eternal ice

About Jaunākais

he heee26. Jan 2006 @ 22:49
labākā vārda diena mūžā! he heijaa... labi ka esmu mājās

29. Nov 2005 @ 09:22
blje blje blje.... daži cilvēki laikam no dzimšanas ir stulbi.... šobrīd esmu tik dusmīgs, ka pastrādāt nevaru... domāt ar galvu vajag pirms kaut ko dara....zajebal :nwdehbflrkndakjhnsrufbkhrbfjhenbcmnjxbjhbrhjrbc nbecjhrbcunbfunqwnebdchrbcjrbfmdwknc3burfbyhbfyhbfybqdhbjhbhdbubdfbwjfdbu3bfhgbr3yhfbhb3dfhbfhrbfhbfhbehrfhvhfbh3bdhbfdhb3yvylhdvchdbkwbdwjbebfwhebdjh3bhdbyuh3dfyb43jhbfybdhrfynbrfjhkjdebfdfdhhndjrfcj4fbyuhgu3h9397y487dldbhfgyegmdcxmnwd cyuwdt7cyhbw74t5hc

HeHe23. Nov 2005 @ 15:19
Te ņemos ar tādu lietu, kā tūrisma uzņēmēju datu bāze, nejēdzības un kuriozi gadās nepārtraukti, tikko, piemēram, uzgāju vienu uzņēmumu, kuram dokumentos sadaļā DARBĪBAS VEIDS rakstīts: Aitu vērošana

musulmaņi25. Okt 2005 @ 12:48
un vēl man izbrīnu radīja šodien dažādos ziņu portālos lasāmā vēstule, ko sacerējuši Latvijas musulmaņi. Latvijā apvainojot viņus un islamu! http://www.delfi.lv/news/comment/comment/article.php?id=12604414  Ja mēs tagad sāksim skaitīt visus gadījumus, kad apvainots islams, kristietība, hinduisms, diez vai kadreiz pie kaut kā sakarīga nonāksim. Par katru no šim releģijām ir neskaitāmas interpretācijas, kuras nereti apvaino viena otru un nonāk pretrunās. Smieklīgi.

25. Okt 2005 @ 12:13
blje
Other entries
» rīts
šim rītam raksturīgā miegainība nekur netaisās nozust. Tas laikam pateicoties manām nakts atrakcijām - vairākkārtīga pamošanās ar pārliecību, ka esmu dzirdējis modinātāju un laiks celties. Kaut gan patiesībā pulkstenis rāda tikai 2:49. Un šorīt tāda sajūta, ka viss apstājies. Na man ko gribas darīt, ne kāds cits ko dara. Lai jau viss stāv, arī tā labi.
» (No Subject)
[info]terrible_lie un [info]absints nav sastrīdējušies, bet gan tikai pašķīrušies. Tā tika apgalvots man atgriežoties no pusdienām savā kabinetā.
» (No Subject)
Tikko uzgāju vēl vienu kārtējo savis skaidrojumu: U.S.Immigration and Customs Enforcement (ICE)
» (No Subject)
brrrrrrrr... baisi paliek, liekas, ka neizvilkšu. Vēl vismaz divus mēnešus teju katru vakaru nāksies klausīties pēdējos murgus LU. C daļa. Kam tādu? Bet laikam nekas cits neatliks, kā izvilkt. Stereotipi. Nav augstākās, esi pāris dimensijas zemāks par tiem kam ir. Ar izņēmumiem. Sabiedrība. Un vēl viss kas ko vēlos paveikt, bet tam nav laika. Nu neko, maļam tālāk.
» (No Subject)
Tikko novilku Mielava koncerta ierakstu no Nacionālā teātra, nē'nē', nejau no novilku no NT, bet koncerts tur notika. Mielavs laikam nav sajūsmā par kārtējo pirātu, bet man gan patīk tas ko dzirdu!
» (No Subject)
Valdībā ir daudz darāmā – ne tik daudz formālā dokumentu pieņemšanas ziņā, cik pareiza klimata nodrošināšanā.

Aizsardzības ministrs Einars Repše paskaidro, kāpēc "Jaunais Laika" lēmis, ka viņam ir jāstrādā valdībā, Latvijas Avīze, 24.09.05.

P.S. it kā jau runāja, ka krievi esot to "Katrīnu" ASV uzsūtījuši!?!


» (No Subject)
Nez kā ir būt iereibušam darba vietā. Mans kolēģis sēž man priekšā aiz sava galda un cilā aluspudeles, bet protams, ka pilnas. Un tā jau visu rītu. Tas esot uz pohām. Bet kļūst arvien jautrāks viņš, ik pabrīdim sāk krēslā lēkāt, kratīties, kā var nojaust, līdzi mūzikai. Bet reibums pieņemas spēkā. .............. Šobrīd, atgriežoties no WC, viņš vicinājās ar rokām un ieskrēja sienā, apgalvodams, ka neviens cits tā nemāk. Jautrs skats! Priekā!
» Uzmanību — vīrieša jautājums
Vīriešu žurnālam atsūtīts šāds steidzams lasītāja jautājums:


«Man vajadzīgs padoms. Jau iepriekš pateicos. Pirms kāda laika es sāku turēt aizdomās sievu, ka viņa laiž pa kreisi. Viss kā parasti: ja zvana tālrunis un pieeju es, otrā galā noliek klausuli. Viņa sākusi bieži satikties ar «draudzenēm».

Kad prasu, ar ko tieši, viņa atbild, ka es tāpat viņas nepazīstot. Es vienmēr gaidu taksometru, ar ko viņa atbrauc mājās, bet viņa izkāpj aiz mājas stūra, tā ka es neredzu, kas tā par mašīnu.

Reiz paņēmu viņas mobilo telefonu, lai paskatītos, cik pulkstenis. Viņa dusmās sāka ārdīties un aizliedza vēl kādreiz telefonam pieskarties. Iespējams, nekad arī nemēģinātu uzzināt patiesību, bet pagājušajā naktī, kad viņa ne no šā, ne no tā kaut kur aizgāja, es ieinteresējos. Nolēmu paslēpties aiz savas mašīnas, kur paveras lielisks skats uz visu ielu un es varētu redzēt, kādā mašīnā viņa iekāpj.

Pietupos pie savas mašīnas un pēkšņi ieraudzīju, ka uz priekšējā riteņa bremžu diskiem ir kaut kādi traipi, līdzīgi rūsai.

Sakiet, lūdzu, vai var braukt ar tādiem diskiem? Varbūt tie jānotīra? Bet, ja tie jāmaina, vai var likt neoriģinālos diskus? Un, ja var, tad kuri ir labāki? Bet varbūt tas ir bremžu uzliku dēļ, man ir kaut kādas neoriģinālās, ko pirku tirgū, iespējams, tā ir kāda ķīniešu kreisā prece. Varbūt tad vienkārši nomainīt uzlikas?

Ļoti ceru uz jūsu kvalificēto palīdzību šajā man ļoti svarīgajā jautājumā.»
» (No Subject)
Izrādās, ka Dienvidkoreja nopietni domā par savu aizsardzību, šodien apollo.lv rakstā bija lasāms šāds teikums: Ziemeļkoreja lielāko daļu no savas 1,2 vīru lielās armijas tur Dienvidkorejas robežas tuvumā.
» (No Subject)

Nez kādā vārdā lai sauc darba kolēģi, kurš sestdien atnāk uz darbu, paēd te šprotes, izmet to atlikumus tepat kabineta atkritumu urnā un pats iesēžas lidmašīnā uz Vīni... grūti aprakstīt to emocijas, kuri pirmdien ieradās darbā....


» (No Subject)
nja, atkal visi ceļi ved uz universitāti... (kurai izslavētā e-reģistrācija C daļas kursiem kārtējo reizi ir pilnīgi nokārusies un nepiedāvā neko līdzīgu e-reģistrācijai) (vēl viens gads lielā bardākā) (bet nav sliktākais varinats) (fakultātē sienas vismaz gaišos toņos, lai gan dažas oranžas:) tad aiziet... pēdējais gads:D
» Starp daudziem...
vakar Mežaparkā pulcējā 40 000 - es starp viņiem: http://www.tvnet.lv/izklaide/music/lvmusic/article.php?id=241143

» (No Subject)
bzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzzzzzzzz - tā pagājušās nakts skaņa, kas neļāva man izgulēties - tai sekoja vairāki asinstraipi uz manas istabas gaišajām sienām... bet miegs nāk joprojām
» Mana redzētā Eiropas daļa


create your personalized map of europe
or check out our Barcelona travel guide
» klab.lv
Darba kabinetā šobrīd notiek aktīva klab.lv izzināšnā, kas brīžiem pārvērša dažnedažādākajās emocijās, kurām seko visdažādākie teksti...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba