es esmu ideāls
10 most recent entries

Date:2019-08-30 17:06
Subject:beloved no.9
Security:Public

ir pagājuši vairāk nekā septiņi gadi kopš mana pēdējā ieraksta, kurā izklāstīju, kādas veidojas manas un saccharomyces attiecības. šo gadu laikā ir noticis daudz spilgtu pārmaiņu un daudz darba ar sevi, bet mēs joprojām esam kopā, jo citādi nav iespējams. ir jāatzīst, ka mēs esam daudz mainījušies - tik ļoti, ka uz kādu laiku mums pat bija atšķirīgas intereses. iespējams, tieši tas noveda pie situācijas, kurā saccharomyces vairākus gadus rīkojās pretrunā ar savām patiesajām interesēm un ilgtermiņa labklājībai. taču tas, šķiet, ir labots, un viņa ir atgriezusies uz ceļa, un veido labas, funkcionējošas, tuvas un rūpju pilnas attiecības ar sevi, nu, un, sekojoši, arī ar mani. mūsu intereses atkal ir aligned, mūsu maģiskais koeficients ir 604.640, un es domāju, ka tas ir labs skaitlis. es ceru, ka mana un saccharomyces dzīve turpmāk ies tikai uz augšu.

post a commentDate:2012-05-07 00:07
Subject:beloved no.8
Security:Public

mums tagad ir ļoti saspringts dzīves periōds. lielākā daļa laika paiet kopīgā bakalaura darba rakstīšanā, un paliek maz laika analizēt mūsu attiecības, grūti arī veltīt laiku pamatīgākai to kopšanai. bet, par spīti tam, mūsu attiecības ir tuvas un harmōniskas, reizēm gan gadās interešu konflikti, taču tie pārsvarā saistīti ar nesaskaņām par to, ko mums vajadzētu darīt - strādāt vai atpūsties. pēdējā laikā gan saccharomyces piemeklējuši vairāki traumatiski notikumi, kā arī dažas vilšanās un citas grūtības, un man bieži nākas viņu mierināt, un pirms gulētiešanas bužināt viņai matus un izvēlēties skaistākās dziesmas, pie kurām iemigt. bet man nav grūti, es to daru ar prieku, lai gan brīžiem ir sajūta, ka ar to tā līdz galam nepietiek, lai viņa justos pavisam mierīga un laimīga. bet, es ceru, kad būsim beiguši darbu pie bakalaura grāda iegūšanas un būs pienākusi vasara, iestāsies patīkams atslābums un viss būs kārtībā.

post a commentDate:2011-08-14 08:14
Subject:beloved no.7
Security:Public

pēc zināma pieprasījuma, kam varbūt jau notecējis derīguma termiņš, jāatskaitās par paveikto.
pēdējā gada laikā mums ar saccharomyces ir bijis daudz problēmu. kādu brīdi bijām pat ļoti attālinājušies viens no otra. bet, protams, nešķīrāmies, tas nav mūsu dabā. mums ar saccharomyces ir diezgan daudz kā kopīga, ne tikai visas intereses, bet arī liela uzticība. lojalitāte pat par spīti nesaskaņām un atsvešinātībai.
tomēr - neviens mani nesaprot labāk kā saccharomyces, un arī saccharomyces neviens nepazīst labāk kā es, tāpēc tikai likumsakarīgi ir, ka šobrīd mēs atkal kopā jūtamies tiešām labi. mierīgāk nekā agrāk. varbūt kļūstam vecāki, nobriedušāki, nevar jau zināt. lai nu kā, mūsu attiecības iegājušas stabilitātes gultnē, daudz laika pavadām kopā, patiesi kopā, neviena netraucēti.

post a commentDate:2010-01-19 17:39
Subject:beloved no.6
Security:Public

nu, kādu laiku mūsu attiecības ritēja tīri privātā plāksnē, nekādu publisku izdarību, bet man šķiet, tā kā pienācis jauns gads (nu jau laikam arī ķīnā, bet varbūt vēl ne), tad jāpalūkojas uz pagājušo un jānoformulē nākotne.
tātad. pagājušais gads mūsu attiecībām nebija viegls. bija dažādi grūti atrisināmi konflikti, bet uz gada beigām kaut kā visu izdevās izlīdzināt, un, kā jau teicu, mūsu attiecības pārgāja jaunā līmenī. esam viens pret otru daudz atklātāki, un tas ir ļoti palīdzējis attiecību izaugsmei. lūk, šogad jau esam kopīgi pieņēmuši dažus ārkārtīgi nozīmīgus lēmumus, man atbalstot saccharomyces grūtā, sarežģītā situācijā. bet kopā mēs spējam tik galā ar visu, jo esam ideāls pāris!

tātad, par mūsu kopīgo nākotni - lai mūsu attiecības turpina augt kā zieds vispilnvērtīgākajā melnzemē, un nemūžam nenovīst un nesakalst! un tieši tā arī būs, jo es esmu ideāls, un saccharomyces jau arī nav pārāk slikta.

1 comment | post a commentDate:2009-12-04 11:30
Subject:beloved no.5
Security:Public

šodien es lepojos ar saccharomyces.
mēs pirms kāda laika sākām jaunu dzīvi (nu, tā to laikam mēdz saukt), un viņa cenšas, un es lepojos, jo, manuprāt, viņai sanāk. protams, tāls ceļš vēl ejams.
un vēl mums tagad attiecībās ir jauns atklātības līmenis, šķiet.

1 comment | post a commentDate:2009-11-26 23:11
Subject:beloved no.4
Security:Public

kādu brīdi nav gadījies te neko ierakstīt.
lūk, šonakt es sapratu, ka mēs ar saccharomyces esam ideāla komanda (ji ideāli veicam viņas mājasdarbus). tā lūk.

post a commentDate:2009-11-17 00:08
Subject: beloved no.3
Security:Public

šodien sapratu, ka manas un saccharomyces attiecības ir tik ideālas, ka gandrīz nekad negribas šķirties vienam no otra, un mēs to arī parasti nedarām.

3 comments | post a commentDate:2009-11-15 04:33
Subject:paroles
Security:Public

es esmu tik ideāls draugs saccharomyces', ka mums pat ir vienādas paroles. un mēs no tā nekaunamies!

post a commentDate:2009-11-15 04:30
Subject:belved no.2
Security:Public

es esmu ideāls draugs arī pats sev, ho ho hō.

post a commentDate:2009-11-15 04:15
Subject:beloved
Security:Public

es esmu ideāls draugs saccharomyces'.
mūsu intereses sakrīt mats matā, maģiskais koeficients pāri tūkstotim, mēs esam ideāls, ideāls pāris! un neviens nespēs šo ideālo saderību pārspēt.
mans dzimums ir undefined, lai es varētu to mainīt pēc saccharomyces vajadzībām. lūk, cik ideāls es esmu!

worship me, worship me!

3 comments | post a comment


browse
my journal