guntrinna

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

June 15th, 2008


11:34 pm
Reizēm paliek daudz kā nepateikta. Tas jau palicis kā tāds nelāgs ieradums, no kura vairs nevar atbrīvoties. Nekas cits tādā gadījumā tad neatliek kā klusēt. Tas jauki, ka esmu diezgan optimistiski noskaņota. Savādāk jau daudz ko nevarētu izturēt. Manī ir atgriezies salīdzinoši liels daudzums enerģijas, kuru pat brīžiem nezinu, kur lai nogrūž. Tomēr pārsvarā jau pietiek darbošanās. Par cik sen neko neesmu piefiskējusi, nu jau 2 mēneši būs kopš darāms ierēdņa atbildīgais darbs un visi apmierināti. Citādā ziņā visnotaļ daudz iespēju, es teiktu :)
Current Mood: atslābis
Current Music: Armin van Buuren feat. Sharon den Adel: In and out of love

(Leave a comment)

May 12th, 2008


12:07 am
Kārtējo reizi, lai sevi mierinātu pirms negulētas nakts, nākas sev ieskaidrot, ka vēl tikai nedaudz un pats grūtākais būs aiz muguras, un pēc tam jau varēs paciest visu. Cik ilgi sevi var mānīt, jo paliek tikai grūtāk.
Current Mood: [mood icon] crushed
Current Music: Feist: My moon my man

(Leave a comment)

May 10th, 2008


10:18 pm
Nu ko lai saka.. Jaunā dzīve ir izrādījusies pavisam atšķirīgāka kā iepriekšējā. Arī labi! Pavisam drīz es saņemšos un tad beidzot ir jāsāk dzīvot tā pa īstam, ja. Šobrīd man te pamatīgi cieš izklaides sfēra. Apsolos laboties! Man vajag visu, ja! :D Vēl nedaudz un mani uz 3 mēnešiem nemocīs mg.iur, tad jau pa brīvdienām varēs padzīvot pa prātam. Tikai jāatceras, ka tagad nedrīkst nopulgot savu tēlu :)
Current Mood: [mood icon] excited
Current Music: Axwell & Sebastian Ingrosso: Together

(Leave a comment)

May 3rd, 2008


04:19 pm
Tagad es saprotu, ko nozīmē īsta aizņemtība. Smīnu izraisītu jebkādas citas personas gaušanās par to, ka nav laika, nogurums. Pati jau arī kādreiz laikam tā mēdzu izteikties. Un nav nozīmes tam, vai tagad ir tā saucamās brīvdienas, vai arī darbadiena. Tāpat gandrīz viss ir viens vienīgs darbs līdz slapjai mugurai. Pasūdzējos, vot.
Current Mood: [mood icon] calm
Current Music: Goldfrapp: Happiness

(Leave a comment)

April 22nd, 2008


11:23 pm
Live fast apzīmējums noteikti piedienētos manai dzīvei. Uz kurieni gan es tā steidzos? Visu dzīvi. To laikam varēs redzēt tikai pēc kāda laika.
Current Mood: [mood icon] ditzy
Current Music: Filo & Peri: Anthem (Nic Chagall remix)

(Leave a comment)

April 8th, 2008


01:01 pm
Atkal melnā?
Current Mood: busy
Current Music: Kelly Rowland: Work

(Leave a comment)

March 24th, 2008


08:46 pm
Šķiet, ka nekad agrāk nav bijuši tik daudz svētki. Tik vispārēji atzīmējami, katru nedēļu. Bet, kas tad man tagad nekait. Tagad par to vienalga un patiesi ir forši nosēdēt mājās. Kādreiz bija pa galvu pa kaklu jāskrien.
Pat daba man klausa. Es nebiju gatava pavasarim un pavasaris arī nav. Pagaidām.
Current Mood: [mood icon] good
Current Music: Calvin Harris: Disco heat

(3 comments | Leave a comment)

March 19th, 2008


01:59 am
Atkal neguļas.. Izkonstatēju, ka katastrofāli pietrūkst laika. Pat tagad. Drēbes krājas kaudzē, papīri tāpat. Neatliek laika novākt. Es te plānoju, ka lai izdarītu minimumu (strādāt+mācīties), man vajag 12 stundas diennaktī. Un tas tiešām ir iztikas minimums. Negribas izteikties par pārējo, kas laiku prasa atliektiem galiem. Tad nav brīnums, ka tā saucamās brīvdienas paiet tā, ka nevar attapties. Kaut kā baigi nežēlīgi liekas :( Nu stulbās mūsdienas!
Current Mood: busy
Current Music: Groove Armada: My friend

(3 comments | Leave a comment)

March 1st, 2008


06:23 pm
Joprojām man ir aktuāli regulāri izdejoties pie labas mūzikas līdz bezspēkam, reizē gūstot arī emocionālus baudījumus. Un tas, ne jau mājās dejojot, bet labos pasākumos. Pēdējo divu nedēļu laikā pie 2 pasaules labākajiem dj. Tomēr vakar bij labs, sen nebija bijušas tadas sajūtas - brīvas. Tad liekas, ka šādām dejām līdzi nestāv nekādi t.s. dzīvie izpildījumi, mūzika. Katram savs labums, protams.
Current Mood: flying
Current Music: Marco Demark: Tiny dancer (Deadmau5 mix)

(Leave a comment)

February 22nd, 2008


02:38 pm
Nevar saprast, kāpēc šogad pavasaris liekas kā pliķis sejā - sāpīgs.
Current Mood: miegains
Current Music: The Maccabees: Toothpaste kisses

(Leave a comment)

February 21st, 2008


02:58 pm
Daru pārcilvēcisko - pati, bez neviena palīdzības cenšos tikt galā ar depresijas simptomiem.
Current Mood: ok
Current Music: Paul van Dyke: Let go

(Leave a comment)

February 11th, 2008


01:53 pm
Lieliski iesākusies diena. Jā, ceļos tikai ap šo laiku jau sen (man tas arī noderīgi, ne tikai patīkami, jo vēlu vakarā jāmācās). Nevajag nekādus apstiprinājumus, neko, zinu, ka tā nebūs, bet pietiek pat ar to. Kaut visas dienas šitā sāktos!!!
Current Mood: [mood icon] hyper
Current Music: Fragma: Tocas miracle (Inpetto mix)

(Leave a comment)

February 1st, 2008


11:21 am
Atkal izlīdu kā caur adatas aci. Nu riebjas! Labāk, protams, nekā vispār neizlīst, bet ļoti jau traumējoši. Audzēju vēl biezāku ādu.
Current Mood: [mood icon] angry
Current Music: Dash Berlin: Till the sky falls down (dub)

(Leave a comment)

January 29th, 2008


02:26 pm
Pilnīgi nejauši vakar uzraku kkādu vecu pierakstu dienasgrāmatu apmēram par vidusskolas laiku un normāli pasmējos. Izsecināju, ka biju galīgi nelīdzsvarota būtne. Tagad vispār nav skaidrs, kas tika domāts ar visiem tiem izteiksmes līdzekļiem. Var pasmieties, ar ko gan es tajā laikā nesatikos, pilnīgi aizmirstas lietas, kas tika darītas. Bezmaz tiešām jābrīnās, kā es vispār izdzīvoju :)
Current Mood: normāls
Current Music: Snoop Dogg: Sensual seduction

(Leave a comment)

January 14th, 2008


01:19 pm
Nu ir tagad tā sajūta, ka nav nojausmas, uz kuru pusi man tagad skriet vai tomēr iet. Joprojām liekas, ka dzīvē ir tik daudz iespēju. Vai tā ir, vai nav, to spriedīšu pēc kāda laika.
Current Mood: [mood icon] happy
Current Music: Bodyrox feat. Luciana: What planet you on

(Leave a comment)

January 2nd, 2008


11:27 am
Ir viena pozitīva iezīme. Pēc visām novembra negulēšanām dēļ mācībām, esmu uztrenējusies tā, ka man negulēt nakti un pēc tam nākošo dienu ir nieks. Sanāk 36 stundas laikam. Pēc tam pietiek ar kādām 4-5 h miega, un ir svaiga gurķīša variants. Pārējos cilvēciņus, kas cīnās ar sekām pēc JG svinībām uzskatu par nīkuļotājiem :D
Current Mood: [mood icon] relaxed
Current Music: Adam K & Soha: Twilight

(Leave a comment)

December 29th, 2007


09:07 pm - 2007.
Dikti jau smuks cipars. Ja neskaita Malvīnes piedzimšanu, kas pats par sevi ir brīnumains notikums, tad šis gads ir bijis diezgan neforšs pret mani. Atsevišķi labi notikumi, kas tomēr neiesaldina visu pārējo. Tā izskatās, ka ir pienākusi kārta lieliskajam gadam. Parasti jau man te viss notiek pārmaiņus :)
Current Mood: [mood icon] optimistic
Current Music: Deadmau5: Not exactly

(Leave a comment)

December 28th, 2007


07:25 pm - Atkal vīlusies
Bija tāda cerība! Bija un izbija! Tika ieplānots, ka kļūstot par mammu (joprojām jūtos baigi veca sakarā ar to), es kļūšu mīļāka, jaukāka, iecietīgāka, čaklāka, ar augstāku pašapziņu.. Nu bija domāts, ka tas notiks dabiski, bez piepūlēšanās, jo to rakstura dēļ tikpat kā nevar. Nekā tamlīdzīga. Manas visas sliktās iezīmes ir trīskāršojušās. Nav izpildījies pat tas, kas likās visiespējamākais - kļūt mīļākai. Cik nav dzirdēts, ka māmiņas ir dikti mīļas un jūtīgas pret dažādiem notikumiem. Es esmu trīskārt nemīļāka un vēsāka. Pašai jau patika, bet cik ilgi tā?
Current Mood: [mood icon] sad
Current Music: Freemasons: Uninvited

(1 comment | Leave a comment)

December 27th, 2007


06:28 pm
Tagad tāda sajūta, it kā man būtu jāatrisina kāds sarežģīts udevums. Tā iet, kad pārskatās filmas.
Current Mood: [mood icon] blah
Current Music: Alicia Keys: No one

(Leave a comment)

December 13th, 2007


08:14 pm
Neviens nenojauš, cik tas man tagad bija grūti, bet LU baigi jau nu novēloti, bet tomēr ir pabeigta :) Ļoti labi pabeidzu!
Current Mood: atvieglots
Current Music: Roisin Murphy: Let me know

(1 comment | Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba