tacet's Friends

Friday, May 29, 2015

nomirusi

6:47PM - Šodien jūtos izcili nelaimīga, paldies, smadzene!

Sēžu un gudroju ko pašdestruktīvu izdarīt. Self-injury man nepatīk, laikam palieku veca. Un vai iešana cilvēkos skaitās. Secināju gan, ka neskaitās, nekur neiešu un jāizdomā sev beidzot "slikti jušanās" algoritmi. Sociālajām situācijām izdomātā struktūra man ļoti, ļoti patīk. Noder arī. Nu tur trīs līmeņi - pūlis, sociālās grupas, personiskie cilvēki. Pēdējai grupai, katram indivīdam ir "atrunāts" savs mērķis/uzdevums/šībrīža statuss un ko darīt vai ne. Ērti, vienkārši, personiski.

Man gan šobrīd šķiet, ka emocionālos stāvokļus nomenedžēt būs baigais čakars, bet es to pašu domāju arī pirms sociālo algoritmu izstrādes. Bij te cibā arī pāris haotiski ieraksti.

gari muldos par uzstādīto tēmu, var mierīgu sirdi ignorēt )

Current music: https://youtu.be/GBoXBDFRo2c
(comment on this)
mindbound

7:20PM

Initial fuckery with field/spiking network hybrid models is over, now it’s time for polishing and paperwork (and maybe, just maybe, sleep).

Conclusions from the last few months:

Current mood: awake
Current music: Hungry Lucy - Pulse Of The Earth: Balloon Girl
(4 comments | comment on this)
intenormal

3:47PM - uz priekšu

vakar palīdzēju [info]honeybee
viņa gulēja ar vili kasimu
un es dāvanā dabūju kuģīti

viņa vispār par visu bija sajūsmā

Current music: INVSN - Down In The Shadows
(3 comments | comment on this)
intenormal

3:43PM

šodien vēl vairāk zajebaļi

Current music: The Smiths - Heaven Knows I'm Miserable Now
(comment on this)
unpy

11:00AM - Dzīvās dabas vērotāja piezīmes.

Mājā ielidoja bezdelīga un jau desmito minūti netiek ārā. Kas tālāk?

(9 comments | comment on this)

Thursday, May 28, 2015

mindbound

10:48PM

Pirmo reizi izdevies veikt pilnu ilgtermiņa atmiņas supresijas un atjaunošanas ciklu, izmantojot kombinētu intracerebrāla anizomicīna (-) un optoģenētiskas hipokampa engrammu stimulācijas (+) akciju.

Current mood: awake
Current music: Xmal Deutschland - Tocsin: Mondlight
(2 comments | comment on this)
unpy

6:41PM - Tīri piefiksēšu.

Lūk, šobrīd esmu pilnīgi laimīgs. Spīd saule, čivina putni, skan ļoti pieklusināta un neuzmācīga muzīka, esmu paēdis, nedz redzes, nedz dzirdes laukā nav itin neviena cilvēka vai citu cilvēku radītu trokšņu, šī brīža pilnīgi visu manu niecīgo vēlmju apmierināšanai ir viss, pat ar uzviju. Un šī brīža priekšā atkāpjas pilnīgi viss, dēļ kā man laimīgam nevajadzētu justies itin nemaz. Ir tikai šis riktīgi lieliskais brīdis ar dzelteno taureni, kurš sēž man uz ceļgala.

(18 comments | comment on this)
nomirusi

6:15PM

Man likās, ka ir dažas lietas dzīvē, kurām var uzticēties. Piemēram, alkatīgajiem naudas slaucējiem. Bet acīmredzot nē. Kaut gan... tas viss dēļ alkatīgiem naudas slaucējiem. Nu neko, mazliet gan žēl, ka tagad sanāks tā nesmuki mazliet.

(comment on this)
intenormal

3:29PM - !

zajebaļi!!!

Current music: Jens Lekman - A Postcard to Nina
(5 comments | comment on this)
nomirusi

11:52AM - Par to pašu, kas nav Eirovīzija

Mani fascinē tas, ka daži cilvēki vegānismu vai veģetārismu sauc par izlaidību. Rly? Īstenībā tieši dēļ izlaidības es neesmu vegāns.

Un vispār es jau ne pārāk gribu, bet ja ktk ieminas par tēmu, tad nākas arī padiskutēt. (Izņemot brīžus, kad es vienkārši saku, lai nafig vācas nost no mana taimlaina ar savām stulbībām.) Pirmajā vegan uzplūdā pirms gadiem nez cik tur visvairāk sanāca runāties ar mammu. Jāsaka gods, kas gods, no viņas mutes nenāca tādas stulbības kā mēdzu dzirdēt tagad (un arī it kā no gudriem izglītotiem cilvēkiem).

(54 comments | comment on this)
unpy

11:01AM - Cīņā ar netikumiem, jeb elektriskās cigaretes lietotāja spožums un posts.

Biju plānojis, ka smēķšķidrums beigsies tad, kad jūnijs iesāksies, taču šis beidzās ātrāk, proti, aizvakar, kas nav nemaz tik liela kļūda periodā no 20. marta, jo īpaši, ja rēķina, ka ir bijušas vairākas ballītes, kuru laikā iestājies parasto cigarešu apsīkums, kā rezultātā publika pārslēdzās uz šķidrā nikotīna patērēšanu iz maniem krājumiem. Beidzās, ta beidzās, neko darīt. Neko darīt vēl vairāk tamdēļ, ka esmu padziļos laukos, kur no bērza nikotīnu neiztecināsi un tuvākajā, nieka 6km attālajā veikalā par šķidro nikotīnu neviens lāga dzirdējis nav. Nieki vien, padomāju un izdomāju, ka, iespējams, labs brīdis šito netikumu jeb kā nu tur mūsdienās mazā prieka avotus dēvē, mest nost. Neiešu taču atkal sākt smēķēt lupatas, jebšu tā dēvētās parastās cigaretes. Vienvārdsakot, kopš aizvakardienas nepīpēju neko, jutos tīri normāli.

Līdz šodienas 10:55, kad beidzu lasīt kārtējo VID vēstuli. Tā sagribējās smēķēt, ka vai noģību. Viss, dodos pēc cigaretēm parastajām, šobrīd esmu gatavs vilkt plaušās kaut mahorku.

UPD. Sūds tās cigaretes tomēr diezgan liels, salīdzinoši. Tiklīdz būs iespēja, atkal uzpildīšos ar aizdomīgiem šķīdumiem.

(13 comments | comment on this)
unpy

7:55AM - Fotogrāfiju vērotāja piezīmes.

Slamstos pa internetiem, vēroju cilvēku fotogrāfijas. Ikvienam ir zināms, ka tās vīriešu fotogrāfijas, kas nav domātas Iekšlietu ministrijas vajadzībām, dalās trijās lielās grupās: lepnums par sevi; lepnums par savu īpašumu; lepnums par savu stulbumu. Ar sieviešu fotogrāfijām ir daudz niansētāk. Paviršs novērotājs, protams, liktu vienā plauktā bildi "es sēžu ceriņu krūmā" un "es ar lielu skaitu rožu klēpī", taču, ja visu pareizi saprotu, tās tēmas ir pilnīgi dažādas, lai arī komponentes vienas un tās pašas. Štrunts par puķēm, mani vairāk ieintresēja tās bildes, kurās jaunuves sevi kaut kā speciāli nostata un izgorās. Nu, visas tās standarta pozas, to nevarētu būt vairāk par kādām piecām, no kurām pati populārākā ir atspiešanās pret kādu vertikālu virsmu un viegls izlieciens ar vai bez koķetu kājas atšāvienu. Skaidrs, ka pozai nav ne vainas, viss ir seksīgi un tā, savādāk jau šī nebūtu tik populāra, taču interesants ir kas cits - šitā pozēšana, nez, ir tāda tīri instinktīva kā kādas riesta dejas sastāvdaļa, vai tomēr iegūta prasme, ko mazām meitenītēm samāca viņu valšķīgās mātes vai kādas citas autoritātes?

(44 comments | comment on this)
mindbound

7:25AM

Contrast and compare.

Current mood: awake
Current music: Headscan - Pattern Recognition: Carnal Knowledge
(comment on this)
mindbound

6:27AM

Morning.

Current mood: working
Current music: The Beauty Of Gemina - At The End Of The Sea: In Silence
(4 comments | comment on this)
unpy

5:13AM - Laika vērotāja piezīmes.

Šorīt, starp citu, jau 4:05 visādiem svilpjiem lupjiem piebiedrojās arī dzeguze, tā gan ap 5iem apklusa, laikam attapa, ka kaut ko sajaukusi tomēr. Jebkurā gadījumā, izskatās, ka šodien būs saulaina diena, ar ko arī visus apsveicu.

UPD. 6:50 - dienas potenciāls iegrimis mākoņos.
UPD2./viss tāds līksms, no lieveņa/ ir labi, viss kārtībā ar sauli.

(2 comments | comment on this)
mindbound

1:05AM

Functional programmer: (noun) One who names variables “x”, lists of variables “xs”, functions “fx”, and code patterns “Kleisli arrow”, “generalised catamorphism”, “natural transformation”, and “monad” (which is just a monoid in the category of endofunctors of some X, with product replaced by composition of endofunctors and unit set by the identity endofunctor). ‪#‎HaHaOnlySerious‬

Current mood: working
Current music: Autoclav1.1 - Embark On Departure: Lights Out
(comment on this)

Wednesday, May 27, 2015

unpy

10:38AM - Riktīgi noderētu.

Riktīgi noderētu šitās tabletes.

(7 comments | comment on this)
unpy

4:21AM - Laika vērotāja piezīmes.

Šorīt pirmais putns sāka vīterot 4:21.

(9 comments | comment on this)

Tuesday, May 26, 2015

nomirusi

2:54PM - eurovision exposure

Dzirdot/redzot pārāk daudz nevēlamā, mana tolerance pret to, ko citi labprāt nevēlētos dzirdēt, ir krietni mazinājusies.

(comment on this)
nomirusi

10:48AM - Ko tik nedarīsi dažu mērķu dēļ...

Biju uz vegānu pikniku. Bija tā kā garlaicīgi mazliet. Tikko noskatījos pusi no vienas vegānfilmas. Arī garlaicīgi kaut kā (arī 1.5 paātrinājumā). Bet nē, 5dien iešu uz vēl vienu vegānfilmu Kaņepē. Nez, droška būs garlaicīgi.
Bet nu lab, ko vajag, to vajag.

(18 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)