csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

21. Novembris 2017

spisok_korablei @ 21:59: nez, kopš kura laika tv reklāmās skan kaut kas tik dievīgs: https://www.youtube.com/watch?v=BSwCtZkfwWk

man jāpastāsta kaut kas viens un nesvarīgs, proti, pagājušonakt nenāca miegs, tāpēc gāju staigāt. vienubrīd likās, ka esmu vienīgā kustība, kas vēl palikusi visā pilsētā - bija tieši tik tumši un klusi, un stindzinoši mierīgi. es nemaz nebiju aizklīdusi tik tālu no tās pilsētas, kas ikdienā nogurdina nemitīgās čumēšanas un ņudzēšanas dēļ, varbūt tāpēc sajūta pārsteidza. atcerējos par rindiņām no Wallace Stevens dzejoļa "Thirteen Ways of Looking at a Blackbird":

Among twenty snowy mountains,
The only moving thing
Was the eye of the blackbird.


tas bija skaisti. pēc tam tas pamazām pārgāja un es devos mājās. domāju par sniegu, par to, kā tas, reiz sācis snigt, pasvītro attālumus, it kā vēl vairāk attālina to, kas jau tāpat tālu.

Mūzika: David Lang - Just
martcore @ 20:34:
konkurss viktorīna tiem, kam 30+

zviedru zilbju krustvārdu mīklā uzdūros šādam
ostas pilsēta francijas rietumos, 4 zilbes, la - - la

ierastā futbola ģeogrāfija nenostrādāja. toties nostrādāja kas cits
(neskatoties cilvēka intelektu apkaunojošos resursos apdomājiet paši)


anonymous @ 20:01: Kafejnīca "Kūka&cūka". Varētu atrasties netālu no lieminekļa.

ulvs @ 19:22: Izskatās, ka brīdī, kad latvietim, kuram bija jāpārtulko vārdi "justice league", bija atslēdzies nets, un tāpēc uz ielas redzamajās filmu reklāmās tā pārtulkota, kā "taisnības līga". Es nesaprotu, kādus lohus tajos birojos pieņem darbā.

unpy @ 17:47: Par visu uzzinu pēdējais.
Izrādās, ja man ienāk prātā taisīt diagrammu, kurā tiek atspoguļotas manu eritrocītu grimšanas ātruma izmaiņas gadsimtu griežos, tad varu caur banku ielogoties www.datamed.lv un par samaksu saprāta robežās datus šādai diagrammai iegūt.

Pilnīgi cits, bet vismaz tikpat interesants fakts ir, ka manas veselības visnotaļ sensitīvie dati ir pie kaut kādas visnotaļ aizdomīgas privātas struktūras, kura man šādus maksas pakalpojumus sniedz.

chimera @ 14:41: cik patīkami ir braukt uz csdd, kad tev nav jākārto it neviens eksāmens!

cik patīkami ir būt pesimistei, jo octa, kā izrādās, tev izmaksā par 30% lētāk, nekā biji gaidījusi (kā trīs braukšanas nodarbības lētā autoskolā vai divas dārgā. srsly, pēc autoskolas izsvītrošanas no izdevumu saraksta es regulāri jutos kā pagrīdes miljonāre)!

vanga, posting in pajautaa @ 13:39: Dārgā Ciba, vai vari, lūdzu, ieteikt kādu labu rotkali? Vēlams iz Rīgas, taču ne obligāti.

Paldies!

peacemaker @ 12:35:

ulvs @ 11:57: "It's not my problem that my art is not good". Fantastiska sieviete, jo runā par to pašu MSK, piemēram. Via [info]quizer

slepkava, posting in pajautaa @ 11:42: Kur t/c Dole apkaimē, 1km radiusā, var paēst pusdienas?

honeybee @ 10:38: es šodien viss tāds

malvine_truse @ 10:28: labākais rādžiņš


ulvs @ 09:41: Ģeniāls materiāls. Big Bang Theory laugh track is replaced with Matthew McConaughey saying "alright, alright, alright". EDIT: Noskatījos vēlreiz pēc laiciņa, patiesībā sūds. Katrs no mums ir tiesīgs uz sūdīgu gaumi, tā kā atsūkā, ja kas.

ulvs @ 09:38: Skatieties Kārļa jauno raidījumu "Abscess".

unpy @ 09:03: Senču lietas.
Pilnīgā bezsakarā sākšu ar sludinājumu, kas patrāpījās, kad atvāzu sociālos tīklus - "KLĀJAM BĒRU GALDUS NE TIKAI “LAIMES LIGZDĀ”, BET ARĪ JEBKURĀ JŪSU IZVĒLĒTĀ VIETĀ".

Ja par tēmu, ienāca prātā - ko, nez, mēģinam viens otram pateikt, kad svinīgām sejām pieminam kaut kādus senču piedzīvojumus no sērijas "ģed vojeval"? Nu, bija senčos tā, ka kāds karojis par vai pret kaut ko, bijis izsūtīts, nodevīgi nošauts vai nokļuvis citās nepatikšanās, kas no tā? Citējot kādu cibiņu - tas ko nozīmē? To, ka esi labs precību materiāls? Kādu tieši ziņu ar visu šito viens otram nododam?

anonymous @ 01:20: The Sinner (2017)


Tags: ,

20. Novembris 2017

vacatio, posting in pajautaa @ 18:23: bērnu autokrēsliņš
interesē adac testi - kas kā.

Pāris dienas jau studēju adac lapu un testus un krēsliņu bodes. mani visādi velk uz vienu konkrētu krēsliņu (kategorija 9-18kg), kurš ir liekams braukšanas virzienā. Zinu, ka pēc visādiem nostāstiem drošāk tomēr ar skatu uz aizmuguri. BEt - manam noskatītaja'm krēsliņam adac testa rezultāti ir labāki kā stipri dārgākiem pret braukšanas virzienā liekamiem. Mēģinu saprast kāpēc tā?
vēl bišķi mulsina, ka tas krēsliņš ir testēts 2013 gadā un pēc tam vairs nē. (kaut gan atkārtoti testē varbūt tikai tad, kad krēsliņam tiek veiktas kādas modifikācijas? nosaukumā kāds burts piemests klāt vai tml.

anonymous @ 18:59: Latvijas simtgadē jūs iegūsiet Armanda Pučes grāmatu "Kurtezānes apakšveļa".

malvine_truse @ 15:39: A kā piemēram sanāk, ja KKF iedod piļki videomateriāla sagatavošanai priekš youtube.com un tur dislaiku ir vairāk kā laiku?

vistu_zaglis @ 14:10: A vakar ko, vakar viss kakbe ierasti, īsi pēc vienpadsmitiem atvados no RL, dodos uz pēdējo vilcienu no Černošices, skumji un vientuļi stāvu uz perona, pret pusnakti saprotu, ka vajadzēja tomēr ieskatīties transporta listē; sakarā ar kārtējo sliežu mainīšanu saraksts ir mainījies, un vilciena nebūs. Pavisam nebūs. Pilnīgi nebūs.

Iet atpakaļ it kā būtu plančegs, bet gandrīz pusstundu kāpt kalnā, neļaut cilvēkiem laicīgi iet gulēt, tad celties septiņos no rīta – arī nav īsti ajūrvēdiski. Nopūtos, apsolīju RL, ka izdzīvošu, un sāku tupa soļot Prāgas virzienā, satiksmes apps optimistiski stāstīja, ka no blakus pilsētiņas pēc mazliet vairāk kā stundas būšot buss uz galvaspilsētu, pie kam tieši uz manu rajonu, kas īpaši uzvaroši. Googles karte solīja, ka vispār es varu pat paspēt.

Principā tā varēja būt arī patīkama pastaiga svaigā gaisā, sākumā tā izskatījās, bet tad kartes ieminējās, ka šeit mums ir dilemma, iet lielāku līkumu vai mazāku. Izvēle šķita acīmredzama, well, izvēle mani sākumā ieveda mežā, tad uz dubļainas, šauras taciņas, kas beidzas vienkārši sliedēs – lai slavēti cilvēki, kuri izdomāja telefonā iebūvēt diodi, kas pie vajadzības spēj tēlot lukturīti – tad kaut kādos privātmāju rajonos ar ļoti daudz vienādām ieliņām, tajā brīdī nožēloju, ka pašā sākumā padevos trotuāra un gaismu vilinājumam un negāju gar upi, kur gluži vienkārši nav kur apmaldīties. Tālāk pāris kilometri pa tumšu šoseju – piedodiet visi pa to braucošie, ka es tur tāds bez atstarotājiem, bet man tiešām šī promenāde nebija plānota – spītīgi nerunājot ar respondentiem čatā un neskatoties kartēs, jo pat uz brīdi ieslēgts telefona ekrāns nozīmē vēl pāris minūtes nekā-neredzēšanas, tad maldīšanās pa blakus pilsētiņu, līdz izdevās atrast viņu nelaimīgo stacijas-autoostas hibrīdu, nu un tad pilnīgs izmisums un bezcerība staigājot pa to kvartālu stacijas priekšā un mēģinot atrast, no kuras tad pieturas tas buss taisās vest naksnīgus ceļiniekus uz Prāgām. Jebaķ, nē nu tiešām, atrast naktī, mežā aptuvenu virzienu uz nākamo apdzīvoto vietu – tas tiešām ir štrunts, salīdzinot ar mēģinājumiem atrast tos dažus kvadrātmetrus, kuros būtu labi atrasties konkrētā laikā, ja nevēlies turpināt savu ceļu ar vēl 10 kilometru pastaigu līdz pazīstamākai civilizācijai.

Bet nu beidzās viss laimīgi, izkāpu no busa vienu pieturu pirms diennakts barčika, kurā nekavējoties iegriezos atspirdzināt organismu ar dažiem veselīgiem putojošiem dzērieniem, jo pēdējo divu stundu laikā cigarešu patēriņš bija dubultojies, mazliet savākties, nu un šodien – ļoti nopriecāties, ka, man nezinot, jums tur visiem pasludināta brīvdiena, jo modinātājs it kā kaut kur tur pa miegam zvanīja, bet apziņu atguvu kaut kur pēc 12-iem.

Un ziniet ko? Labi pavadīts vakars, ļoti patika. Divi, principā, jo pirms tam ar RL jau arī tīri OK iedzērām un par dzīvi parunājām, bet kurš to vispār atceras, tas taču sen bija.

Tā, un tagad jāsaprot, ko nu lai iesāk ar savu dzīvi gan globālos, gan tūlītējos mērogos.

Garastāvoklis:: Come on, get high
Mūzika: Archive / Controlling Crowds
Powered by Sviesta Ciba