csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

26. Maijs 2017

honeybee @ 07:31: Bet vispār mani reāli pārsteidz tas, ka cilvēki, kas it kā nav pilnīgi idioti, domā, ka "piespiedu ārstēšana psihiski slimiem cilvēkiem" ir lieta, par ko vispār var runāt kā par vēlamu un potenciāli realizējamu rīcību. Tas būtu extermely disturbing pat tad, ja "psihiski slims" nebūtu tik vaļīgi definēts.

25. Maijs 2017

dienasgramata @ 23:54: šis ir interesants teikums: "Krājumā Poētika tuvplānā. Viena dzejoļa analīzes antoloģija publicēti raksti par 19 dzejnieku dzejoļiem, kurus analizējuši un interpretējuši 18 autori. Analizējamo dzejoļu autoru vidū ir Jānis Poruks, Rainis, Edvarts Virza, Arveds Švābe, Aleksandrs Čaks, Veronika Strēlerte, Zinaīda Lazda, Linards Tauns, Dzintars Sodums, Ojārs Vācietis, Monta Kroma, Egils Plaudis, Knuts Skujenieks, Uldis Bērziņš, Amanda Aizpuriete, Arvis Viguls, Inga Gaile u. c."

izskaitot autorus, sanāk septiņpadsmit. interesanti, kas ir tie divi "u.c", kuriem nepietika vietas?

ieraksts @ 20:47: Jāsamaksā discogs rēķins - 42 centi.

Mūzika: Иванов Даун — Sida-la-la
ulvs @ 19:37: Kur lai svin savu punča balli?

ulvs, posting in pajautaa @ 19:09: Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.

svesinieks @ 15:52: #Izaicinājumi #Pateicības
Izaicinājumi - Kā lai saglabā taisnu seju, kad visādi citādi patīkams un, manuprāt, vieds cilvēks iesaka panelim par mediju atbildību Sandru Veinbergu. Maybe its just me - bet man viņa, līdzīgi kā Juris Kaža, šķiet traka un kašķīga sieviete, kam par spīti sasniegumiem žurnālistikā, nevajadzētu ņemt dalību daudz maz cienījamā panelī. Bet ko tad es, es jau esmu tikai tējkanniņa, lūk mans snīpītis un osiņas.

Pateicības - Gaile ar Mākenu vakardien M-parkā noblieza. Īsts ritms un dzeja. Performance satura un formas ziņā ļoti atgādināja Skuteļa un Tvērumu Audumu - tikai tāds sievišķīgi trauslāks un jutekliskāks, galu galā tā ir Inga Gaile, nevis skarbs vīrs no rajona, lai gan liriskā satura ziņā viens no otra neatpaliek. Nekad nebūtu domājis, ka muzikālām dzejas lasījumam var būt tāda enerģija, bez tradicionāli tā dēvētās plūsmas un skaidra ritma. Klavieres un lasījums ir gana, lai tās vairs nebūtu tikai klavieres vai tikai lasījums, kā ūdens un galoda, kas slīd pa apziņas šķautnēm.

Mūzika: krēsla
unpy @ 13:26: Gribu zināt.
Soctīklos ik pa laikam esmu manījis reklamējoties dažādus fotogrāfus. Bezmaksas fotosesijas un tā. Gan jau tālab, lai tiktu arī pie maksas fotosesijām. Kaut kādā brīdī aizdomājos un pat drusku ieinteresējos, pastāstiet man, lūdzu:

1.Cik tādas maksas fotosesijas maksā, apmēram?
2.Kāds ir to fotoattēlu pielietojums?
3.Pazīstat arī kādu vīrieti, kurš ir maksājis par sevis māksliniecisku fotografēšanu?

mako @ 13:03: Par groomingu
Noskatījies šo video, es sapratu, kamdēļ sociālie tīkli ir tik populāra vieta. Mēs te sanākam visi kā mērkaķīši, paužam savas domas, komentējam citus, liekam laikus un šērojam. Tā ir tā pati ieskāšanās.
Es ar nupat, izgāzies kā viens no tiem mērkaķiem uz vēdera, gaidu, kad mani kāds paieskās ar komentāru. Starp citu, šis ieraksts atkārto vakardienas ierakstīto, pie kura mani neviens nepaieskāja - neviena komentāra.

martcore @ 12:56: es protu redzēt, kas notiks nākotnē
ko jūs man jautātu? kas notiks ar mani?

ulvs @ 11:08: Šonakt bija baisākais sapnis. Izčurāju pa uretru abus pautus. Un tētis atteicās vest mani uz slimnīcu, jo bijām Lielajos kanjonos. Tētim patīk Lielie kanjoni. Pamodos turot roku starp kājām.

chimera @ 09:38: esmu sūdīga kapeikpisēja, kas nevar un nevar atprasīt savas mantas, kas aizdotas citiem.

no otras puses, tur tomēr arī ir zināma resursu pišana (šajā gadījumā vietas resursa), jo, ja mantu nespēj savākt mēnešiem ilgi, tātad to arī nevajag, abet mājās nu ir vairāk brīvas vietas.

dienasgramata @ 08:59: DELFI. Pagrieziena punkts dzīvē bijusi arī piedalīšanās konkursā "Miss Bikini 2015", kur Anete uzvarēja un ieguva iespēju braukt piedalīties konkursā Ķīnā. Viņa atceras, ka bijis glaimojoši, ka ķīnieši pievērsuši milzīgu uzmanību, jo apbrīnojuši eiropiešu balto ādu.

samantta, posting in pajautaa @ 01:05: Automatizēti epasti
Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!

masha_nje_vasha, posting in pajautaa @ 00:57: Pieneņu pļava
Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.

24. Maijs 2017

honeybee @ 22:37: Also, šodien uzzināju, ka sievietes kopojas ar lieliem meža kaķiem, pēc tam fiksi nodara to ar savu vīru, iznēsā gan kaķēnus, gan cilvēkbērnus, piedzemdē kaķēnus atsevišķi un atstāj termītu pūznī, un tad tikai dzemdē cilvēkbērnus. Kaķēni izaug un kļūst par lieliem meža kaķiem, kuru skatiens nozīmē nāvi. Tās nav visas sievietes, tikai kaķdzemdētāju meitas, un viņas var atpazīt pēc tā, ka viņas nodarbojas ar homoseksuālām praksēm. Izmantojot no saknēm savītus peņus.

/Evanss-Pričards

gribu_gribu, posting in pajautaa @ 21:34: RAMSTEIN 11.06.17
Sveiki Cibiņi,

Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

Garastāvoklis:: hopeful
panacea, posting in pajautaa @ 20:02: Čīk-čīk-čīkstoša grīda
Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?

martcore @ 19:25: par dotu
feel it

likcepure @ 16:20: Prieks
Biļetes uz Japānu 3. - 20. novembrī ir man kabatā! Tas ir, e-pastā. Tur arī sagaidīšu savus 30.

martcore @ 15:27: par prinčiem un princesēm
pie tevis ierodas princese baltā zirgā
karoče, viņai ir daudz naudas (princese taču), vēl zirgs, un vēl viņa vēlas tevi apprecēt
mēs pieļausim, ka princese ir blonda, vējā plīvojošiem matiem valkīra, nevis tur, kaut kas nestereotipisks
un vienalga nav tas

Powered by Sviesta Ciba