru dārzi, kurpes vicināšana tribīnē? Bet taču agri vai vēlu viņi visi sāk ar huiņu norboties.
23.-Jan-2018 11:16 am - Par atkritumiem
Atmetu ar roku atkritumu škirošanai. Papīra un plastmasas miskastes vienmēr pilnas un nākas visu sašķiroto vienalga mest nešķirotajās. Stiklam gan vienmēr vieta atrodas, to turpināšu šķirot.
16.-Jan-2018 05:11 pm - Par to pašu
.. kā rezultātā (vakardien besīgi nosalu, kātodams no vilciena) šodien esmu satuntuļojies visās iespējamās termoveļās. Vaigi un deguns vienalga salst. Pie velna šito ziemu.
25.-Okt-2017 05:02 pm - Par to kā gandrīz pieķēru sevi sapņojam
Es sapnī nevaru paskriet. Tehniski jau skrienu, bet ātruma nav nekāda - līdzīgi, kā mēģināt skriet, kad esi līdz kaklam ūdenī. Nu lūk un pirms nedēļas vai divām noskatījos "Inception", kuras sižetu jau biju pamanījies veiksmīgi aizmirst. Tonakt redzēju sapni, kurā skrēju kaut kādu skolas "maratonu" pa pilsētas ielām. Svarīgs ir brīdis, kad nonācu finiša taisnē, esot pirmajā vietā (pa ceļam bija jaut kādi uzdevumi jārisina tādēļ pārējie aizkavējās) un es kūlos kā traks, bet nevarēju paskriet un visi man gāja garām kā stāvošam. Un es skaidri atceros, ka kuļoties nodomāju, ka "šādi paskriet es nevaru tikai sapnī". Vai sapņa ES no šīs logiskās domas izfiškoja ka sapņo? Nē neizfiškoja!
25.-Okt-2017 04:59 pm - Sasodīts
Ka tevi divi deviņi, vēl pat novembris nav pienācis un jau snieg!
15.-Sep-2017 02:34 pm - Par izpratni
Reku dzīves maucība (mācība) no manis.
Skaipā ir tāda forša fīča, ka var dzēst paša uzrakstīto ziņu un tā automātiski dzēšas arī saņēmējam(-iem). Skaisti vai ne?
Watsapp-ā arī ir iespēja dzēst savu ziņu, tikai tas nu galīgi nestrādā tāpat kā skaipā!!!!!! Dzēst jau var uz vella paraušanu, tikai šīs izmaiņas nekādā veidā neietekmēs saņēmējus.
Divi servisi, divas dažādas izpratnes par termina "dzēst" būtību.
1.-Sep-2017 11:17 am - Par ziediem
Miruši, bet vēl nesatrūdējuši augi ir skaisti, vieni tos pērk un dāvina, otri saņem un priecājas. Kaķi arī ir skaisti, bet svaigi mirušus kaķus gan sazin kāpēc nav pieņemts dāvināt.

P.S. Man nav saprotams ziedu dāvināšanas kults. Vot neaiziet un viss. Vējā izmesta nauda.
31.-Jul-2017 10:09 am - "Timing"
Vakardien palīdzēju nomainīt podu. Jautrākā daļa bija brīdī, kad vecais pods bija noņemts, jaunais vēl nebija pielikts, bet kāds no augšstāvu kaimiņiem pamanījās piedirst. Labi, ka viss aprobežojās tikai ar smaku.
7.-Jul-2017 11:55 am - Kultūras vēstis
Atvainojiet, bet vārda vagīna atkārtošana 50 reizes ir stendaps tikai tad, ja esi veselības mācības skolotāja un vadi stundu piektajai klasei!

Šī ir mana recenzija par sieviešu stendapu.
This page was loaded Jun 18. 2018, 3:18 am GMT.