┻━┻ ︵ヽ( ಠ益ಠ )ノ︵ ┻━┻
ai ai džam džam
Recent Entries 
22.-Maijs-2017 11:03 pm - Par gīčām
Esmu nodzīvojies tiktāl, ka pienācis laiks mainīt manu veco lētā gala epiphone (jā jā, es pats savulaik neapzinājos ko daru) pret kaut ko labāku. Un te nu sākas problēma un galvas sāpes nu jau savu trīs mēnešu garumā.

Bet īsumā ir tā, ka ja fender un gibson būtu moderno telefonu ražotāji, tad viņu šī gada produkti izskatītos kā 2000šo sākuma nokia. Jo īpaši fender. Viņiem man liekas, ka viss ir vintage - vintage pickups, vintage tremolo, vintage tuners. Un ar to vēl nepietiek, vēl pa desmitgadēm sadalīts - vintage 60's, vintage 50's, vintage 70's. Es ar grūtībām atceros, kā bija pirms 2000. gada, kur vēl to, kad piedzimis nebiju.

Gibsonam arī visādi vintidži malu malās. Kur pie velna ir "hei, šis ir 2017. gads reku mūsu visvisvismodernākais, ko varam uzražot"?

Te protams parādās prs un ibanez. Ibanez gan vairāk uz metālu specializājas un tādēļ skatos to virzienā piemiegtām acīm, lai gan vizuāli pāris modeļi ir ļoti garšīgi. Paliek, protams, PRS. Bet maitas dārgi. Pat korejā ražotie ir dārgāki par amurikāņu lētā gala gibson.

Turpināsim blisināties.
21.-Maijs-2017 04:02 pm - Izkrita
Ēdu riekstus, izkrita plombe, gāju salabot, tur uztaisīja rentgenu un konstatēja, ka zoba saknē ir iekaisums. Emm, ok, un kā gan viss būtu beidzies, ja tā plombe nebūtu izkritusi, jo man pat aizdomas nebija par iekaisumu.
20.-Apr-2017 03:44 pm - Mums vispār ir prezidents?
Ja tā labi padomā, es ziņās par Vējoņa gaitām neesmu neko dzirdējis/lasījis jau kādus 3 mēnešus. Viņš tur vispār vēl ir? Kaut ko arī dara vai tikai "browsē" facebook īventus un plāno, kurus pasākumus nahaļavu apmeklēt?
27.-Mar-2017 05:22 pm - Evolūcija ir muļķe
Es tā kā visu mūžu esmu svēti ticējis evolūcijas teorijai. Bet fakts, ka cilvēks no dabas nav klāts ar 700ās sērijas dūnām, mani dara tramīgu. Tagad visi kā muļķi ejam uz veikalu un siekalojamies ap dūnu jakām.

Kaut kurā brīdī taču viena seno cilvēku mātīte teica citai - Re kāds tas Mārtiņš smuki klāts ar dūnām, bet es tomēr labāk iešu un pārošos ar to Pēteri, kuram kopš dzimšanas spalva nav augusi.

Ja tā labi padomā, snuķis arī būtu tīri noderīgs "gadžets".
20.-Mar-2017 02:05 pm - Fantasy
Neskatoties uz to, ka tālajā pagājušā gada oktobrī fantasy basīša draftā pielasīju puskomandu ar kaut kādu lazareti (R. Rubio, C. Parsons, D. Nowitzki) un nekam nederīgo J. Valanciunas, uz kuru atlabšanu cerēju savas 4 nedēļas par ilgu, sezonu izdevās saglābt un pat ierindoties pat 3 vietā no 8. Tagad playoff otrā kārta.

Ja nu kādu interesē, tad šobrīd sastāvs ir sekojošs ar pāris komentāriem (draftā bija 6tais kārtas numurs tādēļ Westbrook, Durant, Davis, Harden un Curry jau bija paņemti):
Avery Bradley Bos - PG,SG
Evan Fournier Orl - SG,SF
Jrue Holiday NO - PG
Paul George Ind - SF,PF (drafta 1. kārta) - nevarēju izlemt starp viņu Leonard-u no SA, šeit mazliet nomēzu ar izvēli
Nikola Vucevic Orl - PF,C
Gary Harris Den - SG,SF
DeAndre Jordan LAC - C (drafta 7. kārta) - čakarē soda metienu procentu
Serge Ibaka Tor - PF,C (drafta 4. kārta)
John Wall Was - PG (drafta 3. kārta) - bija liels risks, jo abi ceļgali bija svaigi izoperēti, bet risks pilnībā attaisnojās, kopā ar lebronu nodrošina zāģus kļūdu kategorijā
Julius Randle LAL - PF
Jordan Clarkson LAL - PG,SG
LeBron James - SF, PF (drafta 2. kārta) - visi teica, ka vecs jau un būs minūšu limits un piespiedu atpūta, bet nekā, lielākās minūtes līgā, plus sācis 3pt mest iekšā
9.-Mar-2017 12:00 pm - Nolažoju
85ajā minūtē pie 4:1 aizgāju tīrīt zobus. Kad atgriezos, spēle jau bija beigusies. Un tā es tikai šodien uzzināju, ka esmu nogulē.. tfu.. notīrījis lielāko "kambeku"-u čempionu līgas vēsturē. Neraža. 

Bet šitā nolohot no 4:0 un 5:3 ir jāmāk. 

Gribēju ielikt foto par tēmu "always reaches finish no matter what shit happens" un atklājās, ka ir vesels raksts par TO čali, kurš apdirsās maratona laikā.
4.-Mar-2017 11:53 pm - Par māksliniekiem
Delfos pa visu pirmo lapu šausminošs virsraksts, ka Skulmes kundze redz nevarot samaksāt NĪN par savu māju mežaparkā. Summa patiešām astronomiska - 3500 eur. No otras puses, ja Skulmes kundzes vietā būtu medmāsa, kura ar trīs bērniem dzīvo vienistabas dzīvoklī un kurai arī grūti galus savilkt kopā, tad visiem būtu pie pakaļas, jo cilvēks parastais jau neskaitās, kaut arī no cilvēka parastā ir simtreiz lielāks labums sabiedrībai nekā no jebkura tā saucamā "mākslinieka".
1.-Mar-2017 09:01 am - Divrinde par dzīves jēgu
Kad kātus atstiepsim un tārpi ēdis mūs,
Tad šajā pasaulē par pāris sūdiem vairāk būs.


Es gan esmu silti piekodinājis, ka mani vajag kremēt. Tā ka diemžēl uz zombiju apokalipsi neieradīšos.
24.-Jan-2017 05:04 pm - Nepareizi
Balsošana par porziņģi tikai tāpēc, ka viņš ir no Latvijas, ir mūsdienu nacisms. Labi, ka neiebalsoja.
24.-Jan-2017 04:57 pm - Par neinformētību
Diena, kurā es kļūdas dēļ iedarbināju visai ofisa ēkai ugunsgrēka signalizāciju, tikai tāpēc, ka nevarēju izdomāt, kā tieši tā strādā. Izrādījās, ka stikliņš patiešām ir poga un tās nospiešanai pietiek ar tikpat lielu spēku kāds nepieciešams standarta klaviatūras taustiņa nospiešanai (kaut kā par šo faktu neviens instruktāžās nestāsta).

Ar šo manu darbību noskaidrojās, ka mūsu ofisā nestrādā ugunsdrošības signalizācija. Huh, nospīdēja, ka ziepes neievārīju.
This page was loaded Maijs 29. 2017, 11:55 pm GMT.