eternaldreamer
01 Jūnijs 2013 @ 18:25
 
Vēl vakardienas debates man patika, kā Ušakovs mēģināja Dombrovskim uzvelt vainu par to, ka mājas netiek renovētas, sakot, ka Dombrovskis pats dzīvo nerenovētā mājā (tā doma bija tāda, ka Dombrovskim jātiek galā ar saviem kaimiņiem, lai māja tiek renovēta). Tas bija domāts, kā uzbrauciens, bet, manuprāt, tas ir milzīgs plus premjeram, ka viņš dzīvo nerenovētā mājā, nevis sazadzies naudu, lai uzceltu smalku villu.
 
 
eternaldreamer
31 Maijs 2013 @ 23:03
 
Cik tās debates ir interesantas! No šiem kandidātiem (Ušakovu neskaitu) Ēlerte liekas visreālākais kandidāts.
 
 
eternaldreamer
31 Maijs 2013 @ 21:52
 
Skatos Rīgas mēra kandidātu debates. Mīļie rīdzinieki, tieciet taču rīt vaļā no tā Ušakova!
 
 
eternaldreamer
31 Maijs 2013 @ 21:52
 
Ours, Taylor Swift {♥}
 
 
eternaldreamer
31 Maijs 2013 @ 13:03
 
Ir jau nenormāli forši aizbraukt no punkta A uz punktu B bez pārsēšanās (domāju, ka ja rīt nebūtu vēlēšanas, mēs vēl ilgi kratītos ar 6T autobusu). Bet nu varēja jau visu pabeigt tā kārtīgi. Protams, tagad tramvajā var iekāpt/izkāpt pat kājas īpaši nepaceļot (gan jau, ka veciem cilvēkiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem ir stipri ērtāk). Bet kā tie vecie cilvēki un māmiņas tiek no/uz pieturas, man ir noslēpums. Tur sanāk vēl lielāks kāpiens nekā pirms tam tramvajā. Un kā viņi tiek pāri sliedēm, ja pietura ir otrā pusē? Sanāk tāds pamatīgs brīvais kritiens uz Brīvības ielas vai tramvaja sliedēm. Un manā pieturā viņi ir aizrāvušies ar barjeru likšanu - barjera ir priekšā gājēju pārejai. :D

P.S. Ne pa tēmu - bet skatos Once Upon a Time un siekalojos par Captain Hook/Killian Jones. Awwwww.......
 
 
eternaldreamer
27 Maijs 2013 @ 17:36
 
Vai būtu reāli mācīt mazus bērnus, ja:

1) nekad nav īsti bijusi saskarsme ar maziem bērniem (nav rados, draugiem arī vēl nav)
2) ja godīgi - man no viņiem mazliet bail :D :D
 
 
eternaldreamer
26 Maijs 2013 @ 22:08
 
Var just, ka tuvojas vēlēšanas. Trīs dienas neesmu mājās, un pastkastīte jau pārpildīta ar visādām politiskajām avīzēm. Vai kāds vispār šīs avīzes lasa? Pie manīm viņu liktenis ir šāds - pastkastīte -----> miskaste. Avīzes biezuma ziņā uzvarētāja ir kaut kāda Alternatīvā partija (laikam tā sauca) - ''Vējiem līdzi'' biezuma ķieģelis krievu valodā.
 
 
eternaldreamer
26 Maijs 2013 @ 19:05
 

 
 
eternaldreamer
19 Maijs 2013 @ 10:02
 
 
 
eternaldreamer
16 Maijs 2013 @ 21:51
e-lasītāji - Kindle&co  

Laikam būšu nobriedusi e-lasītāja iegādei. Nu gribas man to mantiņu!! Bet esmu apjukusi piedāvākumā. Šobrīd domāju par Kindle 5. Jo Kindle tāda viszināmāka marka, kā arī cena nav tik traka.  Kāds ir šis Kindls? Vai varbūt citi lasītāji ir labāki? Ai, man vajag palīdzību....

 
 
eternaldreamer
15 Maijs 2013 @ 12:27
 
 
 
eternaldreamer
15 Maijs 2013 @ 11:57
Private Practice  
Esmu ļoti vīlusies Private Practice pēdēja sezonā - tāda galīgi pliekana. Daudziem seriāliem pēdējā sezona ir tāda, ka es saprotu, kāpēc tai bija jākļūst par pēdējo. Un es joprojām nespēju piedot seriāla veidotājiem, ko viņi izdarīja ar Pīta varoni (un ne jau pēdējā sezonā - tad man jau bija pilnīgi vienalga). Seriāla sākumā Pīts bija tik foršs. Un viņiem ar Adisonu bija tik laba ķīmija. Godīgi sakot, sāku seriālu skatīties dēļ šī pāra. Bet tad seriāla gaitā viņš no foršā Pīta kaut kā kļuva par to garlaicīgo, mūžam neapmierināto un ikdienišķo Pītu.
 
 
eternaldreamer
14 Maijs 2013 @ 18:31
 
Es gribu Kindle. Dikti gribu. Bet man nav tāds īsti pamatots iemesls, lai attaisnotu naudas tērēšanu.
 
 
eternaldreamer
14 Maijs 2013 @ 15:19
Darba epopeja  
darbs pagājušās nedēļas sākuma - 0
darbs pagājušās nedēļas beigās - 2
darbs šobrīd - 1

Piedāvāja man to darbu. Atteicos (tagad jūtos šausmīgi vainīga). Bet biju tik atvieglota, domājot, ka neesmu darbu dabūjusi, ka nevarēju piekrist.
 
 
eternaldreamer
13 Maijs 2013 @ 19:34
no tumblr  

So we may not have gotten a Jaime who “only rescues maidens“ or “dreamed of her“ 

BUT WE GOT A JAIME WHO

  • LEFT SOEMTHING AT HARRENHAL AND WENT BACK FOR IT
  • Promised to pay whatever ransom they wanted as long as they pulled her out of there
  • leapt into the bear pit,  when Locke refused to pull her out… unarmed and missing a hand in order to save her life
  • AND THEN BRIENNE SAVED HIM TOO. 
 
 
eternaldreamer
13 Maijs 2013 @ 12:30
Dīvaine  
Tikai es varu pieteikties uz darbu, tikt uz interviju un tagad skatīties uz telefonu cerībā, ka man NEpiezvanīs. Acīmredzot manai zemapziņai kaut kas nepatīk (vai arī viņa ir vienkārši slinka).
 
 
eternaldreamer
13 Maijs 2013 @ 11:07
Hokejs  
Nu, kas tas ir! Internets pilns ar rakstiem cik katra spēle mums ir svarīga, bet nekur neatrodu pašu galveno - mums jāuzvar gan Francija, gan Somija, lai paliktu elitē, vai pietiek ar vienu uzvaru?
 
 
eternaldreamer
12 Maijs 2013 @ 21:50
 
Šodienu pavadīju pie datora+tv. Dienas bilance:

1. Orphan Black 7. sērija - man šis seriāls ir negaidīti iepaticies. Sāku skatīties tāpēc, ka nebija ko darīt, bet tagad ar nepacietību gaidu katru nākamo sēriju. Un nu arī mīlas līnija ir parādījusies...

2. Safe Haven - arī feina. Turklāt dabūju superīgā kvalitātē. Un ar visiem tiem mazas pilsētiņas skatiem jūtos kā atbraukusi no ceļojuma. Kā arī mūzika forša.

3. People Like Us - mana šīsdienas favorīte. Tiešām skaista filma. Re, var uzņemt filmas arī bez nebeidzamiem plikumiem, seksa un mīlas mokām.

4. Tikko noskatījos Private Practice 6. sezonas 1. sērija. Meh, nothing special.

Tagad fonā iet Mamma Mia. Mūsu kanāli joprojām nezina, ko īsti iesākt ar mūzikliem. Nu labi, šis ir ar zināmām dziesmām, bet tik un tā varēja vārdus patulkot. Vismaz, paldies Dievam, dziesmas netiek tulkotas mutiski uzrunājot pa virsu - tad vispār balagāns sanāktu (daži mūzikli latviešu kanālos tā ir tulkoti)

P.S. Izklausās, ka fonā ducina pērkons.
 
 
eternaldreamer
12 Maijs 2013 @ 16:41
P.S. pie iepriekšējā ieraksta  
Vienīgā škrobe par galvenās varones matiem. Viņa vienā naktī no brunetes kļūst par blondīni. Es te laikam esmu vienīgā muļķe, kas jau mēnešiem cenšas dabūt kaut mazlietiņ gaišāku toni. :D
 
 
eternaldreamer
12 Maijs 2013 @ 16:35
Safe Haven  

Noskatījos. Man patika. Zināju to major spoileri, bet ne pilnībā (lai gan visu laiku nojautu, ka tā būs) - tik un tā beigās apraudājos.