13 December 2018 @ 07:22 pm
)))  


 
 
Current Music: james - junkie
 
 
loretta young
13 December 2018 @ 06:17 pm
 
skatos uz sevi, uz draugiem un paziņām un spēji saprotu, ka nu, manu divdesmit vidū, beidzot jāsāk domāt par savu izskatu, nez tur kaut kādu krēmiņu vakarā, skrubi, nestaigāt stundām tiešā saulē, pasvīst stundiņu zālē - citādi ar šito laifstailu un stresu daudziem feiss mainās nu jau ne pa 2-3 gadiem, bet pa 2-3 mēnešiem, taču manā dzīves plānā tusiņš ir paredzēts līdz gadiem 50-55 stabili (aptuveni tik ilgst jaunība)
 
 
Current Music: lali puna
 
 
loretta young
12 December 2018 @ 05:55 pm
slimiņš guļu un skrullēju  
šis ir pirmais video mana pirmā youtube konta historijā


https://www.youtube.com/watch?v=yJ-_dt1jpJ8
 
 
loretta young
11 December 2018 @ 05:28 pm
slimiņš nesu ārā miskasti  
kāds mūsu mazpilsētas zolīdajā privātmāju rajonā atradis par nepieciešamu uz baltas sētas lieliem, ziliem burtiem uzpūst 'THE KINKIS'
 
 
Current Music: the kink(i)s - waterloo sunset
 
 
loretta young
11 December 2018 @ 12:11 pm
slimiņš gultā  
nu vairs necenšos sevi šaustīt par ikdienas 'prokastrinācijas' mirkļiem, kas reizēm ievelkas stundu garumā - man tā vienkārši patīk izzināt, un tieši tā rodas izziņas prieks - atveru kaut kādu lapu; lasu par lietām, kas nekādā veidā neskar mani vai neietilpst manā 'interešu lokā', atrodu kaut kādus terminus un pavadu ilgu laiku vienkārši lasot, teiksim, par zāļu, kuras nekad neesmu izmantojis, blaknēm; par varītēm cenšoties nedomāt par to, vai tas ir 'noderīgi' vai nē. nospriedu, ka tas ir mans iekšējais bērns.

man ļoti patīk un es iesaku John Berger - Ways of Seeing dokumentālo mini-seriālu (YT ir).
vēl sasmējos, atceroties klipiņu par onku, kurš lepojas ar savas garāžas ergonomisko kvalitāti, kuru mums Sansusī parādīja Anna un viņas beļģu draugs (todien mēs uzzinājām arī par šo https://en.wikipedia.org/wiki/Flemish_Giant_rabbit , kas mums kolektīvi uzspridzināja prātu), lūk klipiņš - https://www.youtube.com/watch?v=3-MaC9fFtz0

Vēl pasmējos par komentāriem pie A.Andersones recenzijas par 'Sapņotājiem' - cilvēki sašutuši, kāpēc nevar teātrī beidzot rādīt kaut ko pozitīvu, pacilājošu - vieni plikņi un seksminoritātes :D
Vispār baigi interesanti, uz kā turās tas 'kultūras' (lai cik nu to var saukt par centralizētu, organizētu fenomenu) spēja izdzīvot - dažkārt liekas, ka tas iespējams tikai tādēļ, ka kopumā valda priekšstats, ka kultūra ir kaut kas 'vērtīgs' un mazliet pat šiks vai elitārs (to lieliski var novērot paskatoties kā teātri/muzejā/etc. ģērbjas tie, kuriem javno pēc sejas var pateikt, ka viņi ikdienā šādu kultūras produkciju nepatērē); lai gan gribās ticēt, ka vairums tiešām saprot jēgu arī ārpus atrakcijas (iekšējais ciniķis (vai snobs) gan atrod šo domu ļoti neticamu).
 
 
Current Music: MORNING by Ivo Dimchev at Varna Summer festival 2017
 
 
loretta young
10 December 2018 @ 09:50 pm
slimiņš smejos  
L. pirms oktobrī bija Parīzē, kur nopircis kaut kādas kakla pastilas.

tagad, man sāp kakls un es eju uz virtuvi pakaļ lielajai halls konču pakai, a šis 'kāpēc tu nelieto tās PARĪZES tabletes? tās ir labas, dārgas PARĪZES zāles' un es tā sasmējos, kaut kā atcerējos to Vērdiņa dzejoli par to tanti. es viņam tāds 'draudziņ, a kāda jēga, tās taču ir HOMEOPĀTISKĀS TABLETES, tu ko, tevi taču vienkārši APPISA tur', taču šis tik turpina kladzināt - Parīze, Parīze. galu galā atņēma manus hallsus un tagad sēžu ar tām smalkajām pastilām. vēl pakaļ nokliedzu, lai nākamreiz atnes man fucking BAHA ZIEDUS
 
 
Current Music: Heatmiser - Mic City Sons
 
 
loretta young
10 December 2018 @ 06:32 pm
slimiņš domāju  
tas tomēr ir dīvaini, ka vairums par 'normāluma' metru uzskata citu, ne savas pieredzes.
 
 
Current Music: arca - reverie
 
 
06 December 2018 @ 05:37 pm
ekspertu sarunas  
Ivo Skanstiņš uzfimējis reklāmu, un Liene Greifāne komentē - 'Baigais dollliiii roll. :) bildīte jau smuka, bet brīžiem varēja iztikt bez kustības;)👏🤗'
jebaķ, GIKa līmenis, mazie, mācieties!
 
 
Current Music: Hess Is More - Yes Boss
 
 
loretta young
06 December 2018 @ 01:07 pm
a moment to cherish  
stāvu pie spoguļa un gatavojos dienai, kad aiz muguras klusi pieslīd mīļotais, mute pilna vārītas olas, un maigi iečukst ausī: “Es ienīstu Gobzemu....”
 
 
loretta young
05 December 2018 @ 11:30 pm
vienkārši tā iedomājos  
interesanti, ka realitātes šovi intervijas kadrus starp norisēm izmanto, lai emulētu domu procesu. ļoti literārs paņēmiens.
 
 
loretta young
04 December 2018 @ 05:48 pm
īstā brīnumpasakas morfoloģija  
šeit ir amazing zāle, tāda, kur džeki nāk klāt un sit tev pieci, motivē viens otru, smaida, kaifo )
mans treneris šodien izskatījās tāds bēdīgs un es protams pajautāju, what's what, un viņš tāds - ex-sieva, pilnīgi kuku, manipulatīva, nosaukusi jauno draudzeni par raganu un negrib atdot ģimenes pārmantotās mēbeles un divus sacensību suņus, un es redzu, ka džeks reāli pārdzīvo, taču nevar saraut saikni ar šo beibi, kas treniņa laikā paspēja atsūtīt 37 fucking īsziņas. bet mēs izkustējāmies un viņš kaut kā atžirga, par ko man bija prieks.
tas ir viens no tiem visuresošajiem mikronaratīviem - katrai beibei ir bijušais, kas viņu ir izmantojis un visiem džekiem ir kaut kāda crazy bijusī, no kuras ilgu laiku nevar tikt vaļā. es, protams, šiem hetero stāstiņiem var releitot diezgan nosacīti, jo mūsfrontē ir brīnums vispār atrast kādu, bet kaut kā stragls ir saprotams.
vispār pašlaik ļoti baudu džeku sarunas, varbūt tādēļ, ka biju ļoti nevīrišķīgs bērns, regardless - puiši ir love.
 
 
Current Music: friendly fires - paris
 
 
loretta young
01 December 2018 @ 12:06 pm
things very easily get complicated around me  
залеп šajā laikā

https://www.youtube.com/watch?v=Rij_CTlmBgk
 
 
loretta young
23 November 2018 @ 04:49 pm
 
esmu pamanījis, ka tieši tie lielākie ikdienas čīkstētāji spēj maksimāli efektīvi un skaidri dīlot ar patiešām smagiem sūdiem. varbūt čīkstēšana ir vienkāršs treniņš?
 
 
Current Music: krievu popsa no 2001. gada
 
 
loretta young
27 October 2018 @ 01:12 am
 
vēl - agrāk tā bija ar filmām (dokumentālajām, pārsvarā) par nacistisko Vāciju 33-45, bet tagad arvien vairāk par PSRS un lielo tautu 'draudzēšanos' - es nevaru savaldīt asaras un kaut kas manī pārplīst, un ne jau līķu kalnu dēļ, bet gan tādēļ, ka šie laiki parāda cik spēcīga ir ideja, cik spēcīgs un tumšs ir sapņa spēks.
 
 
Current Music: laibach
 
 
loretta young
27 October 2018 @ 12:54 am
 
Lāslo Nemeša 'Saulriets' ir viens no tiem delightful darbiem, no kura iznākot nesaproti, vai esi stulbs, ģeniāls vai sajucis prātā.
 
 
loretta young
24 October 2018 @ 01:56 pm
 
lai gan ieinstallēju Grindr, lai smeltos iedvesmu scenārijam, galu galā visiem vienkārši iesaku nākt uz Riga IFF
 
 
loretta young
10 October 2018 @ 12:11 pm
 
vismaz 50% mana ikdienas prieka nāk no intertekstualitātes, pārējais ir draugi, daba, ēdiens, ķermenis; arī bulciņas
 
 
loretta young
07 October 2018 @ 02:58 pm
 
līdz ar vēlēšanu rezulātiem saņēmu ziņu par pilnu akreditāciju Riga IFF ))
 
 
loretta young
03 October 2018 @ 02:51 pm
 
viena no dzīves mistērijām - kā A.Rutke to paspēj? viņai ir noalgots fotogrāfs, vai viņa vienkārši visur vazājās ar selfijstiķi?
 
 
loretta young
02 October 2018 @ 04:13 pm
 
lielākais ieguvums no šīs (brīžiem sāpīgās) neapzinātās distancēšanās ir tas, ka (zaudējot savus apkārtējos) sajūtu, ka manis vairāk ir iekšā, kā ārā.
 
 
Current Music: cocteau twins - know who you are at every age