tacet's Friends

Wednesday, October 26, 2016

intenormal

12:50PM - mazie ārzemnieki

eiroparlamentārietis pabriks bieži vien tviterī piedāvā komēdijperformances.

Current music: Čipsis & Dullais - Kad Meitene Skumst
(comment on this)
unpy

12:32PM - Somu pirkšanas paradumu un prioritāšu vērotāja piezīmes.

Godprātīgi aizpildīju anketu par somu pirkšanas paradumiem. Tas tomēr ir jauki, ja kāds šajos dīvainajos laikos vēl pēta kaut kādus potenciālo pircēju paradumus. Tiesa gan, ir pazīmes, kas liecina, ka vīrieši tiek apzināti tikai politkorektuma vārdā(un tas ir pareizi, somu ražotāji/tirgotāji vispār varētu slaiki uzspļaut vīriešu viedoklim), anketas sastādītājs noteikti ir bijis sieviete, kas grasās aptaujāt tikai sievietes. Savādāk nudien nespēju iztēloties, kā var būt visdažādākās, pat ļoti dīvainas atbildes uz jautājumu "Kur smelies iedvesmu jauniem pirkumiem?", bet to starpā nav "vajadzībās" un tieši tikpat plašs atbilžu spektrs uz jautājumu "Kādi ir galvenie kritēriji iegādājoties somu?", kurā nevienam pat prātā nav ienācis iekļaut kritēriju "lietderība" jebkurā no šī kritērija izpausmēm, kaut vai "izmērs", piemēram.

(18 comments | comment on this)
nomirusi

5:52AM

Rakstu pirmo nopietno un ārkārtīgi noprokastinēto rakstu darbu un dzeru Zintnieku. Zin, sajūta, ka ar nosaukumu vien palīdz studijās.

(comment on this)

Tuesday, October 25, 2016

intenormal

3:48PM - armagedons zomglol

game of thrones, iespējams, filmēs gotlandē. bet [info]heda, protams, turpinās bazūnēt, cik tur ir briesmīgi un kā tur siro iebraucēju ordas. 

Current music: John Lennon - Give Peace A Chance
(comment on this)
intenormal

3:46PM - nu tad

Poll #20862 identitāte
Open to: All, results viewable to: All

Tu

View Answers

esi liberālis
4 (28.6%)

esi fundamentālists
2 (14.3%)

esi visuma centrs - tāpat kā visi pārējie
5 (35.7%)

kapā vanagu
3 (21.4%)

Current music: Crazy Dolls - Par Aliem
(2 comments | comment on this)
intenormal

2:13PM - dekaf?

šodien viena kafija. un tūliņ būs viena late.

hmm...

Current music: Jumprava - Šeit Lejā
(comment on this)
unpy

12:54PM - Visuma noslēpumu vērotāja piezīmes.

Pastāstiet man, lūdzu, kas ir lūpu spīdums(priekšmets, nevis parādība, cik noprotu) un kādai vajadzībai tas nepieciešams?

(53 comments | comment on this)

Monday, October 24, 2016

intenormal

10:51AM - ism

jaunākā fundamentālistisko ūberkonservatoru mode - pielikt jebkam klāt galotni -isms un pasludināt, ka tā ir dikti kaitīga štelle. valstisms, legālisms, globālisms utt utjp.

manā skatījumā tas ir idiotisms. jā, dikti kaitīga štelle.

p.s. vēl galēji labējie, kā alex jones, sevi sauc par libertāriešiem. ržuņimagu.

Current music: Ļeņingrad - Stanu Piderasom
(6 comments | comment on this)
affair

9:33AM

Ir vairāki cibsteri, kas man objektīvu vai subjektīvu iemeslu dēļ konkrēti besī. Piemēram, besī seja, vai vienkārši ir lohi. Vadoties pēc senās parunas par sūdu kustināšanu, ļoti sen nebiju viņus lasījis, bet tagad iemetu aci un pašķirstīju pāris cibas, mazums – būs izauguši par patīkamiem, pašpietiekamiem cilvēkiem.
Tomēr – ne nieka. Dirstu, ja teiktu, ka nav savdabīgi patīkami redzēt, ka ir cilvēki, kas palikuši precīzi tādi pat lohi, kādi bija pirms teju desmit gadiem. Pacēla garīgo.

(comment on this)
intenormal

9:43AM - wtf 1diena

Poll #20861 ak
Open to: All, results viewable to: All

vai tiešām šodien jau pirmdiena?

View Answers

nu ja, sūds jautājums
3 (42.9%)

nēēēēē!
0 (0.0%)

man vienalga, dzeru katru dienu
0 (0.0%)

kalendārs ir ilūzija
2 (28.6%)

ir, bet mums everyday is like sunday!
1 (14.3%)

vēl nav skaidrs... neesmu pamodies
1 (14.3%)

Current music: Morrissey - Every Day Is Like Sunday
(comment on this)
nomirusi

12:16AM

Un mirušie ir miruši, es viņiem nevaru pievienoties, lai kā arī to gribētu. Vēl ne, nobāžu savas ilgas tukšās kabatās. Un daudz viņu ir, pārāk daudz, pašai šķiet, ka esmu devusi savu glāstu viņu nāvē. Atbildība, bet ne vainas izjūta. Bet varbūt vajadzētu? Cik ļoti mans glāsts ir bijis pļauka? Daudz viņu ir, pārāk daudz. Tūkstošiem un vairāk. Nogulties blakus un sajust mazliet miera. Un sajust, ka neiederos. Vēl ne. Dzīves un dzīvības netaisnība. Gribas kliegt un protestēt. Pret visu. Kāpēc? Kāpēc visam jābūt tā?

Ir iestājies rudens. Vējā pazaudējušās lapas glāsta manu mieru. Ritms un dzīve. Pavasaris piedzimst un rudens mirst. Viss ir pareizi. Paļauties. Ticēt. Cerēt. Es reiz arī miršu. Un pēc tam nebūs nekā. Lapas, kas kritušas, nebūs vairs pumpuri. Nekad.

(1 comment | comment on this)

Sunday, October 23, 2016

intenormal

2:49PM - dekaf

vakar izdzēru vienu kafiju un vienu espreso. tāda sajūta, ka kafijas iedarbība ir pastiprinājusies.

Current music: Jens Lekman - A Higher Power
(comment on this)

Saturday, October 22, 2016

intenormal

12:32PM - naci

starp citu, ojārs kalniņš nav dzimis latvistānā.

vai viņš ir uzskatāms par latvieti?

Current music: Jumprava - Tālu Aizgāja
(11 comments | comment on this)

Friday, October 21, 2016

intenormal

2:58PM - špickas benzīntankā

nepatīk man šis viss. ļoti nepatīk. 

Krievija konsekventi turpina uzstāt, ka tā ir vienīgā valsts, kuras darbības Sīrijā, proti palīdzība vietējai varai cīņā pret radikālajiem kaujiniekiem, atbilst starptautiskajām normām. Maskava arī paziņojusi, ka pašlaik pamiera noteikumus pārkāpj tikai Alepo esošie kaujinieki. Kopš uzlidojumu pārtraukšanas Alepo otrdienā Krievija ir paziņojusi, ka pilsētas tuvumā uzlidojumus ir veikuši arī Beļģijas gaisa spēku iznīcinātāji, nogalinot vairākus civiliedzīvotājus. Tika demonstrēti lidaparātu identifikācijas numuri un lidojumu maršruta kartes. Beļģijas aizsardzības ministrija gan norādījusi, ka norādītie numuri nepieder beļģu gaisa spēkiem, prasot Maskavu atsaukt izskanējušos apgalvojumus.

Current music: The Smiths - Cemetry Gates
(comment on this)
intenormal

12:11PM - offline

otrā diena bez kafijas. nedaudz wtf sajūta.

Current music: Kent - Falska Profeter
(15 comments | comment on this)
unpy

7:56AM - Filmu vērotāja piezīmes.

Jo vecāks palieku, jo infantīlāks un, neslēpsim, arī dumjāks, kas kopumā dzīvi padara tikai komfortablāku, protams. Gan jau tieši tamdēļ ienāca prātā apskatīt filmu "Alise aizspogulijā". Ja tā pavisam īsi, sajūta bija tāda, it kā par savu priekšpēdējo pensiju būtu iztērējis 2EUR un puspudeli odekolona "Šiprs", lai viss tāds saposies aizdotos uz vietējo Kuivižu kultūras namu, jo, kā liecina afiša, tur rādīs 2016. gadā uzņemto "Zvejnieka dēlu". Pēc Viļa Lāča romāna motīviem. Aizeju ieinteresēts, apsēžos, sākas filma - un viss tur ir. Oskars ir. Zenta. Vienā epizodē pat murds un citā - lasis. Bet pati filma ir, piemēram, šī.

Tiešām nesaprotu, kamdēļ kas tāds jādara. Tā vien gribējās balsī iesaukties līdzīgi kā kādreiz iesaucās vilciena pasažieris Kaļiņingradas apgabalā, laikos, kad nekādu robežu vēl nebija, ieraudzījis mūs ar līdzbiedru kāškrustiem nokārtus - "Как вам не стыдно, здесь же женщины и дети!". No citas puses - labi vien ir, ka noskatījos, citādi varētu sanākt tā, ka atbrauc kāddien ciemos draugi ar bērniem vai mazbērniem, saviesīga saruna neviļus novirzās uz Kerola "Alisēm", tie bērni sāk man pārstāstīt sižetus, es tiem viņu vecākiem vai vecvecākiem bažīgi apjautājos par to sīkaļu garīgo veselību un attiecības sabojātas.

(9 comments | comment on this)
unpy

5:51AM - Es to izdarīju.

Pirms uzinstalēt vienu figņu, izlasīju Licence Agreement visā pilnībā.

(10 comments | comment on this)

Thursday, October 20, 2016

mindbound

5:59PM

Uz šī gada INCF kongresu es, laika trūkuma, darba daudzuma u.c. lietu dēļ, tā arī netiku, kas nozīmē, ka vajadzētu beidzot saņemties un ķerties klāt uzstāšanos video un slaidu skatīšanai. Dienas kārtībā ir 32 video, vidējais garums – 30 min. Ar šo vīkendu vajadzētu pietikt, ierēķinot piezīmju taisīšanu, ne pārmērīgu tempu un citu lietu darīšanu.

Ja [vēl] kādu tas interesē, video saraksts ir šeit.

Current mood: working
Current music: Угасание - Врастая В Вечность: Иш Таб
(comment on this)
intenormal

4:57PM - apmatojums

rīt došos apkopt savu bārdu. nu jau 2 mēneši riņķī kopš iepriekšējā apgreida. joprojām domāju, vai sekot k. ieteikumam - rādīt stendžas bildi un teikt, ka vajag, lūk, tā kaut kā.

Current music: John Lennon - God
(7 comments | comment on this)
intenormal

1:13PM - naff

nav alus

Current music: Crazy Dolls - Par Aliem
(1 comment | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)