csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

5. Septembris 2015

martcore @ 10:51: par to, kā saules enerģija konfūzē tirgu

martcore @ 03:00: interesanti, vārdi "trīs vītušas rozes un mazs smaidošs foto" tikai man ar kapiem asociējas

Mūzika: ieva mazvērsīte

4. Septembris 2015

martcore @ 23:21: un ja reiz angloameriķāniem dāmai var būt vārds norma, varbūt džekiem varētu būtu vārds nuokejs. āzijā vārds - taneko. tā neko.
kaut arī refnam vienu no varoņiem draivā sauca standarts

unpy @ 22:37: Muzīkas klausītāja piezīmes.
Abba, šmaba. Bītli, šmītli. Lūk, kur spēks - https://youtu.be/EGFrWNELHxo .

vistu_zaglis @ 18:25: Aplēju vistu ar alu. Sajutos kā Rževskis.

Mūzika: Cousteau / Jump In The River
martcore @ 18:58:

vau, a ķīniešu tankiem dezigns inspirēts no tetra


martcore @ 18:51: kaut arī pēc mūsu fudbolistu annuālajiem izgājieniem stambulā, latvijā no muslmaņu bēgļiem kļūst strjomna!

barbala @ 17:18: ar socioloģijas saldo lodi krūtīs
Marmelāde, cukāti un sukāde, šokolāde trifelēs, tāfelēs un konfektēs; gotiņas ar tādu un šitādu garšu; zaptes un ievārījumi un džemi un povidlas;
medi un garšmedi un šķidrmedi un ekomedi; mafini un kafini makarūni; lauku torte un pilsētas tarte,

viss tas, ko var saukt par cepumiem un biskvītiem; kaltētas ogas, cukurotas balandas un berztas cidonijas;
viss, ko var izdarīt ar ķirbi (ja neaprok to dārzā);
sulas un suliņas un limonādes; saldējumi un sūcamkonfenktes;
kaltēti āboli, bumbieri, keils, burkāni; cūku pupu drabiņas un musli ar dzērveņu vai rupjmaizes smaržu –


pārnācu no Riga Food, man sāp acis no tā salduma daudzuma, kāds tur ir reprezentēts.
Nopirku speķa kvadrātu no SIA "Žabo"(!) Daugavpils novada stendā, tomātu mērci no gruzīniem un seleriju čipsus,

taču jautājums, kāds man palicis iespiedies – ja pieņemtu, ka izstāde "Riga Food" kaut kādā mērā reprezentē "visu, kas nācijai šķiet garšīgs", tad vai tiešām saldā garša ir tik ļoti dominējoša? Stāstiet man, ņergai mazēdājai, speķa someljēru grupiņas kuratorei, kā tad ir, ko?
Saldumiņš ir visa degviela?

Poll #20487 garšīgums
Open to: All, results viewable to: All

Pati garšīgākā garša ir

View Answers

Sāļa
12 (41.4%)

Skāba
5 (17.2%)

Rūgta
1 (3.4%)

Salda
6 (20.7%)

Dziedi vai raudi, bet norausies komentāros tāpat
5 (17.2%)

Pateikšu kā, ir, vot, ir tā: garšīgākā garša, ze ultimate ir

Kārumi un saldumi "pārtikas piedāvājumā" (veikalos, ēdienkartēs, ātrajās uzkodās)

View Answers

Ir stipri par daudz
19 (70.4%)

Nē, ir baigi labi, saldumi iz ze best
8 (29.6%)
UPD: bija, bija izstādē dažas lieliskas parādības. LLU studentu maģistra darbs "cūkgaļas konservēšana nātru ekstraktā"- tā man garšoja. studenti pēta iespēju saceptus čurkstīšus "ienātrēt", lai tie ilgāk uzglabātos. tas, lūk, bija garšīgs degustācijs un ar tādu woow momentumu. garšīga zinātne.
biovelas melni kūpinātais šķinķis, tīri tā, atzinības vērts lietuvas produkts. Daugavpils puses nehumānistu- paipalu audzētāju rūpals, rūpaipals: skatīties grūti, bet gaļiņa garšīga (c).

unpy @ 17:39: Laika vērotāja piezīmes.
Pārvācos pie kamīna.

unpy @ 14:04: Drusku politinformācijas.
Teikšu godīgi, mani nespēj asarās iedzīt pat noklīdis kaķis, kur nu vēl kaut kādi tur sīrieši, noklīduši vai nea. Tālab arī galīgi neinteresējos, kas tur pie viņiem vispār notiek, ko viņi tur ālējas un kālab pašiem tik ļoti tā ālēšanās nepatīk, ka no normāliem plusiem tūdaļ atskries uz šejieni 700 gadus paverdzinātajiem latviešiem februāri atņemt. Taču neviļus uztrāpījos vienam mazam bilžu stāstam ar versiju par notiekošo, apskatījos, izrādās, atkal globālā sasilšana pie vainas, laikam jāzvana mātei un jāsaka, lai izmet ārā beidzot tos 80to gadu matu lakas baloniņus.

vistu_zaglis @ 12:42: Starp citu, neviens nevēlas iegādāties tīri labu, pilnībā saliktu un drukāšanai gatavu žurnāla maketu?

Spriežot pēc gandrīz nedēļas klusuma, pasūtītājam viņš īpaši nav vajadzīgs.

unpy @ 10:59: Atcerējos, ka ir tāds žanrs kā "paskvila".
Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem kristiešiem un homofobiem, kam pretī stāv Liberālie Transhumānisti, kas uzdrošinās būt neiecietīgi, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties tautasdejām un tālab tās te riktīgi nolikšu.

mako @ 10:13: Rundāle
Opā, Lancmanis grib iet pensijā pēc trim gadiem.
Piekusis? Viņam būs 77...

chimera @ 09:56: kas vēl jāzina šīs mājas potenciālajiem iedzīvotājiem - jūs tiksiet iepazīstināti ar daiņa porganta daiļradi daudz labāk, nekā jelkad būtu gribējuši.

Tags:
kautskis @ 09:48: Labi, es saprotu
Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem liberastiem un dzimtenes nodevējiem, kam pretī stāv Drošie, kas uzdrošinās nīst, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties kristīgajām vērtībām.

Tā, kādas nu viņas bija? Pirmām un galvenām kārtām, protams, neiecietība pret visu un visiem, kas atšķiŗas no tevis. Kristīgās vērtības ir absolūtas un nemaldīgi pareizas, un, ja kāds tās noliedz, tad labākajā gadījumā viņš ir akls liberasts, bet sliktākajā -- acīmredzams kaitnieks, kas apzināti izvēlējies ļauno. Galu galā, patiesība nav tas, kas atbilst realitātei, patiesība ir tas, kas atbilst maniem a priori patiesajiem priekšstatiem.

Kas vēl? Precēšanās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem un stingra dzimumu lomu ievērošana, kā nu bez tā. Tikumiskā audzināšana, tādā nozīmē, ka bērniem māca ievērot dzimumu lomas un precēties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Piedzimšana pareizajā etniskajā grupā, tā noteikti ir kristīga vērtība. Ja es nebūtu tik taisns, es taču nebūtu piedzimis par baltādaino, vai ne?! Veselīga paranoja arī ir vēlama, jo noteikti visi vienmēr grib mums nodarīt gauži. Es pat domāju, ka mums vajadzētu būt modriem un visu laiku meklēt mūsu starpā liberastu spiegus, kas grib uzspridzināt mūsu rūpnīcas, dezinformēt mūsu ļaudis un ziņot saviem saimniekiem pareizos ķīmtrašu maršrutus. Lai gan vispār ķīmtrases ir advancēta kristīgā vērtība, varbūt ar to gluži nebūtu jāsāk.

Ā, un vēl kristīgā vērtība, protams, ir cīņa par kristīgajām vērtībām.

Tā, tā, es tak nebūšu neko būtisku palaidis gaŗām? Laikam taču nē. Nekas cits taču Bībelē sarakstīts nav, vai ne?

Lūk, un tad, kad mēs beidzot atjēgsimies un pieturēsimies pie šīm vērtībām, tad mēs zaļosim un plauksim! Jo Eiropa ar savām liberastiskajām vērtībām ir bankrotējusi. Piebildīsim, ļoti laicīgi bankrotējusi, mēs vēl paguvām iešmaukt Eiropā. Deviņdesmito sākumā mēs bijām tie skarbie čaļi, kas staigāja ādas jakās un nepaklausīgus uzņēmējus baroja ar baterijām, nevis tāds maigi barots ofisa planktons kā tagad. Bet liberastiskie Eiropas loši noticēja, ka šitos jauniešus drīkst laist Eiropā. Nu ko, paldies par salabotajiem ceļiem un saremontētajām skolām, Eiropa, nu tu vari bankrotēt!

Eiropas nākotne pieprasa, lai mēs nīstu. Tāpēc drosmīgi rakstīsim komentārus, šērosim bildes un brēksim "Melnajiem nē!" pie Ministru kabineta. Kādam taču tas ir jādara!!!

chimera @ 08:38: klau, a kā sastāv latvijā ar brīvprātīgo/neformālo palīdzību esošajiem un gaidāmajiem bēgļiem? nu tur, pavadīt kur vajag, iemācīt pāris vārdus vietējā dialektā utt utml? nav tā, ka man būtu bezizmēra brīvais laiks, bet kaut ko sakasīt varu. čo, jābrauc uz muceniekiem (uz kuriem no visiem latvijas muceniekiem), jāstāv pie vārtiem?

dienasgramata @ 07:38: DELFI. Izglābj purvā līdz kaklam iestigušu vīrieti.

un vēl: "58 gadus vecais vīrietis izglābts, izmantojot īpašu glābšanas virvi."

dienasgramata @ 07:35: Sanēmu epastā uzaicinājumu izmantot "atlaides CROCS kurpēm". Izklausās tāpat kā "šefpavāra īpašais piedāvājums McDonalds restorānā".

3. Septembris 2015

unpy @ 22:39: Manipulācijas ar masām.
Mazais, izskalotais bēglēns kļuvis par spēcīgu trumpi bēgļu uzņemšanas atbalstītāju rokās, no tā nabaga ķermenīša jau nav kur likties, visos pakšos guļ un atrodas uzmanības centrā viss tāds lēnīgs pats un, protams, arī variācijas, piemēram:Tas tomēr kaut kā ļoti nav fenšuj, ja jāargumentē šādi, no citas puses, emocionālie argumenti pret emocionālajiem, evolūcija nestāv uz vietas, saprotamu iemeslu dēļ grūti pamanīt, ka Homo Sapiens Sapiens jau pirms laika pārtapis par Homo Sapiens Stupidus.

martcore @ 21:53: phz ietekmē arī sāku klausīties mākslinieku edavārdi
man viss baigi patīk

Powered by Sviesta Ciba