Ja tu eksistē, vēl nenozīme, ka dzīvo...


27. Februāris 2005

Pārdomas par nenoteiktu tēmu. (?) @ 11:36

Garastāvoklis:: domīgs, bet ne bēdīgs
Mūzika: Beautiful Birdsong

Jauna diena. Njaa- jau pusē... Atkal nejēdzīgi pavadīts laiks. Kas vainīgs? Ir kāds vainīgs? Whateva... Vakar tā ap desmitiesm (vakarā) izdomāju, ka man savaidzējies uz veikalu (izdomāju, ka savaidzejies - pilnīgi pareizi. Jo tas, vai tam bija kāda jēga ir stipri apšaubāma "teorija"). Tumšs... Kāpēc es izvēlējos tumšāko ceļu? Whateva... Gāju un atkal par kaut ko domāju... Par ko? Gribi zināt? .....
Vasarā, šajā laikā, no cilvēkiem bez maz vai mudž, bet tagad - neviena... Kādam veikalam skatlogā sāpīgi mirgo lampa. Kāpēc neviens to nesaremontē? Jau kuro vakaru tā tur savā sāpe (bet varbūt priekā?) mirgo tik spēji, ka es to pamnu no ielas otras malas. Debesis ir pārsteidzoši skaidras, gaiss dīvaini dzidrs (nu cik nu dzidrs pilsētas nomalē). Debesis. Kāpēc es pievērsos debesīm? Zvaigznes... Prātā ienāca vasara, kā mēs (kāpēc es pateicu "mēs", nē, kļūda - es?) gulējām tādā lielā, lielā pļava (kur, starp citu, bija šausmīīīīgi daudz odu. Man traucēja? netraucēja?) un blenzām zvaigznēs (es laikam biju vairāk pievērsusies kaut kādam slīdošam, spilgtam punktsm, kas lavierēja starp zvaigznēm, lidmašīna? Nē, kāds teica, ka pavadonis kaut kāds. Atceries?). Negribu atcerēties. Negribu lai kāds vispār atceras... Nākamajā gadā es vairs tur nebiju. Bet bija jautri jums tur, vai ne? Varu derēt, ka tā Igauņu jūra jums gāja pei sirds, nē, varbūt kļūdos. Jā, vispār, - kur jūs togad vispār bijāt? Neinteresē...
Pie kā es paliku? Ak, jā - vēl jo projām pie tā paša.
Šo ņirbošo klusumu (jā, jā - kaut kas kaut kur "ņirbēja". Kas? whtewa..) iztraucēja kāds pāris. Viņi runāja pārāk skaļi. Nezinu kāpēc, bet man likās pārāk skaļi. Sievete, tērpusies mākslīgā kažokādā un "špiļkās", kuru augstie papeži šo, jau tā garo sievieti, padarīja vēl garāku, uzdeva vīritim /šausmīgi/ daudz jautājumu, vīrietis (viņa arējo tēlu, apģērbu neamanīju.Viņš saplūda ar apkārtējo melnumu. Tātad, viņam muurā bija kas melns. Mētelis?) par kaut ko taisnojās. Vienīgā frāze, ko dzirdēju bija "vai tev viņa patika" (tā sieviete to burtiski izbļāva), uz ko vīritis (jāteic, jau pieņemamākā skaļumā) atbildēja, - nu jā, viņa bija skaista...
Kāpēc es vispār to pamanīju? Pamaniju, pamaniju... Un? Tas kaut ko maina? Nemaina?
Bet līdz veikalam tiku... Nepatika... Nepatika veikals. Varbūt ne veikals, bet process, ka man uz turieni bija jāiet vienai. (bet es taču pati gribēju!? Iedomājos?) Lai nu kā, bet dzīva vēl esmu. (arprāts...)
Kāda vispār šitam ierakstām ir jēga? (bezjēga?) Iedomājos, cik laika es tagad pavadīju rakstot tukšas rindas. Hmm... Beigšu lasīt starp rindām...
Saule spīd? Lai spīd.. Un??
 

Comments

 
From:(Anonymous)
Date: 27. Februāris 2005 - 15:46

(Link)
hmm
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 15. Decembris 2007 - 20:15

:D

(Link)
diezgan smieklīgi jāsaka tev sanācis :D kaut gan pats temats tāds diezgan nopietns "eju uz veikalu" Ko tad nopirki? Ja tagad vēl atceries?
[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 16. Decembris 2007 - 14:20

Re: :D

(Link)
par to, ka šeit man vēl pastāv blogs, es sapratu tikai pēc vēstules meilā par saņemtu jaunu komentāru. sen šeit nebiju savu degunu bāzusi, ja neskaita dažas komūnas, kur varējis izpausties kaut kā savādāk... Ko es nopirku? es pat neatceros kad to rakstīju... Bet atceros, par ko sapņoju! :)

Sveicu ar pievienošanos bloggeriem! Vēlu izturību un izdevību paslīdēt garām depresijai.. :)
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 16. Decembris 2007 - 18:30

Re: :D

(Link)
izdevību paslīdēt garām depresijai? :) cibā visi nāk lai paveiktu to?
vai arī ienāk un tad parādās depresija :D ,jo man itkā nav :)
man vispār sanāca ieiet cibā, jo es "sērfojot" internetā ieraudzīju tavas kājas (tas ir tavu profila bildi), un to pēdējo ierakstu, un tad izdomāju, ka varētu ieiet cibas pasaulē :D, kaut kā tā!
[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 16. Decembris 2007 - 22:57

Re: :D

(Link)
interesanti, kur gan netā var uzdurties "manām kājām" un pēdējam rakstam...

depresija? Protams, nevēlos iegrimt šķidrās diskusijās par to, ka bloggošana caurmērā ir viena no vientulības izpausmēm, utt, utjp, bet nu, jā - bakstīšanās ap klaviatūru, lai izteiktu savas emocijas, sajūtas utt un iebāzt to kaut kādā serverī, kur nav neviens konkrēts adresāts, kam to rakstītu... var jau cerēt, ka "rakasta atvilknei", pašizpausmei. manā uztverē - ieradums, kam ir kaut kādi cēloņi un ir kaut kādas sekas. kaut kādā mērā pozitīvi. blā, blā, blā - un galu galā var tikai piebilst "nu, kā uz to skatās". novēlējums enīvej ar labu domu, tākā čill!! ;)
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 16. Decembris 2007 - 23:21

Re: :D

(Link)
:D skaidrs.
un interesanti, kur gan netā var uzdurties "manām kājām" un pēdējam rakstam... es mekléju bildi un google ierakstíju várdu savienojumu un tad viens no tá, ko google izmeta bija tas pédéjais raksts, jo viná acímredzot bija tas várdu savienojums! as simple as that:)
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 16. Decembris 2007 - 23:24

Re: :D

(Link)
un vél, kápéc man tas raksts vispár piesaistíja, jo man likás, ka tai meitenei, kura bláva bija jázin viena lieta, kuru es tikko ierakstíju savádienasgrámatá vai ká to nosaukt. vismaz kaut ko apméram uz to pusi :)
[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 17. Decembris 2007 - 01:24

Re: :D

(Link)
forši, ka meklē netā kājas... ;)


īsti nesapratu, ko "tai" meitenei vajadzēja zināt - Tev tur viskas ir sarakstīts..
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 17. Decembris 2007 - 02:22

Re: :D

(Link)
'kájas' nemaz es nemekléju! :D

taisníba, ka whiskas.)

Tu taču mani mīli,vai ne? Tad padari mani laimīgu, es gribu būt laimīga!! Saprati, laimīga gribu būt!!!! - doma bija táda, ka vinai jáiemíl pasai sevi pirms prasít to no káda cita.
bet laikam tá Tava doma tajá stástá bija táda, ka vina ísteníbá dusmojas uz sevi,ka nav spéjusi iemílét to vírieti un tápéc jútas nelaimíga bla bla bla..

un mana doma no tiem citátiem bija, ka tu nevari prasít, lai citi tevi míl, ja tu pati sevi nemíli :)

baigais sviests sanák, tá vien liekas, ka sitá cibas padarísana ir ... 'no kuras puses skatás' :)
jebkurá gadíjumá stásts loti labs!


[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 17. Decembris 2007 - 14:33

Re: :D

(Link)
Pateicos.

Lai nu kā, bet es varu bilst tikai to, ka sirdij nepavēlēsi un ar varu neviens nav kļuvis mīļš, lai kā to grozītu un kā spriedelētu. tur nav par ko būt žēl, bet žēl man tā, ka ne visiem tas "dahodjit"...
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 18. Decembris 2007 - 21:02

Re: :D

(Link)
filmā "History boys" tika teikts:"love appart is the only education worth having" cik sapratu, tas ir, kad kāds mīl kādu, bez pretmīlas..

"tas civēks, kurš mīl visticamāk zin, ka nekad nepienāks tā diena, ka tieši tas cilvēks atbildēs viņa jūtām, bet, lai kā arī viņš censtos aizmirst, tas nesanāk un tad viņš itkā aizmirst un tad arkal atceras. un visu laiku viņš cīnās, lai nepazvanītu tam cilvēkam, jo zin, ka tas cilvēks nemaz nevēlas dzirdēt viņa balsi, dažreiz viņš cīņā zaudē un pēc sarunas jūtas iespējams vēl sliktāt, iespējams, tādēļ ka nav pateicis, ko tiešām vēlējies. diezgan traki :)

bet, jo ātrāk cilvēks saprot un sāk pievērsties citām lietām, lietām, kuras viņam patīk, sāk pats evi pilnveidot, iet mācīties dejot, vai dziedāt un spēlēt ģitāru, aizrauties ar sportu, piemēram ar basketbolu :),
tad tas kļūst vēl labāks nekā pirms itkā iemīlējās un tad, kad ir pagājis laiks tas satiekas atkal un tas ir citsdaudz foršāks, nekā agrāk un tas otrs cilvēks, tagad sāk skatīties uz pirmo citām acīm. un viss var notikt :) nu tas tā,vr arī nenotikt, mīla bez pretmīlas nav īsta mīlestība un tā, kas nav īstā pāriet.


.. tātad love appart ir lieliski pamācoša, tas ir liels pārbaudījums ar kuru jāsaskaras daudzim, ja ne visiem planētas zeme iedzīvotājiem ('domājams arī abiniekiem, kukaiņiem.. :D ) u, ja tu to izturi,unkļūsti labāks nekā iztēlojies sevi esam, tad tu esi vienkārši malacis, sēdies desmit :)

[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 18. Decembris 2007 - 21:57

Re: :D

(Link)
interesants domu gājiens Tev! jā, par love-apart varētu piekrist, bet tākā es tādai īsti īstai ļubestībai divu mirstīgo starpā kaut kā neticu, tad es varu pievienoties tikai apgalvujumam, ka gan jau ka tie, kas mīl, tad tiem bieži sāp..

par abiniekiem un citiem kustoņiem... Cilvēku no dzīvnieka atšķir tas, ka tas nerīkojas tikai pēc instinktiem, kā tas ir dzīvniekiem (tikai neoponē pie tā, ka cilvēks ir kalngals dzīvnieku (radības) ķēdei). Bet, nu jā - suns tiešām ir uzticīgāks par vīrieti un pretī arī nerunā, tākā arī secinājumus var mēģināt izvilkt..
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 18. Decembris 2007 - 22:40

Re: :D

(Link)
tu noteikti esi dzirdējusi teicienu "the greatest thing you'll ever learn is JUST to love.."

tas vārdiņš "just" tur tāds interesants. tas tur tika lietots iespējams, lai liktu saprast, ka tas nav gluži tikai domāts par mīlestību starp diviem cilvēkiem, bet gan kā mīlestību pret sevi un pret visu, kas uz pasaules. Tur ir baigi lielā starpība. Un ja tu VIENKĀRŠI mīli, tad tu domājams nemaz nekļūsti sāpināts, jo tad drošvien tevī jau ir mīlestība.. kaut kā tā :)

suns arī dažreiz neklausa :D

ir tāda teorija: "ir skudras, ir bizoņi:), esam mēs, nu tad jābūt vēl kaut kam". lai tu nepadomātu kā gan zinātnieki varēja izdomāt šitik jocīgu teoriju, tad jāsaka, ka to izdomāju es :D un tur noteikti var mainīties kārtība, nosaukumi, bet tīri interesanti, ne? :)
[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 19. Decembris 2007 - 00:15

Re: :D

(Link)
ir, ir ineteresanti. mēs gan te ar teicieniem un parunām spēlējamies... ;) "Patiesa mīlestība ir tad, kad spēj mīlēt, neprasot neko pretī".

Ja par to mīlestību uz visu un visur - te jau es sāku saskatīt nodeldēto ameikāņu "I love mi wife, I love my beer, I love my car, I love you".

a tiklab mīlestība var būt spēja izturēt šo pasauli un nodzīvot katru dienu. tad sanāk, ka cerība ir mīlestība, jeb mīlestība ir cerībā... Kaut gan Holy Bible jau teic priekšā - Dievs ir Mīlestība.

nu gan mums te diskusijas panesas. kādu vārdu to goolee meklēji, pirms te nokļuvi?
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 19. Decembris 2007 - 11:56

Re: :D

(Link)
tas bija vārdu savienojums! mēģināšu atcerēties un uzrakstīt vēlreiz :)
[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 19. Decembris 2007 - 12:12

Re: :D

(Link)
diezgan smieklīgi :) es meklēju bildi uz kuras būtu meitene un uzrakstīju "mana vienīgā meitene" vai kaut kā tamlīdzīgi un tad atvērās daudz lapas uz kurās bija arī Johnijs deps, kaut kas par vienīgā pieļaujamā ūsainība :D un tad septītajā biji Tu :)... un tā arī bildi ar meiteni (meklēju principā, kur redzama ir seja, vismaz man tā likās) pārtraucu meklēt, laikam man pietika ar kājām :D

un tagad joprojām turpinu rakstīt kursa darbu un arī vēl spriedelēju par aizraujoši fascinējošām tēmām ar flittu :), stilīgi!

I love mi wife, I love my beer, I love my car, I love you".
-
pirmoreizi tādu dzirdu! es ceru, ka domāju citādāk nekā ir domāts, tas teiciens :)
[User Picture Icon]
From:[info]flitta
Date: 19. Decembris 2007 - 12:40

Re: :D

(Link)
Interesantas frāzes meklē attēlos kursadarba (vai nē) ietvaros.. :D
7 ir mans laimīgais skaitlis - nu vismaz tā es esmu iedomājusies. varbūt tāpēc, ka piedzimu 7 datumā.

Par to I love my (pietam ar "y" nevis "i", kā man iepr.sanāca), love my beer, I love my car, I love you". - amīšiem, izmantojot to vietā un nevietā, vārds "love" ir kļuvis tik banāls, ka būrtiski vai staro no kā triviāla un neinteresanta; - tas bija atsaucoties uz Tevis teikto par mīlestību uz visu un visur. nezinu, ko te pasaulē var mīlēt visurs un visā. ...ja nu vienīgi sevi - jo mazāka iespēja ka vilsies. ja nu vienīgi sevī, bet tā būtu mazāka skāde... :)

[User Picture Icon]
From:[info]ed_gars
Date: 19. Decembris 2007 - 14:12

Re: :D

(Link)
love is a many splendid things
love lifts us up to wwhere we belong
all you need is love.

mm.. tas tā :D
man laimīgais ir deviņi. , jo trīs lietas, labas lietas un trīs reiz trīs lietas jau vispār ir superforši :D

par to mīlestību, un, ko mīlēt ir patiešām intersanti sarežģits jautājums, bet noteikti jāatrod, ko mīlēt un sākumā jāiemīl sevi, kas svarīgi!

garlaicīgi jau nav :)

Ja tu eksistē, vēl nenozīme, ka dzīvo...