nonsenss

Posted by [info]po on 2017.03.25 at 11:50
Tags:
Nesaprotu, kāpēc saukt grupu par "The Pineapple Thief". Nu, kas tas ir.

Stevia Wonder

Posted by [info]po on 2017.03.25 at 11:13
Tags: , ,
Mopēds nav mans, bet, turpinot stēvijas tēmu, uzgāju Kokakōlu pareizajā virzienā. Bez cukura laikam negaršo, kā vaig, bet esot par trešdaļu samazinājuši uz stēvijas rēķina.


Fail

Posted by [info]po on 2017.03.24 at 16:53
Tags: , ,
Kāds ies uz Crowbar?
Nē, ne obligāti no jums. Vispār.

explōrings

Posted by [info]po on 2017.03.24 at 16:12
Tags:
HellMan's mayo garšo pēc Makdonalda (vai tas man no marinētajiem gurķiem?), bet vēl šodien ieraudzīju, ka Lazdona ražo gī sviestu. Tas garšo pēc... pēc... šķiet, ka pēc krievu ZX Spectrum kopijas. Neprotu paskaidrot - tā viņa vnk smaržoja. Un zoss ola brokastīs vispār bija nais. Vēl krutāk būtu, ja viņa vispār būtu tikai viens milzīgs dzeltenums (un šitas nebija nekāds mazais). Vot.
Ā, vēl tie mazie cigoriņi burciņās maina produktu "ar stēviju" uz "ar saldinātāju no stēvijas", kur otrajā 2% stēvijas ekstrakta vietā rakstīts 1.8% ūdens. Laikam saldinātājs ir 10x stēvijas ekstrakts. Dunno, nopirku veco.

Tā. Ēdam. Piektdiena.

arāju tauta...

Posted by [info]flykting on 2017.03.24 at 09:53
tādi, lūk, lauku intelektuāļu komentāri. uzminiet, par kuru pārtiju šams balsos vēlēšanās?

— Vecumniekos bijušā cietuma telpās bija ideja izmitināt bēgļus. Ko jūs domājat par patvēruma meklētājiem Latvijā?

— Tas vispār ir stulbums augstākajā mērā. Tā arī uzrakstiet! Nezinu, ar kuru galu te visi domā, sākot ar Merkeli un beidzot ar pārējiem. Saprotu, ka Merkelei pašai ir ziepes, bet padomājiet: cilvēki, kas nāk no turienes, kāds viņu dzīvesveids, kultūra, tradīcijas? Viņi dzīvo baros, smiltīs citādi nevar izdzīvot, tā ir drošāk. Mēs esam individuālisti, mēs spējam vieni. Viņu spēks ir barā, pūlī, un ja tādi nāk... Kāpēc mums te vajag bēgļus? Neiedzīvosies viņi. Ja gribēs atbraukt pa vienam, ar ģimeni kā te šad tad ķīnieši, tad atbrauks. Kāpēc tā vietā nevaram palīdzēt viņiem atjaunot valsti, infrastruktūru, lai viņi var dzīvot savā valstī? Tas ir vājprāts, kur aiziet nauda! Pērkam vecus tankus... Tur tak jābūt debilam, jedritvai rozīt! Šoreiz varbūt bišku vairāk pateicu, kā vajag, bet labi, sūds un pieci, drukājiet augšā!

uz priekšu

Posted by [info]flykting on 2017.03.23 at 14:38
pateikts pirms gandrīz pieciem gadiem - bet ļoti aktuāli šodienas kontekstā. neskatoties uz visādiem trampiem jampampiem, kopumā kustība ir pareizajā virzienā. tikai jāturpina strādāt.

Pēc divdesmit pieciem gadiem mēs atskatīsimies uz šo periodu droši vien tāpat, kā mēs tagad atskatāmies uz rasu diskrimināciju ASV. Mēs brīnīsimies - kā gan cilvēki toreiz tā varēja domāt? Pašlaik mēs esam stadijā, kad cilvēki iepazīstas ar LGBT cilvēkiem un atklāj, ka viņu draugs, kaimiņš, brālēns vai meita ir gejs vai lesbiete. Daudziem cilvēkiem šāda pieredze atver acis. Geji arvien biežāk "iznāk no skapja", viņi jūtas droši un aicina atzīt viņu tiesības. Mums, visiem pārējiem, ir pienākums uzklausīt viņus un teikt: "Jā, jums ir taisnība. Mēs neesam darījuši pietiekami daudz šajā jomā." Tā ir diskusija - politiska diskusija, ideoloģiska diskusija, un tie ir arī socioloģiski procesi sabiedrībā. Taču runa nav tikai par mūsu [amerikāņu] sabiedrību, tas notiek visās pasaules valstīs, ieskaitot Latviju.

citāta avots šeit

uk

Posted by [info]flykting on 2017.03.23 at 13:19
londonas terorists (te gan jāpiebilst, ka tas vēl jānoskaidro, varbūt psihs vienkārši) bija dzimis lielbritānijā.

gaidu kārtējos skaidrojumus, kāpēc šajā gadījumā dzimšanas vietai nav nozīmes - bet attiecībā uz jaunpienācējiem (krietni labāks vārds par "imigrantiem") nozīme ir milzīga.

kaut gan labējie ekstrēmisti ar intelekta spozmi nekad nav izcēlušies.

Posted by [info]freakart in [info]muzons on 2017.03.23 at 10:14

sverige

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 16:30
speciāli gnidrim:

sverigedemokrater atbalsts svaigākajos reitingos 18%

nav ko sapņot par 26%.

un moderātu partija, kuras vadītāja izrādīja vēlmi, zaudējusi  atbalstu. janvārī bija 23%, tagad 17%. lūk, nepatīk svensoniem, ka grib sadarboties ar stulbu ekstrēmistu partiju!

soc-demiem 27%. viņi var dajebkā ar citām partijām kombinēties un turpināt būt valdībā. sverigedemokrater var sūkāt ledu. 

muļķi turpinās muļķoties

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 14:35
pēc pinjona komenta UPDATE - nevis valsts, bet pilsēta stokholma!


zviedrija - ceturtā drošākā valsts pasaulē.

bet [info]gnidrologs un [info]heda turpinās blēt, ka šeit ir elle. ko lai padara... ja humanoīds ir ģibila, tad tas ir uz ilgu laiku.

ww3

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 14:21
a jūs pamanījāt, ka trešais pasaules karš jau vairāk kā gadu norisinās?

un pohui veņiki, nekāds piektais pants te nedarbojas.

veltījums optimistiem

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 12:18

x stunda

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 11:58
tā padebilā svensonmenta springares (hedas elka) atbalstītāji feisītī atklāti aicina putinu iebrukt svensonijā. sak, zem puķkas dzīve būšot tikumiskāka un pareizāka nekā zem islāmistiem.

aizdomājos - nez, cik stundas vai dienas pēc krievijas iebrukuma mūsu valšķē paietu, līdz dzintars & co sāktu bazūnēt līdzīgus vēstījumus? nu tipa no sērijas - zem puķkas mūsu latviskā dzīvesziņa zels un plauks, tāpēc pie dirsas geiropa un demokratūra, paliksim savās vietās!

veselais saprāts vēl turas

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 11:18
Dižķibele Spānijā un Portugālē it kā radīja auglīgu augsni galēji labējo partiju panākumiem, tomēr līdz šim tie ir izpalikuši. Var teikt, ka Ibērijas pussalu nav skāris nacionālisma, ksenofobijas un eiroskepticisma vilnis, kas pēdējos gados ir vēlies pāri Eiropai no Francijas līdz pat Somijai. Tieši pretēji – spāņi un portugāļi ir uzskatāmi par eirooptimistiem, un vairākums atbalsta bēgļu un patvēruma meklētāju uzņemšanu savā zemē. Tas lielā mērā ir saistīts ar abu nāciju vēl nesen pieredzēto fašistu diktatūru un masveida emigrāciju.
(c) sestdiena

gnidromedia

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 11:12
ja nu kādam dikti interesē, te būs visa tā gnidrīša alterego intervjū. brace yourself maksimāli maksimāla bulšita priekšā...

Kriminālprocess politikā ir vecs kā pasaule

Autors: Sandris Točs, speciāli Db
Datums: 21.03.2017
Izdevums: Dienas Bizness
Rubrika: Intervija

Tā dēvētās «oligarhu lietas» uzsākšana 2011.gada maijā bija iemesls ziņu speciālizlaidumiem dienas vidū, bet kriminālprocesa izbeigšanas dienā 2016.gada decembrī KNAB neizplatīja pat preses relīzi. Vai kriminālprocesa izmantošana politikā ir savienojama ar tiesiskas valsts būtību, intervijā stāsta zvērināts advokāts Egons Rusanovs.

makten daudz burtu un vājprāta )

izmeklēšanas rezultātā noskaidroju

Posted by [info]flykting on 2017.03.22 at 10:57

tā, beidzot esmu atkodis, kas ir [info]gnidrologs! zvērināts advokāts egons rusanovs. izrādās, ne tikai cibā raksta, bet arī intervijas dienas biznesam sniedz. žēl tikai, ka intervētājs nav [info]kautskis, bet dalbajobs sandris točs.

ASV pie varas ir nācis prezidents, kura politiskie ienaidnieki ir tie, kuri varbūt ir Maijpuķīšu revolūcijas un 13. janvāra rīkotāji. Ir zināms sašutums, nepatika, tās sekas, iespējams, iziet par daudz no kontroles. Un liela daļa, iespējams, saka: «Piebremzēsim ar šīm Twitter revolūcijām, jo mēs jau Eiropu nevaram savākt kopā pēc notikušajiem restartiem Lībijā un Sīrijā.»

Es esmu pārliecināts, ka šis svārsts nonāks arī Latvijā. Un skaidrs, ka arī šeit, agri vai vēlu, būs krietni vien populistiskākas partijas nekā šobrīd. Politiķi, kas, tāpat kā Tramps ASV, oficiāli un bez piesardzīgas atskatīšanās uz politkorektumu sauks kaut kādas lietas savos vārdos. Tā tas jau šobrīd notiek Vācijā, Francijā, Holandē. Es nerunāju nemaz par Ungāriju un Poliju. Tas ir objektīvais vēstures svārsts. Un tā ir vienkārši sagadīšanās, ka tieši Tramps gadījās tajā laikā un vietā un kļuva par šī svārsta pavadošo personu. Šo politiķu lielākais trumpis ir tas, ka viņi skaļi pasaka to, ko patiesībā līdz šim klusībā domāja, tomēr skaļi baidījās pateikt ievērojama, iespējams, pat lielākā sabiedrības daļa, lai cik arī viņu klusās domas reizēm būtu aplamas. Tomēr šo politiķu spēks būs atteikšanās no meliem, izlikšanās un liekulības par lietām, par kurām pirms tam runāt nebija vēlams vai pat bija aizliegts. Taču jebkurā gadījumā, kā teica Dītrihs Bonhēfers, ļauna sirdsapziņa var būt derīgāka un stiprāka nekā apkrāpta sirdsapziņa. Tas tikai vēlreiz norāda, ka Rietumu civilizācija nav nekāds evolūcijas kronis, ko mums pašiem tik ļoti tīk sev piedēvēt.


Posted by [info]laielais in [info]vajag on 2017.03.21 at 18:33
Meklēju kādu komunālo dzīvokli, istabiņu. Izskatīšu visus variantus. Lauris091 gmailā

latvieši patiešām ir visur

Posted by [info]flykting on 2017.03.21 at 14:13
varu tikai atkārtot savu prognozi par latvistānas zvejniekdēlu neapdomīgo zvejošanu norvēģijas interešu zonā - nekas mums tur nesanāks, un arī eiropas savienība diezin vai vēlēsies mums sniegt īpašu atbalstu (kamdēļ lai šamie to darītu?).

heda-keda

Posted by [info]flykting on 2017.03.21 at 13:32
bļe, nopietni - visi tie, kas lasa [info]hedas vārsmojumus un māj ar galvu piekrišanā... jūs vispār apjēdzat, cik ļoti viņa sagroza info, noklusē detaļas, pasniedz kā jaunumus kaut ko, kas jau sen ir apdeitots medijos un neizskatās vairs tā, kā tā pašpasludinātā eksperte murgo?

vot šis, piemēram. nu bļaģ, tā taču vienkārši nedrīkst darīt! ja saņemšos, uzrakstīšu listi, kas viņas "ziņotajā" ir greizi un nepilnīgi. kaut gan vispār jau gudrāki humanoīdi paši pameklētu info un kauč ar gūgletransleit palīdzību sapastu, ka [info]heda ir prasta mele.

lūk, šis ir arī iemesls, kāpēc nevar uzticēties visādiem breitbārtiem, hedām utml - viņiem ir pajāt par medijos pieņemtām normām, pajāt, vai tas, ko viņi izplata, maz atbilst realitātei... jo viņu mērķis nav informēt - viņu mērķis ir propagandēt. ja meli viņu propagandā ierakstās, tad melot viņiem šķiet ok.

sukas bļaģ.

nazi ad

Posted by [info]flykting on 2017.03.21 at 12:43
āreče, tas labējais ekstrēmists menta mundierī springare, kuru kā lielo gaismas nesēju apstulbinātajai svensonu nācijai slavēja [info]heda... izrādās, tagad regulāri rakstīs hronikas ekstrēmistu un alt-faktu melu tualetes papīra izdevumā

tādas, lūk, mūsdienu ģibilu pīāra stratēģijas.

Previous 20