Kalnu divritenis ar 21" rāmi

Posted by [info]ninona in [info]pa_leeto on 2016.02.08 at 13:21
Vīrs pārdod savu velosipēdu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

Darba kārtībā.

Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)

fakc

Posted by [info]intenormal on 2016.02.07 at 22:28
Current Music: Depeche Mode - Enjoy the Silence
nav alus

austiņas ar strādājošu mikrofonu

Posted by [info]saccharomyces in [info]vajag on 2016.02.07 at 20:01
taisu saviem 9klasniekiem vides problēmu risinājumu prezentēšanas investoriem projektu angļu valodā, un šim nolūkam man ceturtdien ļoti vajadzētu, lai manā rīcībā ir pieejamas 13 austiņas ar strādājošu, "normālu" (tādu, ko var pie mutes pieliekt) mikrofonu, caur kuru iespējams ierakstīt balsi. vai ir kāda cerība vismaz daļu aizņemties no kādiem laipnajiem cibas cilvēkiem? protams, pati izbraukātos pakaļ un atdot, un varu kādu našķi pēc izvēles par labo sirdi pievienot, austiņas atpakaļ atdodot.

ļoti labi der arī variants, ja kāds zina, kur var par ne-astrononiskām summām noīrēt!

var rakstīt ne tikai komentāros, bet arī uz vaivode.lv@gmail.com

let it beer

Posted by [info]intenormal on 2016.02.07 at 19:46
Current Music: The Smiths - This Charming Man
pozitīvā ziņa no asinsanalīžu rezultātiem - ar aknām viss okidoki. tātad varu turpināt dzert alu.

03:20 // TĀ treshā sērija

Posted by [info]po on 2016.02.07 at 19:34
Tags: ,


man bail skatīties tālāk. un ne tāpēc, ka šis būtu šausmenes šedevrs.

P. S.
OK, tādu Scooby-Doo es negaidīju.Gandrīz vai idiotiski pārspīlēts mēģinājums asociēt slepenizētus faktus (iks failus) ar totālu vājprātu. Davest "illuminati" un trīsstūru absurdizāciju līdz masām viņiem izdevies. Pedālis grīdā - močīs tik ilgi, līdz publiski būs pacelts viss, ieskaitot ļaunākās un būtiskākās no realitātēm, tikai visslimākajā iespējamajā veidā. Piemēram, šī sērija rakstīta ~12 gadus veca bērna humora izjūtai. T.i., skatītājam tiek dota atļauja izjust savu stulbumu un to projicēt uz tiem, kurus viņš nav spējīgs saprast. Manuprāt, diezgan smaga Rietumu kultūras diagnoze. Ož pēc Pašām Beigām, kad cilvēkiem jābūt pietiekami debiliem, lai tie nekritksi pieņemtu jaunu, tumšāku laikmetu - bet tas, savukārt, liecina, ka 9 obligātie skolas gadi ir tikai tam, lai cilvēku kārtīgi sakropļotu un pēc tam laistu tur laimē diet un degradēties līdz pamatskolas sapratnes līmenim, un beigās jau vispār līdz tādam sūdam, ka kauns nemainīt cilvēku sugu pret robotiem. Tādā garā.
Ah, well, enough crazy-talk! Tā taču ir tikai izklaide!

žurnāli

Posted by [info]zebra in [info]par_velti on 2016.02.07 at 16:34
Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.

numen

Posted by [info]po on 2016.02.07 at 16:35
Tags: , , ,
Beauty is night-vision.

#1

Posted by [info]po on 2016.02.07 at 04:53
θ'3rd I

Posted by [info]vikuks on 2016.02.06 at 23:37
Interesanti, kāpēc gan viņi tā darīja? Kāpēc vispār bija mani jāaicina tur piedalīties tādā gadījumā?

Posted by [info]vikuks on 2016.02.06 at 23:12
Uztaisīju instalāciju iztādei "Pazudis arhīvā" un aizbraucu prom. Tagad skatījos atklāšanas bildes un izrādās, ka LLMC to mani nebrīdinot pārtaisīja. Cik gan tas ir nejauki.

Posted by [info]rubija on 2016.02.06 at 19:55
Kas jauns būs rītdien "Dzīvnieku brīvība" sociālajās vietnēs.

Posted by [info]intenormal on 2016.02.06 at 19:22
Current Music: Morrissey - Satan Rejected My Soul
ir bēgļi

ārsti

Posted by [info]intenormal on 2016.02.05 at 14:09
Current Music: Jumprava - Tālu Aizgāja
tāks. un tagad sonogrāfija. asinsanalīzes rādot, ka kaut kas, iespējams, nav gluži kārtībā ar vairogdziedzeri.

tiešām zajebala jau visas šīs pārbaudes.

The FBI is out there

Posted by [info]po on 2016.02.05 at 03:49
Tags: , , , , , , , , ,
Dž.Lenons


Č.Čaplins
No Dž.Hendriksa mapēm (šis par Vudstoku):

Posted by [info]iive on 2016.02.04 at 20:22
Es sapņoju, ka reiz spēšu pieņemt jebkuras autoritātes figūras bez aizvainojuma drāmas un runāt ar cilvēkiem kā cilvēks. Also, fuck you idols bija divdomīgs anarhistu sauklis. After fuck comes marriage and for marriage you have to grow up.

hahaha

Posted by [info]rubija on 2016.02.04 at 17:05
Testimony from both sides of the motion included residents who invoked scripture, the U.S. Constitution and their own deity as well as warning against the dark forces of evil. More than 50 people spoke to sway the decision.

Posted by [info]iive on 2016.02.04 at 17:13
Es un Vilks silti iesakām - ja jums ir omītes, kam patīk parunāties ar jauniem aktīviem cilvēkiem un viņām problēmas ar mugursāpēm, nopērciet viņām biļetes pie Dr. Viestura Rudzīša, viņš šovak kā reizi ļoti grib parunāties par muguras sāpēm. Un nevajag kautrēties jautāt no zāles!

Posted by [info]iive on 2016.02.04 at 15:52
Man tomēr vairāk šķiet, ka vajag dziedēt traumas, ne ciest.
Piedod Verter, piedod Dāvi.

UPD.
Šis ir tikai par mani - mani no trases nodzen bezironiska ciešanu estetizācija. Citiem leģitīmi var būt citi stāsti.

"Mēs", mirušie

Posted by [info]po on 2016.02.04 at 14:53
Tags: , , , , ,
Kāda ir nozīme cilvēka gribai un izvēlei, ja tik un tā tiek pieņemts, ka viņš piekrīt?
Ko cilvēks - un kam - var pateikt, lai tiktu piefiksēts, ka viņš nepiekrīt?
Mēs visi piekrītam aizliegumiem.
Mēs visi piekrītam nodokļiem.
Mēs visi piekrītam nepīpēt pieturās.
Mēs visi piekrītam "starptautisko" banku aizdevumiem, parādam, burbulim, krīzei.
Mēs visi piekrītam premjeram, ministriem, deputātiem, tiesnešiem.
Mēs visi piekrītam cilvēku pazemošanai, aplaupīšanai, iznīcināšanai - kaut vai tikai kļūdas dēļ, jo mēs piekrītam kļūdai.
Mēs piekrītam saņemt pases, nodot pirkstu nospiedumus, ierakstīt svešas sarunas, ielausties svešos dzīvokļos.
Mēs visi piekrītam - un es vienīgais nepiekrītu. Un tu vienīgais. Un vēl pa kādam vienīgajam.
Bet kāda gan izvēle tavai gribai un izvēlei - ja tā tiek izmantota tikai "varas"/"likuma" pārspēka demostrēšanai?
Šī vairs nav cilvēku pasaule. Šī ir resursu pasaule. Reiz tā bija dzīva. Tagad dzīvs vairs nav nekas.

P. S.
Īsāk sakot, kamēr "valsts" darbinieki nav totāli izstumti no visiem "mēs", tikmēr jāizliekas, ka viņu griba ir pārāka par citu gribu. Kā toksiskā ģimenē, kur no svara ir tikai viena cilvēka viedoklis. Bet momentā kāds sāk par tiem saviem ceļiem - "ja nebūs valsts, kas būvēs ceļus?", "ja vīrs/sieva tevi vairs nesitīs, kam tu no rīta vārīsi kafiju?", "ja izslēgsim televizoru, kā mēs zināsim, kas notiek?".
Vispār jau mani ne tik ļoti nomāc tas, kādā dirsā esam (t.i., cik dziļi visā sadzīvē mājo vardarbības/verdzības principi), bet tas, ka šis process izskatās bīstami neatgriezenisks. T.i., aizvien mazāks skaits cilvēku spēj paverdzināt aizvien lielāku skaitu.
Varētu "vienkārši dzīvot savu dzīvi", bet tā ir mana dzīve - šī pasaule, šis laiks ir mana dzīve. Tieši to nozīmē cilvēcība - atbildību par šo pasaules atspulgu, kas esam. Var sagrozīt atspulgu un izlikties, ka noteiktas lietas nepastāv, bet tas neizņem tās no īstenības un no tīriem atspulgiem. Ne ka mans vai kāda cita atspulgs būtu pilnīgi tīrs - bet tīrie fragmenti būtu jāapvieno, lai cilvēki redz aizvien patiesāk un spēj sazināties aizvien godīgāk. Tajā pašā laikā cilvēki pārpratuši "sevi", izslēdzot no apziņas pilnīgi visu, kas nav "savās" tiešajās interesēs. Pasaule nav svarīga, citu prāti nav svarīgi - nekas nav svarīgs, kamēr ir iespējams apmierināt konkrētā ķermeņa neapmierināmās iegribas. Un cilvēki iznīcina cits citu, pārraugu acs tiek izmantota citu prātu sagrozīšanai - un tie aizvien mazāk spēj to pamanīt. Zināšanas vienmēr ir bijušas ierobežotas, un vienmēr ir bijis kāds, kurš sarīda citus pret zināšanām - drošības vārdā. Bet pašlaik mēs slīkstam informācijā, un aizvien pieaug tā informācijas daļa, kuru nespējam adekvāti interpretēt un nekritiski pieņemam, jo mums trūkst sapratnes par pamatlietām. Līdz dzīvības un, kas jo svarīgāk, garīgās dzīvības principi ir aizmirsti tiktāl, ka par svarīgu tiek uzskatītas tikai visrupjākās, šaurākās un vienkāršākās no ilūzijām. Kurš būvēs ceļus? Varbūt laiks vienkāršot sistēmu un atstāt tikai vienu soda veidu - nāvessodu. Un tad "valsts" vārdā varētu ražot un bez maksas dalīt no galvaskausiem ražotus sadzīves priekšmetus - bļodiņas, lustras, datoru peles... Un tad pamēģiniet ierunāties pret nāvessodiem - jo kurš gan ražos peles!?

Note to self and fellow strugglers

Posted by [info]iive on 2016.02.04 at 11:02
Manam tēvam bija, sauksim lietas īstajos vārdos, sadistiskas psihiskas novirzes, kā rezultātā es tiku kušināta ļoti ļoti ilgi un ļoti daudz, tur jau piestrādāja visa plašākā un šaurākā sabiedrība un tai piemītošā padomju traumatiskā pieredze. Bet tagad apraksim to Napoleonu, lai viņš vairs nesmirdētu, un barosim dzīvus kaķēnus ar siltu pienu. Es vēlos vairs nebūt klusa un vēlos netikt kušināta un ļoti ātri identificējos ar tiem, kas dzīvē cīna līdzīgas cīņas.
Kas nenozīmē, ka nespēju cienīt ar atturības eleganci. Ļoti cienu, bet, velns, tā vairs neesmu es.

Previous 20