csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

20. Aprīlis 2018

chimera @ 22:44: nē, no tām tēta nedienām latvijā nekāds šovs nesanāk. vecim uz nedēļu tiek iesmērēti bērni, un nu tik būs. a nekas nebūs, visi ar visu tiek galā, spriedzes nav. kādu reizi atmet ar roku un uzcep pelmeņus, cik šokējoši. par spīti tam, ka sievas mānās ar uzdevumu sarakstu. like, "pielikt plauktus un iztīrīt kanalizācijas trubas" ir divi dažādi uzdevumi, un saiklis "un" nepadara tos par vienu.

tomēr jūtu līdzi tiem, kam jātīra žalūzijas. mūsējās pirms kādiem gadiem sešiem m. saņēmās un iestiepa dušā. kopš tiem laikiem tās ir nolemtas pašattīrīties. krāsu vēl nav zaudējušas.

spisok_korablei @ 22:20: Zini, man reizēm vajag aizbraukt ļoti tālu, lai pārietu ilgas pēc mājām. Vienkārši tad esmu prom no visa un visiem, un nav citu variantu, un viss, no attāluma skatoties, liekas smieklīgs un nesvarīgs.

Šovakar šeit dzirdējām labus ielu muzikantus. Nezinu, nekas jau tāds, vienkārši flauta, ģitāra un balsis, bet dziesma bija bez vārdiem, uz na-na-naaa - tāds skumjš, mazliet austrumniecisks motīvs, kas atkārtojās, bet neapnika.

Jūra kaut kur tur, necaurskatāmā tumsā, šovakar velta krastam lamuvārdus. Nez, ko šis šai tādu nodarījis. Dažas sekundes arī man gribas tā. Iekāpt smiltīs un apvilkt ap sevi apli, un palikt tā. Bet tad es pārdomāju.

Gaiss gan silts - ienirsti tajā tiklīdz kā izej pa viesnīcas durvīm. Kad garām pabrauc taksis, tu nodomā, ka droši vien kāds dodas uz lidostu.

ulvs @ 19:40: Manuprāt, apvainoties vai dusmoties uz lj user gnidrologs ir lieki. Ilgstošs mīlestības trūkums iztukšo un notrulina.

ulvs @ 18:50: My name is David Buckel and I just killed myself by fire as a protest suicide. Ja kas, viņš bija LGBT tiesību advokāts.

ulvs @ 18:38: Slīzija iz Coil bēru ceremonija Taizemē.

dienasgramata @ 16:05: DELFI. Jaunās māmiņas mājvietā atrod šļirci, karotes un aizdomīgu vielu

chimera @ 15:45: noteikti, ka ir cilvēki, kas ārkārtīgi priecāsies par šo faktu, noteikti ir tādi, kas par to bēdāsies. bet nu beidzot latvija kaut kur pirmajā vietā! un es vienmēr esmu teikusi, ka latvijas dvīņumāsa eiropā ir čehija.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211802050471583&set=gm.10155074045406511&type=3&theater

/es gan to traktētu nevis kā feminisma noliegumu, bet gan kā lielāku iespēju norauties pa purnu par to, ka neesi bez ierunām, vienmēr, visur solidārs ar savu dzimumu.

vēl patīk šī bilde )

vistu_zaglis @ 14:48: Es visādi mēģināju izdomāt, kā jums šito pēdējās dienās notiekošo ahtungu pastāstīt, bet sapratu, ka vienīgais veids ir vienkārši iepeistot parediģētu sarunu.

Tātad, tiek taisīts makets, kurš netiks drukāts, vienkārši sūtīts cilvēkiem e-pastā. Kaut kādā brīdī pacientu priekšniecībai rodas ideja, ka kā būtu, ja viņš būtu apaļš. Un fons būtu balts. Ja šis makets būtu balts aplis uz kura ir teksts. Ieklausieties, mirkli apstājieties un padomājiet par to. E-pastā atsūtīt bildīti/pdf-u, kas ir balts aplis.

Apdomājāt, ja? Nu tad lūk. PV == projvade, VZ == vienmēr jūsu VZ.
Daudz burtu )

Garastāvoklis:: Smadzeņu iekaisums
Mūzika: The The / Voidy Numbness
unpy @ 15:15: E-pastu sastādīšanas meistarības vērotāja piezīmes.
Ir spameri, kuri ar gadiem paliek mīļi. Pie viņiem pierod. Ne pārāk uzbāzīgi, taču ar individualitāti un gana regulāri, lai viņu ziņas pamanītu. Pēc vairāku gadu cītīga darba varu teikt, ka manu sirdi ir iekarojuši Biznesa Informācijas Centrs, ja ziniet Ināru Šmiti, nododiet siltus sveicienus, tiešām viņus apbrīnoju, ikkatrs viņu e-pasts ir īsts mākslas darbs: )

dienasgramata @ 13:58: no paziņojuma presei: Rīgā uzstāsies Tonija Blēra bijušais preses sekretārs

chimera @ 12:39: beidzot auto noderēja ekstremālā situācijā!

desmitos no rīta* uzklāju uz sejas mālus, lai 10 min vēlāk konstatētu, ka ūdens vairs nav. mums te jau otro nedēļu iet vaļā vērienīgi ūdensvada remontdarbi ielas garumā, un ūdens atslēgšana ir pierasta lieta, bet šoreiz viņi pamanījās iztikt bez brīdnājuma. izrādās, ka ar mitrajām salvetēm mālus nost īsti nevar dabūt, un, atteikusies no rīgas ūdens piedāvātās cisternas /kam man vienai tādu?/, kā arī nopriecājusies, ka izvēlējos rozā mālus, kas no attāluma vismaz aptuveni saplūst ar sejas krāsu, nogādāju sevi uz sporta kluba spa zonu. un pēc tam arī uz brokastīm terasē, jo sarķenes pretīgajā krustojumā bija saskrējušās divas dāmas, un nolēmu pagaidīt, kamēr viņas kāds novāks. tagad tikai jāatceras, kas bija tas, ko es šodien taisījos darīt. strādāt, vai?

*dzīve ir pārāk laiska, ja izvelšanās no gultas desmitos no rīta darba dienā ir regulāra prakse

Mūzika: https://8tracks.com/desvath/hard-rock-rocked-harder-than-you

19. Aprīlis 2018

dienasgramata @ 22:37: DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

ulvs @ 20:29: Šogad alternative.lv gada balvas videoklipu jomā bija liela konkurence. Grupām Plastic Dummy un Laime Pilnīga bija kvalitatīvi videoklipi. Taču mūsu videoklips izrādījās esam pārāks. Pics or it didn't happen.

martcore @ 19:10: da labi, viņi tur visi tādi diezgan dzīvespriecīgi izskatās

lenorad, posting in pajautaa @ 14:52: Acu ārsts
Sveiki! Vai varat ieteikt labu acu ārstu centrā, vai Dārzciema tuvumā? Cik aptuveni maksā vizīte?
Paldies!

chimera @ 09:58: noskatījos tātad adore/perfect mothers.

internetos daudz brēcienu par neētismu, un tikpat daudz brēcienu, ka apgrieztā dzimumsituācijā brēcienu nebūtu. gan jau tomēr, ka būtu: man ir grūti iztēloties, ka uz urā aiziet filma, kurā divi bērnības draugi saiet kopā katrs ar otra meitu un dzīvo laimīgi līdz mūža galam.

vēl tur daudziem ir neticības moments, kas man nekādi nerodas. man pašas māte jau padsmit gadus ir laimīgi precējusies ar 10 gadus jaunāku vīrieti, kas nēsā viņu uz rokām, un no mezalianses mati stāvus neceļas.

neticības moments man ir cits: kā var tik daudz dropēt, tuvojoties 50, un saglabāt tādu formu? /pareizā atbilde ir, protams, ka nekā/

mana personīgā problēma ar šo filmu ir: kā var izturēt tik laisku dzīvi un nenojūgties? kā var dzīvot mājā pie jūras un caurām dienām neko nedarīt? un vai man ir kāda neiroze, ka man diendienā vismaz uz kādu stundu ir jānolien pastrādāt, lai būtu piepildīta sajūta? lai gan cilvēki, iespējams, teiktu, ka mans darbs nav nekāds darbs, un viņiem būtu taisnība, jo jūtos visnotaļ izklaidēta.

Tags:
martcore @ 00:16: Президент Уганды Йовери Мусевени призвал своих сограждан отказаться от орального секса и пригрозил законодательно запретить его, пишет Daily Mail.

Во время одного из своих публичных выступлений Мусевени решил «предупредить народ Уганды о неверных практиках, поощряемых и продвигаемых всякими чужаками».

«Одна из них то, что они называют оральным сексом. Рот — для еды, а не для секса», — заявил Мусевени.
------------------------------------
pēc šādas loģikas vajadzētu cilvēkiem arī aizliegt skūpstīties

18. Aprīlis 2018

likcepure @ 19:09: Idille
Man ne pārāk patīk iet veikalos, kuros ir ļoti aktīvi un pārspīlēti laipni un/vai tādā nepatīkamā veidā familiāri pārdevēji. Viens no tiem ir, piemēram, Barona centra "Idille". Bet šodien parastā aktīvā džeka vietā bija kaut kāds garmatains hipijs, kurš pienāca man klāt un teica: "Jūs kaut ko meklējat? Vispār preces mums ir izkārtotas augšējos plauktos, apakšējos plauktos ir noliktava." Nu, labi, ok, atvainojos, nebiju sapratusi, kur beidzas augšējie plaukti un kur sākas noliktava. Kad maksāju par pirkumu, viņš izrādīja acīmredzamu neapmierinātību par to, ka manai kartei nestrādā bezkontakta norēķini, un pēc tam piebilda (mana karte ir drusku! ielocījusies): "Jums jau tā karte arī ir salocījusies gandrīz 45 grādu leņķī." Labi, tagad gribu atpakaļ to aktīvo džeku, kurš saka "divi eiriķi".

cetrasbumbas, posting in pajautaa @ 17:36: maņas un sajūtas
Lūdzu, lūdzu atsaucību!

Vai maņu orgāni un sajūtu orgāni ir viens un tas pats? 
Mulsina teikums no psihol. grāmatas, ka sajūtas rodas ikreiz, kad stimuli aktivizē kādu no maņām.


unpy @ 17:24: Dienas prieks.


Powered by Sviesta Ciba