Novembris 2020   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Itālis, kurā gandrīz iemīlējos - 1. daļa (šis būs garš stāsts). Prelūdija.

Posted on 2020.11.01 at 20:36
Mūzika:: Needed - Rhye
Tajā brīdī, kad es ieraudzīju L Tinderī, viņš man momentā iepatikās jau no bildēm vien. Silts smaids, skaistas acis un kaut kas nenormāli seksīgs un pievilcīgs. Varbūt tā bārda? Acis? Viņš izskatās pēc cilvēka, kam patīk māksla, es nodomāju skatoties uz viņa bildēm. Tas, savukārt, patīk man. Mēs sākām sarakstīties. Sākumā Tinderī, pēc tam WhatsApp un man viņš ar katru dienu iepatikās arvien vairāk.

Viņš ir itālis, kas dzīvo Minhenē, viņam ir nenormāli stilīgs dzīvoklis Milānā, ko viņš izīrē airbnb un viņš pats ir no Dženovas. Viņš organizē pasākumus un apmācības uzņēmējiem. Cik varēju noprast, uzņēmumā, kurā viņš strādā, viņš ir diezgan augstu hierarhijas ziņā un viņa darba laiks ir savā ziņā elastīgs. Mēs sākām sarakstīties februārī. Mēs runājām (sarakstījāmies) par sapņiem, vērtībām, interesēm. Mūsu sapņi un lietas, kas interesē un ko gribam nākotnē sakrita gandrīz 1:1.

Viņš teica, ka lidos uz Milānu un piedāvāja man pievienoties. Es nebiju pārliecināta vai esmu tam gatava. Galu galā biju tikko izšķīrusies no savu bērnu tēva. Man vēl vajadzēja laiku. Es papētīju lidojumu iespējas un nolēmu padomāt vēl kādu nedēļu. Tad sākās pandēmija, kas pielika punktu šim plānam kā tādam. Mūsu komunikācija pārtrūka. Pat nezinu kādēļ. Laikam aptrūkās lietas par ko runāt un dzīve vienkārši gāja uz priekšu ar visu to pandēmijas haosu.

Kaut kad jūlijā, tajā pašā dienā, kad braucu uz randiņu ar latvieti, kas vēlāk pārvērtās randiņā ar turku, es atcerējos par L. Pajautāju kā viņam iet. Viņš man pastāstīja, ka Corona paņēma viņa tēva dzīvību. Viņš sēro. Esot grūti.

Tā palēnām mēs atsākām sarakstīties. Jau pavisam drīz mēs sarakstījāmies katru dienu. Viņš man vairākas reizes nedēļā zvanīja un mēs pļāpājām pa telefonu. Viņa balss man likās jocīga. Tā negāja kopā ar bildēm, ko biju redzējusi.

Kādu dienu es ieraudzīju piedāvājumu lētiem lidojumiem no Rīgas uz Bari. Neko daudz nedomādama es to nosūtīju viņam, teicu, ka gribu aizlidot uz turieni un pajautāju vai viņš negrib satikties Bari. Viņš atbildēja, ka viņam jau ir diezgan daudz ceļojumu plānu augustam un viņš nezina vai varēs iekombinēt vēl brīvdienas Dienviditālijā. Tā vietā viņš jautāja vai negribu braukt ar viņu burāt ap Grieķijas salām. Es apskatīju piedāvājumus platformā, kurā viņš meklēja burāšanas ceļojumus un sapratu, ka man tie īsti nav pa kabatai un nav arī tā, ka baigi velk. Teicu, ka nē. Uz Grieķiju nelidošu.

Tam visam pa vidu man bija paredzēta neliela plānota operācija. Bija jābrauc uz slimnīcu, Covid tests, pilnā narkoze, es biju nobijusies. Viņš tajās dienās man zvanīja vairākas reizes, iedrošināja mani, uzmundrināja. Ja nebūtu bijis viņa atbalsta, man būtu bijis daudz grūtāk un bailīgāk. Par šito biju tik pateicīga!

Pēc manas operācijas viņš man atsūtīja ziņu, ka grib satikties ar mani Bari. Nu ko - it's a date!
Plāns bija tāds, ka mēs ielidojam Bari vienā un tajā pašā dienā, tikai es agri no rīta, bet viņš pēcpusdienā. Viņš kopā ar mani pavadīs 5 dienas, 4 naktis, tad lidos tālāk. Es Itālijā būšu nedēļu. Es norezervēju jauku airbnb dzīvoklīti priekš mums Bari pirmajām divām naktīm, viņš sameklēja un norezervēja vietas, kur palikt pārējās 2 naktis - vienu netālu no Arbelobello, otru Materā.

Naktī pirms es lidoju uz Itāliju, es tā arī neaizgāju gulēt. Man jau 4:00 bija jābūt lidostā. Es biju daudzas darāmās lietas atstājusi uz pēdējo brīdi un, kad viss bija apdarīts un es biju gatava, bija jau gandrīz 3 naktī. Brīdī, kad iekāpu lidmašīnā biju priecīga, drusku nobijusies un nenormāli pārgurusi. Lidojuma laikā man tā arī neizdevās aizmigt.

Ierodoties Bari, iespaidi nogurumu ātri aizslaucīja.... beidzot es biju nonākusi Itālijā. Valstī, par kuras apmeklēšanu es biju sapņojusi gadiem ilgi!

....turpinājums sekos

turks

Posted on 2020.11.01 at 11:42
Mūzika:: Tricky - The only way
Ar J izdomāju satikties spontāni, uzreiz pēc ne visai veiksmīga tinder randiņa ar latiešu vīrieti. Latvietis man nepatika. Pārāk iemīlējies sevī. Es viņam arī nepatiku. And I could not care less.

Dodoties prom no kafejnīcas, kurā mēs sēdējām, es uzrakstīju J vai negrib satikties uz kādu dzērienu. Tagad. Viņš atbildēja, ka grib. Mēs sēdējām kādā Vecrīgas bārā, kuram jau pēc stundas (pusnaktī) bija jātaisās ciet. Pēdējo skaņdarbu uz skatuves nospēlēja kāda diezgan laba grupa, kuras sastāvā bija čells, kontrabass un vēl kaut kas.... detaļas vairs neatceros. Ar J es sarakstījos latviski, bet viņa latviešu valoda bija nedaudz jocīga. Jau pirms tikšanās nopratu, ka latvietis viņš nav. Viņš ir turks, kurš runā diezgan pārsteidzoši labā latviešu valodā. Viņš ir līdzīpašnieks kādai Rīgas kebabnīcai.

Mēs runājām par Turciju, mūziku, bērniem, kas mācās mūzikas skolā, viņu, mani un daudz ko citu. Bija tiešām interesanti. Tā stunda pagāja nemanot un bāru taisīja ciet. Bija diezgan silts vasaras vakars un mēs aizgājām staigāties gar Daugavu. Piesēdām uz soliņa un es noliku galvu uz viņa pleca. Viņš smaržoja pēc kāda tīri ciešama aftershave (man industriāli ražotās smaržas defaultā ļoti reti patīk, pat ļoti dārgās) un tabakas. Sāka palikt vēss. Viņš mani noskūpstīja. Man patika un es gribēju vēl.

Mēs pārgājām pāri ielai uz turpat esošo viesnīcu. Par lielu pārsteigumu, tā bija pilna. Viņš kādā viesnīcu aplikācijā ātri atrada vienu, kas nav tālu un kur ir brīva istabiņa.

Viņš mani sāka skūpstīt un izģērbt jau kad durvis aiz mums bija knapi aizvērušās. Es biju tikpat nogribējusies kā viņš, ja ne vēl vairāk. Mēs mīlējāmies ilgi un bija nenormāli labi! Viņš ir izskatīgs vīrietis ar atlētisku augumu - bauda gan acīm, gan ķermenim. Viņš ātri uztvēra to, kas man patīk un kas liek justies labi. Es beidzu vairākas reizes, viņš nevienu. Es tā sapratu, ka tā bija viņa izvēle un, lai arī cik tas nebūtu neierasti, norakstīju to uz kultūras atšķirībām, reliģisku pārliecību vai vēl kādu citu pārliecību. Viņš izskatījās apmierināts un mēs aizmigām kaili un cieši apskāvušies.

No rīta es pamodos pirms viņa un kādu brīdi vēroju kā viņš guļ. Ak Dievs, kā man patīk vērot kā skaisti vīrieši guļ!!! Es biju badā un aizgāju pabrokastot turpat viesnīcā. Viņš teica, ka grib vēl pagulēt. Arī, kad atnācu atpakaļ viņš vēl gribēja gulēt. Tā es viņu tur atstāju kailu, skaistu un guļošu...

Posted on 2009.08.21 at 21:37
would u like to have sex with your coffee?

Posted on 2009.07.16 at 16:09
Marijas iela uz brīdi bija pārvērtusies par upi un mašīnas brauca pa trotuāru, lai nenoslīktu.

Posted on 2009.07.13 at 11:20
manas attiecības ar vīrieti man sāk atgādināt pasaku par naktssargu un veļasmazgātāju.

Posted on 2009.07.09 at 15:49


Lifelike Intelligent Nocturnal Destruction Android


Get Your Cyborg Name


Posted on 2009.06.19 at 23:43
Nu vo. Atstāj tikai savu rūpīgi no sēkliņām audzēto baziliku Vīrieša uzraudzībā uz pāris nedēļām. Puse vēl ir pusdzīvi. Pārējie beigti.

Mums ir brīva istaba.

Posted on 2009.06.19 at 21:27
Ir iespēja īrēt labam cilvēkam rīgas centrā (upīša pasāža) burvīgu istabiņu. Plašs logs, LIELISKAS kaimiņistabu meitenes (3), tai skaitā es pati, un pašam savs balkoniņš!! pretējā ielas pusē mārtiņa beķereja, kur vasaras rītā iegādāties svaigu kruasānu un baudīt to siltu ar rīta kafiju, kājas uzstutējot uz balkonmalas. īsta pērle. turpat pagalmā, kā runā, labākais jogas klubs latvijā :)

vasarā zem 100 ls ar visiem komunālajiem maksājumiem un internetu kopā. ērtības, labierīcības, viss kā pieklājas. ne tik istabiņa īsta pērle, bet viss dzīvoklis. plašs, gaišs, mājīgs un ar nepārspīlētu māksliniecisku pieskārienu.

Jauno dzīvokļa biedru meklējam uz ilgu laiku.

Ak dies! Kā man patīk bučoties!

Posted on 2009.06.10 at 19:18
Šodien noliecos pār Viņa labo plecu, kamēr Viņš strādāja, lai iedotu atvadu buču. Pirmā bija maza, nevērīga bučiņa, es sapratu, ka gribu vēl... vēl trīs bučas. Pēc šīm trim, man iekšā kaut kas notrīsēja un es nespēju apstāties bučiņas pārauga skūptos, skūpsti pārauga kaislē..... un tajā brīdī piezvanīja Viņa mamma.

Posted on 2009.05.25 at 10:07
Mūzika:: Telepopmusik - Breathe
pārtieku no marcipāna - šokolādes konfektēm un eju uz sporta zāli regulāri. Un jā... ceru, ka grēki ar labajiem darbiem izlīdzinās.

Posted on 2009.03.22 at 18:40
Peeksnji nez kaapeec liekas, ka visi apkaarteejie cilveeki aizraujas ar alkoholu. Paranoja?

Posted on 2009.03.15 at 12:47
vīriešus vajag ierakstīt sarkanajā grāmatā!

Posted on 2009.02.26 at 22:47
Mūzika:: Timo Maas - Pictures
es nupat saskumos pēc vasaras, festivāliem, saulrietiem andrejsalā un taureņiem vēderā

Posted on 2009.02.26 at 19:54
šodien gan beidzot bija interesanta diena.
braukājām ar Kārli pa pilsētu un piegādājām žurnālus visādām iestādēm. bija jautri. klausījāmis mūziku. es dziedāju līdzi skaļā balsī te Hot Chip, te Keitai Nash, te Moloko, te Kosheen.... visam pēc kārtas, arī Rolling Stones. Kārlim nebija iebildumu.
Mēs smējāmies, jokojām, ēdām saldējumu, vafeles un riekstus. piegādājām 9000 žurnālu. jāteic, ka zināms gandarījums skatīties kā tā milzu kaudze mašīnas aizmugurē sarūk. dažreiz ir forši darīt kaut kādu tādu tīri nepretenciozu darbu, kaut ko pilnīgi citādu nekā ikdienā. visjautrāk ir tad, kad satiec kādu pazīstamu. un uz jautājumu ko tu dari? atbildēt - žurnālus piegādāju. un tad pavērot reakciju. hh, diezgan amizanti.
tā lūk. man patika.
vēl mani visu laiku nepameta doma, ka Kārlis tomēr ir foršs. ar viņu ir vienkārši, viegli un jautri. lai gan pazīstot viņu, neapskaužu viņa meiteni.

nu bet šovakar laikam man beidzot būs iespēja skatīt sejā [info]larisa_davai jauno boifrendu.

zaļie pirksti

Posted on 2009.02.24 at 21:32
Mūzika:: Charlotte Gainsbourg - 5:55
Saņēmos un pārstādīju savu neglīto istabas augu no noputējušā māla zābaka un skaistu baltu podiņu.
Un vēl... es iesēju arī baziliku tajā skaistajā ovālajā podā, ko atvedu no Šveices, bet kurš tā arī nav bijis izmantots. Redzēsim vai šoreiz kaut kas sanāks no tām sēkliņām.

Lūk, ar puķkopību es jau sāku nodarboties no garlaicības.

Posted on 2009.02.23 at 16:56
Mūzika:: St. Germain - Boulevard
Mana dzīve ir kļuvusi nedaudz garlaicīga.
Ballēties vairs neinteresē, attiecībās ar vīrieti nekāda progresa, darbā ar nekā interesanta.
Vajag kaut ko jaunu. Pieteicos šūšanas kursos.

Posted on 2009.02.18 at 21:28
Agrāk kaut kā cibas teksti paši ģenerējās un brīžiem, ja nebija tuvumā datora, vajadzēja pat ķert pēc papīra gabala un pierakstīt, lai neaizmirstās. Tagad tā vairs nav.
Ciba arī ir kļuvusi ļoti personīga. Cilvēki zina kurš ir kurš. Šeit arī zūd tā burvība.
Es pagaidām paklusēšu.

Posted on 2009.02.06 at 20:39
Mūzika:: Sylvie Vartan - La plus bell pour allez dancer
viens vīrieša cilvēks vienai manai draudzenei par mani esot teicis, ka katram vīrietim vajag tādu haiki un manam draugam vispār esot ļoti paveicies, iedomājieties?

plāns

Posted on 2009.01.31 at 14:46
Mūzika:: sofa surfers
bet šodien kad puse dienas ir pavadīta plānojot un pārplānojot dienas kārtību ir nolemts aiziet uz fotoizstādi "Amālijas iela 5a" Mākslas muzejā vienai pašai, uz fotoizstādi dabas muzejā ar Annu, ieiet pie Annas pēc bildēm, tad vēl plānā ir caurums laikā no 6 līdz 8, bet no 8iem ir plānots izrunāties ar vīrieti.

Rīt ir plāns braukt uz laukiem un slidot pa lāčupīti ar vai bez vīrieša (atkarībā no tā, ko šovakar izrunāsies), un tad iet vecmāmiņas sakurinātā īstā latviešu pirtī, kurā nav būts kopš dziļas bērnības.

UPD: izrādās, ka lāčupīte nemaz nav vēl aizsalusi :( atkal man būs jāveic korekcijas savos plānos.
Amālijas ielas izstāde bija fantastiska. Arī otra nebij slikta

Posted on 2009.01.31 at 01:13
Mūzika:: Gotan project
nu vo, sadzerās vīnu ar draudzenēm un tagad štuko vai braukt uz vecrīgu vai nē.
draugi tur ir... bet vai vajag viņiem pievienoties?

Atpakaļ 20