Posted by [info]rubija on 2014.11.28 at 21:49
Current Music: Selena Gomez - The Heart Wants What It Wants (Lyric Video)
Esat bijuši atmiņu kladē antipātija?

Viewsonic 22" LED monitors

Posted by [info]begemots in [info]pa_leeto on 2014.11.28 at 20:13
... tālāk ... )
Modelis: VX2250WM-LED 
Ekrāna izmērs(protams): 22" 
Izšķirtspēja: Full HD (1080p) 
Backlight: WLED  
Ieejas: DVI un VGA
Skaļruņi: 2x 2W
Pixel pitch: 0.24825 mm
Kontrasts: 1000:1 (dinamiskais kontrasts tur tipa 10M:1, bet tas tā)
Response time: 5ms 

Nekāda vaina geimingam, video, ikdienas lietām. Nav ne sists, ne dauzīts, pārdodu, jo nopirku lielāku. 

 EUR 50

Pašsavākšana no Kalupes ielas. Pieteikšanās komentāros, priekšroka tiem, kas savāc ātrāk.

zozo

Posted by [info]po on 2014.11.28 at 18:11
Tags: , , ,
Ja es būtu sarkanajā grāmatā, ķīģeris vai sarkanbaltsarkanais krokodils, mestos riņķot pa vecrīgu un ēst neliešus. Mani var mēģināt tikai iemidzināt. Bet es taču jau sapņoju, muahaha...
Nu, un vispār, nāvi pamazām vajag nodarbināt. Ja ar to draud tie, kuri tev "kalpo", tad varbūt ar to pašu var piedraudēt sev un nekalpot. A ko tu gribi - nodzīvot zoodārzā līdz 268 gadiem, caurām dienām jūkot prātā par tēmu "a, bļaģ, kas es tāds vispār esmu!?"

Portatīvais dators

Posted by [info]presiite in [info]par_velti on 2014.11.28 at 14:58
Atdodu nestrādājošu Toshiba Sattelite M60. Galvenā problēma - beigta videokarte (tā šķiet). Vienreiz jau pārlodēta (ir iebūvētā), otrreiz jēgas to par naudu darīt nav. Protams, visādi vizuālie u.c. defekti, bet varbūt kādam noder. Raksti uz jekabsj@gmail.com.

Vai viegli būt jaunam?

Posted by [info]parafraaze in [info]vajag on 2014.11.28 at 13:44
Vajag jaunieti (13-19 gadi), kas joprojām apmeklē skolu un būtu gatavs/a atbildēt uz dažiem (~15) jautājumiem par jauniešu dzīvi un sadzīvi. Meklēju studiju nolūkos; dati, protams, anonīmi.

paldies par pensiju

Posted by [info]po on 2014.11.28 at 11:54
Tags: , ,
Labrīt, €iro! Rimčegā sašņorēja babuli. Bet, nu, būsim reāli - pilnīgi visas eiro banknotes ir viltota nauda. Every single one. Ja vien to vērtību nepiešķir ūdenszīmei vai reljefai drukai, protams.

Policiju nesagaidīju. Cerams, ka neizsauca.

Posted by [info]po on 2014.11.27 at 22:13
Current Mood: l8l
Tags: , ,
Nu, KKC var iet arī dirst, dokumentiņus, lūdzu.

Pirmdien iznākšana no meža

Posted by [info]iive on 2014.11.27 at 20:37
Es IG pazīstu pavisam nedaudz, tāpēc viņa nevarētu būt šajā draugu grupā. Un varbūt nemaz tā īpaši nelasa Cibu. Bet viņa tomēr ir klāt, jo tas, kā mani Doma dzejkoncertā noblieza no kājām "Migla", ir viena no lietām, kas vispār ļauj notikt visam tam, kas notiek. Tad nu, priekā, citēšu pēdējo pantu!


Tā nu ir migla, bērniņi, tā nu vienreiz ir migla.

Un man nav nekā cita, izņemot šo drausmīgi nobružāto un kodīgo, stiegro mēli un pirkstus, kas raksta šos vārdus ekrānā kā ezera lāmā.

Es eju no meža laukā. Un lūdzu, jums, bērniņi, jūs, kas savās ģimeņu vasarnīcās, viesistabās, uz mašīnu aizmugurējiem sēdekļiem, savās laulāto gultās, jūs, visu dzimumu bērniņi, kas kaut kādās pirtīs, piedzērušies un apnarkojušies, jūs, bērniņi, kas izdzīvoja, es jums saku, tik tiešām, tas ir riktīgi bailīgi, un tomēr – nāciet reiz, lūdzu, laukā.

Vai arī pagaidiet, esiet pret sevi saudzīgi.

 

Bet es tikmēr sākšu te klusiņām elpot.

Posted by [info]sakaarnis in [info]vajag on 2014.11.27 at 14:56
Vajag jebkādu strādājošu telefonu, kas pildītu zvanu saņemšanas un veikšanas funkcijas, būtu labi arī, ja varētu nosūtīt/saņemt īsziņas. Vajag tā, ka deg, bet šobrīd esmu bez naudas, tā ka par samaksu varētu vienoties, bet to uz vēlāku laiku. Ja nu kādam mājās atvilktnē mētājas kāds telefons, kurš netiek izmantots, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu to saņemt lietošanā. Bez telefona ir baigi slikti gan meklēt darbu, gan būt normāli sasniedzamam, to jau esmu pamanījis.

žurnāli

Posted by [info]tiga in [info]par_velti on 2014.11.27 at 12:20
uzkrājušies un atdodu

ir nauda: dec13/jan14, feb14, apr14
shape: mai13, nov13, feb14, mar14, mai14, aug14, okt14, nov14
deko: nov02, jan05, jan06, apr06, jun06, sep06, nov06, okt08, jun12
cosmo: aug14
una: jul14
lilit: mar13
forbes: feb14
joy: jun13
mēbeles un interjers: nr 3. 2004
ieva: 2014. g. 30. jūlijs
latvijas architektūra: okt/nov10

Kas tu esi?

Posted by [info]po on 2014.11.26 at 12:10
Tags: , , , , , , ,
Es laikam nespēju saprast plaši izbazūnēto apgalvojumu "TU ESI TAVAS VALSTS NĀKOTNE" - loģika iestrēgst kaklā un valodiskie kalkulatori nodvako pēc kūstošas plastmasas. Vārda "tavs/mans/viņa" un tml. mutants, kurš dzimis no vecā, labā "savs", ir pilnīgs Obamineišons. Katram ir skaidrs, ka tev nav "savas" valsts, tas laikam ir pārāk uzkrītoši. Savukārt, ja valsts ir "TAVA', tad kāds cits izlemj norādīt, kura tieši valsts ir šī "tavējā". Tā, protams, nav ne tavā galvā, ne tavā virtuvē, ne tavos laukos - tev nevar būt savas valsts, toties tev var būt tava valsts, Latvija, va' re'.
Turklāt, kas tas par murgu, ka šīs "tavas" valsts nākotne pēkšņi pastāv tagadnē, turklāt tiek identificēta ar mani? Skaidrs, ka "valsts" nākotne ir brutāls, amorāls murgs. Vai tas tagad ir mans jaunais apdeits? Man jākļūst par šo ārprātīgo alkatības un varaskāres, naida un melu murgu, lai tie sūdi, kas zog un izsaimnieko manā vārdā, nebūtu atbildīgi vispār par neko? Turklāt - jau tagad. Tad, kad sūdi sitīs fanus, vainīgs būsi tu - pagātnē. Tu biji šodienas sūdi! A kas es esmu šodien? A, vot, tas īsti nav jautājums; paskaties apkārt - sūdi ir sūdi, senk jū verī mač, pats tad tiec skaidrībā, kas TU tāds esi.
Skaidrs, ka šī atbildības un personības nolaupīšana tiek saistīta ar bērniem. Tiem nākotnes ir vairāk, tā ir stipri modificējama. Pilsonis Paklausīgais dziļi sirdī savu nākotni būs sasaistījis ar to, vai viņa bērni ir pietiekami sagatavoti kļūt par gaļas vairogu. Kam "valstij" cilvēki? Pamatā naudas zagšanai. Ja ir cilvēki, ir, ko apzagt. Značed - vairojies un dod valstij vēl 2, 4 vai vēlams 8 rokas, kuras nodarbināt verga darbā - cik politiķi nošņauc akcīzēs no cīgām un etanola, aptuveni tikpat viņi var noslaukt no dzīva cilvēka darba. "Valsts" acīs cilvēks nemaz nepastāv - pastāv tikai "personas", vergi. Tad kas ir tie bērni tajos plakātos un avīzes Diena pirmajā lapā? Tās ir personas, topošais darbaspēks, topošie armijnieki, topošie menti, topošie zemessargi, topošie birokrāti, topošie alkoholiķi - visas tās labās lietas, kuras nodrošina "valsts" - "tavas valsts" - Latvijas pārticību nākotnē, kura uz tevi attiecas tikai tik daudz, cik tu to pakārto politiķu jeb šīs norādītās "valsts" prioritātēm. Galvenokārt, protams, jaunie cilvēki ir topošie nodokļu maksātāji.
Negribu kakāt uz 11. novembra gājiena, bet, nu, TU ESI TAVAS VALSTS NĀKOTNE - NOŠAUJIES! Jeb - nogalini "valsti" savā prātā! Tavs prāts pieder tev. Tu piederi sev. Un tie, kuri skaidrā "valsts valodā" mēģina savaņģot tavu labāko potenciālu, ir vienkārši krāpnieki. Tev nav "valsts". Ļaunākajā gadījumā, tu tici "valstij". Un daži to izmanto tam, lai sabojātu vienīgo, kas ir svarīgs - tavu brīvību, turklāt, lai tu savu brīvību zaudē pats, piekrītot, ka apgalvojums "TU ESI TAVAS VALSTS NĀKOTNE" ir pieņemams kā sakarīgs izteikums, kurš drīkst izskatnēt brīvu cilvēku starpā. Ja tu tici, ka šis apgalvojums ir sakarīgs, tu jau esi zaudējis iespēju saprast, kas esi "TU", kas ir "TAVS", kas ir "VALSTS" un kas ir "NĀKOTNE" un, kas ne mazāk svarīgi, ko nozīmē "BŪT".

Let the Brainwashing Commence!

Posted by [info]po on 2014.11.25 at 23:05
Tags: , , , , , ,


Nu, re, visi draudzīgi nobalsojām, tagad skatīsimies, kā laime nāk!
Jā, un karš.

bērnu gulta

Posted by [info]ripp in [info]vajag on 2014.11.25 at 21:59
vajadzīga bērnu gulta. ja nu kādam ir lieka, labprāt atbrīvotu no 140-170cm garas bērnu gultas. var tādas, kam regulējams garums, bet, protams, nav obligāti. labi, ja ar maliņu, bet arī tas nav baigi svarīgi. stāvoklis vēlams tāds, lai nebrūk kopā. kaut kādi skrāpējumi vai uzlīmes galīgi netraucētu.

par samaksu, kaut ko garšīgu vai paldies, pēc izvēles.

Cilvēks ar figūrzāģi

Posted by [info]feita_kleita in [info]vajag on 2014.11.25 at 19:17
jeb lobziku. Darbs 5 minūtēm. Čomska apkaime. Varu maksāt 10 eur.
Nepieciešams skaisti izzāģēt caurumu mēbeles sānā saglabājot opciju, ka izzāģētā daļa ir tik forša, lai vajadzības gadījumā varētu to īzī pīzī ielīmēt atpakaļ.

Inga Pērkone unimpressed by Joņevs

Posted by [info]iive on 2014.11.25 at 17:32

Makbooka lādētāju.

Posted by [info]kashadura in [info]vajag on 2014.11.25 at 16:25
Var būt, ka kādam ir lieks?

Pretī varu piedāvāt pilnīgi jaunus Egona Līva kopotos rakstus.

Posted by [info]iive on 2014.11.25 at 15:05
Rīt es braucu aplūkot māju, pārdomāt idejas fotografēšanai un novērtēt, cik daudz kopšanas darbu nepieciešams. Bet, lūdzu, dārgie mani, padalieties ar visu, ko zināt par uzkopšanas iestādēm un ko no tādām var prasīt. Izcili jau būtu atrast kādu būtni ar zelta rokām, kas varētu gan satīrīt, gan piekrāsot, bet tādu būtni jau nevar atrast, par tādu var tikai būt, un ne jau ka to varētu dēvēt vienkārši par slinkumu, bet man tas būtu psiholoģiski smagi. Tādēļ - idejas?

Bērnu ēdamkrēsls

Posted by [info]digna in [info]vajag on 2014.11.25 at 14:09
Moš kādam ir lieks, vietu aizņemošs un putekļus krājošs bērnu barošanās krēsls, tāds, ko pie "lielā" galda var pielikt, lai bērns var ēst kopā ar visiem?
Kaut kāds tāds:


Mēs būtu ļoti pateicīgi un labprāt pieņemtu kā pirmsziemassvētku dāvanu! :)

mazas pieaugušo drēbes

Posted by [info]sauleszakjis in [info]pa_leeto on 2014.11.25 at 00:14
Piedāvājumā XS izmēra kleitiņa, S izmēra silta tunika, XS silta jaciņa, džinsu bikses un siltie ziemas īsie zābaciņi.
Viss labā stāvoklī, nav nonēsāts. Cenas runājamas, tikšanās arī sarunājama, arī pasta stacija iespējama.

sale
pass: sarkans

ja kas interesē, komentāros atstāj meilu.

Posted by [info]puika in [info]pa_leeto on 2014.11.24 at 21:10
Uz tirdziņu daži lieki priekšmeti manā mājā. Bildes ar aprakstiem zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )

Previous 20