Real life

Posted by [info]po on 2015.04.18 at 12:09
Current Mood: :)
Tags: , , , , ,
Spēlītes mani nesaista, bet gribētu paspēlēt kaut ko ar šitādu karti:Tie altāri (?) mežā un vispār visas tās dažādās vietas... Ze bjūtiful lajf. Bezgalīgs universs, bezgalīgs skaistums. Un ierobežots ļaunums. Aprobežots. Kaut kur tur mežā. Ja pie dzelzceļa atrod Lauzni (Damage: 2), zombijus var aiziet, nosist. Viņiem gan nekā nav. Tikvien kā ciešanas, no kurām atbrīvot.
Saulainā pasaules žēlastība dezinficē vissavādākajos veidos. Gan jau ka SuperNetto sublevelī zombijam var uzvilkt galvā maisiņu, iestumt viņu ledusskapī un vairs nesatraukties. Iet katāties ar vilcieniem un divriteņiem. Aizbraukt ciemos. Dziļi, dziļi pasmaidīt un pārliecināties, ka šī tomēr nav virtuālā realitāte. Tā es rakstīju kompjūterā, to viš nosūtīja internetiem. Mazie, praktiskie protokoli. Mazās nedzīvās būtnes. Klikš, klakš, ieelpo. Tinkš, tankš, izpiļī ārā. Čīrz!

Posted by [info]nrk in [info]pa_leeto on 2015.04.17 at 22:36
Atdošu pa lēto kontaktlēcas ar stiprumiem -1, -2, -2,25 - vienas dienas (Johnson & Johnson Acuvue Moist un Focus Dailies) un viena mēneša (Cooper Vision Biofinity).
Vēl - BioTrue kopšanas šķīdumu 300 + 60ml.

Posted by [info]tiga in [info]vajag on 2015.04.17 at 18:46
gribam ļoti drīz daudzdzīvokļu mājas pagalmā uzstādīt slēdzamu velonojumi, loģiski, ka ar visiem statīviem (ir doma par u-veida, kuriem klāt var pieslēgt arī rāmi), priecāšos par ieteikumiem projektētāju un izgatavotāju sakarā :)

paldies!

Koka un metāla apstrādes meistarus

Posted by [info]tipa75 in [info]vajag on 2015.04.17 at 16:49
Kokgriezēju, kuram ir tie modern pričendāļi, lai izgrebtu (!) iestādes ģērboni.
Kokgriezēju, kurš taisa tos, ko sauc par "trofeju dēlīšiem"

Metālapstrādes meistaru, kurš izgatavo piemiņas zīmotnes.


Iesakiet, lūdzu pēc savas pieredzes labākos.

Vajag kastītes izstādei

Posted by [info]paralellograms in [info]vajag on 2015.04.17 at 15:02
Topošajai Ullas fon Brandenburgas izstādei kim? Laikmetīgās mākslas centrā vajadzīgas dažādu laiku tējas, cepumu, rotaslietu u.tml. kastītes no kartona un koka (paraugu skatīt fotogrāfijā).
Izstāde būs apskatāma jau maijā un jūnijā, taču kastītes ir vajadzīgas jau ātrāk, jo izstādes atklāšana ir 29. aprīlī. 
Ja jums vai jūsu draugiem, radiem ir mājās viena vai vairākas šāda veida kastītes un vēlaties tās redzēt izstādē, rakstiet uz kim@kim.lv. Kopumā nepieciešamas apmēram 50 - 60 gb. Pēc izstādes beigām kastītes varēsiet saņemt atpakaļ. 
Būsim pateicīgi par atsaucību un jūsu ieguldījumu topošajā izstādē! Doma sindroms (part 1)

Posted by [info]swimpis on 2015.04.17 at 06:55
Current Mood: gopniekkalns
Šķiet, mūsu kā civilizācijas nākotne (eurowesternā manifesta,but hey it's globalization already) atkarīga no tā, vai naķamās paaudzes (vairāk jau ideoloģiski un garīgi) spēs spert soli pretī patiesībai, kas ir karsta, sadedzina, tad tevī var atpazīt liesmas. Nekāda satraukuma! Visā var saskatīt labo,bet tad tev laikam ir skumji. Ir garlaicīgi, tapēc pastāstīšu, kas notiks bravūrīgajā ne ar ko jaunākajā, toties vienīgajā punktā civilizācijas existencē, kuru var saukt par pēdējo.
Lai gan necerēju izdzīvot līdz brīdim,kad tiks izgudrots "ar sevi runājošais humanoīds"(youtuba vēls pēctecis pārdesmit gadus pēc šīs nenozīmīgajos signālos pieminētās ēras) nodzīvoju pietiekami trekni - arvien straujāk sarūkot interneta pieslēgumam,cenas par baitiem pārsniedza rekordvērtību,līdz pat 4.01Mb/1.00Gm zelta(mani jau kopš pirmās saskarsmes ar šo dilemmu ir tirdījis princips uz kura kādreiz dzelžaini balstījās uzskats,ka:
1)bagātības (kapitāla(ZELTA)) uzkrāšana nesīs tev slavu, lomu starptautiskajās ekonomikas krīzēs - jo vairāk zelta tavā židu bankā,jo lielāka tam ir ietekme uz globālo inflāciju, tālākais ir tehnika.
2)Ir tāda moderna ekonomikas teorija, grams gandžas ir vērtīgāks par gramu zelta. Es neesmu vienīgais, kurš to ir ievērojis. Renesanses kara apsēstie monarhi (un citi fuhreri) mani apbērtu ar pilnīgi jebkuru substanci pieejamu 15.gadsimtā,tad nolaupītu, pavēlētu iejaukties karalisko dārzu florā. Hercogs, kura gūstā strādātu, kļūtu stāvus bagāts, viela, vērtīgāka par zeltu, aug kā krūms bez liekas aprūpes it visur. Mēnesi vēlāk Kazāru spēki iebrukumā zvērīgi noslepkavotu mani, manu hercogu un visus pārējos pilsētā.
3)Vai vēljoprojām pastāv mantots naids starp klasiski uz korupciju tendētajiem filologiem, zelta krājējiem/mahinatoriem un tiem,kuru rokās ir vienīgā substance pasaulē, kas izaug no zemes un ir vērtīgāka par zeltu. Tas rada problēmas, varbūt, ka žīdiem šoreiz, jo tie mainīdami visu savu zeltu alķīmiskās extāzes katarsē pret zaļo,smaržīgo, neatvairāmo. rezultātā dūmos izplenēja pasaulslaveno ļaundaru, mantgrābju un sīkstuļu jebkāda ietekme uz jebko, jauka tradīcija nonetheless.

Nesen "atrastu vērtslietu" ieķīlāšanas biroju tumšajos pagrabos bija pēdējā vieta, kur par pārmērīgām samaksām esi spējīgs uz kaut īsu brīdi justies kā cilvēks,interneta trūkums tipiskam 'random-infromācijas' džankijam rada smagu abstinences sindromu, daudzi bagāti noziedznieki lauza savas galvas par pagātnes kļūdām- Heroīna kontrobandu un izplatīšanu gadiem svīstot vaiga sviedros karā ar autoritātēm- oficiālām, kriminālām un reliģiskām (kautkas jau tomēr ir korānā tāds, kas ļauj musulmaņiem vēsu prātu tirgot heroīnu,hallah hallah hallah) Pārdroši vīri(pārsvarā) riskējot visu varonīgā patosā un vienmērīgā drošā pat mātišķā rūpībā piegādājot ikdienas kilogramus pilsētas izsalkušajām vēnām un atgriežot zemei sauli sasilda visus mūs ar neidentificētām psihotropām substancēm no visas plašās pasaules and beyond

The Crux of the Matter

Posted by [info]po on 2015.04.16 at 17:04


@ Why Violence?

Posted by [info]po on 2015.04.16 at 13:54
Koki un krūmi botānikas lekcijas stadijā - var redzēt visu reizē, no ziemas rupjās mizas līdz vasaras stiprajām lapām. Un saule. Ir kaut kas vērtīgs un skaists pasaulē.

Posted by [info]iive on 2015.04.16 at 11:57
Sapnī vajadzēja braukt ar 6. tramvaju, bet nejauši iekāpu 11., sāku lasīt grāmatu un pamanīju savu kļūmi tikai pie kapiem, jo no Brasas tilta tramvajs nebrauca lejup, bet tālāk kļuva par gaisa tramvaju. Konduktors ieteica, lai pēc brīža lecu laukā, kur mīkstas sūnas - man tur vispār patikšot, jo tur ir hipiju ala. Tas bija kaut kur pie Gaujas ielas pieturas, kur dzīvē saglabājies militārais betona iežogojums, bet manos sapņos bieži ir dīvainas konstrukcijas - daudzstāvu vilcienu parks, labirinti ar nepabeigtām jaunceltnēm, kurās izrādās apdzīvoti stāvi (cilvēki iemitināti padomju laikos un netiek ārā) utml. Tiešām patīkami piezemējos atsperīgās sūnās, un devos uz hipiju alu, kura atgādināja hobitu mājiņu. Tika dzerta tēja, skandināti zvaniņi, bet pēkšņi mājiņas saimniece (izrādījās, ka tā ir Māra Ķimele) piecēlās un teica: "Pietiks atpūsties, tagad mums jāiestudē Rainis!". Pamodos.

Ģitāras vads

Posted by [info]puika in [info]pa_leeto on 2015.04.16 at 10:14
Uz tirdziņu gitāras vads uz pastūzi. Bildes zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )

Posted by [info]santech in [info]vajag on 2015.04.16 at 09:04
pozitīvu

Pārsteigummaiss Spices rajonā.

Posted by [info]kashadura in [info]pa_leeto on 2015.04.15 at 20:15
Maiss ar vidēja izmēra sieviešu drēbēm dikti labām.
Kāds, kurš apsviedīgs un veikls varētu uzsist gaisā pa normālu ceņņiku,
kauču to zilo retro kleitu, jeb pusgaros etnogotu volānsvārkus.
Arī palags pavisam jauns ar šīzīgu rakstu divguļamai gultai tur ir ieslēpts nu un vēl viskas.
A man spēka nav, bet saldējumu gribās.
Ja kāds atvestu kasti laba zemeņu saldējuma, varētu ņemt to maisu ciet,

kashadura@gmail.com

sl

Posted by [info]intenormal on 2015.04.15 at 12:51
Current Music: Jens Lekman - I Know What Love Isn't
viņa ir tik apgarota
kā virtuves slota

dzīve vēl nav galā!

Posted by [info]veidenbaums on 2015.04.14 at 13:01
Current Music: rebellious jukebox
vai tev ir skumji?
vai tu vēlies ko labāku?
konsultējies ar pieredzes bagāto veidenbaumu un liec problēmas zem cementa bloka
dzer malku sasodīta balzāma un aizveries

logo.jpg

adrese, telefons
epasta adrese
fakss

Posted by [info]mis_sarajevo in [info]pa_leeto on 2015.04.14 at 12:01
Pārdodu biļeti 21. aprīlī 19:00 uz izrādi "Sasodītais sarkanais mēness" (Liepājas teātra viesizrāde) Dailes teātrī.
Biļetes cena bija 10 eiro, bet pārdodu par 5 eiro, jo pati vienkārši netieku.

alkometrs

Posted by [info]intenormal on 2015.04.13 at 23:14
Current Music: Kent - 999
lidojot no stokgolmijas uz rīgu knapi var paspēt izdzert vienu alu. tas nu ir noskaidrots!

Posted by [info]mirdzums in [info]par_velti on 2015.04.13 at 19:51
Vai kādam ir vajadzīgas atkārtoti lietotas, bet, manuprāt, joprojām labas bērnu drēbes? Bērnam no trīs mēnešu, līdz gada vecumam.

Martinons un astrālā pasaule jeb savādākais pēdējā laikā lasītais fragments no kādas relīzes

Posted by [info]iive on 2015.04.13 at 19:41
Režisora Māra Martinsona topošā filma Maģiskais kimono būs emocionāls stāsts par divu cilvēku pēdējo ceļojumu – pusmūža japāniete Keiko dodas uz Rīgu, kur satiek savu zudušo vīru. "Kāpēc viņš izlemj parādīties Latvijā?" jautā Pēteris Krilovs, jo galvenās varones jaukajā un maigajā piedzīvojumā pietrūkstot dramatiska notikuma, kas izraisītu katarsi un kontaktu ar astrālo pasauli. Jau trešo reizi režisors Māris Martinsons sadarbojas ar aktrisi Kaori Momoi, kura šoreiz ir pilntiesīga filmas autore. Īpaša uzmanība Maģiskajā kimonopievērsta kulinārajai kultūrai, lai atklātu Japānas un Latvijas virtuves daudzveidību. "Viņai garšo kartupeļi," režisors nodod aktrises gastronomisko vājību. Pa šiem gadiem Kaori Momoi iemīlējusi Latviju un vēlas parādīt pasaulei vietējos iedzīvotājus, taču Uldis Dimiševskis uzskata, ka scenārijā ļoti liels akcents tiek likts uz galvenajiem varoņiem un pārējais izskatās kā dekorācija. "Scenārijs mainās katru nedēļu," apgalvo Māris Martinons.

Skapja revīzija

Posted by [info]hedera in [info]pa_leeto on 2015.04.13 at 18:05
... tālāk ... )

Aizkaru stanga

Posted by [info]hedera in [info]par_velti on 2015.04.13 at 16:08
Veca aizkaru stanga ar visiem aizkaru knaģiem. Garums: ~2,80m starp stiprinājumiem + 10cm dekoratīvie pagarinājumi abos galos.

UPD: stanga atradusi jaunas mājas.
... tālāk ... )

Previous 20