nrk

Velna nāve

Friday Oct. 9th, 2015 | 12:54
posted by: nrk

Man bail, ka tikai dažu nedēļu laikā es esmu kļuvusi atkarīga no kafijas. Peldēt pa straumei vai cīnīties?

link | comment {4} | memorize


ieva

truth

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:45
posted by: ieva

manas mīļākās smaržas, ko bez pauzes un alternatīvas lietoju kopš kādu 16 gadu vecuma, CK pārstāja ražot, šķiet, divus gadus atpakaļ. tad arī nopirku pēdējo 50ml (vai 30ml, neatceros, bet mazu) flakoniņu par imho sālītiem 50EUR. kopš tā laika to smidzināju ļoti taupīgi, ieviešot veselu atvilkni ar smaržām, nevienas no kurām nespēja mani aizraut ilgāk par vienu sezonu. taču mans last resort izbeidzās apmēram pirms mēneša. tā nu mērena izmisuma vadīta vakardien ielīdu amazonē un va'dzi'- iegādājos savas aizvien mīļākās smaržas, par 100ml samaksājot nu jau vien 33EUR.

ziema solās būt baisi riebīga, bet vismaz smaržos lieliski - sauskim to par progresu, lol.

link | comment | memorize


ululate

parenting is fun

Friday Oct. 9th, 2015 | 12:44
posted by: ululate

"es vairs skolā neēdīšu pusdienas, jo vienīgais, ko tur var ēst, ir kartupeļi, un tie man ir apriebušies!"

pēc dažām dienām

"es šonedēļ gandrīz vispār neko neesmu ēdusi, jo skolā pusdienas vairs neēdu un mājās nekad nekā nav. es gribētu, piemēram, kartupeļus."

link | comment {2} | memorize


punkts

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 12:44
posted by: punkts

Vai miesa tiešām ir lamatas?

link | comment | memorize


rasbainieks

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 12:31
posted by: rasbainieks

programmā "palutini sevi tagad un tūlīt"
man ir ķiršu virtuļi (giltīpležers no būdiņas pie tirgus), glāze svaiga piena un klopa presene
klops ir pilnīgs awwww, tiešām charismatic as fuck, un tagad mēs viņu pazīstam kā the normal one (žurnālisti, protams, pajautāja, kā viņš sevi sauktu pa muriņju modei, un lūk kā viņš atbildēja)
Tags:

link | comment {8} | memorize


ulvs

Beidzot izdodam trešo albīti!

Friday Oct. 9th, 2015 | 12:22
posted by: ulvs

Pagājuši tikai 7 gadi kopš ieraksta, beidzot izdodam albumu! Esmu tik laimīgs, ka varētu apraudāties. 

Mazie Smirdīgie Kociņi - „Sintezatoru pludmale” // Klausīties, novilkt šeit: https://tornis.bandcamp.com/album/sintezatoru-pludmale

„Sintezatoru pludmale” ir Mazo Smirdīgo Kociņu trešais albūms. Tas ir
ierakstīts 2008.gada rudenī dzīvoklī Rīgā, bet izdots 2015.gada
oktobrī izdevniecības Tornis rec. paspārnē tikai digitālos formātos.
Albūma ierakstīšanas laiks grupas daiļradē iezīmējas kā pārejas posms
uz arvien elektroniskāku skanējumu. Nākamajā ierakstā „Saules
pilsēta”, kas joprojām nav izdots, jau skan praktiski tikai
sintezatori. „Sintezatoru pludmalē” vēl izteiktāk nekā iepriekšējos
tiek iztirzāta grupas daiļrades viena no galvenajām tēmām: atkarība no
vielām. Iespējams, ka tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc ieraksta
izdošana bijusi tik ilgaaH.
Pagaidām pēdējie MSK koncerti notikuši 2014.gada rudenī.

1.         Sintezatoru paradīze   3:33
2.         Vienkārši kaut kāds stulbs jautājums  3:29
3.         Saules māmuļa           2:23
4.         Kaut ko konkrētu?       1:18
5.         Jauns draugs   3:53
6.         Saule speed     2:38
7.         Niger haus       0:59
8.         Ments ir korpulents    1:48
9.         Maestro pats   2:44
10.       Zirgu devas     1:55
11.       Aizej prom       2:58

Simons Krasts - balss, ģitāra, sintezators
Valdis Jauģietis - ģitāra, sintezators, balss
Ulvis Urtāns - basģitāra, sintezators, balss
Ļešijs – sitamie, balss
Juris Simanovičs - bungas, balss

Dziesmu autori: Mazie Smirdīgie Kociņi

Ierakstīja MSK Stabu ielas dzīvoklī 2008.gada rudenī, kā arī Tornī (sk.darbs "Sintezatoru paradīze")
Samiksēja (Torņa studijā 2009/2010) un samāsterēja Jānis Daugavietis.

Noformējums: Simons Krasts.
Publicēts: 2015.gada 15.oktobrī.

℗ 2015 Tornis, Mazie Smirdīgie Kociņi
© 2015 Mazie Smirdīgie Kociņi

mskoki@inbox.lv
http://maziesmirdigiekocini.bandcamp.com
https://lv.wikipedia.org/wiki/Mazie_smirdīgie_kociņi

link | comment {1} | memorize


ulvs

atziņas: rainis

Friday Oct. 9th, 2015 | 12:18
posted by: ulvs

Agdies, kad mēs to visu rakstījām, bijām vēl mazi bērni. Kur aiztek tas laiks, kur aiztek tas laiks.

link | comment {1} | memorize


kakjux

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 10:12
posted by: kakjux

Sūds ar to kopā-būšanu. Vakar arī es atklāju šerija sezonu (citviet sauktu arī par heresa sezonu). Izglītoju Mazo Puiku, ka šerijam nav obligāti jābūt saldam. Ir arī trakoti garšīgas ninnītes (hello, vārds no pagātnes!).
Tags:

link | comment | memorize


sickboy

***

Monday Dec. 9th, 2019 | 11:58
posted by: sickboy

Ir divas teokraatu apvieniibas: Jehovas un saataniskaa. Well, Jehovas (te domaaju kristieshus, musulmanjus, tikumiibas ekstreemistus, tradicionaalo veertiibu teroristisko apvieniibu paarstaavjus) propagandee atklaatu verdziibu un cilveeka goda un cienjas pazemojumu. Saataniskaa propagandee briiviibu, bet tas ir tikai, lai nokjertu cita veida cilveekus, kuriem taapat galu galaa apgriezt spaarnus. Tas notiek caur astraalajiem paraziitiem un saatana, Aliestera Kroulija vai kaadas citas kulta figuuras pieluugsmi. Aliesters Kroulijs savaa zinjaa paliidzeeja ciinjaa pret teokraatiem, bet ultimately vinju interesee tikai vinja pasha speeks, taapeec vinjsh ir ieintereseets, lai buutu cilveeku apvieniibas, kas vinju pieluudz. Tas pats par briiviibas ciiniitaaju saatanu, briiviibas ciiniitaaju ASV un Eiropu.

link | comment | memorize


komentators

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:21
posted by: komentators

Citkārt es vairs tik vēlu necilātu bijušus notikumus, bet man tomēr gribas pastāstīt par saviem iespaidiem par Operas sezonas atklāšanas koncertu, kas notika pirms vairāk kā mēneša 4. septembrī.

Iemesls, kāpēc es tur vispār tiku, bija diezgan nepamatots, es vienkārši iztulkoju 2-3 teikumus uz angļu valodu. Nu ok, mana draudzene izdarīja nedaudz vairāk, tāpēc par pateicību saņēmām divus ielūgumus, kurus vajadzēja saņemt Operā pirms koncerta. Pirms iešanas nolēmu nepārģērbties un aizgāju tajā pašā balti-zil-pelēki rūtotajā kreklā, kas izskatījās diezgan casual, bet, manuprāt, bija pietiekoši formāls priekš operas. Pirmais pārsteigumiņš bija saņemot ielūgumus uz kuriem bija rakstīts ”Dark suit / tumšs uzvalks”. Hehe, nu nekas, uzvalku vairs nedabūšu, turklāt man nemaz nav tumša uzvalka. Pie kāpnēm satiekot vienu prezidentu un operas mājā otru (kā vēlāk izrādījās, bija arī trešais turpat), es tikai tad patiesi atskārtu šī pasākuma nozīmīgumu un to, ka atradīšos starp sabiedrības krējumu, un uz brīdi pat sajutos neērti, ka neesmu ievērojis dreskodu.

Visapkārt man bija vīrieši tumšos uzvalkos un, ejot iekšā, redzēju, ka netālu stāv un par kaut ko aktīvi runā Zigmārs Liepiņš, un es jau uz brīdi iztēlojos kā viņš mani ievēro un sāk strostēt par to, ka neesmu pienācīgi saģērbies. Tas, protams, nenotika un es, kā izrādījās vēlāk, nebiju vienīgais, kas nebija ievērojis dreskodu, visspilgtāk no publikas izleca kungs izteikti gaišā uzvalkā, kas bļāva ”Bravo” pēc koncerta septītās un devītās labākās performances (Maija Kovaļevska ar savu ~11 minūšu Oņeginu viņam nešķita tik laba*), par kuru pēc tam ”Privātajā Dzīvē” uzzināju, ka tas ir kādas operas madāmas jaunais piegulētājs.

Ar prieku konstatēju, ka mums ir tikušas labākas vietas nekā Ilzei Jurkānei, kura sēdēja rindu aiz mums, tajā pašā laikā jutu viņai līdzi par to, kāds Jānis Jurkāns ir kretīns un domāju, ka nelaime nenāk viena – ne tikai viņš viņu čakarē, bet es arī dabūju labākas vietas par viņu sezonas atklāšanas koncertā. Saukt pazīstamos cilvēkus, kas tur bija, šķiet nav vērts, jo tādu bija ļoti daudz, svarīgi pieminēt, ka 3 cilvēki, divas tantes un viens vīrietis mums aiz muguras, nebija mums zināmi.

Koncertam bija divas daļas – balets un opera. Es, kārtīgs vecis būdams, esmu normāls baleta heiteris, bet galā koncerta (izrunājāt nepareizi, lūdzu vēlreiz, ar uzsvaru uz ”ā”**) pirmā daļa atmaidzināja manu sirdi šajā jautājumā. Priekšnesumi bija izteikti dažādi, no ņirbošiem tērpiem klasiskās dejās, kuri man izklaidēja acis, līdz melniem tērpiem modernā dejā ar skaistu mūziku un skaisti sakompozicionētu horeogrāfiju. Un es tādas lietas tikpat kā neievēroju, bet tā viena modernā deja ar 3 pāriem visiem melnā bija tiešām kruta, tur bija interesanti dejas elementi, skaista mūzika un perversu prieku sagādāja (te ir vārds, kas apzīmē to, ka kaut kas sākas un beidzas ar to pašu ainu, what is that – ’cikliskums’, ’apļveidiskums’?). Biju patiesi pārsteigts par faktu, ka man patika balets un varbūt pat būtu jēga aiziet uz kādu moderno izrādi, klasiskie gabali bija interesanti tikai tāpēc, ka vislaik mainījās izrādes, kuru fragmenti bija programmā un attiecīgi mainījās arī tērpi.

Gundars Āboliņš eleganti vadīja pasākumu un viņš viltīgi izvairījās pateikt cik gara būs pauze starp daļām. Un viņš pareizi darīja, jo pauze, šķiet bija kādu stundu – kamēr sanesa visu nepieciešamo uz skatuves priekš operas orķestra. Otrā daļa ar operas priekšnesumiem varēja sākties. Pirmā dziesma bija neaizmirstama, diemžēl ne tāpēc, ka to izpildīja Krišjānis Norvelis (vajadzēja iegūglēt, kurš tas bija), bet tāpēc, ka dziesmas vidū dāmai aiz muguras sāka zvanīt telefons. Kas pats par sevi nebūtu nekas briesmīgs, šķiet, ka katrā otrajā koncertā kādam iezvanās telefons. Šo gadījumu padarīja īpašu dāmas inovatīvais piegājiens problēmas risināšanai. Viņa nebija piekritēja standarta risinājumam – ”es drudžaini meklēju telefonu somiņā, tad izvelku to ārā un izslēdzu”. Viņas uzlika rokas uz somiņas, kas skaņu noslāpēja par kādiem 7% un sašutusi pārsprieda ar blakussēdētāju, kurš muļķis šādā svarīgā brīdī viņai zvanot (sarunu nedzirdēju, bet man grūti iztēloties ko citu šādā brīdī var sašutis pārspriest). Telefons turpināja zvanīt, viņa turpināja būt par to sašutusi, līdz brīdim, kad zvanītājam apnika gaidīt un Krišjānis Norvelis uz skatuves atkal bija vienīgais, kurš uzstājās.

Līdz brīdim, kad telefons iezvanījās vēlreiz. Zvanītājs acīmredzot vēlējās teikt kaut ko svarīgu un bija piemirsis, ka tante šovakar dodas uz svinīgu koncertu (es domāju, ka tas bija visiem viņas draugiem zināms). Nu lūk, iztēlojieties to mirkli – tu esi zālē ar trīs prezidentiem, daudz prominencēm, Ilzi Jurkāni un operas dīvas piegulētāju, ir operas sezonas atklāšanas koncerts, uz kuru jāierodas tumšā uzvalkā, kuru patīkami un profesionāli vada Gundars Āboliņš, kur viss ir tik svinīgi cik vien iespējams, tik svinīgi, ka vārdam "galā" ir mainījusies izruna, tik svinīgi, ka tu centies pārāk daudz nerosīties sēdvietā, lai netraucētu citiem klausīties, lai gan dažreiz tirpst dibens un kļūst neērti – un tev aiz muguras tantei sāk otro reizi zvanīt telefons ar skaņu, kas šķiet piepilda visu telpu tikpat labi kā Krišjānis Norvelis (vismaz tieši blakām sēžot tā tev šķiet) un tantes risinājums šai problēmai ir uzlikt abas rokas uz somiņas.

Sāk atskatīties cilvēki, kas sēž priekšā vairākas rindas, es esmu saliecies kūkumā ar rokām uz sejas, es to faking nespēju izturēt, bet tante enerģiju tērē sašutumā pret zvanītāju. Es nezinu kā tas būtu beidzies, ja nebūtu iesaistījies vīrietis, kas viņai sēdēja blakām, kas piedāvāja revolucionāru risinājumu – telefonam izslēgt skaņu. Izklausījās, ka tante ar šādu opciju nebija pazīstama (kas izskaidro viņas problēmas risināšanas metodi līdz šim), tāpēc kungs (sauksim viņu par Telefonu Ekspertu) piedāvājās paņemt telefonu un pēc brīža zvans nebija dzirdams. Es biju izsvīdis litru no intensīvākā fremdschämen savā mūžā un lēnām sāku nomierināties. Tante bija telefonu saņēmusi atpakaļ un Telefonu Eksperts aicināja viņai skaņu izslēgt pavisam, ko viņa sāka mēģināt darīt. Tajā brīdī Krišjāni Norveli no skatuves sāka papildināt īsi pīkstieni no aizmugures, jo telefona taustiņi izdvesa īsu ”PIK” skaņu, brīdī, kad tie tika nospiesti. Varēja just, ka tante neizmanto īsāko iespējamo ceļu, līdz klusuma režīma uzstādīšanai. Ja sākumā tas nebija pārāk smieklīgi, tad pēc trīsdesmitā PIK, tas kļuva konkrēti rēcīgi, jo situācija bija izteikti absurda. Dažādos intervālos PIK turpināja skanēt no aizmugures, īsas pauzes starp tiem sniedza maldīgu priekšstatu, ka ir atrasta īstā opcija, līdz beidzot pēc vēl aptuveni trīsdesmit PIK problēma tika atrisināta.

Operas daļa man kopumā ne pārāk patika, grūti pamatot kāpēc, bet es laikam tomēr neesmu liels operas fans. Nekas vairs nesniedza pacilātas izjūtas, lai gan ’hidden track’ Maijas Kovaļevskas (kura bija slepenais viesis) izpildījumā bija īpašs, tāpēc, ka es zināju ka viņa ir īpaša, pats gabals man ne pārāk patika. Šķiet, ka kopumā patīkamākais pārsteigums no otrās daļas bija brīdis, kad Telefonu Ekspertam iezvanījās telefons.

*Es šeit izklausos tā, it kā kaut ko saprastu no operas, nē, nē, pasarg dies. Es, kā sacīt, pēc tam klausos, ko citi saka un tad saprotu, kas skaitās labs un kas ne
**Nezinu kāpēc ir tāds vārds jālieto, laikam patapināts no franču valodas

link | comment {1} | memorize


sickboy

***

Monday Dec. 9th, 2019 | 11:41
posted by: sickboy

Vismaz 90% komentaaru pie zinju rakstiem raksta tikumiibas ekstreemisti, aivari-666 un citi radikaalji.

link | comment | memorize


dooora

Hades gonna hade

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:42
posted by: dooora

Well, sod them to Hades!

Stīvens Frajs par grammarnažiem.

link | comment {1} | memorize


chaika

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:20
posted by: chaika

Porto - Lisabona - jūsu superizcēlumi/musti?
Tags: ,

link | comment | memorize


putnupr

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:15
posted by: putnupr

vakar bija stress par to, ka pie Biķernieku slimnīcas ceļa strādnieki iznīcinājuši skudru pūzni. Šodien, ejot garām, speciāli pētīju un nopriecājos - pūznim aprakts apkārt.

link | comment | memorize


***

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:02
posted by: nulle

Cilvēki ikdienā tīra kanalizāciju, izved atkritumus, rāpo pa ieslēgtiem augstsprieguma vadiem... Kāpēc lai es neizturētu?

link | comment {2} | memorize


putnupr

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 11:08
posted by: putnupr

klausos darbā Radio "Klasika", tikko dziedāja A. Lihtenbergs, bāc, man nācās raudāt. slēpos aiz datora ekrāna un slaucīju acis. Par vecāku aizgājušo laiku.
Man tas Noofen diez ko nepalīdz, fjokla laikam bija tā, kas jautāja.

link | comment {1} | memorize


begemots

I dream of Jeannie with the light brown hair

Friday Oct. 9th, 2015 | 10:34
posted by: begemots

avantūra

link | comment | memorize


scorpse

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 10:07
posted by: scorpse

Vakar savā mūžvecajā cepeškrāsnī izcepu mafinus ar upenēm, mafinus ar āboliem un čiekurus.
And then she bakes the pine cones. SEE WHY!! )

link | comment {13} | memorize


chaika

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 10:02
posted by: chaika

aizvakar pilnīgā nelaikā sāku lasīt
junk )
Tags: , ,

link | comment | memorize


zirka

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 10:01
posted by: zirka

sapnī sāku dziedāt korī, sanāca ļoti labi
Tags:

link | comment {1} | memorize


punkts

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 09:52
posted by: punkts

Tā saģērbies, ka maz neliekas.

link | comment | memorize


ripp

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 09:41
posted by: ripp

viena diena līdz solītajai apkurei. šī māja ļoti slikti tur siltumu. labā ziņa ir, ka te ir daudz radiatoru un, apkures laikā, nav auksti. bet nu ar kamīnu šito monstru izkurināt nav iespējams. kurini cik gribi, no rīta tāpat totāls ziemeļpols. sēžu ar čībām un silto pončo, elpoju auksto gaisu un salstu. kurās kamīns, tad jau pēc pāris h būs labāk.

citās ziņās, a. šodien aizgāja uz dārziņu. jāmēģina tikt galā ar to A. grāmatu, lai nebūtu pārāk daudz jāraujas pa brīvdienām. mans klients ir atdzīvojies, tādēļ jaunnedēļ jau veltīšos tam.

jāuztaisa brokastis un jāsāk strādāt.

link | comment | memorize


punkts

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 09:19
posted by: punkts

Umbzija baranciņa šovs.

link | comment | memorize


punkts

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 09:07
posted by: punkts

Unity крапива.

link | comment | memorize


f

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 08:58
posted by: f

patiesībā, kāds jau sen varēja uztaisīt stūres apsildītāju.

link | comment {2} | memorize


punkts

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 08:49
posted by: punkts

Viens tāds r. gabals vārdā L.

link | comment | memorize


punkts

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 08:42
posted by: punkts

Yummag.

link | comment | memorize


pinjons

Seriāls turpinās

Friday Oct. 9th, 2015 | 08:33
posted by: pinjons

Apgabaltiesa "Liepājas pedofilu" lietas spriedumu atcēlusi un nosūtījusi pirmās instances tiesai atkārtotai izskatīšanai ar pierādījumu pārbaudi. Tas nozīmē, ka apgabaltiesai ir radušās šaubas par lietā esošajiem pierādījumiem (vai nu apsūdzēto vainu kā tādu, vai par būtiskiem nozieguma apstākļiem). Citādi nebūtu bijusi problēma pašai apgabaltiesai pakoriģēt spriedumu uz bargāku vai mazāk bargu.

link | comment {2} | memorize


fjokla

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 08:13
posted by: fjokla

Ļoti uzmundrinośi, rīta pasjansā izbira gulta ar sirdi un zārks, labi, ka vismaz secība tāda

link | comment {20} | memorize


jojo

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 07:14
posted by: jojo

man liekas, ka jāslēdz apkure iekšā, es šonakt gulēju ar vilnas jaku. T. saka, ka es vienk. esot apslimusi.

pateicības:
Agnese saka, ka es esmu vislabākā mamma pasaulē
apkure, kuru var ieslēgt
pieturās silts
vakar nopirku puķi savam darba galdam, tagad jāsameklē pods
man patika tā pārdevēja meitene ar milzīgām acīm un pelēkiem matiem
draugi
priekšā nedēļas nogale

Agneses draudzenīte dzīvosies pie mums pēc baseina, tad nu man jāpiekārto māja pirms darba, kamē es vēl atceros, bet man gribas pabeigt to lubenīti, ko paņēmu no kindle unlimited, var just, ka tā ir kāda bērna/pusaudža pirmā grāmata.

link | comment | memorize


toadbeauty

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 07:59
posted by: toadbeauty

Dienas moments vakar, kad ar vienu cīņubiedru runājāmies. Mums ir bērni. Es vakar nav darbā, jo bērni vemj. Viņš šodien nav darbā, jo bērns precas.
Forši.
Un vispār.
Pēc tam, kad divgadnieks vairākkārt pievēmis visu bez brīdinājuma un neatejot no kases, patiešam var novērtēt, cik disciplinēti vemj sešgadnieks - brīdinot un izlietnē.
------

Jā, un apsveicieni Anetēm vakardienā!

link | comment | memorize


jojo

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 06:52
posted by: jojo

Agnese saka, ka es esmu vislabākā mamma pasaulē.

link | comment {1} | memorize


qgmr101

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 02:14
posted by: qgmr101

muļķības

link | comment | memorize


inese_tk

oktobris

Friday Oct. 9th, 2015 | 01:40
mood: jāēd āboli
music: Hildur&Haushka
posted by: inese_tk

ta) šodien beidzot noskatījos Tumšās alejas. garlaicīgi nebija, bet vai man patika, es nezinu. un man nelikās, ka izrāde ir par mīlestību (tā stāv rakstīts anotācijā);
hg) es ļoti priecājos, ka nejauši uzzināju par Hilduras uzstāšanos un nepalaidu to garām. tas bija drausmīgi par īsu, toties drausmīgi skaists.

link | comment {1} | memorize


qgmr101

emjusa

Friday Oct. 9th, 2015 | 01:53
posted by: qgmr101

es meklēju jautājumus uz savām atbildēm...

link | comment | memorize


zin

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 01:38
posted by: zin

lai atpūstos, nepietiek ar izgulēšanos

...
miega bads gan arī mēdz traucēt

link | comment | memorize


kants

lielais kristaps: izlase

Friday Oct. 9th, 2015 | 00:57
posted by: kants

izlaižot animāciju un TV doķenes, viss puslīdz noskatīts. būtu tas bijis jādara tikai kino, jūs mani varētu apciemot kapos, bet tomēr šis tas godīgi ieteicams ir. pavisam īsumā:
mans tēvs baņķieris: 1 of a kind, nenokopējams favorīts
segvārds vientulis: partizāni, mācītājs... stingrs, konsekvents un skarbs inscenējums skarbām lietām
4. maija republika: nekāds kino, bet pārsteidzoši aizraujošs saturs no ļoti, ļoti plašas materiālu bāzes
kurši: history channel cienītāji nebūs vīlušies. izglītojoši un ļoti estētiski

no spēles īsfilmām:
teritorija: drosmīga, muļķīga, pārsteidzoša, pretencioza, jautra, stilīga, neveikla. visāda, bet ne garlaicīga. iespējams, visprecīzāk sajustais žanrs
king of the wild things: 7 min shipsi videoklips pēc lv. folkloras motīviem. tik īss, ka nekas nav sabojāts, un ekselents soundskeips visu satur kopā
vaļera vispār negrib boršu vai arī lidojošo cilvēku meklējot: ne viena, ne otra nav laba, bet labs ieskats iepriekš rakstītajam par kino kirilicā.

link | comment | memorize


saccharomyces

magic mushrooms

Friday Oct. 9th, 2015 | 01:00
posted by: saccharomyces

bet rimi saldēto sēņu maratons maisījums gan ir īstena dieva dāvana cilvēcei. droši vien laukos pašlasītu sēņu mikslis būtu vēl krutāk, bet šitā arī ir reāli brīnišķīgi, uzmet uz karstas pannas sēnes, aplaisti ar sojas mērci, piemet iepriekš ar verdošu ūdeni aplietās tievās rīsu nūdeles, un supervēlais vakariņu comfort food gatavs.

link | comment {3} | memorize


kants

lielais kristaps III

Friday Oct. 9th, 2015 | 00:28
posted by: kants

incanti, krieviņi šķiet asāki soc. reālitātes tvērumā un attēlojumā. lai gan kirilicā filmu ir maz un nebūt ne tās labākās, bet rada sajūtu par tīrāku mantu.

link | comment | memorize


15

smieklīgi,bet tieši tā arī sanāk

Friday Oct. 9th, 2015 | 00:23
posted by: 15

Я стал искал Женщину с большой буквы. Не просто юную и красивую, но вдобавок умную и возвышенную. То есть идеальную.
(...) А если нигде во вселенной подобных женщин нет, зачем человеческая культура веками пропагандирует их с такой яростной настойчивостью?
Маркиз столкнулся с той же проблемой — он искал совершенную спутницу.
Он пришел к выводу, что в строгом смысле проблема не имеет решения — но бывают, как он выразился, «страстные сближенья». Его склонность к математике подсказала ему оригинальный подход к вопросу.
Он разложил идеальную женщину в ряд Фурье (так звали старинного математика, славившегося большим числом любовниц — как уверяет исторический анекдот, они даже стояли в очереди к его дверям, откуда и возникло это выражение).
В результате у маркиза де Ломонозо появилось три подруги.
Одна — невероятная умница, проницательная, злая и острая на язык, прекрасный собеседник — но некрасивая.
Вторая была очень добра. Она писала замечательные письма — короткие, смешные и трогательные, любое из которых согревало душу. Она тоже была некрасива и вдобавок не особо умна.
А третья девушка, работавшая в кухне его загородного дома, была бесконечно прекрасным юным существом. Она не только не умела писать — она по сути не могла даже говорить, потому что изъяснялась на южном диалекте, и ее кое-как понимали одни лишь големы да служанки. Тут об уме и доброте говорить не приходилось вообще — в таком же объеме они свойственны, наверно, ящерице или стрекозе. Но она была безумно хороша и свежа.
Де Ломонозо обустроил свою жизнь следующим образом: ежедневно пил чай с первой из девушек, в минуты одиночества перекидывался записками со второй, а по ночам обнимал третью.
Но в своем воображении он сплавлял их в одно-единственное совершенное существо, обладавшее умом первой, отзывчивостью второй и красотою третьей. Разговаривая с первой, он щурился и представлял себе на ее месте третью, а обнимая ночью третью, вспоминал трогательное письмо, полученное вечером от второй, и так далее.
Вот несколько запомнившихся мне цитат из де Ломонозо:
«Легкое усилие воображения, которого требует метод Фурье, окупается тем, что становишься любовником практически совершенного существа. Может быть, такие женщины и есть где-то на самом деле, но их цена безмерна — и расплачиваться за такую любовь придется всей жизнью. Причем плату нужно будет внести авансом, без всяких гарантий. Любовь по Фурье дает практически тот же результат, но без серьезных рисков и с гигантской скидкой…»
«Тому, кто сомневается в моих выкладках, предлагаю внимательно рассмотреть последовательность событий, из которых состоит „любовь“. В минуты страсти мы не беседуем с нашими любимыми на умные темы — мы их просто любим, и место слов занимают страстные вздохи. Когда мы ведем с ними серьезный тяжелый разговор, мы уже не воспринимаем их как объект желания. А если нам нужно чуть-чуть человеческого тепла, мы тянемся к нему — и забываем на время и умствования, и страсти. Мы употребляем все эти элементы по очереди, и никогда — одновременно. Любовь по Фурье просто синтезирует тот же конечный опыт из раздельно доставляемых на дом ингредиентов…»

link | comment | memorize


sirdna

***

Friday Oct. 9th, 2015 | 00:06
posted by: sirdna

Devītais oktobris ir pienācis un man ir pamests mīlīgs glābšanas riņķis. Ja tas pārvilks mani pāri 29.oktobrim - ne gluži dzīve, bet daži pēdējie mēneši nebūs veltīgi nodzīvoti.

link | comment {9} | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:55
posted by: punkts

Lai rakstītu kā es, ir jābūt gaišreģim.

link | comment | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:28
posted by: punkts

Ak, vecais Ingmārs, visu saprotošais un raudošais.

link | comment | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:13
posted by: punkts

Ja nekas ir visa negācija, tad man mutē ir šokolādes sviests. Tas ir kā teikt riekstā (red. piez. in a nutshell), ka tagadjāizdomā haizivij galva un ka muskuļi ir skeleta draugi vai arī draud kriminālatbildība jeb tiesiskā tautsaimniecība ir piranju lauciņš, kamēr viensēta, kurā Ilmārs gūst bēgļu baudu, protams, zemiskums ir nosodāms, betkā to vislabāk izdarīt, ir likt saprast zemiķim savu zemīgumu un dot puskaraļvalsti līdzi, kurā viņš var attīstīt cilvēku jeb laiks, nauda, piepūle, tāpēc jau tas intelektuālais humānisms irtāds izstiepts jēdziens un brīžiem nepateicīgs, jo jāatstāj subjektam brīvās izvēles, kamēr viņš ap sevi rotējot visumā saskata atspulgus, nu, kad viņa paša psihe neatstāj viņam izvēles. Tādā ziņā šleseram palīdzētu alkoholisms, jo tadiekšējo raustīšanu rezultātā viņš sevi feisotu, nevis skraidītu vienoersoniski kā vienousējs spogulis, domājot, ka ir neredzams.

link | comment | memorize


begemots

In H We Trust

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:12
posted by: begemots

Tags:

link | comment {12} | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:11
posted by: punkts

Vecā labā līnija - doctor's orders no more disorders.

link | comment | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:10
posted by: punkts

Manly man with body like a soul.

link | comment | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 23:01
posted by: punkts

Pamatā es nosodu smēķēšanu, bet atbalstu gulēšanu. Beigās smēķētāji lādēsies uz tiem, kas viņus visvairāk mīl.

link | comment | memorize


ingaile

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 22:56
posted by: ingaile

esmu labā omā. Vai nu pirmdien vai otrdien no rīta dzirdēju dziesmu ar šādu nosaukumu radio Klasika. Ar Broņislevas Martuževas tekstu. No aizkustinājuma apraudājos, cik lieliska bija tā dziesma. Un teksts.

link | comment | memorize


punkts

***

Thursday Oct. 8th, 2015 | 22:58
posted by: punkts

Jauht.

link | comment | memorize