edenesdarzs

[info]edenesdarzs @ 02:21 pm: Pašizolācija diena nr.60
Ar kolēģiem runājām, ka vienlaikus ir "apnika izolācija" un "esmu jau pieradis". Iet uz veikalu reizi nedēļā, nesatikt ģimeni, neapmeklēt restorānus un publiskus pasākumus, tas viss šķiet normāli. Gandrīz vai aizmirsies, ka varētu būt savādāk. Arī ziņas un cipari vairs nav nekas aizraujošs, ja godīgi, ziņas par vīrusu apskatos reizi 2-3 dienās, un tikai tāpēc lai zinātu, vai nemainās kādi noteikumi, kas attiecas uz mani. Cipari ir tādi, kādi ir, manuprāt, ļoti labi, bet droši vien, tie desmiti, kas guļ slimnīcā, domā savādāk.

Interesants šis laiks bijis, daudz vielas pārdomām. Nostiprinājušās jau pirms vairākiem gadiem aizķērušās domas par to, ka laime nav lielā mājā, dārgā auto un kaudzē elektronikas. Jo ne jau naudas tērēšana pietrūkst, pietrūkst savējie cilvēki. Un nedomāju, ka mana karantīna būtu foršāka milzu mājā ar lielu kredītu. Mans mazais dzīvoklītis ir tīri laba drošības saliņa. Par koncertiem, kurus neredzēšu, gan skumstu. Mūzika un kopīgas sajūta tajos ir neaizstājama.

Skatos filmas un liekas tik jocīgi redzēt, piemēram, cilvēku pūli kādā populāras pilsētas centrā. Kaut kā nepareizi. Tā vien liekas, ka, ak jūs, jūs vēl nezināt, kas jūs sagaida.

Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:
Powered by Sviesta Ciba