O
nly · the · wind · remembers · my · name
July 7th, 2011
Entries
·
Archive
·
Friends
·
Profile
06:53 am
7/7/11
teikt
dunkelheit
esmu augšā jau no 4 ar kapeikām, jo no sāpēm nespēju gulēt. Saka, ka būšot tikai trakāk... pozitīvais ir tas, ka diena sev līdzi nes atvieglojumu
Previous Day
·
Next Day