Ewe

One Pure Thought...

6/19/09 01:40 am - wine wine wine

šobrīd aiz laimes nezinu, kur likties :))) Esmu uzņemta kursos, kuri notiks Spānijā pie seksīgajiem spāņu puišiem mmmm :D Kursu tēma arī ir visnotaļ saistoša - ''From our grapes to your glass: the art of wine-making''. Briest vīna dzerstiņš uz 10 dienām, kas gan var būt labāks, vai ne?! :D :P

3/17/09 12:53 pm - bye bye blonde...

Blondos jokus pie malas! Brunete nu ir klāt! :P Tieši tā, no šīs dienas esmu kļuvusi par bruneti :)

1/18/09 08:50 pm - muskuļu sāpes.

Vakar beidzot atklāju kalna sezonu un atkal pēc ilgiem gadiem izmēģināju savas snovošanas prasmes. Priecēja tas, ka iemaņas nav zudušas, bet viss pasākums bija sāpīgs, jo bez traumām tomēr neiztikt. Abi ceļi zili, elkonis zils un astes kaulam arī nācās ciest. Šodien jūtos saņurcīta un sāpīga, piecelšanās no gultas - tīrās mocības. Ļoti labi, ka šīs muskuļu sāpes ir jāpārcieš LV nevis pēc mēneša Itālijā.

1/2/09 09:32 pm

Esmu tā pārsalusi. Biju Lido slidotavā un 3h vēdinājos. Trakā Jaunā gada ballīte vēl šodien liek par sevi manīt.. Galva dulla, 2.dienas poha :D sen tā nebija bijis :D Ir tik labs nogurumiņš pēc sportiņa, tagad kāds jāpielauž braukt uz kalniem paslēpot, jo ārā laiciņš foooorš! Jee! :))

12/24/08 01:28 am - Brīnumsvecīte.

Pirms 3 gadiem, Ziemassvētkos pie manis atnāca brīnums - mīlestības brīnums. Tieši šajos svētkos aizkavējies Amors iešava bultu manā sirdī. Es satiku cilvēku, ar kuru pirmo reizi mūžā izbaudīju mīlestības saldi rūgteno garšu. Viss bija kā pasakā. Mīlestība no pirmā acu skatiena, kaisle, kas pārņēma abu ķermeņus un iekāre, kas valdīja pār prātiem. Es lidoju. Viss apkārtējais likās nesvarīgs, es biju sajukusi prātā... Bet kā jau mēs visi zinām, pirmā mīlestība ir nelaimīga un pēc 2.5 gadiem mans brīnums un es aizgājām katrs savu ceļu, lai piedzīvotu jaunus brīnumus. Šo laiku vienmēr atcerēšos tikai ar pozitīvām emocijām, kaut gan ne vienmēr viss gāja tik gludi kā gribētos, diemžēl arī brīnumiņiem mēdz būt savi mīnusiņi.
Mani ir pārņēmusi nostaļģija, jo šogad Z-svētki būs pilnīgi savādāki nekā pēdējos 3 gadus. Šie būs klusi, ģimeniski un mazliet garlaicīgi, bet toties ticu - brīnumi notiek! :)

Novēlu visiem sagaidīt savu īpašo brīnumu, lai kāds tas arī būtu un skaistus jums visiem svētkus!!! :)

12/13/08 08:35 pm - ''Psihs''

Kā tikko pārnācu no šīs izrādes. Mazliet depresīva, bet man patika. Aizrāva tas, ka sižets bija ņemts gandrīz kā no manas dzīves. Skaisti... :)

12/11/08 04:37 pm - zZz

Piezvanīju matemātikas privātskolotājai, kura ir veca kā gadsimts. Runājot par tikšanos, kad es varētu braukt pie viņas mācīties, viņa ņēma un otrā klausules galā aizmiga. Nācās viņu pamodināt ar skaļu ''Hallo?'' :D :D :D jutos nmazliet apmulsusi, vai tiešām sarunas ar mani ir tik iemidzinošas? :D

12/10/08 04:49 pm

Vārds ''biodegradabls'' liekas smieklīgs līdz brīdim, kad par to ir jāraksta referāts.

12/6/08 01:38 pm - Dusma

Esmu nikna kā pūķis. Kā es neciešu cilvēkus, kuri nerēķinās ar citiem cilvēkiem. Viņi labāk notusē visu nakti līdz rītam tizlā, smirdīgā bārā, nekā normāli izguļas, sataisas un dodas uz inteliģentu pasākumu pilī. Nebūtu aicinājis vispār, ja pats par sevi nav pārliecināts, jo tomēr otrs cilvēks rēķinas un ir gatavojies un gaida. Kā es ienīstu šādus cilvēkus.

12/6/08 12:03 am

Jipīīī! Rīt uz balli. Nopirku smuku kleitiņu, nevaru vien sagaidīt, kad varēšu uzvilkt un parādīt visiem, kura ir īstā balles karaliene he he :))

12/5/08 11:22 am

Man besī mammas draudziņš. Dažreiz liekas, ka viņam nav smadzeņu. :@

12/5/08 12:11 am - smile :)

Ikviens smaids izraisa citu smaidu, katrs dusmīgs vārds vairo dusmas. Smaidi un arī pasaule Tev apkārt smaidīs.

12/4/08 02:58 pm

Liekas, ka viss ir apstājies pelēcībā un nekas neiet uz priekšu, tikai laiks no manas dzīves tiek nelietderīgi izniekots seriālos un ledusskapja virināsanā.
Ko jūs domājat, ja es mainītu savu izskatu, piemēram kļūtu par bruneti? :)
Manuprāt, gadu skaitlis 21 ir īstais laiks pārmaiņām.

10/12/08 10:38 pm

Desmit gudras sievietes baušļi:

1. Visām tavām cerībām jābūt reālām.

2. Nekad neaizmirsti par to, kas tev dzīvē ir dārgs, un nezaudē cieņu.

3. Necenties vīrietim izdabāt vairāk, nekā viņš cenšas izdabāt tev.

4. Ja vīrietis kavē uz satikšanos, negaidi viņu pārāk ilgi, visādā gadījumā ne ilgāk, kā viņš parasti gaida tevi.

5. Nepārcentieties, neieslīgstiet jums blakus dzīvojošā vīrieša drāmās un problēmās; nemeklējiet tiem attaisnojumus, ja viņš šos attaisnojumus nav pelnījis.

6. Neradiet sev Dievu no mirstīgā vīrieša.

7. Spriest par cilvēku var tikai pēc viņa darbiem, bet skaisti vārdi nemaksā daudz.

8. Nevajag ciest apvainojumus un aizvainojumus, lai arī kādā formā tie neizpaustos.

9. Neaizmirsti, ka tu esi personība, neieroc zemē savus talantus, pacenšaties, lai tavas spējas atrastu pielietojumu, un nezaudējiet savējo iekšējo neatkarību.

10. Vienmēr esiet godīga attiecībā pret vīriešiem un uzvedaties tā, lai viņi cienītu tevi.

9/25/08 03:46 pm - ...

Mana mīlas pils vienā dienā sabruka kā nemākulīgi uzbūvēts spēļu kāršu namiņš. Sāpīgi... ļoti sāpīgi... :(

4/23/08 07:26 pm - Eh...

Mani plāni plūkt laurus sacensībās nu ir galā. Vakar superīgajā RTU 500 metru krosaa sastiepu potīti un tagad esmu nožēlojams invalīds. Kāds pažēlos mani?!

4/1/08 11:59 pm

Beidzot tas ilgi gaidītais murgs - sacensības, kas notika 30.03.08 ir galā!!! Uz Daugavpili nebija vērts braukt un pārciest tās mocības. Pirmām kārtām jau tas, ka pulkstenis bija jāpagriež pa stundu uz priekšu un sanāca, ka bija jāceļas nevis 4.00, bet jau 3.00, jo autobuss izbrauca 6.00 un 1h vajadzēja ierēķināt uz taisīšanos. Bet prikols bija tāds, ka es biju uzlikusi to nolāpīto modinātāju uz 4iem, bet nebiju to aktivizējusi un pamodos 5os, bet autobuss jau bija 6os. Un man vēl vajadzēja sakrāmēt mantas, izmazgāt matus, man bija tikai 30 min laika, tas bija besis. Un vēl lielāks besis parādījās tad, kad sapratu, ka krānā nav siltā ūdens, tie kretīni tieši tajā dienā bija izdomājuši ūdeni atslēgt, man veicās. Aizbraucu uz sacensībām tāda kāda es biju - iepriekšējā dienā notusējusies, mati smirdēja pēc cīģām, vnk vājprāts.
Daugavpils arī čuhņa, ''Narvesenā'' nevarēja norēķināties ar karti, un man liekas, ka nevienā no D-pils veikaliem. Viņi tiešām ir atpalikuši un arī latviešu valoda viņiem ir vēljoprojām sveša. Gribēju veikalā nopirkt bulciņu un paprasīju cik bulciņa maksā, pārdevēja man atbildēja - ''Njietu, njietu '' Viņi pat tik elementāras lietas nesaprot.
Sacensībās es dabūju diplomu ar 14. vietu - jeej!! Priekš pirmās reizes bija ok. Bet finālā iekļuva tikai 6 meitenes ar līmeni vismaz 2 gadi dejošanā. Es tik 3 mēnešus knapi dejoju, tā ka man 14. vieta ir piedodama :)
Tā man visa diena no 10.00 - 23.00 tika pavadīta D-pilī. Mājās biju tikai 2.30 un ar taxi, un diemžēl man ar taxistu nepaveicās. Viņš domāja, ka esmu suchka, kuru uz mājām palidis hazjains :D :D tas bija drausmīgi, vispār viņam nebija nekādas tiesības ar mani runāt un izteikt savas domas. Es biju šokā!
Happy End :D

3/17/08 11:45 pm

Šodien man bija iespēja noskatīties ģenerālmēģinājumu izrādei ''Ūdens atmiņas'' . Diezgan depresīva. Drīz mēs visi peldēsim plastmasas maisiņos un savos atkritumos, un sapņosim, kaut plastmasa nekad nebūtu izgudrota. Pat ticu, ka tas tiešām kādu dienu notiks. Cilvēki paši iznīcina savu pasauli un sevi. Briesmīgi bēdīgi :(
Šodien uzzināju superīgus jaunumus, Artūra māšukam piedzima puika, nevaru vien sagaidīt, kad mazo brašuli ieraudzīšu dzīvē :)

1/31/08 07:53 pm

Man kā vienmēr nav miera, visu laiku jāsāk nodarboties ar kau ko jaunu. Šoreiz tā ir zīlēšana. Vakar biju uz pirmo Taro kāršu apmācības nodarbību, teikšu, ka bija pat ļoti interesanti. Rīgas centrs, komunalkas dzīvoklītis, noplukusi istabiņa ar gotisku mūziku un tādu atmosfēru, deg violeta svece, vīraka dūmi un visam plus vēl smuks tumši pelēks, nobijies minka. Un pasniedzēja arī super, padarīja atmosfēru vēl mistiskāku, jūtu, ka mani tādas lietas aizrauj.
Tātad, pirmajā nodarbībā uzzināju, kas ir Taro kārtis, un katras kārts nozīmi. Nākamajās nodarbībās mācīsimies zīlēšanu, un dažādus kāršu izlikšanas veidus.

1/26/08 01:09 am

Baigi ilgi neko nebiju rakstījusi. Domāju ir īstais iemesls uzrakstīt, jo mana PIRMĀ šausmīgā sesija ir uzveikta un ar to jūtos lepna. Jo ne visi spēj to paveikt RTU :D
Powered by Sviesta Ciba