Only · the · wind · remembers · my · name


July 7th, 2011

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
esmu augšā jau no 4 ar kapeikām, jo no sāpēm nespēju gulēt. Saka, ka būšot tikai trakāk... pozitīvais ir tas, ka diena sev līdzi nes atvieglojumu
* * *

Previous Day · Next Day