tacet's Friends

Wednesday, April 18, 2018

unpy

5:24PM - Dienas prieks.

(24 comments | comment on this)

Tuesday, April 17, 2018

unpy

9:54PM - Brīvdienu vērotāja piezīmes.

Man pašam iedalījums darba dienās, brīvdienās un svētku dienās ir diezgan nosacīts, it kā biju dzirdējis to, ka 21. aprīlī kaut kas tur specifisks, bet nebiju tam pievērsis uzmanību, līdz šodien izrādījās, ka tas viss čakarē manus sestdienas plānus. Tad arī apskatījos, par ko tas viss, izrādās, dēļ 1. maija svētkiem.

Poll #21182 Svētki
Open to: All, results viewable to: All

Zini, kam par godu 1. maijs ir brīvdiena?

View Answers

jā, protams
22 (62.9%)

šaubos, šča apskatīšos vikipēdijā
4 (11.4%)

nav ne jausmas
1 (2.9%)

liekat mani vienreiz mierā ar savām debīlajām ārkārtas brīvdienām, nolāpītie indusi!
8 (22.9%)

(10 comments | comment on this)
unpy

3:16PM - Normatīvo aktu projektu vērotāja piezīmes.

Tīmekļvietne ir pieejama darbdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 un no plkst. 17.00 līdz 8:30, brīvdienās un svētku dienās

(5 comments | comment on this)
unpy

1:26PM - Laulību vērotāja piezīmes.

Kā tur īsti ir - ja cilvēki noslēdz viendzimuma laulību valstī, kurā tā ir pierasta padarīšana un tad atbrauc dzīvot uz Latviju, šeit viņus neatzīst par laulātu pāri?

(60 comments | comment on this)
unpy

1:05PM - Hobiju vērotāja piezīmes.

Katru gadu, 20. aprīlī, atsaucoties uz marihuānas iesauku "420" (Amerikas Savienotajās Valstīs 20. aprīlis tiek pierakstīts kā "4/20"), zāles pīpētāji pulcējas kopā, lai nosvinētu savu hobiju

Rakstot šo sadaļu, norādi kādas ir tavas intereses, kādi ir tavi hobiji un aizraušanās. Taču nevajadzētu aizrauties ar pārāk gariem apcerējumiem par hobijiem, jo ne visiem tas var likties tikpat aizraujoši kā tev.

(5 comments | comment on this)

Monday, April 16, 2018

unpy

10:41AM - Krāmu vērotāja piezīmes.

Viena no dīvainākajām Homo Sapiens izpausmēm ir spēja apaugt ar visādiem pilnīgi nevajadzīgiem krāmiem. Tiešām nesaprotu, kamdēļ tas tā notiek, bet cilveki krāmus cītīgi iegādājas un darina. Dāvina viens otram. Reizēm skaties uz kaut kādu draņķību un pat nesaproti, kā šī nonākusi tavā īpašumā, bet uzreiz izmest nezkālab roka neceļas. Gan jau tas ir kāds sens lāsts un liela daļa krāmu ir pilna ar melno maģiju. Ik pa brīdim var manīt sevišķi ļauna krāmdaru kulta aktivitātes, kad neviļus tādām uztrāpos, mani pārmāc klusas šausmas, tas ir kā saskarties ar visaptverošu ļaunumu no citas galaktikas, nu nevaru iztēloties, ka kāds sugasbrālis realitātē man varētu pienākt un teikt - "Hei! Skatos, tev galīgi vecs džemperis. Nekādā gadījumā nemet to ārā, uztaisi no tā apvalku vāzei, krūzei, sunim, lampai un vēl 13 derdzīgus mēslus!" Nu, nevar neko tādu izdomāt nedz cilvēks, nedz bite, kalmārs vai kāds cits mūsu planētas iemītnieks. Mērķis, kamdēļ šis viss tiek darīts, nav skaidrs, bet varbūt labāk šo nezināt. Samierināties ar likteni un ķerties tik klāt pie sava vecā džempera, lai uzdarinātu rotājumu svētku eglei.

(22 comments | comment on this)

Sunday, April 15, 2018

nomirusi

6:53PM

Tieši 15:51 man mesendžerī vienlaikus uzraksta divi Henriji.

Un vēl ir cilvēki, kas iedvesmo. Iedvesmo pašai būt labākai.

Un vēl es baudu dzīvi. Ir ļoti, ļoti labi.

(comment on this)

Thursday, April 12, 2018

unpy

4:48PM - Vēstures vērotāja piezīmes.

Krievijai allaž bijis sarežģīti savaldīt Kaukāza kalnos sēdošās musulmaņu sīktautiņas, visai tai ņemtnei ar čečeniem un tamlīdzīgiem saknes iestiepjas 19. gadsimta sākumā, Kaukāza karš, kura laikā Krievijas impērija mēģināja kalnos ieviest vismaz kaut kādu kārtību, vilkās 50 gadus ar visai mainīgiem panākumiem, proti, tikko jau Krievijai šķita, ka nu viss ir kārtībā, atkal jau nez no kurienes uzšķīlās kārtējais imamāts un kašķis sākās no jauna. Faktiski, varētu teikt, ka Krievijas varas esamība tajā reģionā norāda uz to, cik varens ir Krievijas hanāts konkrētajā laikaposmā. Arī pēcrevolūcijas pilsoņu kara laikā, protams, kalnos uzradās pavisam neatkarīgs Ziemeļkaukāza emirāts un viss šis garais ievads bija tikai tamdēļ, lai varētu jums uzrādīt šī emirāta karogu:

(5 comments | comment on this)
unpy

10:29AM - Korporatīvā stila vērotāja piezīmes.

Viena no dīvainākajām paražām e-pastos, tādiem kā nesenās pagātnes rēgiem, ir korporatīvās bildītes karināšana e-pastā. Saprotu, 90to gadu beigās, kad smalks logotips bija retums, tad varēja ar šo lielīties uz velna paraušanu, edz, ku mēs turīga un solīda kompānija, taču tagad, kad smalkumsmalks logotips ir ikkatrai sprunguļu mētāšanas biedrībai, tas vairāk izskatās pēc e-pasta liekas piedrazošanas, tikpat iederīgi kā tukša divlitrene, kas pasviesta autubusu pieturā zem soliņa.

(comment on this)

Wednesday, April 11, 2018

unpy

1:51PM - Motivācijas rīku vērotāja piezīmes.

Viens jauks paziņa ievietoja attēlu ar piezīmi, ka, ja šo atbilstoši piepunkto, tad esot dikti labs motivācijas rīks. Nezinu gan, piepunktoju, rūpīgi sevī ieklausījos, pilnīgi ne uz ko nemotivē:

(16 comments | comment on this)

Tuesday, April 10, 2018

unpy

10:49PM - Totalitārisma seku vērotāja piezīmes.

https://skaties.lv/degpunkta/degpunkta-dazadi/jauniesi-vecriga-uznem-nepiedienigu-foto-un-sanem-iespaidigu-sodu-kopsumma-900-eiro/

(3 comments | comment on this)

Monday, April 9, 2018

freakart

8:31PM - Nakts orientēšanās Skrīveros

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=5SNNpxH5Oxc :VIDEO

Jau otro reizi piedalāmies nakts auto orientēšanās gonkā, skraidot piķa melnā tumsā ar lukturīšiem, meklējot kontrolpunktus. Tas ir traki jautrs rallijs, kurā var paspēt gan izsmieties, izmērcēt kājas vietējos grāvjos, gan aizrautīgi pavadīt laiku ar draugiem.

Untitled_2

(comment on this)
unpy

7:05PM - Vērtību vērotāja piezīmes.

No deviņiem pieteikumiem Nacionālajā Nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā 2017. gadā tika iekļautas sešas vērtības: Psalmu dziedāšana Ziemeļlatgalē (iesniedzējs: Balvu novada pašvaldība); Dziedāšana ar pusbalsu (Balvu novada pašvaldība); Latgales mazo bundziņu - bubyna spēles tradīcija (biedrība “Skaņumāja”); Ieviņa tipa ermoņiku būvēšanas un spēlēšanas tradīcija (biedrība “Skaņumāja”); Mirušo ofīcija (saļmu) izpildīšanas prakse Vaboles un Līksnas pagastos (Daugavpils novada pašvaldība) un Siguldas spieķa darināšanas prasme (Siguldas novada pašvaldība).

(11 comments | comment on this)
unpy

5:25PM - Laika vērotāja piezīmes.

Normāli. Jāsāk piemeklēt iespējas strādāt ārā.

(12 comments | comment on this)

Saturday, April 7, 2018

freakart

10:33AM - Ko es pasūtīju no wish.com

https://youtu.be/-ZFP21RaTws

asasa
ebay image host

(comment on this)

Friday, April 6, 2018

nomirusi

4:44PM - Not always someone leaving you is a loss

Jā, es esmu dusmīga uz viņu. Pat ne tāpēc, ka pameta, bet tāpēc, ka nepildīja attiecību norunas un vienpersoniski izlēma. Un izčakarēja iepriekšējas nogales plānus, idiņš, biļetes jau nopirktas un brīvdienas darbā dabūtas... Bet tas viss lai paliek, nav vērts.

Bet ir vērts neapstāties un turpināt, pat ja es esmu tik defektīva, cik esmu. Ok, ok, nav ideālu cilvēku, ai, nepalīdz man tas. Palīdz apskāvieni un alkohols, un citi cilvēki, un pieredzes. Atkal sajūta, ka nav laika un sajūta, ka gribu strādāt vairāk. Vajag miegu vairāk. Varbūt šodien pirms randiņa vienu snaudu uztaisīt nevis uz sporta zāli iet. Un tomēr tas viss apkārt un reaģējot. Pati izkalt savu dzīvi nemāku, vajadzētu vismaz deklarāciju iesniegt, lai piķi dabūtu. Es nezinu kā man dzīvot, nemāku, bet lai jau.

(comment on this)