csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

29. Septembris 2016

ulvs @ 00:10: Cabin in the Woods ir ļoti viegla, pastulba, taču patīkama stoner šausmu komēdija (kas reti mēdz būt aizraujošas) ar burvīgu Lovkrafta inspirētu settingu. Tik asprātīga un visas sienas graujoša šausmu filma, kas ļoti labi apzinās sevi, nav redzēta. Onlainā var noskatīties ļoti labā (720p un 1080p) kvalitātē. 

28. Septembris 2016

kvarks, posting in pajautaa @ 22:19: baložu būda ģertrūdes ielā
Ciba, kas visu zina: kas tā par baložu būdu Ģertrūdes ielā pie Avotu ielas? Nesen pamanīju - nākot no ĢIT labajā pusē pagalmā pirms Avotu ielas. Nekad tādu nebiju pilsētā redzējusi, liekas intriģējoši, kāpēc, priekš kam, kam pieder, kopš kuriem laikiem? Katru reizi ieraugot māc ziņkārība.

unpy @ 20:07: Neliela aptauja.
Neviļus un nezkālab atcerējos, ka nosalšana miegā esot viena no patīkamākajām un bezrūpīgākajām nāvēm. Cik jūsu dzīvestelpā grādu?

ulvs @ 19:54: Tikmēr zālītes atkarīgie zog un laupa ASV ielās. Nē.

santa_be, posting in pajautaa @ 18:59: Kur nopirkt? Xmas edition.
Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

/meklēju omai ziemassvētku dāvanu.

intenormal, posting in pajautaa @ 16:51: lēmums
vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?

chimera @ 15:22: kaut kad pašai jāpieķeras pie tā saraksta, jāizlasa visi komentāri visos iespējamos atsauksmju portālos, bet moš kādam no jums arī ir komentāri par mustanga instruktoriem (tiem, kas brauc no centra, ne no pārdaugavas)?

barbala @ 11:25: kā iegūt draugus un iepatikties cilvēkiem, vol. III
Tad nu jā, kad trešo dienu mana bumbierkoka traumētā labā acs ir aizpampusi un šaura kā ķīniešu lāpāmadata, es krēslas stundā, ar koncetrētu domu spēku novēršot paziņu/kolēģu/klientu/ satikšanu tuvīnajos kvartālos, bez saulenēm devos uz aptieku pēc sejas krēma sausai un jutīgai ādai.

Šis projekts (sejas krēma iegāde) ilgst jau nedēļu, te aizmirstās, te "pagaidiet, rīt būs akcija" un tad nu smukajā Apothekā tvēru pēc nepieciešamā un kamēr meklēju BigPharma lojalitātes karti, aptiekāre pamanīja manu aci un klusi sacīja –
vaii, jūs laikam sita? vīrietis?

- eeee?
Nu kā, skatos uz jūsu aci, redzu traumu.
- eee, nē, šī ir darba trauma , paties. bet paldies.

Norēķinos.
Un tomēr aizdomājos. Empātija ir stipra lieta, bet personiskās projekcijas arī.


Kādos apstākļos Tu vaicātu svešam cilvēkam ar aizpampušu (ne zilu, ne asiņojošu) aci – mās/brāli, vai gadījumā nevēlies vērsties pēc palīdzības?

kautskis @ 09:31: Cirks ar zirgiem
Noskatījos Amurikas preža priekšvēlēšanu debates.

Protams, neviens tur neklausās to, ko viņi saka. Mums ir Programma, pizģec, nu lieliski. Man arī jaunajā gadā bija Programma, kuŗā bija sarakstītas visādas lieliskas lietas, ko šogad vajadzētu paveikt. Negribas ne skatīties, kas no tā sanāca.

Nē, klausās, kā to saka. Vispār tas ir ļoti stulbs veids, kā vērtēt prezidenta kandidātus – viņu retorikas spējas ne vienmēr iet roku rokā ar valsts pārvaldes prasmēm, bet, es atkārtošos, paprasiet Dūrčegam "Amusing ourselves to death", tur ir pastāstīts labāk un sīkāk. Bet kā ir, tā ir, tādēļ es, piemēram, gribētu priekšvēlēšanu debates, kur abi kandidāti uz pusēm lasa bilžu grāmatiņu (teiksim, Sisenis un skudra). Visiem uzreiz būtu skaidrs, ka mēs te runas spējas vērtējam, un nevienam neienāktu prātā, ka šādā veidā kaut ko var uzzināt par iekšpolitikas un ārpolitikas plāniem. Turklāt ļoti gribas dzirdēt, vai Tramps arī tad pārtrauktu Klintoni. "Dzīvoja reiz mežā sisenis un skudra..." -- "WROOOOOONG!!!"

Tā nu es ievēroju tikai to, ka a) Tramps visu laiku bāžas pa vidu. Reāli besī tie dirsieni, kas visu laiku bāžas pa vidu; b) Hilarija uzsvērti sauc viņu par Donaldu, savukārt Tramps viņu -- par sekretāri Klintonu; saukt cilvēkus vārdā tad, kad vietā būtu "misters tāds un tāds", ir ļoti neglīts paradums, lai gan mobilo telefonu operatori noteikti teiktu, ka tas ir mīļi; c) Hilarijai nevajag tik ļoti gatavoties, un es pat varu pateikt, kur novilkt robežu. Pie jokiem. Jokus iepriekš var sagatavot tikai tad, ja tev arī frīstaila joki labi sanāk. Hilarijai nesanāk; un d) pizģec, cik burvīgi izskatās, ka Tramps visu laiku šņaukājas!!! Labi, es strādāju finanšu industrijā, mums te apkārt ir glamūrs un kokaīns vienā laidā, es varbūt uzreiz ko ne to iedomājos, ka kāds šņaukājas. Bet, ja Tramps tiešām būtu aizgājis uz debatēm sašņaucies, tas izskaidrotu gan daudzas viņa atbildes, gan šņaukāšanos.

Ā, un – še es salūkāju savu "es taču teicu" kartīti – ko domājies, Hilarija apjautājās, vai jūs tiešām gribat laist Trampu tuvumā kodolieročiem. Nu, kuŗš gan būtu domājis, ka viņa tā darīs? Kuŗš gan?

anonymous @ 00:25: Es esmu leļļa pusē! #žesuilellis

27. Septembris 2016

unpy @ 23:48: Nedaudz par trampiem un klintonēm.
Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.

ulvs @ 23:41: Goda vārds, dažreiz man par savu cibu uznāk tāds pohujs, ka brīnos - ko es iepriekšējā dienā esmu domājis, rakstot tādus postus, ko kāds komentēs? Ar domu, ka es noteikti negribēšu atbildēt uz komentāriem, un tāpēc visi domās, ka esmu lohs, un es raudāšu. Kaut kas uz to pusi noteikti ir. That said, es izlasu visus komentārus. 

 Atradu ļoti interesantu "how to shill properly in interwebz?", t.i., kā, teiksim, Kremļa cilvēkboti postē noteiktos forumos (esmu ievērojis, ka pirms gada viņi sāka uzdarboties ļ.aktīvi, un dažos tas notiek joprojām). Smieklīgākais, ka tiešām viņu maniere(s) atbilst šim manuālim:


Official guide: how to be an efficient political troll )

anonymous @ 18:41: Tas varētu būt grupas nosaukums - "Veģetāriešu dusmas".

vistu_zaglis @ 16:56: Tā kaut kā neveikli sanāca pēc vismaz 10 gadu pārtraukuma piedalīties kādā konkursā. Parasti es šitam visam ar līkumu garām eju, bet te bija baigi izdevīgi piedalīties un ātri, nesāpīgi zaudēt, nu lai nu būtu.

Nē nu ko – vinnēju, huļi!

Ko nu tagad?

Garastāvoklis:: Wiiiiii
Mūzika: Timo Maas / First Day
malvine_truse @ 16:41: Jau rīt live 'Bolderāja'
No mākslinieka preses relīzes: "Tas bus kā emocionāls (kādam varbūt pavisam īsts) spļāviens sejā. Ja jūs piedzīvojat grūtības ar jušanu, sajušanu, izjušanu. Ja jums liekas, ka esat gaļas robots, kas tikai staigā apkārt un neko nepiedzīvo, atnāciet uz pirmo bezmaksas semināru, es apsolu - jūs kaut ko sajutīsiet. Jūs sajutīsiet to, ko jūt cilvēks, kam tikko iespļauts sejā, pēc tam jūs iemācīsieties atpazīt stāvokli kad kaut ko jūtat, lai savā dzīvē spētu nodalīt sajūtas no visa cita. Spļāviens sejā - tas ir tikai pirmais solis, lai sāktu just."

Pieteikties, ka dosieties uz pasākumu šeit


martcore @ 15:44: tikai tagad ievēroju, cik ļoti ir pārmainījies toms jorks, kas pēkšņi izskatās vecāks par baukšķenieku

blond, posting in pajautaa @ 15:27: parastā elektriskā vai indukcijas?
Starp jums ir kāds, kurš lieto indukcijas plīti? Vai patīk?
Mums jāpērk jauna plīts ar cepeškrāsni patreizējās elektriskās vietā. Sākumā bija ideja pirkt tādu, kam divi riņķi uz gāzes, divi elektriskie, bet būs diezgan sarežģīti kaut kur ievietot gāzes balonu, kā arī gāzes kvalitāte nav sevišķi laba. Baidos no smakām, no melniem katlu dibeniem. Tāpēc laikam paliekam pie elektrības kā līdz šim. Bet ko pirkt - parasto vai indukcijas? Kādas ir atsauksmes?

kautskis @ 14:44: Katrs sienāzis un sisenis par sevi, un skudra pret visiem
Nē, man vēl nav miera. Tiešām nebiju iedomājies, ka tie mazie lēkātāji ir tik daudzveidīgi un aizraujoši.

Lūk, noteikti zināt to Ēzopa fabulas pārstāstu par sienāzi un skudru. Oriģinālā ir cikāde, un tā ir būtiska atšķirība! Lieta tāda, ka cikādes dzīvo vairākus gadus, savukārt pieauguši sienāži nepārziemo. Tas ir, viņi pirms ziemas sadēj olas, kas pārziemo. Bet pašiem dējējiem tieši šobrīd rit pēdējās dzīves nedēļas, ja ne dienas.

Skudrām, kā zināms, ir izteikta hierarhija (starp citu, tas drusciņ iedragā fabulas ticamību, tur nevarētu būt viena skudra, kas savā nodabā gatavojas ziemai), kas attiecas arī uz dažādu skudru dzīves ilgumu. Tomēr vidusmēra darba skudrai tik tiešām ir cerības pārlaist ziemu.

Tātad fabula par skudru un cikādi ir pastāsts par to, cik labi ir gatavoties priekšdienām, un cikādi tiešām var uzdot par bezrūpīgu, vieglprātīgu dīkdieni. Taču tad, ja cikādi aizstāj ar sienāzi, fabula kļūst par traģisku stāstu: nav jēgas gatavoties nākotnei, ja tu viņu tāpat nepiedzīvosi. Tad sienāža uzspēlētā bezrūpība kļūst par arvien izmisīgāku mēģinājumu aizmirst savu nenovēršamo un drīzo nāvi. Savukārt skudras padomi par to, ka vajadzētu gatavoties ziemai, izklausās pēc nesaudzīgas ņirgāšanās. Tīri bioloģisku apsvērumu dēļ sienāzis nespēs nodzīvot tik ilgi, pat ja viņš uzkrātu pārtiku ziemai. Skudras padoms der viņai pašai, bet sienāzis – no paša sienāža neatkarīgu iemeslu dēļ – to izmantot nespēj. Tikpat labi kāds veselīgais sārtvaidzis cilvēkam bez kājām varētu uzsaukt – kamdēļ tu neskrien, ir tik lieliski skriet, tas sagādā tādu prieku! Sienāzim atliek vien nopūsties un atcerēties, ka viņš vismaz ir parūpējies par saviem pēcnācējiem.

Tomēr pat savus pēcnācējus sienāzis nekad neredzēs; viņi izšķilsies tikai pavasarī. Tātad sienāzim pat nav mierinājuma, ka vismaz viņa bērni tai visgudrajai skudrai sados bietē; viņi pat nezinās, kā tā skudra izdarījās ar viņa vecākiem. Ir pat iespējams, ka tā [antropomorfiskā fabulas, protams – red. piez.] skudra pie sevis nodomā – ha, par vecākiem savulaik izņirgājos, tagad arī par bērniem, kas dzimuši un auguši kā bāreņi.

Bet fabulai ir vēl viens sižeta pavērsiens! Angliski pārstāsta galvenie varoņi ir skudra un sisenis, nevis skudra un sienāzis. Un tiešām, šīs fabulas ilustrācijās vijolnieks ir ar īsiem taustekļiem, kas, kā mēs iepriekš noskaidrojām, uzreiz liecina par piederību pie siseņiem.

Lūk, un angļu valodā var aizdomāties līdz citām fabulas beigām, kur grasshoppers saiet locustā. Pilnībā iespējams, ka tieši skudras nemitīgā ņirgāšanās par viņa mirstību pielikusi pēdējo punktu. Un nu viņš krīt tumšā, ļaunā bezdibenī, kur ir tikai posts un iznīcība, paraujot līdzi visu pārējo pasauli.

Bezmaz vai Breaking Bad pārstāsts bērniem, ne?

martcore @ 14:19: starp citu, ja ir kaut kas, ko es kategoriski nespēju pieņemt, tad viena no šādām lietām ir loterijas (un es absolūti mierīgi spēlēju totalizatorā, un tā)
es gluži vienkārši nesaprotu savas izredzes loterijā uzvarēt
es zinu, ka tās pastāv, taču uz kādiem principiem tās balstās, cik vispār cilvēki pērk biļetes, kāds tur iznāk šis balvu fonds, ko nozīmē visi šie mistiskie džekpoti - man nav ne jausmas

pat vienrokainajos bandītos ir nu vismaz kaut kas, ja cilvēks tur redz, ka automāts ir piekačāts ar naudu, viņš uzskata, ka viņa izredzes paaugstinās un iet ar to draudzēties

pat uz kazino ruletes galda var izstrādāt kaut kādas, nav nozīmes kādas stratēģijas, bet tu saskati savas izredzes no 38 cipariem (amerikāņu ruletē; eiropiešu ir 37). vari iet pakarot ar kantori, noteikumi ir zināmi

bet loterijas man šķiet kaut kas līdzīgs, kā pamest gaisā pāris eiro, tālāk novērot, kā debesīs sāk griezties nevienam nesaprotama mašinērija, un no mākoņa tev pēc tam uz galvas uzkrīt čiriks. kāpēc čiriks? kāpēc biļete maksā eiro? vot viss tādā garā

malvine_truse @ 14:17:
KĀDS IR JŪSU JAUNAIS HORĪTIS? 


es tagad esmu vēzis, lieki piebilst, ka manā gadījumā tas ir downgrade

Pārbaudi šeit


Powered by Sviesta Ciba