tacet's Friends

Monday, June 18, 2018

unpy

8:05AM - Viss bumbās.

Poll #21212 Fūtbōls
Open to: All, results viewable to: All

Seko līdz futbola čempionātam?

View Answers

jā, bet protams!
1 (16.7%)

ik pa brīdim neviļus tas čempionāts seko man
3 (50.0%)

da nu, sekoju tam, kā kalst kabači dobēs
0 (0.0%)

futbols ir deģenerātiem, punctummagazine ir gudrajiem un attapīgajiem
0 (0.0%)

man viss ir pavisam savādāk
2 (33.3%)

(comment on this)
hxpzy

2:55AM

Trīs. Vilcieni

(comment on this)

Sunday, June 17, 2018

jebalaitung

11:14PM - 7diena

ja kaut kas no anarhijas manī vispār ir palicis, tad tas ir alus.

un arī tā man šovakar nav.

(6 comments | comment on this)
unpy

10:08PM - Kulinārijas vērotāja piezīmes.

Lai gan ik pa brīdim izskan apgalvojumi, ka cilvēki paliek dumjāki, tomēr visās nozarēs vērojams acīmredzams progress. Kulinārijā, piemēram. Sevišķi izsmalcinātiem gardēžiem man ir tas gods celt priekšā neparastā pīrāga recepti.

(21 comments | comment on this)

Saturday, June 16, 2018

jebalaitung

11:31PM - fakti

labākais pīārs ir tāds, kurā nav nekāda pīāra.

(comment on this)

Friday, June 15, 2018

jebalaitung

1:52PM - patriotisma nulle

simtgade, trallallā simtgade - bet kur lai klaida latvieši noskatās doķeni "lidija"? ltv un replay lapas smuki sūta mani diriģēt, atsaucoties uz autortiesībām.


savukārt pagājušogad skaļi izziņotais visiemltv.lv vismaz šajā krastā neveras vaļā. "lapa netika atrasta", zomglol.

par ieteikumiem muhļīt savu ip adresi jau iepriekš saku paldies nē nevajag. 

(7 comments | comment on this)
jebalaitung

12:55PM - a ko, slabo?

gobzemu par premjeru

(comment on this)
unpy

12:31PM - Vērotāju vērotāja piezīmes.

Esmu pieredzējis visa kā vērotājs un, lai arī ne vienmēr saprotu, tomēr cienu citus vērotājus. Cilvēkiem patīk vērot un vēro viņi dažādas īpatnējas lietas. Nu, labi, futbols. Tur ir sacensība, improvizācija, iespēja pozicionēties un būt "par savējiem", iespēja legāli trokšnot un visādi citādi ālēties. Galu galā, var likt likmes totalizatorā un just līdz savam finansiālajam stāvoklim. Pilnīgi cita lieta ir tāds Deju svētku lieluzvedums. Pirms daudziem gadiem vienā tādā biju iemaldījies un tas nu vienreiz ir pasākums, kas ir ļoti tālu aiz manas sapratnes robežām tieši vērošanas ziņā. Sajutos kā nonācis kādā Liras zvaigznāja saprātīgo kalmāru mistērijā, goda vārds. Visu cieņu šī pasākuma vērotājiem, taču man ir cieša pārliecība, ka, ja kaut kur var atrast slavenos ķirzakcilvēkus, kas pārvalda masonus un varbūt pat klimatu vai Valsts ieņēmumu dienestu, tad tas tiešām ir tur.

(2 comments | comment on this)

Wednesday, June 13, 2018

jebalaitung

10:38PM - pinjongeit

ir alus

Current music: Kakubites - Odziņa
(1 comment | comment on this)
unpy

8:40PM - Cilvēku vērotāja piezīmes.

Cilvēki kā tādi ar savu bezjēdzīgo rosību un dažādām traucējošām aktivitātēm ir nepatīkami, taču ir tādi, kurus gandrīz vai var sākt cienīt par to uzcītību un neatlaidību, ar kādu šie cenšas ieviest nepatiku pret sevi nejaušu garāmgājēju galvās. Un te es nerunāju par sabiedriskā aktīvista [info]jebalaitung nevaldāmo tieksmi runāt milzīgos fontos, tas viss ir bērna šļupsti, salīdzinot ar tiem...hmmm...mūziķiem, kuri par savu uzstāšanas vietu izvēlas to līko tuneli starp centrālo staciju un Stokmani. Tie ir īsti lauvas, mūsdienu sabiedrības zieds un ļaunuma apogejs. Ja būtu ne tikai bez īpašiem principiem, bet arī alkatīgs, nu, kaut kāds Rigvir īpašnieks, piemēram, tad bez vārda runas ņemtu darbā visus tos, kuri spēj tur notrokšņot vismaz stundas divas, jo ir pilnīgi skaidrs, ka tādiem cilvēkiem ir ne tikai uzspļaut uz apkārtējiem vispārākajā pakāpē, bet viņam ir arī apbrīnojama, gan jau ģenētisku mutāciju rezultātā izveidojusies lāstnoturība.

(8 comments | comment on this)
nomirusi

7:40PM - Spuras gaisā / brīvā plūsma pirms atbildēt

Man laikam ir jāpazīst un jāuzticas cilvēkam, lai es viņam ļautu palīdzēt. Vai arī kaut kas. Man automātiski ir spuras gaisā, kad kāds random cilvēks grib dzirdēt par manu Problēmu un grib palīdzēt. Varbūt visvairāk tāpēc, ka man nav tādas Problēmas! Ir tikai mana dzīve ar kuru es stragloju nu jau gadus trīsdesmit, apzināti - desmit. Desmit gadi (vairāk), kopš es apzināti cenšos būt laimīga, augt un darīt lietas labāk. Un neliegšos, ir progress, lai arī stragloju joprojām. Taču godīgi sakot, izaugsme lielākoties bijusi vienai pašai darbojoties, reizēm ar palīdzību, par kuru maksāju (iesaku!).

Es neuzticos, kad cilvēks, (kuram es par to nemaksāju) izrāda raizes un vēlmi uzklausīt un palīdzēt. Tuvi cilvēki, jā, bet pat tad es esmu skeptiska par patieso spēju līdzēt. Atbalsts un "here's a hug" arī ir ok. Pat pilnīgi random svešinieki cibā ar "tev vajadzētu meklēt profesionālu palīdzību, lai šo te neielaistu" ir ok. Bet paziņa ar pretenzijām uz draugu? Ar kādām tiesībām viņš tagad būs tas, pie kura skriešu paraudāt uz pleca? Jā, es izšķīros ar P., jā es arī ierakstīju mazliet savā stilā (acīmredzot pārāk emocionālu priekš tautas) citā vietnē. Un nav jau tā, ka teksts bija "viss slikti es griežu vēnas". Drīzāk "viss slikti, jo jāiet gulēt(!), that's life, keep on going". Jā, es arī neesmu pieradusi, jo kopš bērnības vienmēr man vajadzēja tikt galā pašai, tādu baigo draugu man arī nebija. Norūdījis tas mani nav, bet toties skarbāku gan ir pataisījis. Man neliekas normāli, ka man tagad jākrata ārā sirds cilvēkam, kuru pazīstu tikai virspusēji.

Vēl viena lieta - es negribu tikt redzēta kā nabaga ievainotā būtne, kurai vajag palīdzību. Too punk for that. Un arī tas, ka tad uzreiz man veidojas cilvēka psiholoģiskais profils tāds, kuram pievelk drāma, vajag "sāpīgo un skaisto" un/vai ir ar glābšanas tendencēm (tādi kuriem neinteresēsi, ja tev būs labi, un/vai glābs pa savam, kas tev nemaz nav tik vajadzīgs).

No otras puses skatoties, es tiešām esmu tizli trausla un vāja un gribu, lai kāds mani "izglābj" un palīdz. Bet tās ir iekšējās sajūtas, kuras es nerādu un neuzskatu par vajadzīgu rādīt. Man nepatīk šī iekšējā sajūta. Tā ir pasaka. Un nu nevar cilvēks tā ne no kā ņemt un mācēt vislabāk man palīdzēt, ja jau pat terapeiti ne vienmēr to spēj. Un ja galvenais, kas pievelk ir mana traumētā būtība, tad cilvēkam pašam nav visas skrūvītes kārtībā un būtu nopietni jāpievēršas savu motivāciju izpētei.

Mazliet nomierinājos. Tagad vēl tikai izdomāt kā atbildēt, lai inde un asumi nespraucas ārā.

(8 comments | comment on this)
jebalaitung

12:42PM - restes

drīz jau būs pusgads, kopš mr. rimo plaši izziņotā vizītē viesojās knab.

rezultāts?

jā, jā, procesam vajag laiku utt utjp. bet kaut kā neštimmē tāda skaļa aizturēšana un teju vai apsūdzēšana ar šādu situācijas neattīstību.

(comment on this)
unpy

12:10PM - Latviešu valodas vērotāja piezīmes.

Izlasot, ka cien. [info]mako pievērsies demonoloģijai, ienāca prātā, ka velti valsts valodas inspekcija nav ķērusies klāt visu iespējamo nešķīsteņu latviskošanai. Visi šie vampīri, zombiji un citi ievazājumi vienreiz ir jāizbeidz. Tas pats "dēmōns". Nu, kas tas par vārdu, svešāks par svešu, kamēr glītais un riktīgi latviskais vārds "bubulis" nepelnīti grimis aizmirstībā.

(9 comments | comment on this)
jebalaitung

10:58AM - neutralllallā

kā iztulkot "hen" no zviedru valodas latviski?

(19 comments | comment on this)

Tuesday, June 12, 2018

unpy

6:44PM - Spama vērotāja piezīmes.

Sveiki, mans vārds ir Mavis Wancyzk kundze, jūs ziedojāt 1800000,00 EUR. Es uzvarēju 735 miljonu ASV loterijā, un es ziedoju daļu no tā pieciem laimīgajiem un labdarības organizācijām, kas atgādina manu mirušo vīru, kurš nomira no vēža

(2 comments | comment on this)
jebalaitung

4:19PM - futurizms

Poll #21210 fin
Open to: All, results viewable to: All

ap 2019.-2020.g. varam gaidīt nākamo finanšu krīzi / "korekciju"

View Answers


5 (50.0%)


0 (0.0%)

šobrīd neko nevar prognozēt
4 (40.0%)

pisec būs jau pirms tam
1 (10.0%)

(2 comments | comment on this)
jebalaitung

3:37PM - šķīstajam viss ir šķīsts

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka, piemēram, ir identificēti 77 ar dažādām reliģiskām organizācijām saistīti aģenti, no tiem 61 aģents bija no lielākajām Latvijas kristīgajām konfesijām. Aptuveni puse bija aģenti no Romas katoļu baznīcas, tāpat bija aģenti no Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas, Pareizticīgās Baznīcas, vecticībniekiem un baptistiem.

(3 comments | comment on this)
jebalaitung

3:00PM - man jau sen bija aizdomas par to, ka kaut kas ir nogājis greizi

Iedomājies, ja tu viņu būtu notriecis, perestroika būtu beigusies un mēs nekādu simtgadi nesvinētu, jo Gorbis nebūtu varējis novākt visus tos ģenerāļus, ko viņš tur uzreiz aizvāca. Līdz ar to neviens viņam nepretojās, kad viņš samazināja ieročus.

(comment on this)
jebalaitung

12:10PM - "latvijai simtgadē jāuzņem vismaz 1000 bēgļu" (c) pāvests 2018

zinat, ko es dikti gaidu?

nē tās nav vēlēšanas.

pāvesta vizīti gaidu. man ir neliela cerība, ka tā varētu izvērsties ne gluži tā, kā to iecerējis zbigijs ar savu bandu.

(11 comments | comment on this)
jebalaitung

11:53AM - vēl viena ģēnija superatziņa, ko pierakstīt blociņā "ojpotvaimaķ kas pa dziļām domām bļe"

Ar plakātiem un saukļiem metafizisku ļaunumu vairs apturēt nav iespējams.

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)