tacet's Friends

Friday, December 9, 2016

nomirusi

2:14PM - Bla, bla, bla, vegāni.

Latvijas populārākā Ksenija ir uzmargojusi savu iespaidu paviesojoties vegānu komūnās interneta vidē. Nē nu... neteikšu, ka tā galīgi nav. Tikai dažas lietas gribas uzsvērt. Latvijā vegānu komūna ir ļoti saprātīga (viņas iespaidi no Lv, Eng, Rus), kaut vai tas, ka nav ieteicama ezotēriska huiņa iekš Vegan Latvija. Un vismaz aktīvākie darboņi (nevis aktīvākie bļāvēji) ir pat ļoti saprātīgi. Jo saprātīgums un pieklājība līdz līmenim, kad jau pašam vemt gribas, ir efektīvāk, un viņi to ļoti, ļoti saprot. Nav gan ne vārda pieminēts par gaļēdāju stulbumu, kuru nākas paciest, bet taisnība ir tajā, ja vegāni ir ieinteresēti uzrunāt sabiedrību nevis otrādi. Ir pieminēta, bet nav uzsvērta sapratne, kāpēc vegānisms ir svarīgs. Un attiecīgi kāpēc vegāni var tik ļoti pavilkties un uzcepties. Man pašai tas ir skumji, ka ir tik liela neiecietība pret vegāniem bieži vien, jo redz viņiem rūp vairāk. Nu bļa, jā, viņiem rūp vairāk, pats par sūdu sajuties? Kāpēc vispār ir jāņirgājas, ka kādam kaut kas rūp izņemot savu dirsu? Manuprāt, tas ir fantastiski, ka ir cilvēki, kuri grib darīt pasauli par labāku vietu. Esmu tikai par.

Bet jā, ir gana daudz stulbeņi, kuri mēdz garāmgājējam sabojāt priekšstatu par vegāniem. (Kaut gan gana daudz ir tajā, ka nedo dievs, kaut ko pateiksi ne tā par manu māti, nedo dievs kaut ko ne tā par to, ko ēdu. Mani nosauca par agresīvu veģetārieti. I wish I was.) Un ir vienkārši cilvēki, kuri saka, ko domā, jo viņi tā domā. Internets. Un jā, vegāni domā, ka gaļas ēšana ir neētiska. Es arī tā domāju. Un es arī domāju, ka ir stulbi šķirot labajos dzīvnieciņos, par kuriem rūpējamies un sliktajos, kuru mocīšanu visas (īsās) dzīves garumā atbalstam ar dzīvnieku produktu patērēšanu. Es gan nedomāju, ka man ir jābūt pa visiem 100% (nu ārpus mājas, mājās gan pa visiem 100 ir vieglāk par vieglu). Neesmu ne vegāns, ne aktīvists. Un visvairāk vegāniem kā kopienai kā grupai ziniet ko var pārmest? To, ka viņi ir cilvēki. Dažādi cilvēki. Ļoti. Tikai nesakiet, ka nav psiho starp gaļēdājiem. Ir. Un starp vegāniem arī ir. Gana daudz. Kā samērā jauna kustība, varētu teikt, ka pat mazliet vairāk piesaista visādus dīvainīšus, bet ar laiku tas izlīdzināsies. Šobrīd, lai būtu par vegānu joprojām ir vajadzīga diezgan liela pārliecība par šo ideju. Tas nozīmē kategorismu, kaut vai lai cīnītos pret visapkārtējo reakciju. Tik ļoti saprotu, ka pat pārmest negribu.

(2 comments | comment on this)
unpy

4:26PM - Cibas vērotāja piezīmes.

Paldies lietotājam [info]krishjaanis, pateicoties viņam, uzzināju, ka ciba ir kristīgāka, nekā iepriekš bija šķitis, nav jau tā, ka būtu pārāk daudz cilvēku, kuri būtu ar kristietību pārņemti, bet tie kādi seši, kuri ik pa laikam pie augšminētā lietotāja ir dažādu kritietības šķautņu satraukti un, kuriem, acīmredzot, Dievs no prāta neiziet tik ļoti, ka reizēm šķiet pilnībā piemeklējis, ir gana izteiksmīgi, īsti Dieva kalpi.

(5 comments | comment on this)
intenormal

1:27PM - manifesc

pizģec, mani atmaskoja - es esmu komunists.


baidieties, zverjugas!!!

Current music: Morrissey - You Have Killed Me
(1 comment | comment on this)
intenormal

1:20PM - purns

mamikins pamazām sāk arvien vairāk izskatīties pēc lavrova. just sayin.

Current music: Ļeņingrad - Žopa
(comment on this)
intenormal

12:25PM - skaisti

latviskā dzīvesziņa un kristīgās vērtības:

Īrijas Limerikas apriņķa tiesa piespriedusi 100 eiro sodanaudu Latvijas pilsonei Ivitai Višņevskai, kura atzīta par vainīgu bigāmijā jeb divlaulībā, ceturtdien ziņoja laikraksts “Irish Mirror”.

Current music: Latvijas himna
(1 comment | comment on this)
intenormal

12:07PM - saskaņa

visa mana ciba viens vienīgs fake news. nu ko lai dara, tāds uzdevums.

Current music: Davied Bowie - Heroes
(1 comment | comment on this)
unpy

10:39AM - Laika vērotāja piezīmes.

Šobrīd ir ideāla ziema šiem platuma grādiem. Manis dēļ šitāda varētu vilkties arī līdz maijam vai līdz kuram laikam tur parasti mums ziema ir.

(2 comments | comment on this)
intenormal

1:20AM - maukas

kriškins prātā jūk, kā jau ģibila.

Current music: James - Laid
(comment on this)

Thursday, December 8, 2016

intenormal

5:25PM - yess!!!

būs alus

Current music: Jumprava - Lielais Notikums
(1 comment | comment on this)
intenormal

2:49PM - baznīcpagalmkundziņš... kaut ko atgādina...

Kierkegaard even dedicated some time to attacking socialism, which had gained significant popularity in Denmark during his lifetime. In his attacks, he insisted that it was the right of any individual to “abstain” from human society altogether, and that all forms of socialism—including Christian communalism or “pietism”—force uniformity upon people and therefore restrict their freedom (p. 504).
The obvious irony is that Kierkegaard, who believed that he had nobly chosen for religious reasons to abstain from human society, was afforded that luxury of “abstention” by a small staff of cooks, maids, secretaries, and carpenters who saw to his estate and ran his errands, which he paid for out of his large inheritance.
If Kierkegaard had read even a few of the major works of socialism, including The Communist Manifesto (which, according at least to Garff, he did not), he might have recognized that he had merely accepted uncritically the aristocratic straw man of communism. After all, how can the democratic power of every person to influence all matters of public life, and the emancipation of the toiling masses from exploitation and poverty, possibly be construed as a restriction of personal freedom?

Current music: Refused - Liberation Frequency
(18 comments | comment on this)
intenormal

2:27PM - suņubūda

vopros na zasipku - kurš ir stulbāks, kaimiņš vai brigmanis? 


Kaimiņš sēdē izteica pieļāvumu, ka arī Brigmanis varētu būt bijis saistīts ar VDK. Savukārt Brigmanis norādīja, ka saskaņā ar likumu neviens deputāts nevar būt saistīts ar VDK, un, reaģējot uz kolēģa izteikumiem, nosauca Kaimiņu par idiotu.

Vairākums komisijas deputātu balsojumā atturējās. Tāpat sēdē tika norādīts, ka Kaimiņš pirmais izteica apvainojumu Brigmanim.

Brigmanis uzsvēra, ka viņa vārds nav atrodams tā dēvētajos čekas maisos. Politiķis arī atzina, ka nelepojas ar savu rīcību komisijas sēdē, bet viņam to vajadzēja pateikt.

Current music: Gogol Bordello - Immigrant Punk
(comment on this)
intenormal

1:22PM - nost ar feikajiem ņūziem

Current music: Shalle - Pansionāts
(6 comments | comment on this)
intenormal

12:55PM - lai dzīvo padomju laika muzons!!!

Current music: Adriano Čelentano
(comment on this)
intenormal

12:41PM - jptvaimatuškibļe

ja humanoīds nespēj atšķirt, kas ir fakts un kas ir viedoklis, kas ir ziņu raksts un kas ir viedokļraksts, kas ir raksta autors un kas ir rakstā izmantoto citātu autors - tad ir tiešām dirsā dziļumdziļajā, tur pat nevajag nekādas fake news, jo humanoīdam ir māli galvā.

Current music: The Beatles - Help
(comment on this)
intenormal

11:48AM

kas nedzer alu
ļoti ātri dabū galu
dzeriet alu aldaris
spēlēsiet kā balderis

Current music: Texas Is The Reason - Do You Know Who You Are?
(comment on this)
intenormal

10:21AM - alkogoļika atklāsme =)

"Arī šlāgeri dziedot, būt zem promilēm ir nožēlojami. Tāpat jau tā mūzika ir banāla, kur nu vēl gadījumā, ja dzied reibumā," norādījis Kulakovs.

Current music: Frank Sinatra - My Way
(comment on this)
intenormal

10:00AM - vienādojums

breitbart lasa daudzi. 


hitleru atbalstīja daudzi.

Current music: Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off
(5 comments | comment on this)
intenormal

9:24AM - zzz...

mans šodienas galvenais mērķis - pagulēt diendusu. vai nav kruta?

Current music: Adriano Čelentano
(1 comment | comment on this)
mindbound

3:34AM

Intereses pēc nolēmu paskatīties, cik daudz pūļu vajadzētu, lai elementāru vērtībatkarīgo tipu piemēru no valodas, kur šādu tipu atbalsts ir (Idris) pārtulkotu valodā, kur tāda atbalsta nav (Haskell). Secinājums – vismaz pie šāda piemēru advancētības līmeņa tehniski tas ir izdarāms, bet ar pamatīgiem vudū rituāliem un veidā, kādā darbs pie liela šādi veidota koda būtu diezgan murgains. Tik un tā, bija interesanti.

P.S. Raksts ir pabeigts, atliek no daikta ierīces simulācijas saģenerēt bildes, salikt tekstā un vēlreiz prūfrīdot visu ražojumu. Kājas trauma un tai sekojošā analgētiķu tūre pamanījās nobremzēt daudz ko, šo ieskaitot.

Current mood: blank
Current music: Randal Collier-Ford - The Architects: Construction Of A Demon
(2 comments | comment on this)

Wednesday, December 7, 2016

freakart

10:06PM - Briesmoņi mūsu ielāsNo rīta nenāca miegs un pirms publiskot savu video domāju - laikam šis ir tas vecums, kad cilvēki atsakās kaut ko darīt, jo tas šķiet vecumam neatbilstoši. Un domai uzreiz sekoja cita - kāda velna pēc pārstāt darīt to, kas patīk? Es gandrīz katru rītu sagaidu cerībā ar jaunu izaicinājumu profesionālajā nodarbē, bet brīvajos brīžos šīs gaidas aizpildu fotogrāfējot, ceļojot, zīmējot un ar savu izdarību aizpildot savu virtuālo vidi!

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)