tacet's Friends

Wednesday, April 26, 2017

flykting

5:20PM - bljad

nav alus

(comment on this)
unpy

2:41PM - Laika prognožu vēotāja piezīmes.

Šitik nu jau varbūt arī izcietīšu.

(7 comments | comment on this)
unpy

1:01PM - Cenu vērotāja piezīmes.

Kaut kur manīju, ka būšot, esot vai jau bijis sociālais eksperiments, kurā jaunietis mēģina iztikt ar 2EUR dienā. Man jau šķiet, ka mierīgi:

(5 comments | comment on this)
flykting

11:18AM

ak šausmas - svensoni uzticas politkorektajiem tradicionālajiem masu medijiem. visvairāk šiem patīk sabiedriskie mediji (āāāāā, valsts propagandāāāā!!!), lielās avīzes (žīdu kapitālistiiiii!!!!) un tv4 (starptautiskie žīdu kapitālistiiiii!!!).skatīt bildi )

(comment on this)
flykting

10:58AM - par feminismu kaimiņvalstī

atkal jau userinfoheda stāsta par svensonijā notiekošo, noklusējot svarīgas detaļas un parādot klaju neizpratni par apžļembāto tematu.

pirmkārt, visas (!) riksdāga partijas sevi sauc par feministiskām. arī sverigedemokrater. kašķis te ir izcēlies ne tik daudz par konkrēto balsojumu, bet gan tīri iekšpolitiskas konkurences dēļ. sociķu valdību lamā labējo partiju bloka politiķi. ar saūda arābiju ir pinusies arī labējā valdība. tā ka ķepas zaptes burkā pa kārtai ir bijušas visiem. 

otrkārt - valstu balsojumi dažādās ano struktūrās ļoti bieži ir saistīti ar citiem dīliem. tā ir starptautiskāpolitika, draudziņi, nevis ideālo ideoloģiju partijas kongress. būtu labāk papētījuši, kā, ar ko un par ko balso latvistāna. nešaubos, ka atklātos interesantas lietas. 

(5 comments | comment on this)
flykting

10:15AM - brīnumbērni

vēl viens [info]gnidrologs ideoloģiskais dvīņubračka.


Vēstures profesors Harijs Tumans aprakstījis globalizācijas būtību, izvērtējot pagātnes globalizācijas eksperimentus. Viņš apraksta globalizāciju ne tikai kā dažādu veidu integrācijas procesus, bet izceļ būtisko – unifikācijas momentu. Ne jau preču, informācijas un ideju apmaiņa ir pats būtiskākais globalizācijā, bet gan tas, ka šo integrācijas procesu rezultātā pasaule tiek politiski apvienota ar masu kultūras palīdzību. Šī masu kultūra aizstāj nacionālās kultūras kā „maigā vara”, lai nodrošinātu vienas lielvaras dominanci pār citām pasaules valstīm. Vēsturiski šo misiju ir veikuši gan grieķi Aleksandra Lielā un viņa mantinieku laikā, gan vēlāk romieši, bet mūsdienās to īsteno ASV.

Es tomēr vēlētos nodalīt divu veidu globalizācijas. Globalizācija kā ideoloģisks un pasauli apvienojošs projekts ir globālisms. Globālismu pārstāv dažādas ideoloģijas ‒ kā neoliberālisms un marksisms, kas tiecas izmantot globalizācijas spēkus, piemēram, imigrāciju, brīvo tirgu, iejaukšanos valstu suverenitātē, lai aizstātu nacionālisma idejas, kas dominēja 19. un

20. gadsimtā. Globālisma galvenie veicinošie spēki ir starptautiskās korporācijas un finanšu elites, kas sponsorē dažādas nevalstiskās organizācijas, kuras piesedzas ar „cilvēktiesību” un „vienlīdzības” idejām, lai uzbruktu nacionālo valstu pamatiem. Nesenā imigrācijas krīze bija spilgts piemērs globālisma spēku uzbrukumam nacionālajām valstīm. Kā atzinās pats Džordžs Soross, „mūsu mērķis ir bēgļi, bet nacionālu valstu robežas ir šķērslis”.

Pretestība vai ļaušanās globalizācijai

Pagātnes pieredze liecina galvenokārt par divu veidu atbildēm uz globalizāciju – pretestību vai ļaušanos tai. Abos gadījumos tas ilgtermiņā ir novedis pie nacionālo kultūru iznīkšanas. Gan mēģinājumi „iekonservēt” pastāvošo sociālo kārtību, gan tās pilnīga iznīcināšana „progresa” vārdā ir novedusi pie bēdīgām sekām. Pirmajā gadījumā sabiedrība zaudē konkurences cīņā ar citām sabiedrībām, bet tieksme pēc augstākas dzīves kvalitātes un globalizācijas sniegtajām priekšrocībām tāpat parādās agrāk vai vēlāk. Vēlāk seko vēl aklāka ļaušanās globalizācijas labumiem, it kā cenšoties kompensēt nokavēto. Otrajā gadījumā sabiedrība kļūst atkarīga no globalizācijas. Tā gluži kā muša zirnekļa tīklā sapinas, un jebkura kustība to tikai ciešāk sagrābj zirnekļa tīkla varā. Pašpietiekamība tiek iemainīta pret komfortu, bet ar katru soli atgriešanās pie iepriekšējās lietu kārtības kļūst arvien mazāk iespējama. Piemēram, vai Latvijas vidējais pilsonis būtu gatavs iemainīt patērētāju sabiedrības labumus, kas visi balstās globalizācijas sniegtajās iespējās, pret Atmodas laika saukli „Kaut pastalās, bet brīvi!”? Visticamāk, ka ne.

(c) alberts paeglis nac(ionāl)istu izdevumā "kodols"

(comment on this)
flykting

10:09AM - demokrātija

es ierosinātu šādas pašvaldības likvidēt.

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma pagarināt deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu piecās pašvaldībās - Lubānas, Pārgaujas, Rundāles, Vaiņodes un Varakļānu novadā, - kurās iesniegts tikai viens saraksts.

(comment on this)
flykting

9:59AM - ēsti

te nu būs pareizā atbilde uz iepriekšējā postā pacelto jautājumu.


300-500 humanoīdu divu nedēļu laikā. tātad 150-250 nedēļas laikā.

ēstipoisu klerku matemātika, kā rādās, ir no sērijas "viens, divi, daudz".

(comment on this)

Tuesday, April 25, 2017

flykting

12:06PM - nu tad saskaitīsimies

estipoisi, izrādās, ir sarēķinājuši, kādā situācijā var ziņot - palundra, imigrantu masveida pieplūdums, nācija briesmās! kā jūs domājat par kādiem cīpariem iraid runa?

Poll #20993 estimaa
Open to: All, results viewable to: All

cik humanoīdiem nedēļā jāierodas, lai to saukt par masveida pieplūdumu?

View Answers

(1 comment | comment on this)
flykting

11:56AM - realitāte un matrix

stokholmā vietējie letiņi grib veidot latviešu ģimnāziju. rau, latviešu bērnu te kļūst arvien vairāk. humanoīdiem te patīk - viņi veido ģimenes, stāda bērnus, dzer alu un runā latviešu valodā.


bet [info]heda, protams, turpinās stāstīt, kā te laupa un varo imigrantu ordas. kādā paralēlajā pasaulē viņa dzīvo?

(14 comments | comment on this)

Monday, April 24, 2017

unpy

3:45PM - Tilpumu vērotāja piezīmes.

Frāze "mož aiziet pēc kāda puslitra vai pat litra?" tikko ieguva pavisam citu skanējumu.

(3 comments | comment on this)
unpy

11:42AM - Biznesu vērotāja piezīmes.

Cita starpā, brīvdienās sanāca ieslīdēt zooveikalā. Tā ir tāda interesanta vieta, kurā cilvēki pērk savus mazos vergus un pārtiku viņiem. Tad nu, lūk, pamanīju, ka prastu bruņurupuci tur tirgo par 150EUR. Ienāca prātā, ka bruņurupuču pavairošana varētu būt man piemērots bizness. Jauka un patīkama nodarbe. Siltumā. Sēdi uz grīdas lotosa pozā un visapkārt lēnām un svinīgi pārojas bruņurupuči.

(4 comments | comment on this)
flykting

10:46AM - terror lv

latvistāna - valšķe, kura apdraud apkārtējo pasauli.

Drošības policija (DP) šobrīd izmeklē vienu kriminālprocesu par vervēšanu terora akta veikšanai un divus par terorisma draudiem.
Šobrīd vien zināms, ka kriminālprocesi sākti jau pagājušā gadā. Ņemot vērā, ka joprojām notiek izmeklēšana, DP aģentūrai LETA šobrīd nevarēja sniegt plašākus komentārus par šiem kriminālprocesiem, līdz ar to arī nav zināms vai lietās ir aizturētie.
DP savā pagājušā gada publiskajā pārskatā norāda, ka Latvijā nav prognozējama teroristu organizāciju darbības aktivizēšanās, un terora aktu veikšanas iespējamība ir zema. Līdz arī to prognozējams, ka terorisma draudu līmenis Latvijā arī nākamajā pārskata periodā saglabāsies zems.
Tajā pašā laikā Latvijas musulmaņu kopienā joprojām pastāv radikalizācijas riski. Konvertīti šobrīd ir nozīmīgākā radikalizācijas riskam pakļautā personu kategorija. Turklāt atsevišķu konvertītu ilgstoša uzturēšanās terorisma riska valstīs var veicināt viņu radikalizāciju, un pēc atgriešanās Latvijā studiju laikā pieņemto islāma radikālo interpretāciju šādas personas var izplatīt citiem musulmaņu kopienas locekļiem, norāda DP.
Ceļošana uz Sīriju un Irāku ar mērķi pievienoties teroristu grupējumam "Daesh" arī turpmāk būs galvenais faktors, kas var ietekmēt terorisma draudu situāciju Latvijā, uzsver DP. Tāpat "Daesh" propagandas mērķtiecīga izplatīšana Latvijas musulmaņu kopienā var iedvesmot atsevišķus Latvijā dzīvojošos musulmaņos mēģināt ceļot uz "Daesh" kontrolētajām teritorijām.
Jau ziņots, ka pagājušā gadā DP pirmo reizi kriminālvajāšanai prokuratūrā nodeva trīs kriminālprocesus par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā. No tiem divi - par piedalīšanos Sīrijā notiekošajā bruņotajā konfliktā, bet viens - par piedalīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainā.

(4 comments | comment on this)

Sunday, April 23, 2017

unpy

2:13PM - Ēstuvju apskatnieka piezīmes.

Šorīt bija baiss slinkums sev gatavot brokastis, izdomāju pabrokastot ārpus mājas. Diezgan bezmērķīgi klīstot pa rajonu un domājot, kur lai netikumu piekopj, pamanīju kafetēriju "Lapsas māja". Lai gan lapsas māja parasti ir pamesta āpša ala, nekas par to neliecināja ne no ārpuses, ne no iekšpuses. Telpas nelielas, it kā varētu šķist, ka kafetērija parastā, kur var apēst kādu smalkmaizīti, iedzert kafiju un viss, bet nē - tur ir pieejami arī normāli ēdieni. Sapriecājos, paņēmu kafiju un pasūtīju savam novārdzinātajam organismam tik daudzsološās angļu brokastis, šitās parasti tīri labi stiprina apgurušus čangaļus. Parasti pārsvarā ir bijis visādās viesnīcās dažādos pasaules nostūros, man kaut kā bija radusies pārliecība, ka, par spīti dažādām interpretācijām, angļu brokastis ir kaut kas tāds, iekš kā nav iespējams vilties. Tieši tālab sabrīnījos, kad man atnesa šķīvi, kura ceturto daļu aizņēma sēnes. Bija arī daudz zaļumu, pareizā kondīcijā izceptas divas olas, piciņa pupiņu un pāris tiešām nelielas šķēlītes uzsildītas neizteiksmīgi žāvētas gaļas bez taukuma. Nu, nez. Pie tā, ka nelietoju uzturā sēnes, protams, esmu vainīgs pats, vainīgs esmu arī pie tā, ka, pasūtot ēdienus, neesmu savā sirmajā vecumā izstrādājis pieradumu obligāti pajautāt par sēņu klātesamību un apjomu jebkurā pasūtītajā ēdienā. Rezumējot - ja ēstu sēnes, gan jau brokastis nosauktu par "normālām", kafiju par "normālu", dizainu par "normālu" un apkalpošanu par izteikti latviski normālu - nu, par tādu, ka nevar neko pārmest, taču rodas diezgan cieša pārliecība, ka tevi ienīst, bet no sirds cenšas to neizrādīt.

Faktiski, ja neskaita manu dziļi personīgo sēņu pārdzīvojumu, varētu teikt, ka sen nebiju bijis tik remdenā iestādē, kuru mēle neceļas nedz īpaši pelt, nedz slavēt, kas, protams, arī nav slikti.

(12 comments | comment on this)
watt

11:05AM

Money velocity tik samazinās un samazinās...

(1 comment | comment on this)
hxpzy

12:20AM

$300

(comment on this)

Friday, April 21, 2017

mindbound

4:53PM

Neuralink, eksokorteksa risinājumu R&D kompānija un Maska kārtējais megaprojekts, beidzot ir iznākusi publikā un to pavada lielisks un masīvs “Wait But Why” enciklopēdijbloga raksts, ko iesaku izlasīt visiem, kam kaut pa pieskari interesē šī tematika (ieskaitot tos, kuriem nav problēmu ar pašu papīru un publikāciju lasīšanu, jo WBW autoru uzražotos rakstus vismaz mana necilā persona atrod arī par labu izklaidējošo materiālu). Citējot XKCD, “a huge and alien future is barreling toward us, and I can’t wait”.

Citās, ar šīm saistītās ziņās – Kernel, kompānija, kur T. Bergera hipokampa protēžu laboratorijas vecā komanda ar vairākiem jauniem un aizraujošiem papildinājumiem bīda līdzīgu tehnoloģiju izstrādnes mazliet citos virzienos, drīzumā nāks klajā ar progresa raportu; sekosim līdzi.

Current mood: working
Current music: Human Error - Endure Yourself: Man-Made Man
(4 comments | comment on this)
unpy

12:29PM - Par semantisko slogu dizainā.

Pilnīgi nejauši uzgāju, esmu sajūsmā.

(2 comments | comment on this)

Thursday, April 20, 2017

flykting

11:10AM - dzimtā valoda

ziņu portālu pareizgreizrakstība sasniegusi jaunas virsotnes. BLATIJA!


ak, atceros vēl tos laikus, kad strādāju avīzē - katrs teksts gāja cauri redaktora un pēc tam vēl korektūras rokām. a tagad katrs pērtiķis drukā, ko un kā iedomājas. 

(comment on this)
freakart

10:01AM - Lindes muižas drupas, spoku parks un Aklā purva taka

Pūpolu svētdienā kopā ar [info]anonims un Maria devāmies nelielā ekspedīcijas braucienā. Pirms doties pastaigā cauri Aklajam purvam piestājām pie Lindes muižas, lai apskatītu drupas un spocīgās zombiju liepas.

YOUTUBE_VIDEO_THUMBNAILS_UPDATE

https://www.youtube.com/watch?v=LJigm2Y_KW4Tiem, kas video noskatījās neliela aptauja:
Poll #20989 Ekspedīcijas vlogs
Open to: All, results viewable to: All

Vai aizkadra balss ekspedīcijas vlogā ir par daudz?

View Answers

Jā, totāli overload
0 (0.0%)

Varēja būt bišķi mazāk
0 (0.0%)

Tieši laikā
1 (100.0%)

Kas ir anotācija?
0 (0.0%)

(1 comment | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)