csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

28. Novembris 2015

honeybee @ 21:22: Bet vispār "laimīgs" - tas ir tad, kad dzīve pasviež tev visādus kārtējos sūdus, un tev pietiek karotīšu, lai tos izsmeltu un pēc tam vēl uztaisītu tēju un samīļotu visus, kas jāsamīļo, un, ja atnāktu kāds, kas nav jāsamīļo, arī to varētu samīļot

martcore @ 20:11: klausos agrīno mudhoney
čo, kruts


unpy @ 13:09: Klimata vērotāja piezīmes.
Ir tā sanācis, ka diezgan labi atceros laika apstākļus šajā datumā. Pēdējos padsmit gadus bija diezgan stabils slapjdraņķis, šogad izskatās pēc nepatīkamiem mīnusiem, kas ir diezgan bailīgi, jo bērnībā parasti bija ap -15C. It kā bija jautri, slidkalniņi un tā, bet nē, paldies, nevajag.

nefolk2, posting in muzons @ 10:10: bc kolekcija
Pilns internets ar mūziku, bet nav ko klausīties? Man tā nekad nav.

Privātā akcija «uzsauc pa aliņam mīļākajiem māksliniekiem»
(jeb virspusējs/vispusīgs ieskats pēdējos pāris gados klausītajā)

p.s. te ir vēl kāds, kas iepērkas bandcampā?

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
dienasgramata @ 02:08: DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.

27. Novembris 2015

malvine_truse @ 23:26:

vistu_zaglis @ 22:08: Čeļabinska tavā dzīvoklī
Visas šitās aukliņas un dzijas striķīši – tas viss ir priekš mīkstajiem. Pieauguši kaķi spēlējas ar tīkla kabeli. Jā, ar visu konektoru galā.

sveetaa_seeta @ 22:04: Man nepatīk Roberts Gobziņš.

anonymous @ 21:11: Plāni


ho_tai, posting in pajautaa @ 15:25: Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!

zivs, posting in pajautaa @ 15:07: avārijas santehniķis
ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.

iive, posting in pajautaa @ 14:33: Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

goddes @ 13:34: Ieslēdzu sabiedrisko tālrādi un klausos streikojošajās skolotājās, pasniedzējās un citās šodien nestrādājošās personās. Tātad algu lielāku gribas? Cik dzirdu, tad tādām infantilām personām būtu jāatņem gan tiesības izglītot jaunatni, gan algu, vispār ... Argumenti ir tik vāji, ja mums tādi skolotāji, tad lūdzu, lūdzu atlaidiet visus un maksājiet spējīgām, inteleģentām personām to minimālo 1k. Esmu runājis.

Tags:
goddes @ 13:13: Ciba. Es.
Meklējot kādu ierakstu, un neatrodot, palasīju savus sensenus ierakstus. Kā gan var būt viens tik brīnišķīgs, gudrs un interesants cilvēks (pēc dažiem ierakstiem) būt tajā pašā laikā tāds ambālis (pēc pārējiem ierakstiem). Pamīšus. Interesants subjekts, mhm.

safe, posting in pajautaa @ 11:53: ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību
Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?

Tags: ,
kautskis @ 11:01: Kas vēl nebūs!
Analītiskās žurnālistikas portāls Skaties.lv ziņo, ka Muceniekos musulmaņi mācot vietējās sievietes, kā pieklājoties uzvesties un kā nē. Drausmas, es jums saku. Sievietes mācīt, kā pieklājas uzvesties, drīkst tikai tradīcionāli vērtīgie (nu, tie, kas tic Mozus baušļiem un latvju dainām, aci nepamirkšķinot), nevis musulmaņi!!!

unpy @ 11:02: Viņš tika izglābts.
Aizkustinoši. Kā aģentūra LETA uzzināja VUGD, plkst.20.16 tika saņemts izsaukums uz piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvokli Malienas ielā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka dzīvoklī ir piededzis ēdiens, bet saimnieks - aizmidzis. Guļošais vīrietis, iespējams, bija alkohola reibumā. Viņš tika izglābts. Makšķerēšanas piederumi pie viņa netika atrasti.

goddes @ 10:59: Ciba.
Šo, dažu gadu laikā (nejaukt ar sociālo tīklu "patikšanu",) man ir izdevies savākt perfektu freidlisti, ir gan zinātniski analītiskas vārsmas par jebko - valodniecība, kvantu mechānika utt., kā arī kontrolēts stulbums, tiešām kontrolēts un apzināts, es ceru.:)

dienasgramata @ 10:12: "Iestūrēs laulības ostā"
DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.

chimera @ 08:58: a aiz ko visi nīst keilu? rau,
keliam ir patiesi krāšņa uzturvērtība (http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2461/2,
keils ir lēts
keils nav fancy (nu, kļuva vienu brīdi sibīrijas lopbarība par superfūdu, so what, nav nepelnīti). man, kā zināms, vispār garšo lopbarība, nu tur auzas un griķi, par kuriem čehi vēl joprojām raksta uz iepakojumiem, ka ar pohanku tatāri barojuši zirgus, un normāliem cilvēkiem tā nebūtu jāēd).

vārdsakot, tāds čista latvisks kāposts.

***

iemetu aci nu jau slavenajā valkīras blogā. viss ir ļ. jauki, bet nu cik var atspēkot argumentu, kuru neviens neizvirza? ekošmeko pārtiku cilvēki izvēlas ne aiz tā, kas tur supposedly ir (lielāka uzturvērtība), bet dēļ tā, kā tur nav (pesticīdu un herbicīdu, ko cilvēki nevēlas redzēt sevī, augsnē, ūdeņos utt).

Powered by Sviesta Ciba