Hating you makes me all warm inside

Jaunākais

21.3.11 10:59

Neraugoties uz gavēni, sen nebija bijušas tik lieliskas ballītes, kā šinī nedēļas nogalē. Galvenais, kas jāatceras uz turpmāku - Big No-No šampim Alita, pat, ja tam ir superpiedāvājums. Visu sestdienu pavadīju gultā ar vēlmi izspiest to no saviem asinsvadiem, kur tas pa nakti bija pamanījies sasūkties. Piektdien Depo ar Dzelzs vilku un neforšām dziesmām, piem. stulbo balerīnu, kaut gan ņemot vērā publiku, varēja arī atļauties vecās, labās. Taču maniem draudziņiem pat ja pasaka, ka jāspēlē 3 dziesmas, kā vienmēr aizraujas un nospēlē vismaz 4 :).
Sestdien superkoncis tā, ka šūpojas grīda un birst skaidas uz pirmajā stāvā esošajiem. Pēc tam ar savu draudziņu aizvilkāmies līdz Space dog un Hhc, kur tas savārga :) Tagad jūtos, kā pēc nedēļas ilga atvaļinājuma.

1.12.10 09:51 - Klepus

Man par pārsteigumu, vakar uzzināju, ka klepus sīrupi ir domāti tam, lai kairinātu kunģi, tas dotu slepenu signālu smadzenēs un tās rosinātu krēpu attīrīšanos. Vienīgais ko man tas rosina ir vemšana. Mani nesilda pat doma, ka sastāvā ir 2,5% alkohola.

28.11.10 18:16

Kad es lepni darbā izklaudzinājos ar saviem tikko salabotajiem ziemas zābakiem, ejot oz Dirty dīlu atlauzu papēdi pirmajā bedrē. Tā kā tikko biju atvilkusies, stāvēju atstutējusi to pret divām naglām, kas to vēl saturēja un nekustējos. Iespējams sanākušos nesmukumu varēja nojaust pēc mana saspīlētā smaida un piesarkušā vaiga. Pēc otrās vīna glāzas man radās ģeniāla doma piestiprināt to ar kožleni. Plānu īstenot palīdzēja paciņa Orbit. Tomēr pēc kāda laika mans zābaks nostājās špagatiņā un es mēģināju slepus iebāzt papēdi rokassomā. Iespējams tiku pamanīta.
Protams, apstiprinot manas slepenās bažas, visi izlēma "kaut kur doties tālāk" un, protams - kājām, ko arī darīju, liekot kāju aptuveni vienā līmenī ar otru. Tik un tā gāju līdzenāk, kā citi mani streipuļojošie sabiedrotie.
Nākamajā rītā konstatēju, ka mana kājas turēšana vienā līmenī nav īpaši izdevusies un biju kārtīgi nobridusies. Turklāt kožlene bija salipinājusi manu bikšu staras apakšu un ar to vēl esmu salipinājusi mājas čību un zeķi un iespējams vēl kādus vēl neatklātus objektus mājās.

25.10.10 21:38

Mans jaunais superveikums ir ķirbju kūka ar raibu, neizmīcītu mīkstumu, par kuru uzprasījos uz komplimentiem un liku ēst visiem, kas neizvairījās.

19.10.10 10:42

Ņemot vērā manu labo aci ar milzīgo, sarkano pusloku zem tās, es apdomāju lielu saulesbriļļu iegādi. Žēl, ka ziemā cilvēki jocīgi skatās, ja Tu ar tādām pārvietojies. Kā arī iespējama leduspuķu uzaugšana un stikliem, ja ilgi sēdi ārā un neelpo.

1.10.10 15:07

Es vakar krietni aizdomājos, kāpēc kaimiņu žoga stabiem nabv sinerģija un vienam stabam ir galā bumbulis, bet otram nav. Tikai vēlāk ievēroju, ka tas bumbulis ir ļoti tukls zvirbulis. Man laikam vajag stiprākas lēcas.

29.9.10 21:10

Labdien, es esmu atkarīga un pretošos visiem, kas mēģinās mani glābt. Atņemiet man naudu un izsniedziet pa pāris latiem pusdienām, citādi notriekšu to sarkanās somās.

20.9.10 09:17

Arsenāla vakardienas filma Erotika + slaktiņš, nu ierindojas godpilnajā manis redzēto frīkaināko filmu top 3-niekā, atpaliekot no filmas Runā ar mani un kaut kādas vēl, kuru redzēju pagājušo gadu un neatceros nosaukumu. Bet bija par to, kā viena tante emocijas varēja just nevis reālajā dzīvē, bet gan tikai skatoties caur televizoru un līdz ar to organizēja visādas jocīgas aktivitātes.

3.7.10 15:08

Ražīgi visu izdarīju. Biju Rīgas ritmos, kur bija riktīgi feini. Tad seko Skaposts Naba klabā, kur gaidot sabiedroto sēdēju zālē, kur mūzika bija uzlikta tik skaļi, ka man vibrēja nāsis. Dzēru briesmīgu bumbieru sidru. kas bija amorāli salds un lokalizēja manas siekalas vienā apvidū.

7.4.10 16:35

Hmm, nez mūsu dizaineris ir gejs vai nē. Ja tā, tad žēl. Labs materiāls iet postā.

27.3.10 18:10

Izstūmu savu riteni lietū, lai mazgājas. Lai gan pagadām viņš izkatās dīvaini uz sniega fona, ceru, ka daba mājienu sapratīs un nu drīz sāksies pavasaris.
Salīmēju darbā sapizģītās līmlapiņas sava Fashion book pie bildītēm, kas man liekas īpaši pievilcīgas. Beigās sanāca ežveida grāmata, jo vai nu esmu ļoti neizvēlīga vai man vienkārši patīk līmēt, bet nu puse no grāmatas ir atzīmēta.
Pavasara sagaidīšanas nākamais posms ir kolāžas lipināšana (man tiešām patīk līmēt visu ko) no cosmo un vogue ar visām smukajām kleitām un citām lietām, ko kādreiz noteikti gribētu. Iedvesmai.
Savam blociņu bariņam pievienošu kādu papildus eksemplāru, ko nu esmu iecerējusi apzīmēt pati. Ebay jau atradu baltu un tieši piemērotu apzīmēšanai. Jāizvēlas tikai īstais zīmējums (no ežveida grāmats iespējams).
Es šādu iedomājos savu pavasari. Ar biškuci mākslas.

15.2.10 22:19

Man sanāca nesmukums ar pazīstamu draudziņu, kuru bija domāts ņemts reklāmas taisīšanai. Precīzāk nesmukums sanāca viņam, kas nevarēja izjustināt savu slinko, pakaļu, bet slikti, kā allažiņ jūtos es.
Un nu es plānoju visādus viltīgus veidus, kā izvairīties no satikšanas, kur nu vēl runāšanas.
Kā viens no variantiem varētu būt ierašanās pasākumos tērptai kā pusaugu puisītim. Risks - pusaugu puisīši nepatīk arī Depo apsargam.

22.11.09 01:45

Es neesmu iesīkstējusi, vienkārši nevaru tā tērēt naudu, zinot, ka citiem nav, bet ļoti vajag.
Izlīdzos ar programmu reizi divās nedēļās. Un plānojās Liepāja, kurā noteikti triekšu kokteilīšus un visādi citādi iznesīšos.
Savas četras brīvās dienas esmu iztērējusi kā kārojās - gulēju līdz 12 un sakārtojusi visu, ko varēju atrast un kas nepretojās.
Pat savu auskaru mudžekli esmu atšķetinājusi un sakārusi uz aukliņas. Nesmejies. Tas prasīja kādu pusstundu jau nu toč. Es pat atradu kaut kādus aizmirstus un nopriecājos cik man lieliska gaume. hehe.

26.9.08 13:23

Es nojaušu, ka mana dziedātprasme arī kādam nešķiet glīša, bet es nesaprotu tos cilvēkus, kas spītīgi cenšas vilkt līdzi radio dziesmiņām totāli šķībi un pat nejusties vainīgi par manu vienīgo ausu traumēšanu. Atliek tikai mest pārmetošus skatienus vainīgā dziedoņa virzienā un dvest skaņas nopūtas pēc augsto nošu pārvarēšanas/nepārvarēšanas.

19.8.08 19:27

Pateicu māsai, ka kaķis man neklausa, tikai lūr pār plecu un aizdomājos vai kaķiem vispār ir pleci? Nu tādi izteikti. Piemēram, vai es pamanītu, ja kaķis paraustītu plesus, kad uzdodu viņam jautājumus? Nolēmu šo jautājumu izpētīt tuvāk.

6.5.08 11:02

mans garastāvoklis korelē ar manu matu sarkanumu un nogulēto stundu skaitu. Tā kā tagad ir ok

19.3.08 21:55

Vakar darba teritorijā saskrējos ar veselīga izskata pārtikušu un spriganu žurku, kas draisi lēkāja man pa priekšu. Es skaļi klabinot zābakus izlikos, ka esmu pilnīgi mierīga. Vēlāk, lai manu jauniegūto traumu nostiprinātu, autobusā apsēdos blakus meitenei, kurai telefonam pogu skaņas bija kā peļu pīkstieni. Sākumā izbīlī padomāju, ka mans jaunais, pelēcīgais, labā maizē iekļuvušais draugs ir man slepeni sekojis un vēlas ieviesties par mājdzīvnieku. Šodien gan laikam viņam bija brīvdiena.

15.3.08 23:00

ja mana darba kolēģe draugiem.lv dienasgrāmatā sāk rakstīt, cik ļoti viņai riebjas darbs un par nāvi un slimībām, vai man viņa tā pamazām nav jāsāk glābt? Tā neuzkrītoši, piemēram, jāpiesien pie darba krēsla, jāieslēdz noliktavā vai jāpiesprādzē pie radiatora, lai nesastrādā muļķības. Vai pastāv tāda iespējamība, ka viņa tā jūtās tādēļ, ka darbā jokojos, visu laiku mēģinu ar viņu dažādi komunicēt, nesājos pa biroju klabinot zābaku papēžus, apleju kafiju stipri par stipru, visu laiku muļķīgi smaidu un zogu zīmuļus ar firmas logotipu???!!

5.3.08 19:34

Šodien seminārā klausījos par gudrām lietām, skaitīju smukus džekus un sadzēros redbull par brīvu līdz man likās sāks asiņot deguns.

27.2.08 09:31

Vakar biju iepazīties ar dažādām mēdiju aģentūrām, ar kurām vajadzēs strādāt. Nu vo. Un redzēju smukāko vīrieti savā mūžā. Tik smuku, ka pat vienu brīdi domāju ka mož zilais. tāds tumšs (man starp citu tumšie nepatīk), smukām rotiņām (tipa no koka, ādas, nū ļoti glīti) un šķelmīgu smaidu.
Powered by Sviesta Ciba