csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

23. Novembris 2014

rubija, posting in hanna_beedz @ 13:51: spēle!
Sievietes vs. Vīrieši


22. Novembris 2014

chimera @ 20:20: tas džeks, kurš bīda vēdiskos attiecību noslēpumus (sievietēm - saldumi un gari svārki, vīriešiem - putra un cienījams stāvoklis sabiedrībā), tagad ņem 7 eiro no cilvēka par tematiskām lekcijām.

annuska @ 19:54: Pārceltās darba dienas ir daudz ļaunāks izgudrojums par pulksteņu griešanu.

anonymous @ 17:31: Varu grozīties, kā vien ienāk prātā, bet viedokļu un dažādu jūtu sadursme ap šo rakstu un pats raksts atmiņā atsauc pirms gadiem padsmit pieredzēto Ālandu salās. (Atvainojos visiem, kam jau esmu šo stāstījis).
Tā bija kaut kāda starpnozaru konference, simpozijs vai seminārs ar makten raibu publiku - es dzīvoju uz vienas jahtas ar zobu sāpju pārņemtu Uldi Bērziņu (tā kā sala bija visai nomaļa, vienubrīd tika apsvērta ideja par evakuāciju ar helikopteru), vēl tur bija Borgs un kāds norvēģu pāris, kas ar visiem bērniem dzīvoja teltī. Norvēģiete, kā izrādījās, bija fizikas profesore, un kāds zinātājs jau pirmajā dienā pastāstīja, ka viņa izpelnījusies visai plašu ievērību, zīdot savu zīdaini auditorijas priekšā lekciju laikā. Bija pavēls rudens, uz jahtas nebija dušas, un lai gan ūdens nepavisam nebija silts, tā bija vienīgā pieejamā mazgāšanās iespēja. Agri no rīta drebinādamies ielīdis un vēl ātrāk izsprucis no ūdens un slaucīdamies, no krasta saklausīju "Dievs, svētī Latviju!" melodiju. Kāds to svilpoja, un svilpošana skanēja no norvēģu telts. Kolektīvajā ēdināšanas reizē norvēģim pieprasīju paskaidrojumus. Jā, viņš teica, viņš zinot, ka tā ir Latvijas himna. Viņam vienkārši patīkot melodija. Vārdi gan, kā viņam reiz teikts, esot nekam nederīgi.

anonymous @ 16:27: Nu jau atkārtojumā atkārtoti priecājos par TV spēlē "Gudrs un vēl gudrāks" uzdoto jautājumu par to, kas varētu būt attēlots uz veikala Elvi nosponsorētās tortes.
- Nora Ikstena? - min viena spēles dalībniece. Tas bija brīdis, kad TV notiekošajam sāku pievērst uzmanību.
Pareizā atbilde izrādījās Bjorka.

Tags:
unpy @ 15:29: Nedaudz par dzīvnieku tiesībām un starpsugu attiecībām.
"Dzīvnieku tiesības", protams, ir viens no dīvainākajiem terminiem, ko cilvēcē pēdējā laikā savā nekonsekvencē ir izgudrojusi, taču šoreiz ne par to.

Kādā savā apziņas stūrī atceros manījis šūmēšanos par cirka dzīvniekiem, tā ļoti neiedziļinājos, taču gan jau, ka kaut kas par sūru mazo brāļu ekspluatāciju bez pienācīgas sociālās apdrošināšanas, medicīniskās aprūpes un garantētām vecumdienām Spānijas kūrortos. Ja visu pareizi saprotu, tad vietējā bārdainā dāma vai kas nu tur vada to mūsu cirku, tika izsaukta uz nopietnām pārrunām megaraidījumā "100 grami stupora" un riktīgi nokaunināta. Izlasīju arī atklāto vēstuli, kurā tiek aicināts "izvērtēt, vai dzīvnieki Cirkā vispār ir vajadzīgi", proti, rosināts nomušīt tur esošos dzīvniekus, jo, būsim reāli, nez vai kādam zilonim vai jūraslauvam tik vienkārši izdosies atrast jaunas mājas pat ar ļoti intensīvu laikošanu feisbūkos.

Štrunts ar cirku, dresēti cilvēki uz teātru skatuvēm gan jau, ka tiek sliktāk uzturēti, bet jebkurā gadījumā ir labāks skats par šimpanzi klauna tērpā, taču patiesi interesē, kad biedrība "Dzīvnieku brīvība" ķersies klāt tam mežonīgajam kvantumam staļļu, kas bezkaunīgi pūžņo uz mūsdienu civilizācijas miesas, ekspluatējot zirgus šaubīgas un muļķīgas izklaides vārdā, šitos neģēļus arī vienreiz vajadzētu pakārt pie lielā zvana, tomēr man ir tādas pamatotas aizdomas, ka tas nenotiks nekad. Viesturs Rudzītis, protams, šo varētu apstāstīt labāk, taču šķiet, ka ķeršanās klāt staļļiem apdraudētu ja ne pašas dzīvnieku brīvības, tad biedrības ar šādu nosaukumu pastāvēšanas pamatus gan, jo gan jau, ka lielais vairums šīs atbalstītāju tajos pašos staļļos vien meklējami.

anonymous @ 15:04: Pāri Rīgas centram jūras virzienā aizlidoja kādi 6-7 paprāvi baloni, tiem bija piesieti kaut kādi vertikāli objekti. Nez, tie ir meteorologu triki?

anonymous @ 12:46: Šodien vārda diena Aifonam.

martcore @ 11:58: hunger games
domāju, filips seimūrs hofmans kā aktieris būs vēl aktīvs kādus trīs četrus gadus, tad laikam pārkvalificēsies par producentu

21. Novembris 2014

malvine_truse, posting in muzons @ 18:16:

Fact - Fact (1998)

chimera @ 16:19: Дорогие жители Грависа! В 17:41 будет минута молчания. Незнаю как в других магазинах, но в Максиме на эту минуту остановится вся работа в магазине и кассиры в том числе встанут и будут молчать. Просьба всех покупателей просто в эту минуту почтить память погибших или молча выдержать эту минуту...
А то в прошлом году устроили балаган и орали на весь магазин, почему их не обслуживают.

Tags:
unpy @ 13:39: Žēl.
Žēl, ka nepieredzēšu neatkarīgo Latviju pēc gadiem 700. Tas būtu jauki tomēr, iziet no mājas tālajā 2714. gada 21. novembrī, ieelpot pilnas plaušas radioaktīvo putekļu un pavirši ievērtēt pie mājas ikdienišķi izkārto karogu ar krāšņu melno lenšu pušķi zolitūdes maksimas sagrūšanai, ātrvilciena Ropaži - Berne avārijai, kādiem ebreju pārinodarījumiem, vienai otrai zemestrīcei un pāris mēra epidēmijām par godu.

martcore @ 11:15: a ap kuru momentu taimlainā parasti sākas rīgas domnieku izbrīns un šoks, kas notiek, kāpēc nevar peldēties bulduros, visu laiku taču varēja, un ko tagad darīt

ps kaķītis no klimata krīzes pēkšņi iedarbināja savu aparātu, tagad ar kaķīti var bezmaz espresso vārīt
riekstu gaņģi un mandeļu gaņģi!(c)

unpy @ 10:45: Pa nedaudzam no visa.
1.Savu sniegu varat sev iebāzt paši ziniet, kur.

2.Ar interesi vakar risināju(nu, labi, ar interesi tikai dažus) pērnā gada olimpiādes uzdevumus matemātikā. Bez īpašas piepūles atrisināju visus, iespējams, tamdēļ, ka šie trešajai klasei domāti. Patiesi iepriecināja visa veida teksta uzdevumu literārā sadaļa. Gana labs jau bija "Sniegavīrs Olafs vēlējās pārspēt ziemeļbriedi Svenu ābolu tālmešanas sacensībās", interesanti bija vērot, kā ievietota ne ļoti slēptā reklāma(no 35 uzdevumiem divos bija stāsts par Sony telefoniem - vienā, ka Sony telefoniem, edz, gaidīšanas režīms esot 880 stundas, aber otrā, ka Mārtiņš ar vecāku uzdāvināto Sony Xperia ūdens drošo telefonu baseinā peldēja tieši 30 minūtes, jo tieši tik ilgi tas telefons nebojājas, ūdenī esot), taču pikantāki mīlīgākais šķita uzdevums "Baranciņai ir viens caurums, bet klinģerītim - 2 reizes vairāk".

Teksta uzdevumu sastādīšana trešajai klasei varētu būt mana sapņu nodarbe.

kautskis @ 10:13: Ar skatu uz rītdienu
Mēs domājam, mums visiem šo dienu vajadzētu pasludināt par Meteorologu darba novērtēšanas dienu vai ko tamlīdzīgu. Edz, teica, būs sniegs — un ir! Paldies, Vēja māt, paldies!

Protams, Mēs domājam jo sliktu par visiem, kas šādā dienā uzdrošinās kaut ko pīkstēt par balto sūdu. Tas taču ir pirmais sniegs, sniegs, kas pat tik monstrozu pilsētu kā Rīgu uz brītiņu spēj vērst mazliet daiļāku! Līksmojamies, jūkstamies un nevaram vien sagaidīt nedēļas nogali ar spriņģošanu pa Plašajām Dzimtenes Ārēm, kuŗu sniegs būs pārvērtis par īstu ziemas brīnumzemi.

Starp citu, lietotāja [info]rasbainieks vērsa Mūsu uzmanību uz to, ka Plašās Dzimtenes Āres, tas ir, Sedas purvs, iekļuvis ērBoldrika ērBoltika bortžurnālī. Nekā daudz jau tur, protams, nav, turklāt Sedas purvs nodēvēts par marsh, nevis par bog (klau, [info]antuanete, Seda taču ir bog, nevis marsh, vai ne?) Tomēr ir jo atzīstami, ka Sedas purvs nokļuvis tur, kur lielākā daļa Sedas iedzīvotāju nemūžam nenonāks, tas ir, uz ērBoltika borta un internetos. Ka Mēs jums sakām, Sedas pilsētas nākotne izskatās jo tumša, savukārt Sedas purva nākotne arvienu gaišāka. Ir jau arī pēdējais laiks, Sedas pilsēta vispār ir augonis uz Ziemeļvidzemes miesas. Ja jūs zinātu, kā sedinieki to purvu pieķērnājuši, runāt negribas.

Un, ja mēs te par pagātnē iestrēgušām lietām — vakar bijām aizgājuši uz VEF mūzeja pasākumu par telefoniem VEF Kultūras pilī. Mēs jums teiksim, visu VEF Kultūras pili vajadzētu pasludināt par VEF Kultūras pils mūzeju! Nekāda eiroremonta, pat ne smakas, turklāt tur joprojām darbojas tāda tālruņu centrāle, kādas savulaik bērnībā atskatījāmies, kad braukājām līdzi tēvam viņa telefonu montieŗa gaitās. Bet nu labi, par to varbūt citreiz.

honeybee @ 09:18: Es esmu pietiekami slima, lai ne vien sabrauktu virsū vīram (kurš to bija pelnījis), bet arī uzrakstītu indīgu, sarkastisku un totāli lieku komentāru cilvēkam, kas to nav pelnījis, par tēmu, kas nemaz nav svarīga.

Bet pēc šī diskleimera atļaušos paziņot:
man nenormāli, nenormāli riebj tas, ka cilvēki, kas ņifiga nejēdz no rakstniecības (ar jēgšanu rakstniecībā es domāju vai nu profesionālu darbību literatūrā, vai arī profesionālu darbību kritikā) raksta savas fakinās recenzijas ar frāzēm iz sērijas "sūdīga grāmata jo autors pārāk uzskatāmi izmanto varoņu raksturojumu lai virzītu uz priekšu sižetu". Tas izklausās lieliski pašam un pārējiem līdzīgi noskaņotiem draudziņiem, kas laimīgi metīsies recenzēt citas grāmatas ar frāzēm "lieliski izstrādātais stils diemžēl nespēj nomaskēt sižeta caurumus", bet izklausās tieši tikpat gudri kā tad, ja es mestos rakstīt atsauksmes par filmām ar frāzēm "izcils operatora darbs, ko diemžēl sabojā nemākulīgā montāža".

Tev patīk grāmata tāpēc, ka tev tā patīk, tev nepatīk tāpēc, ka tev nepatīk. Ja tu esi profs, tu vari mēģināt a) skaidrāk pastāstīt, kāpēc tev subjektīvi patika/nepatika b) spekulēt kaut ko par darba tapšanas gaitu (labi apzinoties, ka, visticamāk, nošausi greizi c) turēt muti par "autora ieceri", negribi izrādīties par muļķi. Bet faktiski tu tāpat saproti, ka bulšits tas viss.

Un tad tu tāds, viss pieticīgs savās domās un izteikumos, viss pilns šaubu par sevi un saviem vērtējumiem, pavadi kādas pāris stundiņas gudrīdos, kur katram lasītājam viss ir skaidrs bļe.

(Disclaimer nr.2: šis pat nav par manām grāmatām, t.i., tie, kas par tām raksta ar profu frāzēm, patiešām arī ir profi un vispār drīkst to darīt, tas nekas, ka viņiem nav taisnība :D)

20. Novembris 2014

anonymous @ 23:23: Ieraudzījis virsrakstu "Latviju skāris solītais sniegs; iedzīvotāji sociālajos tīklos naski dalās iespaidiem", nespēju turēties pretī kārdinājumam radīt variāciju par jaunāko "ziņu" portālu virsrakstu stila tēmu: "Latvijā rudens. Jūs nespēsiet noticēt tam, kas notika pēc tam!"

dienasgramata @ 21:24: SKATIES. Cilvēki grib tetovējumus ar senajiem latviešu ornamentiem.

annuska @ 21:01: Gribu bērniem skolu, kurā ir latviešu valoda, literatūra, svešvalodas, matemātika, dabaszinības, ģeogrāfija, vēsture. Nekādu citu priekšmetu. Stundas būtu no desmitiem līdz trijiem, pilnīgi pietiktu. Mūzika, zīmēšana, rokdarbi un sports var būt pēc stundām kā neobligāti bezmaksas pulciņi. Ētika un sociālās zinības integrētas pārējos priekšmetos. Labi, vidusskolā kāds no priekšmetiem var būt padziļināts, piemēram, dabaszinības sadalās bioloģijā, fizikā un ķīmijā, vai klāt nāk kultūras vēsture.
Mēs celtos astoņos, izgulējušies un laimīgi.

martcore @ 15:03: bet vispār futurologi - tie ir futbola urologi
kuriem jānodod dopinga analīzes pēc mačiem

Powered by Sviesta Ciba