csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

3. Jūlijs 2015

chimera @ 11:32: salaspils bibliotēkā vēl tikai rīt apskatāma izstāde par godu manas mīļākās latviešu rakstnieces lauras dreižes jubilejai, bet man nav ne mazākās iespējas tur teleportēties.

ulvs @ 11:06: Eh, jāpaslēpj lietas arī šeit. Man vairāk par visu besī tas, ka visi zina cits citu. Nē, nopietni. Man uzreiz kļūst tā kā mazliet pretīgi, iztēlojoties to visu ciklu. To Baru. Es gan nevienu baigi nepazīstu no konkrētajiem cilvēkiem un nevēlos arī baigi pazīt, bet, bļin, stulbā, mazā pasaulīte.

Un man ir apnicis piesaukt savu gr.biedru un visādi citādi biedru Simonu (saprotams, savos postos). Bezmazvai izklausos, it kā būtu saķēries viņā, hah!

Man ir draudzene, kuras draugs ir tavas draudzenes drauga draugs, un viņas māte ir tava tēva vectēva suns. Tā ir mana faking Latvija. Vismaz es tā to redzu.

honeybee @ 09:00: Atpūta vasarnīcā sākās ar episku trillertipa sapni (my favorite kind), veselu kaudzi Hugo nominantu (tostarp pilnīgi vienādām blogerēm) un sajūtu, ka viss būs jauki, pat ja lielāko daļu laika es būšu viena ar bērniem 1,5 km attālumā no tuvākā veikala. Zato 350 m attālumā no jūras.

unpy @ 08:28: 10 padomu lasītāja piezīmes.
Paldies cien. [info]antons_v, biju kaut kā aplami iepriekšpieņēmis, ka interneti mūs, vīriešus, īsti nelutina ar padomiem, ko ar sievietēm iesākt randiņos tak jau tamdēļ, lai šīs gultā ievilktu. Tā nav, padomus atrast var. Lielākā daļa izskatīto rakstu bija pagalam pavirši, padomi tādi nekvalitatīvi, piemēram "aizved to jaunuvi nevis uz kino un kafetēriju, bet kaut kur citur" vai "ir labie signāli un sliktie signāli, ko sūta sieviete, par labajiem ta vēl tā, bet ja tu pamanītu sliktos, tas gan būtu labi", to, kas tad tie signāli vispār ir, paturot noslēpumā.

Taču viens raksts izskatās sakarīgs, lasīju vairākas reizes, uzskatu, ka visu nepieciešamo tagad esmu apguvis. 10 padomi vīrietim: kā fiziski satuvināties ar sievieti. Esmu švaks randiņotājs ar visai nelielu pieredzi, daudz kas no vienkāršā nudien nebija ienācis prātā.

Piemēram:
"Nākamreiz, kad kopīgi ieturēsiet maltīti, nejauši uzziediet viņai uz rokas putukrējumu no deserta vai mērci no makaroniem. Tad ar nelielu ironiju atvainojieties un lēni nolaiziet uzziesto ēdienu, skatoties viņai acīs."
Šiten man vajadzēs drusku patrennēties. Jau iepriekš lūdzu atvainot visas tās jaunietes, kurām man nesanāks nejauši to mērci uzziest tieši uz rokas ar pirmo mēģinājumu, būsim reāli, gan jau, ka arī ar trešo ne, esmu diezgan patizls, bet tas nekas, gan jau kaut kādā brīdī arī uz rokas trāpīšu. Līdz ar to, uzreiz brīdinu, iespējams, nav jēga uz randiņu ar mani apvilkt savas pašas smalkākās drēbes, ka nesanāk man pēc tam jau citām jaunietēm skatīties acīs caur vienu savu ļoti uzpampušo aci.

Labs padoms ir arī "Tā vietā, lai uzreiz sniegtu skūpstu, pamēģiniet apburt ar vārdiem. Sacītajam nav nozīmes(izcēlums mans) – vienkārši dariet to mierīgā balsī, runājiet lēnām un ļaujiet savām lūpām viegli skart dāmas auss ļipiņu."
Nu, jā, bet tik labs improvizators arī neesmu, kaut kāds teksts tomēr jāizdomā. Ko jūs man ieteiktu tādiem gadījumiem, kad sacītajam šā kā tā nav nekādas nozīmes?

martcore @ 01:35: ya

Нападающий «Баффало» Джек Айкел прокомментировал подписание трехлетнего контракта новичка с клубом.

«Я чрезвычайно рад стать игроком этой команды. Сегодня я подписал контракт. Таким образом, я ухожу из университета и начинаю карьеру профессионального хоккеиста. Я очень этому рад.

Я смотрю на клуб «Баффало», и вижу, что его ждет блестящее будущее. В этом нет никаких сомнений. Я всегда мечтал играть в профессиональный хоккей, и я сделаю все, чтобы помочь команде уже в следующем сезоне.

Я рассматривал оба варианта, в каждом есть плюсы и минусы. Я посчитал, что мне надо ставить перед собой максимальные задачи. Я мечтал об этом с четырех лет. Я всю свою жизнь посвятил тому, чтобы стать профессиональным хоккеистом. Я очень рад, что «Сэйбэрс» дал мне шанс, которым я не мог не воспользоваться. Я хочу быть здесь», – сказал Айкел.

--------------------------------------------


(slavenais demotivators no čempionu runām publikai savā pilsētā)


martcore @ 01:09: japutmas thru the space viena no manām mīļākajām dziesmām pasaulē
we have fallen from the stars

martcore @ 00:27: /pēc nedaudz iedzertā vermuta ieslīgstot pārdomās/
a, teiksim, ja terminators un sāra konora būtu nevis no amērikas, bet no luksemburgas, tur terminators pjērs un fransuāza dahuā, tas daudz ko mainītu pasaules ģeopolitikā

2. Jūlijs 2015

unpy @ 23:47: Reklāmas pauze.


ulvs @ 18:37: Mana tiešā priekšniece teica, ka neesmu paredzēts šādam darbam. Ka esmu cilvēku cilvēks, nevis datu ievadītājs. Tā jau laikam sanāk. Viņai nav ne vainas. Ceru, ka šis muzejs prevalēs. Te visi bija diezgan normāli, atskaitot 2 meitenes - 1 blondīne ar tik skaisti zilām acīm, kura prot itāliešu valodu, un otra ir britu meitene, par kuru rakstīšu nākošajā postā. Ļoti žēl, ka nesanāca iepazīties ar blondo meiteni. Lai gan... pēdējās nedēļās man šķita, ka viņa vairs manī nav ieinteresēta. Es tādas lietas totāli jūtu. Savukārt britu meitene smaidīja katru reizi. Klasiski skaistāka ir blondā meitene, taču vienmēr ir patikušas meitenes, kuras neskaitās klasiski skaistas (nē, nu, labi, mazliet diršu, tā blondā meitene smaidīja tik ļoti izkausējoši).

Un es vispār neatceros cilvēku vārdus. Vispār. Nemaz.

Laikam cenšos sevi piemānīt. Jo es zinu, kā sauc to britu meiteni. Bet neteikšu (negribas, lai kāds pimpis saļečī viņai kārtējās stigmas par mani - jēziņ, kā es nicinu tos visus gļēvos aiz-muguras-par-mani-runātājus). Lai vai kā, zinu, ka tāpat tas notiktu, ja tam būtu jānotiek, jo Rīga ir maza. Un te ir maz britu meiteņu.

ulvs @ 18:28: my work here is done, said jesus and left the building looking quite cool
Kopš rītdienas vairs nestrādāšu Okupācijas Muzejā. I was deemed by my sub-boss to not be the kind of person suited for this kind of job (foto negatīvu skenēšana, kategorizēšana, katalogu veidošana), bet es jau zināju, ka tā būs, jo es te pilnīgi pankojos, "filozofēju", teicu, ka šo darbu nākotnē darīs primitīvi roboti (smieklīgi, ka teicu to jau kaut kad 1. mēnesī), un tas, kāpēc vispār turpināju te strādāt bija fakts, ka ļoti vēlējos "pieredzi uz papīra", plus, iespēju iekotēties un tālāk strādāt tieši ar videoliecībām - transkribēt un tulkot tās angliski (te ir kaut kāda vienošanās ar Stenfordas u-v). Un galvenajai tulcei - ļoti jauka, diezgan veca kundze, kura iepriekš, šķiet, vadīja šo muzeju - patika mani tulkojumi, tā kā turpināšu te strādāt (bet tad, kad te tiks bišķi sakārtotas lietas; par nekārtībām klusēšu - to it kā nav, taču patiesībā ir, zināmā mērā ļoti lielas nekārtības taisa k-ce Z.Gaile, kuras dēļ 25000 EUR katru mēnesi aiziet pa tukšo, jo jāuztur divas telpas), taču uz, ē, aizmirsu, kā sauc to līgumu, kas ir temporārs un par gabaldarbiem. Jo te transkribējamais/tulkojamais materiāls ir tūkstošiem stundu apjomā, tā kā kaut kāds gandarījums man ir.

Vienīgais stulbi, ka nevarēju pastrādāt vēl mēnesi, tad būtu skaitījies, ka strādāju 1 mēnesi normālu darbu, jo līdz šim tas viss bija "pārbaudes laika" ietvaros (mani jau pārbaudīja patiesībā februārī, martā, aprīlī, kad strādāju te probācijas dienesta ietvaros; vismaz tā uzskatu). Un tad mana darba pieredze būtu 1 mēnesis, nevis "pārbaudes laiks". Bet, jā, šis darbs, ko darīju līdz šim, tiešām ir absolūti nepiemērots man. Es nezinu, cik garlaicīgam jābūt, lai mīlētu un darītu šādu darbu ilgi jo ilgi. Tam faktiski nebija nekāda sakara ar vēsturi, vienīgi tik, cik cilvēki, kurus "aprakstīju" un "skenēju", bija iz vēstures annālēm. Goda vārds, es daudz labāk taisītu maksimai reklāmas vai ko tādu. Bet, nu, kā saka - darbs ir darbs. Un tas mani izdarīja, hehe!

unpy @ 17:54: Valsts ķengātāja piezīmes.
Kā jau daudziem, man patīk ķengāt mūsu valsti un visas iespējamās tās institūcijas. Taču šis tas mums mēdz negaidot nostrādāt manā izpratnē ļoti pareizā virzienā. Šodien, piemēram, Satversmes tiesa atzinusi, ka administratīvajā kodeksā paredzētais sods par Latvijas karoga nepacelšanu pie mājas neatbilst Satversmei.

vistu_zaglis @ 16:40: Biedri.

Jā, mēs klusējām, redzot netaisnību. Klusējot pacietām politiķu stulbumu. Klusējot pacietām viņu bezkaunību. Klusējot noskatījāmies, kā atkal un atkal, dažādos izsmalcinātos veidos, tika ierobežota mūsu brīvība. Klusējot pacietām savu bezspēcību lielo korporāciju alkatības priekšā.

Bet nupat viņi ir aizgājuši par tālu. Sasnieguši punktu, pēc kura revolūcija ir neizbēgama, pacietības mērs izsmelts, malā nedrīkst palikt neviens. Tas skar katru no mums. Mūsu vecākus. Mūsu bērnus. Katru.

Šī patvaļa ir jāizbeidz tūlīt.

Sealed Air Corp., the original seller of Bubble Wrap since 1960, is rolling out a revamped version of its signature product.[..] The inflated bubbles look much like traditional Bubble Wrap, with one key difference: They don’t burst when pressure is applied.

Garastāvoklis:: No pasaran!
kautskis @ 17:03: Impulse purchase
Pārlieciniet mani, ka man nevajag pirkt tramvaju. Kur es viņu likšu, vai ne? Ko es ar viņu darīšu, pareizi? Viņš tak tāpat izrūsējis un nobraukts, ko? Nu, tādā garā.

unpy @ 16:23: Padomu vērotāju piezīmes.
Man tomēr šķiet, ka šī ir haltūra, proti, tēma nav pietiekoši plaši izvērsta. Arī topošā akcija "katram savu tautastērpu" šķiet aizdomīga, varu derēt, ka piedāvājumā nebūs nedz poļu, nedz ebreju tautastērpi.

kautskis @ 16:14: Lai nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti, saruna var tikt ierakstīta
Putins ir kā tas dirsiens, kas iespļauj kopējā cepumu bļodā, lai pēc tam viens pats varētu no viņas mieloties. Pat gaišāko lietu, kam viņš pieliek klāt savas netīrās roķeles, viņš saķirlā un piegāna tā, ka vairs no viņas nav nekāda prieka.

Lūk, kopš uzzināju, ka ir tādas Putina troļļu fermas, man vairs necik netīk kašķēties internetos. Nu varbūt cibā, kur tu zini, ar ko runājies. Bet arī še ir daži ļaudis, par kuŗiem netiec gudrs — viņi vienkārši kādā dzimšansdienas ballītē pārāk augstu uzurrāti vai viņiem par to maksā. It kā takš Ciba ir mazs soctīkls, ko tur ar tādiem sīkumiem ākstīties. Bet nē, kā no Putina dziesmu grāmatas — Gejropa, pagrimums, kopošanās ar krāsainajiem un argumenti no sērijas "priekš kam man rādio, ja es nepīpēju".

It kā jau starpības nekādas. Bet tomēr netīkami paliek no domas, ka ir tak kaut vāra, bet tomēr iespēja: kādā Sanktpēterburgas kaktā, kur saule un cerība cilvēcei neiespīd, tavi komentāri tiek iešūti ikdienas atskaites aktu vākos. Ir jau arī tādi padomi kā "nelieciet feisbukos savas bērnības bildes, varbūt kāds uz viņām sitīs dūrē". Neba tas kā varētu kaitēt, vai ne, bet visviens ļoti nelāga dūša sametas.

honeybee @ 15:02: kaut kā tā
e.e.cummingsi like my body when it is with your
body. It is so quite new a thing.
Muscles better and nerves more.
i like your body. i like what it does,
i like its hows. i like to feel the spine
of your body and its bones,and the trembling
-firm-smooth ness and which i will
again and again and again
kiss, i like kissing this and that of you,
i like, slowly stroking the,shocking fuzz
of your electric furr,and what-is-it comes
over parting flesh….And eyes big love-crumbs,

and possibly i like the thrill

of under me you so quite new

unpy @ 14:31: Esiet piesardzīgi, izdalot pentanolu.
Sirseņi līdzīgi kā citas sabiedriskās lapsenes, spēj mobilizēties un aizsargāt pūzni, dzeļot ienaidnieku, pat, ja pašiem sargiem ir jāmirst. Uzbrukuma feromoni sirseņiem izstrādājas, ja briesmās ir to pūznis vai, lai iezīmētu ceļu līdz medību vietai, piemēram, bišu ligzdai. Saimes pārējie sirseņi spēj saost iezīmēto ceļu un atrast atzīmēto medību vietu.[7] Sirseņiem nepieciešamības gadījumā izdalās 3 ķīmiski aktīvas vielas: 2-pentanols, izoamilspirts un 1-metilbutil-3-metilbutanoāts. Ja izstrādājas tikai 2-pentanols, tad sirseņi kļūst viegli nervozi un gatavi aizsargāties, bet, ja izstrādājas vēl otras divas ķīmiskās vielas, tad sirseņi kļūst agresīvi.[7] Ja pūžņa tuvumā tiek nogalināts kāds sirsenis, pārējiem izstrādājas uzbrukuma feromoni. Arī materiāli, kas saskārušies ar uzbrukuma feromoniem, piemēram, drēbes, āda vai sirseņu nogalināta bite, var izraisīt sirseņu agresivitāti. Sirseņus uzbudina un provocē arī dažu augļu smarža, piemēram, banāni un āboli, kā arī smaržas, kas satur C5 spirtu un C10 esterus.[7]

https://lv.wikipedia.org/wiki/Sirse%C5%86i

martcore @ 14:24: čot kantorī zviedzam, ka grupas metālika solistam hetfīldam latviešu skatuve būtu īstais darbības lauks
nu kā, viņa unikālā orālisma maniere taču saistās ar to, ka beigās izskan ķērcošs A
tur fire "faijA"
a te mums visi vārdi tādi
tikai "faija" vietā jādzied "maija", jo mēs esam romantiskās estrādes tauta - te taču nevis kaut kāds unforgiven, bet kā vēstīja banda monro "to piedo es teu"

honeybee @ 13:53: Es jau sen te mēģinu kaut ko ierakstīt un netieku pie pareizajiem vārdiem

"cautiously happy"?

unpy @ 13:52: Par skaņām, kas uzbudina.
Kad kaut kur aiz muguras dzirdu lidojoša irša izteiksmīgo dūkoņu, jau paliek tā smagnēji ap sirdi, bet tad, kad šī dūkoņa tuvojas un tuvojas un tad pēkšņi apklust, sāku pārklāties aukstiem svedriem.

Powered by Sviesta Ciba