cycle

The journey between point A and B is finished. Next one is C...

3.4.13 16:24

Es atkal, nu jau trešo reizi, redzēju sapnī sprādzienu. Sprādzienu, kas iznīcina veselu pilsētu. Un tā nav atombumba, jo parādās tirkīz zila, spilgta gaisma, kas pāris sekundēs apņem visu un tad savelkas kopā un visu sagrauj. Itkā nepietika ar tiem murgiem, kas bija pirms tam. Neesmu skaitījis, bet vidēji es murgos mirstu katru trešo nakti.

13.4.12 16:44

Izskatās, ka mans mobilais galīgi nomiris tūlīt būs. Laikam atkal nāksies bez mob sakariem padzīvot.

28.12.11 19:44

Brīžiem tik ļoti gribas prom, ka intereses pēc aplūkoju darba iespējas Polijā. Nebūtu slikti kaut pāris mēnešus padzīvot Varšavā, valodu pie reizes uzlabotu.
Tags: ,

13.5.11 22:48

Piektdienas vakars un dīvaini. No sērijas būtu nonācis dažus gadus atpakaļ, bet kaut kas izrauts. Bet citādi labi. Āgenskalna sapnis.

10.5.11 04:16 - yay

Pie manis tikko atbrauca pašnāvnieku brigāde. Beigās parakstījū papīru, ka man viss kārtībā.

5.5.11 14:09

Es tikko pamanīju - es absolūti NEKAD nerakstu par seksu. Ne klabā, ne twitter, kur nu vēl facebook/draugiem. Un arī attiecības esmu sācis noklusēt. Kaut kāds intravertums manī sāk parādīties, laikam latvietis mostās un polis iet gulēt.

25.4.11 09:10

Šobrīd gan viss iet smagi dirsā, bus ļoti, ļoti grūti. Es nezinu kā esmu šādā lietā iekūlies, bet pašam vien būs jātiek ārā.

21.3.11 17:33

Jo cilvēki jūtās sliktāk, jo vairāk raksta. Es ceru, ka šī atziņa būs arī pareiza attiecībā uz augstskolas parādu rakstīšanu.

15.12.10 21:01

Šodien izšķīros, šodien redzēju, kā divi mani cilvēki krāpj savas otrās pusītes.
Labs ievads.

Un kā man tagad justies?

2.12.10 09:57 - Citādi

Parasti es esmu diezgan ziemeļnieku tips ar slāvu piegaršu, bet attiecībās laikam sanāku itālis - strīdi, apvainošanās, konflikti. Un pēc tam kaislīga izlīgšana. Pēc kuras seko strīdi.

28.11.10 09:49 - Biju aizmirsis

Pēdējā laikā, esmu ievērojis, ka man ir atpakaļ daļa to ideālu un cīņasspara, kas bija, kad man bija 18, 19 gadi. Bet es jūtu, ka kaut kas ir aizmirsts. Ka es kaut ko tad ļoti mīlēju un biju sajūsmā tur esot. Berlīne. Rapcity Berlin un apkurījušies turki, mazas ķīniešu ieskrietuves ik pēc 100 metriem un turku kebabi ik pēc 50 metriem. Minicity un vācu reps.

28.10.10 04:24

Esmu spoks, kurš tur alus pudeli rokā un aizsargā Tevi?

27.10.10 01:44

Un kā man vienmēr sanāk šeit nokļūt?

25.10.10 16:27

Ja gribas uzjautrināties un paviebties, jauzliek Klusu Centru. Nu nahuj tiem ākstiem manu rajonu jāreprezentē. Ska uz mūžiem!

30.9.10 18:04

Gribas ierakstīt dziesmu zem Kriss Kross bīta Jump, jo tas ritms man tā piedur!
Tobiš, ja esi no Rīgas, tad jump jump! :D

Viena pilsēta, divi krasti, divas valodas,
Ja Tu runā latviski vai krieviski, tad esi manos rados.

http://www.youtube.com/watch?v=010KyIQjkTk

27.9.10 16:16 - Welcome to the Wild East.

Sāksim ar to, ka mani tracina priekšvēlēšanu periods. Pastkastīte piebāzta ar visādām avīzēm, uz ielas dala škiltavas, balonus utt. Bet vēl vairāk tracina. ka piem twiteris ir pārvērties par masveida politiskās propogandas līdzekli. Ja godīgi, tad vēlēšanu laikā uzvedība daudziem paliek trakāka, kā frīstaila batlos - Vai nu savi liela, vai noliek pretinieku uz 100. Turklāt sapinās tekstos. Sapinās Saskaņas Centrs, sapinās Vienotība, nemaz nerunāsim par Aināru un co. Un es nebūt nebrīnīšos, ja Ainārs būs par premjeru. Vel pagājušo sezonu mēs pasmējāmies par tiem plakātiem par darbavietām un 800ls algu - kurš tad par ko tādu balsos. Un krēslu dabuja. Kapēc lai šoreiz būtu citādi?

Šie ir mežonīgie austrumi. Un tādi tie paliks. Jo viss darbojas pēc inerces.

9.9.10 17:26 - GlobussDažkārt ir tāda sajūta, ka šeit viss grimst un visi bēg prom. Mēnesis pēc mēneša, ik pa brīdim nākas kādam nomainīt adresi adrešu grāmatiņā no LV uz UK, Īriju, Vāciju, Norvēģiju, daže Argentīnu. Aizvien vairāk cilvēku, ar kuriem senāk itin bieži tikies, tagad Tev šad un tad uzpeld skype ar jautājumu "kā Jums tur Latvijā?". Esmu pat ievērojis, ka daudzi kopš aizbraukuši, sāk nemīlēt Rīgu. "Aj Rīga tāda un Rīga šāda". Bet Rīga viņus visus ir izveidojusi.

"Rīga ir mans otrais tēvs un otrā māte,
Tāpat arī Tev, ne velti esam brāļi".

Dažkārt iedomājos, cik labi būtu visus pazudušos atgādāt atpakaļ, kā tajā anekdotē par Džinu un krievu/amerikāni/vācieti. Jo man sāk apnikt, ka visi vienkārši pazūd. UK (vismaz Londona) vispār ir pazušanas pērle, kā kāds uz turieni devies, tā pat internetā grūti sazīmēt. Citādi man tiešām pašam nekas cits neatliks, kā doties prom, jo šeit jau vairs nekas nebūs palicis.

27.8.10 13:44 - Politika

Dažkārt man šķiet, ka Šlešers un Šķēle ir radīti kā politiski fenomeni, lai atbaidītu vidējo latviešu vēlētāju no piedalīšanās vēlēšanās. Jo paklausoties to visu, man nudien rodas riebums pret politiku kā tādu.

9.8.10 20:20 - Mūzika un manieres

Es dažkārt brīnos, kur palikušas mana mūzika un manas manieres. Kaut kur aizgājušas? Teksti gan sākuši tapt vairāk kā parasti, bet bītu nav un tas sāk kaitināt.


es nespēju nosēdēt rāmi, es esmu holigāns,
bet man pat nepatīk futbols,
un tie krāmi, ko pa TV rāda,
man patīk laiski ehmehm un nolaist tvaiku,

es zinu, Tu uzskati, ka es nositu laiku,
es zinu, esmu par to labi informēts,
bet nemaz nemēģini aiztikt to, kas man svēts
citādi redzēsi, kas notiek, kad manī mostās zvērs

varēsi atvainoties, bet būs jau par vēlu
neciešu nodevējus, un te jau manas manieres sāk gļukot,
tapēc sēžu šeit un sāku štukot –
kur ir mana mūzika un kur ir manas manieres,

kapēc manā vietā ir citi kaskadieri
kur pazuda bītu bombardieris,
krīze vai kas, kas man neļauj iet līdzi?
līdz brīdim, kad mana mūza panaca to, ka vadzis lūza
Tags:

6.8.10 18:22 - Creativity spikes

Ja zinātnieki pētītu un novēroti mani, viņi konstatētu, ka iedvesma un aktīva darbošanās man rodas periodā no 1:30 līdz 5:30 naktī.

Kreativitātes piķi.
Powered by Sviesta Ciba