tacet's Friends

Saturday, July 4, 2015

intenormal

7:56PM - jaut.

kāpēc tas alus tik ātri dzeras?

Current music: Pulp - Something Changed
(2 comments | comment on this)
mindbound

7:31PM

Atgriežoties pie dziļo perceptronu “sapņu” tēmas — tagad ir pieejams arī oriģinālais kods attiecīgā veida attēlu ģenerēšanai. Tiem, kas nevēlas nodarboties ar palielas bibliotēku pakas instalēšanu (kur daļa no tām, iespējams, nedarbosies uz Windows), reizēm (lapa nav stabila) ir pieejams arī online serviss ar to pašu.

... )

Current mood: awake
Current music: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand
(5 comments | comment on this)
intenormal

7:16PM - psc

man ezītī pie ieejas prasīja dokumentus. parādīju lža karti. tipa nederot. es teicu - nu vispār es te gandrīz tā ap stūri dzīvoju, varu jau aiziet pēc pases, bet man tak tik un tik gadu jau, jopta. ielaida.

bet piebilda, lai citureiz ņemot pasīti līdz. un vispār jau tā kontrole esot laba štelle, es varot būt pārliecināts, ka visas čiksas tur iekšā ir pilngadīgas.

nu jā, arguments ibiopeso...

Current music: Kent - Svart Snö
(comment on this)
intenormal

2:49PM - trū

kur ir alus
tur ir alus

Current music: Refused - Useless Europeans
(comment on this)
nomirusi

11:24AM

Ja aktuāli, pieskaitiet mani arī tradicionālo vērtību grāvēju un pūstošās globalizācijas slavinātāju aprindās.
Bet paskat - tas izskatās jautri. :D Skriet augstpapēdenēs ir jautri, a te pilnīgi sacensības!
http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/worldnews/11715513/Drag-racers-High-heeled-runners-race-through-the-streets-of-Madrid-in-pictures.html?frame=3363070&amgpage=1

(1 comment | comment on this)
mindbound

8:15AM

Образование — это как эрекция, если оно есть, то его видно (h/t [info]ctulhu).

Current mood: working
Current music: Autumn - Summer's End: Gallery Of Reality
(2 comments | comment on this)
mindbound

5:04AM

From the “I wish I’d thought of it first” department: Compile-time Tetris. My own, rather less impressive, take on the general subject.

Current mood: awake
Current music: Neon Shudder - Cataphractals: Let Go
(comment on this)

Friday, July 3, 2015

unpy

9:10PM - Laika vērotāja piezīmes.

Vakar ap šo laiku bija tik dzestrs, ka sivēnu sauļot nevarēja. Šodien var. Ceru, ka varēs arī rīt un parīt.

(21 comments | comment on this)
unpy

8:28AM - 10 padomu lasītāja piezīmes.

Paldies cien. [info]antons_v, biju kaut kā aplami iepriekšpieņēmis, ka interneti mūs, vīriešus, īsti nelutina ar padomiem, ko ar sievietēm iesākt randiņos tak jau tamdēļ, lai šīs gultā ievilktu. Tā nav, padomus atrast var. Lielākā daļa izskatīto rakstu bija pagalam pavirši, padomi tādi nekvalitatīvi, piemēram "aizved to jaunuvi nevis uz kino un kafetēriju, bet kaut kur citur" vai "ir labie signāli un sliktie signāli, ko sūta sieviete, par labajiem ta vēl tā, bet ja tu pamanītu sliktos, tas gan būtu labi", to, kas tad tie signāli vispār ir, paturot noslēpumā.

Taču viens raksts izskatās sakarīgs, lasīju vairākas reizes, uzskatu, ka visu nepieciešamo tagad esmu apguvis. 10 padomi vīrietim: kā fiziski satuvināties ar sievieti. Esmu švaks randiņotājs ar visai nelielu pieredzi, daudz kas no vienkāršā nudien nebija ienācis prātā.

Piemēram:
"Nākamreiz, kad kopīgi ieturēsiet maltīti, nejauši uzziediet viņai uz rokas putukrējumu no deserta vai mērci no makaroniem. Tad ar nelielu ironiju atvainojieties un lēni nolaiziet uzziesto ēdienu, skatoties viņai acīs."
Šiten man vajadzēs drusku patrennēties. Jau iepriekš lūdzu atvainot visas tās jaunietes, kurām man nesanāks nejauši to mērci uzziest tieši uz rokas ar pirmo mēģinājumu, būsim reāli, gan jau, ka arī ar trešo ne, esmu diezgan patizls, bet tas nekas, gan jau kaut kādā brīdī arī uz rokas trāpīšu. Līdz ar to, uzreiz brīdinu, iespējams, nav jēga uz randiņu ar mani apvilkt savas pašas smalkākās drēbes, ka nesanāk man pēc tam jau citām jaunietēm skatīties acīs caur vienu savu ļoti uzpampušo aci.

Labs padoms ir arī "Tā vietā, lai uzreiz sniegtu skūpstu, pamēģiniet apburt ar vārdiem. Sacītajam nav nozīmes(izcēlums mans) – vienkārši dariet to mierīgā balsī, runājiet lēnām un ļaujiet savām lūpām viegli skart dāmas auss ļipiņu."
Nu, jā, bet tik labs improvizators arī neesmu, kaut kāds teksts tomēr jāizdomā. Ko jūs man ieteiktu tādiem gadījumiem, kad sacītajam šā kā tā nav nekādas nozīmes?

(71 comments | comment on this)
mindbound

5:14AM

Jauns telefona numurs, noresetojies kontaktu saraksts. Sūtiet, lūdzu, savus atjaunošanai.

Current mood: awake
Current music: Dernière Volonté - Devant Le Miroir: Mes Faiblesses
(comment on this)

Thursday, July 2, 2015

unpy

11:47PM - Reklāmas pauze.

(2 comments | comment on this)
mindbound

10:49PM

Marijas Konovaļenko, Krievijas “Science for Life Extension Foundation” vadītājas un gerontoloģes, prezentācija par paralēli attīstāmām tehnoloģijām, kuru mērķis ir indivīda funkcionāla nemirstība (bioloģiski neierobežots mūža ilgums). Pārpublicēts ar M. Konovaļenko atļauju.

... )

Current mood: awake
Current music: Luftwaffe - Event Nihility: At The 9th Hour
(2 comments | comment on this)
unpy

5:54PM - Valsts ķengātāja piezīmes.

Kā jau daudziem, man patīk ķengāt mūsu valsti un visas iespējamās tās institūcijas. Taču šis tas mums mēdz negaidot nostrādāt manā izpratnē ļoti pareizā virzienā. Šodien, piemēram, Satversmes tiesa atzinusi, ka administratīvajā kodeksā paredzētais sods par Latvijas karoga nepacelšanu pie mājas neatbilst Satversmei.

(6 comments | comment on this)
nomirusi

4:51PM - Atslābums.

Šonedēļ es nespēju savākties kaut kādā kopumā. Un pat negribu. Gribu, lai mani nes lēni pa straumi, neņemot vērā ne laika, ne telpas, ne pieredzes robežas. Sestdien tā varēšu, rīt arī, tik jātiek līdz straumei vēl pašai. Šodien es sapņoju. Par vieglumu, bezrūpību un robežu izšķīšanu. Ak, pasaule, kāpēc tu esi tik noteikta?

(1 comment | comment on this)
unpy

4:23PM - Padomu vērotāju piezīmes.

Man tomēr šķiet, ka šī ir haltūra, proti, tēma nav pietiekoši plaši izvērsta. Arī topošā akcija "katram savu tautastērpu" šķiet aizdomīga, varu derēt, ka piedāvājumā nebūs nedz poļu, nedz ebreju tautastērpi.

(8 comments | comment on this)
unpy

2:31PM - Esiet piesardzīgi, izdalot pentanolu.

Sirseņi līdzīgi kā citas sabiedriskās lapsenes, spēj mobilizēties un aizsargāt pūzni, dzeļot ienaidnieku, pat, ja pašiem sargiem ir jāmirst. Uzbrukuma feromoni sirseņiem izstrādājas, ja briesmās ir to pūznis vai, lai iezīmētu ceļu līdz medību vietai, piemēram, bišu ligzdai. Saimes pārējie sirseņi spēj saost iezīmēto ceļu un atrast atzīmēto medību vietu.[7] Sirseņiem nepieciešamības gadījumā izdalās 3 ķīmiski aktīvas vielas: 2-pentanols, izoamilspirts un 1-metilbutil-3-metilbutanoāts. Ja izstrādājas tikai 2-pentanols, tad sirseņi kļūst viegli nervozi un gatavi aizsargāties, bet, ja izstrādājas vēl otras divas ķīmiskās vielas, tad sirseņi kļūst agresīvi.[7] Ja pūžņa tuvumā tiek nogalināts kāds sirsenis, pārējiem izstrādājas uzbrukuma feromoni. Arī materiāli, kas saskārušies ar uzbrukuma feromoniem, piemēram, drēbes, āda vai sirseņu nogalināta bite, var izraisīt sirseņu agresivitāti. Sirseņus uzbudina un provocē arī dažu augļu smarža, piemēram, banāni un āboli, kā arī smaržas, kas satur C5 spirtu un C10 esterus.[7]

https://lv.wikipedia.org/wiki/Sirse%C5%86i

(2 comments | comment on this)
unpy

1:52PM - Par skaņām, kas uzbudina.

Kad kaut kur aiz muguras dzirdu lidojoša irša izteiksmīgo dūkoņu, jau paliek tā smagnēji ap sirdi, bet tad, kad šī dūkoņa tuvojas un tuvojas un tad pēkšņi apklust, sāku pārklāties aukstiem svedriem.

(12 comments | comment on this)
nomirusi

10:46AM

Cilvēki ir tik dažādi.

Un Latvija tomēr ir maziņa.

(comment on this)
mindbound

4:06AM

I need more RAM.

Current mood: working
Current music: Ides Of Gemini - Constantinople: Reaping Golden
(7 comments | comment on this)

Wednesday, July 1, 2015

unpy

9:00PM - Netulkotāja piezīmes. Krievu valoda.

Kā jūs iztulkotu latviešu valodā vārdu "хам"?

(23 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)