feita_kleita

Atradu vārdu,

Thursday Nov. 27th, 2014 | 01:46
posted by: feita_kleita

kurš man visvairāk riebj un tas ir "nevar".

link | comment | memorize


malfor

***

Thursday Nov. 27th, 2014 | 00:13
posted by: malfor

"the girlfriend is long gone, but the language stayed"

link | comment | memorize


kuminjsh

Gaļa!

Thursday Nov. 27th, 2014 | 01:12
posted by: kuminjsh

http://greg-butcher.livejournal.com/

link | comment | memorize


rasbainieks

***

Thursday Nov. 27th, 2014 | 01:07
posted by: rasbainieks

pusi festivāla es paspēju jums pastāstīt, otru pusi nē

trešajā vakarā tātad aizlaidāmies no swans (pēc diviem gabaliem, kas ilga trīsdesmit piecas minūtes un daudz pašapmierināšanās, man gan patīk swans, bet ne jau divas stundas), lai lektu uz ričukiem un brauktu uz tālo klubu, kurā spēlēja pilnīgs swans pretmets, the vaselines – pure indiepop, brīnišķīgs songraitings, viss vienkārši un skaisti, un kļūst baigi dīvaini ap dūšu, skatoties uz grupu, kuru tik ļoti koverēja nirvana (molly's lips nokavējām, kavējoties ārā ar molliju, cik aroniski, bet son of a gun un jesus don't want me for a sunbeam dabūjām gan)
tad 24h dronefestu atklāja tims hekers, viņš māk izpurināt
BET pats galvenais ir tas, ka dzīvē notiek tas, uz ko tu cilvēks vispār nekad mūžā neesi cerējis – autechre dzīvajā
viņi aizslēdza zāles durvis, nodzēsa visas gaismas un močīja, un mēs reivojām, oubojoubojouboj kā mēs reivojām

ceturtajā vakarā bijām paguruši un nekas daudz neprēja (vai arī nekas daudz neprēja, tāpēc bijām paguruši), vienīgi jozefs van visems norāva jumtu
jūs viņu pazīstat no ze vienīgās brīnišķīgās vampīrfilmas, un viņš ir rokstārs ar lautu
lauta ir liels un ārprātā sarežģīts instruments, bet viņš ar viņu vicinās kā ar ģitāru, kas fiziski nav iespējams, un vēl pamanās reizē actually spēlēt tos miljonus stīgu
tuneyards bija šausmīga draza, viņus interesē tikai būt uz skatuves, nevis spēlēt mūziku, un tas man nekādi nespēj patikt, nu un vēl st. vincent ir ļoti kvalitatīva popmūzika
un stīvens o'malijs ir reeeāli riebīgs, ne velti viņa vārdā ir nosaukts pretīgākais lietus, kādu holandē var dabūt

link | comment | memorize


qgmr101

īsa piezīme par (cilvēku) plikumiem bildītēs

Thursday Nov. 27th, 2014 | 00:07
mood: thirsty thirsty
music: Klaus Schulze - Kickzone Festival (Köln 1999) - YouTube : ht
posted by: qgmr101

Nesen un vairākas reizes kaut kad pirms tam pavīdēja doma komentāros (jā, tas biji tu, [info]edzjins), ka man vajadzētu Darbam Nedrošās Bildes (NSFW) likt zem lj-cut.

Labs jautājums, uz kuru biju nolēmis pat nereaģēt, bet, tā kā esmu piedzēries trešdienas vakarā, reaģēšu.

Tātad, NSFW bildītes (tāpat kā visas citas) es zem lj-cut nelikšu. Neredzu jēgu to darīt, un tā tam būs būt. Nu jau gadu vai vairāk katrai ievietotai bildei man imgur rāda 600 līdz 1000 skatītājus, man nav ne jausmas, kas viņi ir, taču statistika nekrītas, un gan jau cilvēki in general zina, kas tas ir un ko ar to darīt. Neticu, ka "peles saduras, asiņo, bet turpina grauzt kaktusu" ^_^

P.S. LOL

P.P.S. Cik daudz laika tik labam Javascript & CSS speciālistam kā [info]edzjins (seriously, viņš ir labs) prasītu uzrakstīt Greasemonkey (vai Chrome user-kautkādu) skriptu, kurš automātiski noslēptu bildes no lietotāja [info]qgmr101 cibas? Challenge accepted? :-) Es gan nevaru tās kaut kā universāli marķēt, birku NSFW varu aizmirs pielikt, tā ka būtu jāfiltrē visas bildes. Arī kaķēnus...

P.P.P.S.

К Насреддину в дом пришёл человек, желающий стать его учеником. В доме было холодно, и, ожидая, пока жена принесёт горячий суп, Мулла сосредоточенно дул себе на руки.
Новичок, считая что каждое действие просвещённого суфия имеет скрытый смысл, спросил его, почему он это делает.
— Чтобы согреться, конечно, — ответил тот.
Вскоре им принесли трапезу, и Насреддин подул на свой суп.
— Зачем вы это делаете, Мастер? — спросил ученик.
— Для того чтобы охладить суп, конечно, — ответил Насреддин.
После этого ученик покинул дом Муллы, так как не мог доверять человеку, использующему одни и те же средства для достижения противоположных результатов.

link | comment | memorize


ld

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:47
posted by: ld

amazonē nopirku jaunu telefonu. moto g.
uzreiz ar gumijas uzvalciņu. (bail atcerēties kā es nedēļas laikā 3 mobilos iznīcināju....)

kāmēr biju bd, tikmēr telefons atvests un Maksis dŗīkstēja pieņemt un paraksīties. juhū!
nja
lika pagaidīt. moto atnāca ar defektu. ik katras 6 sekundes ekrāns izdziest un tad atkal uzreiz iedegas.
pliks S stāsta kaut ko par gulētiešanu, bet man taču nav miera! man vajag zināt kāpēc!
izguglēju - jā pastāv tāda problēma. bet tikai problēma aprakstīta. vienīgais iespējamais risinājums - developer opcijās paskatīties vai nav atstāts ķeksis pie "strict mode" manā gadījumā nenostrādāja. ķeksēju in un out, restartēju - vienalga blinko.

pieteicu amazonei maiņu, bet uz pastu es aiziešu ātrākais rīt, parīt un man vajag zināt kāpēc mirkšķinās. tad nu instalēju adb. beigās arī draiveri vajadzēja vēl uzlikt, bet neko. dabūju logcatu:

W/qdhwcomposer( 269): hwc_prepare: panel is in bad state. reset the panel
D/qdhwcomposer( 269): reset_panel: calling BLANK DISPLAY
D/qdhwcomposer( 269): hwc_blank: Blanking display: 0

tagad jāguglē tālāk

link | comment | memorize


feita_kleita

Hmmm

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 23:46
posted by: feita_kleita

laikam jau labāk interpunkcijas zīmes nelietot nemaz nekā salikt tās kur vajag un nevajag aizmirstot par to kur vajag (iztrūkstošos vai blakus stāvošos burtus nemaz nepieminot) es to par sevi

kaut kā paršivi ap dvēseli iestājās

drīz dzimšu

link | comment | memorize


ulvs

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 23:47
posted by: ulvs

Nahuj tā 1. līnija ir raustīta?! Varbūt tāpēc internet troubleshooter man saka, ka kaut kas nebija kārtībā ar konekciju ar DNS (runa ir par genomu?).
link | comment | memorize


ulvs

Par jauniem dzīvokļiem un ļaunām sievietēm

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:19
posted by: ulvs

Es vēlētos pateikties [info]phz, ka viņš nodeva ziņu [info]feita_kleita par manu izmisīgo situāciju dzīvokļmeklēšanas sfērā (riebjas, bļaģ, meklēt dzīvokli; nevaru). Tās dienas zvaigžņu novietojuma debesīs, kā arī, iespējams, Plutona attiecības pret Neptūnu dēļ, es savā "īpašumā" (kā saka, kad izīrē?) ieguvu burvīgu istabu 6. stavā, mājā, kas ir blakus the infamous "Stūra mājai" - Brīvības iela 59. Fantastisks skats a la voyeur stilā, burvīga kāpņutelpa ar planetāriju vai kā sauc tos stikla griestus un liftu, lai man nav sava resnā dirsa katru dienu jāvelk turp un atpakaļ uz 6. stāvu. 

Atklāti sakot, par šo dzīvokli esmu daudz priecīgāks, nekā par iepriekšējo, kad tajā vācos iekšā. Jo jau tad man bija nojauta, ka būs jādzīvo ar psycho bitch, un nojauta mani (kā tas nereti gadās) nepievīla. Jo tomēr viena no vissvarīgākajām lietām, ja runājam par kopdzīvi zem vienas atslēgas ar svešiem, iepriekš nezināmiem ļaudīm, ir tieši šie ļaudis. Un šeit, atskaitot vienu savdabīgu meiteni un kaut kādu onkuli, visi (vēl neesmu iepazinis, taču pēc nostāstiem, kuriem man nav pamata neuzticēties) ir jauki un Normāli cilvēki. 

Vienīgais viegli atrisināmais mīnusiņš pagaidām ir tas, ka internets mazliet bremzē, un troubleshooter tajos brīžos saka, ka kaut kas nav labi savienojumā ar DNS serveri - whatever that might be. Bet tas ir pelnīti, jo es pagaidām "slepeni" izmantoju dzīvokļa biedra wi-fi (ja pareizi sapratu, te bezmazvai katram otrajam ir savs provaideris, lel), protams, nesakot par to ne vārda, jo man ir kauns pagaidām uzbāzties, kā arī es negrasos īpaši ietekmēt viņu interneta satiksmi (tā teikt, esmu zolīds jūzeris), velkot daudz failus vai kā tamlīdzīgi. Man internetu lielākoties vajag, lai lasītu, skatītos video strīmus un spēlētu videospēles, un tas tiešām nerij daudz bitus, jo pretstatā es varētu faking atvērt utorrentu un uzlikt kačāties visu mīļāko grupu diskogrāfijas un visas krutākās filmas, kādas vien ir (to ir simtiem; tikai žēl, ka, kad man prasa, labākajā gadījumā spēju nosaukt no 1, līdz 5 vai max 10) homoerotiskajā blueray "formātā". 

Tagad posta aizraujošākā daļa. Sasodīts, biedri un biedrenes, jūs taču nespējat iedomāties, kādai ellei es izgāju cauri, dzīvojot iepriekšējā dzīvoklī (par to nevēlējos rakstīt, kamēr tur dzīvoju, jo... visādi var gadīties). Now, where should I start? 

Vispirms es vēlētos paust nožēlu par to, ka saplīsa mans mobilais telefons, un tāpēc es nevaru viens-divi iegūt fotogrāfijas ar pierādījumiem, par ko būs rakstīts tālāk (piem., a gallery of passive aggressive notes)

Sākšu bez īpaša ievada. Tātad, vispirms - man tur nepārtraukti tika pārmests par to, ja kāds atnāca pie manis ciemos - nav svarīgi, kurā diennakts stundā un kas par cilvēku, kā arī tas, cik ilgi viņš tur uzkavējās. Un nav svarīgi tas, ka katru reizi teicu, ka vēlos viņu iepazīstināt ar vismaz savu(-ām) labākajām draudzenēm/draugiem, lai viņa justos mierīgi, ka viss ir okej, jo, kamōn, atskaitot Simonu un vēl 1 vai pusotru narķi, neviens tips, kurš varētu mietpilsonim šķist aizdomīgs, pie manis nebija bijis. Jā, viņu klātbūtne, redz, traucēja īres līguma īpašniecei *slash* manai (tagad jau ex-)dzīvokļa biedrenei viņas "mājas izjūtā" (citāts [izmisīgā, samākslotā tonī]: "Kā lai es zinu, ka tavi draugi man kaut ko nenozags?!", pārfrāze: "Es jūtos apdraudēta, nejūtos vairs kā mājās"), taču beigās, kad viņa saprata, cik absurds ir viņas apgalvojums, tika izdomāts jauns - ka tāpēc viņa var zaudēt īres tiesības uz dzīvokli, kurā viņa ir ieguldījusi daudz naudu. Bļaģ, nahuj tad tu izīrē kādam istabu?! Tev tiešām šķiet, ka visi ir kā tu - vientuļi un nožēlojami, bez draugiem, bez intīmām attiecībām?! Jēziņ, es pat pisties gāju speciāli uz citiem dzīvokļiem vai viesnīcu numuriņiem, jo vairāk par visu ienīstu, ka šādi procesi tiek traucēti (kurš neienīst). Un viņa prata traucēt, o, jā! Tā bija viņas māksla, tā kā visu cieņu. Katru reizi, kad naktī (viņai pret to nebija oficiālu pretenziju) gāju uz tualeti vai uzpīpēt kāpņutelpā, viņa pasīvi agresīvi ieklepojās. Bļaģ, aiztaisi savas istabas durvis, ja vēlies klusumu - tas nav tavs dzīvoklis, tas ir MŪSU dzīvoklis, jo es par to maksāju tikpat, cik tu par to maksā, un man pohuj, cik tu esi tajā ieguldījusi, jo es neparakstījos uz to, ka tikai tāpēc, ka man ir šāda iespēja dzīvot burvīgā istabā ar kristāla lustru un ozolkoka parketu (un tas nereti tika uzsvērts - ka, lūk, man ir šāda privilēģija; and not only by her, but by her girlfriend [bez seksuālām konotācijām] who is a really fucking awesome woman in her early 40ties - one of the best, most enjoyable, lovely, caring, understanding, passionate and sexually stimulating, petite-bodied woman with such a relatively big difference in our age, that I've known/felt; par laimi, pazīstot šo viņas draudzeni, es jūtu, ka šis viss nesačakarēs mūsu [neesošās; jo esmu nolaidīgs un nožēlojams draugs] attiecības).

Tālāk - it kā ļoti labi sakrita, ka mēs abi (izīrētāja un es, īrnieks) esam augsti māxlinieki - viņa nodarbojas ar, rupji izsakoties, klasisku zemes izrakteņu apstrādi ar rokām, asmeņiem un spēcīgu termisku iedarbību, veidojot gan traukus, gan dažādus "mākslas" priekšmetus, piemēram, kaķīšus and shit [uzrakstot vārdu "kaķīšus" uz brīdi apstājos un apdomājos, vai gadījumā tā nav mana fantāzija, taču tas nemaina rakstītā būtību], savukārt es nodarbojos ar visaugstāko no mākslām - mūzikas spēlēšanu un veidošanu [īpaši uzsveru vārdu "veidošana", nevis "radīšana", jo starp šiem vārdiem ir ļoti liela atšķirība, un mūziku radīt ir pavisam kas cits, kas mūsu mīļāko grupu dziesmas un darbs ierakstu studijā]. 
Kādā jaukā dienā pēc dzerstiņa viņai it kā nenormāli sāpēja galva ("Pagriez klusāk!"; 95% gadījumu skaņas avots bija manas AKG austiņas, jo tumbiņas bija outlawed), un laikam tāpēc, lai radītu manī žēlsirdības jūtas, viņa sadirsa, ka ārsti konstatējuši smadzeņu satricinājumu. Kāpēc sadirsa? Lai es (acīmredzot vismaz uz brīdi) neaicinātu pie sevis citus (līdz ar to istabā tiek runāts, un tā kā viņa faking nekad never ciet savas durvis, ir spiesta visu dzirdēt - sākot ar sarunu, beidzot ar pašsaprotamām skaņām pieklusinātā, tumšā istabā), kā arī nespēlētu un neklausītos mūziku. 
Iedomājies, NĒ, NOPIETNI, tu tikai IEDOMĀJIES - mākslinieks māksliniekam liedz viņa mākslu. Tas ir kaut kas tik nehumāns, ka tas bija pēdejais piliens - no tā brīža es viņu sāku absolūti necienīt. Protams, rūpēdamies par savu karmu, es to neizpaudu tiešā veidā, kā viņa (kura šajā ziņā ir totāls pretstats man, t.i., absolūta vienaldzība pret savas dvēseles ciklu un stāvokli), piemēram, līmējot pasīvi agresīvas zīmītes visur (A4 formāta, lieliem sarkaniem burtiem), kur es, tā teikt, pieļāvu kādu kļūdu, piemēram, aizmirsu aizvērt poda vāku (what the fuck is wrong with you people? tas ir sūda pods, un ir pohuj, ka šad tad vāks nav ciet - es taču savu sūdu noskaloju, bļaģ, un visu smuki satīru), kā arī tad, ja iemetu nepareizajā miskastē nepareiza materiāla atkritumu. Pats stulbākais, ka tas bija tik sasodīti liekulīgi, jo viņa pati nepildīja pienākumu, kas bija jāpilda man. Tas labi izpaudās trauku jomā. Viņa pāris reizes bija atstājusi šo milzīgo pasīvo agresiju uz kastroļa, ko steigā biju aizmirsis izmazgāt. Bet katru 2. vai 3. reizi, kad man vajadzēja kastroli vai pannu, tā bija uz plīts, netīra - pustukša ar kaut kādu sen atdzisušu ēdienu. 

Izdomāju, ka šim faktam veltīšu VESELU rindkopu. Iedomājieties, kopš es ievācos kaut kad vasaras vidū, viņa sāka slēpt tualetes papīru savā drēbju kastē pie poda. Kā es zinu, ka viņa slēpa, nevis, teiksim, pasargāja TP no kaķa, kam patika vandīties pa visām istabām un spēlēties ar visām lietām (mans pieņēmums līdz pat šodienai bija tāds, ka varbūt kaķis vienkārši ir tendēts izlietot visu TP, spēlējoties ar to un izbaudot, kā tas atrullējas no sava sākotnējā, blīvā agregātstāvokļa). Taču šodien, savācot savas pēdējās mantas, es iegāju tualetē, un voila! - manā priekšā uz tualetes papīra novietnes bija uzlikts jauns TP rullis. Bļaģ, nahuj jāslēpj tualetes papīrs no sava dzīvokļa biedra?! Es viņai, kad ievācos, teicu, ka viņa var lietot jebkuru manu produktu un vispār - (saprāta robežās) jebko, kas ir mans, taču nav manā istabā (paika, ziepes, dajebkas!). Taču jau tad jutu, ka she didn't compute. Instead she had a sinister idea - as this person is such an open minded fuck, I will do everything opposite of what he's doing and what he represents. Cita izskaidrojuma nav. 

Vaicāsiet - kāpēc esmu tik pārliecināts, ka zinu what's behind the idea of her? Būsim atklāti - es NEKĀDĀ GADĪJUMĀ neko tādu nerakstītu par cilvēku, kurš kaut ko tādu dara "netīšām" vai "neapzināti". Vai vienkārši ir dzīves sagrauzts un nelaimīgs, un tapēc, teiksim, apjucis - neizprotot savu rīcību. Šis gadījums ir pretējs. Viņa man pati vienā vakarā atzinās (citāts): "Es esmu ļauna kuce." Un pārfrāze: "Šaubos, vai tu pazīsti kādu tik ļaunu cilvēku kā es." Kad viņa man to sacīja, es smaidīju un, mierinot viņu (jo viņa tomēr ir sieviete, un es mīlu sievietes), aicināju viņu nepārspīlēt, sakot, ka mēs visi taču esam mīlestības un prieka bērni (šim apgalvojumam es naivi ticēšu līdz kapa malai, un visi heiteri var iet iepazīties ar nēģeri, kuram ir milzīgs loceklis, un tā iepazīt anālo seksu le prison style). Bet nē, viņa to noliedza, bezmazvai pirmajās komunikācijas reizēs novelkot starp mums labi saskatāmu līniju - tādu kā fronti, kurā viena puse iemieso sevī vēlmi saprast un nonākt pie kompromisa, ja situācija aicina tā darīt, taču otrpus frontes zāles un melnzemes vietā ir žultsveida masa, kas iemieso visu iepriekš minēto un, pieņemu, neapzināti baro sevi ar negatīvām emocijām. Es taču sākumā vēlējos ar viņu pavadīt laiku, jo viņa pat prata spēlēt vienu no populārākajām galda spēlēm, kur ir 2 spēlētāji, kvadrātains laukums un figūriņas ar atšķirīgām idejiskām vērtībām un spējām pārvietoties pa laukumu! Taču pēc tam, kad viņa sāka mani apkaunot, absolūti ignorējot, piemēram, manu ex vai Ilzi, vai jebkuru citu cilvēku, kurš kaut vai uz mirkli bija atnācis ciemos, es lēnām sāku saprast, ka nevēlos nekādas darīšanas ar šo cilvēku. Ir taču jābūt zināmai apņēmībai un spēcīgai spītij, lai vienkārši totāli ignorētu kāda jauna cilvēka klātbūtni, kurš pie tam uzrunā viņu, sasveicinoties un nosaucot pat savu vārdu. Absolūts ignore. 

Rezumējot: bija pizģets, bet tagad ir kruta. Taču es aizmirsu pašu svarīgāko, kas jāmin šādā postā, kur kāds tiek, kā lai to labāk pasaka, nopelts? Es aizmirsu pilnībā attaisnot sevi jūsu priekšā. Sasodīts, ko lai tagad dara. Negribu visu pārrakstīt. Tāpēc fiksi piebildīšu šo to šeit. Saprotiet, nav jau tā, ka es esmu viskrutākais dzīvokļa biedrs ever. Es esmu ļoti pašpietiekams cilvēks, kurš dienām ilgi var nepamest savu istabu (atsk. pīppauzes kāpenē), neizdvest nevienu skaņu, ēst tik daudz, lai nejustu baiso bada sajūtu un vispār palēnināt savas ķermeņa funkcijas un faking hibernēties kā tāds krupis vai lācis, vai Windows Vista operētājsistēma. Es nealkstu komunikāciju ar cilvēku, kuru īsti nepazīstu un kurš man ir radījis ļoti sliktu priekšstatu par sevi. Līdz ar to, jā, es tur nebiju līdz galam tas idealizētais "es", kāds šķietami esmu ideālos apstākļos (vārdu "ideāls" nav jāuztver kā kaut ko very special, unique, seldom experienced, bet gan normālu dienu iz manas dzīves; jā, jā, man ir ideāla dzīve, neskatoties uz to, ka esmu daudzus aspektus diezgan izdrāzis), jo es gluži vienkārši cilvēciski nespēju justies kā es, būdams zem tāda sprieguma un jūtot to, ka otrs cilvēks savās darbībās apzināti vēlas izraisīt zināmu disonanci. Jo nav jau tā, ka es viņai noklusēju par to, kāds esmu (mēs diezgan labi verbāli iepazināmies). Es atzinu, ka esmu slaists, ka visu mūžu kāds ir vācis aiz manis manus sūdus, ka neesmu pat nedaudz kontributējis Latvijas Republikas attīstības jomā. 
Vārdu sakot, es mūsu retajās sarunās clearly verbāli atzinu, ka esmu slikts pilsonis, taču es nekaunos par to, kāds es esmu. Kāpēc nē? Stulbs jautājums. Jo tā kā cilvēks nevar iemiesot visas pasaules vēsturē piesauktās cilvēka kvalitātes, man ir pavisam citas, iespējams, unikālas kvalitātes [tās nav unikālas kā supermens vai spaidermens, bet gan kā, nezinu, "retas"], ko ļauju novērtēt worthy cilvēkiem - diemžēl ļoti šauram lokam, pateicoties cilvēku netikumam mani uzreiz kaut kā kategorizēt un attiecīgi norakstīt, pirms vispār ir sperti pirmie soļi uz iepazīšanos; nelieciet šai rindiņai savā prātā izklausīties tā, it kā tā par mani runātu kā par iedomīgu cilvēku, kurš dzīvo, dalot cilvēkus 2 kategorijās - kategoriju ir simtiem, taču ir cilvēki, kuri jūt vai vismaz izrāda potenciālu, ka ir spējīgi iemācīties just, un ir tādi, kuri nejūt. Un tad ir tādi kā viņa - tie, kuri nejūt un negrib just. Un šī pēdējā kategorija - tas ir pasaules posts un bēda. Tas ir antonīms visam, kas ir silts, mīļš, cilvēcisks, jutīgs, maigs, sapņains, romantisks, daiļš, šarmants, utt. 

Šādi cilvēki ir Diagnoze. Šādi cilvēki ir citu, naivāku cilvēku posts un beigu beigās pat kaps. Šādi cilvēki būtu jāpaņem un ar varu jāaizvelk uz koncentrācijas nometni "Bitīte", un kārtīgi jāapstrādā ar patiesu vēlmi izprast, kā arī, svarīgi, jāapstrādā ar kārtīgu devu cilvēkmīlestības. Un viņiem visiem būtu jāsanāk kopā, jāveic dažādi terapeitiski rituāli, sākot no, piemēram, dejošanas lielā cilvēku aplī, sadodoties visiem rokās, beidzot ar individuālu counseling with a professional. Pats skumjākais ir viņus atstāt vienus sapūšanai. Jo tieši tad viņos lēnām, bet ar vērienu plašumā izvēršas šīs visas negācijas pret pasauli, pret cilvēkiem, kuri alkst prieku un laimi, pret cilvēkiem, kuri ir gatavi atklāti runāt par jebko, kas traucē ikdienas sadzīvē, pret cilvēkiem, kuri tikai vēlējās izīrēt istabu, lai varētu beidzot dzīvot savās mājās, vest pie sevis savus mīļotos, baudīt vienatnē mākslu, austiņu vietā pārmaiņas pēc izmantojot tumbiņas, pret cilvēkiem, kuri nodarbojas ar mākslu, kā radīšanā telpā/vidē nedaudz pieaug decibellu līmenis. 

Nobeigumā vēlējos piebilst, ka zinu, ka vienmēr atradīsies kāds, kurš sava spītīguma vai naida pret manu dzīvošanas veidu dēļ, pateiks, ka šī posta autors ir lohs un pats posts ir sūds. Un viņam šajā gadījumā izrādīsies taisnība, jo autors nudien ir lohs. Taču viņš, dzīvojot tajā dzīvoklī, neveica nevienu darbību with malice or with an assumption that the flatmate would suffer from my everyday "doings". Viņš tikai vēlējās mieru un sapratni. Neko vairāk. Akustiskā ģitāra, ja to spēlē ar pirkstiem, ir tik klusa, un mani akordi tajās reizēs, kad man tika aizrādīts, bija tik maigi, ka es joprojām jūtos mazliet izdrāzts sejā par to, ka pakļāvos liegumam netieši attīstīt sevi muzikāli. Nē, bet nopietni, tas tika darīts tik sasodīti klusiņām, jo es jau biju izbaudījis the wrath of her. Hah, pirms beidzu biksītēs, fiksi piesaukšu vissmieklīgāko situāciju - viņai bija jāceļās ap 11.00, tāpēc viņa vēlējās savlaicīgi aizmigt. Ap 02.00 mana ex-, kura nakšņoja tonakt pie manis, gāja uz tualeti. Un no viņas istabas izspragā izmisīgi, bet zīmīgi (gandrīz vai citāts - nav, jo neatceros precīzu vārdu secību): "Bļaģ, nahuj, zajebaļi jau ar savu trokšņošanu, es jau kuro reizi pamodos jūsu dēļ!" 

Ak, visuvarenā smalko jaunkundžu patrone un mūžīgā viņu aizstāve, ļauj, lūdzu, šim cilvēkam kaut kā saprast to, ka viņš taču tā dara pāri sev, nevis citiem, būdams apzināti ļauns. Protams, viņš var arī darīt pāri citiem, un es ticu, ka vēlme bija (un centieni arī), taču es nespēju tik skumju cilvēku uztvert kā ļaunumu. Jā, es dusmojos uz viņu. Taču vairāk par dusmām man viņi ir žēl. Interesanti, ka pirmajās pazīšanās dienās, kad vēl viņa nebija man pastāstījusi, ka "ir ļauna kuce", es viņai piedāvāju savu palīdzību kā cilvēks, ar kuru var runāt par jebko, paralēli izbaudot fantastiski nomierinošu masāžu (tā ir diezgan tipiska un, spriežot pēc prakses, iedarbīga metode, ko pielietoju, ja vēlos kādu iepazīt tuvāk, pie reizes atrisinot kādu viņa(s) problēmiņu). Viņa šokā novērsās, izdzirdējusi šādu piedāvājumu, apgalvojot, ka viņa nav tāda - ka viņai vajag laiku, lai "ļautos". Es to ļoti labi saprotu un pieņēmu, un vairs vispār par to nerunāju. Taču varbūt vajadzēja... ? 

Labi, man apnika rakstīt. TL;DR (man iepatīkās ideja par to, ka cilvēki ir tik deģenerējušies, ka visam vajag TL;DR, hehe!) - pirms pārvācieties uz dzīvokli, kur jums nāksies dzīvot kopā ar 1 citu nepazīstamu cilvēku (ja ir 2, tad tas jau ir citādāk, taču, jā, šo pašu apgalvojumu var attiecināt arī uz situāciju, kad sanāk dzīvot ar 2 vai pat 3 cilvēkiem), lūdzu, sevis dēļ dariet visu, lai pirms pārvākšanās jums jau būtu radies zināms priekšstats par to, kas ir šī cilvēka priekšnosacījumi. Kas ir substance, no kā barojas šī cilvēka ego/superego. Šos vārdus rakstu pilnā nopietnībā. Jūs pasargāsiet ne tikai savu nervu sistēmu, bet arī savu potenciālo kaimiņu/dzīvokļa biedru. Tā visiem beigu beigās būs labāk. Jo pretēji tas var izvērsties into full blown asymmetrical warfare where the means of achieving victory prevail over any other principle of men and humanity. 

link | comment {4} | memorize


penny_lane

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 23:29
posted by: penny_lane

var kaut kā uzsildīt baļlu ūdens, ja vienīgais potenciālais elektrības avots ir mašīna?

link | comment {6} | memorize


vistu_zaglis

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:20
posted by: vistu_zaglis

Ņemam 1/3 Flinnas, 1/3 Murakami, atjaucam to ar kārtīgu šļuku S. Fraja, un mums ir Sophie Hannah: Kind of Cruel.

Knapi iesākts, bet nespēju nepadalīties sajūsmā, brīnišķīgi brīnišķīga lasāmviela.
Tags:

link | comment | memorize


lidaka

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 16:08
posted by: lidaka

Shodien bija jaastraadaa tikai pusi dienas, bet visi briivdienaas taa kaa straadaaju par trijiem. Un man patika! Man bija daudz daraamaa, jutos noderiiga!
Tags:

link | comment | memorize


krii

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:54
posted by: krii

Šodien internetā izlasīju atziņu, ka sakāpināta vēlme tīrīt un kārtot mājokli liecinot par neapmierinātību seksuālajā dzīvē.
Pieņēmu zināšanai un iekļāvu arsenālā.

link | comment {9} | memorize


methodrone

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:51
posted by: methodrone

taapat kaa taisot meerci ir svariigi visu lieko novaariit nost un atstaat tikai bagaatiigu esenci, ja cilveekam kaut cik interesee dziivot, to pashu vajag dariit ar personiibu.

es nepiekriitu zen sausinjiem, ka vajag izniicinaat, pazaudeet vai aizmirst 'self' and 'ego', es domaaju, ka veseliigs ego ir pukje un kosmiskaas apzinjas esteetikas izpausme, un ka kosmoss tieshi tiecas sevi izpaust individuaalos ego, jo its jolly good fun.

link | comment | memorize


ravejsledzejs

rubrika uzzinu pēdējais

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:45
posted by: ravejsledzejs

Izrādās, ka Madagaskarā kopš augusta beigām plosās buboņu mēris.

Jābrauc saslimt un tad atpakaļ uz jevropu.

link | comment {2} | memorize


pajautaa

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:36
posted by: antijahve in pajautaa

Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.

link | comment {7} | memorize


***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:08
posted by: punkts

Laiza tīģeris sev asti ar aci ir redzams ar brillēm cik liksi lēcu cik celsi tik rubļus par vienu doičmarku varēs dabūt moskvičā labi ja būtu dūmvads godam nokalpots un nolikts silē piena paku skicēt jautājiet pēc resnas sveces jo šovakar ir vasara atbetonē vien to dinozaura zirdziņu jo redzams ka atstātās barankas nav no naivajām mūsu priekšā tās ir baltas uz ilgviļņiem nomen klā nr ismaels ātrais roku serviss ātrāks par ēdi mizo sēdi mizo ē kā ātrākais salāts danco ar baranku.

link | comment | memorize


wensdy

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 21:44
posted by: wensdy

Šodien neizturēju un aizgāju uz skolu. Izrādās tā bija liela kļūda, jo stulbais klepus ir atpakaļ. Bet interesanti, kas tieši to ietekmē? Gaisa temperatūra? Jo ārpasaulē es pavadīju ļoti īsu laiku, tik cik no līdz transportam, pie tam es biju satuntuļojusies "kā ziemā". Otra lielā kļūda bija tā, ka es visus savus trīs zābaku pārus iekrēmoju un pēc tam nopulēju. Arī kaut nelielas fiziskas aktivitātes izraisa klepu. Vēl pat nav desmit, bet man jau nāk miegs, kaut arī pagulēju pusdienlaiku. Tagad es nevaru izlemt vai rītdien atkal pieļaut kļūdu - iet uz skolu, jo seminārā būs vieslektore. Vieslektori ir mana mīļākā skolas sadaļa. It kā pēc tam es varēšu trīs ar pus dienas ārstēties no skolas apmeklēšanas ar klepu. Ja vien tas nav kaut kāds briesmīgs cits iekaisums (fantāzija kombinācijā ar nepacietību, yeah). 

No ivrita tulkota vakara pasaciņa par vienu gramu (un meiteni). Arlabunakti laikam.

link | comment | memorize


veed_logs

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 21:14
posted by: veed_logs

Šis būs ieraksts par dzērieniem un dzeršanu. Sen jau bija laiks vienam tādam.

Liriskais ievads.
Kurš gan nav redzējis holivudisku kino ainu, kurā vīrs labākajos gados atkorķē pudeli (karafi) ar brūnu stipro alkoholisko dzērienu, ieliek apaļajā plakanajā glāzē (tumbler) ledus gabalus, aplej tos ar attiecīgo dzērienu un iemalko. Nevis normāli iekapā kā šņabi, bet iemalko, cenšoties nešķobīt ģīmi un radīt iespaidu, ka iedzertais šķidrums bijis varen gards. Gurķi neuzkož un kōliņu neuzdzer. Šo es līdz šim nebiju varējis saprast, bet, tad es ieraudzīju pakaļu - vietu, no kuras tam visam aug kājas.

Iztirzājums.
Pakaļu es ieraudzīju jūtūbē. Pēc atslēgas vārdiem "Johnnie Walker Red Label". Tas bija dzēriens, kas bija manā īpašumā un gaidīja nākamo tusiņu. Aiz gara laika es to vienkārši iejūtūbēju. Rezultātā uzdūros šim tipiņam:
https://www.youtube.com/watch?v=UNw7muIbQX0
Vīrelis no Internetiem vienkārši un gaumīgi nopēla manu dārgumu. Tomēr viņš atstāja uz mani kompetentu iespaidu, tāpēc turpināju vērot viņa izdarības un ar katru noskatīto video mana ziņkāre tikai vairojās. Rezultāts manam jūtūbes piedzīvojumam bija tāds, ka nākamais tusiņš tika sarīkots ar konceptuālu mērķi testēt viskijus un saprast, vai šo dzērienu ir iespējams dzert kā angļu džentlmeņiem pa mazam malciņam un neviebties aiz riebuma.

Maza atkāpe.
Stiprajam alkoholam ir divas svarīgākās īpašības. Pirmā - nākamajā dienā pēc tā lietošanas nedrīkst sāpēt galva. Otrā - tam ir jābūt iespējami mazāk riebīgam pēc garšas. Vēl ir arī cenas faktors. Pārējais ir mazsvarīgi. Līdz šim biju pieturējies pie uzskata, ka labākais dzēriens ir tāds, kas ir caurspīdīgā krāsā, jo tam ir mazāk lieku piedevu - jo tīrāk, jo labāk. Bet, protams, netiek smādēti arī citi dzeramie, ja nu tiešām situācija to prasa. Stiprais alkohols pēc definīcijas ir riebīgs, tas nelabi ož un garšo vēl nelabāk. Nevajag arī sevi mānīt - alkohols ir domāts tam, lai apreibtu, nevis, lai baudītu tā garšu, tāpēc arī kokteiļi ir tikai muļķīgs pašapmāns un ceļš uz sāpošu galvu nākamajā rītā. Stiprais alkohols ir jādzer tīrā veidā un ja prasās, tad drīkst kaut ko arī uzdzert vai uzkost.
Visā šajā pasaules skatījumā pagaidām galīgi neiederas vīrs no pirmās epizodes ar savu karafi un plakano glāzi un ledu. Bet tā nav mūsu darīšana, lai turpina malkot savu malkojamo, ja viņam tā labpatīk.

Iztirzājuma turpinājums.
Tusiņam tika iepirkti daži gaumīgi viskiji cenu grupā "nedaudz virs vidējā". Tika novākta gaumīga kompānija, pareizās glāzes un cienasts. Tika dota sākuma instruktāža un pasākums varēja sākties. Principā Ralfijs (tas džeks no jūtūbes) pamatlietas jau ir sen izstāstījis, es varētu pastāstīt tikai par saviem un mūsu secinājumiem. Pirmā lieta ir tāda, ka viskijs tomēr ir interesants dzēriens. Un to ir iespējams arī izbaudīt pa maziem malciņiem, smaržot, garšot, vērot. Ļoti interesanti ir tas, ka viskiji viens no otra var būtiski atšķirties. Gan pēc garšas, gan pēc smaržas. Pie tam, ja tiem piepilina nedaudz ūdeni tie var mainīt garšu, nevis vienkārši kļūt vājāki, bet tieši mainīt garšu. Vēl viens secinājums ir tāds, ka ne vienmēr dārgāks ir labāks. Sevišķi, ja vēlies dzērienu dzert jaucot ar kolu. Tad varbūt pat asāks dzēriens nemaz nav slikts, jo tam jauktajā dzērienā būs raksturīgā garša un nebūs jādzer vienkārši "kola ar grādiem". Malkošanai no viskija glāzes gan nederēs kurš katrs dzeramais. Ja līdz šim man šķita, ka Johnnie Walker Red Label ir tīri gaumīgs dzēriens, tad pēc degulstācijas bija skaidrs, ka tas der tikai un vienīgi kokteiļiem. Kas arī varbūt nemaz nav slikti. Tomēr vairums viskija pasaulē tiek patērēts ar kolu, nevis, lai izbaudītu tā garšu, bet, lai apreibinātos. Jāteic, ka malkojot viskiju pa maziem malciņiem ir grūti tā krietni piedzerties. Ja grib piedzerties, tad jāņem šotiņu glāzes vai arī jātriec iekšā ar kolu (atkarīgs no katra gaumes). Bet ja tev rokās ir nonācis kāds tiešām gaumīgs viskijs, tad to ir grēks dzert kokteiļos vai no šotiņu glāzēm. Tas ir jāizbauda tīrā veidā. Bez mērķa aizliet mūli. Un nav arī jaizdzer visa pudele viena pasākuma ietvaros. Tas ir to vērts.

Noslēgums.
Esmu nolēmis turpināt izpētīt šo interesanto dzērienu. Bet atgriežoties pie vīra ar karafi, varu teikt, ka joprojām nesaprotu šos tēlus. Glāze viņiem ir nepareiza, dzēriena temperatūra arī. Vienīgais attaisnojums šo tēlu esamībai ir iespējamība, ka viņi mūsu holivudiskajā ainā vienkārši reklamē kaut kādu konkrētu burbona brendu - nereklamēsi taču to aplejot ar kolu. Bez tam šis brūnais šķidrums taču tik skaisti izskatās uzliets uz ledus, ja vēl to iemalko filmas galvenais varonis savā dārgajā kabinetā un gaumīgajā uzvalkā, tad reklāma savu mērķi laikam sasniegs.

Noslēguma noslēgums.
Ieteicamais viskijs:
Bushmills Black Bush (šo var dabūt ar atlaidīti), Bushmills Irish Honey (ja ir vēlme pēc saldāka dzēriena), citas labās markas vēl gaida atklāšanu.
Savukārt Melnais Jack Daniel's kaut kā nelikās samaksātās naudas vērts.

link | comment {2} | memorize


***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 22:02
posted by: punkts

Ja cilvēks ir piegājis pie kalna tad liec viņam roku uz galvas un nē marabū tas viss ir viņš tas ir āķis atrāks par kājām un tu azbesta cepuri liki uz turekļa it kā būtu zinājis par siāmu un es viņam arī saku kā iekārtoties ja rokas ir aizņemtas es viņam saku ateibogu pēc daudzstāvu tualetes izskatās ja tu atej tad iestiprinies ar diviem īleniem un ielej divas glāzes kaut kāda paštaisīta dzēriena.

link | comment | memorize


yoko

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 21:23
posted by: yoko

ķieģelīši visiem vienādi, bet ir cilvēki, kas ceļ tiltus un ir cilvēki, kas ceļ sienas, otrie mani interesē tādā ziņā, ka gribas viņiem palīdzēt sienas pārvērst tiltos

link | comment | memorize


ninona

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:57
posted by: ninona

Meklēju, kur nakšņot pēc A darba balles.
Cerēju, ka būs kā iepriekš - krutas viesnīcas bārā ar īpašo piedāvājumu nakšņošanai (šogad gribas pamatīgi salietoties alko un atplīst, tālu neejot). Ņefiga - šogad paņēmuši SapņuFabriku, bļa!

Paceļamā summā dzērumā aizejmamā attālumā vai nu viss rezervēts, vai arī pa gabalu redzamas lietotas mēbeles no holandes un humpalu gultasveļa. T.i. interjers sviestains un lēts.

Nakšņot tēvabrāļa dzīvoklī (brauciens ar sabtransu) nebūtu TAS.

It kā kaut kādi īpaši piedāvājumi labajās viesnīcās firmai esot, jāuzzina tad KĀDI. Man jau gribas nakšņot lielā gultā kraukšķīgiem palagiem, no rīta redzēt gaumīgu interjeru arī sanmezglā un baudīt plašu brokastizvēli.

Es par koNfortu!

link | comment {2} | memorize


pljecka

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 21:03
posted by: pljecka

Viss riebjas, visi riebjas, visiem riebjos.

link | comment {5} | memorize


honeybee

...

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:20
posted by: honeybee

Ja kāds ir te iemetis savu meilu un nav dabūjis failu, sakiet :)

link | comment {30} | memorize


quizer

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:20
posted by: quizer

Salodēju AKG austiņām sešmetrīgu vadu. Sākumā gribēju garāku, bet Valters teica, ka pēc sešiem metriem sāks zust stereo, un tas man atkal nepatīk. Tagad klausos Mocarta klavierkoncertus un jūtos veiksmīgs. Cilvēkiem, kuriem ir hroniskā depresīja es iesaku vismaz divas stundas dienā paklausīties Mocartu. Tā mūzika vienkārši iespēlē pareizās rieviņas.

link | comment {4} | memorize


qgmr101

nav metadzīves

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:25
mood: weird weird
music: tripswitch - tachyon - YouTube : https://www.youtube.com/wat
posted by: qgmr101

Man visu laiku liekas, ka es dzīvoju kaut kādu meta-dzīvi, ka es tikai mācos un trenējos "īstajai" dzīvei, ka vēlāk, kaut kad es dzīvošu pareizi un tā, bet tā nav, šī ir vienīgā un īstā. Ai. Man grūti saprast šo domu, man grūti samierināties ar šo domu.

link | comment | memorize


feita_kleita

Stulbi,

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:12
posted by: feita_kleita

šodien pateicoties Cibas dievam (tā vietā, lai graužot piparkūkas lēni mokoties no cukura triekas ap janvāri), atdevu ulvs atslēdziņas un viss forši. Nošokējos kārtējo reizi par Evi. Šī aizņēmusi manis sagādāto, izrūpēto piekarināmo plauktiņu virtuvē, kuram būtu bijis jābūt ulva. Princese izkārtojusi savas 10 stikla lietas pa divām tumbačkām, kamēr pārējiem 5 komūnas iemītniekiem jāiztiek daloties uz 3 vai mitinoties pie pelēm pieliekamajā. Cerams, ka iepazīstoties ar ulvi, pie ģitāras skaņām, meitenes taču kūst no ģitāras, arī kuces, un atdos okupēto plauktiņu, lai arī ar liekulīgo labsirdības žestu.

Neērti par spuldzēm un pagarinātājiem, bet man ievācoties tur to arī nebija. Hmmm....

Rosos un uzburu mājas sajūtu. Precīzāk, sūcu vīnu ar Adu. Viņa nokavēja vilcienu uz laukiem. Un tad kārtošu grāmatas biroja mēbelē.

link | comment {2} | memorize


mirdza

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:21
posted by: mirdza

Aizvakar, ar dēlu bradājot pa smilškasti, iepazīstināju viņu ar latviešu mūzikas klasiku. Šodien klausos, ka, spēlējoties ar lego, dēls savā nodabā dzied: "Eu, priekšniek, es tevi.. (seko dažādas variācijas, no kurām pēdējā - samīļošu)!"

link | comment | memorize


kinskis

ello beta

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 20:10
posted by: kinskis

kaut kad pasen lasīju par tādu ello soctīklu, kas būšot reklāmbrīvs un netirgos savu ļaužu informāciju, kam vien pagadās. varēja ierakstīt epastu un pieteikties uzaicinājumam. uzaicinājums šodien atnāca.
tad vēl visa šī sakarā izlasīju šito http://ej.uz/ello un a_ja_nu sakarā uztaisīju https://ello.co/kinskis
ja kādu vēl interesē un bez uzaicinājuma neizdodas, labprāt uzaicināšu.

link | comment {13} | memorize


qgmr101

par kompīšiem / bez Retinas

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 19:51
mood: blah blah
music: Carbon Based Lifeforms - [World of Sleepers] - YouTube : htt
posted by: qgmr101

Kurš vēl visiem Windows datoriem darbam domātiem (līdz win 7, win 8 man nau bijis) pirmais ko izdara, ir izslēdz antialiasingu un uzliek Windows 2000 / Windows 95 tēmu? Tā daru jau no XP laikiem (atceraties to pretīgo zaļo start pogu, zilo tāskbāru un zilās logu augšgalviņas?).

Par to antialiāsingu -- nu man kā programmētājam liekas, ka kamēr nav Retina (garais stāsts īss: milzīgas izšķirtspējas) displejs, nav ko ākstīties ar antialiāsingu. Piemēram, uz 24 collu 1920x1200 monitōra praktisku jēgu no antialiāsinga neredzu. Jā, kļūst it kā labāk pie lieliem fontiem, bet nu normālajos programmēšanas burtiņu izmēros tikai bezjēdzīga burtu izplūšana. Uz otras rokas, MacBookā ar tā niecīgo 1280 × 800 izšķirtspēju antialiasings antialiasoti burtiņi izskatījās pat ciešami (nu tā, ka īpaši nekaitināja, pat tā, ka kaitināja tik maz, ka nav pamanāms).

Gala beigās -- varbūt vienkārši pierašanas vaina -- ar kādiem burtiņiem esi to saskarni sācis lietot, tā ir labi. Un viss pārējais, atšķirīgais kaitina nevis tādēļ ka slikts, bet tāpēc ka atšķirīgs no pierastā.

Mājās gan Windows kaut kā nespēju lietot... man gan liekas, ka nevis tādēļ, ka Linux vai MacOS būtu pārākas, bet vienkārši Windows jau ir apnicis kopš 1994. gada, kad ar to sāku saskarties. Man pēc kāda laika apnīk lietas. Es nespēju saprast, kā cilvēki spēj būvēt arvien advancētākus skillus uz tā paša pamata gadu pēc gada gadu desmitiem. Man apnīk. Man vajag mainīt. Prāts tā iekārtots.

Ak un vēl, nu nav taču saskarnes izskatam nekāda sakara ar operētājsistēmu, bet tomēr tā asociācija nez kāpēc manī sēž. Jo nu tomēr uz MacOS'a gribēdams Win 7 perfektu imitāciju neuztaisīsi, visi tie miljards sīkumi lien laukā.

Ē? WTF es te tikko sarakstīju?

P.S. Dzīvojam laikmetā, kad pēc kādiem dažiem gadiem zemas izšķirtspējas displeji vienkārši strauji beigies. Kā atlidoja 1920x1080, tā atlidos 4x lielāka izšķirtspēja un tā būs norma. Daži gadi.

link | comment {1} | memorize


qgmr101

mūzikas -- darbīguma fonam -- tahions un klusā skriešanbēgšana

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 19:16
mood: nostalgic nostalgic
music: mūzika, saites
posted by: qgmr101

Tripswitch - Tachyon - YouTube -- sempli no K-PAX (2001) - IMDb.

Carbon Based Lifeforms - [World of Sleepers] - YouTube / Photosynthesis -- sempli no Silent Running (1972) - IMDb. -- What about the forests?(Citāts no "Silent running") -- Nope! (citāts no George W. Bush) ... un "Do you understand what I'm trying to tell you? There are no answers, only choices." no Solaris (2002) - IMDb.

Nezinu, kāpēc ieliku šīs saites -- pie tām nonācu kādu 20 gadu garumā nejauši pats -- bet es labprāt būtu gribējis to dzirdēt arī agrāk... Tā ka pastāv kaut kāda nenulles iespēja, ka kādam vērotājam noderēs. Впрочем, что-то сентиментальность накатила, проехали :-)

P.S. Vai jūs esat pamanījuši, ka Youtube kļūst arvien vairāk "full album" ierakstu?

P.P.S. Vai ir kāda metode, kā malkas gāzģenerācijas apkures katlā monitorēt atlikušā kurināmā (malkas) daudzumu, neverot vaļā durtiņas? Kad ūdens temperatūra sāk kristies, jau ir par vēlu, viss ir izdedzis un jākurina no jauna. Hm.

Un visu to figņu man kaut kādā veidā jāmēģina savietot ar praktisko dzīvi, naudas pelnīšanu, darbu, citu cilvēku domām -- citi cilvēki ir kā salas un aisbergi, es tā arī īsti neesmu iemācījies saprast, ko viņi domā grib un dara, kaut kā jau atpazīstu viņu tipiskās darbības un reakcijas, bet tas ir kaut kā neintuitīvi un tāpēc mazliet grūti.

No n-tās puses -- es pats savas reakcijas un vēlmes arī vēl neesmu iemācījies saprast.

link | comment {2} | memorize


kihelkonna

mm bask

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 19:30
posted by: kihelkonna

ar špidrilkas basketbolu bija tā.
sargies bērni )

link | comment {3} | memorize


qgmr101

pārīšu tēmu turpinot

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 18:45
mood: stressed stressed
music: Klaus Schulze - Kickzone Festival (Köln 1999) - YouTube : ht
posted by: qgmr101

link | comment | memorize


ena

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 18:34
posted by: ena

Es tiksju valjaa no taam ausiim tikai kad vinjas buus prom no manaam aciim un laikam jau sjii miilestiiba buus liidz kapa malai nezinu vinja vai manam bet vinjs jau sen man vairs virsuu neskataas cik ljoti es vinju kaitinu tacju vinjs nesaprot jo taalaaks jo tuvaak un es turpinu skatiities vinja ausiis kaut arii ir vairaak nekaa nepiemeerots briidis un es nesaprotu kaa es bez vinja dziivosju un vai tiesjaam mana vieniigaa iistaa love bija tiesji tik banaala

link | comment | memorize


zin

***

Thursday Nov. 27th, 2014 | 00:48
posted by: zin

var būt neesmu bijusi īstajās vietās un īstajā laikā (te gan arī visu laiku ir lijis), bet kaut kā līdz šim Tokijā man nav tās super milzīgās metropoles sajūtas.
saspiestai pārpildītā vilcienā ir nācies braukt un lielās stacijas ir piedzīvojums pats par sevi, bet var būt iebraucēju daudzuma vai kā cita dēļ, te nevar izjust to eleganto pārvietošanos pūlī, kāda ir, piemēram Londonā. da i paša pūļa Barselonas vecpilsētas ielās ir vairāk.
rīt sola saulainu laiku un ceru paspēt apskatīt visu, ko līdz šim nav izdevies redzēt. protams, ka nepaspēšu.
vēl viens mīnuss visā stāstā ir tāds, ka neesmu paredzējusi nedēļas nogali šeit. domājams, nākamreiz jāņem vismaz nedēļa.
pirmo dienu, līdz ar visu lietu, pavadīju ar poļiem Ikebukuro rajonā. saules mājā ir visnotaļ pieklājīgs, priekš nelielajiem mērogiem, akvārijs.
lai pārvietotos ap Tokijas centru un populārajām vietām, itin ērti ir izmantot JR Yamantoe līniju (kas iet pa apli). ja ir aktīva JR pass karte, par šo prieku nevajag piemaksāt. ja nav, var nopirkt 1 dienas biļeti par 750 naudiņām (tokunai pass). biļešu aparāts gan šo prieku angliskā versijā nepiedāvā, ir jāatrod kāds stacijas darbinieks vai laipns vietējais, lai saspiež pareizās podziņas.
biļete gan darbojas uz konkrētu datumu, ne 24h. man izdevās iekaapt vilcienā pirms pusnakts un ar to pašu biļeti izdoties ārā no stacijas pēc.
izveicot šādu pasaakumu ir ļoti ieteicams meklēt nakšņošanas vietu pēc iespējas tuvāk kādai no apļa stacijām.
šodien saēdos nemormāli krutu liellopu.

link | comment {1} | memorize


kihelkonna

laikam visi

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 17:35
posted by: kihelkonna

šodien cita starpā stipri pievērsos bērnkopībai.

vedu mazzaķi uz nodarbībām. pirms pēdējās pusstundas atskrien mazzaķis, esot bijis tualetē, kaut kas biksēs gadījies. nu neko darīt, saost nevar (vēlāk izrādījās mazs triepiens), bet uz dejošanu tāds iet nevar.

(tur ir vairākas grupas, un visām reizē beidzas nodarbības.)

ejam uz garderobi. tur rindā sēž divgadnieki, kam beigušās viņu īsās divgadnieku nodarbības.

"tie laikam arī visi ir piekakājuši bikses", saka mazzaķis.

(neatceros, indukcija vai dedukcija tas saucās.)

link | comment {4} | memorize


gedymin

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 15:40
posted by: gedymin

Šķiet, ka mākslīgā intelekta radītais eksistenciālais risks tiešām ir sasniedzis mainstream infotelpu. Elons Masks, Stīvens Hokings, Sjuarts Rasels (respektablu mācībgrāmatu autors šajā jomā)... Idejas aiziet arī popkultūrā, kur līdz šim viss bija 3 robotikas likumu un terminatoru līmenī. Un kam par šo risku atpazīšanu pateikties? Filozofijai. Tai skaitā gluži akadēmiskajai.
Šis gan arī ir iemesls, ka man liek šaubīties par risku idejas izredzēm kaut ko ietekmēt reālajā dzīvē. Lēmumu pieņēmēji parasti ir praktiski cilvēki. Un neko nav tik grūti "aiznest" līdz praktiķiem kā jaunas abstraktas idejas. Sevišķi, ja nepietiek tās vienkārši zināt, bet vajag arī izmantot.

link | comment {5} | memorize


slimie

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 17:19
posted by: putnupr in slimie

uzpūties vēders

link | comment {2} | memorize


penny_lane

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 17:02
posted by: penny_lane

mirstu nedrīkstu mirt vienkārši palīst zem segas un nelīst ārā bet kas tev dos.

link | comment {5} | memorize


f

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 16:49
posted by: f

Are there any stereotypes about gender and communication that are simply false?
The stereotype that women are more sensitive than men is not true; we’re just sensitive to different things.
Women can be more sensitive to the implication they’re being pushed away.
Men can be more sensitive about feeling they’re being put down.

link | comment | memorize


tehnofunk

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 16:33
posted by: nuka_kola

klausos Dense & Pika.

link | comment | memorize


sirdna

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 16:19
posted by: sirdna

Tas celebritāšu lukalaiku ģenerators ir krāms.

The system could not find any faces in this picture.

Da ej ratā, glupā lamata.

link | comment {5} | memorize


smejmoon

par ziemassvētku dāvanām

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 16:13
posted by: smejmoon

kāda ir shēma ziemassvētku dāvanu izdomāšanai un iegādei?

es vienmēr esmu dāvinājis to, kas ienāk prātā, tad, kad ienāk prātā. kā to dara organizēti?

link | comment {3} | memorize


perkons

Nē, nu, kad jūs tā sakāt...

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 16:12
posted by: perkons

link | comment {3} | memorize


feita_kleita

Auč,

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 15:31
posted by: feita_kleita

vakarnakt pl.1 iedzēru miegazāles, lai gulētu nedusmojoties. Tiko pamodos. Visa diena jau pagājusi, bet man ir tik daudz darba, ko daru es viena, jo Sirds nepalīdz. Par to jau nebrīnos. Tāpēc jau es visu protu un varu viena. Bet vienalga neforši, iebērt kaķu čuras miskastē, kurā nav ielikts maiss un no tā sacelt skandālu, tā vietā, lai pie sevis nolamātos un izlabotu kļūmīti, jo kam negadās. Nē. Viss ir slikti, ko darbu, ko vēlos mainīt, bet man ir mānijas lēkme, jo man ir nepieciešams, šo visu mainīt, lai izmēztu stūros sakrājušos fantomus, putekļus.
Tagad sēžu pie savas "rīta" kafijas, skatos uz tukšo kefīra paku uz viņa datorgalda un apņemos nedusmoties, ne dēļ viņa, es zināju pie kā atgriežos, dēļ sevis, dēļ savas caurumainās nervu sistēmas. Projekts "bērns" nekad netiks īstenots, jo ir jāmīl, nevis jārij antidepresanti.

Labi, Sirds tiko solīja palīdzēt nomazgāt traukus. Jāsakārto virtuve un grāmatuplaukts. Rīt dzimšanas diena uz kuru atnāks mans viens draugs, bet vienalga vēlos, lai viss skaisti. Nekas, ka tikai viens. Ada saka, ka dzimšanas dienas nav jāsvin, par tām jābēdājas (nebūs). Es arī tā ilgi domāju. Bet tad izlasīju Noras Ikstenas "Dzīves svinēšana" un atsāku svinēt, par spīti, visam par spīti, pat naudas un draugu trūkumam čuhņā, gan nenormāli smagai depresijai atradot caurumu, lai svinētu to, ka vēl esmu dzīva, vēl ir cerība just īsti, ir iespēja redzēt skaistas lietas, sajust kā pie kājas pieglaužas kaķis, dzirdēt visbrīnišķīgāko dabas simfoniju- tas ir jāsvin. Ja nesanāk katru dienu, tad vismaz vienreiz gadā mēģināt apjaust, ka esi dzīvs, vēl esi dzīvs, vēl tev viss ir dots un viss ir iespējams (ideāli, ja tā katru dienu, bet nu nebūsim tik optimistiski. jāsāk meditēt).

Dēļ cibas visa šī pārvākšanās atpakaļ sanāca tik mežonīgi ātri. Šodien atdodu atslēgas un savācu savu velosipēdu, kuram vēl nav atbrīvota vieta.

Un ja nu rīt kāds mokās depresijā un vientulībā, droši paķer pudeli sausa sarkana vīna un nāc ciemos. Spēlēsim pictionary. Man paliek 35, hah.

link | comment {3} | memorize


***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 15:57
posted by: chaika

In rural Greece, for example, the same lyrics are sung at both weddings and funerals. |(Danforth 1982)
Tags: ,

link | comment {1} | memorize


dejavu

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 13:11
posted by: dejavu

Sienu parkrasosana man uzdzina velmi parkrasot vel kadas sienas.

link | comment | memorize


sickboy

***

Tuesday Dec. 26th, 2017 | 14:05
posted by: sickboy

Esmu tikai intraverts The Smiths fans.

link | comment | memorize


mindbound

***

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 14:40
mood: awake
music: Rome - A Passage To Rhodesia: The Fever Tree
posted by: mindbound

Cīpsla atkopjas ātrāk, nekā biju paredzējis, ļoti labi.

link | comment {4} | memorize


barbala

freedom is

Wednesday Nov. 26th, 2014 | 14:12
posted by: barbala

iejūtīgi uzklausīju kādas viduvēja līmeņa pusvadītājas šaubas par to, vai ar frīlanceriem vajag strādāt, jo "kas gan tas viņiem par darbu- no mājas?"
skaidroju, ka vispār, ja viņi spēj sevi disciplinēt un saprot, ko dara - tas ir ļoti normāls un jēdzīgs veids; izpaliek visas papildu ģorgas (sapulces, idejas par idejām, izdiskutēšanas, etc.) kuras neizbēgami notiek ar cilvēku kantorī un ļoti daudzi tā dara, jo zini, tas ir samērā efektīvi.

"kuram tad mūsdienās mājās vispār ir biroja galds un krēsls?" viduvējā līmeņa pusvadītāja tomēr netlaidās.
- ir arī divi printeri un skeneris un grāmatplaukts ar izejmateriālu domāšanai, es klusi piemetināju.
"nē, tas tomēr nav īsts birojs. kā tad viņi zina, kas tagad jādara?

link | comment {14} | memorize