Tumsonība

Posted by [info]po on 2014.09.02 at 12:45
Tags: , , , , , , , , ,
Cilvēki ļāva citiem izmantot sevi. Sauca to par "valsti", par "Latviju". Pieteicās 3. pasaules karā (saucas NATO), sadirsa sadzīvi (saucas ekonomika), un tagad nevar pārdzīt ēdienu pāri šizofrēniski uzmurgotai līnijai kartē (saucas robeža). Tiklīdz iznāk saskarties ar propagandu (saucas sabiedriskie mediji), jādzird/jālasa, ka tagad esot jāpērk Latvijas preces. Mhm, progress nevaldāms! Ļeņingradas blokādē varēja skandināt "pērc Ļeņingradas bietes un cukurniedres, atbalsti vietējos!"
Mani izbrīna tas, cik vāji absolūtais vairums sabiedrības saprot ekonomiku un vergturību (saucas politika), un nodarbina jautājums - cik liela daļa mafijā (saucas valsts) strādājošo apzinās, ka rīkojas pret veselo saprātu, lai tikai nosargātu savu iedomāto "varu" pār citiem cilvēkiem?
Ja kādreiz satiksimies pie krūzes vai pīpes, varu pakomentēt, ko es domāju, sakot, ka dzīvojam ja ne tumšajos viduslaikos, tad tumšajos jaunajos laikos točna.

aim awlwrite

Posted by [info]po on 2014.09.02 at 12:28
Tags: , , , , ,
Runājot par to, kas uz neirotiķu planētas Elle tiek saukts par "mīlestību", varētu izpausties dziesmā ar nosaukumu "I want to be your grammar nazi". Cik gan nepārspējami jauki ir justies vajadzīgam tāpēc, ka izvairies no savām problēmām, mācot citus!

nostāsts

Posted by [info]swimpis on 2014.09.02 at 04:44
Current Mood: jomo sapiens
reiz kaadaa prieka un ceriibu pamestaa valstii, taas pilniigi bezjeedziigajaa nacionaalaas gvardes legjionaa dieneeja zaldaats (roberts), kuram bija praats. tas bija vinja lielaakais nosleepums. ja godiigi, tas bija laasts. vinja domu algoritmu manifestaacijaam apkaarteejaa videe nebija nedz pielietojuma, pat ne apstiprinaajuma. zinaams, ka praatiigam cilveekam ir vienaldziigas apkaarteejo domas par vinja gariigo staavokli, kaa arii zinaams tas, ka shis notikums ir tikai paarpalikums...
kopsh beerniibas jau zinu (kautgan empiiriskaa celjaa noskaidrojaas, ka ir legjitiims iemesls dzershanai sveetdienaas), ka tas nemaz nenotiek, jo man jau buutu jaabuut mirusham un cietumaa un psihenee un pat trenninjbikshu valkaataaju gadskaarteejaa nometnee, to zinaadams es izveeleejos celju iisto, izveeleejos to, kas sola saiisinaat formalitaates, kas ir jaanokaarto pirms naaves. Izraadaas, ir jaanovelk man tikai dreebes, ahh, jaa, ne tikai man, arii tev, vai arii katram sev, nianses ir aizejoshaas esiibas saals, par shaadu dziivesveidu masu programmaa ir teikts, ka kljuushu baals, bezzobains un sauss kaa saulee pussakaltis maals. Alkohols nepadara cilveekus stulbus, tas gluzhi vienkaarshi izgjeerbj centraalaas nervu sisteemas sabiedriibu, un visu kaartu,rasu un mentaalo orientaaciju paarstaavji tajaa,kaa jau taisni skoloti un piekljaajiigi radiijumi kailuma izraisiitaa kauna vajaati zaudee jebkaadu speeju un motivaaciju turpinaat ierastaas gaitas (iznjemot tos, kam nebija dreebes jau pashaa saakumaa(un tie ir tie, pie kaa jums vajadzeetu griezties,kad nomoka jautaajums: "kaa dievs kungs radiija pasauli?"))...
juus (vai iespējams, ka jūsu radi un draugi, pat uzraugi) pirmajā brīdī pretosies domai par to, ka šis viss nav vienīgi hipotētisks momentuzņēmums, tas izrādās ir konkrēts lēmums, tas ir īpašs militārais uzdevums. šovakar var arī nebūt citas iespējas, cita piemērota brīža, tā kunga laikasprīža, tādēļ roberts tiek nekavējoties, lai neteiktu tik ļoti rupji, autoritatīva spiediena stiprā, bet nepatīkami sasvīdušā pirksta bakstīšanas rezultātā, projām dzīts no savas valsts (Prieka un cerību pamestās Republikas (valsts noslēpums ar daļēji veiksmīgiem rezultātiem jau gadsimtiem slēpj faktu, ka sho valsti ir pametušas arī pašas pēdējās saprāta(arī neprāta un ārprāta,mūžiem krāta) paliekas))). Roberts nekavējoties devās ceļā, kā jau zaldāts,kam par lielu lielu brīnumu bij' prāts, viņš saprata - (kas gan palicis mums tad, kad zaudēts gods(šajā gadījumā pats emigrē))vienīgā iespēja glābt visu palikušo glābjamo un novērst beigas ir atrast tos, kas atcerās un piedzīvoja sākumu (varbūt arī inscinēja(varbūt vispār tikai dirš)) - ko tad dieviņš tādu darīja (un ar ko?) ka sākās pasaulīte? ak šī mīļā mazā pelīte, kas pārvērtās par lielu treknu salijušu žurku. roberts dilemmā: "ja veel buutu taada, ietu es uz durku, neiroleptikas paradīzē iekapsulēt mani bez nekādām morālajām paģirām jums lūdzu ceļos krītot rīt jau". Uzdevuma izpildi es tomēr uztveru kā renesanses bildi - dabiski, ka spriedzē uzvar zaldāts ne jau prāts un būs jādara kā pavēlēts...
militārā misija ir vienkārša, kamēr kristaps vēl nav atjēdzies un ir vēl pilns ar šņabi piestrebies, ir iespēja (neteiksim, ka reta, bet īpaša ar to, ka pēdējā, pirms robja mīļo dzimteni ir pametis vēl arī gods) ir jāuzmeklē kāds, kas kails šī kauna paralīzē nonākušā prāta dzīlēs sēdējis ir ilgāk nekā jebkurš cits, kas, pat ja visi kailo vārdi izrādītos meli, savas existences trūkuma rezultātā nekad nespēs uz to norādīt. nu tad hei, es negribu pieņemt šo pasauli (ja iznāks tā, ka tas ir kautkas vairāk nekā vārds), es negribu nepieņemt šo pasauli. tieši tad, kad šķita gandrīz metri 100 ir atlikuši, kamēr varēs vīrus kailos pašus pirmos viedos skatīt viņu krunkām rotātajos vaigos, modās griba, ievas piektā transplantētā riba. un ja godīgi pat nebij' obligāti alkohola imūnajiem vecajiem tik tuvu pienākt klāt, lai visas pazīmes, kas ož pēc līmes, piespieda man noprast beidzās rīmes ...

domājamā līnija kartē

Posted by [info]po on 2014.09.01 at 20:17
Tags: , , , , ,
Ja Baumaņu Kārlis būtu rakstījis par saprātu, nevis "Dievu", tad moška - moooška - būtu kripatiņa cerības, ka Latvija var nebūt šausmīgai nelaimei nolemta cūcība, kā jau katra "valsts" vai cita noziedzīga apvienība.

Posted by [info]puika in [info]pa_leeto on 2014.09.01 at 19:38
Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )

Posted by [info]iive on 2014.09.01 at 17:22
ai, tik pretīgi. ļoti negribējās iet vēl arī uz aptieku, tāpēc mēģināju maksimā iegādāties tinktūru pret klepu. atnāku mājās, atveru kārbiņu - bet pudelīte pustukša. izskatās atvērta, nevis iztvaikojusi. ko tas tagad nozīmē? nejūtos tik labi, lai bojātu nervus strīdos ar maksimas pārdevējām, kas tāpat droši vien nemainītu pret citu. un iet turp negribās. bet dzert to tinktūru arī kaut kā drusku riebīgi, ja nu attaisījis kāds no pudeļu nodevējiem, kas cerējis dažus grādus šādi ieķert?
atvēru - smird arī jocīgi.

Posted by [info]iive on 2014.09.01 at 14:53
saslimu. sēžu darbā un jūtu, kā temperatūra kāpj. es saprotu, ka mans ķermenis saka, ka jāpiebremzē. nevajag tik daudz stresa, nevajag tik daudz uzdzīves, nevajag pārstrādāties un vajag izgulēties. bet nekad nekam tādam nav laika. turklāt nemitīgi šķiet, ka tāpat jau nekas netiek darīts. būt kaut kādā kustībā, būt starp darbiem un cilvēkiem, ir vienīgais veids, kā lietas virzās uz priekšu. zinu, ka aiziešu mājās, palīdīšu zem segas un viss, čau. ai. gribētu, lai mani sagaida mājās ar siltu zupu un tēju, bet r. atkal tajā daugmalē.

Lietu atdošanās

Posted by [info]no_saules_zemes in [info]pa_leeto on 2014.09.01 at 14:30

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!


Bērnu Cietums 2014

Posted by [info]po on 2014.09.01 at 09:48
Maz laimes 1. septembrī.

Posted by [info]iive on 2014.08.31 at 16:57
"Acceptance of the Universe’s coldly beautiful indifference" - diezgan precīzi pateikts tas, ko šī vasara mēģināja iemācīt. un nē, iepriekšējais teikums nav pretrunīgs, jo pasaule ir viscaur dzīva. tai noteikti nav mērķa kādu mazu būtni iepazīstināt ar savu lietošanas instrukciju vai uzbūves shēmām. bet varētu gan būt, ka visam šajā visumā patīk kaut kur atspīdēt. un man patīk viss, kas mirdz.
un tad ir ērti sēdēt gultiņā un ēst ābolmaizi, un bezvārdu domās pietuvoties kaut kam, kas ir sens un bijību rosinošs.

From Mike Anderson's "Healing Cancer from Inside Out"

Posted by [info]po on 2014.08.31 at 16:53
Tags: , , , , , ,

latviešu varonis lāčplēsis

Posted by [info]swimpis on 2014.08.31 at 15:41
Current Mood: kraty
Current Music: Коловрат - Кровь патриотов
Blje, nekad neshaujieties ar alu 'Ļāčplēsis', esmu jau vismaz 4 reizes nobaudiijis kratiishanu, kad deficiita un/vai dezinfekcijas motīvu vadīts ūdens vietā izmantoju lāčplēša alu injekcijām. jebkurš cits alus (izmēģināts vairāk kā tūkstots reizes teritorijā no francijas līdz lavijai ieskaitot) ir jauks un mīļs un labāk šķīdina pulverīšus, bet tagad suka jobtvaj maķ mani krata, gan ne tik daudz kā no degpunkta stāra kristapa iemīļotā berlīnas barigas Abu 'kaifa', jo no tā presīte konvulsēja tā, ka arī diafragma mētā plaušu augšā lejā, runa tiek frekvencēta moku frekvencēs un tad pāris stundas vienīgais, ko spēj cilvēkiem striljīt ir:'Enschuldigen sie bitte, haben sie vieleicht aspirin oder paracetamol oder ibuprofen bitte?!', jo tas ir tas, kas palīdz mīzt, kad galva plīst

Kur palikusi brīvība? #3

Posted by [info]po on 2014.08.31 at 15:13
Current Mood: Stefan Molyneux "On Truth: The Tyranny of Illusion" @ https://freedomainradio.com/free/
Tags: , , , , , , ,
Neviens nav pelnījis cieņu par seksu un dzemdībām 9 mēnešus vēlāk. Ja tavi vecāki neprata sagatavot tevi dzīvei, kurai nav bijuši gatavi paši, tad "cieņa" pret tiem - kas parasti patiesībā ir kauns un bailes - ir ne vien lieka, bet pat netikums (noziegums pret patiesību un sevi).

Tā kā cilvēku saskaņa ir pakļauta realitātei un tās likumiem (tiem, kas ir īsti, nevis tikai rakstīti), tad, uzstādot saskaņu augstāk par likumsakarībām, neizbēgami tiek izsaukts posts (cēloņiem ir sekas, kļūdas rada sarežģījumus). Savukārt, ja patiesība/realitāte prātā tiek nostādīta pareizajā - pirmajā - vietā, tad nereti nākas atzīt ļaunumu, kuru paši uzturam, un apturēt to, atsakoties no kaut kā, iespējams, ļoti pierasta.

Ir pagājuši tie laiki, kad cilvēkveidīgie uz Zemes bija pieņemami viesi. Liela to daļa dzīvo aklā māņticībā (parasti, paļaujoties uz kultūru jeb tradīciju), nesaprotot, kā darbojas procesi, kuros tie ir iesaistīti - sevišķi jau tie svarīgākie, tie, kuri atraisa uztveri, domāšanu un saskaņu. Vairums cilvēku ir vergi jau vairākās paaudzēs un turpina mācīt verdzību saviem bērniem. Reti kurš bērns uzaug labvēlīgā ģimenē. Reti kurš bērns pieaug. Lielākā daļa cilvēku ir bērni - cilvēki bez patstāvīga, saskanīga un godīga skatījuma uz dzīvi. Tie ir cilvēki, kuri savas audzināšanas dēļ nereti pat neapzinās, ka arī cilvēka dzīvē darbojas kādi dabas likumi, ka nepieciešama tikumība jeb apzināta sevis vadība. Un šādi bezgoži taisa nākamo paaudzi, izdarot "lāča pakalpojumu" visai planētai.

Vecāki, kuri neaudzina savus bērnus, ir noziedznieki. Un pirmais to upuris ir pats bērns. Līdz ar to lielākā daļa vecāku ir pelnījusi nevis cieņu, bet gan tikai savu bērnu necieņu, un viss, ko tādi vecāki var lūgt, ir piedošana un žēlastība.

Karma ir kuce. Svarīgām kļūdām ir svarīgas sekas. Un reizēm atzīt patiesību nozīmē atzīt, ka visa tava dzīve ir noziegumā radīta verdzība. Tālākais jau ir tava godaprāta jautājums.

Posted by [info]po on 2014.08.31 at 13:59
Tags: , , , , , ,

Rotas

Posted by [info]hestia in [info]pa_leeto on 2014.08.30 at 11:42
Kaklarota, Mango, 3€ — bilde

Josta, 3€ — bilde1, bilde2

Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui(at)inbox.lv

Smaržas (Love Forever)

Posted by [info]hestia in [info]pa_leeto on 2014.08.30 at 11:33
Pirktas par ~10€, 1-2x pamēģinātas, neiepatikās, atdodu par 5€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu ignes_fatui(at)inbox.lv.


Potenciāls+

Posted by [info]po on 2014.08.30 at 10:16
Current Mood: insufficient
Tags: , , ,
Nav prātam aptverams, ka visam laika nepietiek. Bet tāpēc mēs esam vairāki.

ais baket

Posted by [info]po on 2014.08.30 at 01:11
Current Mood: labāk neteikšu
Tags: , ,
Pietiek nedēļu izrotēt no internetiem, lai visa pasaule kkāda kuja dēļ sāktu gāzt sev uz galvas ledus ūdeni. I mean, ir pasaulē atsaldēti cilvēki, bet, nu, kārtējo reizi padarīt stulbumu par masu psihozi - vnk amazing.

Riteņa saslēgu.

Posted by [info]saules_baterija in [info]vajag on 2014.08.29 at 20:21
Meklēju riteņa saslēgu, lai var uz universitāti braukt ar lielāku prieku kā gadījumā, kad jāizmanto sabiedriskais transports.

Pateicos par atvēlēto laiku!

Dream on

Posted by [info]swimpis on 2014.08.29 at 19:44
Peec dazhaadu painkilleru (paarsvaraa opioiidu klases) switchinga maratona vai kaa to saukt purnaa maukt, beidzot ietjuunojos uz LYRICA (aktiivaa viela pregabaliins) uzlabots gabapentiins, jeb gandriiz GHB - gama butriaats, slavens ar youtuba video no krievijas, vnk uzraxtiet 'butirat'. Nu tikai pusotras stundas laikaa triis sapnju sesijas ar taadu prikolu, ka pamostoties veel joprojaam domaaju, ka esmu vietaa, kuraa sapnii aizgaaju guleet, esat tachu ieveerojushi, ka no vienas paraleelaas pasaules otraa (un treshajaa ceturtajaa, utt) var nonaakt aizejot guleet, prikols taads, ka tu jau nekad iisti neguli, vnk uzreiz pamosties citaa vietaa un shii ir visnozheelojamaakaa (parasti, ja vien neesi tajaa, kuraa norisinaas veelviens eiropas karsh, treshais laikam, moshka taa ir naakotne un driiz buus un mus visiem buus jaaskvoto, ko tad juus teiksiet par skvoteru eetiku?!) to be continued?

Previous 20