Gilberts Greipsss

Draugi

25.7.14 10:12 - [info]zirka - zirka pievēršas sportam

nosacītajā volejbolā esmu vēl tizlāka nekā nosacītajā badmintonā, bail pat domāt, kas šodien mani gaida ķīšezerā nosacītajā sērfingā
(apskatījos kuponā, ka tas ir tāds sērfings ar airi. tagad bail domāt, kas sagaida airi)

23.7.14 19:33 - [info]zirka - no stacijas uz māju

puslitrs mellenīšu, kāda aizķērusies zemenīte, kāda pusžuvusi avene un bezgaršīga korinte

21.7.14 09:23 - [info]zirka

beidzot noskatījos the grand budapest hotel, man ļoti patika, bet ne līdz galam
Tags:

15.7.14 11:06 - [info]kz - ***

Laikam esmu tā pārstrādājies un joprojām cenšos tik ļoti darīt, ka nesanāk brīdis atslodzei un esmu nepārtrauktā emocionālās amplitūdas augšgalā. Nepārtraukti uzdodu sev jautājumus, kur es esmu, ko es te daru un ne uz vienu no šiem jautājumiem nespēju atbildēt. Ļoti pietrūkst dāma. Cerams satikšu viņu pēc nedēļas. Man ir jāatpūšas, to es nemāku. Strādāju autonomi un sevi neapzinos.

Es vairs nejūtu gandarījumu par padarīto, bez atpūtas es arī to nesajutīšu. Pilnīgi 0 emocijas, taču viena emocija ir - es neesmu priecīgs.

Jāatrisina problēmas, jāpastrādā vēl šajā zombija stadijā kādu laiciņu un tad es cerams mācēšu atpūsties ar dāmu iekš tā Flaff festa.

14.7.14 21:54 - [info]zirka

spēlējot meža vidū badmintonu, ļoti smieklīgi iegāzos bedrē. neticat - paprasiet [info]chimerai

14.7.14 10:05 - [info]kz - ***

Ēku, kurā strādāju, ļoti bieži nāk bildēt dažnedažādi tūristi. Tajā brīdī, kad tie bildē,es mēdzu pieiet pie loga un aplūkot arī viņus kā apskates objektu. Tikko to darīja arī aziātu koris, es piegāju pie loga tos aplūkot, bija smieklīgi; tad es sapratu, ka rokās turu svaigi no 3d printera izvilktu platmasas gabalu, kuram es ar papīra nazi griežu nost balstus. Sajutu tādu dīvainu kopības sajūtu ar šiem aziātu bērniem.

13.7.14 21:42 - [info]zirka

pazaudēta tā vasara, kurā nav dabūts kārtīgs negaiss līdz pēdējai vīlītei

13.7.14 18:08 - [info]kz - ***

Man pēdējos gadus būtībā datorspēles nepatīk, bet brīdī, kad dāma miskastēs atrod un manā rīcībā nodod Logitech stūrīti ar force feedback, pinlīgi gribas uzinstalēt windows un kapāt simulātorspēles diendienā.

13.7.14 11:47 - [info]kz - ***

Vakar, šodien vispār nevaru vairs pakustēt, šķiet, ka esmu sevi mazliet par daudz izkačājis pagājušās nedēļas ietvaros. Gribas joprojām tik daudz izdarīt, bet spēka nemaz..

Jāpamēģina atpūsties..
Powered by Sviesta Ciba