tacet's Friends

Wednesday, September 28, 2016

mindbound

3:52AM

Beers: 6, lines of code written: 1215, lines of code read: no idea, pages read: 40, pages written: 2.5, uptime: 50 h, tired: yes. Good night.

Current mood: tired
Current music: Millipede - A Mist And A Vapor: Nothing Certain
(comment on this)
unpy

1:49AM - ***

Interesanti, kā šis tiktu latviskots? Kā Akpantokpanturarkožs, Akpantokpanturarkožis vai vēl kā savādāk?No šejienes.

(3 comments | comment on this)

Tuesday, September 27, 2016

unpy

11:48PM - Nedaudz par trampiem un klintonēm.

Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.

(24 comments | comment on this)
intenormal

6:27PM - 5. pantiņš

nu principā, ja te sāksies karš, iespējas kaut kur aizbēgt mums būs mazas. krievi droši vien kaut kādā veidā paņems gotlandi, tādējādi bloķējot baltijas jūru + droši vien nedaudz pamočīs arī svensonijā. nato, visdrīzāk tikai daļa, nāks iekšā no polijas puses. kur tad mēs liksimies? uz baltkrieviju diezin vai.

vārdu sakot, dirsā būs. un nekāda bruņošanās utml mums te nepalīdzēs. vienīgais ceļš ir ar visiem iespējamiem līdzekļiem izvairīties no karadarbības sākšanās šeit.

Current music: Against Me! - White People For Peace
(18 comments | comment on this)
unpy

5:17PM - Lielais brālis ar jauno mārketingu

Ienāca prātā ieklīst jūtūbē, tur pamanīju sadaļu "tendences". Iegāju. Tātad. Jūtūbe uzskata, ka man būtu vērts noskatīties:

Диана Пашко. Rumour Has It - Adele. Х-фактор 7. Пятый кастинг
Валерий Меладзе не попал в фонограмму на Новой волне 2016
Dons - Tepat
Kristaps Porzingis Versatile Skill Set - ESPN Sport Science | HD
The saddest 10 second video ever. Dog is taken to the grave of his former owner
Skolotāju salidojuma video!
VL.ru - Мужчина выпил бутылку водки в магазине
Lady Gaga - Perfect Illusion
ХОДЯЧИЕ МЕРТВЕЦЫ - WEST #1
Between Two Ferns With Zach Galifianakis: Hillary Clinton

Gan jau tas ir tas jaunais personalizētais mārketings. Jāiesaka personāldaļu speciālistiem, lai turpmāk šito sarakstu no tendencēm pieprasa potenciālajiem darbiniekiem pie CV pievienot, izskatās krietni jautrāk par visiem tiem aizdomīgajiem testiem.

(4 comments | comment on this)
nomirusi

11:13AM

Es brīnos un domāju. Kāpēc man tā. Vai par spīti no kosmosa vai vienkārši tizla sagadīšanās. Ir tik labi, bet sarežģīti. Gribās dzirdēt citu cilvēku stāstus. Kā citiem ir, kad ir, bet attālums arī ir. Un vai tiešām tā ir modernās ēras sērga. Mums katram ir pārāk daudz savu svarīgo lietu. Un tad sanāk grābt pa druskai, kad izbrīvē laiku un telpu viens priekš otra.

(comment on this)
unpy

10:00AM - Kas ir m?

Priecīgs ieraudzīju, ka pie Narvesena stāv tikai viens cilvēks, devos droši klāt, jo biju arī diezgan steidzīgs un sarēķinājis, ka, ja cilvēku rindā būs kādi trīs, tad štrunts ar visiem e-taloniem, uzdzīvošu par visiem 2EUR, pērkot transportos biļeti pie vadītāja. Tas cilvēks arī izskatījās tāds solīds kungs visnotaļ drošā pirmspensijas vecumā, nevis kārtējais knapā pirmszārka vecuma pārstāvis, kurš pusi dienas pavada, kliegdams "ko?" līdzbiedriem. Piegāju klāt, tajā brīdī pārdevēja kungam uzdeva sakrālo jautājumumu - "jums ar gāzi vai bez?" Kungs pamatīgi uzkārās. Nu, tā, uz minūti, tās laikā apspriežoties gan ar sevi pašu, gan ar pārdevēju un vairākas reizes mainot savu izvēli. Tās minūtes laikā sapratu, ka cilvēki, kuri nespēj pieņemt lēmumus, man sāk nepatikt pēc kādas dīvainas formulas, kas varētu būt līdzīga slavenajam E = mc2, kur E ir nepatika, c ir laiks, bet m ir kāds svarīgs, bet man līdz galam nesaprotams faktors. "Paldies!" manas pārdomas pārtrauca solīdais kungs, beidzot saņēmis kaut kāda tur minerālūdens pudeli. "Un tagad man lūdzu piecas loterijas biļetes!"

(5 comments | comment on this)

Monday, September 26, 2016

unpy

2:44PM - Populārzinātnisko rakstu vērotāja piezīmes.

Ceļā uz Latvijas "Nokiju" latvieši ir izdomājuši vikipēdijas šķirkli Pupa, kurā ir saite uz rakstu par to, kas ir pupiņas.

(12 comments | comment on this)
intenormal

1:31PM - tanki

Mūsu kultministre te partijas propagandas lapā izteikusies par vēsturi.

Esmu piedalījusies janvāra barikādēs un ļoti labi atceros augusta puča notikumus. Tai laikā atrados arheoloģisko izrakumu praksē Kurzemē, ko vadīja Ingrīda Virse. Dziļos laukos uzzinājām, ka pa Rīgu brīvi braukā tanki, nezinājām, vai vispār ir, kur atgriezties… Mēs visu pārtraucām un satraukti braucām atpakaļ uz Rīgu. Aizbraucām uz Rīgu, un viss jau bija beidzies.

Varbūt es kaut ko jaucu, taču tanki pa Rīgu brīvi nebraukāja gan. Doma laukumu ieņēma bruņutransportieri - kas, protams, ir pieteikami biedējoši, taču tā diezin vai ir saucama par tanku brīvu braukāšanos galvaspilsētas ielās.

Current music: Jumprava - Zem Diviem Karogiem
(30 comments | comment on this)
unpy

9:28AM - Nedaudz par lielšovinismu.

Interesantā laikā dzīvojam, ir lieliska iespēja drusku no malas vērot visas dīvainākās un riebīgākās šovinisma izpausmes kaimiņu valstī, visu to gatavību ar visiem karot, "krimnašus" un tādas štellītes. Ir tomēr diezgan dīvaini, kā savā būtībā dažādi cilvēki spēj apvienoties ap kaut kādām lupatiņām mieta galā, ierakstiem pasē un dažādiem citiem no pirksta izzīstiem imagināriem ķinķēziņiem, lai radītu paši sev ko? Gan jau, ka kaut kādu varenības sajūtu, apziņu, ka, lai arī esi sīka draņķība, bet sīka draņķība lielā, nopietni uztveramā un citiem dikti bīstamā mehānismā, tātad nemaz tik sīka draņķība neesi vis. Nav jau arī nemaz kaimiņos jāmeklē - tepat pie mums sākas diža rosība, ja kāds ar kaut vārdu piemin, piemēram, iespējamo Latgales atdalīšanos. Šausmas, šausmas. Rodas iespaids, ka visa veida patriotiem tas šķiet, lai arī iedomāts, bet teju vai tik baiss notikums, kā kāju vai roku zaudēt, lai gan tīri pragmatiski domājot, ekonomiski tas varētu būt pat izdevīgi. Tas nozīmē tikai to, ka pie mums šāds "krimnaš" arī lieliski strādātu, tikai nav jau neviena tik vārgulīga kaimiņa, kam varētu ko atņemt, nākas savas impēriskās tieksmes apmierināt, pārceļot savu žogu par pusmetru tālāk kaimiņa dārzā.
Ja pieņemam, ka šāda apvienošanās lielākās grupās cilvēkiem ir nepieciešama kaut kādas komforta izjūtas radīšanai tīri dabas uzspiestu iemeslu dēļ, tad mūsdienu vispārējās globalizācijas laikos apvienošanās ap kaut kādu ģeogrāfisko teritoriju vai dzimto valodu škiet tāds novecojis paņēmiens. Interesantāk būtu, ja cilvēki tikpat dedzīgi apvienotos pēc profesionālās piederības, piemēram. Tāpat programmētāji varētu ienīst oficiantus un keramiķus, vēlēt paši sev kaut kādus vadoņus un pulcēties baros ap pieminekļiem visu algoritmu mātei, taču iespēja uz šī pamata organizēt kaut kādus slaktiņus, kas sagādā neērtības trolejbusu satiksmē vai uzsprāgušus pārtikas veikalus tiem, kuriem ar to nav ne mazākās saistības, būtu krietni vien mazāka.

(15 comments | comment on this)

Sunday, September 25, 2016

watt

1:11PM

ARQ man patika, lai gan kaut kā ļoti jūt* ka ir mazbudžetnieks. Tāda versija par time-loop, ja atceramies par Edge of Tomorrow. Kas man patīk ir veids kā parāda, kāpēc "filmās" notikumi notiek tā kā tie notiek - pirmajā iterācijā "The End" ir jau 2. minūtē (jo čalis vispirms pamanās neveiksmīgi krītot nolauzt kaklu). Un tā tālāk.

Bet Edge of Tomorrow ir grāvējs, tāpēc ka atļaujas izplest spārnus un lidot, bet ARQ ir mazbudžetnieks, un slapstās pa tumšiem pagrabiem.

__________________________
* Piemēram, Primer to maz-budžeta faktu nejuta, lai gan ARQ budžets ir ap 2m, bet Primer budžets bija 7k (!). Nauda, īsāk sakot, iztērēta, bet uz ekrāna nav ko parādīt. Mazbudžetnieki vispār ir raksturīgi ar visai neharizmātiskiem aktieriem - pat ja sižets neplīst pa visām vīlēm, tad aktieri tēlo kā uz skatuves... Piemēram, "Paradox" sižets un samezglojums teorētiski ir interesants, bet aktieru spēle nebaudāma; vai arī "Synchronicity", kur pielaizītā frizūra uz plakāta vien atsit jebkādu vēlmi spiest play.

(5 comments | comment on this)
watt

12:12PM

Biju treniņus pametis uz atvasaras rudens "karsto laiku". Izrādās - vesels mēnesis žviks un apkārt. Pēdīgi patrenējos 21.08, un tagad jau 23.09 lēnām sāku atkal kustēties.

Man pavīdēja doma, ka kādam cilvēkam ka iesākot treniņus absolūti no nulles, svaru kāpināt pirmajās 3 nedēļās vajadzētu pavisam, pavisam minimāli. Piemēram, pa vienam kg uz katru treniņu. Pat ka cilvēks it kā celt varētu ātrāk un vairāk, pozitīvāka lieta ir ka viņš visas 3 nedēļas uz treniņiem staigā, treniņš ir īss, ap 20 minūtēm, bez svīšanas un sāpēm, un nav īpaši jāgatavojas. Pēc 3 nedēļām ir izveidots ieradums, ir bijuši kopā 9 treniņi, un tad var sākt Starting Strength (SS) progresiju tā nopietnā veidā, jo risks ka cilvēks pametīs nodarbības dēļ tā ka pārāk ātri pārāk smagi sāk iet, ir minimizēts. Galvenais ir izveidot ieradumu.

Ja sāk absolūti no nulles, ja ir virs 30 gadi vecs, pirmajā nedēļā es teiktu vajag visas 3 nodarbības ar pliku stieni veikt. Vēl vairāk - "nulltā nodarbība", iepazīties ar 5 pamata kustībām kuras veic ar olimpisko stieni, vnk veikt ar slotas kātu. Jo ja cilvēks neko nav kustējies, pat uztaisot 25 pietupienus (4x8 piemēram), otrā dienā kājas stīvas (DOMS). Tuvojoties 40 gadiem, uztaisot 3x5 pietupienus pēc absolūtas mēneša bezdarbības, jau kāju muskuļi sāk streikot un murmina ka saraus krampī.

Tātad, pirmajā nedēļā, tikai kustības ar pliku stienu. Pirmajā reizē tikai 3 piegājieni pa 5 atkārtojumiem, otrajā varbūt 5x5, trešajā kaut vai AMRAP (as many reps as possible) pēdējā piegājenā. Pa 3 nodarbībām iemācās pareizu formu, un ieelpu/izelpu varbūt. Tad sāk likt virsū svaru.

Ceturtajā nedēļā jau var sākt standarta progresiju. Pietupieniem - pa 2.5 kg katrā reizē klāt (1.25kg+1.25kg mazās platītes), Bench on OHP - pa 2.5kg starp tiem rotē (vienā reizē bench, otrā reizē OHP), bet tur bez mikro-svariem drīz vien neko neiesākt. Tad turpina kāpināt pa 250g+250g mazās ripiņa katrā reizē. Trešais vingrinājums - deadlift, tur pa 5kg var droši kabināt virsū katrā reizē. (Nu, līdz 90-100kg svaram diezgan droši.)

Iekš SS rotē deadlift vienā reizē ar power clean otrā, un Strong Lifts (SL) rotē deadlift vienā reizē ar row (Pendlay row) otrā.

***

Galvenais ir izvairīties no impulse mēģināt uz stieņa uzlikt vairāk svaru. Bet mantrai īstenībā ir jābūt - palēnītēm, parīt vienalga atkal nodarbību, vēl visu paspēsim.

Otrais galvenais ir pašā-pašā pirmajā nodarbībā veikt ļoti minimāli. Tik-tikko pacilāt, un gatavs. Ne vairāk par 15 atkārtojumiem. Otrā dienā ķermenis vienalga smelgs (DOMS - Delayed Onset Muscle Soreness). Tas, nākamajā nodarbībā (tas ir - izlaižot vienu dienu) var jau atkal normāli celt.

Es nekad nesapratīšu kas tie par treneriem tādi, kas pieļauj pirmajā reizē tā samocīt sevi, ka cilvēks vairs otrā dienā paiet nevar. Jā - ar pietupieniem vispār ja uzliek svaru par ātru, var tā pastrādāt, ka kājas jau tur pat ģērbtuvē atņemas, un cilvēks vai nu a) nevar nokāpt pa kāpnēm no kluba lejā, vai b) nevar mājās uzkāpt pa kāpnēm. (Pie tam, uzkāpt ir vieglāk, jo var vienkārši uzrāpot, jeb pa margām uzvilkties augšā.)

Līdzīgi kā ir dzirdēti tie stāsti, ka cilvēku pieņem darbā, nu tur noliktavā kastes kraut, vai mucas cilāt, un tādu šoka terapiju uztaisa, ka šis otrā dienā protams darbā vairs neierodas. Lai gan, ja ir kaut mazākā izpratne par fizioloģiju, pirmajā darba dienā iedotu trīs (četras) kastes pacelt (ar iesildīšanos un parasto kustību iemācīšanu), otrā diena atslodzei, trešajā dienā 6-10 kastes pacelt, ceturtā diena atslodzei, un tad piektajā dienā jau var normāli strādāt, muskuļi sapratuši kas ir par lietu un sākuši pielāgošanās režīmā strādāt.

Muskuļi adaptējas slodzei. Muskuļi lieliski atsaucas uz progresīvu slodzes kāpināšanu, adaptējas izaugot (vajag tikai daudz proteīnu uzturā). Kāpēc tad tādi darba devēji spītīgi mēģina pirmajā dienā "šoka terapiju" taisīt, it kā absolūti neko nezinātu? Ha, ja citādi nevar, tad vajag pirms pirmās darba dienas veikt 2 sagatavošanās nodarbības, kā es teicu, pirmajā reizē 2-3 vienības, otrajā 6-10 vienības, un trešajā reizē var ierasties kā uz pirmo darba dienu ar normālu slodzi...

(comment on this)
unpy

9:51AM - Laika vērotāja piezīmes.

Bez piecpadsmit sešos biju izgājis uzsmēķēt un ārā bija tik sasodīti tumšs, ka nopietni aizdomājos, vai neesmu atkal palaidis garām kādu pulksteņa grozīšanu un šis nez kur automātiski aizgrozījies.

(2 comments | comment on this)

Saturday, September 24, 2016

watt

2:33PM

Atzīšos, par mani šo to skaidro fakts ka jau skolas laikā es biju ļoti neapmierināts ar alfabēta neloģiskumu, ka burti ir vnk kautkādā stulbā secībā salikti, un tad pasaule pieņem - lūk, sakārtots "pēc alfabēta".

(2 comments | comment on this)

Friday, September 23, 2016

unpy

5:06PM - Dzīvās dabas vērotāja piezīmes.

Manuprāt, viens no glītākajiem dzīvniekiem:

(22 comments | comment on this)
unpy

10:56AM - Kamēr/tikmēr.

Kamēr tautieši nevar izdomāt, kurš no abiem bēgļiem izskatās bīstamāks, tikmēr VID steidzamības kārtā bīda likumu, kurš šiem(VIDam, nevis bēgļiem) dos pilnvaras klapēt ciet internetus.

(12 comments | comment on this)

Thursday, September 22, 2016

watt

6:18PM

Vakarā mēs ar M. spēlējam tādas kā paslēpes. Piemēram, es nāku lai dotu viņai zobu birsti, bet M. ir paslēpusies (zem segas). Es saku - kur ir M.? - Nevaru atrast!
Es sāku "meklēt". Nav tur, nav te. Sāku taustīt kas tas par "aizdomīgu" kunkuli gultā. Paceļu segas malu: tur M. guļ, un sāk šņākt un savelk plaukstas par "ķepām".
- Kas tas ir? Vai tu esi lācis? Vilks?
- Nē
- Vai tā ir lauviņa? Vai tas ir tīģerītis?
- Nē, tas ir dumiķītis!

(Pēc tam vēl pati apjautājās, kas tas ir, dumiķītis. Atgādināju, ka par dumiķīšiem runā kaķis multfilmā ar lupatiņiem.)

(2 comments | comment on this)
watt

8:49AM

Sekojot jan09 saitei.

"VID 2014.gadā strādāja ap 4100 darbinieki Latvijā, Igaunijas Nodokļu un muitas departamentā uz 2013.gada 1.martu bija 1545 darbinieki."
[...]
"Kad beidzot uzņēmēji ar ierēdņiem Latvijā samainīsies lomām? Kad valsts sāks sadarboties ar uzņēmējiem? Kad ierēdņi aptvers, ka dzīvo no nodokļiem, kurus mēs maksājam? Par maz naudas? Mainiet sistēmu, samaziniet ierēdniecību, un lūdzu ļaujiet strādāt!

"Lūdzu, aizdomājieties."

"[...] tikos ar pietiekami daudz uzņēmējiem gan no sabiedriskās ēdināšanas sektora, gan citām industrijām. Dīvaini, bet visi, ar ko esmu runājusi, reāli baidās no iespējamām represijām. Tas taču nav normāli!”"

Jā, uzņēmēja attiecības Latvijā ar VID (vai jebkuru iestādi Latvijā) līdzinās "attiecībām" skolas pagalmā ar vietējo huligānu, kausli. Bet vot jocīgi tā saukt huligānu pie prāta, lūgt apžēloties. Nez kā Igaunijā ir izdevies, ka viņiem VID paši nolēma uzņēmējdarbību nežņaugt, nesmacēt, vai arī iedzīvotāji vienoti deva pretsparu un piepieda šos uzturēt cilvēcīgu attieksmi?

Nu, priekš tam vajadzīgs stingrs mugurkauls, neliekties - lūzt ja vajag. Redzam, ka Latvijas uzņēmēji labāk rāpo zemāk par zāli, liec muguriņu lai šos nepamana, un nesamin. Tas ir diezgan pragmatiski, bet arī attieksmi atbilstošu izaicina (liekta mugura tikai ielūdz kunga nūju).


***

Neredzamais VID efekts protams ir tā uzņēmējdarbība kas beidzas neiesākta. Es esmu pabijis gan pašnodarbinātā statusā (slēdzis uzņēmuma līgumu), gan arī manījis VID interesi pēc cibas pārdošanas (nekādus paskaidrojumus nesniedzu un lieta arī ar to noklusa, jo "personīgās mantas pārdošana" tobrīd ar ienākuma nodokli aplikta netika. un arī pārdošanas summa bija mazāka par, teiksim, mēreni palietota auto vērtību). Mana mamma ir [bija] uzņēmēja un viņas stāstus par attieksmi un to kā VID čmorī, esmu atklausījies.

Un efekts? Lai man ir iekrāta nauda, un ir ideja uzņēmējdarbībai, un tā kā gribētos kaut ko darīt, es, visdrīzāk, ja dzīve galīgi stūrī neiedzīs, es lietu nesākšu. Jo man tāda iestāžu čmorīšana nahuj nav vajadzīga. Es labāk sevi nemoku, algotu darbu strādāju, un nauda kontā ripo bez papildus galvassāpēm. (Jā, strādāju Vācijā, par Eiropas līmeņa algu, un nauda ir iekrāta, to varētu biznesā investēt Latvijā, bet es to nedarīšu, ja vien neredzēšu ka ir vai nu ērta vide, vai arī galīgi nav variantu.) Cik redzēts, uzņēmēji parasti ir tādi nejauši cilvēki, kas ielec tajās nātrēs nemaz nezinot kur nokļuvuši un ko darīt. Cik dzirdēts - ja būtu zinājis kas sagaida, nemaz nebūtu sācis.
(Tas gan ir tāds savdabīgs "barrier to entry", ekonomiskos terminos izsakoties - esošiem veiksmīgiem uzņēmējiem nemaz nav izdevīgi, ka nāk iekšā jauns konkurents, da vai sākas jebkāda uzņēmējdarbība - tas viņiem tikai pastiprina konkurenci par darbiniekiem, kaut vai. Sekojoši, tāds "regulatory capture" caur biznesa "izēšanu" no valsts inspekciju puses, ir perversā veidā viņiem izdevīgs. Tāpēc tādu īstu solidaritāti vai palīdzību jauniem uzņēmējiem nav vērts** gaidīt.)

Tad ko es? Es tajās nātrēs iekšā līst no sava laba prāta netaisos. Tā ka Latvija var palikt bez manis, bez manas naudas, mana darba, un galu galā bez mana uzņēmuma, kas spētu sniegt arī kādus labumus* iekšzemes kopproduktam. To VID no savas puses ir godam nodrošinājis.

Bet viss stāsts protams ir par to cik prātīgi ir VID "lūgties" lai viņi "apdomājas" un "nāk pie prāta". Tas tāds tāds izmisuma sauciens, bez dziļākas jēgas. Kāda īsti motivācija skolas pagalma hulītim būtu apdomāties un vairs nesist līdz asinīm, tikai tāpēc ka viņu palūdza. Ha ha!


_________________________________________
* Nē, tas nebūtu saistīts ar programmēšanu, un arī nekas "strauji augošs ar augstu tehnoloģisko vērtību" tas nebūtu. Vairāk jau "dzīvesstila" virzienā. Bet nu - paliekam bez, ķēpāties vēlēšanās nevienam nav.
** Tas smird pēc korupcijas, un tā ir korupcija. Vai ir vērts vai nav vērts, tas tāds muļķīgs izteikums. Bet pats no sevis nekas nenotiks.

(1 comment | comment on this)

Wednesday, September 21, 2016

unpy

9:29AM - Aizdomājos.

Tomēr viens no pamatrādītājiem, kas liecina par to, ka Homo ne tuvu nav nekāds Sapiens, ir tā pārspīlētā ņemšanās ar seksu un tā nepelnīti īpašā vieta gan kultūrā, gan savstarpējās attiecībās.

(27 comments | comment on this)

Tuesday, September 20, 2016

intenormal

5:32PM - pakļūšana (zem naciķu sliedēm)

tas vellubeks ir tipa rakstnieks, ja? gribētu izlasīt viņa recenzione par to hermaņa iestudējumu bērnudārza audzēkņiem.

Current music: Against Me! -Delicate, Petite & Other Things I'll Never Be
(7 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)