!

Posted by [info]flykting on 2017.04.28 at 23:02
Current Music: James - Nothing But Love
ir alus

Europe

Posted by [info]po on 2017.04.28 at 16:47
Tags:
Dažu pēdīgu dienu laikā reizi piekto dzirdu pirms tam itin sen nedzirdēto skaņdarbu "Final Countdown". Redz, dzirdot to pirmajā no šīm pēdējām reizēm, pie sevis spriedu, ka tas ir tipa krutākais iespējamais rokmetāla gabals (protams, ne vienīgais). Tad spriedu, ka neviens metāļōrs nevar uztaisīt jaudīgāku kaverversiju. Varbūt tikai Laibahs (da tūlīt kāds iemetīs krutāku kantrī versiju ar starpplanētisku bandžo solo).
Un tagad man jāsāk šaubīties - varbūt tas nemaz nav krutākais gabals ever? Varbūt kāds ļoti pacenties, lai es tā domāju? Kas tā par nejaušību, kas tik svabadi pārsit Koeljū aprakstīto divkāršās/mūžīgās atkārtošanās likumu? Īsāk sakot - nekādas nejaušības tajā nav. Bet jaušību varu nojaust tikai sakarā ar baumbarējošiem nostāstiem par kodolraķetēm un vēl par kaut kādiem pierobežā rotējošiem krieviem.
Oh, well... Vismaz tas sintīpauers aizlidina atpakaļ rietošā Sojuza garāžās ar puskailu meiču plakātiem. Tu-du-tū-tū... Tu-du-ru-tu-tū.... Vot i helou, Jevropa!

NAcistu daile

Posted by [info]flykting on 2017.04.28 at 09:55
bokas brokas kundze par latviski latviskās latvistānas latviskuma latviskajām vērtībām latviešiem. galvenais - ideāli! vēlēšanu rezultāts - pohui veņiki!

Mēs esam garants arī visām citām latviskajām partijām, lai tās būtu stingras latvisko mērķu sasniegšanai. Mēs, protams, konsultējāmies ar vēlētājiem, jautājot, kā viņi reaģētu, ja mēs ietu kopā vienā sarakstā ar vēl kādu partiju. Bet... ir vērtības, par kurām iestājas, piemēram, Vienotība, un mums tās kategoriski nav pieņemamas. Es jau teicu: es nenododu savus principus, un vai kaut kāda izdevīguma dēļ es būtu gatava atteikties, piemēram, no Satversmē nostiprinātā ģimenes jēdziena? Vai arī atteikties no kristīgajām vērtībām kā ētikas un morāles pamata? Tad kaut kādā brīdī ir jāpieņem lēmums: vai vēlēšanu iznākums ir svarīgāks par ideāliem? Tie bija svarīgākie argumenti, lai mēs paliktu savās pozīcijās. Mēs palikām savos uzstādījumos par latvisku Latviju, un latviskumam, mūsuprāt, jāiet cauri gan politiskajiem, gan saimnieciskajiem lēmumiem.

Nodeva diskursa atbalsīm

Posted by [info]po on 2017.04.27 at 21:30
Tags: , , , , , ,
Mani joprojām izbrīna cilvēki, kuri sauc Trampu par idiotu. Es nesaku, ka viņiem visiem vispirms būtu jāspēj parādīt līdzvērtīgu sniegumu savā dzīvē, taču lielākajā daļā gadījumu neredzu nekādu pamatu ticēt, ka šīs sirdsšķīstās dvēseles vispār ir spējīgas par kaut ko tamlīdzīgu spriest.

Turklāt, es nekādā gadījumā neuzdrošinātos apgalvot, ka Klintoni ir idioti. Bet to, ka viņi ir maksimālais ļaunums - kaut tūlīt.

Also, pizzagate.

20 gadus veca šujmašīna

Posted by [info]atbildu in [info]par_velti on 2017.04.27 at 20:10
Piedāvāju strādājošu elektrisko šujmašīnu Huskystar Model 65. Dūrienu nav daudz, bet svētdienas šuvējam pietiekami. Nodošana iespējama darba dienās centrā pie VEF kultūras pils.

Posted by [info]iive on 2017.04.27 at 18:59
Atgriežoties no maka uz veco PC mani ļoti kaitina divas lietas: ka es nevaru jebkurā mirklī izrāmēt un izgriezt skrīnšotu, kas automātiski saglabājas, un ka es nevaru Wordā dabūt domuzīmi, un pat kombinācijas "atstarpe defise atstarpe" vai "defise defise" te ne vienmēr saprot un izlabo. Vai ir kādi veidi, kā šīs lietas spēt veikt?

Vitamax Q10 (nekādu atbilstošāku nebija)

Posted by [info]po on 2017.04.27 at 17:09
Tags: ,
- Sveiki! Man vajag vitamīnus, minerālus, tādus ar kāliju, magniju...
- A kam jums? Sirdij?
- Nē, nu... nerviem... Garš stāsts. Esmu uz ketogēnās diētas. Jūs par to savā starpā jau droši vien... [sazvērnieciski smaidu uz jauniņās aptiekāres piņņainajiem kolēģiem].
Topošie ārsti pieklājīgi valda ņirgu.
- Un kura jums jau diena?
- Nezinu... Nu, diviem mēnešiem pāri.
Jaunieši nomaina reģistrus un piezemējas ahujā.
- Patiešām!? Nu, un kā?
Varbūt es tikai neesmu ievērojis, ka sen jau kā esmu miris?
- Da neko tā. Ir gaišāk. - Koleģiālam izlīgumam piebilstu: -Kādam taču ir jāeksperimentē!
Meitene sameklē produktu ar kāliju un magniju.
- Varat dzert šo trīsreiz dienā pēc ēšanas.
- Bet es neēdu trīsreiz dienā.
Kolektīvās aptiekāru ērģeles klusiem šņācieniem pārslēdzas uz vēl citu, iepriekš nelietotu reģistru. Bet ne daudz mazāk līksmu par līdzšinējiem.
Vēl pēc neliela konsīlija četratā izvēlos savus vitamīnus, izdalu valūtu un visi smaidīgi šķiramies kā vienota izmēģinājuma konspiratīvie draugi.

drošība

Posted by [info]flykting on 2017.04.27 at 15:40
šis speciāli par prieku [info]gnidrologs. gribēji bīstamos sūtīt no valsts ārā? 

Saeima konceptuāli atbalsta grozījumus, kas ļaus liegt valsts drošību apdraudošām personām atstāt Latviju

RĪGA, Apr 27, BNS - Saeima šodien konceptuāli atbalstīja likuma grozījumus, kas cita starpā paredz, ka personai, kas var apdraudēt valsts drošību, varēs liegt izceļot no Latvijas.

Grozījumu pamatmērķis ir nepieļaut situācijas, ka Latvijas iedzīvotāji ārvalstīs iesaistās bruņotos konfliktos.

Saskaņā ar likuma grozījumiem, iekšlietu ministrs varēs pieņemt lēmumu par aizliegumu izceļot no Latvijas uz noteiktu laiku līdz vienam gadam, ja valsts drošības iestāde būs konstatējusi, ka minētā persona var apdraudēt valsts drošību vai plāno iesaistīties teroristiskās darbībās vai bruņotā konfliktā ārvalstī.

Šo regulējumu varēs attiecināt uz pilsoņiem, nepilsoņiem, personām, kurām Latvijā piešķirts bezvalstnieka vai alternatīvais statuss, vai bēgļiem.


CSDD uzdevumu burtnīca

Posted by [info]elvira in [info]vajag on 2017.04.27 at 12:21
Varbūt kāds šogad jau veiksmīgi ir nokārtojis autovadītāja tiesības un var man atdot vai aizdod to lielo uzdevumu burtnīcu? Ļoti noderētu

karš & miers

Posted by [info]flykting on 2017.04.27 at 10:26
kāpēc humanoīdi turpina karot? tas ir pats svarīgākais jautājums. pārējais principā ir huiņa. bet konkrēti latvieši par šo svarīgo jautājumu izvairās domāt, jo latvistānā nu jau labu laiku ir miers.

kas gan var ļoti ātri mainīties.

tāpēc - panāksim karu pārtraukšanu, biedri, un darīsim to pēc iespējas ātrāk!

blādž

Posted by [info]flykting on 2017.04.27 at 10:24
joprojām nav alus

bljad

Posted by [info]flykting on 2017.04.26 at 17:20
nav alus

Posted by [info]flykting on 2017.04.26 at 11:18
ak šausmas - svensoni uzticas politkorektajiem tradicionālajiem masu medijiem. visvairāk šiem patīk sabiedriskie mediji (āāāāā, valsts propagandāāāā!!!), lielās avīzes (žīdu kapitālistiiiii!!!!) un tv4 (starptautiskie žīdu kapitālistiiiii!!!).skatīt bildi )

par feminismu kaimiņvalstī

Posted by [info]flykting on 2017.04.26 at 10:58
atkal jau userinfoheda stāsta par svensonijā notiekošo, noklusējot svarīgas detaļas un parādot klaju neizpratni par apžļembāto tematu.

pirmkārt, visas (!) riksdāga partijas sevi sauc par feministiskām. arī sverigedemokrater. kašķis te ir izcēlies ne tik daudz par konkrēto balsojumu, bet gan tīri iekšpolitiskas konkurences dēļ. sociķu valdību lamā labējo partiju bloka politiķi. ar saūda arābiju ir pinusies arī labējā valdība. tā ka ķepas zaptes burkā pa kārtai ir bijušas visiem. 

otrkārt - valstu balsojumi dažādās ano struktūrās ļoti bieži ir saistīti ar citiem dīliem. tā ir starptautiskāpolitika, draudziņi, nevis ideālo ideoloģiju partijas kongress. būtu labāk papētījuši, kā, ar ko un par ko balso latvistāna. nešaubos, ka atklātos interesantas lietas. 


brīnumbērni

Posted by [info]flykting on 2017.04.26 at 10:15
vēl viens [info]gnidrologs ideoloģiskais dvīņubračka.

Vēstures profesors Harijs Tumans aprakstījis globalizācijas būtību, izvērtējot pagātnes globalizācijas eksperimentus. Viņš apraksta globalizāciju ne tikai kā dažādu veidu integrācijas procesus, bet izceļ būtisko – unifikācijas momentu. Ne jau preču, informācijas un ideju apmaiņa ir pats būtiskākais globalizācijā, bet gan tas, ka šo integrācijas procesu rezultātā pasaule tiek politiski apvienota ar masu kultūras palīdzību. Šī masu kultūra aizstāj nacionālās kultūras kā „maigā vara”, lai nodrošinātu vienas lielvaras dominanci pār citām pasaules valstīm. Vēsturiski šo misiju ir veikuši gan grieķi Aleksandra Lielā un viņa mantinieku laikā, gan vēlāk romieši, bet mūsdienās to īsteno ASV.

Es tomēr vēlētos nodalīt divu veidu globalizācijas. Globalizācija kā ideoloģisks un pasauli apvienojošs projekts ir globālisms. Globālismu pārstāv dažādas ideoloģijas ‒ kā neoliberālisms un marksisms, kas tiecas izmantot globalizācijas spēkus, piemēram, imigrāciju, brīvo tirgu, iejaukšanos valstu suverenitātē, lai aizstātu nacionālisma idejas, kas dominēja 19. un

20. gadsimtā. Globālisma galvenie veicinošie spēki ir starptautiskās korporācijas un finanšu elites, kas sponsorē dažādas nevalstiskās organizācijas, kuras piesedzas ar „cilvēktiesību” un „vienlīdzības” idejām, lai uzbruktu nacionālo valstu pamatiem. Nesenā imigrācijas krīze bija spilgts piemērs globālisma spēku uzbrukumam nacionālajām valstīm. Kā atzinās pats Džordžs Soross, „mūsu mērķis ir bēgļi, bet nacionālu valstu robežas ir šķērslis”.

Pretestība vai ļaušanās globalizācijai

Pagātnes pieredze liecina galvenokārt par divu veidu atbildēm uz globalizāciju – pretestību vai ļaušanos tai. Abos gadījumos tas ilgtermiņā ir novedis pie nacionālo kultūru iznīkšanas. Gan mēģinājumi „iekonservēt” pastāvošo sociālo kārtību, gan tās pilnīga iznīcināšana „progresa” vārdā ir novedusi pie bēdīgām sekām. Pirmajā gadījumā sabiedrība zaudē konkurences cīņā ar citām sabiedrībām, bet tieksme pēc augstākas dzīves kvalitātes un globalizācijas sniegtajām priekšrocībām tāpat parādās agrāk vai vēlāk. Vēlāk seko vēl aklāka ļaušanās globalizācijas labumiem, it kā cenšoties kompensēt nokavēto. Otrajā gadījumā sabiedrība kļūst atkarīga no globalizācijas. Tā gluži kā muša zirnekļa tīklā sapinas, un jebkura kustība to tikai ciešāk sagrābj zirnekļa tīkla varā. Pašpietiekamība tiek iemainīta pret komfortu, bet ar katru soli atgriešanās pie iepriekšējās lietu kārtības kļūst arvien mazāk iespējama. Piemēram, vai Latvijas vidējais pilsonis būtu gatavs iemainīt patērētāju sabiedrības labumus, kas visi balstās globalizācijas sniegtajās iespējās, pret Atmodas laika saukli „Kaut pastalās, bet brīvi!”? Visticamāk, ka ne.

(c) alberts paeglis nac(ionāl)istu izdevumā "kodols"

demokrātija

Posted by [info]flykting on 2017.04.26 at 10:09
es ierosinātu šādas pašvaldības likvidēt.

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma pagarināt deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu piecās pašvaldībās - Lubānas, Pārgaujas, Rundāles, Vaiņodes un Varakļānu novadā, - kurās iesniegts tikai viens saraksts.

ēsti

Posted by [info]flykting on 2017.04.26 at 09:59
te nu būs pareizā atbilde uz iepriekšējā postā pacelto jautājumu.

300-500 humanoīdu divu nedēļu laikā. tātad 150-250 nedēļas laikā.

ēstipoisu klerku matemātika, kā rādās, ir no sērijas "viens, divi, daudz".

nu tad saskaitīsimies

Posted by [info]flykting on 2017.04.25 at 12:06
estipoisi, izrādās, ir sarēķinājuši, kādā situācijā var ziņot - palundra, imigrantu masveida pieplūdums, nācija briesmās! kā jūs domājat par kādiem cīpariem iraid runa?

Poll #20993 estimaa
Open to: All, results viewable to: All

cik humanoīdiem nedēļā jāierodas, lai to saukt par masveida pieplūdumu?

View Answers

realitāte un matrix

Posted by [info]flykting on 2017.04.25 at 11:56
stokholmā vietējie letiņi grib veidot latviešu ģimnāziju. rau, latviešu bērnu te kļūst arvien vairāk. humanoīdiem te patīk - viņi veido ģimenes, stāda bērnus, dzer alu un runā latviešu valodā.

bet [info]heda, protams, turpinās stāstīt, kā te laupa un varo imigrantu ordas. kādā paralēlajā pasaulē viņa dzīvo?

AVON

Posted by [info]tiga in [info]vajag on 2017.04.25 at 10:27
Sveiki, meklēju kādu Avon konsultantu Rīgā, pie kura var pasūtīt pāris lietas vēl no aprīļa kataloga (kurš derīgs līdz 03.05.).

Previous 20