The Earth Is Not A Cold Dead Place [entries|archive|friends|userinfo]
Hurray

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 1st, 2015|04:15 pm]

es_shobrid_lasu

[heishy]
linkteikt

apavi 45.5-46 izm. [Feb. 1st, 2015|11:18 am]

pa_leeto

[iokaste]

30EUR (man tomēr par lielu, parasti pērku 44.5-45izm.) pāris reizes uzvilkti, diezgan ātri dilst zole, citiem tā paša laidiena zābakiem pieliku jaunu, jo es staigāju daudz ar kājām (t.i. + 10eur). ja nestaigā daudz - var nelikt. te links.

t.: 2 555 39 24 (vefs/teika/centrs)

link1|teikt

[Jan. 31st, 2015|02:30 pm]

hestia
Izrādās daudzas attiecības manā dzīvē var pastāvēt tikai tad, ja es noliedzu savas sajūtas, savas sirdsvēlmes. Ja es nolīdzinu sevi. Ja es atsakos no saviem argumentiem un savas taisnīguma izjūtas. Bet tik un tā mirklī, kad tu sauc ātros, jo tava vecmāmiņa ir zaudējusi samaņu uz virtuves grīdas, tam nav nozīmes. Gribas tikai visu dzīvē salabot, lai mēs nepaliekam vieni. Pat, ja neko salabot vairs nav iespējams un kopumā es jau sen esmu palikusi viena.
linkteikt

*** [Jan. 29th, 2015|08:25 pm]
unsend
[zveerens]
Tas, ko es nesaprotu, ir - kāpēc mums viss nav tā viegli, "vienkārši?
Kāpēc Tu ne reizi neesi pateicis, ka gribi mani satikt. Un kāpēc mēs nekad neko nesarunājam - viss ir itkā spontāni, nejauši.
Tu piezvani un pat nevari pateikt, ka gribi mani satikt. Tas ir jāpasaka man. Bet, kad satiekamies, viss, protams ir mīļi, jauki, silti.

Kas mainījās starp sākuma un to, kā ir tagad?

Sākumā mani sajūsmināja, ka Tu, vīrietis, kurš ir gandrīz divreiz vecāks par mani - gudrs, lielisks, veiksmīgs - esi tik aizrāvies ar mani, Tava sajūsma, puiciskais satraukums, Tavs skatiens un tas viss - šķita, ka Tu vairs nespēj kontrolēt sevi.
Un tad notika tāds kā "klikšķis" - nezinu, kas notika Tavā galvā. Bet pēc tam viss mainījās.

No malas varētu šķist - klasika - vecāks vīrietis, jauna meitene - tas viss noteikti ir tikai sekss vai arī kaut kas no sērijas "atradusi sev bagātu veci". Bet viss izrādījās pavisam savādāk. Un, šķiet, man būtu daudz veiglāk saprast visu notiekošo, ja tas tiešām būtu "tikai sekss". Bet - mums taču pat nav seksa!!!

Pirmajā mūsu tikšanās reizē Tu biji gatavs mani paņemt. Burtiski. Uz vietas. Un to neslēpi. Tas viss bija tik primitīvi un mežonīgi. Un man tas patika. Es biju tik ļoti noilgojusies pēc kā tāda. Pēc šīs reizes es Tevi tādu vairs neesmu redzējusi.
Es nezinu, kas notika. Vai es izrādījos pārāk forša, lai mani tā vienkārši izdrāztu?
Pēc tam Tu kļuvi tik maigs un uzmanīgs ar mani. Tu apzināti "bremzēji" mani, kad gribēju būt kaislīga. Viss kļuva tik lēns un mierīgs. Un šobrīd es pat vairs nesaprotu, kā man izturēties gultā. Tas viss mani mulsina. Un arī tas, ka viss ir jauki, mīļi un jā - bez seksa. Es atkal jūtos noilgojusies pēc kaut kā kaislīga un ātra un jā - primitīva. Gulta ir vieta, kur es vienmēr esmu jutusies brīva un bez kompleksiem. Bet šobrīd ar Tevi es jūtos TIK nedroša... nebrīva. Kā mazs, mežonīgs zvērēns, kuru Tu būtu ieslodzījis.

Pēc tā klikšķa, kas ar Tevi notika. Tu kļuvi vēl mīļāks un jaukāks pret mani, kopā esot. Bet tajā pašā laikā, brīžos, kad neesam kopā - Tu šķieti tik vēss un neieinteresēts. Itkā Tu speciāli turētu mani pa gabalu. Tu nekad nesaki, ka gribi mani satikt vai, ka esi sailgojies. Tu nekad napajautā, ko tādu, kā citi normāli, vienkārši cilvēki, piemēram: "Ko darīsi brīvdienās? Satikamies? Vai aizbraucam tur un tur?" NEKAD.
Tu itkā nespēj izteikt šos vārdus. Un es to nesaprotu.
Tu piezvani un minstinies, ir pazudusi Tava sākotnējā bravūra. Tu vairs nesaki - atnāksi pēc darba ciemos? Kā tas bijs sākumā. Ir tāda sajūta, ka Tu vairs nespēj izteikt šos vārdus - ka gribi mani satikt.
Bet es jau zinu, ka Tu brīvdienās piezvanīsi un gribēsi satikties, tikai tas, visticamāk, būs jāpasaka man pašai. Protams, mums nekas nebūs sarunāts, kā jau vienmēr.

Un nu jau man ir bail pašai Tev rakstīt, jo ir sajūta, ka uzbāžos vai traucēju. Vai, ka garlaikoju Tevi. Vai, ka pateikšu, ko muļķīgu un Tev tas nepatiks.
Tas taču nav normāli. Nu nav tā jābūt.

Kas tas par murgu? Es to nesaprotu.

Mēs pavadījām kopā svētkus, divatā. Mēs pavadam kopā brīvdienas. Tajos brīžos viss ir kā mazā idillē. Tik ļoti tuvu viens otram un tajā pašā laikā tik tālu.
Un tad Tu pazūdi uz vairākām dienām un nedod nekādu ziņu. Vai arī vienkārši neatbildi uz manu vēstuli vairākas dienas. Un varētu jau atkal teikt - "tas jau tikai brīvdienu sekss" - bet nav taču pat seksa.

Pa šo salīdzinoši īso laiku es jau esmu pieņēmusi un pieradusi pie tā, ka ik pa laikam nozūdi, jo zinu, ka pēc brītiņa atkal parādīsies. Un mēs varēsim dienu vai divas "patēlot" laimīgu pāri. Jo es taču pati esmu izvēlējusies Tevi. Neviens mani netur. Mana izvēle ir būt ar Tevi tieši šādās attiecībās.
Bet, jo vairāk es sāku mīlēt sevi, iepazīt sevi, jo vairāk mani pārņem domas, ka šis viss ar Tevi man nav veslīgi. Ka es tomēr vēl neesmu ne tik stipra, ne gudra, lai spētu dzīvot ar šādu neskaidrību. Un, ka patiesībā, es nespēju pieņemt šo visu, kā mums ir. Tu taču mani neprecēsi, nedz arī mēs būsim ta pa īstam kopā, vai ne?

Kas īsti es Tev esmu?
linkteikt

Vajag grāmatai. [Jan. 28th, 2015|04:29 pm]

pa_leeto

[feita_kleita]
Drēbes, kuras ir par īsu manai aseksualitātei un vecumam, virs ceļa, šausmas, vai vnk mazas. Atvainojos par burzījumu, man nav gludināmā dēļa, tāpēc izlēmu, ka labāk negludinātas, nekā gludinātas gultā un apmatojušās ar mīļo kaķu matiem, kuri neizbēgami ir visur. Pēc saburzījuma pakāpes var spriest par auduma īpašībām, cik tajā ir dabisko šķiedru :)

Tikties var čomskī vai Ādmiņu ielā, pieteikties komentāros vai feita_kleita@inbox.lv

Andele
linkteikt

Twister [Jan. 28th, 2015|11:51 am]

vajag

[genucis]
Sveiki!

Varbūt kādam no jums skapī glabājas senā "grīdas spēle" Twister, kas vien krāj putekļus un vairs nav vajadzīga? Labprāt aizņemšos, iemainīšu pret kaut ko gardu vai par lētām naudiņām nopirkšu.

P.S. Vajadzīga jau parīt!
link2 |teikt

[Jan. 27th, 2015|10:45 pm]

perfekta
[Tags|]

rīt norīta fināla pārbaudījums. jāprezentē.
tā jau ievilcies viss,ka satraukums mijas ar vienaldzību
link1|teikt

[Jan. 27th, 2015|03:13 pm]

aptauja

[ninona]
Poll #20308 Dekoratīvā kosmētika darba dienās (dāmām)
Open to: All, results viewable to: All

Ikdienā uz darbu (darbā jāsatiek kaut pāris cilvēki):

View Answers

nekrāsojos nemaz
11 (24.4%)

minimāli (iekrāsoju skropstas/uzacis, vaigus vai tamlīdzīgi)
18 (40.0%)

viegls dienas make-up (tonējošs dienas krēms, skropstas, uzacis vaigusārtums vai tamlīdzīgi)
8 (17.8%)

pilna dienas makijāža (tonālais, pūderis, acu līnija, vielas ēnas, uzacis, vaigi, lūpas...)
3 (6.7%)

nomālējos tāpat kā uz klubu/balli vai pirmoreiz izmēģinot mammas krāšļu komplektu
0 (0.0%)

atkarībā no laika vai garastāvokļa
4 (8.9%)

spogulī neskatos/pofig
1 (2.2%)

link17 |teikt

tējas sēne [Jan. 27th, 2015|11:59 am]

vajag

[grizzly_bear]
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!
link1|teikt

[Jan. 27th, 2015|02:15 am]

vajag

[pelnufeja]
Vajag šīs grāmatas elektroniski - varbūt par vismaz kādu ir ideja, kur to varētu sameklēt?

Benedict, R. (1934). Patterns of culture. Boston: Houghton Mifflin Co.
Evans-Pritchard, E.E. (1956). Nuer religion. Oxford, UK: Oxford University Press.
Evans-Pritchard, Nuer Kinship
Gellner, E. (1998). Language & Solitude: Wittgenstein, Malinowski, & the Habsburg Dilemma. Cambridge, UK: Cambridge University Press.
Gluckman, M. (1954). Rituals of rebellion in South-east Africa. Manchester, UK: Manchester University Press.
Malinowski, B. (1922). Argonauts of the western Pacific: An account of native enterprise and adventure in the archipelagoes of Melanesian New Guinea. London: G. Routledge & Sons.
Mead, M. (1928/1943). Coming of age in Samoa. Harmondsworth, UK: Penguin Books. (First Published 1928).

Neale Hurston, Z. (1995). Folklore, memoires, and other writings: Mules and men, tell my horse, dust tracks on a road, selected articles. New York, NY: The Library of America.

Radcliffe-Brown, A. R. (1939). Taboo. Cambridge, UK: Cambridge University Press.

Robin, R.T. (2004). Scandals & Scoundrels: Seven cases that shook the academy. Berkeley, CA: University of California Press.
link7 |teikt

[Jan. 25th, 2015|10:25 pm]

es_shobrid_lasu

[lietuveens]
linkteikt

[Jan. 25th, 2015|10:02 pm]

perfekta
un zini kā - reizēm cilvēki tikai runā par sekošanu savai sirdsbalsij vai drosmīgiem lēmumiem.
Patiesība, liela daļa tikai runā, ka tas ir labi un tā vajag.
Tikai runā.
Un ja kāds izdara, tad pārejie atkal tikai runā. Un šoreiz pretēji augstākminētajam.
Man tā šķiet.
link2 |teikt

Date night [Jan. 25th, 2015|04:42 pm]

bikini_kill
[Tags|, ]
[skaņa |shocking blue - venus]

Vakar ar draudziņu aizgājām uz vietējo tapas bāru, pielējāmies, un pēc tam es ieskrēju vietējā luksuspreču bodē Brown Thomas aiztikt dārgas mantiņas.

Draudziņš, turot rokās zaļas Manolo Blahnik laiviņas ar kaut kādu bļambu: Pelīt, paskat, es tev šitās varu uzdāvināt, kad man būs daudz naudas. Tās maksā tikai... 720 eirikus!!! Hohoho!!!

Bikini, turot rokās D&G augstpapēdenes ar kristāliem: Labāk šitās!! Uzmini, cik tās maksā!!

Draudziņš: Hmmm, kādus 600, lolol?

Bikini: Ne, gluži! Tikai 1375 eiriki, lolol!!
link3 |teikt

datora mape [Jan. 25th, 2015|06:21 pm]

pa_leeto

[santa_be]
http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.
link4 |teikt

[Jan. 25th, 2015|05:18 pm]

pa_leeto

[sieviete_tanks]
Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )
link11 |teikt

Pārdodu vecās kafijas dzirniņas [Jan. 25th, 2015|04:45 pm]

pa_leeto

[nefermerita]
Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.
link1|teikt

Matraču līstes [Jan. 25th, 2015|01:21 pm]

pa_leeto

[shiry]
2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.
link4 |teikt

pogudēli [Jan. 24th, 2015|08:23 pm]

vajag

[santech]
Vajag klaviatūru ar usb pieslēgumu. Man ir divas, bet ar ps/2 spraudni. Kaut vai abas mainu pret vienu ar usb. Vienīgi tad vēlams tikpat jēdzīgā stāvoklī un ar klasisku us izkārtojumu.
link8 |teikt

Trīs no Pārdaugavas [Jan. 24th, 2015|08:06 am]

vajag

[vaarna]
Sveiki!
Vai kāds zina/un vrb kādam ir ansambļa "Trīs no Pārdaugavas" dziesma, kur teksts ir apm. šāds: "Pelēka jūrmalas diena, krastmalā nav neviena, zvejnieka pērnā(?) ne suņa....". Ja kādam ir visi viņu albumi, būšu pateicīga, ja uzmetīsit lejupielādei. Bet priecāšos arī tik par to vienu dziesmu (dievam žēl, nezinu, kā sauc) Paldies jau iepriekš!
link2 |teikt

[Jan. 23rd, 2015|09:11 pm]

aptauja

[po]
Poll #20298 Laika izjūta
Open to: All, results viewable to: All

Parasti bez sevišķām pārdomām varu tūlītēji nosaukt pašreizējo

View Answers

laiku (±15 min)
13 (35.1%)

datumu
11 (29.7%)

nedēļas dienu
19 (51.4%)

mēnesi
34 (91.9%)

gadu
29 (78.4%)

gadu desmitu
25 (67.6%)

gadsimtu
29 (78.4%)

vecumu (savu)
14 (37.8%)

linkteikt

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]