┻━┻ ︵ヽ( ಠ益ಠ )ノ︵ ┻━┻
ai ai džam džam
Recent Entries 
25.-Okt-2017 05:02 pm - Par to kā gandrīz pieķēru sevi sapņojam
Es sapnī nevaru paskriet. Tehniski jau skrienu, bet ātruma nav nekāda - līdzīgi, kā mēģināt skriet, kad esi līdz kaklam ūdenī. Nu lūk un pirms nedēļas vai divām noskatījos "Inception", kuras sižetu jau biju pamanījies veiksmīgi aizmirst. Tonakt redzēju sapni, kurā skrēju kaut kādu skolas "maratonu" pa pilsētas ielām. Svarīgs ir brīdis, kad nonācu finiša taisnē, esot pirmajā vietā (pa ceļam bija jaut kādi uzdevumi jārisina tādēļ pārējie aizkavējās) un es kūlos kā traks, bet nevarēju paskriet un visi man gāja garām kā stāvošam. Un es skaidri atceros, ka kuļoties nodomāju, ka "šādi paskriet es nevaru tikai sapnī". Vai sapņa ES no šīs logiskās domas izfiškoja ka sapņo? Nē neizfiškoja!
25.-Okt-2017 04:59 pm - Sasodīts
Ka tevi divi deviņi, vēl pat novembris nav pienācis un jau snieg!
15.-Sep-2017 02:34 pm - Par izpratni
Reku dzīves maucība (mācība) no manis.
Skaipā ir tāda forša fīča, ka var dzēst paša uzrakstīto ziņu un tā automātiski dzēšas arī saņēmējam(-iem). Skaisti vai ne?
Watsapp-ā arī ir iespēja dzēst savu ziņu, tikai tas nu galīgi nestrādā tāpat kā skaipā!!!!!! Dzēst jau var uz vella paraušanu, tikai šīs izmaiņas nekādā veidā neietekmēs saņēmējus.
Divi servisi, divas dažādas izpratnes par termina "dzēst" būtību.
1.-Sep-2017 11:17 am - Par ziediem
Miruši, bet vēl nesatrūdējuši augi ir skaisti, vieni tos pērk un dāvina, otri saņem un priecājas. Kaķi arī ir skaisti, bet svaigi mirušus kaķus gan sazin kāpēc nav pieņemts dāvināt.

P.S. Man nav saprotams ziedu dāvināšanas kults. Vot neaiziet un viss. Vējā izmesta nauda.
31.-Jul-2017 10:09 am - "Timing"
Vakardien palīdzēju nomainīt podu. Jautrākā daļa bija brīdī, kad vecais pods bija noņemts, jaunais vēl nebija pielikts, bet kāds no augšstāvu kaimiņiem pamanījās piedirst. Labi, ka viss aprobežojās tikai ar smaku.
7.-Jul-2017 11:55 am - Kultūras vēstis
Atvainojiet, bet vārda vagīna atkārtošana 50 reizes ir stendaps tikai tad, ja esi veselības mācības skolotāja un vadi stundu piektajai klasei!

Šī ir mana recenzija par sieviešu stendapu.
7.-Jun-2017 02:36 pm - Neticami, bet fakts
Viens no tiem faktiem, kas man šķiet absolūti neticams, lai gan ir patiess, ir, ka visu mūsu senči pilnīgi visi līdz pat pirmajam cilvēkam ir nodzīvojuši līdz reproduktīvā vecuma sasniegšanai! Man tas šķiet kaut kas absolūti nereāls, ņemot vērā mēra un citu slimību epidēmijas, antibiotiku neesamību, karus, badu, muļķīgas kļūdas, aizrīšanos ar zirni, kājas salaušanu, zvēru uzbrukumus, rituālās upurēšanas utt. utjp.
5.-Jun-2017 01:46 pm - Par vēlēšanām laukos
Tikko apskatījos Mārupes vēlēšanu rezultātus un man ir pāris secinājumi:
1) Eiroskeptiķu Rīcības partija saņēmusi tieši 48 balsis. Visticamāk, ka nobalsojuši paši un tuvākie radi un draugi.
2) Vienotību iegāza tas, ka viņi atļāvās nopublicēt un atsūtīt savu spamu. Ak vai manu vai. Neizdevies bārmenis, jauniete, kurai brīvajā laikā patīk taisīt rotas (un droši vien arī lasīt horoskopus). Tas puisis no deviņdesmito gadu LV supergrupas Eldorado (brunete, papa karlo u.c.) Viņiem pašiem kauns nebija par šo sarkastu.
3) Kas attiecas uz ZZS. Viņi arī atsūtīja partijas kopējo spamu, bet bija arī divi aktīvisti - Belousovs seniors un Belousovs juniors (skolnieks), kuri atļāvās nosūtīt savu individuālo spamu. Sjurpraiz sjurpraiz abi divi saņēma visvairāk mīnusiņus un palika pēdējā vietā partijā, lai gan seniors startēja ar 2. numuru. Būtu labāk klusējuši par to, ka sencītim pieder kaut kāda ceļu būves firma un līdz ar to arī skaidrs iemesls iet politikā.
1.-Jun-2017 01:44 pm - Saņēmu SMS spamu
Tūlīt būs vēlēšanas, tad viss norimsies un mēs atkal dzīvosim Saskaņā!
22.-Maijs-2017 11:03 pm - Par gīčām
Esmu nodzīvojies tiktāl, ka pienācis laiks mainīt manu veco lētā gala epiphone (jā jā, es pats savulaik neapzinājos ko daru) pret kaut ko labāku. Un te nu sākas problēma un galvas sāpes nu jau savu trīs mēnešu garumā.

Bet īsumā ir tā, ka ja fender un gibson būtu moderno telefonu ražotāji, tad viņu šī gada produkti izskatītos kā 2000šo sākuma nokia. Jo īpaši fender. Viņiem man liekas, ka viss ir vintage - vintage pickups, vintage tremolo, vintage tuners. Un ar to vēl nepietiek, vēl pa desmitgadēm sadalīts - vintage 60's, vintage 50's, vintage 70's. Es ar grūtībām atceros, kā bija pirms 2000. gada, kur vēl to, kad piedzimis nebiju.

Gibsonam arī visādi vintidži malu malās. Kur pie velna ir "hei, šis ir 2017. gads reku mūsu visvisvismodernākais, ko varam uzražot"?

Te protams parādās prs un ibanez. Ibanez gan vairāk uz metālu specializājas un tādēļ skatos to virzienā piemiegtām acīm, lai gan vizuāli pāris modeļi ir ļoti garšīgi. Paliek, protams, PRS. Bet maitas dārgi. Pat korejā ražotie ir dārgāki par amurikāņu lētā gala gibson.

Turpināsim blisināties.
This page was loaded Nov 24. 2017, 6:30 pm GMT.