tacet's Friends

Friday, May 27, 2016

intenormal

4:27PM - tram pis

Poll #20734 donaldiņi
Open to: All, results viewable to: All

Donalds Daks Trampis

View Answers

būs amurikāņu prezis, gočpendel
2 (13.3%)

mirs vardarbīgā nāvē pirms inaugurācijas
1 (6.7%)

sīvā cīņā zaudēs Hiļārijai
6 (40.0%)

pakāsīs kā pēdējais ezis gan vēlēšanas, gan pēdējos matus
3 (20.0%)

uzsāks pilsoņu karu un kapās vanagu jau pirms vēlēšanām
0 (0.0%)

pohui, piegdienahhh
3 (20.0%)

Current music: Against Me! - New Wave
(5 comments | comment on this)
unpy

1:39AM - Skumju vairotāja piezīmes.

Šodien gremdējos atmiņās un padomāju, ka ir ļoti skumji, kad kāds uzskata, ka šī vai šī sacerētājiem nav tiesību uz savu viedokli.

(21 comments | comment on this)

Thursday, May 26, 2016

intenormal

4:58PM - miru mir

zvezģec

mieru, mieru, tikai mieru

Current music: John Lennon - Give Peace A Chance
(comment on this)
unpy

4:46PM - Bet tur nekā nevar darīt, Kaķis sacīja, mēs visi šeit esam traki. Es esmu traks, un tu esi traka.

Šodiena lēnām, bet svinīgi rit trakuma zīmē. Cibā tiek apspriesta pamatiedzīvotāju ķēniņiene, ar senu cīņubiedru apspriedām mums labi zināmu grāmatvedības uzņēmumu, kura otrā persona tomēr neizturēja trešo VID auditu pēc kārtas un iespēlēja uz kādu laiku nodaļā bez durvju rokturiem. Cits cīņubiedrs pasūrojās, ka viņš vairs negrib sadarboties ar visnotaļ sakarīgu amatnieku, kurš šim lauku īpašumā tiešām kvalitatīvi veicis dažādus darbus, jo tas esot izsaucis uz privātu sarunu, kuras laikā diezgan nervozi pastāstījis par pret viņu un civilizāciju kopumā vērsto sarežģīto sazvērestību, viss klasiski - hipnoze caur televizoriem un radio un "Viņi", kuri caur "saviem kanāliem" ir devuši ziņu, ka viens no viņu pakalpiņiem esot arī tas pats cīņubiedrs. Cīņubiedram tagad, edz, esot no viņa bail.

Poll #20731 Vieni vienīgi trakumi
Open to: All, results viewable to: All

Tev ir bail no trakajiem?

View Answers


21 (36.8%)


18 (31.6%)

Hahahā!
18 (31.6%)

(33 comments | comment on this)

Wednesday, May 25, 2016

intenormal

5:28PM - momentom v more

Ulmaņi ir beigti

                              ja tu to vēlies

Current music: Beigtie Ulmaņi - Fiziskais Skolotājs
(4 comments | comment on this)
intenormal

2:30PM - sign

beidzās kafija. tā noteikti ir zīme!

Current music: Kent - Gigi
(1 comment | comment on this)
unpy

1:51PM - Technloģiju vērotāja piezīmes.

Biju pie bračkas ieskrējis. Cita starpā, ievērtēju arī brilles, ko šis iegādājis. Ne parastās brilles, ne saulesbrilles, bet slavenās virtuālās realitātes brilles. Tas ir /latviešu valodā nevaru piemeklēt vārdu/ kaut kāds. Visa veida 3D ir absolūts, absolūts nekas, salīdzinājumā ar šito. Sajutos kā slavenajā Matrixā ievilkts. Ir gan tā, ka izšķirtspēja nav pilns HD, bet klātbūtnes efekts un telpiskums ir /tas pats vārds/ kāds. Šis jau nu toč ir civilizācijas beigu sākums. Pamatīgi ievelk. Un sajūtas, piemēram, kad stāvi uz nogrimuša kuģa klāja un tev metra attālumā papeld garām pilnizmēra valis, ir neaprakstāmas. Ai, tur viss ir tāds, īsti neaprakstāms.

Jākrāj nauda.

(21 comments | comment on this)
intenormal

1:49PM - iesim?

kas notiktu, ja visi vienkārši paņemtu un pistos nahui?

Current music: Kent - Den vänstra stranden
(4 comments | comment on this)
watt

8:16AM

Kā IT insaiders varu apstiprināt, ka ļoti pareizi pateikts:

"Pašreizējā e-pārvaldes attīstībā ir vairākas fundamentālas problēmas. Pirmkārt, nepareiza izpratne par to, kas ir strādājoša e-pārvalde. Otrkārt, nepareiza valsts e-pārvaldes attīstības stratēģija."
"Sāksim ar sekmīgu e-pārvaldi. Sekmīgas e-pārvaldes rezultāts ir e-pakalpojumu plaša lietošana. Diemžēl pašreiz valsts pārvalde fokusējas uz citu rezultātu - e-pakalpojuma programmas koda radīšana. Atšķirība ir fundamentāla."

Ja grib ieguldīt 180 mio €, tad pirmajam punktam ir jābūt: radīt pakalpojumus kas tiks lietoti. Visai izstrādei jāfokusējas uz jautājumu: kā darīt, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu bez problēmām šo pakalpojumu lietot, lai lietošana būtu patīkama, nevis totālas zobu sāpes. Es pat principā ieteiktu to naudu iztērēt nevis radot jaunu kodu, bet cenšoties veco/esošo novienkāršot un padarīt viegli lietojamu.

Piemēram, izdomāt kā tikt no tā e-paraksta vājprāta vaļā. Kaut kādu alternatīvu mehānismu, kas nav saistīts ar tādu pisaku lai sūda karšu lasītāju piedabū darboties.

(5 comments | comment on this)

Tuesday, May 24, 2016

unpy

2:28PM - Spama vērotāja piezīmes.

Ielūkojoties spama folderī, atklāju, ka esmu palaidis garām ievērības cienīgu piedāvājumu. Pats kam tādam esmu par konservatīvu, taču gan jau kādam no jums noderēs:

(11 comments | comment on this)
mindbound

10:59AM

Sakarīgs un piekrītams B. Judkovskas raksts par diviem skatījumiem uz personīgo korpusu.

P.S. Lieki teikt, kurā režīmā pavadu > 95% laika, bet tas jau ir cits stāsts un manas problēmas.

Current mood: working
Current music: Avaritia - Pulse: Your Inability
(5 comments | comment on this)

Monday, May 23, 2016

watt

9:46AM

mazā atceras, ka es kaut kad pirms gada (ja ne diviem) bijām lidojot uz Latviju lidostā nopirkuši čupa-čups lielo bumbu, un tur bija konfektes arī ar arbūza garšu. tagad pieprasa ka grib arbūza chupa-chups. a nav! nemaz tā nav viegli tādu nopirkt.

(comment on this)
watt

7:59AM

Vakar devos velobraucienā, apskatīt Berlīnes mūri, kas bija pa Berlīnes ārējo perimetru. Jā, pirmkārt mans topogrāfiskais analfabētisms uzdarbojās pa visiem 100%, un visur kur vajadzētu griezt pa kreisi, es braucu pa labi, un atkal uz otru pusi. Pilnīgi vai jāseko intuīcijai un jādara pilnīgi otrādi nekā tā saka.

Plāns bija no S-Griebnitzsee braukt uz S-Staaken, bet es protams devos pavisam uz otru pusi, un aizbraucu pa mūra posmu līdz S-Wannsee, un pēc tam klāt posmu līdz S-Teltow Stadt. Arī neslikti, un varbūt pat labāk, jo ceļi bija caur mežu, un diena bija ļoti karsta (iesila līdz 29°C) un mežā braukt bija superīgi. Paņēmis biju 1.5L ūdens, un vispār prasījās tā kā 2-3 litrus. (Redzēs kā ir ar ēnu S-Staaken virzienā...)

No mūra nav redzams praktiski NEKAS. Atrast ceļa punktus var tikai nepārtraukti skatoties kartē. Agrāk varbūt bija vieglāk sekot, jo bija kautkādi orientieri, bet daba ir visu pārņēmusi. Jā, ir šādi-tādi stabiņi, ir vietām betona stabiņi, vietām ir rādītāji un orientieri, ir oranžie stabi kas atzīmē nošautos robežas šķērsotājus, bet nu maldījos un šaudījos pa taciņām es diezgan episki.

Nākošreiz došos uz Staaken virzienu, un arī pirmais orientieris ir skaidrs: Glienicker Brücke (sk. Bridge of Spies). Kaut kā, tā apjausma, kas jādara, parādās tikai pēc tam kad pirmais mēģinājums ir izgāzts.

***

Sakarā ar mūra oranžajiem stabiem kas piemin režīma upurus (un kaunina režīma roklaižas-slepkavas), rodas iedvesma iemūžināt arī policijas nogalinātos cilvēkus ar kādu memoriālo stabiņu. Latvijā, piemēram, varētu iedēstīt tādu oranžu memoriālo stabu vietā kur Olaines pašvaldības policija naktī izmeta vecu sievieti (75 gadus veca, apjukusi, apmaldījusies, rezultātā gājusi bojā no Latvijas valsts "varas pārstāvju" rokām.) Ja nekas cits nenotiks, lai ir vismaz atgādinājums, ka no policista rokas cilvēks var sagaidīt tikai nāvi.2015. gadā ASV nāvessoda industrija izpildīja nāvessodu 28 cilvēkiem (notiesātiem noziedzniekiem). Tajā pat 2105. gadā ASV policija nogalināja 1146 cilvēkus (jeb 1207 pēc killedbypolice datiem). Bez tiesas un izmeklēšanas.

***

Līdzīgi kā reddit ieteikums ceļu satiksmes negadījuma vietā izgriezt un asfaltā ieklāt sarkanu taisnstūri. Lai paliek atmiņa. Kā arī baltie velosipēdi ceļa malā - nogalinātajiem riteņbraucējiem.

(2 comments | comment on this)

Sunday, May 22, 2016

mindbound

1:49PM

Current mood: working
Current music: Darkmatter - HDEΛTH02: Vexper
(2 comments | comment on this)

Friday, May 20, 2016

nomirusi

12:34PM - Es gribu dzīvot, es gribu mirt.

Vēlmes ir duālas, ja ko ļoti vēlas, vēlas arī pretējo. Bet tas attiecas tikai uz tām vēlmēm, kas ir saspringtas, kuras tā gribas, ka nezin kur likties, kurās ir sajūta, ka nevar dabūt. Varbūt arī vieglākām vēlmēm arī, bet man ir grūti noformulēt to atšķirību starp vēlmi, kura ir ar šo pašiznīcinošo dualitāti un vēlmi ar sajūtu, ka ir, būs un viss ir kārtībā, tāda, kurai nav pieķeršanās sajūta.

(comment on this)
intenormal

12:54PM - in vino...

pa ilgiem laikiem iedzēru vīnu.

ir labāk nekā alus, lol.

Current music: Against Me! - Fuckmylife666
(3 comments | comment on this)
watt

8:46AM - (4g9m)

Mazā joprojām saka "ļokastis" un "ļitamīns". Tas "ļokļēks" ko nevarējām saprast, izrādās ir "corn flakes", ko gribas "brokastīs".

***

Atgadījums autobusā. Mazā pirmdienās brauc pie logopēda, trenēties runāt (un arī mācās vāciski). Parasti braucam ar divstāvu autobusu, augšējā stāvā. Tagad kokiem zari noliekušies un skaras dažreiz sitas pret jumtu, taisot troksni.
- Tas ir koks! Viņam vajag nogriezt matus.

(comment on this)

Thursday, May 19, 2016

unpy

3:42PM - Atkārtošana - zināšanu vecāks.

liberāls -ais; s. -a, -ā;
1. Brīvdomīgs, bez aizspriedumiem; tāds, kas spēj saprast un respektēt citu domas un jūtas.

Jā, es to jums, aizspriedumu pilnie vīzdeguņi:))

(17 comments | comment on this)
unpy

12:57PM - Es to zināju, es to jutu.

Pastarās tiesas diena tuvojas, ja:

laucinieki sāk masveidā pārvākties uz pilsētām,
sabiedrībā nesamērīgi palielinās tirgoņu un rakstnieku skaits,
pieaug ierēdņu īpatsvars,
vīrieši kļūst līdzīgi sievietēm, bet sievietes - vīriešiem,
visur gozējas dziedātājas,
cilvēki paliek resni,
gaušanās par pārāk maziem ienākumiem ir ierasta padarīšana,
vīrieši vairāk klausa savām sievām, nevis mātēm

un vēl visādi sīkumi.

(7 comments | comment on this)

Wednesday, May 18, 2016

mindbound

6:24PM

Holy shit, clipboard managers save lives (or at least precious, precious kilolines of code and text).

Current mood: relieved
Current music: Atrium Carceri - Void: Reselected
(comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)