Patience, use the Force, think!
Harijs Poters bļin 
15.-Dec-2008 12:22 am
Piektdien sanāca novadīt otro Harija Potera galda rpg.

Patiesībā tīri patika. Pirmajā trešdaļā gan imo es vēl īsti nebiju attīrījis galvu darbadienas pārkaršanas kā arī par daudz vēlu iedevu iespēju tik pie kaušanās ko spēlētāji gaidīja pēc ilgās chara ģenerēšanas procesa un speļļu izvēles. Taču vidus un beigas spēlei patiesībā diezgan man patika.

Katrā ziņā pirms spēles biju par daudz koncentrējies uz spēles mehānikas izstrādi un par maz padomājis par kvestiem. No otras puses mehānika strādāja krietni labāk kā pirmajā Potera galda RPG. Vismaz cīņas bija funkcionētspējīgas.

Taču pēc spēles kļuva skaidrs, ka es pie normālas kvestu veidošanas nevarēšu pieķerties kamēr nesavedīšu pašu spēles mehāniku līdz galam kārtībā.

Rezultātā visus sestdienu pavadīju čakarējoties un balancējot maģijas grāmatu, savukārt visu svētdienu nodarbojos ar character sheeta optimizāciju.

Tagad pēc character sheeta sakārtošanas atkal ir skaidrs, ka jāatgriežas vēlreiz pie maģijas grāmatas pārkārtošanas atbilstoši pārveidotajam character sheetam lol. Tas noteikti atkal prasīs veselu dienu, bet katrā ziņā veidot mehāniku funs ir nenormāls.

Kad būs beidzot radusies trešā versija (otrā no pirmās gan pārlieku daudz netika mainīta slinkuma un laika trūkuma dēļ) mehānikai tad būs jātaisa atkal kāds Potera galda rpg, lai nobaudītu kā tas strādā dzīvajā un vēl skatītos kas uzlabojams :)
Comments 
15.-Dec-2008 12:40 am
Nu kad Tu vadīsi kādu Kalnieša vai Nikitas rpg, es pieteikšos.
Vēl es varētu piedalīties šizīgos Xfailu rpg.
Pure dnd fantasy sāk apnikt.

Vēl tu noteikti topā būtu ar Twilight rpg.
;)

Ir kur izvērsties.
15.-Dec-2008 12:50 am
Nē es šitajā Poterā esmu par daudz laika ieguldījis, lai tikai pāris spēles novadītu. :P
Vēl kādas 3-5 spēles pirms HP settings sevi izsmeļ jānovada. Pēc tam to Potera sistēmu vienīgi veicot labojumus varbūt varēs pārvērts random generic nedefinētā fantasy sistēmā (kas gan sākotnēji tā bija jo pamats noteikumiem ir ņemts no Andzas fantasy sistēmas. Es tik tos izvaroju pamatīgi). :P
15.-Dec-2008 01:10 am
Nu man jau nekur nav jāsteidzās.
Es pagaidīšu Potera ēras beigas
:)
15.-Dec-2008 09:10 am
Es, protams, arī sabudinājos uz galda RPG un arī metos, iesaistot tajā Bembiju, pārstrādāt tās pašas sistēmas tēlu ģeneratoru, lai pēc tam ķertos pie pārējiem aspektiem. Tagad viņš dara gandrīz visu automātiski, var pat ļevakot čarus ērti. Nu pienācis laiks savest kārtībā tikai maģiju sistēmu un skillu nozīmes, izveidot pienācīgu monstru un mantu datubāzi un uztaisīt kādu testa spēli un pēc tam lielāku gabalu.
15.-Dec-2008 03:08 pm
Good god! Tu pats veido savu mehaaniku?! Jaa, tas ir ljoti entertaining (it sevishkji haotiskas testa speeles), tikai chakars nenormaals... taapeec man tas nekad nav izdevies liidz galam :)
15.-Dec-2008 03:33 pm
Es ar esošajām nevaru. Man laikam patīk tas process, kad tu meklē optimālo risinājumu tieši tādu, kurš atbilst galvā iedomātam ideālam.
15.-Dec-2008 04:15 pm
kas tad spēlēja ? un ko paveicāt ?
15.-Dec-2008 05:01 pm
Spēlēju es no Elšpūša, Bembijs no Kraukļnaga un Kikis no Slīdeņa. Paveicām visu, ko vajadzēja, tiesa šī, cik saprotu, spēle pamatīgi atšķīrās no tā, ko bijāt pirms tam spēlējuši.
This page was loaded Dec 27. 2025, 1:56 am GMT.