Beta
16 Maijs 2018 @ 09:09
 
strādāt vēl sākusi neesmu, jo esmu aizņemta kliedzot uz datora VISI IR IDIOTI
 
 
Beta
29 Decembris 2017 @ 17:59
i ll do anything. once  
otrreiz - tas jau ir neprāts
 
 
Beta
19 Decembris 2017 @ 13:40
 
un ja pat mākoņus Tev patīk sakārtot rindās,
cik tālu Tu ietu, lai viss būtu kā filmās?

/alise sedola
 
 
klausos: alise sedola - rindas
 
 
Beta
08 Decembris 2017 @ 16:29
 
šis Tevi iznīcinās
ja šis Tevi neiznīcinās, nākamais Tevi iznīcinās
ja nākamais Tevi neiznīcinās, to iespēja darīt būs tam,
kas nāks pēc tā.
bet Tevi iznīcinās
 
 
klausos: they move on tracks of never ending li
 
 
Beta
04 Decembris 2017 @ 14:09
 
es pilnībā saprotu, cik idilliska bija ādamam un ievas dzīve paradīzē, tikai vienīgi divatā
citi sagādā galvassāpes, viedokļus un šaubas

un vēl nekas pat nav sācies
 
 
klausos: ceļojums - ieva akurātere
 
 
Beta
29 Novembris 2017 @ 13:44
 
nemīli mani dubultā
nemīli mani pa pusīti
 
 
Beta
23 Novembris 2017 @ 12:29
 
Atceros, kā iepazināmies. Kā runājām ko ļoti virspusēju, dažreiz sasmaidījāmies un viss. Prātā nav palicis, ka Tu man iepatikies, šķiet, ka par to neaizdomājos. Vispār, par Tevi domāt sāku tikai, kad apciemoji mani darbā. Ļoti taktisks gājiens, jo sajutos īpaša. Neilgi pēc tam jau sēdējām manā gultā, skatījāmies filmu (pat neatceros, ko toreiz izvēlējāmies skatīties) un vēl neilgāk pēc tam, kad visu nakti biji pavadījis guļot manā gultā, mēs beidzot bučojāmies. Neatceros, vai bija labi, bet man patika. Bučojāmies daudz, to atceros. Atceros arī nenormālo mulsumu, itkā darītu visu pirmoreiz. Laikam tāpēc, ka Tev viss bija jauns un maz pieredzēts. Pirmos mēnešus pārāk neatceros, bet spilgti iespiedusies atmiņā pirmā reize, kad šķīrāmies uz ilgāku laiku - kad braucu uz praksi, laikam 3 nedēļām. Biju ļoti ļoti samīlējusies, ļoti ļoti ilgojos. Tava seja bija man uz fona attēla un katra īsziņa bija svētlaime.
Arī vasaru neatceros. Bija Jāņi, jā, bija mana vārdadiena laukos, tad es devos uz festivālu, uz Horvātiju. Es biju uzticīga, ilgojos, rakstīju. Biju laimīga, jā, arī, bet galvenais - jutos mīlēta un bija mierīgi.
Septembrī, Tu nezināsi, bet man bija lūzumpunkts. Es kādu noskūpstīju, protams, reibumā un roķenē, bet tas notika. Tas mani ļoti mulsināja, bet es sev piedevu. Tomēr jau tobrīd attiecības purgājās. Strīdi, piekasīšanās, rutīna. 18.novembris, jaunais gads, viss paskrēja un kaitināja. Strīdi kļuva ar vien skarbāki, daudz asaras, pārmetumi. Un protams - no manas puses tas viss, tās dusmas un pārmetumi. Vēl tagad, kad iedomājos par mūsu laiku kopā pēc rozā briļļu perioda, jūtu savu neizskaidrojamo niknumu pret Tevi. Es neredzēju atpakaļ ceļu, risinājumu savai uzvedībai. Tu biji pārāk Tu un es biju pārāk es, un tas nederēja. Jaunais darbs un jauni cilvēki dzīvē, pa virsu bakalaura darbam un pavasarim, rezultējās nopietnās pārdomās, nedomāšanā un attiecības izvēlējos pārtraukt pēc vairāk kā gada. Pēc Tavas mammas vēža mēnešiem, pēc iepazītām ģimenēm, pēc nākotnes plāniem.
Es zinu, ka nenožēloju, ka izšķīrāmies, ar to man vajadzētu sākt. Bet man ir žēl, ka tā, žēl to reižu dēļ, kad bijām draugi, žēl to joku dēļ, kas mums bija, žēl to nepiepildīto plānu dēļ, žēl Tavas ģimenes sieviešu dēļ, jo viņām ļoti patika redzēt Tevi laimīgu. Manis pašas dēļ žēl man tomēr nav, jo vēl tagad citu risinājumu tam nespētu rast. Tas tāpēc, ka svēti ticu - mēs neesam viens otram tie cilvēki, ar ko kopā būt un kopīgi attīstīties. Mēs bijām labs mierinājums viens otram uz to brīdi, kad bijām kopā, bet es sev nepiedotu, ja nemeklētu ko vairāk par mierinājumu.

Nezinu, vai šis stāsts būtu jāiekļauj manā grāmatā. Varbūt, ka tas lasītājam no malas ir bezgala garlaicīgs.
 
 
Beta
21 Novembris 2017 @ 12:56
 
Neprātīgā romantika.
 
 
klausos: H. Sīmanis
 
 
Beta
15 Novembris 2017 @ 14:34
izvēles  
Pieņemt sāc savas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Lai veiktu labas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Pieņemt sāc savas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Lai veiktu labas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Rītdiena dirsā, tai virsū misenes vāks
 
 
klausos: edavārdi
 
 
Beta
15 Novembris 2017 @ 14:17
 
žēl, ka neizdevās MGMT ziedu laikā apmeklēt kādu koncertu. sava maģija tur ir nedaudz
 
 
klausos: MGMT - the youth
 
 
Beta
18 Oktobris 2017 @ 17:42
 
kad Tu vīrietim, kurš Tevi krāpa un salauza Tev sirdi, palīdzi tulkot Erasmus motivācijas vēstuli, lai viņš varētu braukt drāzt kuces starptautiskā līmenī
 
 
garastāvoklis: es nevēlos par to runāt
 
 
Beta
17 Oktobris 2017 @ 15:52
 
pasargā mani no tiem, kuriem es uzticos; no tiem, kam neuzticos, es pati piesargāšos.
 
 
Beta
17 Oktobris 2017 @ 15:05
 
Ja būtu jāraksta grāmata, es rakstītu par realitāti. Par pilnīgi īstiem notikumiem un īstiem cilvēkiem, jo nekas neticamībā nepārspēj īstus stāstus.
Vissmieklīgākās, visneparastākās, visbēdīgākās pasakas ir patiesākās. Un, dzīvojot savu dzīvi, es nereti iztēlojos - kā būtu, ja to lasītu grāmatā un vai es tam ticētu un vai liktos interesanti.


Nesaistīti, jo gruzos par sev, itkā, tuvu cilvēku.
Zini to iekšējo kluso balsi, kas saka, ka Tu neesi nekas īpašs un neviens negrib ar Tevi draudzēties? Man ir tāda, jā, arī, blakus visām pārējām balsīm. Un tad, kad mēs tikāmies, es biju priecīga, jo šo balsi varēju pasūtīt ļoti tālu. Pēc šodienas, es to atkal dzirdu. "Tev likās, ka esi kas īpašs un viņš grib būt draugs? Nē, viņam jau apnika un viņš jau pārdomāja un viņš tā īsti nemaz negrib Tevi savā dzīvē." Tas, starpcitu, draugs, man skan uz riņķi.
 
 
Beta
17 Oktobris 2017 @ 14:30
 
tik tālu nu esam. ir kaut kādi draugi, ir kaut kādi notikumi, ir ko darīt un dažkārt kam pazvanīt. gandrīz pietiek laika savai dzīvei. tukšums gan protams līdzās vienmēr nemainīgs, arī tad, ja fiziski to kāds piepilda uz brīdi. neparasti vai pavisam parasti, cik grūti kādu aizmirst,cik grūti kādu atrast. eta tebe ņe kino
 
 
Beta
17 Oktobris 2017 @ 14:28
 
besī, kad dara sūdu un pēc tam taisnojās. ja dari sūdu, tad pastāvi par savu izvēli. lupatas
 
 
Beta
21 Augusts 2017 @ 13:33
Knuts Skujinieks  
man ir valoda
ar to es smejos un strīdos
es tajā kā saulītē sildos
es tajā kā pelkē mīdos
ar to uz meles es ceļos
kā pasaku princis cēls
ar to es cūkkūtī veļos
kā zudušais dēls
vai es to skūpstu kā dievmaizi
vai dusmās tur slauku kājas
man ir mana valoda
un es esmu mājās
 
 
Beta
28 Decembris 2016 @ 19:11
 
zini kā ir, kad Tev ir draugi un visi ir tik forši un nav lohi un nepiš galvu, un tad pēkšņi ieslēdzas kaut kāds maģisks sātana lukturis un viss aiziet dirsiņā, visi pārlohojas vienlaicīgi un nav pat kam sūdzēties jo Tev jau tā ir maz draugu, jo neciet sabiedrību, bet pat tie ir pamanījušies pārsteigt ar savu ne vienmēr loģisko rīcību un Tu ej pa ielu un domā bleģ es biju pārliecināta, ka šitā huiņa mums ir aiz muguras bet tie sunīši nebeidz pārsteigt. kpc ta bljeggg
 
 
Beta
27 Decembris 2016 @ 11:11
 
pamodos ar riebumu pret nemitīgo aizbraukšanu. un ne tikai skaisto iemeslu dēļ - ka jāpamet viņš, bet riebumu uzdzina apziņa, ka varbūt tik labi ir kopā tāpēc, ka tas ir uz dažām dienām un tad var atkal ilgoties un dzīvot balodīšu ilūzijās (if only). kas notiks, kad es atgriezīšos? no tā man bail, jo pēdējos mēnešus, īpaši tagad Ziemassvētkus mēs nodzīvojām tīri jaukā idillē, bet kad tas vairs nebūs uz divām, trim dienām? mani visvairāk uztrauc, ka man viņa nepietiks. un, ka būšu viņam par daudz vai par prasīgu vai par mierīgu, vai par skaidru.
 
 
Beta
16 Decembris 2016 @ 15:49
 
gribu triekt rumkolas un bakstīt laimu un ledusgabaliņus ar salmiņu, tad triekt vēl rumkolas un smieties, nenormāli smieties un teikt asprātīgas lietas un apķert draugus un visu to pārējo, ar ko mums alkohols saistās, bet patiesībā viss beidzās ar nogurušām sejām un kašķiem un greizsirdību un aizskarošu humoru un asarām. ejiet dirst rumkolas, jūs melīgās kuņas
 
 
Beta
03 Decembris 2016 @ 16:23
..that the nights were mainly made for saying things that you cant say tomorrow day  
ever thought of calling when you had few? cuz I always do.
maybe i'm too busy being yours to fall for somebody new?
 
 
klausos: chvrches
 
 
Beta
27 Novembris 2016 @ 13:27
lost on you?  
Let's raise a glass or two
To all the things I've

learned from you
gained from you
seen because of you
done because of you
felt because of you
felt for you
reached
realised
understood
changed