Mikus

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

20. Oktobris 2012

12:01: ***
Kaut kā neiet man ar to sportošanu, pirms tam visu laiku saaukstējos, tagad spēlējot skvošu, ietriecos sienā, un pamatīgi atdauzīju ribas. Lauztas nav, bet ir pārtrūkusi tā plēve starp ribām. Bišķi jau sāp gan, un sports atkal jāliek uz kādu laiku skapī.

Mūzika: Dream - This Isn't House

4. Oktobris 2012

12:04: ***
Teikšu kā ir!!! Muse jaunā plate ir ļoti pat interesanta. Džeki tiešām ir ļāvušies eksperimentiem. Bet tā vispār viss sucks, jo saslimu pa otram lāgam, tik šoreiz pamatīgāk, laikam vēl tik ātri uz džimu iet nevajadzēja.

Mūzika: Muse - Madeness

26. Septembris 2012

12:04: ***
Ir reizes, kad brīvdienu rīti ir pilnīgi nekādi. Pamosties vēlu, galvā vakardienas poha, nezini ko vispār gribi darīt. Tādā ziņā darbdienās tu vismaz pieturies pie konkrēta plāna, bet šādā rītā it kā karājies starp debesīm un zemi. Un nav viegli sevi piespiest izkustēties. Brrr...

Mūzika: The Prodigy - No Good (Bad For You Mix)

22. Septembris 2012

15:54: ***
Visi slimoja, es priecājos, jo es nē. Bet nekā, rudens tradicionālo sērgu neapmānīsi. Noķēra arī mani. Jālieto laba medicīna, lai ātrāk atpakaļ uz strīpas.

20. Septembris 2012

19:48: ***
Iet trešā nedēļa kopš sāku sportot. Sajūtas patiešām labas, jo nejūtos vairs tik noguris, ir vairāk enerģijas, neesmu vairs tik stīvs no rītiem.

Mūzika: Liquid Drum and Bass Mix

17. Septembris 2012

12:19: Seriāls
Iesāku un kļuvu totāli atkarīgs. Man šķiet, ka šis varētu pretendēt uz labākā seriāla statusu:
Mūzika: Skrillex - Right Here

15. Septembris 2012

22:30: ***
Tik tiešām sekss vīrieša dzīvē ieņem milzīgu un ļoti nozīmīgu daļu. Un ja seksa tajās dzīvē nav, tad ir slikti. Nu ja nav patstāvīgas sievietes, tad jau vēl kaut kā var izgrozīties, bet ja nu ir tā, ka ir draudzene, bet seksa nav, tad ir slikti. Dārgās sievietes, neturiet savus vīriešus seksa badā!!! Ticiet man, nav nekā ļaunāka, pats esmu izbaudījis, un esmu sev apsolījies, ka nekad to vairs nepieļaušu. Un ticiet man, vīrietis to spēs novērtēt un dos arī pretī. Vismaz man tas simtprocentīgi uzlabo garastāvokli.

12:40: ***
Nekas nedod lielāku motivāciju labai dienai, kā lielisks sekss. Jāatzīst, ka esmu atkarīgs no seksa, bet ar šo atkarību laikam jau netaisos cīnīties.

13. Septembris 2012

22:36: ***
Oktobra beigās ir ieplānots trips uz Amsterdamu. Beidzot! Dikti ilgi tas kaut kā atcēlās un pārlikās, bet nu beidzot lidmašīnas biļetes ir nopirktas, tā kā došos. Laikam jau motivāciju deva runas par to, ka tur visu to Amsterdamas burvību taisās ierobežot. Baigi interesanti, cik daudz tūristu viņi šitā pazaudēs.

Mūzika: Skrillex & Damien Marley - Make It Bum Dem

11. Septembris 2012

10:00: ***
Pirmā aktīvā sporta nedēļa ir aiz muguras. Varu tik pteikt, ka esmu tā pamatīgi aizrāvies, un ir tā ka patīk. Un liekas, ka enerģijas ir daudz vairāk.

Mūzika: Placebo - Meds

4. Septembris 2012

15:07: ***
Kustību sezona ir iesākta, un lai būtu motivācija, vakar, nopirku abonementu sporta centram un baseinam. Tomēr, kad katru mēnesi no konta novilks naudu, būs lielāka motivācija iet un kustēties. Un liekas, ka ir vairāk enerģijas, bet varbūt tā ir tikai iedoma. Redzēsim! Un šodien atkal skrēju, patika. Tik šķiet, ka man ir problēma ar lēnu skriešanu, kaut kā automātiski palieku ātrāks.

2. Septembris 2012

15:34: ***
Tātad no rītdienas sākas aktīvā dzīve, mazāk slinkošanas un vairāk kustību. Un jācenšas negulēt pusdienlaiku, lai arī organisms reizēm prasa. Daudz laika paiet guļot, pārāk daudz.

Mūzika: David Bowie - Young Americans

1. Septembris 2012

14:03: ***
Jūs sievietes nemaz neapzināties cik liels spēks ir augstpapēžu kurpēm. Man jau šķiet, ka jebkuras kājas izskatās daudz iekārojamākas un seksīgākas, bet protams, ir arī izņēmumi, kur pat kurpes vairs neglābs. Un, protams, ir jau jāmāk ar viņām arī staigāt un atbilstoši ģērbties. Kurpes vienas pašas jau situāciju neglābs. Kāpēc es šito vispār rakstu? Tāpēc, ka mana mīļotā Sieviete vakar nopirka augstpapēžu kurpes, kuras, izskatās, ka beidzot, Viņai ir ērtas staigāšanai. Nu, tad jācer, ka šīs kurpes neaizceļos pie tām nabadzītēm, kas tika noliktas kaut kur skapī. Jā, un man par to ir milzīgs prieks, jo man vienmēr ir patikušas augstpapēžu kurpes. Tas tāds, vakardienas prieciņš.

Mūzika: David Bowie - I Would Be Your Slave
12:54: im back
Laikam jau bija uznākusi ilgstoša radošā krīze, un tāpēc mans žurnālis tik ilgi klusēja. Nebija jau par ko rakstīt. Un nezinu, vai ir īsti arī tagad ko teikt, bet ir žēl, pavisam aizlaist šo aizmirstībā. Tāpēc šodien mana ciba piedzīvo reinkarnāciju. Beigās tik novēlēšu sev mazliet veiksmes, lai atkal neaizmirstos, ka pastāv sviesta ciba.

Mūzika: Noisia - Could This Be

14. Maijs 2012

12:38: ***
Pamatoti trinos gaidot atvaļinājumu. Tā kā šogad UK ir paslēpies lietus mākoņos, tad ļoti ceru, ka gan Čehijā gan Latvijā būs kārtīga vasara. Ir tā ka prasās!

13. Maijs 2012

10:33: ***
Pavasaris ir ārā, bet slimība ir manī iekšā. Bet kamēr biju vesels kā gurķītis, tikmēr ārā lija gandrīz mēnesi no vietas. Cūcība zinies vai.

29. Marts 2012

16:51: Tagad, kad būtu jābūt pavasarim, Anglijā ir vasara. Vasarā būs pavasaris. Ačgārna valsts - divi krāni, nepareizā ielas puse un vasara pavasarī. Angļiem taču visur ir jāizceļas.

Mūzika: BBC Radio 6

14. Februāris 2012

12:28: ***
Ir tādas dienas, kad dzīve liekas sasodīti laba. Šodiena ir viena no tām.

11. Februāris 2012

11:56: ***
Pizdec! Pirmo reizi dzīvē sapratu, ka man ir par daudz drēbju. neko vairs nevaru atrast savā skapī! Senāk vienmēr bija drēbju trūkums, un te pēkšņi šķiet, ka ir par daudz. Jāsaņemas un jāsašķiro, bet to kādu citu dienu, jo šodien ir jākāpj kalnā.

11:53: ***
Šodien ir lieliska diena, lai beidzot uzrāptos kalnā. Sen neesmu nekur rāpies, tā kā būs pa foršo. Visādi citādi jūtu, ka tuvojas pavasaris. Nākamnedēļ sola +10.

Powered by Sviesta Ciba