Mikus

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

27. Janvāris 2018

16:28: Briedis
Ļoti reti kad atļaujos uzlikt naudu uz kādu sporta veidu, bet šodien uzliku uz Mairi Briedi. Lai viņam veicās!

Garastāvoklis:: azartisks

16. Decembris 2017

11:36: ***
Vai tu re, šim te ir arī aplikācija! Sviesta Ciba tomēr pastāv.

Garastāvoklis:: ziņkāre

26. Novembris 2017

18:58: ???
Atcerējos par šo te, agrāk tik populāro diesnasgrāmatu. Interesanti, vai kāds šo vairs lieto?

Mūzika: Placebo - Lady Of The Flowers (live)

31. Maijs 2015

23:03: aj
Tak veel te gribeeju ierakstiit, par to, kaa meita man iedeva visforshaako buchu pasaulee! Tas bija kaa filmaas - ar slaidu veezienu iznjemot knupi un elaganti atmetot galvu. Taados briizhos tu izjuuti nenormaalaako laimes sitienu pa smadzeneem, un tad tu saproti, ko tavi vecaaki domaaja ar jaadzienu, ka beerni bija visa vinu dziives vislielaakaa laime. Savaada ir taa laimes izjuuta, vispeeciigaakaa ko liidz shim es esmu sajutis. Miiiush :)

22:48: bong bong
Kling klang esam klaat! Ljoti spociigs beernu raidiijums no beerniibas. Ljoti blaavas atminjas, bet taadas iespaidiigas. Neatceros gan galvenos varonjus kaa sauca, varbuut Knaukji, varbuut kas cits. Bet beerniibaa jau dadz kas likaas taads iespaidiigs. Teiksim Miedzinsh Naak, vai Mio Manu Mio, vai kaut vai tas pats Karlisons. Jaa, Karlisons man dikti patika. It iipsahi Neziniitis Uz Meeness. Man liekas ko to es paaraliiju kaadas reizes divdesmit. Veelaak gan sapratu, ka taa graamata bija pamatiigs propogandas meistardarbs, jo ljoti prasmiigi boreeja beerniem galvaa to, cik kapitaalisms ir slikts, bet komunisms ir pareizs. (bonga pauze) Nesaprotu, kaapeec zaale ir nelegaala? (domu pauze) Savaadi, ka domaashnas beigaas, Tu galiigi nevari atcereeties, ar kaadiem domu diegiem tu sho domu kamoli saaki piit. Fenomenaali.

26. Novembris 2014

23:30: Gcccp
Un tomeer ir skumji no shii dziivoklja skjirties. Daudz kas labs te ir noticis un daudz kas labs sagaidiits, maaju sajuuta ieguuta. Jaunajaa dziivoklii veel mazliet buus jaapiestraadaa, lai sho sajuutu radiitu. Vot uzpiipeeju un seezhu atceros labos mirkljus, kas sheit piedziivoti. Shajaa dziivoklii noteikti paliks pozitiiva aura un jaunajam saimniekam buus patiikami sheit dziivot.

Mūzika: Bi-2 - Moj Rokenrol

22. Novembris 2014

00:02: projekts X
Kaut kaa sho vietu biju pametis. Tikko shovakar taa kaut kaa iedomaajos, vecus video skatoties, atcereejos. Kaarteejo reizi sapratu, ka uzpiipeejot speeju paceljot laikaa, tas ir nokjert taas domas fiilingu un diezgan skaidri izjust taa mirklja izjuutu, kaada bija tad, kad tas notika. Un shovakar atklaaju, ka sho efektu var pastiprinaat skatoties piemeeram senus tusinju video vai bildes. Tad celojums laikaa ir pat spilgtaaksu un kraasainaaks. Shovakar tie bija senie kost sax video kopaa ar puikaam, taa kaa senaaca paceljot pa tiem laikiem. Ir forshi ka ir taadi video. Citaadi jau vairaak aizmirstos. (pauze bongam) Tad nu apnjeemos te tomeer veel iegriezties un sho to ieshnjaapt, tad kad sanaaks uzpiipeet. Vienmeer man ir intereseejis, kaa manas shobriid tik gudraas domas, man pasham izklausiitos no riita. Riits taads sterili tiirs, kaa dziedaaja Dzelzs Vilks, un jaa, riits vieneer ir taads kaa sterils, taads kaa tiirs. Taisniiba. (pauze bongam) Uzliku muuziku un kaut kaa vairs nerakstaas... Nu re, tagad Praata Veetra - Rudens aizveda savaa laikamashiinaa. Arii taads laiks izraadaas bija, kad daudz klausiijos sho dziesmu. Un dziesma atgaadinaajaa, aizved tur, un uzpeldeeja aizmirstas atminjas. Paldies dziesmai.

Garastāvoklis:: stoned
Mūzika: Praata Veetra - Rudens

20. Oktobris 2012

12:01: ***
Kaut kā neiet man ar to sportošanu, pirms tam visu laiku saaukstējos, tagad spēlējot skvošu, ietriecos sienā, un pamatīgi atdauzīju ribas. Lauztas nav, bet ir pārtrūkusi tā plēve starp ribām. Bišķi jau sāp gan, un sports atkal jāliek uz kādu laiku skapī.

Mūzika: Dream - This Isn't House

4. Oktobris 2012

12:04: ***
Teikšu kā ir!!! Muse jaunā plate ir ļoti pat interesanta. Džeki tiešām ir ļāvušies eksperimentiem. Bet tā vispār viss sucks, jo saslimu pa otram lāgam, tik šoreiz pamatīgāk, laikam vēl tik ātri uz džimu iet nevajadzēja.

Mūzika: Muse - Madeness

26. Septembris 2012

12:04: ***
Ir reizes, kad brīvdienu rīti ir pilnīgi nekādi. Pamosties vēlu, galvā vakardienas poha, nezini ko vispār gribi darīt. Tādā ziņā darbdienās tu vismaz pieturies pie konkrēta plāna, bet šādā rītā it kā karājies starp debesīm un zemi. Un nav viegli sevi piespiest izkustēties. Brrr...

Mūzika: The Prodigy - No Good (Bad For You Mix)

22. Septembris 2012

15:54: ***
Visi slimoja, es priecājos, jo es nē. Bet nekā, rudens tradicionālo sērgu neapmānīsi. Noķēra arī mani. Jālieto laba medicīna, lai ātrāk atpakaļ uz strīpas.

20. Septembris 2012

19:48: ***
Iet trešā nedēļa kopš sāku sportot. Sajūtas patiešām labas, jo nejūtos vairs tik noguris, ir vairāk enerģijas, neesmu vairs tik stīvs no rītiem.

Mūzika: Liquid Drum and Bass Mix

17. Septembris 2012

12:19: Seriāls
Iesāku un kļuvu totāli atkarīgs. Man šķiet, ka šis varētu pretendēt uz labākā seriāla statusu:
Mūzika: Skrillex - Right Here

15. Septembris 2012

22:30: ***
Tik tiešām sekss vīrieša dzīvē ieņem milzīgu un ļoti nozīmīgu daļu. Un ja seksa tajās dzīvē nav, tad ir slikti. Nu ja nav patstāvīgas sievietes, tad jau vēl kaut kā var izgrozīties, bet ja nu ir tā, ka ir draudzene, bet seksa nav, tad ir slikti. Dārgās sievietes, neturiet savus vīriešus seksa badā!!! Ticiet man, nav nekā ļaunāka, pats esmu izbaudījis, un esmu sev apsolījies, ka nekad to vairs nepieļaušu. Un ticiet man, vīrietis to spēs novērtēt un dos arī pretī. Vismaz man tas simtprocentīgi uzlabo garastāvokli.

12:40: ***
Nekas nedod lielāku motivāciju labai dienai, kā lielisks sekss. Jāatzīst, ka esmu atkarīgs no seksa, bet ar šo atkarību laikam jau netaisos cīnīties.

13. Septembris 2012

22:36: ***
Oktobra beigās ir ieplānots trips uz Amsterdamu. Beidzot! Dikti ilgi tas kaut kā atcēlās un pārlikās, bet nu beidzot lidmašīnas biļetes ir nopirktas, tā kā došos. Laikam jau motivāciju deva runas par to, ka tur visu to Amsterdamas burvību taisās ierobežot. Baigi interesanti, cik daudz tūristu viņi šitā pazaudēs.

Mūzika: Skrillex & Damien Marley - Make It Bum Dem

11. Septembris 2012

10:00: ***
Pirmā aktīvā sporta nedēļa ir aiz muguras. Varu tik pteikt, ka esmu tā pamatīgi aizrāvies, un ir tā ka patīk. Un liekas, ka enerģijas ir daudz vairāk.

Mūzika: Placebo - Meds

4. Septembris 2012

15:07: ***
Kustību sezona ir iesākta, un lai būtu motivācija, vakar, nopirku abonementu sporta centram un baseinam. Tomēr, kad katru mēnesi no konta novilks naudu, būs lielāka motivācija iet un kustēties. Un liekas, ka ir vairāk enerģijas, bet varbūt tā ir tikai iedoma. Redzēsim! Un šodien atkal skrēju, patika. Tik šķiet, ka man ir problēma ar lēnu skriešanu, kaut kā automātiski palieku ātrāks.

2. Septembris 2012

15:34: ***
Tātad no rītdienas sākas aktīvā dzīve, mazāk slinkošanas un vairāk kustību. Un jācenšas negulēt pusdienlaiku, lai arī organisms reizēm prasa. Daudz laika paiet guļot, pārāk daudz.

Mūzika: David Bowie - Young Americans

1. Septembris 2012

14:03: ***
Jūs sievietes nemaz neapzināties cik liels spēks ir augstpapēžu kurpēm. Man jau šķiet, ka jebkuras kājas izskatās daudz iekārojamākas un seksīgākas, bet protams, ir arī izņēmumi, kur pat kurpes vairs neglābs. Un, protams, ir jau jāmāk ar viņām arī staigāt un atbilstoši ģērbties. Kurpes vienas pašas jau situāciju neglābs. Kāpēc es šito vispār rakstu? Tāpēc, ka mana mīļotā Sieviete vakar nopirka augstpapēžu kurpes, kuras, izskatās, ka beidzot, Viņai ir ērtas staigāšanai. Nu, tad jācer, ka šīs kurpes neaizceļos pie tām nabadzītēm, kas tika noliktas kaut kur skapī. Jā, un man par to ir milzīgs prieks, jo man vienmēr ir patikušas augstpapēžu kurpes. Tas tāds, vakardienas prieciņš.

Mūzika: David Bowie - I Would Be Your Slave
Powered by Sviesta Ciba