honeybee

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 12:18
posted by: honeybee

Es pieņemu, ka uz katru rakstnieku, kas neraksta žanra literatūru, jo tas ir tik triviāli - tā nav literatūra - tā ir "es nezinu, kādu literatūru viņš ir lasījis" - tur ir "piedzīvojumi un action" - "īsti rakstnieki" tā nedara - "mans SF nav SF, jo mana teksta lasītājiem actually ir jādomā!!!!",

ir vismaz divi rakstnieki, kas raksta žanra literatūru, jo viņus besī 1) vokālākie "īstie rakstnieki" 2) "īsto rakstnieku" fanu klubiņi

un tā arī ir pareizi, tā tam būs būt

link | comment | memorize


neoplasm

an animal that parties

Sunday Feb. 7th, 2016 | 10:15
mood: atpūšos
music: The Smiths - There Is That Light That Never Goes Out
posted by: neoplasm


vakardien satiku meiteni vārdā džo, krāsainiem matiem un sarkaniem zābakiem, forša tāda, rīkoja meetup'u galentine's day party sakarā t.i. meiteņu ieguldījuma mūzikā svinības. dišuks rough trade'ā bija pirmšķirīgs - hole, slīteres ķinītis, L7, sonic youth, bikini kill, bratmobile un pročaja drebeģeņ, arī visāds vecs disko, kas man ļoti patīk. pedžairu arī veiksmīgi salāpīju. vakara besīgākais mīnuss bija smaržu vannās izmērcējušies vīrieši. tā smaka kādā momentā, pēc otrā litra droška, sasniedz tiešām toksisku līmeni un riktīgi aizcērt elpu. un šeit tā sērga vīriešu starpā diemžēl ir diezgan izplatīta, ir gan arī pozitīvais aspekts - tā kalpo par tādu kā smirdīgu signālraķeti, kas brīdina par loha tuvošanos, tip sniff sniff sniff, deguna spalvas deg? dāmas, slēpieties! viens tāds mani vakarnakt uz dēnsflora bija apsēdis, domāju, ka, ja viņš vēl daudz vicināsies un smirdēs manā virzienā, ģībšu nost.

vēl es vakardien satiku puiku vārdā džo. izstījās pēc izspļauta malvine_truse. ne reizi sarunas laikā nepasmaidīja, tikai sarauktu pieri visu laiku ķimerēja sev matus katrreiz, kad runāja. stingri pieteica, lai noklausos tame impala un grimes jaunos albūmus. ok.

mājās ejot, ieskrēju burgerkingā pakaļ pļēgurburgerim ar frī, un tur mani apkalpoja melnais džeks ar mirdzošiem zelta zobiem/grillz. coolest thing i've ever seen :))

link | comment | memorize


shiry

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 12:06
posted by: shiry

Sunday morning cuteness overload.

link | comment | memorize


punkts

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 11:17
posted by: punkts

Horkheimera + Adorno = Apgaismības dialektikā salasīju šādus punktus:

Kails atskaites punkts (esamība sarūk un sadalās par logosu, kas līdz ar filosofijas progresu saraujas par monādi. Visu ārējo lietu un radību masa. 30).

Bezapjoma punktuāls jēdziens (apgaismība, būdama nominālistiska, respektē nomen. 50).

Mezglpunkts ierastām reakcijām un funkcionēšanas tipiem (57).

Prāta atskaites punkts (tā patība, kura pēc visu dabisko pēdu metodiskas iznīcināšanas to mitoloģiskuma dēļ vairs nav nedz miesa, nedz asinis, nedz dvēsele, pat ne dabiskais es, sublimēta par transcendentālo vai loģisko subjektu. Likumdodošā rīcības instance. 59).

Visi Rietumu civilizācijas pagrieziena punkti (no olimpiskās reliğijas ieviešanās līdz renesansei, reformācijai un buržuāziskajam ateismam. Kad jaunas tautas un slāņi arvien izlēmīgāk centās padzīt mītu, bailes no neaptvertās, draudīgās dabas, kuras radās kā sekas no pašas dabas materializācijas un priekšmetiskošanas. Pazemināt līdz animistiskai māņticībai. Padarīt dabas pārvaldīšanu iekšienē un ārienē par dzīves absolūto mērķi. 62).

Izmantot viltību kā pieturas punktu (pārrāvums starp upura racionalitāti un iracionalitāti. 91).

Apgādes smaguma punkts (apmainīt pārpalikumus. Pašu radītais. 100).

Indivīdu skatpunkts (attīstītās izmaiņas. Odiseja piedzīvojumi nav nekas cits kā to risku attēlojums, kuri bruģē ceļu pie veiksmes. 102).

Atbalsta punkti (cilvēki sastop viņus abus atsvešinātā veidolā. Ienaidnieki, instrumenti, lietas. 102).

Antīkās vēstures pavērsiena punkti (apātija parādās. Visvarenas vēsturiskās tendences dēļ pauci beati sāk apzināties savu bezspēcību. 148).

Pārņemtais punkts (uzbrukt pilsētai, nebaidoties no pretestības. 171).

Pavērsiena punkts (Sads apgaismības domu nenoveda. 175).

Kultūrindustrija pieliek punktu ar totalitāti (189).

Izejas punkts (escape un elopement. 211).

Pielikt punktu vārda un lietas māņticīgajai sajaukšanai (izšķirošais nošķīrums, kas pasludina vārda skanējumu par nejaušu un tā pakārtošanu priekšmetam par patvaļīgu. 242).

Teoloģijas atskaites punkts (kopš pirmajām dienām pavadīja kristietību. Paradoksāli, antioficiāli kristieši no Paskāla, Lesinga unKirkegora līdz Bartam. 262).

Uztvertā punktveida norāde (geštaltpsiholoģijas piekritēji apgalvo, ka psiholoģiskā substance uztver struktūru. Šopenhauers un Holmholcs - par spīti cirkularitātei un tieši tās dēļ - par subjekta un objekta savīšanos ir zinājuši krietni vairāk nekā oficiālā skolas konsekvence. Jaunās psiholoģijas vai neokantisma skola. Uztveres tēls patiesi jau satur jēdzienus un spriedumus. 275).

Sarūk līdz punktam (pozitīvismā izšķīst dotā reģistrēšana. Pats neko nedodot. Ideālismā ieskicē pasauli no savas paša bezgalīgās sākotnes. Izsmeļ sevi ietiepīgā atkārtošanā. 276).

Platformas punkts:tas (antisemītisms vairs nav nekāda patstāvīga izjūta. 292).

Pret ebrejiem vērsts punkts (masas pieņem reakcionāro biļetenu. Pakļaujas sociāliem mehānismiem, kuros atsevišķā imdivīda pieredzei ar ebrejiem nav nekādas nozīmes. 292).

Secīgas punktveida tagadnes (indivīdi reducējas. Neatstāj nekādas pēdas. Ienīst šīs pēdas kā iracionālas, nevajadzīgas un burtiskā nozīmē novecojušas. 313).

Neskaitāmu cilvēku identisko reakciju krustpunkti (mūsdienu fašistiskie vadoņi ir ne tik daudz pārcilvēki kā viņu pašu reklāmas funkcijas. 348).

Punktam līdzīgs apmierinātas dziņas acumirklis (Šopenhauera mācība, ka dzīves svārsts šūpojas starp sāpēm un garlaicību. Bezgalīgas alkas. Dzīvnieks, kas nevar apturēt likteni ar izziņas palīdzību. 365).
Tags:

link | comment | memorize


penny_lane

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 10:53
posted by: penny_lane

ir tik ļoti grūti neļauties tām maigajām paģirām, kas saka, ka šodien nedrīkst darīt neko citu, tikai mīlēties. un nekāpt ārā no gultas, pirms neiestājas pavasaris. maijs, vēlams.

link | comment | memorize


inese_tk

februāris

Sunday Feb. 7th, 2016 | 10:07
posted by: inese_tk

pirms 2-3 naktīm redzēju vienā naktī divus sapņus par avārijām. nebija gan nekas gaļains un asiņains, bet ar nepārprotamu manu iesaistīšanos. vakar pirmo reizi piecu gadu laikā noskrāpēju sānu teātra vārtrūmē un pašķaidīju spoguli. tad skaitās, ka man tagad jāgaida tā otra avārija arī?

tā vispār es vairs nevaru pabraukt ar golfu. mašīnu, kas braucot slāpst nost (nu kaut vai, kad noņem kāju no gāzes, vnk samazina ātrumu vai bremzē. slidenā laikā pagriezienos tas vispār ir ļoti "jautri", jo noslāpstot atslēdzas stūres pastiprinātājs), ķurai reizēm ir gandrīz neiespējami ielikt pirmajā ātrumā (otrajā arī mēdz būt grūti), no kuras regulāri izgaist eļļa, kam nav salona spoguļa, nestrādā aizmugurējā ščķotka un, kam krīt nost ātrumkloķa gala bumbulis (apakšā ir tāds abrazīvs izbīdījumus, kuru vairākas reizes esmu līdz asinīm iecirtusi rokā, cenšoties ielikt pirmajā. un tas bumbulis ir vairākkārt līmēts klāt ar divkomponentu līmi). karoč, kad mēs tiksim līdz golfa pārdošanai - nepērciet viņu. nu, ja es līdz tam nepaspēšu viņu samīcīt otrajā, sapnī solītajā, avārijā.

link | comment {1} | memorize


liljabrik

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 10:09
posted by: liljabrik

Mēs visi esam tievi dieva žēlastībā

link | comment {1} | memorize


gary_crant

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 09:41
posted by: gary_crant

vakar no fosforizētiem sūdiņiem uzlīmēju pie sienas oriona modeli. nebija tik vienkārši, kā izskatās, jo ievēroju puslīdz precīzus mērogotus attālumus.
tas virpulis, savukārt, ir rotējošs projektoriņš + ilga ekspozīcija

yo, tagad man vajag kādu ar kaligrāfiskām spējām, kurš sarakstītu klāt info


link | comment {1} | memorize


almighty_j

2 collas līdz Ķīnai un 19 klikšķi līdz jebkurai lapai JEBŠU

Sunday Feb. 7th, 2016 | 09:26
posted by: almighty_j

ir forši, ja ir kāds, ko vainot.

Piemēram, par to, ka es ATKAL esmu kādā no Vsauce leanback kanāliem, var mierīgi vainot [info]lenorad. Ja viņai nogrieztu twitteri, nekas tāds negadītos.

iršu.
Protams, ka gadītos.

:D

link | comment | memorize


sickboy

***

Sunday Feb. 7th, 2021 | 08:25
posted by: sickboy

Bijušais kaimiņš teica, ka Arnolds izvācās un es varētu ievākties tieši kaimiņos manai bijušai. Es saku: viņa mani ienīst. Viņš saka, ka tas jau arī būtu smieklīgi, haha. Vēl viņš prasīja, vai man joprojām ir tā dzīvokļa atslēgas, es saku: man izrāva no rokām. Tā jau, protams, varētu 03:00 naktī ierasties un apgulties blakus. Vai, ja viņa ir ar kādu kopā, tad iegulties pa vidu un lūgt pabīdīties. Vai arī: es to varētu izdarīt par labu sev: ierasties, kad viņas drauga nav mājās un tad viņš atnāktu un ieraudzītu mūs kopā. Lieki teikt, ka mans bijušais kaimiņš un kolēģis bija iedzēris.

link | comment | memorize


pajautaa

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 05:58
posted by: 217 in pajautaa

Varbūt kāds no jums ir dzīvojis Broklijā vai Foresthilā, SE Londonā un var pastāstīt, kā tur ir?

link | comment | memorize


.

Sunday Feb. 7th, 2016 | 07:10
mood: Jēij
music: Tramvajs
posted by: digna

Jā, nu, plāns ir puslīdz izpildīts. T.i., nepiedzēros (salīdzinoši) un pabučojos. Un godīgi braucu mājās gulēt. Jēij.
Protams, rīt būs slikti no neizgulēšanās, bet tik un tā - jēij.
Tags:

link | comment | memorize


ex_silentio

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 06:10
posted by: ex_silentio

No vasaras beigām tā arī nebiju aizticis ričuku. Lēnu un prātīgi aizbraucu da Staķikam, sapumpināju riepas.. un riktīgi pabraukājos.. Es pat īsti nespēju saprast, kā tik vienkārša lieta spēj sniegt tik daudz baudas. Iespējams pie vainas ir bērnības atmiņas. Tolaik velosipēdiem klaņi stiprinājās ar tiem pornogrāfiskajiem ķīļiem, kas zem tāda vanderzeļļa svara un radītajām slodzēm - agrāk vai vēlāk padevās.. un pat ja atradās onkulis MRS darbnīcās, kas to visu nagluha piemetināja - nojuka gultņi kuriem nu vairs nevarēja tikt klāt. Mocības. Tagadējais velo - jau kuro gadu iet kā jauns. Nekas nečīkst, negrab, neskrapšķ, neļurkājas. Bonusā 7 ātrumi un dinamo rumba, kas nodrošina ar elektrību tīri pieņemamu lukturi un pat mobilo var palādēt krīzes brīdī..

link | comment | memorize


***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 02:41
posted by: perkons

video

link | comment {2} | memorize


gnidrologs

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 02:00
posted by: gnidrologs

Kaut kā nebiju piefiksējis kad un kāpēc panesusies mode kakainus tualetes papīrus kolekcionēt spainī blakus klozetpodam tā vietā, lai tos skalotu prom. Ļoti neestētiski un pamatīgi bojā baudu no defekācijas procesa. Vai tiešām visas publiskās atejas mūsdienās lieto vistievāko iespējamo cauruļu kalibru, ka jābaidās no štopes. Abos padomjlaiku dzīvokļos, kur tiku dzīvojis, nekad ar to nav bijušas problēmas un tajos laikos bieži tika lietotas avīzes, nevis viegli šķīstošais maigrullītis.

link | comment | memorize


virginia_rabbit

outfits iešanai uz Alfu

Sunday Feb. 7th, 2016 | 00:53
posted by: virginia_rabbit

Tags:

link | comment {5} | memorize


teja

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 00:21
posted by: teja

man ir grūti lasīt īstos rakstniekus, jo ir par stipru. 90% man vairs nepatīk, bet tādi, kas patīk, tipa, Lydia Davis, rauj jumtu katra lapa, OMFG pēc katra īsā stāsta, un tie viņai tiešām ir ļoti īsi, galvā viss joņo un ir jāatiet, skaistuma pārsātinājums, ko grūti izturēt, jo gribas mieru. sižetiskie romāni, kas uz brīdi kļūst par dzīves jēgu, tie man liekas kaitīgi apgaismībai, goda vārds. izveidojas pieķeršanās, kad pabeidz lasīt, jāpārvar zaudējuma sāpes. es garus romānus ar sižetu uzskatu par kaut līdzvērtīgu seriāliem, vai tā skaitās vai neskaitās lubu literatūra, viss viens. izņēmumi, protams, ir tie, kas ākstās ar valodu, un realitāti, kā rušdi vai grass, tādiem vispār gribas dot pa muti. savukārt non-fiction grāmatas, ko atlasu lasīšanai, esmu izvēlējusies tik rūpīgi, ka ik pēc pāris lapām ir omfg cik labi, un atkal jāliek nost. žurnāli un avīzes vispār neinteresē, izņemot varbūt new yorker un kultūras lapu "International NY Times". man vispār nepatīk lasīt, es tikpat kā vairs nelasu. neinteraktīvā rakstīšana man sākusi šķist vardarbīga, tāpēc vienīgā vieta kur man nav iebildumu un daudz ko lasu, ir internets.

link | comment {8} | memorize


perkons

***

Sunday Feb. 7th, 2016 | 00:22
posted by: perkons

Paldies, manu māt!

link | comment | memorize


teja

kā arī šis

Sunday Feb. 7th, 2016 | 00:09
posted by: teja

link | comment | memorize


teja

Latvijas vizītes kopsavilkums

Saturday Feb. 6th, 2016 | 23:58
posted by: teja

"Paldies 'Ērglim, Lācim" uz repeat
saka gultā guļošs skumīgs zaķis ar apbindētu ausi

link | comment {3} | memorize


jojo

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 22:39
posted by: jojo

visas manas darīšanas beidzamā laikā ir kaut kādas nefokusētas. kaut kas no šī, kaut kas no tā, kaut kas no pati nezinu kā. un kāpēc.

link | comment | memorize


daria

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 13:27
posted by: daria

Sapnī man bija jāliek eksāmens, es kavēju un nevarēju atrast telpu. Meklēju visos paziņojumos, nekur nebija.
Izskraidīju pasniedzēju pieņemšanas telpas, aizmirsu kursa nosaukumu.
Beigās nonācu universitātes avīzes drukātavā un sapratu, ka man nemaz tāda kursa nav.

link | comment {1} | memorize


mazeltov

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 21:43
posted by: mazeltov

Iepriekšējā naktī aizgāju gulēt pusčetros no rīta, jo pirmo reizi izdomāju paskatīties, kas ir tie psihodēlisko krāsu kvadrāti ar nosaukumiem Candy Crash un Candy Soda Crash.
Vēl šodien nelaiž vaļā. Tā besī gaidīt, kad atkal jauna dzīvība uzradīsies!

link | comment {3} | memorize


methodrone

whoa

Saturday Feb. 6th, 2016 | 20:19
music: t.A.T.u. - how soon is now?
posted by: methodrone

gribeeju shodien atnaakt maajaas, sakaartot istabu, noskatiities 16. bitvas finaalu, samaksaat iiri, norezerveet viesniicu braitonai, ieiet vannaa un uzrakstiit mammai e-pastu, varbuut paskatiities zen videos vai palasiit viilmu luuli, bet viss sagruva briidii, kad uztaisiijusi salaatus, netiishaam atveeru bbc iplayer un uzklikshkjinaaju uz documentary par guns n roses. tagad es paradoksaali dzeru vodku ar citronu, medu un evian, klausos t.a.t.u un ir gandriiz devinji vakaraa un logus ik pa laikam iepljaukaa veejsh

link | comment {1} | memorize


sickboy

***

Saturday Feb. 6th, 2021 | 21:53
posted by: sickboy

The Awakening, like a fire was running wild
Same thing whole different era its time we ride
Move em out there do you revel in the skies
Its not the way that she moves
Its about that look in her eyes
They cant stop you
From turning water into wine
Like the system poisoning the masses from the inside out
The change is coming that you heard about
The revolution's underway now move

When it all goes down
You know I wanna be right there
And when your walls come down
You know I wanna be right there
On the front line
Fighting on the right side holding up the front line
Like there's no tomorrow

link | comment | memorize


missalise

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 19:58
posted by: missalise

Pasūtīju internetā šādus te zābīšus - http://www.amazon.de/gp/product/B00VHYKWMY?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00 .

link | comment {1} | memorize


rubija

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 19:55
posted by: rubija

Kas jauns būs rītdien "Dzīvnieku brīvība" sociālajās vietnēs.

link | comment | memorize


mazeltov

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 18:47
posted by: mazeltov

Es tikai nesaprotu vienu - kā Čenings Tatums tika pie lomas Hateful eight? Galīgi neiederīgs visā tajā brandžā.

Google: http://www.cinemablend.com/new/Crazy-Way-Channing-Tatum-Got-His-Hateful-Eight-Role-101167.html

link | comment {5} | memorize


intenormal

Saturday Feb. 6th, 2016 | 19:22
music: Morrissey - Satan Rejected My Soul
posted by: intenormal

ir bēgļi

link | comment {2} | memorize


mindbound

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 18:20
mood: awake
music: Love Like Blood - An Irony Of Fate: In The Shadow Of The Sun
posted by: mindbound

Šodien lasīts Facebook:

Ideja jaunam supervaronim: Quality Assurance Man.

Maskēts varonis, kurš nakts aizsegā vai, īpašos gadījumos, gaišas dienas laikā, ierodas pie grēkojušiem programmatūras, it sevišķi bibliotēku, autoriem, nesakot ne vārda, salauž tiem ceļus ar beisbola nūju un atstāj kartiņu ar bug reportu un fiksa termiņu.

QA Man, the hero we deserve. A silent static analyzer. A PEBCAK debugger. A watchful code coverer. A stringent regression testing automator. A code knight.

Also, FOAAS, natribu.org variants XXI gs. tehnoloģiskajām un kulturālajām vajadzībām.

link | comment {11} | memorize


phz

Score: 5, Informative

Saturday Feb. 6th, 2016 | 18:01
posted by: phz

link | comment {2} | memorize


phz

DĪ AI VAI

Saturday Feb. 6th, 2016 | 17:49
posted by: phz

Saimnieks nevīžo salabot cauro noteku, bet es toties vīžoju pie palodzes ar superlīmi pielīmēt čupiņu švammīgo trauku lupatu. Trokšņa problēma atrisināta!
Tags: ,

link | comment | memorize


psihs

herpes simplex

Saturday Feb. 6th, 2016 | 17:22
posted by: psihs

man ir uzmetusies aukstumpumpa, tikai labi, ka uz iekšlūpas nevis dzimumlocekļa - tas Kungs ir atkal parādījis savu žēlastību

link | comment {2} | memorize


virginia_rabbit

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 16:37
posted by: virginia_rabbit

Miķelīts zēnu prombūtnē atkal uzvedas kā cilvēks.

link | comment | memorize


tipa75

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 16:05
posted by: tipa75

Es tagad piekopju apzinātās klusuma kūres mājās. Izlēdzam visas tehnikas un dzīvojamies mēs pašas. Pēc kāda brīsniņa dziesmas pašas sāk lauzties uz āru. Prāts tāds mierīgāks paliek. Atcerējos, ka klusums bija Islandē. Tāds atveseļojoši maģisks. Reizēm gan tieši klusums ar vienīgo "cī-cī" putniņu radīja trauksmi.

link | comment | memorize


zin

neesmu datorguru

Saturday Feb. 6th, 2016 | 15:26
posted by: zin

ja jums pēkšņi ienāk prātā doma pārinstalēt kompi, nevajag paļauties, ka chrome tā vienkārši saglabās jūsu bookmarkus
saglabāt jau saglabās, bet lai tiktu klāt, pieprasīs kaut kādu mistisku sinc pasphrase, kurš it kā esot xx datuma chromes parole, bet nav viss
bļin, izeksportēt vajadzēja :(

link | comment {3} | memorize


wensdy

Pilsoniskais aktīvisms pie pieminekļa

Saturday Feb. 6th, 2016 | 15:24
posted by: wensdy

Man liekas, ka agrāk siers uz siltiem makaroniem kusa labāk.

link | comment {2} | memorize


sveetaa_seeta

***

Wednesday Feb. 6th, 2036 | 14:32
posted by: sveetaa_seeta

Kā jau trīsdesmitgadniekiem pienākas, mana māsa izdomājusi, ka jāpabeidz beidzot studijas. Tāpēc viņa ir spiesta iet uz neklātnieku lekcijām. Tur ir daži motivēti cilvēki, tomēr lielākā daļa, protams, ir tormazi. Šodien jāprezentē kaut kādi pētījumi. Viena meitene nolēmusi pētīt Tautas fronti un to, kā tā atspoguļota medijos. Lieliski. Prieku vien aptumšo fakts, ka meitene kaut ko sajaukusi un nav pamanījusi, ka jaunlatvieši un Tautas fronte nav viens un tas pats. Tā, aprakstot Tautas fronti, viņa stāstījusi par 19.gadsimtu un Tērbatu. Bet pie viena pamanījusies šo kustību analizēt, balstoties uz 20.gadsimta deviņdesmito gadu presi. Tas ir izcils līmenis. Mans mīļākais Tautas frontes džeks ir Alunāns. Bet Čevers viņu iegāza, suka tāds. Ēlerte ar savu "Dienu" arī uzēdusies. Cerams, ka Juris vismaz dabūs to Barikāžu pensiju.

link | comment {3} | memorize


zum

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 12:38
posted by: zum

Janvāris. Sniegs uzsniga, sniegs nokusa. Kur palika? Nav janvara. Februāris. Prieks par pirmajiem gaišajiem rītiem un vakariem. Skat, nav vairs arī i februāra. Marts. Pirmie sniegpulksteņi, krokusi, loki. Nav vairs marta. Pagājis. Aprīlis. Gribu naglot putnu burīti. Kādu būriti, strazdi jau māca lidot bērnus. Maijs. Kaut kāds puķēs var vēl stādīt. Nē, par vēlu jau stādīt, izdzīs tikai zaļumus. Jau jūnijs, Jāņi un dienas kļūst īsākas. Jūlijs, viss pilnbriedā, plauks un briest. Sāk sisinat lielie sienāži. Ko? Jau rudens? Augusts, vēl silti, tumši vakari, vēl rasā nomazgāti rīti. Bet vairs nav tas, nav tas. Septembris dāliju čēmuros. Oktobris ar sievu vasaru. Novembris ar savu pelēkumu, kurš reizēm ieilgst līdz nākošā gada martam. Decembris, cak, un Ziemassvetki jau klāt.
Bļin, kā skrien laiks!

link | comment {5} | memorize


deloveja_kundze

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 13:25
posted by: deloveja_kundze

sāku skatīties Arrow. pirmās sezonas vidū jau var secināt, ka šajā seriālā ir viens no mūsdienu televīzijas lieliskākajiem tēliem un viens no idiotiskākajiem tēliem: to, cik Felicity Smoak ir superīga, izlīdzina tas, cik Quentin Lance ir idiotisks.

link | comment | memorize


virginia_rabbit

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 13:16
posted by: virginia_rabbit

pēdējos 5 gados ir bijis ļoti maz nakšu, kuras būtu pavadījusi ne vienā telpā ar Eiženu. arī šorīt pusmiegā es viņa gultu savējās galvgalī jutu kā tādu uzlādēto zonu, no kuras man tūlīt metīsies virsū. bet nē, šodien man tikai Miķelis 6os atnāca pakrīpot gar seju, es viņu izmetu un aizmigu. un gulēju līdz 11.00. pierakstu šo reizi, jo droši vien līdz nākamajai tādai būs jāgaida ilgāk nekā līdz pilnam saules aptumsumam.

link | comment {3} | memorize


neoplasm

hush little baby

Saturday Feb. 6th, 2016 | 11:05
mood: pirātēju darbā filmas :))
music: tonijs dīdžejo šausminošu huiņu
posted by: neoplasm

6diena. rīts. pedžaira. nenormāls lietus. skrienu uz darbu. neliels vem-pitstops pilsētas zolīdākajā rajōnā.

vakar krāšņi piepisos. netīšām skaicka, jo nepazīstami cilvēki, bet vakars noslēdzās ar 2 džekiem un karaoki metālbārā. trijatā uz skatuves aurējām metalikas enter sandman. mana zvaigžņu stunda bija tas moments, kad hetfīlds nograulo tādu self-affirming yeah uh huh kaut kur pēc lūgšanas, uz kuru trāpīju ļoti precīzi un pareizi.

un dzirdēju arī bēdīgāko pick-up line'u [?] - viņi tur kaut ko sprieda par to, ka visi draugi apprecējušies vai sapārojušies un viss tāds skumjš, kur es piebildu, ka neredzu tādas problēmas, un tad tas viens besīgais zaķis jau kuro reizi tovakar mums pastāstīja, ka nopirkusi māju, bet tad tā skumji novilka "but i've got nobody to share the mortgage with", romaņķika!

link | comment | memorize


punkts

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 13:16
posted by: punkts

Kā tāds taras punkts vilciena galapunktā.

link | comment | memorize


***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 13:03
posted by: kramers

Как правило тупик, из которого ты мучительно ищешь выход, это твоя вчерашняя, сбывшаяся цель.

link | comment | memorize


gnidrologs

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 12:37
posted by: gnidrologs

''Safe space'' freilenēm jeb none PvP zona Ķelnē.Interesanti kā tā strādā. Potenciālajam perpetrātoram ieejot šajā maģiskajā kvadrantā momentāni samazinās testosterona līmenis līdz nullei? Vai varbūt no zila gaisa materializējas paladins baltā zirgā ar asu zobenu. Agripīna fonā ļoti vietā.

link | comment {2} | memorize


mako

Kurts Rasels ārdas.

Saturday Feb. 6th, 2016 | 11:58
posted by: mako

Kāds smuks fakts - ģitāra, kuru Tarantino The Hateful Eight saškaida Kurts Rasels, nav bijusi rekvizīts, bet no muzeja aizlienēta 1870. gada relikvija. Scenārijā šāda aina bija paredzēta, bet plānots filmēt ainu divās daļās, aizvietojot sitiena brīdī orģinālu ar repliku. Vai nu Kurtam aizmirsa to paskaidrot, vai viņš aizrāvās... Muzejs esot drusku neapmierināts.

https://zippy.gfycat.com/EnergeticCourageousButterfly.mp4

link | comment {9} | memorize


dienasgramata

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 12:08
posted by: dienasgramata

"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4

link | comment {11} | memorize


juris_tilts

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 11:42
posted by: juris_tilts

Dažas reizes gadā es spēlēju to spēli, kad izmazgāju zobus un drausmīgās paģirās, faktiski vēl pamatīgā pālī dodos uz aptieku un pasūtu četrsimto ibumetīnu ar tādu sejas izteiksmi it kā man vienkārši būtu caurvējā savilkts kakls. Un aptiekāre izliekas, ka notic.

link | comment {2} | memorize


xaby

atā

Saturday Feb. 6th, 2016 | 10:50
mood: terrible
music: Jessie J- Flashlight
posted by: xaby

Tā. Piedod, ka sanāca Tev mani šādu redzēt, es tikai gribēju nevainīgi biliardu uzspēlēt. Vienkārši, mani ļoti daudz ir sāpinājuši un slikti izturējušies, un te nu atkal uzduros virsū tādam, kas neapskauj un neglauda man galviņu un nebučo kakliņu. Briesmas. Es nebiju plānojusi sabrukt, ar mani viss bija kārtībā pēdējos mēnešus, un kad sāku satikties ar tevi vispār biju priecīga šo nedēļu, jo nu sekss un tāda tipa intimitāte mani iepriecina, kā cilvēks esi tīkams. Bet nu tā kā es to ļti labi saprotu, nedēļu es smaidu un tad vismaz trīs mēnešus raudu, nu man par tevi baigi nebūtu jāpārdzīvo, jo mums tiešām bija tikai sekss, bet ja godīgi man jau to nemaz nevajadzēja :D ja mani mīļotu un apskautu cieši, nevis kā tādu jēlu pankūku, tad man neko citu arī nevajadzētu. Ai nu bezcerīgi ir ar mani, manī ir tik daudz emociju un jūtu, kuras nevienam nevajag. :( man ir ļoti skumīgi. Man vajadzētu sašķaidīt to telefonu un uz sārta sadedzināt to tinderi. Kam man šito vajag? Man derdzas liet asaras, tiešām derdzas, es esmu radīta smaidīt, nolādēts. Jā. Es esmu arī dusmīga. Bet nu arī man ir prieks vai biaj prieks ar Tevi iepazīties :) Patiess prieks, Tu esi dīvains un tas ir kompliments, jo man tādi cilvēki visvairāk patīk. Tādus gribās appēst un ielīst iekšā. Bet kā reiz jāsaka, ne velti Tu esi dīvains. Paldies, ka iemācīji man kas ir fiverrs un kā īsti akmeņi izveidojās. Tā kā viss tik neglīti ir izveidojies, Tev par mani nebūs jāuztraucās, es Tevi ļoti ātri un veiksmīgi varu nofrendzonot un tā kā esmu jaukumiņš, saku, varbūt vasarā, kad būsi nogarlaikojies, uzzvanīsi man un izsauksi peldēties vai uz kādu krosiņu :) Es kā draudzene esmu forša :)) Varbūt tāda bija jēga mums uz šīs zemes satikties. Kaut gan es zinu, ka Tev ir daudz meiteņu draudzeņu un vairāk nevajag, man arī ir daudz puišu draugu atceries, bet ja nu kas, es tepat esmu. Tā kā biji mani intīmi tuvs un es dalījos ar Tevi šajos intīmajos mirkļos, tad tikai arī tādēļ es jutos brīvi un sabruku, kā draudziņš Tu nekad to neredzēsi. Labi, es mēģināsu uzvlikt bruņas un palikt stipra un tajā pašā laikā nezaudēt savu naivumu un ticību cilvēkiem un skaistai mīlestībai :) Buča, lai Tev veiksmīga nedēļa un satriecoša dzīve, lai 70 gados, kad es vēl tirgošos B*** tirgū, Tu 68gadīgs atnāktu un man par savu satriecošo dzīvi pastāstītu :)*

link | comment {1} | memorize


almighty_j

***

Saturday Feb. 6th, 2016 | 10:39
posted by: almighty_j

Un vēl viena dzīves patiesība - nakstmaiņu cilvēkus saprot tikai naktsmaiņu cilvēki.

link | comment | memorize