24 January 2022 @ 04:32 pm
Zobuārsts endodonts  
Vai vari pēc pieredzes ieteikt labāko atrasto variantu zobuārstam, kurš strādā ar endodontiju, kam ir tai domātais mikroskops, ir labs speciālists...?
Tai vajadzētu būt klīnikai, kur turpat ir arī zobu tehniķi, lai var ērtāk uzzināt arī, ko darīt, ja būs vajadzīgs implants utt.Lai ir sakarīga šī iekšējā sistēma. Lai strādā kārtīgi un lai cenas ir atbilstošas, iespējami zemas...Ir jāpārlabo citu sastrādāto...ne līdz galam kanāli aizpildīti utml. Vēlams pārdaugavā, bet ne obligāti.
 
 
20 January 2022 @ 09:10 pm
 
kur vislabāk meklēt audio vst plaginus priekš mac?
 
 
20 January 2022 @ 05:42 pm
Gaisīgais MacBook  
Sveiki,
Ir meklēts arī Mac un citos forumos (kur citiem līdzīga sāpe), bet nekas konkrēts nav atrasts - izdomāju pajautāt arī šeit, jo varbūt ir personiskā "man arī tā bija!" pieredze.
Man privātais MacBook Air (2020) šad tad niķojas un pazaudē Wi-Fi mājas signālu, pie kam tas ir neregulāri, lai būtu kaut kādi jēdzīgi novērojumi.

Var būt tā, ka vienu nedēļu viss ir OK, bet tad citreiz ir dienas, kad tas notiek pa četri vai pieci lāgi dienā, vai reizi divās dienās.

Ir pavecāks darba MacBook Pro, kas šādi nekad neuzvedas, arī iPhone vai citas ierīces tajā brīdi Wi-Fi signālu nezaudē, kas liecina, ka vaina nebūs rūterī.

Varbūt kādam ir idejas?

Agrāk to vairāk piefiksēju tieši vakaros un bija sajūta, ka kompis saka "es te visu dienu esmu rukājis, tagad mazliet atslēgšos no Wi-Fi". Ir reizes, kad savienojums atjaunojas pats pēc 20 sekundēm vai 1 minūtes, citreiz līdz Wi-Fi OFF/ON vai Forget This Network, citreiz tikai paša MacBook vai rūtera pārstartēšana.
 
 
18 January 2022 @ 12:45 pm
 
Sveiki Cibiņi,

Vai kādam no jums ir bijusi nepieciešamība vērsties tiesā ar prasību par parāda piedziņu no fiziskas personas, ja nav bijis aizdevuma līgums?
Ir sarakste whatsapp, kurā ir tiešs lūgums aizdot, un konta numurs, uz kuru sūtīt naudu, kā arī bankas izraksts, ka esmu pārskaitījis.

Summa nav "liela", tie ir 35Euro, bet esmu gatavs samaksāt divreiz vairāk, lai tikai cilvēks gūtu mācību un atcerētos teicienu ”parāds nav brālis”.
Mācības gūšana jāsaprot tiesiskā ceļā, nevis a'la 90tie vai pirkstu laušana krūmos.

Bijušais kolēģis, kuram vairākkārt aizdevu, un parādu atdeva norunātajā laikā.
Šo pēdējo aizdevumu izsniedzu, kad viņš bija pametis mūsu kopējo darba vietu.
Ir pagājis pusgads, un naudas atdošana nesekmējas, jo kā vienmēr ir "problēmiņas", savukārt
parādu piedzinēju kantoris nevēlas neko darīt, ja aizdevuma summa ir mazāka par 50Euro.

Vai Jums ir bijušas šādas situācijas?
 
 
mood: hyper
 
 
15 January 2022 @ 01:24 pm
 
Kādu laiku jau šī doma galvā ir, kāds var ieteikt peldēšanas treneri cilvēkām virs 35+?
 
 
14 January 2022 @ 02:50 pm
Rīgas peldbaseini  
Sveiki!

Interesē jūsu personiskā pieredze par Rīgas peldbaseiniem (nu,"normāla" garuma, 20m+).
Man vistuvāk laikam sanāk RTU, taču izskatīšu arī citus ieteikumus.
Kas labs, kas slikts.. vai ir kādi laiki/dienas, kad trafiks mazāks?

Paldies jau iepriekš!