Gilberts Greipsss

Draugi

10.10.15 09:33 - [info]kz - ***

Nocērt man kājas,
Nosauc mani par upuri.

9.10.15 21:58 - [info]kz - ***

Nejūtu neko.
Ja justu, nezinu vai būtu spējīgs just to, ko es gribu sajust.

Pagaidām labāk ir nejust.

9.10.15 14:55 - [info]kz - ***

When my mind is uncertain, my body decides.

Jaunākais The Front Bottoms albums kaut kā pavelk.

No sevis izspiest darbības pagaidām ir diezgan pagrūti. Dziesmas nerakstās, inženierija nenotiek, velosipēdi nelabojās un nauda nepelnās. Es tiešām nevaru aptvert kur lai meklēju nākamo sabiedrību no kuras būšu spējīgs kaut ko iemācīties. Šī nebija tā sliktākā, taču peļņas un kopējās virzības vīzijas ir diezgan nepatīkamas. Vēl kādu laiku te uzturēšos, taču tikai ļoti kontrolētos gadījumos. No garāžas arī būs jāatvadās finansiālu un garīgas stabilitātes apsvērumu deļ, kamēr nesavākšu sevi un nespēšu patstāvīgi radīt ienākumus.

Varētu izbraukt no valsts uz kādu laiku. Varētu paceļot ar velosipēdu kādu laiku. Varētu pārdot sev visu piederošo huiņu. Varētu beidzot sapelnīt savai fūrei. Varētu mēnesi padzīvot mežā vai Valmierā. Varētu uzcept kādu grupu. Varētu atrast savu nākamo vienīgo. Varētu noskūt savu seju un savākties. Varētu, varētu, varētu..

Un tad paliek jautājumi no cita skatu punkta:
Ko es gribu? Viņu.
Kas man interesē? Viņa.
Kas man patīk? Viņa.
Ko es navaru dabūt? You guessed it. Viņu. Pretty sad isn't it.

Ko man tagad darīt? Plāni, realitāte, vēlmes un iespējas pilnīgi nesakrīt. Es varu degradēt viņas vērtību savās acīs, lai arī cik tas sarežģīti nebūtu, bet to es negribu - mīlestība tomēr. Es varu iegrimt hedonistikā aizmirstības ciklā, tas ir vienkārši, bet to labāk nedarīšu. Es varu identificēt sevi ar pasauli, kur mana realitāte nekad ar šīm problēmām(viņu) nesaskarsies, bet tad man jāpazaudē ļoti daudz no sevis. Es varu atrast kādu citu un apspiest šīs emocijas, līdz šim nav bijis tas labākais plāns. Vai arī galu, galā nonākt pie slēdziena, ka problēma nav apstākļos - problēma ir manī. Manas pārdomīgās, seklās, samaisīās smadzenes nav spējīgas būt ar kādu kopā un nedomāt par Ričarda Dawkinsa teorijām atbilstošiem plāniem, kas sniedzas gadiem tālā nākotnē. Nav spējīgas būt tagadnē un vēl mazāk būt tagadnē, kad esmu viens.

Pēdējos gados esmu iemācījies just, iemācījies nedzīvot pārlieku lielā noteiktībā un pat iemācījies komunicēt ar cilvēkiem, taču tagadnes sasniegšana man jau labu laiku ir tikai nākotnes Krišjāņa problēma. Pgaidām spējū būt tur tikai uz sekundi sevi piespiežot vai diezgan ļoti apreibinoties. Apreibināties vairs neapreibināšos, ja neskaita savu tabletīšu kursu, bet sevi turpināšu spiest.

9.10.15 11:45 - [info]kz - ***

Jā, esmu augstprātīgs, bet bez tevis es to nebūtu paveicis. Kādam taču ir jārada atskaites sistēma. Manas autoritātes ir apreibušas, mans prāts ir aizmidzis, skaties miglains un plāni joprojām tukši. Šķiet, ka pienācis laiks sarakstīt kādu dziesmu. Uz to esmu pašlaik spējīgs. Vēl jāpārprogrammē savs anxiety par reālām darbībām, jāprot tas ātrāk identificēt. Man jādara vairākas lietas vienlaicīgi. Man jārada vide, kur es to varētu paveikt.

Ir diezgan dīvaini apjaust, ka tas, ko tu uztvēri par savām domām pēdējos gadus desmit, vienpadsmit, citu acīs ir definējams kā garīgs traucējums. Es neesmu es. Es neesmu nekas. Es esmu palaidis ļoti daudz garām. Es nebūšu tas, kas es tagad esmu. Krišjānis ir miris, lai dzīvo Krišjānis.

9.10.15 10:01 - [info]zirka

sapnī sāku dziedāt korī, sanāca ļoti labi
Tags:

7.10.15 19:21 - [info]kz - ***

Me on Drugs: Part I

Tā nu ir sanācis, ka vairs neesmu spējīgs pats kontrolēt sava prāta darbības. Pie tā mani ir novedušas atiecības, mīlestība, iemīlēšanās, darbs un nāves. Galu, galā manas smadzenes svārstās kā vecmāmiņas pulkstenis. Tas nebija mans plāns, nebūt ne. Man būtībā pēdējo mēnesi ir 3 funkcijas: ballēties/apreibināties/izvairīties, pārvietoties nedomājot vai depresīvi sagrūt. Tik bieži sāku dzert alu un pīpēt gan tabaku, gan zaļo, ko sapratu, ka labāk man šo laiku būtu pavadīt lietojot kaut ko, kas arī varbūtēji varētu manai nestabilitātei palīdzēt. Izlēmu atgriezties straight edžā, bet skaidri apzinājos, ka to nespēju, jo sagrūtu stundas vai pat pusstundas laikā, ja nekustētos. Tāpēc - antidepresanti. Izklausās vāji - jā zinu, bet vismaz pēdējās 3 dienas nejūtos kā pēdējais uz pasaules izdirstais sūds. Jūtos kā bērns, kam sekss vēl nav smadzenes izskalojis. Negribu pīpēt, negribu seksu. Esmu atkal spējīgs strādāt, bet šodien es izvēlējos gulēt.

Kāds ir plāns? - Jautājums uz kuru īsti nespēju atbildēt. Pirmais kas nāk prātā - piepildīt ieielgušo bērnības sapni par dzīvi busiņā. Februārī jāatvadās no šīm mājām, tāpēc ir par to jādomā. Man nav māju sajūta manās mājās bijusi gadus 9, pie tā vajadzētu piestrādāt.

7.10.15 17:44 - [info]kz - ***

Cik lieliski ir pilnīgi visu dienu nogulēt gultā ,jo nāk miegs un nejust par to ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus.

***

Esmu varenākais telpā, kas idiotu pilna.
Mani instinkti gudrāki par prātu paša.
Tik seksīgs, ka spogulī skatīties kauns.
Tevi tas neinteresē. Laimīgs un Ļauns.

6.10.15 11:06 - [info]zirka

visu pagatavojusī un zinošā ciba, kur jūs pēdējoreiz esat redzējuši tirgojam citronzāli? gūgle saka, ka stokmanī esot, bet gribētos apgādāties ar rezerves variantiem, ja nu stokmanī nav
Tags:

6.10.15 08:26 - [info]kz - ***

Vai man būtu jājūtās slikti par to, ka es jūtos labi? Tā nedomāju. Tā kā - viss ir kārtībā. Vakardiena bija ļoti jautra - nu vismaz man. Smieklīgākais, protams, bija pasākums, pasēdēšana dzīvoklī ar makaroniem ar "Mana bijusī draudzene ir kopā ar manu draugu" tematiku. Kur pa priekšu viņa izspieda šo informāciju ar lieliem pārdzīvojumiem, tad smējāmies, tad gatavojām makaronus un arī uzaicinājām izteikt to pašu informāciju viņam sakot, ka viņā tomēr nespēja izteikt šo informāciju. Nu tā - lai lielāka spriedze. Nu man vakars bija kā ļoti skaista izrāde. Daudz smējos, daudz nekorektus jautājumus bija iespēja uzdot.

p.s. brīdī, kad izlemju, ka vairs nedzeršu, braucot mājās liek pūšt trubiņā - tā ir laba zīme.

5.10.15 15:21 - [info]kz - ***

Kārlis vakar parādīja šo: https://www.youtube.com/watch?v=-c3X91Ld-GU

So Groovy Now. Tāds flows.

5.10.15 14:51 - [info]kz - ***

Well that was simple. Aizspriedumainība ir mans ahileja papēdis, bet, kad to pamanu, tad arī to papēdi amputēju.

5.10.15 09:23 - [info]kz - ***

Skan: https://www.youtube.com/watch?v=D3iovOkAFA8

Man ir problēmas. Man tiešām ir problēmas un ļoti ilgi esmu tās apgājis/ignorējis/apspiedis. Kopš kādiem gadiem 17. Varbūt tāpēc man neiet tik lielisski kā gribētos. Viss ir slikti. Atkal parādās I hate myself and I want to die sajūta. Kaut kas jālabo, kaut kas jāmaina - šoreiz tas esmu es pats. Nedomāt ir viens variants, taču tā es darbu nepaveikšu. Man ir jādomā, man ir jādara, taču mans ķermenis un prāts pašlaik nav uz to spējīgi. Neesmu viens vesels un patiesi sakot neesmu jau bijis tāds gadus septiņus.

4.10.15 13:13 - [info]kz - ***

Skan šis: https://www.youtube.com/watch?v=9X_o_BAUJ-c

4.10.15 11:40 - [info]kz - ***

Tā mēs katrs kačāsim savu varenību līdz brīdim, kad sasniegsim patiesu vientulību. Dzīvosim savos un citu stāstos, nevis lineārā laikā. Laiks neapstājas, bet mēs to sakapājam fragmentos, stāstos. Tā notiek, kad tā zemeslode griežas. Katru dienu kasīsimies viens ar otru internetā vai dzīvē, taču katru vakaru visi mīlīgi ierušinamies katrs savās sedziņās, guļammaisos, jo rītdiena jau būs cits stāsts. Cits fragments. Spiedīsim sevi līdz brīdim, kad prāts spēs domāt tikai vienu domu - komforts. Mūsu ķermeņi tam piekritīs. Bet ja paspiedīsi vēl, panāksi, ka tavs ķērmenis un prāts ne būt nav vienuviet un tad mēs dzīvosim jau divas konfliktējošas dzīves vienlaicīgi. Miers pazudīs, iekšēji un ārēji, mīlestība izplienēs, fokuss būš maldinošs, komunikācija būs tikai vienā virzienā, bet ar apņēmību visu vēl joprojām sasķelsi, it īpaši sevi, bet savu darbu paveiksi. Tu esi viss, bet esi sašķelts. Tava varenība.

2.10.15 10:59 - [info]zirka - īsumā

cik kodolīgi: http://klab.lv/community/pajautaa/9815606.html
Tags:

2.10.15 09:45 - [info]zirka

vakarnakt kādos vienpadsmitos grāvja mežā bija novērojams itin krāšņs salūts, [info]pashizgaazeejs ziņoja jau agrākā vakarā, ka purvciemā ūnijas ielas apkaimē arī bijis. tas senioru dienai par godu, nezināt?
Tags: ,

1.10.15 11:28 - [info]kz - ***

I hate myself and I want to die sajūta.

30.9.15 23:27 - [info]kz - ***

I need to fix myself and learn how to do it quickly.

Šodien jūtos reāli tizli. Gaidīšanas rezultātā esmu sagaidījis, taču aizmirsis, ka mana dzīve turpinās uz priekšu un kaut kas ar to ir jādara, jo es neesmu citu cilvēku dzīve, esmu sava and that kinda sucks. Es laikam gribētu būt nenozīmīgāks, taču tur izvēles man vairs nav. Viss ir labi, viss ir brīnišķīgi, bet tā tas nebūs, ja kaut ko savas nedarīšu reālās situācijas uzlabošanā.

"This is how I work!"

30.9.15 20:18 - [info]zirka - mēs braucam uz elli ar bungām un taurēm

"Mēs braucam uz elli ar bungām un taurēm, par šo pasauli mums nospļauties, mēs varam iztikt bez tās ar visu, kas tajā un riņķī ap to. Ar visiem tās cilvēkiem, ar vīriešiem un sievietēm, ar visu ellišķīgo salašņu baru, paļauties nevar ne uz vienu. Ja es būtu putniņš mazs, ņemtu mēslu čupiņu, atpakaļ to aizspertu un tad projām lidotu. Ja es būtu zirgs, suns, kaķis, tad nevar darīt neko labāku kā ļaut, lai tavi sūdi nokrīt uz zemes, un pēc iespējas ātrāk laisties prom.
Šajā pasaulē nenotiek nekas, man negribas piedzerties atkal, to jau es varētu, plītēt, plītēt un plītēt, un tad tie ellišķīgie mēsli tomēr atkal sākas no sākuma. Mīļais Dievs ir radījis zemi, un lai viens melnsvārcis man pasaka, priekš kam. Tomēr viņš ir uzradījis to vēl labāku, nekā zināms melnsvārčiem, viņš ir mums atļāvis uzčurāt visai burvībai un iedevis divas rokas un striķi piedevām, un prom tos mēslus, to mēs varam, tad ellišķīgie sūdi būs beigušies, patīkami pavadiet laiku, mana svētība, mēs braucam uz elli ar bungām un taurēm."
Alfrēds Dēblīns "Berlīne. Aleksandra laukums"

30.9.15 09:47 - [info]zirka

neesmu smēķējusi 10 dienas, joprojām nevelk atsākt. pagaidām mans rekords
kas, pie velna, notiek, es taču pat nevaru iedomāties sevi kā nesmēķētāju
Tags:
Powered by Sviesta Ciba