j
21 July 2020 @ 09:01 pm
 
ja es varētu (būtībā jau kāpēc nē; attur tikai bailes) iestāties klosterī, tieši to arī darītu. klostera mediatēkas vadītājs – lūk, mans jaunais aspiration.
 
 
Current Music: amen dunes - song to siren
 
 
j
09 June 2020 @ 02:47 pm
 
ir kaut kāds baiss kaifs apzināties, ka tūlīt pieļausi smagu kļūdu, bet iet uz to tāpat
 
 
Current Music: cocteau twins - know who you are at every age
 
 
j
22 May 2020 @ 12:11 am
 
trūkst vārdu, lai paskaidrotu cik ļoti pāri "veselā miesā vesels gars" sniedzas fizkultūra un to mentālo vietu, kur tu uz mirkli vienkārši vari būt refleksīva (ne reflektējoša) gaļa
 
 
Current Music: bi 2
 
 
j
12 May 2020 @ 03:52 pm
 
Ar pārsteidzošu baudu konstatēju, ka 70% no manā dzīvoklī esošajām vīna glāzēm ietilpst tieši vesela pudele
 
 
Current Music: sublime - doin time
 
 
j
10 May 2020 @ 10:57 pm
man ir plāns  
ex mīļotais, mums steidzami ir jāpadara mūsu rīti, pusdienas un vakari par naratīvu, jāpielāgo formāts publiskai uztveramībai – tikai tā mēs varam saglabāt visu to, kas mums ir bez mīlestības! mums jāizdara tā, lai, kad runājam viens par otru ar savām uzticības personām, viņi varētu mums dot padomus no savām pārakmeņotajām pieredzēm! mūsu attiecību lielākais pārbaudījums, draudziņ, ir tikai priekšā )


četri gadi kopā un man vajadzēja vien trīs nedēļas, lai atkal ar pirkstgaliem pieskartos debesīm. šķietami tukšā ārpasaule izrādījās pilna siltuma arī no negaidītiem avotiem, nevienam neko nevajag saprast. es paātrināti kustos pa skaistāko laiku savā dzīvē līdz šim un priecājos, ka visi esam vienā vagonā.
 
 
Current Music: arca - desafío
 
 
j
27 February 2020 @ 04:58 pm
twitter  
atsāku lasīt tviteri - no vienas puses aizraujoši, smieklīgi un dzīvi (nu, krietni dzīvāk, nekā FB, neskatoties uz to, ka tur ir 10+ reizes vairāk connectēto cilvēku), taču no otras - tas sabļaustīšanās formāts uzdzen trauksmi. jā, protams, ka vajag mācīties pastāvēt līdzās nepatīkamiem un nesimpatizējošiem viedokļiem, klajai muļķībai un Elitai Veidemanei. tas ir pat veselīgi. vienkārši mazliet grotesks formāts - 280 rakstzīmes ir izcils garums viedoklim, kuram nav adekvāta pamatojuma.

darbā corona corona. ar kolēģiem rīt ejam uz Limp Bizkit, varbūt saķersimies un varēsim beidzot kolektīvi atpūsties.
 
 
j
26 February 2020 @ 03:43 pm
 
vakar ar L. ar bārmeni izvērsām sarunu par to, ka mīlestība ilgst četrus vai piecus gadus, un to, ka (vairāk vai mazāk pēkšņā) apjausma par to, ka pie attiecībām ir jāstrādā, daudziem rada šaubas par to, vai mīli otru cilvēku. jo visam taču ir jābūt viegli un vienkārši, jūs jau zināt, no kurienes tas nāk - nepilnīgas ģimenes un eskeipisma kāda Holivudas producenta rūpīgi kalkulētajās fantāzijās. bārmene teica, ka ir forši, ka varam par to brīvi runāt, es teicu, ka nevaram gan, tie ir tie pāris aliņi, bet kopumā ir tā, ka vairāk runāju. man tas laikam ir vieglāk, jo zem ādas nemitīgi burbuļo apsvērumi, emocijas, impresijas, man reti nav, ko teikt. jūtu, ka L. par to ir priecīgs, jo pamazām atveras arī viņš.
vispār, vairs īsti negribu kādu, ar kuru viss notiek no pusbilsta vārda un pieskāriena (tiesa, neesmu mazohists, lai meklētu otru galējību) - attiecības ir darbs, mīlestība ir darbs, pašcieņa ir darbs, viss, kas šajā dzīvē kaut ko patiešām nozīmē, nevar eksistēt bez zināma mērķtiecīguma un vēlmes atdoties. man tas neliekas bēdīgi, tieši otrādi, manuprāt, tā ir viena no skaistākajām dzīves izpausmēm )
 
 
Current Music: mazzy star šodien, protams (
 
 
j
25 February 2020 @ 02:22 pm
treš  
jūtu, ka mans love affair ar trešu lēnam tuvojas likumsakarīgām beigām. mēs varbūt nešķiramies, bet mainām attiecību statusu gan
 
 
Current Music: burial
 
 
j
29 January 2020 @ 06:43 pm
NB  
neaizmirsti, visas patiesi briesmīgās lietas notiek lēni
 
 
Current Music: arca
 
 
j
24 January 2020 @ 01:42 am
 
visi ir tik apsēsti ar fikciju
 
 
j
04 January 2020 @ 06:15 pm
 
kāda starpība, protams, bet nesaprotu vispārējo sajūsmu par vienas ielas slēgšanu uz desmit stundām. praidā ejiet, uz laukiem brauciet
 
 
j
02 January 2020 @ 10:24 am
 
jaunā gada svinībās izpildījās viss, ko gaidu no laba kino

fade into you
strange you never knew
 
 
j
05 November 2019 @ 09:49 am
 
pavadīt visu nogali stiprā reibumā vienam svešā dzīvoklī bija ļoti laba ideja - kopumā nogulēju pāri 30 stundām, līdz ar ko mans prāts man liek mieru. šonedēļ ceļos sešos un esmu darbā ap septiņiem - tukšs ofiss neticami uzlabo produktivitāti un garastāvokli
 
 
j
31 October 2019 @ 12:20 pm
 
besī, ka niknuma objekti tomēr ir ļoti jēdzīgi un forši cilvēki, tādēļ es savu spožo liesmu esmu spiests iebāzt pats sev pakaļgalā
 
 
j
31 October 2019 @ 11:37 am
 
bled, jums ir gadījies tā, ka esat tik nikni, ka nāk smiekli?
 
 
j
25 October 2019 @ 11:36 am
kino  
nevaru beigt domāt par "Zelta cimdu" - jo vairāk atceros, jo vairāk patīk
 
 
j
23 October 2019 @ 02:53 pm
maybe  
kāds no Jums negrib aiziet šovakar uz Autobuss Debesīs? 19.00, VEF, līdzi ar kādu var paķert
 
 
j
17 October 2019 @ 11:22 am
par apvainošanos  
pieņemu, ka dažādu dzīves apstākļu dēļ esmu sev iemācījis neapvainoties. tas līdz šim ir bijis diezgan noderīgi - citādi nemaz nebūtu iespējams uzturēt ilūziju, ka būtībā esmu ļoti tolerants un plašām robežām, un viens no "savējiem", jo smejos līdzi. whatever, taču esmu pamanījis, ka ir mirkļi, kuros pavīd doma, ka nu es gan varu atļauties būt aizskarts, un šī doma mēdz aizraut tā, ka cilvēki no tuviem draugiem pāris minūšu laikā kļūst par persona non grata uz vairākām dienām, nedēļām vai pat gadiem. bēdīgākais, protams, ka tā visbiežāk notiek ar vistuvākajiem.
 
 
Current Music: wilco - jesus etc.
 
 
j
09 October 2019 @ 10:28 pm
fakti  
Gauja done did it - nu arī latviešiem ir pašiem savs "The Room"
 
 
Current Music: joprojām dauzās sirds
 
 
j
11 June 2019 @ 02:55 pm
triviāli, bet patīkami  
nodevu bakalauru. tas nekas, ka pēdējās nedēļas reibst galva, joņo sirds un visu laiku gribas vemt - sēžu te darbiņā, validols zem mēles un viss ir labiņi. šonakt beidzot izgulēšu normālu stundu daudzumu, jāaiziet pie friziera, jānopērk nez, vannas bumba. nekas spīdošs jau tur nebūs, taču tas vairs nav būtiski. hello world, i'm back!
 
 
Current Music: fischerspooner - emerge