Pirmdiena, 25. Jun 2007, 13:39

Nebeidz 'priecēt', ka vismaz divām latvijas(nosacīti..) bankām mājaslapas noklusētā valoda ir krievu valoda. Nav jau nekādu iebildumu pret valodu vai krieviem. Tomēr derētu zināt vai tā ir tāda sitēma vai nejaušība :)

Ja nav cookies no šis bankas, tad lūk url:
http://www.ab.lv
http://krajbanka.lv

Ceturtdiena, 14. Jun 2007, 15:38
Safari 3 Public Beta

Laikam pievienošos lielajam brēcēju pūlim, kas saka, ka Safari 3 beta for Windows ir reāla izgāšanās.. tāpat pievienojos tiem, kas saka, ka 'beta's piekabināšana pie nosaukumu nav vairs nekāds attaisnojums(ne tikai tādēļ), ka google's zināmi produkti ir betā vēlaizvien.
Nu c'mon kā var nepamanīt bugu, ka browsers vienkārši pazūd. Zināma lieta, ka softu drīkst izlaist ar (ne)zināmu bugu skaitu, bet parasti šis cipars un/vai bugu 'svarīgums' ir saprāta robežās.

Performance(veiktspēja, ātrdarbība) - vaitad nu tiešām ir tā kā viņu lapā? Vai tikai arī šada veida datus, ja ne no pirksta izzīž, tad vismaz gēnerē ar smagu neprecizitāti. Nekad neticēšu, ka šie līdz sekundes simtdaļai precīzie testi ir kaut nedaudz objektīvi. Pārāk daudz blakusfaktoru lai ko tādu izmērītu. Un visbeidzot.. 'Safari loads pages up to 2 times faster than Internet Explorer 7' WTF? Tas tipa viņi pastiepj trubu platāku un lapa ātrāk ielādējas? Vai tomēr ar load bija domāts 'render' un pat ja tā būsim godīgi un atzīsim, ka ~96% satura ir no keša. Un uzzīmēt lapu no keša var ļoti ātri. Jā, pat ja operai šis mistiskais laiks ir 6.22 sekundes, tas tomēr ir ātrāk nekā 2.14 pie nosacījuma ka Safari paspēs 3x 'pazust'.

Pozitīvais? Tās dažas sekundes ko veiksmīgi palietoju S3 nez.. os x dizaina ziņā vienmēr ir paticis(ir skaisti), bet vai tādēļ sēdēt tādā betā.. tad jau labāk ff ar maca look'n'feel ;)

Vieta diskusījām.. no clear-type(?) - nepatīk man tie pārboldotie burti un viss. Vairāk pa tēmai http://www.codinghorror.com/blog/archives/000885.html

Pozitīvais (2) :D Ja īsts Safari būtu priekš Windows lietotājiem, tad labprāt to lietotu. Kautvai tādēļ lai lapās, kur reģistrējies tikai lai kautko 1x iečekotu nebūtu ilgi un plaši jāģenerē adreses, štati valstis un cita(valīda) figņa

Ko es ar to gribēju teikt? Gaidu stable relīzi lai redzētu vai tas būs nenormālākais bugfix relīze un S3 būs mega kruts browsers un Win vai tomēr džeki biki par ātru izlīda no savas maģiskās un raibās os x pasaulītes..

P.S. Kādēl man nav maca? Par dārgu Latvijas nabaga ļautiņiem & nevajag(pagaidām) :)

Otrdiena, 8. Maijs 2007, 12:49
O, jā! Jeff Mills @ EXIT club Kaunas, [LT]
Biju! Bija labs! Zvaigzne ir un paliek zvaigzne. Vairāk nekādu komentu. Tauta Lietuvā krietni informētāka par autoriem un viņu darbiem. Dīvaini, ka Tresor saka, ka tas bija Viļņā.. visai skaidri atceros, ka biju Kauņāun offtopikā: a neviens nav iedomajies, ka 8 brīnumu būvē pārāk Tuvu jūrai un pārāk zemā vietā.. pēc visai paviršiem aprēķiniem(uz aci:) šķiet, ka globalās sasilšanas rezultātā tas brīnums uz pabeigšanas brīdi būš zem ūdens, ne?

Piektdiena, 9. Feb 2007, 01:10

Nu vot cilvēku rases stulbums nebeidz sajusmināt.. palien zem(sakumā uz) buļļa un krutos mētā. Nez cik kruts var justies, kad dzivību izglābj klauns.. tobiš džuki, kas ar lupatām(krāsainām) apkārušies aizvilina to dzīvnieku nafig.

Protams, video ar suni, kurš pats sev kož kājā, jo nerubij, ka tā viņa paša ar ko kasīt ausi, karēr laiza kaulu.. sajūsmina!

Vēl priecē raganu dedzinātāji un Bušs(ne 2B), kurš vada valsti balstoties un dievu, oh my. Vispār arī ruksīts un 58% deputātu jauc releģiju iekš politikas.. palasītu satversmi labāk.. moz tomēr der atdalīt biznesu(lasīt politiku) no māņticības(lasīt reliģiju)

P.S. tikai manas domas! ja kāds saka tā nav.. well katram ir tiesības uz savu viedokli(satversme?), ne?

Trešdiena, 10. Jan 2007, 13:21

Mūžu dzīvo, mūžu dzīvo.. aizdzīvoju līdz brīdim, kad uzzināju, ka "nepilsoņa pase" angliski ir "alien's passport"

via http://ropotov.livejournal.com/302895.html

Ceturtdiena, 17. Aug 2006, 07:32
a cry in the dark

Kautkāda kārtējā sviesta filma. Sākas ar normālu action 30min. un tad pārtop par beznomīgu US tiesas prāvu. Nu kas pietrūka ideju scenārija džukiem? Vai tas tāds stiliņš un kādam šķiet foršas tādas filmas?

Pirmdiena, 14. Aug 2006, 16:36
mati

Uznāca neizsakāma velme atbrīvoties no apmatojuma uz kājām..

Un kā lai dabū(nesāpīgi) ārā spalvas no deguna?

Man ir sexīgas ūsas..hā-hā

Piektdiena, 11. Aug 2006, 17:19
fuck

B*** kā man besī dzīvokļu cenas Rīgā!

Pirmdiena, 24. Jul 2006, 09:13

Lai nepiemirstas:

"There are 10 types of people: Those who understand binary, and those who don't."

Piektdiena, 7. Apr 2006, 18:43

Interesanta figņa ir www.music.download.com, zem comedy sadaļas atradu "Anarchy Steering Committee", tas bija kas jauns man.. tāpat interesants bija "Nouvelle Vague" DM "Just can get enough" covers.. sweet!

Trešdiena, 1. Mar 2006, 20:23

Yē, krievijā ir internets, ne tikai sniegs!

Turpmāk mani saucat par senioru:)

Taxi no punkta a uz punktu b maksā 500(~10Ls) rubļus, bet no punkta b uz punktu a 1800(~36Ls)...no a līdz b attālums ir ~3km! Braucat uz Maskavu, o, jā!

Trešdiena, 8. Feb 2006, 22:45
Samara

Sitas ir kas ekstrems- viesnica 'Volga', samaraa..istabina ar dalejam ertibam! Kojas bija labak!

Ceturtdiena, 2. Feb 2006, 17:59

Bāc, nu kā var kaitīgu programmu nosaukt par vīrusu? Atceros, ka kādreiz vīrusi bija mazi džuki,kas pa tīklu ložņāja vai arī kabinājās galā failiem un raxtijās flopjos, bet tagad katra suuda *.exe ko pa mailu sanem un palaiž, redzm, esot vīruss.. tad jau izlecot pa logu arī džuki atstiepjas no vīrusiem!

Ceturtdiena, 1. Dec 2005, 08:06
Ufa

Liela(salīdzinot ar Rīgu) pilsēta. Izstiepta.. visapkārt ūdens.

Taxists vārdā Artūrs, zina visu, ne tikai to, kas notiek Ufām bet Krievijā vispār. Zina, kas ir pie varas, zina, kā specdžuki kaudzi valdības džuku izveda laukā un nodeva kārtu ar mācībenēm pa šiem, zina cik skolas žirinovskis beidzis, zina kur var labas meitenes, pa lēto dabūt, zina vēsturi, zina, ka Ufā ir ~1,5(1,3)miljoni džuku, no kuriem 7% Bašķīriešu(fig zin kā pareizi raxta), daudz Krievu un daži tatāri, zina arī īsāko ceļu līdz viesnīcai un vienmēr pie tās piebrauc no otras puses(naf ne jausmas kādēļ), zina, kur jābrauc lāčūs medīt un kur slēpot.. īsāk sakot zina visu! ..un es zinu viņa telefona numuru;)

Updated: Taxists zina arī to, ka Latviju Ulmanis nenodeva Krievim, bet gan tika piespiests to darīt..

Otrdiena, 22. Nov 2005, 19:10

Opera Mini ierulē vienkārši smagi!!!

Sestdiena, 1. Okt 2005, 14:55

Sanāca tāds dīvains dialogs:

- Tu dzīvo pagātnē!
- Nē, es dzīvoju viens.

Pirmdiena, 15. Aug 2005, 18:25

Nu ko..rīt jau pametu Latviju un dodos uz Maskavu! Good Luck Me!
...

Trešdiena, 10. Aug 2005, 22:41

Sēžu uz palodzes pie atvētra loga, palieku vecāks, ēdu speķa maizi, skatos lietū un gaidu kamēr atdzisīs mana smaržīgā tēja. Domāju par viņu(?)!

Piektdiena, 15. Jul 2005, 14:52
A Number Of Names - Shari Vari

A Number Of Names - Shari Vari

Some bread and cheese and fine white wine
Designer chic is a matter of time
Could this be the real thing?
Or is this just another fling?
Seen by millions nationally
L'oumo Vogue, Playgirl, G Quarterly
Because he's down on his etiquette
Shari Vari is really it

*chorus*
Shari Vari
Shari Shari Vari

Smoking on his cigarette
Listening to his car cassette
Cruising with his hot playmate
In his Porsche Nine Two Eight
Heading for the highest heights
For the climax of the night
The people there they just won't quit
Because the music's really it

*chorus*
Shari Vari
Shari Shari Vari

*chorus*
Shari Vari
Shari Shari Vari

Smoking on his cigarette
Listening to his car cassette
Cruising with his hot playmate
In his Porsche Nine Two Eight
Heading for the highest heights
For the climax of the night
The people there they just won't quit
Because the music is really it

*chorus*
Shari Vari
Shari Shari Vari

Piektdiena, 1. Jul 2005, 22:34

1) Leduskapis nesūcās, bet neba nu mani tas kautkā satrauc, jo esmu tak elektroniks..bla, bla..

2) Visu sačinīju tikai saldētavas nesūcās..

3) XDoclets vēl aizvien aiztiek filtrus, kas viņam naf jāredz..b!

4) Nē, vēlaizvien neesmu apciemojis mīļoto meiteni..naf kautkā..for publicity-laika, a reāli naf laika viņai! a mož nemaz nevajag?!

5) Meklēju kādu, kas pateiks kā ieraxtīt double layer DVD!

6) Tāda tīri tehniska lieta..Gribu!!!


20 most recent