Jūnijs 21., 2007


19:44
absints iepakots, pati vēl aukstās zupas šķīvi izēdīšu un- aidā- uz to briesmīgo Ogres pusi! :))

(iečuksti)

17:02
dienas miegs vienmēr ir šausmīgs. ja vispār izdodas aizmigt, ne tikai vārtīties, tad visas aktuālākās domas pārvēršas filmu cienīgos bezsižeta scenārijos. uzbrūk viena vista, kuru izdodas nejauši iespiest durvīs, un kad liekas, ka ļaunākais garām, izrādās, ka man ir pazudis maisiņš, kur ielikt daudzās līdzipaņemtās zeķes. visam pa vidu- it kā Ogles dzimšanas diena, bet bez paša Ogles- apkārt tikai nepazīstamas sejas.
pirmais sapnis bija cits, iespējams, ka jaukāks. neatceros.
Garastāvoklis:: [mood icon] hvatjit spatj
Mūzika: Big Girls Don't Cry- Fergie

(iečuksti)

14:58
aij, jāiet vēl mazliet pagulēt.. 2 krūzes piparmētru tējas, actimel'ītis, mazliet gaļas un gurķīša- bet galva joprojām mazliet balonveidīga.
Oglem dāvana būs banāla, bet viņam piemērota- meklēšu Absintu. nav gan ne jausmas, cik varētu maksāt- zinu, ka maz nebūs. bet nekas. vienubrīd jau gribēju atmest visam ar roku un mierīgi aukstās zupas sabiedrībā pavadīt vakaru mājās, bet Ogle pierunāja. un droši vien, labi ka tā- darbs man tagad tikai sestdien vakarā (līgo, līgo) un līdz tam varu mazliet izklaidēties.
Garastāvoklis:: [mood icon] sleepy
Mūzika: i only wanna be with you- Vondiņa

(iečuksti)

13:24
vakardiena beidzās šodien, kad 04:31 zvanīju Smile taxi. vispirms atripinājām Viņu līdz mājām, tad es uz Imantu. martini lidinājās galvā, un nemaz nejutu, kā nosalušas bija kājas, bet iekšā.. bija tik silti. biju pateikusi, biju spējusi pateikt visu, ko gribēju, un reakcija bija īstā.
es saprotu, ka Viņam bail zaudēt to, kas pašreiz ir. Viņš ir neziņā par to, kas varētu būt, bet ir daudz maz drošs par esošo. ar mani ir otrādi- esošais drīz neapmierinās, bet zinu, kas Viņu sagaidītu, ja notiku tas "varētu būt". tā nu abi sēdējām, Hansabankas ēkas ugunis spīguļoja Daugavā, bet mēs runājām.. un runājām, un runājām. daudz.
secinājumu nebija. bija vien tas, ka kaut kas tajā visā ir. un šoreiz ne tikai manā galvā. un mums būs jāmēģina, nē, būs jātiek skaidrībā par visu. drīz. jo Viņam vajag laiku.
droši vien, ka man arī vajag. bet varbūt arī ne. jo tam, ka esmu tikusi pāri visam bijušajam, vakar saņēmu pierādījumus.

šorīt

(iečuksti)

Jūnijs 20., 2007


23:56
čau, es eju atzīties.

(4 jau sačukstējušies | iečuksti)

20:58
kad kaut ko gaidi, tad laiks spēj neticami lēnu vilkties.
šobrīd es gaidu darba beigas.
un laikam no tās ilgās gulēšanas dulla galva. nekas, rīt celšos laicīgi (pat neskatoties uz to, ka gulēšana šonakt agrāk par 3 nav paredzēta) - Oglem dzimšanas dienas dāvana jānopērk un jāgatavojas braucienam uz Ogri.
Garastāvoklis:: [mood icon] gaidīšanas režīms
Mūzika: StarFm

(iečuksti)

Jūnijs 19., 2007


23:21
-Un ja viss būtu savādāk, kā būtu tad?
-Nu, tad arī viss būtu savādāk!
Mūzika: Hotel California

(iečuksti)

18:08
labi, pierunājāt, piezemēšos! :)
Garastāvoklis:: [mood icon] giggly
Mūzika: more than words- extreme

(8 jau sačukstējušies | iečuksti)

Jūnijs 18., 2007


22:04
izrādās, ka lietainas brīvdienas nav interesantas. izrādās, ka man ir par daudz brīvā laika. un izrādās, ka gribu mainīt darbu.

izrādās, ka viss var nevis beigties bet sākties pa īstam un turpināties. bet to es nezinu vēl.
Viņš apsolīja uz manu izlaidumu atnākt, mazliet gan sakautrējās no tā, ka droši vien būs arī mani vecāki, bet tomēr- nāks ar puķu pušķi mani sveikt :) tagad vien tāds sīkums man kā sameklēt skaistu, piemīlīgu kleitiņu un izskatīties pavisam apburošai. nez.. vai mazliet iemīlējies cilvēks var izskatīties arī citādāk?
Garastāvoklis:: [mood icon] margarīnā cepti kartupeļi
Mūzika: fell in love with an alien

(iečuksti)

Jūnijs 15., 2007


21:41
Tikko izbēgu no sekotāja!
Uzvaras parkā savu mīļāko iepriecināju ar bērnu meloņu garšas šampi un Haribo mīkstajiem krokodiliem, dinozauriem, kolas pudelēm un citiem mīkstajiem zvēriem- sēdējām, svinējām viņa lielo notikumu- moča tiesību nolikšanu un runājām par šo & to. Mocis drosmīgi stāvēja Boulinga stāvvietā, bet mēs čillojām.. mazliet gan bija vēsi, taču ne mazāk jauki. Un kā gan citādi ;)
Laiks doties mājās. Sabučojāmies, apskāvāmies un devos uz tramvaja pieturu. Tur starp dažiem vecajiem arī kāds pusvecs- baltā maikā, tumšiem matiem, pretīgi bārdains un turklāt vēl lūr virsū. Nu neko, ignorēju. Aizgriezos un ne reizi nepaskatījos uz viņu. Droši vien skauda, ka tiku sabučota, kamēr šis stāv kā nepieņemts.. Nāca 5.tais tramvajs- ielecu tajā ar domu aizbraukt vismaz līdz Kuldīgas ielai, kur ir iespēja gan 4.to sagaidīt, gan kādu autobusu. Braucu, braucu, braucu.. un izkāpu Kuldīgas ielā. Pamanīju, ka baltais preteklis, droši vien pamanījis, ka kāpju laukā, skriešus uzlec kājās un knapi paspēj izlekt manā pieturā. Nu, neko, ignorēju. Vismaz centos. Bet sajūtas riebīgas tomēr. Gaidu 4.to, nenāk, nenāk, nenāk.. a man vēl uz dabljū sī gribās! Un beeeidzot nāk- sagaidu, kamēr piestāj un tad kāpju iekšā. Tiklīdz kā esmu pie durvīm, pirmajā vagonā ar pumas cienīgu skrējienu ielec Preteklis. Vai tiešām sakritība? Nebija laika domāt, tāpēc brīdī, kad tramvajs gandrīz jau aiztaisījis durvis, izlecu ārā- mazliet gan paspiedos durvīs, bet tomēr paspēju. A viņš - nepaspēja, he he...
Laimīga sagaidīju pirmo tramvaju, iekāpu un aizvizinājos līdz mājām. Ar mierīgu sirdi, ka mani negaida neviens Pretekļa skatiens vai, pasarg Dies' kas pretīgāks.

Beidzot nopirku pienu, taisīšu šampinjonu sēņu mērci (šajā vietā visi siekalaini noelšas : mmmmmm...)
Lūk, tā es izklaidējos.
Garastāvoklis:: [mood icon] weird
Mūzika: Tiziano Ferro- Perdono

(2 jau sačukstējušies | iečuksti)

18:32
- Tu jau nemāki atšūt meitenes!
- Māku gan!
- Nu nemāki, piemēram, to no mūsu klases..
-... tā jau resna! draugos sarakstījāmies...

Man bija jākāpj ārā. Savukārt divi apmēram 10-11 gadīgie puišeļi turpināja aizraujošo dialogu.
Un kā tu atšuj meitenes?

(1 jau sačukstējušies | iečuksti)

14:19
mazliet bija piemirsies arī tas, kādi tauriņi sāk dejot pakrūtē no domām vien.
pieķerties nedrīkst, bet iemīlēties gan neviens nav aizliedzis- un es uzmanīšos, apsolu sev!

situācija ir sarežģīta, droši vien kāds mani, viņu vai mūs abus nosodītu, bet.. es vienkārši nespēju pretoties.
a ko padarīt?
Garastāvoklis:: [mood icon] emm
Mūzika: K.Dimiters- Princesīte

(iečuksti)

Jūnijs 14., 2007


19:09
so fucking happy !
Garastāvoklis:: [mood icon] high
Mūzika: Damien Rice - Dogs

(iečuksti)

10:53
mūsu tikšanās, sākumā domātas uz stundiņu kādu, vienmēr ievelkas līdz agram rītam. vakar līdz trijiem, un no domas 7:10 celties, lai brauktu līdzi uz Dobeli, nācās atteikties- atvēru acis un sapratu, ka no guļoša cilvēka mašīnā tāpat nav jēgas..

"Labi, Tu tikai nepazūdi."
"Tu arī."

jāaiziet uz Šreku laikam šodien.
Mūzika: amie winehouse- you know i'm no good

(iečuksti)

Jūnijs 13., 2007


17:26
P.S. man ir vēl viens mazulis mājās- bez mīļotā HP esmu iegādājusies mazu, violetu Canoniņu- ar pamatfunkcijām, nekādu baigi dižo, bet riktīgi fifīgu! kopš 'labvēļi' aiznesa dārgo Canonu, izdomāju, ka tādu otru vairs nevajag- lielāko daļu funkciju tāpat reti izmantoju, turklāt viņš bija liels un smags. zaudējums, protams, bija sāpīgs kaut vai finansiālā ziņā, toties šo jauno mazuli ņemšu visur līdzi un priecāšos! :)

(2 jau sačukstējušies | iečuksti)

nightswimming

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 15 entries
> next 15 entries

Links
Jaunākie Cibiņi
Draugiem.el vē
Uzaicini uz kino
Atsūti sms
> previous 15 entries
> next 15 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba