.

Recent Entries

2/5/08 04:59 pm

piektdien čilliņš. vakar čilliņš, šodien čilliņš.

doma - es,
es - doma.

man jau sāk apnikt izlauzt sev ceļu uz jumta, ar katru reizi tas ir ar vien grūtāk un grūtāk. gala beigās tur droši vien būs dzelzs restes.

cik labi, ka vakardiena ir galā. ē, kad būs brīvdienas!

2/2/08 04:53 pm

ak. riņķis sācies no jauna.
no emocijām reibst galva.
nav laika. -nekam

2/2/08 10:32 am

nāk prieks par to, kā nenāk prieks. ha ha

dzeltenie šūzi. ^^
hc un čill.

1/31/08 09:13 pm

"evit, Tu esi kukū."
galīgi mīļi.

1/16/08 08:06 am

troksnis galvā! kā tāds vecs radio, kurš neapklust, aizspiežot ausis.
šodien galīgi nav noskaņojuma ķīmijai. un arī pārējām stundām un dienai kā tādai.

1/15/08 10:00 pm

man vajadzētu brīvu mēnesi tajā klosterī, kur neviens nerunā.

1/1/08 02:43 pm - nopietni :|

"-es nopietni saku, jūs abas esat STŪLBAS!
-es nopietni saku, mums neinteresē Tavas domas!"

jā, Tev arī laimīgu jauno gadu. kaut katra diena būtu tāda, kā vakardiena. nōooot

12/31/07 12:25 am

"atā" taču raksta ar vienu t. vienu!!

12/30/07 02:03 pm

pamodos ar domu, ka būtu ļoti jauki jauno gadu sagaidīt vienai.
tam arī seko vienīgā pasākuma atcelšana.

domā, ko domā!!

12/30/07 02:01 am

pat nemanīju, cik ātri pagāja šī diena.

..jo ātri viņa negāja.

12/29/07 09:58 pm

ja kaut nedaudz pacenšas, kaut kādu skaidrību var ieviest.
tikai ne manā istabā. uz zemes izsvaidītas guļ atmiņas. -visos formātos.

sajūta tāda it kā es pārvāktos prom no šejienes. varētu kāds tagad piezvanīt un uzdot jautājumu: "ē, nevēlies dzīvot pie manis? Tev būs sava vannasistaba un Tu varēsi nerunāt ar mani". jā, jā,vēlos!

12/29/07 12:31 pm

klasesbiedri tomēr pārāk švaki man to zoli iemācījuši.

12/29/07 12:12 pm

un tad Tu atrodi kādu manā vietā, šai situācijai piemērotāku, un tad Tu mani noliec malā. un tad es te stāvu malā.
ir rīts un es daudz ko nesaprotu - te malā.

kaut kas ir mainījies.. bet te jau arī nav slikti.

ir sestdiena. un cerībā, ka daudzi vēl guļ, es iziešu ārā paskriet. lai beidzot atmostos. šī iespējams ir piemērota diena ķīmijai.

visa mana šīs istabas iedzīve ir sakrauta vienā stūrī. un man neko no tā nevajag. es varētu dzīvot tukšā istabā.

12/29/07 04:06 am - don't need

viņam mani vajag tikai kamēr kaut ko vajag. slikts raksturs, evit, slikts!

visādā citā ziņā jūtos labi. sen nesatikti cilvēki. viņi varbūt nav tie ar ko kopā gribētu novecot, bet viņi ir gandrīz kā bērnības draugi. vēl labāki

neskaitāmi daudz reizes mani iebunkāja, paraustīja aiz deguna, lika teikt murr. un visu ko citu. līdz beidzot es atmodos.
es aizmigu pirtī, jo man bija ļoti, ļoti auksts. es nezinu, kas tur tik slikts, bet viņš ļoti satraucās, kad to atklāja.

un tagad varbūt beidzot varētu iet čučēt. trešā nakts pēc kārtas.

12/28/07 04:20 pm

pie līdera ieejas iedomājos domu: "ja nu brīvlaikā nodarbības atceltas.." un jā, ieejot iekšā, šī doma apstiprinājās. un autobusa šoferis bija izcili pretīiigs.


bet šovakar būs kaut kas zaļs! zāaaaaļš...

12/28/07 02:21 pm

un atkal tā sajūta, kad dzirdu durvju zvanu. labāk ir iepriekš paziņot, pie manis ierodoties, jo man reizēm ir bail atvērt durvis. reizēm bieži.


tīk grūti izlemt par vakaru. ja es palikšu mājās, būs garlaicīgi. mammai vārdadiena, tāpēc pie viņas negribu. bet par pirti ir divi varianti - būs garlaicīgi vai arī es piedzeršos, vai varbūt būs daudz maz normāls pasākums. labākais, ko es varu iegūt no šodienas - neko. trakākais ir nezināt, ko gribu.


un tētis man ziemassvētkos uzdāvināja zaļo tēju zaļā iepakojumā. man patīk

12/28/07 12:35 pm - nejūtos pārsteigta.

Your Brain is 27% Female, 73% Male

You have a total boy brain
Logical and detailed, you tend to look at the facts
And while your emotions do sway you sometimes...
You never like to get feelings too involved
What Gender Is Your Brain?

12/28/07 03:20 am - drīz būs rīts, bet es to neredzēšu.

sāp pašā viducī. labi gan, ka ūdens nav beidzies un man tik ļoti negribas padzerties ūdeni, un tik ļoti nav slinkums iet līdz virtuvei. es īstenībā nesaprotu, kāpēc man patīk labāk šeit kā mājās, es šeit nevaru noslēpties no pasaules.

viņš gan ir jauks, vismaz kāda pārmaiņa. nekad nebiju par viņu domājusi no šīs puses. -visam savs laiks.

12/28/07 02:59 am - šodien apnika zaļā krāsa. bet tikai uz mirklīti.

"-tā nav labi
-es zinu"

/nekas netiek pārtraukts.

12/27/07 08:43 pm

un šī bija laba diena. jā, jā.

kā agrāk. tikai es vairs nedrīkstu teikt:"kā agrāk", jo kavēties atmiņās ir muļķīgi, un cilvēki, kas kavējas atmiņās, izskatās muļķīgi. es izskatos muļķīgi.

bet puisis no laukiem, kas gribētu būt mans draugs, jau sācis mani saukt par princesīti. diez kāpēc viņš nesaprot, ka vienīgā patiesā sms bija par manu vecumu. eh
Powered by Sviesta Ciba