csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

28. Jūnijs 2016

likcepure, posting in pajautaa @ 12:14: Bijušo partiju krekli
Varbūt kādam mājās aizķēries kādas vairs neeksistējošas partijas krekls vai aksesuārs? Labprāt aizņemtos par simbolisku atlīdzību.

martcore @ 10:58: jūs visi te fanojat par islandi, a viņi ņems un uzvarēs čempionātu 
atgādinu šausmu filmas pirmās sērijas galveno varoni:unpy @ 10:38: Ieinteresēja.
Poll #20755 Kondicionieri
Open to: All, results viewable to: All

Tu proti atšķirt kondicionētus matus no nekondicionētiem?

View Answers

Jā, protams, cilvēki ar nekondicionētiem matiem man liek riebumā novērsties
1 (3.7%)

Pamatā savējos, ja nekondicionējos uz velna paraušanu, man viss visur novīst
12 (44.4%)

Nezinu, neesmu mēģinājis
7 (25.9%)

Tas štrunts, māku atšķirt spinakeri no bebrukārkliņa un prostatu no trīsfāzu skaitītāja!
7 (25.9%)likcepure @ 09:44: Ērces
Atbraucot no Jāņiem, konstatējām, ka mums abiem piesūkusies ērce teju identiskā vietā - uz labās kājas gurna. Tā bija sestdiena. Devāmies uz tuvāko cienījamo slimnīcu, lai no ērces atbrīvotos. Tā kā abi neesam potējušies pret encefalītu, noskaidrojām, ka Infektoloģijas centrā ērces pārbaudei varēs nodot tikai pirmdien.

Stradiņu uzņemšanas priekštelpā jauns zēns lika līdz pusei atsegt gurnu, lai pārliecinātos, ka tā tiešām ir ērce, jo daudzi cilvēki mēdzot šajā sakarā sniegt melīgu informāciju. Tālāk mūs veda uz reģistratūru. Tur tante sūrojās, ka ērču šogad savests tik daudz, ka var gatavot no tām marinādi. "Es savu ērci ņemšu līdzi," satraukti teica Jānis, liekot noprast, ka ar savu artavu viņš šajā rūpalā piedalīties negrasās. Tad mūsu papīri tika aiznesti dakterim vai medmāsai Normundam. Jānim Normunds teica, ka viņam vēl esot paveicies - vienam zēnam ērce šodien iekodusi "pašā pipuka galiņā". Toties pie Normunda nepaveicās man, jo viņam sanāca izvilkt ērci tikai ar piekto reizi, un visi viņa mēģinājumi man sagādāja diezgan pamatīgas sāpes. Pēc tam viņš man ērci gandrīz aizmirsa iedot, un es biju droša, ka tas ir apzināti, jo Normunds negrib, lai mājās ar lupu paskatos un redzu, ka ērci viņš norāvis bez galvas.

Turpmākās brīvdienas pavadīju mājās, taču pirmdien atklāju, ka man piesūkušās vēl divas ērces. Kamēr mazgājos un ģērbos, viena ērce pazuda pati. Otra (jeb skaitliski - trešā) devās uz Infektoloģijas centru. Ērču taras pieņemšanas punktā liela rinda, visi satraukti. Kāda sieviete nodeva savu mājās apstākļos noņemto ērci, samaksāja naudu, gāja jau ārā pa durvīm, bet tad pamanīja, ka ērce joprojām sēž burciņā. Aizmirsuši paņemt. Citai sievietei bija aizdomas par Laima slimību, kuru viņa reiz jau bija pārslimojusi. Viņu aizsūtīja mājās gaidīt spēcīgākus simptomus. Cita sieviete bija atstājusi koduma vietā ērces galvu, viņu aizsūtīja mājās, jo Infektoloģijas centrā atbilstošu instrumentu šāda veida manipulācijai neesot. Manu ērci izvilka ātri un veikli, tur visu cieņu. Tā katrai manai ērcei izrādījās savs liktens šai dzīvē.

Citādi iet daudz maz. Jāņi bija skaisti, paldies par to A. un P. Kaķēns ir apburošs, labāku nevarētu vēlēties. Drusku liekas, ka iestājusies tāda kā stagnācija profesionālajā dzīvē, bet kaut kā jau tikšu pāri. Tāpat jau kalniem pāri citi kalni būs.

likcepure @ 09:26: Sandrai
Kaķēns ļoti iemīļojis virtuves švammītes. Šonakt bija nospēris no izlietnes un atnesis uz gultu pat veselas divas. Plosa tās pa mazam gabaliņam kā aukstu saldējumu.

polims, posting in pajautaa @ 09:04: Datorpele kreiļiem
Vai kreiļiem ir speciālas datorpeles? Vai arī izmantot tās pašas standarta?

blond @ 02:00: Ciba reizēm glābj.

blond @ 00:11: Laikam jau vairs nav nekur tādi anonīmie čati kā vecos laikos? Kur ieiet un vienkārši parunāt ar svešinieku? Ne par seksu.

barbala @ 00:01: mīļākie priekšmeti skolās
Man patīk visa veida mazie cinīši, vezumu gāzēji, "Mazas valstis starptautiskajā politikā" in action, piemēram, šovakar- hops, "siļķu rūpnieka dēls" ņem un noliek dubultdibena karalisti uz lāpstiņām. Kaut kā neiet Anglijai šajā Merkura retrogrādā, par zemu novērtē savus pretiniekus.
(ref: kad brbl skatās futbolu, jo šodien ir tāda diena.)

Asprātīgākais tvīts - the worst day in England's history. Since last Friday.

27. Jūnijs 2016

unpy @ 22:48: Īgna laika vērotāja piezīmes.
Kamēr citi "beidzot var elpot", tikmēr man salst. Tik vien bija tās vasaras.

martcore @ 22:10: jedrjon baton

anima_de_nera, posting in pajautaa @ 20:59: līki pirksti
win10, viss bija labi, nav ne vainas, tik tagad pēkšņi nevar atvērt start, notifications un volume. kur kas ir ie/izķeksēts?

dienasgramata @ 20:52: DELFI. Savas izredzētās vārdu Kaimiņš rūpīgi sargā, un sociālajos tīklos nav atzīmējis, kura tad ir tā laimīgā, kas pieņēmusi viņa pasniegto gredzenu. Pēdējos gados vienīgā, kam publiski piedēvēts deputāta draudzenes statuss, ir telekanāla "Rīga TV24" žurnāliste Paula Muzikante.

sw, posting in pajautaa @ 18:49: Ir pienācis laiks kaķa kārtējai tehapskatei, bet šoreiz gribētu vest viņu uz vietu, kur izveic arī zobu higiēnu. Nesen vedušie, varat padalīties ar klīniku/ārstu rekomendācijām? Būtu arī ļ. labi, ja kaut uz e-pastu(silentwings.ciba pie gmail) atmestu aptuveno cenas ciparu, ar ko būs jārēķinās. Ja ārsts/klīnika būtu Pārdaugavā, vispār būtu ekselenti. Zinu Reinikas praksi (bet šaubos, vai tur ir hig.) un zinu Candera ielas klīniku - varbūt "uzpeld" vēl kas.

unpy @ 18:28: Sadzīves ainiņu vērotāja piezīmes.
Pirms brīža neviļus kļuvu par liecinieku ainai, kuras laikā sieviete ļoti skaļi un agresīvi paziņoja vīrietim, ka viņš var mājās neatgriezties, ka viņš vienkārši netiks laists iekšā. Jau tā viņa viņam visu - baro, apģērbj un vēl nez ko, bet viņš šitā. Un, lai pat nedomā gulēt trepēs, tāpat neiežēlinās, uzreiz tiks paziņots mājas saimniekam un tas gan ātri ar šito visu tiks galā. Vienvārdsakot, kliegšana bja pamatīga un, kā jau parasti šādos gadījumos - vienvirziena. Vīrelis, nedaudz sagumis, aizgāja. Acīmredzot, turp, no kurienes viņš vairs var netgriezties, turp, kur viņu velni paraus. Uz to Sodomu un Gomoru, dēļ kuras, cik saprotu, viss kašķis tad arī sākās. Makšķerēt, vienvārdsakot.

mako @ 17:57: Runcis!
Prieki! Vairāk kā nedēļu neredzētais runcis pārradās mājās un urkšķēdams ierakās kaķu konservu bļodiņā.

indulgence @ 15:59: BREXIT - ja jau visi, tad es ar'


Kā izteicās viens pudeles brālis: kad sunim nav ko darīt, tas laiza sev pautus, aber kad latvietim nav ko darīt, viņš gudri spriedelē par globālo politiku un ekonomiku. Tā nu es ar', sēžot pusmuižas lievenī ar rīta kafijas krūzi un cigu rokā, par to BREXITu aizdomājos (te gan jānorāda, ka ekonomikā un politikā esmu absolūts nejēga, tā kā mani spriedelējumi attiecīgi nekompetenti).

... )

Tags:
tnr, posting in pajautaa @ 15:04: atkritumu šķirošana
Vai Rīgas centrā ir publiski pieejamas miskastes papīra nodošanai?

Tags:
chimera @ 14:06: burvīga lasāmviela tiem, kam patīk tabulas un diagrammiņas.

Vīriešiem, palielinoties izglītības līmenim, iknedēļas alkohola lietošanas izplatība pieaug pakāpeniski. Sievietēm pamata un vidējās izglītības līmeņa grupās iknedēļas alkohola lietotāju īpatsvars ir samērā līdzīgs, bet būtiski lielāka iknedēļas alkohola lietošanas izplatība ir sieviešu grupā ar augstāko izglītību.

http://www.csb.gov.lv/sites/default/files/nr_22_iedzivotaju_veselibas_apsekojuma_rezultati_latvija_16_00_lv.pdf

martcore @ 13:50: more spurs than spurs
atgādināšu, ka šis ir pēdējais brīdis, kad var pafanot par argentīnas izlasi
ne to, kas atkal aplūzoja kopas futbolā, bet to, kas spēlēs basketbolu olimpiādē rio
paskatieties uz raiņa pieminekli

andress nočioni - 36 gadi
manu žinobili - 38 gadi
lūiss skola - 36 gadi

viņa bija jau tad, kad mēs zem galda vēl staigājām
diemžēl izlasē nav karlosa delfino, ar saviem 34 gadiem viņš piļī argentīnas moloģožkā

Powered by Sviesta Ciba