baurs


June 7th, 2023

(no subject) @ 07:53 am

[info]zivs:
7. jūlijs. Gaida, Arnis, Arno.
I'm goona add – Tom Waits too, every single day, and he doesn't make any special of it.
 

June 6th, 2023

(no subject) @ 08:11 pm

[info]zivs:
beidzot arī pilnīgi bezkaislīgi, neieskurbis, secinu – electronics from Apple are so vain.
paraustu plecus, un mazāk bezkaislīgi nodomāju, ka kādiem, kam priekšstatu update kavējas par gadiem 10+, tas joprojām šķiet šiki un labs brends.
 

June 5th, 2023

(no subject) @ 02:01 pm

[info]zivs:
Šobrīd ir cilpas (neder latviskie vārdi, cita nozīme) in a way perpetual loop, spirāles gals. Es redzēju noslēdzamies, notrūkstam loop, cik stulbi salīdzināt ar jebko raksturojamu. Dzīvē ir atlikusi trausla garoza, kas vēl jānoloba, un tur kā Dieviņš dos, vai cik pats gribēsi skrubināt.
 

(no subject) @ 01:28 pm

[info]zivs:
Ko es vakar izdomāju? Sasodīti izdevīgi. xls, ir divas slejas kas atkārtojas, loģiski, katru nedēļu. 10 + 10, nezinu kādiem tieši nolūkiem, bet līdz nedēļas beigām bija paredzēti 10 eiro pārtikai, un tās divas slejas. Vakar, nopircis pienu, protams, zivi, un klusām iedzert, ietaupīju pusi no nedēļas budžeta atlikuma. Liftā pat izskatījos tikai kādā 4 grūtniecības mēnesī. Tumši zils man piestāv. Ne pats es to atklāju, bet mēģinu, un strādā.

Darbu nosūtīju, varēju jau vakar, ja norītu krupi, ka esi visu bateriju izēdis tukšu, perfekti izlietojis, un nekā vairs nebūs līdz uzlādei.
 

(no subject) @ 09:35 am

[info]zivs:
Vēl par tehniku.

No puļķiem augstos plauktiņos, līdzīgā rocībā, ir Sennheiser Momentum 3 un Bose QuietComfort Earbuds. Ņemot vērā, ka Sony ir trešais tēva dēls 2023 brendos, vārdu, attiecīgi, jānoņem, jo nenotirgos, un jāpieskaita produktam*. So, you should go with Sony. Ne jebkuru. Viss ir jāmeklē, jāpēta, kas ir vairāk par ūdens karsētāju kafijai, un arī tad quick reasearch ir āpša paradums.

Es arī esmu noname, bet fakin labs produkts darbā, semi-worldwide, tikai tāds, kurš mēdz izkrist no auss, un pazust.

* nav man priekšstatu, cik % no cenas veido vārds, jo es pērku vārdus, selektīvi, kad gribu sev parādīt. redbull, alkohola cenā, it kā ir visādas alternatīvas, un lūk, (jau rakstīts) viņiem ir F1 komanda, un kas tik vēl ne. 1/3 no cenas ir vārds, 1/2? IDK

vēl klāt lielība un žēlums:
Zābaciņus pirku whatever, tādus, kādus gribu, bez atkāpes. Nav easy Rīgā, arī ar naudu. Webā apavus no no, lieki stāstīt vairāk. Tagad novalkāju arī siltā laikā. Ja šorīt nosūtīšu to grāmatu, varēšu vasaras apavus.

+ dominas piedzīvojumi. slims cilvēks, ar spieķi, 3h līdz slēgšanai, paspēju nopirkt šo to citu, un kādas 2x katrā no adekvātiem apavu veikaliem, izlemt, līdz palika 4min, kad iebrāzos, un teicu, ka ņemu šos.
vēl maxima, kas stundu vēlāk taisās ciet. izvilkos pilnīgi slapjš ārā, pēc 3h 4h non-stop-runnin ekskursa, kad arī no mahimas bija palikušas minūtes. vējš, uzradies milzīgs. nebija vaļa apsvērt, kad tik liels vējš vēl bijis piedzīvots, vai jebko. bļā, līdz brauktuvei jānoiet, kur taxi sagaidīt. lielās tašas gar sāniem jau telpās bija, nu "jānes", platām rokām. nevaru es taču sagāzties pie t/c durvīm. skaidrā gāju, metrus turp, šurp, uz sāniem, 50m/h, virzienā uz priekšu. vienkārši ar domu, ka alternatīva ir apgāzties. visu, ko vari, vnk ej, cik cm, jebkādā veidā kā sanāk. stāvēju jau pie ielas malas, laimīgs, izsaucis taxi, un domāju, vērojot vēju, visu raujam pa gaisu, cik labi, ka ir mājas.
 

(no subject) @ 09:16 am

[info]zivs:
Who's that guy, lookin kinda whore
/Dandy Warholes/

Around 2000, I wish it was about me.

Bļāv., cauri krūmiem, ka tikai nestrādāt.
 

(no subject) @ 08:46 am

[info]zivs:
noriebās beats. I need myself back.
Mass. Att.
ja nelasat Bībeli, vismaz M.A. nekas nav jādara, tikai jāpiedalās. tā nav elkdievība, tas ir veids, kāpnes
 

(no subject) @ 08:17 am

[info]zivs:
Jā, bērnam krutās ausis sadalījās 3 vēlmēs. Budžets, un lielās ausis pierāvās. Dabūju it kā labas arī lielās, bet labākie izrādījās vienkārši Sony puļķi. Izrakos webā, un Sony ir spējuši nenogrimt desmitgadēs. Pats neesmu klausījies, G puisis, izmēģinājis, teica "ierubī, ar mazo podziņu, taustot pie auss, uz max, un tad jau vēlāk telefonā pagriez klusāk. pizģec"

Tas, ko vēl labāku no puļķiem varētu, ir Sony WF-1000 XM4, vai xm3, xm2, vnk gadu, divus vecāku to pašu. Bose'n'stuff pat nav ar tik labām atsauksmēm. Par puļķiem, ja runā.

Vislabāk ir nespiesta ausīs mūzika, telpā. Nevajag B&O, pietiek ar noname kvalitatīvu padomju produktu, kurš nekad nav vēl uzgriezts skaļāk par 1/4.
Būs jāsarunā ar mammu dienas vidū, minūti.
 

(no subject) @ 07:56 am

[info]zivs:
Daft Punk live.
Te jāliek ausis. You mere robot.

Video, gaismas nav sinhroni ar beatu. Man stāstīja cilvēks, kurš bijis uz stage, ka mūziķi lieto skatuves monitorus (kombjus), tās slīpās tumbiņas, pret viņiem vērstās, tagad austiņu puļķus, lai sinhronizētos, jo skaņa, kas nāk atpakaļ no zāles, ļoti atpaliek.
 

(no subject) @ 07:07 am

[info]zivs:
GusGus raksta bez atstarpes.

plds
 

(no subject) @ 05:46 am

[info]zivs:
and now, Heisenberg, stay by me. vodka bija labi, pēc šīm dienām, bet ir rīts, un vajag arī vāku grāmatai
 

(no subject) @ 02:47 am

[info]zivs:
Man dzīvē zaga draugs, kurš manam prātam nav izbēgams, tikai žēlastība viņam bija avansā. Atcēlu.
Pierādīja zogot, nevis "palaižot rokas", jebkādu iemeslu dēļ, bet uztverot mani par muļķi, jo domā, ka piedzēries neairēju. Tad arī es redzēju, cik vienā kultūru uzsūkušā cilvēkā ir nopietns % prastākā urlas uztveres, ka neviens pat neiedomāsies, tikai to smalko tēlu.
Nē, nu kā, tu vari redzēt, ka pimpis, un mierīgi "dzīvot kopā", bet kad pavērš pret tevi, tad tikai vairs tev neder. Sanāk, abi ir pimpji.
 

(no subject) @ 02:03 am

[info]zivs:
Klausoties MA, izvēlos ASCII, tālāk no cibas. /nekad
 

(no subject) @ 12:22 am

[info]zivs:
Vāji risinājumi, bet todien tādi bija iespējami.
Izvadājis savus pusdraugus, un varbūt arī kādu no tiem, draugu, piedzērušos, viņiem vislaik ņirdzam mašīnā, arī čigānu pagalmā, kad tur iebrauc 5-os no rīta police bobiks.
Es crystal clear, kā lai viņus savāc vismaz tagad.
Policijai teicu, braucām pakaļ, lūk vēl nedabūjām.
Marinēja. Nē, jums ne viss ir tīrs aiz ūsam. Sagaidīsim ceļu policiju, viņi lems. Tikai ar "starlight" (Viņa Žēlastībā) es viņus nomierināju.

Privātmājā, kur beigās visi nobāzējās, salipa pārīšos, es, nostrādājis kā šoferis, nevaru sataustīt koku slēptuvē. Bļaģ izbesījies par vakaru, un tādu uzmetienu, saucu visus "bļaģ, pimpji, tagad, šeit, kur ir mans koks? atdodiet koku!. nahui, tūlīt" (izskatījos kā uzlecis ar pistoli uz letes). Kāds tur kā Prince paburzījās savai meitenei gar plecu, kāds vnk aizgāja prom, citur. Uz noslēgumu, mēs tur izskatījāmies kādi 7, meibi 5-6, neskaitot mani.
Koks atradās dziļāk slēptuvē. Viņi tiešām nezināja neko par koka zagšanu, viņi atpūtās, strādāju es. Ko es? Tālāk, kā labikavisatrsinājās, jābrauc mājās.
gads 2000+
 

June 4th, 2023

(no subject) @ 11:31 pm

[info]zivs:
Bāc, man likās, es šo visu jau rakstu. Cik dienām, ar reālu ieguldījumu, iet labi darbs uz priekšu, beidzot kaut kas bez baneriem, virziens, kurš ir mans, un gadiem nebiju darbojies. Kultūras kuce, smalkas grāmatas, no A-Z – es to nemāku, vnk cīnos ārpus sevis.
Es sarunājos, un rakstīju, arī par mūziku. Daudz visu ko. Iepriekš minētajai dziesmai ir tik :mana: radio pleiliste spotifajā (ja kāds nav pamanījis, kā es iepriekš, var uzlikt konkrētas dziesmas [similar] radio).
Tikai nezināju, ka esmu aizmidzis, sweet aptiekzāļu strīpās un vodkā, guļu burvīgā disenē, turklāt darbi teicami iet uz priekšu.

un it kā starp citu: Kopš ir kaut vai padomju tumbiņas (nekas sevišķs, bet ļ norm), izvietotas istabā atstatus, vairs nav vajadzības mērīties ar austiņām. Skaņa sasniedz, arī ar mazāku kvalitāti, aptverošāk(?), tikai griezt nevaru skaļi.

Recently, pāris zemāk, veidoja sapņus:atnāca arī beidzot pati Gus Gus - Why? sajūtos svētīts
 

Pidarevičs @ 11:29 pm

[info]aivars_666:
VALSTS PREZIDENTS – PEDERASTS… VAI ESAM PELNĪJUŠI KO LABĀKU ?
2023.gada maija beigas daudzus Latviešus patīkami pārsteidza ar negaidīti labo Latvijas hokeja komandas rezultātu, iegūstot 3.vietu Pasaules čempionātā. Uzreiz jāatzīmē, ka Latvijas hokejistu komanda ne tuvu vairs nav tāda kā pirms gadiem 20, kad tās vairumu sastādīja vai nu vietējie nelatvieši, vai par īpašiem nopelniem naturalizētie okupanti. Tagad tā ir gana latviska, un, ja ko šinī sakarā var nožēlot, tad tikai to, ka naturalizētie jaunlatvieši hokeju jau sen vairs kā nespēlē, bet viņiem un viņu pēctečiem par izciliem nopelniem piešķirtā pilsonība joprojām ir spēkā… Diemžēl jau pēc pāris dienām šim priekam sekoja auksta ūdens šalts no mūsu likumdevējiem – Valsts prezidenta amatā ievēlēts Edgars Rinkevičs, tautā saukts par Pidarēviču; cilvēciņš, kurš, analogi kā bēdīgi slavenais Kārlis Streips, atzīst, ka ir gejs un lepojas ar šo statusu (izcēlums mans – A.G.). Sorosiskie saziņas līdzekļi jau labu laiku prognozēja šādu notikumu attīstību, tomēr es biju viens no tiem cilvēkiem, kas klusībā cerēja, ka varbūt tomēr tā nenotiks, varbūt būs kāds faktors, kas šiem zemiskajiem plāniem neļaus īstenoties…
Taču tā tas diemžēl notika. Skaidrs, ka izšķiroša nozīme te bija tieši ZZS balsīm, tāpat skaidrs arī tas, ka šī partija neko nedara, kas būtu pretrunā ar tās faktiskā līdera un maizes devēja Aivara Lemberga interesēm. Dievs vien zina, kas šoreiz Lembim bija apsolīts par Pidarēviča atbalstīšanu, domāju, ka šeit nav runa tikai par hipotētiskām vietām valdībā ZZS ministriem. Noslēgumam tuvojas apelācijas lietas izskatīšana Lemberga kriminālprocesā, un jābūt stipri naivam cilvēciņam, lai domātu, ka tās rezultāts nekādā veidā nav atkarīgs no politiskās situācijas valstī. Ja pēkšņi brīnumainā kārtā izrādīsies, ka Lembergs tiek visās apsūdzībās attaisnots, tad tas ļoti daudz ko izskaidros… tāpat nebūšu stipri izbrīnīts, ja pēkšņi ASV varturi konstatēs, ka pret Lembergu&Co izvirzītās sankcijas tomēr ir bijušas pārspīlētas vai vispār nepamatotas. Tā kā šo to (varbūt pat diezgan daudz ko) Lembis un viņa draugi ar minēto balsojumu nenoliedzami iegūs, taču pietiekami daudz arī zaudēs. Es ceru, ka nekļūdīšos, apgalvodams, ka Lembergs un ZZS pēc notikušā būs tādi pat politiskie līķi, kā patlaban jau ir “Saskaņa” un “Jaunie Konservētāji”. Jo, cik man ir gadījies runāt ar cilvēkiem – potenciālajiem ZZS atbalstītājiem, tad kā pamatojumu savām simpātijām pret šo politisko spēku vienmēr dzirdēju šādus argumentus: “Jā, varbūt viņš ir korumpēts, un ir jau viņš arī gana prokrievisks, bet viņš tomēr cīnās pret Sorosa bandu un visām preteklībām un neķītrībām, ko tā aizstāv un grib arī mums “iepotēt””. Nu izrādās, ka tā tas nebūt nav. Nākamais solis no ZZS puses laikam būs bēdīgi slavenās “Stambulas konvencijas” ratificēšana un “viendzimuma partnerattiecību” likuma pieņemšana. No sorosītu puses, savukārt, sekos t.s. sarkano līniju noņemšana un atzīšana, ka ne ZZS, ne Lembis nav nemaz tik slikti kā sākotnēji likās… Bet tauta? Nu, tauta gan jau kārtējo krupi sagremos, turklāt līdz jaunām Saeimas vēlēšanām vēl vairāk kā 3 gadi, gan jau varbūt daudz kas līdz tam aizmirsīsies…
Dažs labs varbūt iebildīs, ka nav tik svarīga indivīda seksuālā orientācija, ka tikai cilvēks būtu labs un kārtīgs Patriots. Šādai nostājai, protams, nevar piekrist. Pirmkārt, Pidarevičs nav nekāds Patriots, cita lieta, ka sorosiskie mediji gan cenšas viņu par tādu pataisīt, taču viņiem trūkst pārliecinošu argumentu, lai pamatotu šādu šī indivīda vērtējumu. Jā, pēc 2022.gada 24.februāra daudzi varturi kļuva stingrāki savā retorikā pret Krieviju, taču atcerēsimies, kādi viņi bija pirms šī datuma, un redzēsim gan jau, kādi viņi būs pēc t.s. Ukrainas krīzes atrisinājuma vienā vai otrā virzienā. Jāatceras, ka mūsu varturi jau paši praktiski neko nelemj, viņi lielākoties skatās ES un ASV līderiem mutē un atkārto to, ko šie viņiem pasaka priekšā… Tie savulaik noteica, vai mūsējiem jābrauc ir uz Maskavu svinēt 9.maiju, ko darīt ar okupekli, ar KF pilsoņiem…utt., u.tjp. Domāju, ka arī jaunais prezis pēc stāšanās amatā nebūs mazāk pretlatvisks un prokrievisks kā visi viņa priekšgājēji.
Otrkārt, prezidents nav tikai augstākā valsts amatpersona, viņš zināmā mērā pilda arī valsts un tautas simbola funkcijas. Un, ievēlot šai amatā pederastu, mēs ar viņa personību paužam arī to, kas mēs paši esam un kādas vērtības pārstāvam. Lai cik tas nebūtu nepatīkami, tomēr, kad paRašas varturi ironizē par Gejropu, viņu teiktajā ir gana daudz patiesības. Turklāt, Latvija šajā jomā nu ir nonākusi pirmrindniekos – nevienā kaut cik pasaulē pazīstamā valstī (visādus salu arhipelāgu vadoņus un Āfrikas džungļu cilšu virsaišus šoreiz atļaušos ignorēt) pederasts nav bijis Valsts vadoņa amatā. Ir bijuši daudzi geji un lezbietes - deputāti, mēri, ministri, arī premjeri, bet prezidenti tomēr nē. Arī ASV progresīvie demokrāti nav pagaidām mēģinājuši izvirzīt valsts pirmās personas amatam kādu netradicionāli orientētu īpatni, acīmredzot saprotot, ka tādam nav reālu izredžu tikt ievēlētam. Mēs nu varam lepoties, ka esam progresīvāki kā visi pārējie… Un man neviļus nāk prātā pirms padsmit gadiem radio dzirdēta smēķētājiem adresētā reklāma: “Viņiem nav naida pret tevi, viņiem riebjas tavs kaitīgais ieradums…”. Tā tas ir arī ar pederastiem, var jau būt, ka kā cilvēks dažs labs no viņiem nav nemaz tik slikts, taču, ja šis indivīds savu netikumu ne tikai neapkaro, bet vēl ar to publiski lepojas, tad skaidrs, ka viņš cieņu nepelna, kur nu vēl iespēju ieņemt Valsts pirmās un augstākās amatpersonas posteni.
Vēl kāds varbūt sāks piesaukt jaunāko laiku vēsturi un atgādināt, ka Kārlis Ulmanis arī bija pederasts. Te nu jāsaka, ka pārliecinošu pierādījumu šim faktam nav, ir gan daudzas aizdomas, ko par viņa attiecībām ar Munteru, Lūkinu un Rudumu savulaik izplatīja politiskie konkurenti un nelabvēļi, sākot ar nodevējiem sociķiem un beidzot ar Patriotiem pērkonkrustiešiem. Bet, kā saka ķīniešu sakāmvārds: “1000 zvirbuļi vēl nav zilonis, 1000 aizdomas vēl nav pierādījums”. Ticamāks man liekas fakts, ka K.Ulmanis nebija precējies jaunībā gūtās traumas dēļ, kuras rezultātā viņam bijušas traucētas reproduktīvās funkcijas un, kā divdomīgi jokoja viņa nedraugi, nebija vajadzības skūties, jo bārda nemaz neauga… Taču, lai gan pašam viņam ģimenes nebija, K.Ulmanis vienmēr uzsvēra ģimenes nozīmi tautas un valsts dzīvē, ne prātā viņam nenāca kā normu sludināt kaut kādas “netradicionālās attiecības” un “dažādu veidu ģimeņu modeļus”, kas visi esot vienlīdzīgi. Atkal kāds teiks – bet tie bija citi laiki, toreiz nekur pasaulē praktiski homoseksuālismu nesludināja par normālu parādību. Te nu nākas vien piekrist, un tieši tāpēc jākonstatē, ka toreiz pederasta (slēpta vai atklāta) ievēlēšana (vai pašiecelšana) prezidenta amatā nebija ne tuvu tik bīstama kā tagad, toreiz zilā mafija nebija izpletusi savus taustekļus pa visu pasauli un nemēģināja piespiest teju visu cilvēci savas piekoptās pretīgās perversijas uztvert kā dabiskas un leģitīmas. Tāpēc, lai nu kāds būtu bijis K.Ulmanis un cik daudzas smagas kļūdas savā politiskajā darbībā pieļāvis, tomēr apvainot viņu kā pretdabīgu seksuālu attiecību popularizētāju un legalizētāju nav nekāda pamata. Savukārt, Pidarēvičs, es domāju, darīs visu, kas viņa spēkos, lai gan Stambulas konvenciju ratificētu, gan “partnerattiecību likumu” pieņemtu, gan kriminalizētu homoseksuālisma kritiku.
Vai būs deputāti, kas viņam pretosies? Baidos, ka ne īpaši daudz. Cik man gadījās dzirdēt vēlēšanu debates, ne no t.s. nacionāļiem, ne tikumības sargiem – Šlesera&Co (kuru vienai deputātei, starp citu, par palīgu strādā pederasts M.Ruks) kā arguments Edika nepiemērotībai prezidenta amatam ne reizi neizskanēja viņa seksuālā orientācija; pamatā runāja par to, ka vienai partijai nedrīkstot būt gan premjera, gan prezidenta postenis, ka tas izraisīšot nestabilitāti koalīcijā…utt., u.tjp. Vai šādi iecietīgi un progresīvi (ne tikai no šā vārdā nosauktās partijas) deputātiņi iebildīs pret prezīša eiropeiskajām iniciatīvām? Nav nekāda pamata uz to cerēt. Un mūsu garīdzniecības pārstāvji? Luterāņu vadonis J.Vanags jau kā īstens advokāts izdomāja atrunu – Pidarēvičs esot teicis, ka viņam šobrīd nekādu attiecību neesot, tātad, varbūt savu grēcīgo netikumu jau ir atmetis, un, ja nu tomēr tā nav, ja viņš melo, tad tas ir viņa paša grēks Dieva priekšā, bet mēs nedrīkstot viņu nosodīt, mums viņam jāticot uz vārda. Savukārt, katoļu vadonis Stankevičs vispār klusē, un ko gan viņš var teikt, visiem tak zināma ir pašreizējā Romas pāvesta iecietīgā attieksme pret homīšīem, kā arī daudzie kriminālprocesi, kas ierosināti pret katoļu priesteriem par izvirtību piekopšanu ar bērniem… Tātad, arī viņi nebūs normālo attiecību aizstāvji un NEpederastu draugi.
Atliek vēl jautāt – un kā ar mūsu tautu? Dažs labs uzreiz visgudri sacīs: “Ja mums pašiem būtu tiesības vēlēt, nekad tāds cilvēciņš ievēlēts netiktu”. Atļaušos šo apgalvojumu apšaubīt. Mēs redzam, kāds augsts reitings joprojām ir mūsu tautas slepkavai (viens no maigākajiem apzīmējumiem, ko viņai var veltīt) Veročkai, kā cildināts tiek Vzjatlers, izteikta nožēla par Levita-Melita aiziešanu (“labs prezidents bija, velna Lapsa viņu noēda”), kā apjūsmota tiek ilgā Kariņa atrašanās premjera amatā. Izskanēs iebildes, ka tautu ir nozombējuši saziņas līdzekļi, un tā tas tiešām arī ir, 99%, ja ne vēl lielāks to skaits atrodas sorosītu rokās, bet kāds pamats domāt, ka tas pats nenotiktu prezidenta vēlēšanās, ja tajās arī piedalītos visa tauta? Noteikti bez problēmām iestāstītu (it īpaši plānprātīgajiem senioriem, kuru vēlme balsot ir apgriezti proporcionāla viņu spējai saprast Latvijā un pasaule notiekošo), ka tieši Pidarēvičs ir īstais un neaizstājamais kandidāts, par kuru ir jāatdod savu balsi. Cerēt, ka tauta pašorganizēsies un kaut ko sāks darīt pēc savas iniciatīvas, ir visai naivi. Jau otro gadu pēc kārtas nevar savākt 1/10 daļas vēlētāju parakstus ģimenes jēdziena definēšanai Satversmē, lai gan šim nolūkam nevajag pat dibenu pacelt no dīvāna, vien atvērt portālu latvija.lv un dažus datora taustiņus nospiest. Kā neticama leģenda izskan fakts, ka pirms padsmit gadiem ekstrēmisti esot apmētājuši praida dalībniekus ar mēsliem, tagad pat ar plakātu teju neviens viņiem neuzdrošinās iziet pretī… Un tad nu rodas jautājums – bet varbūt mēs nemaz neesam labāku prezi sev pelnījusi, varbūt tieši tādu mums arī vajag? Atbildi uz šo jautājumu lai katrs sev sniedz pats. Bet, kas attiecas uz indivīdu Pidarēviču, tad mans ieteikums būtu – ignorēsim šo personību! Neuzskatīsim viņu par mūsu prezidentu – nerakstīsim viņam vēstules (t.sk., arī lūgumus apžēlot sevi vai mūsu tuviniekus), neiesim uz pasākumiem, kur viņš piedalās, ja nejauši gadīsies viņam uzdurties, nespiedīsim viņam roku, bet griezīsim muguru. Protams, ideālais variants būtu masveidā rakstīt vēstules uz Prezidenta kanceleju ar aicinājumu perversiju piekopējam atteikties no sava amata, atstājot to kādam normālam cilvēkam. Bet, vai mūsu tauta būs uz to spējīga? Diezin vai, drošības iestādes tak var sākt uz tādiem šķībi skatīties, iekļaut kādā melnajā sarakstā…utt., utjp. Un tad nu atkal paliek atkārtot jau līdz nejēdzībai “nodrāzto” izteicienu par to, ka katrai tautai ir tādi vadoņi, kādus tā ir pelnījusi! Arī mūsu tauta šai ziņā nav nekāds izņēmums!
PAR PATRIOTISKU UN TIKUMISKU LATVIEŠU NĀCIJU
CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

04.06.2023. Aivars Gedroics
 

(no subject) @ 09:26 pm

[info]zivs:
cilvēks-nūtrija.
Cik zinu, ir tikai viena reize, kad esmu noģībis, pirms tām citām, ko rakstot atceros, bet, davai, paliekam pie vienas. Man apnicis par sevi runāt.
Vasaras nometnē, ekskursijā uz ūdeļu fermu, bērniem izdala trigerus "tikai nelieciet pirkstus klāt". Būru režģi ar tik sīkām acīm, ka tur labi ja pirksta galu var iebāzt.
Zvēri, pirmkārt, nav agresīvi, jo ir mīļi, un man ir reakcija, it sevišķi, ja pabrīdina. Tāds lohs nu neesmu.
Nākamo atceros pamošanos vietējā medmāsiņas kabinetā. Ūdele stabili bija uz speed. Nevar taču būt ātrāka par pilnas gatavības bērnu, atskriet pusmetru no kakta, pirms spēju atraut prom pirkstu. Esot bijis cirtiens cauri visam, kaulā. Par kaulu piedzejoju, bet no māsiņas sapratu, ka miesai izcirta cauri pilnībā. Nūtrijas, man šķiet, ne ūdeles. Varbūt rododanderi, ta hui.

/Gus Gus. Why? song spotify radio/
 

June 3rd, 2023

(no subject) @ 10:04 am

[info]zivs:
Meklēju Javas salu, un kad atver google maps, tā vienmēr ir "bērnības trauma". Noteikti jāuzliek kaut kur cilvēciņš.
Kas varētu būt Kokosu salās redzams, ja vien uzraksts?Tur ir pieklājīgas mājas (bungalo), ceļi. Savrup dzīvojoša, sakopta vieta. Vienbrīd turpinājās ar svaigas mūrnieku javas ceļiem.Tie, domājams, ir vietēji ieži, jūras saskaloti. Bija pat ātruma ierobežojums, pirms dabīgās javas. Mazā mazā saliņā, kur tūristu, par laimi, laikam pat nav.
Bet viņi rūpējas, kaut šķiet nereāli izgrābt tos kilometrus ceļa, un tikai līdz nākamai reizei.Vai varbūt viņi naudu, kas krājas uz zemes, tajos maisos ievāc?
 

June 1st, 2023

(no subject) @ 11:41 pm

[info]zivs:
Sanāk, ka mapatam šīs vēlēšanas bija reāls kiberuzbrukums smadzenēm.
Tātad, ko lai dara, ja vien neaizžmiedz acis un neaiziet aiz stropiem elpot dūmekli, līdz kognitīvā sistēma norubās?

1-ais. Lai mazāk runājam, strīpojam. Rinkēvičs out.
2-ā. Ir sieviete. Tikpat īss stāsts.
3-ais. Pelēks zirdziņš, ar faniem – Šleseru un Saeimā iekļuvušu не по латышски urlu.


Kā izvēlēties kuru ekstremitāti atdot. Nu tad laikam trešo, vismaz nav gejs vai sieviete.
 

(no subject) @ 11:20 pm

[info]zivs:
Par vārdu skanējumiem, fonētiski un (manā prātā) konotācijās. Apskatot tikai pāris jocīgos vārdus, un neizvēršoties, jo pamodos no nomiedža, bet jāskalda tālāk.

Vīrs – čo za hūnija? Kas tas vispār bija, ko tikko dzirdēju?
Sieva – tikpat briesmīgi, kaut ir viens cilvēks, kam teicu, ka man negrieztu ausīs, ja es viņu tā varētu saukt. Tas ir unikāls, nesaprotams izņēmums;
Vīrietis, sieviete – neatveram pat apskatīt, izmetam;
Муж – glābties, slēpties;
Жена – vairāk konotācija, fonētiski ciešami;
Мужчина, Женщина – nu so so, bet abiem ir matainas olas, aiz kurām pagrābt;
Husband – atkal hūnija. Cik ilgi un cik cilvēki, kādos stāvokļos to domāja? Šķiet, tur drīzāk ir jābūt 5 gadu atturībā, nevis normālā, bet tādā, kad katra diena ir reāls pārbaudījums, nesasist visu pa ceļam. Respect. Viņiem galu galā ir bijis Šekspīrs;
Wife – so so, drīzāk konotācija;
Woman – fonētiski kā Jim Morrison ar bārdu;
Man – neapskatīts.
Kā viņi izturās un uztver cilvēkus, ja ar šādiem vārdiem apzīmē?

Vienīgie, kam skan sexy, ko zinu, ir franči.
Femme – mmm. Garus matus femmei var ķemmēt, ilgi, lēnām ķemmēt;
Homme – noslēpumains. Mapatam Francijā acis izdegtu, bet par viņa dilemu varbūt nākamreiz.

Viss pārstrīpots, jo aizmirsu par igauņiem. Bijām izbraucienā uz Saaremā, un mazā veikaliņā skaidroju, ka sieviete nevienā valodā neizklausās tik skaisti. Tajā klusajā veikaliņā, ar karstas vasaras plaukstas nospiedumu uz stikla vitrīnas atstāju to, ko jebkad biju gribējis pateikt igauņiem. Kundzītes neko. Izgāju ārā. Tikai LV, šaurā lokā to saprot.
Pa paradumam, kā mājās LV, kad nomaldījies lielveikalā, saukt, saliekot plaukstas tūtiņā "naai-steee!". Atskrien steigšus pēc laika, saklausījusi, noklusina, "ko tu dari? iedomājies, tu pa visu veikalu sauc "siee-viee-tee!". Ouch, neiedomājos.
Un naiste vispār ir locījumā, ne nominatīvā. Femme konkurē.
 

baurs