csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

24. Aprīlis 2014

ulvs @ 04:50: Haha, visi zem kaut kā. Jeb reiva pārtija video no 1997. gada. Žokļi kustas nevaldāmi! Kāpēc mūsdienās vairs nav šādu interesantu pārtiju? Parādiet man kādu subkultūru, kas ir saistītita ar substanču patērēšanu? Alkohols - garlaicīgi. Zaļais - pīpē visi. Psihodēlija - cilvēki, kuri ir zinātkāri/ziņkārīgi (nereti inteliģentāki par parasto druggie). Kur pārējās substances?

23. Aprīlis 2034

sveetaa_seeta @ 22:05: Cirvis, saldētava, paraugi, skaitļu virkne
Man ir viens kolēģis, kurš ir pilnīgs cirvis. Viņu sauc M.

Par iespēju, ka M. ir cirvis, aizdomājos reizē, kad Lodzā bija arī Mētra, bet toreiz pieļāvu, ka pie mana dusmu uzliesmojuma vainīga ne pārāk labā gulēšana un vidējs alkohola patēriņš iepriekšējā dienā. Bet tik un tā šo dienu atceros ar šausmām. Bija tā, ka man bija jādara kaut kāda lieta, kur viņš īsti palīdzēt nevar - ja to dara divatā, tad tas nesanāk ātrāk. Pa to laiku tika atvesti ūdens paraugi, kas jāsagatavo likšanai mēraparātos. Tā gatavošana ir vienkārša, bet laikietilpīga. Ja to dara divatā, tad sanāk ātrāk. Bet, kamēr viens dara ko citu, tikmēr otrs jau var sākt sanumurēt paraudziņus, bočkas salikt pareizā kārtībā, sataisīt filtrus un vispār atrast visu nepieciešamo darbam. Es esmu izlepis, jo Rubentiņam man nekad nekas nav jāliek darīt, jo viņš pats visu saprot. Un, ja tur būtu bijis viņš, nevis Cirvis, tad, kamēr es pabeidzu savu darbu, viņš jau būtu sācis ķēpāties ar tiem jaunajiem paraugiem, jo mums abiem ir zināms tas, ka darbu beigsim kopā tajā mirklī, kad tas būs pabeigts, tāpēc esam ieinteresēti laiku tērēt pēc iespējas efektīvāk. Bet toreiz tur nebija Rubentiņa, tur bija Cirvis. Tad, kad atveda tos jaunos paraugus, man bija nepieciešama vēl apmēram pusstunda, lai pabeigtu iesākto, un man bija pilnīgi skaidrs, ka Cirvis otra labenes galā jau rīkojas, jo tā darītu jebkurš cilvēks, kurš kaut ko jēdz.
Pabeidzu savu darbiņu un gāju uz otru labenes daļu, pirms tam galvā aprēķinot, ka ir bijis gana laika, lai C visu jau būtu sagatavojis darbam. Kad es tur nokļuvu (jāiet 5 metri), man sāka reibt galva un es gandrīz noģību, jo C vienkārši sēdēja, bet tie jaunie paraugi pat nebija izņemti no maisa, kurā tie tika atvesti. Un pilnīgi nekas cits nebija sagatavots. Viņš vienkārši bija sēdējis un gaidījis, kad beigšu. Tomēr nolēmu nesākt kliegt, jo tad es būtu kā dāma no anekdotēm par sievietēm, kas domā, ka visas viņu vēlēšanās ir jāsaprot bez teikšanas. Un teorētiski šoreiz tā bija - es tiešām viņam nebiju teikusi, ka jāsāk kaut kas darīt.

Šodien mēs atkal strādājām kopā. Viena no lietām, kas jādara - ļoti uzmanīgi no sīkas tūbiņas jāpaņem daži šķidri mikrolitri. Ir vēlams, ka tajā mirklī neviens netraucē. To Cirvis nezināja, tāpēc, kamēr es tur piņķerējos, viņš stāvēja blakus, blenza man uz rokām un nemitīgi kaut ko komentēja un uzdeva jautājumus. Lai visu izdarītu pareizi, man ir jākoncentrējas tik ļoti, ka es tajā laikā nevaru nevienu pasūtīt dirst vai atbildēt uz kādu jautājumu. Tā ļāvu viņam 7 minūtes vārīties, līdz pabeidzu iesākto, lēni novilku cimdus, uzkāru halātu uz pakaramā un beidzot iesaistījos sarunā ar viņu, izsakot cerību, ka šī ir pēdējā reize, kad viņš runā ar mani šī konkrētā darba darīšanas laikā. Es biju ļoti dusmīgs, ja kas.

Pēcāk gatavojām kaut kādus paraudziņus. Vienu tūbiņu viņš sabojāja (tas ir normāli), tāpēc paņēma jaunu. Es atgādināju, lai neaizmirst uzrakstīt virsū numuru. Ar to bija grūti. Visas tūbiņas biju numurējusi es, un mana numurēšanas sistēma ir mazliet īpatnēja, bet tomēr ļoti loģiska. Tomēr viņš nevarēja saprast, kāds skaitlis jāraksta trūkstošā skaitļa vietā. Ir tā, ka, pat nezinot, kāda un kāpēc ir mana sistēma, jebkurš ar ceturtdaļintelektu apveltīts tīnis var izsecināt, kāds ir trūktošais skaitlis. Uzdevums Jums! Uzmini, kādam skaitlim jābūt zvaigznītes (nenumurētās tūbiņas) vietā:

...15 45 16 46 17 47 * 48 19 49...

Kad viss bija pabeigts, Cirvis paziņoja, ka mums esot uzticēts atkausēt saldētavu. Nav bazara - tas darbs bija jāizdara. Bet! To varēja paziņot un sākt no rīta, pa dienu ļaut visam atkust un pēcpusdienā viss jau būtu gatavs pats no sevis. Nē. Es atkal gandrīz paģību, un man gar acīm skraidīja melni cirvji. Tad atklājās, ka viņam nav ne mazākās jausmas, kā ir jāatsaldē saldētavas. Nu, ok - es arī daudz ko nezinu. Bet šī neziņa netraucēja viņam strīdēties ar mani - īstu mājsaimnieci. Viņš, piemēram, uzskatīja, ka atsaldēšana nav gana labs iemesls saldētavas atvienošanai no elektrības. Bija nepieciešams arī citu kolēģu apstiprinājums manai idejai saldētavu, un tas bija diezgan apkaunojoši visiem iesaistītajiem cilvēkiem. Kad šo darbiņu pabeidzām, viņš lepni paziņoja, ka pirmoreiz mūžā redz, kā izskatās atsaldēta saldētava. Es gara acīm iztēlojos, kā viņš jau trešo gadu mēģina atsaldēt savu personīgo saldētavu, kuru tā arī nav atvienojis no elektrības.

23. Aprīlis 2014

martcore @ 22:34: a vot atskaņa kivičs-kvidičs, teiksim

unpy @ 20:41: Ko nu tur vairs.
Apnika man ciba, trūkst te radošā gara, jāpārceļas uz citu vietu, kur izpausties.

anonymous @ 18:10: Kas tie tādi par malačiem, kas sākuši piesūtīt īsziņu ar kaut kādu h... t.i. "lui"?

unpy @ 16:36: Masoni kopā ar Šaolina virsmūku nervozi pīpē stūrī.
Dūlu apmācība sastāv no trim mācību kursiem, kas katrs ilgst vienu gadu:
- Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē,
- Grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību perioda fizioloģija,
- Dūlu prasmes.

kautskis @ 15:45: Aizraujoši fakti
Zināt, kā Nasdaq īsina Starbucks? SBUX. Ja jums negaršo Stārbaksu kafija, varat lepni — un pamatoti — viņiem teikt "Your coffee SBUX!"

martcore @ 12:48: Знайте: лет через 15 ваши дети вас возненавидят. Не за то, что вы страну просрали, а за то, что вы их щас голыми в инстаграм выкладываете.(c)

unpy @ 12:08: Un vispār.
Un vispār, ja es tiktu pie varas, realizētu trīs būtiskas reformas:

1.Atceltu obligāto pamatizglītību.
2.Nodrošinātu bezmaksas augstāko izglītību ar ļoti striktiem iestājeksāmeniem.
3.Aizliegtu tviteri.

10 gadu laikā Latvijā iestātos vispārēja līksme un pārticība.

martcore @ 12:02: ušakovs slepeni apprecējās un slepeni pēc tam izšķirās, skaidrs kāpēc
jo laulības dzīve arī bija slepena jo slepena
bez parolēm sadarbība istabas konspiratīvajā stūrī nebija iespējama, komunikācija ierobežota, jo noklausās, un pat šmucspaini nils nesa ārā tikai pa naktīm, tērpies melnā triko un nolaižoties pa trosi no jumta, bet sievai uz būtiku bija jāiet ar pielīmētu bārdu un jāstādās priekšā kā nikolam oļegovičam fihelšteinam


martcore @ 11:20: vēl, a kāpēc neviens nesaskata vardarbību šahā
lūk, "tornis nosit zirgu"
vai slengā "tornis apēd zirgu"
nevis noraida no laukuma vai ieņem darbnespējas vecumu sasniegušā zirga vietu, bet reāli athujāri līdz letālam iznākumam

kārtīs karaļi sit dāmas, varbūt karaļus uzreiz vaifbīteros attēlot

novusā, atvainojos, ir nepieciešams "izsist zobus". nu ko te vēl diskutēt

spēlējiet visi domino! ryba!!1

indulgence @ 10:55: par krievu genomu - kirilica, gari un garlaicīgi
Nezinu, vai tā pīle, un cik adekvāti žurnālists atreferējis, taču šķita interesanti: Молекулярно-генетические результаты первого в России исследования генофонда титульной национальности сейчас готовятся к публикации в виде монографии “Русский генофонд”, которая выйдет в конце года в издательстве “Луч”. Журнал «Власть» приводит некоторые данные исследований. Так, оказалось, что русские – это никакие не «восточные славяне», а финны. Кстати, эти исследования в пух и прах разгромили пресловутый миф о «восточных славянах» – о том, что якобы белорусы, украинцы и русские «составляют группу восточных славян». Единственными славянами из этих трех народов оказались только белорусы, но при этом выяснилось, что белорусы – это вовсе не «восточные славяне», а западные – ибо они генетически практически не отличаются от поляков. Так что миф о «родственной крови белорусов и русских» оказался полностью разрушен: белорусы оказались фактически идентичны полякам, белорусы генетически очень далеки от русских, но зато очень близки чехам и словакам. А вот финны Финляндии оказались для русских куда генетически ближе, чем белорусы. Так, по Y-хромосоме генетическое расстояние между русскими и финнами Финляндии составляет всего 30 условных единиц (близкое родство). А генетическое расстояние между русским человеком и так называемыми финно-угорскими народностями (марийцами, вепсами, мордвой и пр.), проживающими на территории РФ, равно 2-3 единицам. Проще говоря, генетически они ИДЕНТИЧНЫ. В этой связи журнал «Власть» замечает: «И жесткое заявление министра иностранных дел Эстонии 1 сентября на Совете ЕС в Брюсселе (после денонсации российской стороной договора о государственной границе с Эстонией) о дискриминации якобы родственных финнам финно-угорских народов в РФ теряет содержательный смысл. Но из-за моратория западных ученых российский МИД не смог аргументировано обвинить Эстонию во вмешательстве в наши внутренние, можно даже сказать близкородственные, дела». Эта филиппика – лишь одна грань массы возникших противоречий. Раз ближайшей родней для русских являются финно-угры и эстонцы (фактически это тот же самый народ, ибо различие в 2-3 единицы присуще только одному народу), то странны анекдоты русских о «заторможенных эстонцах», когда русские сами этими эстонцами и являются. Огромная проблема возникает для России и в самоидентификации себя как якобы «славян», ибо генетически русский народ к славянам никакого отношения не имеет. В мифе о «славянских корнях русских» учеными России поставлена жирная точка: ничего от славян в русских нет. Есть только околославянский русский язык, но и в нем 60-70% неславянской лексики, поэтому русский человек не способен понимать языки славян, хотя настоящий славянин понимает из-за схожести славянский языков – любой (кроме русского). Результаты анализа митохондриальной ДНК показали, что еще одна ближайшая родня русских, кроме финнов Финляндии, – это татары: русские от татар находятся на том же генетическом расстоянии в 30 условных единиц, которые отделяют их от финнов. Не менее сенсационным оказались и данные по Украине. Оказалось, что генетически население Восточной Украины – это финно-угры: восточные украинцы практически ничем не отличаются от русских, коми, мордвы, марийцев. Это один финский народ, некогда имевший и свой общий финский язык. А вот с украинцами Западной Украины все оказалось еще неожиданнее. Это вовсе не славяне, как и не «руссофинны» России и Восточной Украины, а совершенно иной этнос: между украинцами из Львова и татарами генетическое расстояние составляет всего 10 единиц.

Ar latviešu ģenētisko kokteili, kurā pietrūkst tikai Austrālijas aborigēnu piešprices, gan viņu aparatūra uzkārtos un nosviltu. :)

Tags: ,
martcore @ 10:12: oņegina vēstule ļeņinam
vot kas tas ir
... )
aizsūti meiteni uz briseli gudrības mācīties, a viņa vienalga kaut kādā mudaku sektā ieperas un pavisam citā valstī
pesec


Tags:
martcore @ 10:03: no kurienes gan ir radies uzskats, ka izklaide obligāti ir kaut kas jautrs
piemēram, filma zāģis arī ir izklaide
un grupas sepultura koncerts
vai jūs esdat redzējuši, ka grupas sepultura koncertā kāds īpaši zviegtu?

chimera @ 09:15: /pendžas intonācijā/ ja kādam sestdienas rītā nav ko darīt, droši var doties pie mums un piedalīties meža talkā. garantēju dafiga darba [jo īpaši privātmāju rajonā, kur pārdesmit metru attālumā no žogiem esošā iedobē var filmēt postapokalipsi] un savu nerunīgo kompāniju.

kopš kaut kur ir pazuduši vietējie mjanmieši [starp citu! pagaidām lielākais sezonas fail bija ieraudzīt, ka budistu karodziņi ir paplosīti un pabalējuši, un visu pārējo ir nomainījusi kārtējā 50. šašlikotava uz kvadrātmetru], vecāķos vairs nav nevienas talkas. porkē?

Tags:
unpy @ 01:27: Labāk.
Labāk viens pats tomēr.

22. Aprīlis 2014

po, posting in random_bullshit @ 22:40:

anonymous @ 22:39: Leja, Liepa, Bērziņš?
"Apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš norādīja, ka tādā veidā šis spriedums ir pretējs pirmās instances spriedumam, kas prasību apmierināja. Pilns spriedums lietā būs pieejams 25.aprīlī, kad to 30 dienu laikā varēs pārsūdzēt.

KM pārstāvis zvērināts advokāts Lauris Leja atzina, ka bijis pārsteigts par šādu tiesas spriedumu. Liepa piebilda, ka šodien lietā bija tikai saīsinātais spriedums, līdz ar to ir jāiepazīstas ar tiesas argumentiem. Pēc tam spriedumu paredzēts pārsūdzēt."

goddes, posting in es_shobrid_lasu @ 19:21: a

indulgence @ 17:14: iz vīriešu diskriminācijas vēstures
Ar interesi šķirstu starpkaru perioda feminisma propagandas izdevumu "Vīrietis un sieviete. Viņu savstarpējās attiecības tagadnes kulturelā dzīvē":

"Kas ir vecpuisis? - Cilvēks, kurš palicis neprecējies zināmā vecumā, kurš pēc savas zemes likumiem pārsniedzis zināmo vecumu, bet nav devies laulībā un dzīvo kā vientulis. Bet tā kā laulība arī tagad ir katras valsts pamats,, kā bijusi jau daudz tūkstoš gadus atpakaļ, top skaidrs, ka vecpuisis jāuzlūko kā niknākais valsts ienaidnieks! (..) Jo nav pasaulē nekā daiļāka un labāka par vīra un sievas saticīgu kopdzīvi savā namā. Kā gan vīrieši var atstumt šo daudzināto laimi?" (Nr.5., 1927.)

Tags:
Powered by Sviesta Ciba