HERE I AM [entries|archive|friends|userinfo]
katii

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[17. Okt 2014|21:51]
it would be nice to die. if I wasn't hurt by that or anybody else.
Linkir doma

[7. Feb 2014|14:49]
Tjerī are bad days but then there are days that are worse...
Linkir doma

[24. Feb 2010|00:22]
Rafam uz Ziemassvētkiem nopirku disku komplektu un smaržas. bija sarunāts, ka dāvināsim kaut ko maziņu un pēc tam kaut ko lielāku uz karaļiem 6. janvārī.
24. 12 man bij BRĪVDIENA. braucām vakariņās uz Teldi. tās šoreiz bija uz terases kopā ar brāļa ģimeni un māsu un viņas boyfrendu.

man tomēr tur nebija nekādas Ziemassvētku noskaņas. pārāk liels troknis un bardaks. bez eglītes, bez svecītēm, bez Ziemassvētku dziesmām, lai gan Rafa paņēma datoru, kur mums bija Ziemassvētku dziemas. Andreai nepatika, jo bija angļu valodā, tā ka šī mēģināja uzlikt radio. būtībā viens liels bardaks. šikajiem bijām nopirkuši dāvans un tas savukārt nepatika Rafas brālim., kas man, protams, leikas liela tonteria. nu, bet mājās, ierodoties zem eglītes bija dāvanas. un tad atcerējos, ka, man esot mašīnā Rafa aizbildinājās, ka kaut ko ir aizmirsis un skrēja atpakaļ uz māju...

es savukārt vēlāk uzliku dāvanu uz spilvena.
saņēmu Vējiem līdzi un Ingrīdas Bergmanes DVD disku, Versace smaržas Cristal un Dena Brouna EL simbolo perdido.
beigās palikām mājas, kaut aŗi man 25.tais bija brīvdiena. negribējās fiestu.

Uz Jaungadu arī braucām uz Teldi, taču pie brāļa ģimenes. tur bija mazliet vairāk cilvēku, taču nekā interesanta. paēdām, kas man likās nepavisam ne svētku ēdiens - zivju zupa un vēl kaut kas ar zivīm. un nolēmām, ka uz 12:00 brauksim uz Las Canteras skatīties uguņošanu. paņēmām šampanieti un vīnogas un ar moto braucām uz Las Canteras. bija ļoti daudz cilvēku un forša atmosfēra. apēdām vīnogas, izdzērām šamapnieti un vēl mazliet palikām, taču man vajadzēja drīz doties uz mājām, jo nākamajā dienā darbiņš sākās 7:00 no rīta.

Gulēju ļoti slikti, jo man griezās vēders uz riņķi, nevarēju sparast, no kā tas ir un vai neesmu par daudz iedzērusi alkoholu, jo 6:00 jau vajadzēja vadīt mašīnu. tacu izrādījās, ka tā bijusi zivju zupa, jo arī Rafa nejutās labi. par laimi, viņš mani veda uz darbu un par to biju ļoti pateicīga, jo patiešām nejutos labi ar vēdaru. Yanira izrādās jau 23:00 bija aizgājusi gulēt un tad uz 24:00 piecēlusies, lai piezvanītu un aspvektu savu Kanādas ģimeni, kur auklēja bērniņu.

tā iesākās Jaunais gads, bet nu kopumā viss ok. :)
Latvijā ar Jaungada sagaidīšanu visi svētki beidzas, bet te, protams, bija arī vēl Karaļi 6. janvārī. tad nu priekš šīs dienas Rafam biju sagatavijusi kā dāvanu Guess pulksteni un priekš viņa vecākiem nopirku arī iPodu. 5. janvārī Rafa gribēja ar mani iet uz veikalu, jo, redz, viņam priekš manis esot tikai viena dāvana. es atkal būtu gribējusi iet neatkarīgi, jo arī pati gribēju varbūt kaut ko piepirkt klāt, bet nebiju pārliecināt ko un vai tiešām vēl ko vajadzētu. bijā EL Corte Ingles un pēc tam aizbraucām uz Las Arenas. beigās izvēlējos ķēdīti, ko vienā brīdī viņš ļoti uzkrītoši tinoties no manis vaļā gāja pirkt. es it kā domāju ieiet Stradivariusā, bet tad vienā mirklī nolēmu, ka iešu nopirkt viņam smaržas. biju gan diezgan tālu no smaržu veikala, bet nu skrēju pirkt. šis jau mani bija sācis meklēt, jo bija jau paspējis nopirkt. bet tad Rafa, negaidot, izdomāja doties uz to pašu smaržu veikalu, kur es jau biju iegādājusi smarzas. un tur viņš man nopirka vēl 2 smaržas. un man jau to bija tik daudz!!!!!!
un tad mierīgi varējām doties uz mājām.
atgriežoties mājās no darba biju ieskējusi turpat blakus mājai esošajā kancelejas preču veikalā un nopirkusi iesaiņojuma papīru. tad nu vienā brīdī, kas Rafa teica, iziešot es ķēros klāt un visu sasaiņiju. un, no rīta (es cēlos pirmā, jo man bija darbs 7:00), ieliku dāvaniņas kurpēs, kā jau tas šeit ir parasts.

Rafa man savukārt uzdāvināja Guess pulksteni un, protams, kēdīti un vēl jau no vakardienas smaržas arī skaitījās.
Beigās viņš mani veda uz darbu un darbā ierados ļoti priecīga. Yanira bija pārsteigta par mani :).
Link1 raksta|ir doma

[3. Maijs 2008|21:53]
no manas kursabiedrenes draugiem.lv:

I've learned that you cannot make someone love you. All you can do is be someone who can be loved. The rest is up to them. I've learned that no matter how much I care, some people just don't care back. I've learned that it takes years to build up trust and only seconds to destroy it. I've learned that it's not what you have in your live, but who you have in your life that counts. I've learned that you can get by on charm for about fifteen minutes, after that, you'd better know something.

I've learned that you shouldn't compare yourself to the best others can do, but to the best you can do. I've learned that it's not what happens to people, it's what they do about it. I've learned that no matter how thin you slice it, there are always two sides. I've learned that you should always leave loved ones with loving words. It may be the last time you'll see them. I've learned that you can keep going long after you think you can't.

I've learned that heroes are the people who do what has to be done when it needs to be done, regardless of the consequences. I've learned that there are people, who love you dearly, but just don't know how to show it. I've learned that sometimes when I'm angry I have the right to be angry but that doesn't give me the right to be cruel. I've learned that true friendship continues to grow even over the longest distance same goes for true love.

I've learned that no matter how good a friend is, they're going to hurt you every once in a while and you must forgive them for that. I've learned that it isn't always enough to be forgive by others, sometimes you have to learn to forgive yourself. I've learned that no matter how bad your heart is broken, the world doesn't stop for your grief. I've learned that just because two people argue, it doesn't mean they don't love each other and just because they don't argue, it doesn't mean they do.

I've learned that sometimes you have to put the individual ahead of their actions. I've learned that two people can look at the exact same thing and see something totally different. I've learned that no matter the consequences, those who are honest with themselves get farther in life. I've learned that your life can be changed in a matter of hours when a friend cries out to you, you will find the strength to help.

I've learned that writing, As well as talking, Can ease emotional pains. I've learned that the people you care most about in life are taken from you too soon. I've learned that it's hard to determine where to draw the line between being nice and not hurting people's feelings and standing up for what you believe. I've learned to love and be loved. I've learned.
Linkir doma

[7. Sep 2007|01:06]
help! the same! just tell me - EVERYTHING IS GONNA BE O'RIGHT!
Link1 raksta|ir doma

[20. Maijs 2007|23:04]
"Bailes ir iedzimtais grēks. Gandrīz visa pasaules ļaunuma pamatā ir tas, ka kaut kur kāds no kaut kā baidās. tās ir kā salta, gluma odze, kas aptinas tev apkārt un nelaiž vaļā. Bailēs dzīvot ir briesmīgi, un tās degradē visu labo."

L.M.Montgomerija
Linkir doma

[11. Sep 2006|19:16]
es tikai vēlējos pateikt, ka šī bija mana labākā vasara. bet nu tā ir beigusies...:(
Link1 raksta|ir doma

[8. Sep 2006|23:53]
es zinu, ka ir jābūt mierīgai, jo tikai tā var kaut ko atrisināt. un dažreiz ir labāk nedomāt, piemēram, tagad.
tātad es nedomāšu, ka man ir nepieciešama prakses atskaite.
un es mēģināšu rīt un parīt saglabāt mieru un laist to visu nejauko gar ausīm, jo tā ir labāk, tā noteikti ir labāk.
ir jādzīvo sava dzīve un tā, lai par to nav citu noteicēju kā vien tu pats.
Linkir doma

[5. Sep 2006|13:57]
man ir tikai viena doma- es gribu atpakaļ...
Linkir doma

[10. Jan 2006|16:18]
nu gribas man palielīties, ko var darīt- gribas. it īpaši ņemot vērā faktu, ka tas nemaz tik bieži negadās in ka publiskajā runā viņa mani izbrāķēja.
man anglenē par prezentāciju ir 10. happy:))
Link2 raksta|ir doma

[6. Dec 2005|11:43]
your life is my life, and my life is your life...
Link2 raksta|ir doma

[5. Dec 2005|13:09]
tiklīdz beidzas kaut kas viens, sākas nākamais, un ne vienmēr tas labākais...diemžēl
Link2 raksta|ir doma

[12. Nov 2005|21:24]
What a wonderful world... I hope so
Linkir doma

[24. Okt 2005|11:05]
gribu gulēt
Linkir doma

F.. [19. Okt 2005|16:23]
man nepatīk rakstīt darbus, ja es nezinu, ko no manis grib. tad tās ir vienas vienīgas mocības.
nevaru izdomāt - sūtīt, nesūtīt, sūtīt vai tomēr ne. vai rīt būšu gudrāka šajā jautājumā - kā rakstīt to sasodīto darbu?
Link2 raksta|ir doma

negribu tik agri celties [18. Okt 2005|18:17]
man tik ļoti, ļoti nepatīk celties agri no rīta, man tik ļoti, ļoti tad nāk miegs, bet nav nekādu cerību, ka kaut kas varētu mainīties - man ir trīs agrie rīti.
un es nevaru paņemt nevienu brīvdienu.
skolā varēju...
Link3 raksta|ir doma

[17. Okt 2005|18:11]
Mācību ekskursija uz Valmieras stiklašķiedras fabriku es pilnīgi noteikti varu ieteikt topošajiem ķīmiķiem. man tā īsti nebija skaidrs, ko es tur daru. tā jau bija interesanti, tomēr mans secinājums - man nepatīk tādas fabrikas! un labi, ka es tur nestrādāju, tādā troksnī tiešām varētu sajukt prātā, pat ja ir tie ausu aizbāžņi. tagad varbūt esmu bišku gudrāka par stikla šķiedru.
vienīgi es varētu doties uz "Laimu". skaidri zinu, ka tur man patiktu( ja vien es kaut ko varētu nogaršot, protams).
un pašlaik man gribas karstu, smaržīgu kakao un sēdēt dīvānā un skatīties labi filmu...mmm
( žēl, bet varu tikt tikai pie kakao labākajā gadījumā)
Link4 raksta|ir doma

Iesvētības [17. Okt 2005|16:56]
Tas bija kaut kas...mani noķēpāja no galvas līdz kājām - no sejas varēju pēc tam kasīt nost visu to, ko man tur paspēja uzgāzt- bija tradicionālie milti un krāsas un vēl daudz kas cits, ko īsti nevarēšu nosaukt vārdā. Acis man teorētiski bija ciet, bet ja jau pats sien... nu,daudz gan tas nepalīdzēja), vēl lika izdarīt visādas ārkārtīgi dīvainas darbības,( šisreizes tēma bija indiāņi), es paspēju sasaldēt savas rokas,tomēr, par laimi man gāja secen viscaur slapja pakaļa un izsmērēta zivs pa visu ģīmi. tas pēdējais tad arī bija tas sliktākais, bet pirmajā gadījumā es centos tiešām uzmanīgi iet ar ūdens blodiņu, bet zivs - tur mani vnk aizmirsa. :)
lai vai kā, bija interesanti...un būs ko atcerēties.
Link2 raksta|ir doma

[12. Okt 2005|10:05]
no rīta tik auksts, man pat ausis nosala..ziema nāk vai varbūt vnk rudens sākas?
Link2 raksta|ir doma

[10. Okt 2005|11:28]
man patīk dienas, kuras ir tik aizņemtas, ka nav laika domāt, naktis, kurās es neguļu un nekam citam laika neatliek (domāt), man patīk, ja man ir ko darīt. ja es varu darīt to, kas man patīk. un nedomāt. pārāk daudz.
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]