csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

21. Septembris 2017

malvine_truse @ 21:18: RIP


ulvs @ 20:36: Dāmas, vai ir kādas atsauksmes par to kontracept.rīku, kas izskatās
, kā T burts, ap ko aptīta vara stieple? Runā, ka esot labs, jo patriarhiju nogalin pašā tās pamatā- spermai radot ļaundab.vidi.

ulvs @ 20:03: Manām zelta rokām neizsakāmu riebumu sagādā, piem., tā pati eļļošana, tāpēc patentēšu kkādu ātri izvelkamo plēvi-l.sargu, lai turpmāk visi varētu to pa lēto sapirkt un tad atstāt mierīgi savus velo kaut dirsā. Piemēram, no 300 d. gadā 180 tavs velo pavada mitrumā, tiešā, jo uzņēmumam nav spec.velo novietņu. Es tik neprofesionālā manierē pētu tirgu.

malvine_truse @ 18:33: nu, es teikšu kā ir, šī nav pati labākā diena manā mūžā

malvine_truse @ 18:26: nu jebal

burzj, posting in pajautaa @ 16:11: pagulēt un iztīrīt zobus Berlīnē
Čau! :)

Vai kāds no jūsu paziņām, draugiem, māsām var palīdzēt ar naktsmājām Berlīnē no 27. līdz 30.oktobrim? Neesmu cimperle, varu pārnkšņot uz matracīša uz grīdas, vēlētos tikai vannasistabas opciju un varbūt kaut ko ātri pagatavot virtuvē. Esmu tīrīga un netrokšņoju, Berlīnē būšu pirmo reizi, tāpēc visas dienas plānoju pavadīt ārā.

Neuzticos kaučsērferim un dzīvot hostelī ar astoņiem bekpekeriem negribu, bet Tavai draudzenei vai draugiem varu samaksāt n naudiņas par katru nakti.

Laiks līdz braucienam vēl ir, ja ir piedāvājumi, lūdzu, feliticeira pie gmail

Kristīne

malfor, posting in pajautaa @ 14:33: cik dienas ir ok ledusskapī uzglabāt ceptas bekas (ne burkā)?

malvine_truse @ 10:30:

malvine_truse @ 10:26: MUR MUR
es zinu vislabāko feisbuka grupas čatu, kuru izveidot, iepostēt divus skrīnšotus un uzreiz pamest sarunu. amirite? :D

Mūzika: "Angola (Reboot)" by Cesária Évora
kautskis @ 09:40: Smile, you're on camera
Vēl, lūdzu, paskaidrojiet man šādu lietu.

Arvien biežāk sanāk redzēt motobraucējus, kas sev uz ķiveres pašā augšā uzskrūvējuši GoPro kameru. Sakiet, lūdzu, kur ir humors, kāpēc viņi tā dara? Tas tāpēc, lai kritiena gadījumā kameras stiprinājums ietriektos tieši galvā un ķivere saplīstu tur, kur viņi izurbuši caurumu, lai pieskrūvētu kameru? Vai viņiem vienkārši gribas izskatīties kā tādam tizlākam Benderam no Futūrāmas? Un kāda jēga pēc tam no tādiem video, kāds tiešām viņus skatās un dročī "o, es te ar moci uz darbu braucu, zajebiiiiiiiis"? Vai tas ir domāts kā videoreģistrators? Pēc avārijas gan vispirms tā kamera būs no smadzenēm jāizvelk, bet tad varēs redzēt visu, kas noticis.

Un kāpēc pie stūres nevar stiprināt, zapadla?

dominika, posting in pajautaa @ 08:06: Lapaspušu numerācija Open Office Word dokumentā
Jau vairākas reizes Open Office Wordā saskaros ar šadu problēmu - ieliekot footerī lappušu numurus, tie iet nevis pēc kārtas, bet šķietami randomi. Piemēram, šobrīd man piecu lapaspušu dokuments ir sanumurēts 1, 2, 3, 1, 0. Kur ir problēma un kā man to novērst?

martcore @ 06:44: nebiju ievērojis, ka elkor veikalos var iegādāties skaņuplates. deivida bovija skaņuplati, spriežot pēc cenas, uz elkor veikalu bija neilgi pirms došanās uz marsu atnesis pats deivids bovijs

ulvs @ 05:16: Par lietām, ko nedrīkst sajaukt
Šķiet, ka trešais labākais ieraksts "10 labākie geimu saundtreki" kategorijā tomēr varētu būt Divine Divinity (2002). Nedaudz maigi nogalina tā main theme tač, vai ne? Un tad šis mazliet izceļ no zemes aiz-ar-pirkstiem-nāsīs-bet-patīkami.


Klausies uzmanīgi (ta turpmāk saku vārda "klau", jo man besī "klau", klau pārāk bieži ir pavēle), draugs, bet vai tev nešķiet, ka šī skaņdarba bezmazvai ekzakta kopija (labi, labi, pārspīlēju - vienkārši līdzīgs audioprodukts nebija gadījumā iekš Witcher 3 skaņuceļa?! Ja ne, tad I gotta find and fine-tune my historical "audio-mindwave" channeling bio-robot bearings, lai atkal nesajauktu nekad šādi lietas. Lol, tikko atradu vēl vienu skaņdarbu, kas UZREIZ skan kā iz Witcher 3 (kur, lieki piebilst, bet tomēr par spīti piebildīsu muzika ir iekš manas top 3 spēļu saundtreki - 2. vieta aiz Arcanum

Tiešām iesaku noklausīties so to no DD, piemēram, t.s. episkās instrumentalās mūzikas cienītājiem pavisam noteikti šo treku.


ulvs, posting in pajautaa @ 04:23: Manam superdārgajam velo vajag tādu kā lietussargu/plēvi (kaut ko starp abiem, jo es negribu katru reizi čakarēties ar plēvi, un standarta lietussargs nenosedz visu; varbūt ir hibrīds?), kamēr es to atstāju pieslēgtu kādā vietā, kur nav jumta. Vai varat, lūdzu, norādīt uz kādu komercvariantu, kam varu ineternetos uzmest aci? Atzīšos: man vajag ne tikai veļukam, bet, lai pabarotu savas smadzenes ar info par šo konkrēto tirgu. Pateicos.

ulvs @ 04:09: Manam superdārgajam velo vajag tādu kā lietussargu/plēvi (kaut ko starp abiem, jo es negribu katru reizi čakarēties ar plēvi un standarta lietussargs nenosedz visu; varbūt ir hibrīds?), kamēr es to atstāju pieslēgtu kādā vietā, kur nav jumta. Vai varat, lūdzu, norādīt uz kādu komercvariantu, kam varu ineternetos uzmest aci? Atzīšos: man vajag ne tikai veļukam, bet, lai pabarotu savas smadzenes ar info par šo konkrēto tirgu.

20. Septembris 2017

versatile, posting in pajautaa @ 21:52: Rīgas Modes
Rokas, viscaur notetovētas līdz pleciem, ir kaut kāds pēdējā laika jauniešu trends, jeb es esmu krietnu laiku sabijis tankā?

chimera @ 21:28: "labs autiņš, nav sapuvis"

"nekādas elektronikas nav, tāpēc arī nav kam lūzt"

ulvs @ 21:20: Pārpostēju no [info]santech, jo atbilst sēriālam "Cik tālu mēs iesim, Pasaulīt?" 


Visa mana bērnība kā down the drain. 


chimera @ 21:05: a kā es tā palaidu garām joanna palani keisu?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4170840/Joanna-Palani-admits-sniper-fights-Isis.html
https://www.theguardian.com/world/2016/dec/19/danish-woman-who-fought-against-isis-faces-jail-sentence
http://bigpicture.ru/?p=863297
https://www.facebook.com/JoannaJoliePalani

utt utml

Mūzika: Mai Mai Mai - Βάσσαι / Bassae
Tags:
kants, posting in pajautaa @ 17:29: čeks
amrikāņi atsūtīja bankas čeku ar dolāriem. 1.x tādu redzu, tagad neizpratne, kur lai viņu atkešo? vai ir būtiska starpība, vai to dara LV vai kambodža?

Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba