GeRMs žurnāls

Recent Entries

You are viewing the most recent 10 entries.

21st December 2009

8:36pm: Solarijs pirms permanentaa makeup
Gribeju pajautat, lieta tada ka masa rit iet taisit permanento makeup, bet pirms velejas aiziet uz solariju. Jautajums vai to drikst darit, jo zinams ka pec makeup uzliksanas tam to nedrikst darit 2 nedelas.

28th June 2008

9:05pm: Latvijas vietas
Gribeju pajautat, lai iesakat kadu jauku vietu ~100km radiusa no Rigas kur varetu aizbraukt ar gimeni un suni atpusties. Butu velams kadu smuku dabas nosturi .

Paldies

26th October 2005

7:46pm: Suņiem ir daudz vairāk draugu, jo tie virina savu asti nevis muti.

21st May 2005

3:28pm: My dreams are a cruel joke. They taunt me. Even in my dreams I'm an idiot who knows he's about to wake up to reality.

23rd December 2004

10:31am: Jautājums
Vai HTTPS un SSL lapas brute frocerim ir iespējams pielikt proxy supportu? Ja kāds zinātājs zin atblidi, lai iepļurina komentāros.

12th November 2004

9:13pm: Sieviete ir dieviete. Dieviete nav cilvēks. Tātad sieviete nav cilvēks.

6th November 2004

3:37pm: Mushroom;Mushroom;Mushroom
hehe; šitais man likās jautrs

http://www.badgerbadgerbadger.com/

25th September 2004

3:53pm: Kā mēs vispār kaut ko zinām?
Ja jūs iedziļinieties šajā jautājumā, tad noskaidrojat, ka jūsu apziņas saturs ir vienīgais, par ko jūs varat būt pārliecināti. Par visu, par ko jūs esat pārliecināti: par sauli,mēnesi, zavaigznēm; par māju un vietu, kurā dzīvojat, par vēsturi,zinātni, citiem cilvēkiem, par to kāda ir ūdens formula, un beidzot par jūsu ķermeni- tas viss bāzējas jūsu pārdzīvojumos, jutekliskajā uztverē. Parasti mēs nešaubāmies par grīdu zem kājām, koku aiz loga, par personīgajiem zobiem: mums mānīgi šķiet, ka šīs lietas mums ir dotas neapstiprināti. Bet no kurnienes jūs zināt, ka šīs lietas eksistē reāli? Ja jūs apgalvosiet, ka ārējai fiziskai pasaulei jāeksistē, jo citād jūs neredzētu mājas, cilvēkus, zvaigznes, kas atspoguļo un sūta giasmu uz jūsu acs tīkleni, tad pretjautājums būs: No kurienes jūs to visu zināt, jo jo visi jūsu apgalvojumi ir tikai vēl viens paziņojums par ārējās pasaules esamību, bāzējoties tikai jūsu jutekliskajā uztverē. Bet ja jūs varat bāzēties uz šīm specifiskajām jutekliskajām liecībām par jūsu redzes objektu esamību tikai atsaucoties uz jūsu apziņu, kas liecina par ārējās pasaules esamību, tad tas ir loģisko pierādījumu apburtais loks: to pašu jūs pierādiet ar to pašu.

22nd September 2004

3:55pm: Citplanētieši neeksistē, tomēr ja tiem tic, var kļūt psihiski slims un dabūt invaliditātes grupu un pensiju; tātad tas, kas neeksistē, var kļūt par materiālas eksistences pamatu.

18th September 2004

11:09pm: Jo vairāk mēs esam auksti, aprēķina pilni, uzmanīgi, jo mazāk tiekam pakļauti apsmieklam. Egoisms varbūt ir pretīgs, bet ne smieklīgs, jo tas ir pārlieku prātīgs. Un tomēr ir cilvēki, kuri sevi mīl ar tādu maigumu, ir pārsteigti par savu ģēniju ar tādu sajūsmu, domā par savu labklājību ar tādu mīlestību, par nesniedzamajām baudām ar tādu līdzjūtību, ka viņos viņos egoisms ir tikpat smieklīgs, cik entuziasmā un uztveres spilgtumā.
Powered by Sviesta Ciba