tacet's Friends

Thursday, October 30, 2014

mindbound

12:59PM

The top 100 most-cited papers of all time.

Current mood: awake
Current music: Merry Thoughts - Millenium Done I: Pale Empress
(comment on this)
unpy

10:09AM - Dīvainību vērotāja piezīmes.

"Mūsu pētījums apstiprina, ka atlases process valdēs ir ļoti necaurspīdīgs. Visbiežāk tās locekļus izvēlas īpašnieki, bet uzņēmuma darbiniekiem nav skaidrs atlases process".

Tiešām interesanti, iekš kādām konsultācijām ir specializējies konsultāciju uzņēmums Safege Baltija un kā šis uzņēmums ieteiktu izvēlēties valdes locekļus uzņēmumos. Aizklātās darbinieku vēlēšanās?

(10 comments | comment on this)

Wednesday, October 29, 2014

intenormal

5:06PM - fck

ir atkal jāraksta, un, kā parasti, domas raisās, bet tā rakstīšana gan nevedās... kā lai šitos divus procesus savieno?

Current music: Kent - Krossa Allt
(1 comment | comment on this)
unpy

7:50AM - Pēcnāves dzīve, ha.

Šonakt sapnī mani nošāva. Tieši galvā. Īsi pirms nospriedu, ai, nekas, vismaz pieredzēšu, kā tad ir ar to pēcnāves dzīvi. Uzreiz pēc padomāju - tā, interesanti, apziņa ir. Diskomforta arī nekāda. Bet, pag, škiet, ka arī elpoju, tātad tas ir tikai sapnis. Un tikai tad pamodos ar tādu ļoti lielu vilšanās sajūtu.

(7 comments | comment on this)

Tuesday, October 28, 2014

watt

12:09PM

kas ar smūtiju sāk, ar beigeli beigs.

(11 comments | comment on this)

Sunday, October 26, 2014

mindbound

11:03AM

Blood-brain barrier opened on demand for first time to treat cancer.

Current mood: awake
Current music: Covenant - United States Of Mind: Still Life
(comment on this)
mindbound

4:13AM

The leg is trying to kill me but the brain doesn't give a fuck any more. Too tired to write system specification docs, sudo shutdown -r

Current mood: blank
Current music: Forma Tadre - Navigator: Gates
(comment on this)

Saturday, October 25, 2014

unpy

3:53PM - Gājieni nāk.

Viena jauka cibiņa nopopularizēja gājienu tradicionālās ģimenes atbalstam, kas notiks šosvētdien. Manuprāt, jauks pasākums, jo īpaši, ja ņem vērā, ka būšot pieejams hēlijs.

Vienīgais, kas mani interesē, kā notiek šobrīd tā seksuālo attiecību popularizēšana un reklāma bērnu izglītības un aprūpes iestādēs? Vai tiešām skolotāja audzināšanas stundās tādā viegli piesmakušā balsī mēdz teikt skolēniem - "bērni, no sirds iesaku pamēģināt seksu, tā tik ir štellīte"?

(6 comments | comment on this)
unpy

2:50PM - Nedaudz par publisko retoriku un ārlietu ministriem.

Ar interesi izlasīju ziņu par to, ka Rinkēvičs melnajā sarakstā iekļāvis Krievijas aktieri Ohlobistinu par domugraudiem "nāvi ukraiņiem" un "gejus jādedzina krāsnīs".

Izlasīju un riktīgi nosmīkņāju. Ko tad Rimkēviča kungs gribētu, kādi ir viņa ieteikumi? "Nemirstību ukraiņiem"? Ko, reāli? Par ko tad tieši ukraiņiem? Kādā tad veidā? Kur mūsu ārlietu ministrs gribētu dedzināt gejus? Bedrēs? Visus citus, edz, krāsnīs, bet gejus kaut kur citur? Par ko?

Godīgi sakot, domāju, ka ļoti populāra aktiera iekļaušana kādos melnajos sarakstos gan ir naida kurināšana un pilnīgi nevajadzīgas spriedzes izraisīšana tieši starptautu, nevis starpvalstu attiecībās. Tas taču ir tikai aktieris, mākslinieks, tā sakot. Pilna galva figņas. Ja Rimkēvičs ir ukraiņu gejs un viņu personīgi ir tik ļoti aizskāruši šie izteikumi, viņš pilnīgi mierīgi var vērsties tiesā. Ja viņš, savukārt, grib taisīt kādus sarakstus, lai ir korekts un saliek tur pēc iespējas vairāk tādu ekstrēmu teicienu cienītāju ne tikai no kaimiņvalstīm, bet arī no savējās. Vietējiem gan būs grūti aizliegt pie mums iebraukt, taču varētu liegt šiem no mums aizbraukt. Nav, ko apgrūtināt pārējo pasauli, viņiem savu grūtgalvju pietiek. Pirmkārt, jau Alvim Hermanim ar viņa "lumpeņiem", koalīcijas partneriem, kuri vēlēšanu naktī tiešajā televīzijas ēterā no visa spara dziedāja "mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos", par Dimiteru pāri pat nerunājot.

Lai saraksti būtu pilnāki, publiski novēlu Rimkēviča kungam nāvi bez liekām mocībām, kā arī to, lai, ja pēc tās viņu dedzinās, labāk lai dedzina krāsnī, nevis bērnudārzā vai uz šķūņa jumta.

(20 comments | comment on this)
mindbound

11:42AM

Leak textbooks, not nudes.

Current mood: awake
Current music: Coph Nia - That Which Remains: Opus 77
(1 comment | comment on this)

Friday, October 24, 2014

mindbound

4:37PM

Five steps, one stumble, one anterior cruciate ligament injury. Luckily a partial tear but still, what the metaphorical fuck.

Current mood: awake
Current music: :Wumpscut: - Wreath Of Barbs: Christfuck
(6 comments | comment on this)
watt

10:22AM

Pie jautājuma, ka varētu strādāt (neiet pensijā) līdz pat nāvei.

"I have a hard time recognizing that I’m 84, almost 85. I’m in complete denial, which I think is extremely useful. Of course from time to time I allow myself to be aware of it, but it’s not something that I dwell on. I like working. I work very intensely."
"my friends are either dead or are still working."

+papildus

"scientists [...] looked at more than 4,000 subjects over two decades and found that men who were bald when they joined the study were more likely to develop prostate cancer than men who kept their hair. The researchers couldn’t be sure what explained the link, though they suspected that androgens (male hormones including testosterone) could be affecting both scalp and prostate. Langer had another theory: “Baldness is a cue for old age,” she says. “Therefore, men who go bald early in life may perceive themselves as older and may consequently be expected to age more quickly.” And those expectations may actually lead them to experience the effects of aging."

(11 comments | comment on this)

Thursday, October 23, 2014

unpy

1:37PM - Iepirkumu vēstis.

Viss tāds ziemassvētku noskaņās, beidzot atradu, ko dāvināt šajos kristīgajos svētkos jaunākiem radiniekiem un viņu vecākiem. Tiešām svētīga lieta.

(9 comments | comment on this)
unpy

1:30PM - Lūgums valodniekiem

vai citiem jaunvārdu darinātājiem. Būšu ļoti pateicīgs tam, kurš izdomās trāpīgu apzīmējumu visiem tiem ļaudīm, kuri uzskata, ka jebkurš rakstu darbs tikai tad ir ievērības cienīgs, ja tajā proporcionāli ir sastopams CAPS LOCKS, bolds, itālika un underlains, kas mēreni atšķaidīts ar šī visa KOMBINĀCIJĀM


 Šim jaunvārdam būtu jābūt tādai izteiktai nepatikas un viegla riebuma piegaršai.

(18 comments | comment on this)

Wednesday, October 22, 2014

mindbound

8:52PM

Anything can be measured. If a thing can be observed in any way at all, it lends itself to some type of measurement method. No matter how "fuzzy" the measurement is, it's still a measurement if it tells you more than you knew before. And those very things most likely to be seen as immeasurable are, virtually always, solved by relatively simple measurement methods.

Duglasa V. Habarda How to Measure Anything: Finding the Value of Intangibles in Business ir negaidīti laba daļēji tehniska grāmata par informācijas teorijas un teorētiskās ekonomikas krustpunktā atrodamajiem jautājumiem. Pagaidām esmu ticis cauri tikai ievadam un pirmajai nodaļai ("Yes, I Mean Anything"), bet šobrīd šķiet, ka tās būs vērtīgi ieguldītas stundas.

Turpinot literatūras tēmu - The Martian by A. Weir is one of the best works of fiction I've read in a long, long time.

Current mood: awake
Current music: VNV Nation - Praise The Fallen: PTF2012
(6 comments | comment on this)
unpy

3:47AM - Lielie brāļi, mazie brāļi un visi citi huligāni.

Ar visai lielu interesi izlasīju rakstu par to, cik ļoti tieku izspiegots. Tāds visai norūpējies, ar bažām, ka tūdaļ izkārsies uzraksts "pirms piecām stundām iegādājās 2kg kartupeļu veikalā "Lats"", atvēru šo lapu un atvieglots secināju, ka Viņiem nekā par mani nav. Par jums ir?

(30 comments | comment on this)

Tuesday, October 21, 2014

mindbound

11:58PM

Koheleth: We are Homo Sapiens Sapiens, thinking people! What happens to us when we are no longer the thinkers? Who becomes a moral subject – the monkey playing on his PlayStation, or the machine discovering new theorems, breaking new ground? It troubles me deeply, Bokonon.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-08-22/

Current mood: awake
Current music: VNV Nation - Praise The Fallen: Procession
(17 comments | comment on this)
mindbound

11:21PM

Voyager abu ierīču nestā "Zelta ieraksta" pilns saturs, ejiet un klausieties!

Current mood: awake
Current music: Sturmast - Ibis Redibis Nunquam In Bello Peribis: The Regiment Is Departing
(comment on this)
mindbound

11:15PM

Heh, 1337 WUs in Folding@home.

Current mood: awake
Current music: Headscan - Shaper And Mechanist: Silent Running
(comment on this)
mindbound

9:34PM

Koheleth: I still buy books, and I love having them. But one day I will set them all afire, with everything I own. I will walk away with the clothes on my back and a computer in my pocket. And on that computer will be wisdom and knowledge, art and culture, music, pictures, money and a map of the Earth.

And I won't be alone.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-09-18/

Current mood: thoughtful
Current music: Die Sektor - To Be Fed Upon: Revelation None
(16 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)