tacet's Friends

Sunday, August 28, 2016

mindbound

3:19PM

TIL: Keystrokes can be read remotely with > 90% accuracy by measuring the effect one’s fingers have on WiFi signal.

Current mood: awake
Current music: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand
(comment on this)

Saturday, August 27, 2016

unpy

10:14AM - Nedaudz par diskrimināciju.

Nu, jā, vakar nedaudz izdzirdētā kristiešu saruna mani drusku izsita no sliedēm, nevaru aizmirst. Jūs taču zinat, ka esmu viens no tiem idiotiem, kurš uz pasauli skatās no sava mazā draugu un paziņu burbuļa iekšpuses - piemēram, allaž esmu izbrīnīts, ja dzirdu par kaut kādu diskrimināciju dēļ kaut kādām tur štrunta pazīmēm(protams, zinu, ka tā notiek, ziņas un cibu lasu, bet allaž tie šķiet kaut kādi baisi izņēmumi, ne likumsakarības) un te piepeši izdzirdu, kā ģimene novēršas no kāda tikai tālab, ka šis cilvēks(ļoti apzinātā vecumā, starp citu) ir nolēmis kļūt par kristieti un, piezīmēšu, cik saprotu, ne tādu pārāk karojošu kristieti, lai gan no "normālo" kristiešu viedokļa pilnīgi noteikti par sektantu:) Nu, labi, it kā ģimene novērsās un dikti protestēja tikai kādu laiku, dēļ kā arī kristīgi pozitīvais stāsts, bet tomēr.

A jūs te par bēgļiem.

(28 comments | comment on this)
unpy

9:41AM - Ceturtdaļigauņa piezīmes.

Ir 27. augusts. Beidzot izdomāju pabaudīt vasaru, uzprasījos ciemos pie draugiem uz nosacītiem laukiem(nu, labi, daļēji viņi paši vainīgi), sēžu tagad pļavas vidū, lēnām malkoju viskiju, graužu saulespuķu sēklas un priecājos par saulaino laiku, kamēr namatēvi aizbraukuši visādās darīšanās.

Šī ir lieliska diena jau tagad un labi zinu, ka ar katru brīdi paliks arvien lieliskāka.

(2 comments | comment on this)

Friday, August 26, 2016

unpy

6:23PM - Tikai 5 minūtes.

Šodien 5 minūšu laikā uzzināju, ka:

1.Latvijā mēdz būt arī man piemēroti laika apstākļi.
2.Nezinu, kur atrodas Bāriņu iela, uz kurieni lokālais pasts esot pārcelts, nezinu arī faktu kā tādu, ka pasts ir pārcelts, līdz ar to nevarēju palīdzēt divām jaukām un pieklājīgām divu paaudžu sieviešu dzimuma pārstāvēm, pēc brīža gan izrādījās, ka viņas durvis mēģinājušas atvērt uz nepareizo pusi un pasts arvien ir tur, kur bijis.
3.Kristieši Latvijā cieš no diskriminācijas un emocionālās vardarbības pat ģimenes lokā(domāju vecāku - bērnu attiecības konkrētajā gadījumā), šo uzzināju negribot, no paskaļas divu kristiešu sarunas, jaunā paaudze viņi nebija, septītās dienas adventisti arī nē, visticamāk, ka baptisti.
4.Sievietes saulesbrillēs man šķiet ļoti aizdomīgas, uzreizi tāda sajūta, ka slēpj kādu baisu, acīs ierakstītu noslēpumu.

(1 comment | comment on this)

Thursday, August 25, 2016

unpy

1:10PM - Tviterī skatītāja piezīmes.

Vienīgā interesantā ziņa bija, ka Kataras princese Londonā pieķerta orģijā, kurā seksuāli izklaidējusies viena ar septiņiem vīriešiem un arī šī ziņa, protams, izrādījās māņi vien, taču tviteri ļoti labi raksturo. Viss pārējais, kā parasti - "ķirši, ķirši".

(1 comment | comment on this)

Wednesday, August 24, 2016

unpy

11:04AM - Interesanti.

Ir cilvēki, kuri tiešām iegulda daudz darba, lai apkārtējie viņus uztvertu kā nepatīkamus. Tiešām ir tā vērts, kur fiška?

(9 comments | comment on this)

Tuesday, August 23, 2016

unpy

11:18PM - ***

Jēziņ, pirms laika bija diskusija par to, vai labāk trenēt personīgo izturību pret visa veida apvainojumiem, vai labāk trenēt sabiedrību, lai visa veida apvainojumus neizsaka. Man arvien šķiet, ka pirmais variants ir labāks, sāku trenēties pirms daudziem gadiem un, ziniet, mana subjektīvā pasaule kļūst ar katru gadu arvien labāka.

(31 comments | comment on this)
unpy

8:37PM - Laika vērotāja piezīmes.

Labi, ka uznāca gabaliņš zilu debesu, varēju aiziet līdz veikalam.

(comment on this)
unpy

2:31PM - Redz, kā.

Malacis Kristaps, šitā ir jācīnās par publicitāti! Astrologs iesaka 1.septembrī bērnus uz skolu nevest.

(6 comments | comment on this)

Monday, August 22, 2016

unpy

6:27PM - Oooooo. Ooooo!

Brīvdienas pavadīju divdienu seminārā vienā viesu namā kaut kur Vidzemē un pirmās dienas vakarā, kā jau tādos gadījumos pieņemts, ar citiem semināristiem viegli atslābām un čalojām par visu ko. Viens solīds kungs palielījās, ka ik pa laikam skatās kaut kādu Krievijas televīzijas pārraidi, kurā lielais vairums sižetu sākas ar tekstu "в это трудно поверить" un tad aiziet jūriņā, nu tā, ka pa smuko. Man jau sen visi seriāli apnikuši, taču pie vakariņām labprāt apskatos kaut kādu solīdu dokumentālo filmu, tālab ķēros meklēt un atradu! Ja sakārojas būt galvastiesu pārākam par dažiem slepenās zintīs iesvaidītiem cibiņiem, pietiek jūtūbēs uzšķirt "великие тайны с игорем прокопенко" un tad jau var ņemt dajebko. Pašlaik skatos par sēņcilvēkiem, piemēram. Lieliski, vienkārši lieliski, sižetu var baudīt katru sekundi - tur ir brīnišķīgs pilnīgi viss!

(16 comments | comment on this)
unpy

2:21PM - Dīvaina lieta tāds atvaļinājums.

Tāda drusku muļķīga, neierasta sajūta. Labi, atvaļinājums, teju kā viss cits, ir tāds stipri relatīvs, bet tomēr sajūta ir.

Cita starpā, jāpiefiksē - šobrīd gladiolas tiek tirgotas par 0,5-0,6 EUR/gab., jāapskatās, cik maksās 1. septembrī. Pats uz skolu gladiolas esmu nesis kādas divas reizes laikam, kaut kad tad, kad biju ar šīm viena garuma. Vispār nespēju iztēloties gladiolas kādam citam mērķim, aiziet uz jubileju vai uz randiņu ar gladiolām, piemēram. Nu, labi, vēl kaut kādos pasākumos, kuros tiek sveikti politiķi, citi kultūras darbinieki vai dārgie aizgājēji no darbavietām un pavisam.

(16 comments | comment on this)

Sunday, August 21, 2016

unpy

1:18PM - Mazajiem par uzskatiem.

Viena ieraksta komentāros [info]kautskis izspļāva tēzi, pēc kuras izlasīšanas teju vai balsī iesmējos un šī tēze skan "Nevajag uzskatīt cilvēkus par muļķiem, viņi līdz saviem uzskatiem ir spējīgi nonākt paši". Cilvēkus par muļķiem uzskatīt vajag gan, sākot ar sevi pašu dārgo, esam mēs diezgan lieli muļķi, tur neko nevar padarīt, neesam taču nekādi skaitļojamie aparāti un lielu daļu savas dzīves pavadām, pieņemot lēmumus uz nepietiekamas informācijas bāzes, un parasti nevaram pat izsvērt, viens vai otrs atsevišķi pieņemtais lēmums ir bijis pareizs vai nē, jo otra mēģinājuma vienkārši nav.

Taču tas viss ir štrunts, par tiem saviem uzskatiem, līdz kuriem cilvēki nonāk paši, ir ļoti laba ilustrācija - tā pēdējā laikā populārā, bet diezgan nelietīgā akcija, ka mēs visi esam cilvēki un bēgtu kara gadījumā. Vai nebēgtu. Kāds ir šīs neapšaubāmi profesionālās akcijas sausais atlikums? Lielākajai daļai cilvēku pirms tam nebija striktu uzskatu par to, bēgtu viņi vai ietu mežos partizānēt, vai kā nu tur savādāk izdarītos, jo viņiem šāda izvēle šobrīd nav jāveic un šis "uzskats" vienkārši nav vajadzīgs. Taču pietiek ar vienu diezgan profesionāli izveiktu akciju, lai cilvēki justos spiesti kaut kā pozicionēties un šo uzskatu tukšā vietā uzģenerēt. Tad nu dzīvo divi kaimiņi mierā un saticībā, piepeši viņiem ir jāuzģenerē "uzskats". Viens nezkālab izdomā, ka bēgtu, otrs, ka nē un miers un saticība beigušies, viss - diskusija ar putām uz lūpām par šiem viena vai otra galīgi nevajadzīgajiem uzskatiem, kuri ne tikai nav "pareizi" vai "nepareizi", jo nevar tādi būt, bet balstās kaut kādā imaginārā situācijā, kuras nav un, cerams, nekad nebūs. Un, ja būs, tad galīgi nav teikts, ka tas, kurš grasījās lepni par dzimteni galvu uz ežas vai kur tur šādos gadījumos šī jāliek, to tur arī liks, nevis ar čemodānu aizmuks prom no karadarbības zonas krustu nemetis, bet otrs nenonāks tādā situācijā, kurā ne tikai nekur nebēgs, bet izdarīs visu, lai šī vārdu vēstures annālēs zeltītā boldā ierakstītu. Paši viņi līdz šiem uzskatiem nonākuši nebūtu un tā ir ar vairumu "uzskatu", viņu vienkārši, pirms kāds no malas nav uzspiedis, nav bijis un tie ir pilnīgi nevajadzīgi. Attieksme pret verdzību, pret sieviešu apgraizīšanu vai pret to pašu Trampu - ko ta, baigi sagribējās būt labajam un pareizajam ar iedomāti "pareizajiem" uzskatiem? Kad nākamreiz satiec nepatīkamo, riktīgi senilo kaimiņieni, pajautā, kā viņai klājas, un pacietīgi uzklausi atbildi, nevis fantazē un žvadzi kaut ko par kaut kādiem tur saviem no pirksta izzīstajiem uzskatiem par lietām, kas tevi neskar un skārt nevar.

(32 comments | comment on this)

Saturday, August 20, 2016

unpy

10:24PM - Pilnīgi neapmaksāta reklāma.

Tā sanāca, ka mani palūdza sadabūt vakaram pietiekošu latviešu muzīkas daudzumu. Savas dienas vedu klusi un tad, kad ienāk prātā ko iedzirdēt, izmantoju jūtūbes, latviešu muzīkas īpatsvars ir neliels. Pārāk daudz par sevi, pārāk maz par šito - https://vk.com/topic-615719_21839501?offset=0 . Klausījos 100. debiju un labsajūtā sēcu. Arī jums to pašu novēlu.

(3 comments | comment on this)

Friday, August 19, 2016

affair

2:30PM - Vakardienas pēcpusdienu piedāvājums

NOMM

(8 comments | comment on this)

Thursday, August 18, 2016

unpy

1:58PM - Sabiedrības vērotāja piezīmes.

Pēdējos gados ir tāds interesants virziens visu apspiesto minoritāšu cīņā par vispārēju taisnīgumu. Visas tās mātes ar bērniem, seksuālās minoritātes, bēgļi un visi citi ar īpašām vajadzībām paši palikuši tik ļoti īpaši, ka no pārējās sabiedrības jau sāk pieprasīt nevis to, lai viņus piecieš vai nediskriminē pēc kaut kādām pazīmēm, bet lai pārējie, kuriem nav īpašo vajadzību, proti, kas tur paliek pāri - darbspējīgie un nodarbinātie baltie vīrieši tās visas minoritātes mīl ar skaistu beznosacījuma mīlestību.

No manis šito negaidiet. Nebūs nekādas beznosacījuma mīlestības tikai tālab, ka neesi prasts darbaspējīgs, nodarbināts, heteroseksuāls baltais vīrietis, bet kaut kas, kam vajag īpašu attieksmi. Vispirms pierādi, ka neesi kretīns un tad skatīsimies tālāk.

(62 comments | comment on this)
unpy

11:15AM - Lienes.

Vārds "Liene" cēlies no vārda "lienēt", kas nozīmē ņemt aizdevumu, dot aizdevumu vai abus kopā. Lienes ir iekšīgi bagātas, bet dažas pat arī ārēji. Spēj izskatīties strādīgas, jo ir pilnīgi nevadāmas un visu laiku kaut kādā kņadā un kustībā. Slavenajam Braunam sieva bija Liene. Visādi citādi cieši labi cilvēki - lienē pašas un dod lienēt citiem.

Attēlā - Lieņu kongress, ar sarkanu apzīmēti valdes locekļi. Attēls.

(9 comments | comment on this)

Wednesday, August 17, 2016

hxpzy

10:04PM

bediks

(1 comment | comment on this)
unpy

1:47PM - Tiklības vērotāja piezīmes.

Ja kādu interesē kopsavilkums par jaunajām tikumības vadlīnijām, lūdzu.

Pats gan domāju, ka šitais ir tikai tāds vārgs spļāviens vajadzīgajā virzienā. Riktīgu patriotismu un lojalitāti valstij var ieaudzināt tikai tad, ja bērnus uzreiz pēc zīdaiņa vecuma izbeigšanās nošķir no vecāku kaitīgās ietekmes un ievieto speciālos internātos, kur tad rūpīgi atlasīti un visādi sertificēti pedagogi šos audzina cauru diennakti. Savādāk nekā. Gan jau, ka skolotāji var mācīt, cik vien spēka visu to pareizāko, bet ko šie var iemācīt, ja piepeši kāds ģimenē uzdrošinās apšaubīt Latvijas neatkarību?

(25 comments | comment on this)
unpy

1:03PM - Nedaudz par patriotismu.

Drusku padara nīgru tie cilvēki, kuri postē soctīklos visādas pērnā gadsimta astoņdesmito vai vēl agrāku gadu bildes ar rindām pēc kaut kā un lepni bīda tekstus no sērijas "pavei, ku slikti bija zem Krievijas, ņemiet vērā". Skaidra lieta, ka zem Krievijas būt ir slikti, taču dēļ šiem cilvēkiem sāk likties, ka varbūt nemaz tik slikti nav, ziniet kā - ja redzi pūli saprāta apdalītu cilvēku nesamies vienā virzienā, tīri instinktīvi gribās paraut pēdu pretējā.

(3 comments | comment on this)
unpy

12:49PM - Par dīvainām sakritībām.

Tātad. Ir šāds laiks aiz loga, aiz durvīm, aiz apkakles un apavos. Ir viens labi zināms cibiņš, kurš sevi definējis kā pārliecinātu polāro mitreni. Šim labi zināmajam cibiņam šobrīd esot atvaļinājums. Sakritība? Nedomāju vis.

(9 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)