Gilberts Greipsss

Draugi

24.8.16 16:15 - [info]zirka

nav man nekā laba sakāma. cerams, vakarā pēc "melnās spermas" būs

23.8.16 11:48 - [info]konstruktors - ***

Vīra Materiāls taps.

23.8.16 11:11 - [info]zirka

pierakstījos uz bezmaksas pirmo nodarbību vinyasā, vismaz viens bezpriģels manā dzīvē jāizbeidz un tad - one thing at a time - sākšu kārtot pārējos.
galu galā, ir laiks atmest naivās cerības uz āra badmintonu, peldēm tumšos ūdeņos un airulaivām. ir taču rudens.

22.8.16 17:34 - [info]zirka - drusku pamainīju frendlisti

nekā personīga, beibes, jūs esat foršas un tā ir tikai mana cibas lenta
Tags:

20.8.16 11:01 - [info]zirka - iesakiet serikus

serikomaniaki, sakiet, lūdzami: ja man patika stranger things un gribas uzreiz kaut ko līdzīgu, sakāt, man jāskatās "wayward pines"?
ikurāt užasķikus negribu, bet patīk viegla baisma un scifīga mistika fonā un forši izstāstīts stāsts, glīta montāža un tā. komēdijas vairs negribas, prasās novembri. ja nu vienīgi tāds humors kā fargo, tāds klātesošs, bet drusku skumjš un nepašmērķīgs
Tags:

20.8.16 10:56 - [info]zirka

kopš šķirojam atkritumus (stikla un plastmasas taru), pēc iznesamā taras maisa var ļoti ērti novērot un novērtēt savus alkohola lietošanas paradumus
Tags:

19.8.16 18:48 - [info]konstruktors - ***

Mani īslaicīgās skaidrības novērojumi: 
1. Man ļoti tīk spēja sekot vēlmēm, piemēram -  nepīpēt. Nepīpēju. Ļoti viegli. Citiem nesanāk, tas smieklīgi. 
2. Antidepresantu ietekme ir mērā līdzīga apreibinošu vielu nelietošanai, katrā variantā jūties kā dārzenis, jo nešūpo savu seratonina līmeni, komunikācija arī top atsvešināta. Ir atšķirības - par tām vēlāk. Varbūt.
3. Runājot par saziņu un sapratni (jauna tēma manā mentālajā karuselī), vientulība ir neatliekama skaidrības sastāvdaļa. Vairums šķiet iegrimuši reibumā, darbā, klaiņošanā vai kādā citā dzīves piepildījuma meklējuma centienā. Es ar to pašlaik nespēju saprasties. Es tā nejūtos, negrasos pielāgoties. Pielāgošanās būtu apreibinoša. 
4. ???? 
5. Profit  p.s. C/D1 kategorija uz plastikāta gabala ar manu vārdu nav vairs aiz kalniem, Latvijā kalnu nav.

Dziema skan

19.8.16 12:33 - [info]zirka - norakstīts

no zhoras komentāra martcorem, lai nepazūd:

Nevar ielīst aliņā dziļāk par savas aliņas dziļumu. Un aliņa sev ir katrs pats. Nekādās ārējās aliņas nelīdzēs, visas aliņas vienreiz aizbirs. Un tad tad paliksi viens uz ceļa bez nevienas aliņas, tikai ar to tur aliņu sevī. Bet ja tevī nebūs šīs iekšējās aliņas, vai tā nebūs pietiekoši dziļa, lai būtu silta, vot, tad sāksies sūdi, un atkal būs jābrēc pa visu pasauli, ka diskriminē, baigi salst dodiet mums aliņas (kuras vienalga atkal kaut kad sabruks)

It kā ielīšana tādā iekšējā aliņā baigi norobežotu no pasaules. No sabiedriskās panikas varbūt arī norobežo, bet pasaulei pietuvina. Jo dziļāk tu ielien savā aliņā, jo tuvāk esi tam pamatam no kura visa pasaule dzīvo un uz kā balstās, un tādējādi iepazīsti šo pasauli daudz vairāk un esi saprotošāks pret jebkuru dzīvu radību nekā tie, kuri visu dzīvi skraida visiem nejēgā palīdzēdami un beigās arī ne sūda nepalīdz, jo nemaz nezin kas patiesībā ir cilvēks un kā viņš uzbūvēts. Tāda nejēdzīga palīdzēšana sataisa tikai vēl lielākus sūdus.

18.8.16 10:14 - [info]zirka

Tags: ,

17.8.16 08:58 - [info]zirka

visu laiku jūtos saīgusi, brīžiem pārmaiņas pēc arī dusmīga
Tags:

17.8.16 01:15 - [info]konstruktors - ***

Man patīk tie kadri no filmām, kad pēkšņi ar Morganu Frīmenu esi baltā tukša telpā pilnīgā klusumā. Tāda patīkama sajūta pēc visa tā hārdkora, kas, parasti, ir noticis, tik problēma tāda, ka neesmu šajā telpā at M. Frīmena kungu, bet gan ar jobanu konveijeri, kurš tā arī nekad nepabeidzas - stundām, dienām, nedēļām. Citu palīdzība arī nepalīdz. Ienīstu. Esmu pabeidzis, bet zinu, ka kaut kas vēl tur nebūs. Bļeģ, iemācos es to pacietību.

17.8.16 00:31 - [info]zirka

es tagad esmu sieviete halātā, a halāts, tas tak ir mūsdienu aube
Tags:

16.8.16 23:20 - [info]zirka

ak, stranger things, man rītdien vispār uz darbu, bet vēl 5 sērijas!
Tags:

16.8.16 20:56 - [info]konstruktors - ***

"Sazniāties mēs varam Esperanto, bet mēs nobeigsimies no tā. Mums nav vajadzīga saziņa, mums ir vajadzīga saprašana. Saprasties mēs varam, būtībā, bez valodas." /Normunds Rutkis/

16.8.16 13:55 - [info]zirka

bet kad jūs zinātu, cik skaisti mākoņi bija vakar vēlu vakarā, no alūksnes uz pleskavas šoseju braucot, un cik vispār latvijas pierobeža bija skaista, pēc krievijas pāķiem iebraucot. stabiņi līkumotā ceļa malā spīdinājās kā baltie zalkši pēc negaisa, virs pakalniem vakara debesīs tumsa zilpelēki mākoņu pūķi

ja man tomēr būtu jādzīvo krievijā, es izvēlētos apdzīvoto vietu ar nosaukumu Дно, lai gan tur nebiju, redzēju tikai norādes
Tags:

15.8.16 09:49 - [info]konstruktors - ***

And now something completaly different:

Es atkal dzeļu, esmu uzvilkts, bet nē, nepaturu to visu sevī. Laižu ārā ar uzviju. Būs jauns vīra materiāls.

Šodien sapratu, ka nav vairs trīru drēbju, nācās saposties. Saposos.

14.8.16 21:31 - [info]konstruktors - ***

Skaidrība tiešām dolbī vairāk par neskaidrību. Visas tās atkarību izraisošās dziņas manu prātu piesārņo vairāk nekā viens aliņš. Gan jau parīt to vairs nemanīšu. Jātiek galā ar C kategoriju.

14.8.16 18:41 - [info]zirka - īsziņas no novgorodas

atbraucām lieliski, visu ceļu šurp smējāmies, dzērām alu, bija viegli un forši. māsīca pie vīra izgājusi, bija patiešām skaistas, slāviski elegantas kāzas, esmu par viņu no tiesas laimīga. pati arī biju psc cik smuka, mamma hvz kāpēc, bet bija mums abām saorganizējusi vizāžisti, lūpeni gan liku savu.
papirosus neatradu un īpaši arī nemeklēju, toties atradās mājās wi-fi. radi ir forši, bet nogurdinoši. trīs dienas dzeram, nereibst tikpat kā nemaz, toties j. reibst kā traks, pirmoreiz krievijā.
ak jā, beidzot izdarīju novēlotu, bet drosmīgu soli. pirmajā pieturpunktā, izkāpusi no mašīnas, tēva klātbūtnē aizsmēķēju par spīti mammas protestiem. cik var ākstīties, es smēķēju deviņarpus gadus un viņš to ļoti labi zina. esam pālī pāris reižu sapīpējuši un es tiešām negribēju visu ceļojumu pavadīt slapstoties. un nekas. viss solīdi, ejam kopā sapīpēt, kad viņš iedzer.
un mamma... es biju aizmirsusi, kā viņa ārzemēs atmet visas savas kaitinošās īpašības, viņa ir superīgs ceļabiedrs.
izstaigājām novgorodu, lieliski prospekti pastaigām, sevišķi naktī kopā ar vecākiem un ķoķu svetu pēc kāzu banketa.
tā kaut kā.

ā, un ķoķa sveta man uzdāvināja flīsīgu mīkstu halātu ļeoparģikā, varēšu mājās iet ārā pīpēt kā riktīga matrona, tāpat kā mūsu kaimiņiene no chimeras paģika, kura visu dzīvi pavada rozā halātā
Tags: ,

14.8.16 17:35 - [info]konstruktors - ***

Man nav ko teikt. Viss mani kairina, nereaģēšu.

14.8.16 11:55 - [info]konstruktors - ***

Skaidrs prāts smērē vairāk nekā apreibis prāts. Pie tā atkal jāpierod.
Powered by Sviesta Ciba