Vecā gudrinieka murgi

About Jaunākais

Tā ir...15. Maijs 2006 @ 17:44
Nepārvarama vēlme kādu laiciņu padzīvoties šeit.

Lidoaparāts..31. Aug 2005 @ 15:56
Protams Fotoveikals, bet doma neslikta..
... tālāk ... )

Patiesība par krūtīm.16. Jun 2005 @ 11:09
Ir sievietes, kurām ir krūtis. Krūtis tautas valodā mēs saucam arī par pupiem.. Bet ir sievietes, kurām ar tām krūtīm nav tik ļoti paveicies, kā gribētos.. Tautas valodā tās būtu jāsauc par zirņiem!!!
Mūzika: Monty Python - I Like Chinese

Ministru kabinets.16. Jun 2005 @ 10:04
Helēna Demagoga... :)

Nedienas gaisā.12. Apr 2005 @ 19:00
Divi video failiņi. LV trafiks.

Iznīcinātāja nosēšanās (strauji mainot augstumu līdz ar to mainās arī spiediens kā rezultātā acis melo par lidaparāta augstumu virs zemes)

Izpletņlēcēja nedienas (pie atvērta izpletņa atvērt vēl rezerves izpletni ir bīstami - var sapiņķerēties!)
Other entries
» Tipa triks.
Kārtējais triks ar kontroles pār lidaparāta izzušanu ātruma zaudēšanas dēļ.
military_airplane_crash.wmv
» II Pasaules karš
Kolosāls II pasaules kara grafisks atainojums flash`ā! MUST SEE !!!

Визуализированная модель Великой Войны
» Aksenoks...
Apollo raksta, ka Aksenoks taisās atlaist daļu no Rīgas Domē strādājošos.. Vot es nesaprotu tos cilvēkus, kas pieņem lēmumus emociju vadīti, nedomājot par ekonomisko pamatojumu..
» HIV vīruss.
Diezgan labi atainota HIV vīrusa uzbūve.

... tālāk ... )

» Nedaudz matemātikas.
Sēdēja reiz trīs arābi kamēr sadomāja, ka derētu taču tēju iedzert. Tikai viena nelaime, nav no kā, tējkannas trūkst. Te viens arābs ieminējās, ka tepat aiz stūra esot veikaliņš, kur pa 30 riāliem tādu varot nopirkt. Runāts - darīts. Sametās katrs pa 10 riāliem, un palūdza vienam garām ejošam zēnam, vai tas nevarētu aizskriet uz veikalu un nopirkt šiem tējkannu. Zēns ar mieru ar! Aizskrēja uz veikalu un pat vēl pamanījās nodiņģēt tējkannu pa 25 riāliem, tā kā vēl veseli 5 plika pāri. Atnāca atpakaļ, atdeva arābiem tējkannu, atdeva vēl katram pa 1 riālam, un vēl 2 paturēja sev par nešanu. Visi priecīgi, viesiem labi.... Sēž atkal arābi un kasa pakaušus - te kaut kas nav kārtībā.... Ja mēs dabūjām atpakaļ pa 1 riālam, tad katrs esam maksājuši 9 r. 3 reiz 9 r. sanāk 27 rāli plus vēl 2 riāli zēnam par nešanu, kopā 29 riāli KUR TAD PALIKA VIENS RIĀLS ???!!!! .
» Citāts

Citāts no apollo.lv intervijas ar draugiem.lv īpašnieku Lauri Libertu:

Grūti iedomāties kaut vienu puslīdz sakarīgu iemeslu, kāpēc būtu jāslēdz Latvijā veiksmīgākais interneta projekts, un ir tikai loģiski, ka tas arī nenotiks — ne pēc mēneša, ne arī vēlāk.


» Korupcija
Je neproti dot/ņemt kukuļus (dod/ņem tos nemākulīgi), tad politikā tev nav vietas, ja vien tu esi godīgs un nedod/nepieņem kukuļus vispār. Tāds ir mans secinājums, dzirdot, ka atkal Latvijai uzsmērējies jauns traips korupcijas sakarā.. Īsta banānu republika! :)
» Esiet sveicināti!
Kāds ([info]murkjelis) Cibā pameta domu, ka man vajadzētu izveidot alternatīvu žurnālu, absolūti pretēju. Tad nu tā. Dāmas un kungi, meitenes un puiši, šis tad nu ir tas alternatīvais žurnāls. Kas ir pirmavots, var tikai minēt...
Top of Page Powered by Sviesta Ciba