csm

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

22. Februāris 2018

mako @ 15:52: dlvr.it
Biki patestēšu automatizācijas servisu dlvr.it. Ja strādā, tad šim postam jāuzrodas arī manā Facebookā un Twiterī.

chimera @ 15:25: okz, -20 vai cik tur bija naktī šim aķim laikam ir nepaceļama temperatūra. kā smejies, gribēju vnk izvizināt auto līdz tālākm benzīntankam un uzpildīt arktisko dīzeli. nāksies pagaidīt. nez, varbūt vispār ieziemot auto uz kādu nedēļu, kamēr nekļūs vismaz -10 silts? jo īpaši ņemot vērā to, ka avāriju skaits ierastajos maršrutos lec debesīs. īsti nebrīnos, jo vakarvakarā, braucot mājās, a) mani vairākkārt brutāli apdzina uz krustojuma (srsly, džeki, es braucu pagriezienu ar trešo ātrumu, ko vēl jums no manis vajag?), b) man gandrīz iebrauca tieši purnā lohi, kuri nejēdza normāli veikt apsteigšanas manevru, c) lohs aizbrauca taisni no pagrieziena joslas, d) lohs uz velosipēda brauca zigzagiem pa pretējo joslu. tumsā. bez atstarotājiem.

kā smejies2, ejot kājām, sals nav jūtams vis-pār.

mako @ 10:00: Ceremonijas.
Njā... Nākošā varētu būt gada labākā proktologa apbalvošana.

iive, posting in pajautaa @ 01:13: Kaķis ārdās
Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?

21. Februāris 2018

ulvs @ 22:45: izcilas Lovkrafta audiogrāmatas
Ar amerikāņu psiholoģisko tumšās/savādās literatūras rakstnieka H.P.Lovkrafta darbiem iepazīties nekad nav par vēlu, tāpēc visiem ļoti iesaku tieši šī autora lasītās Lovkrafta audigrāmatas, un visvairāk man patīk tieši šis darbs - "At the Mountains of Madness". Stāsts par bariņu zinātnieku no Masečūsecas štata Miskatonic universitātes Arkhamas pilsētā, kuri aizlido uz Antarktīdu ar mērķi veikt plaša apjoma arheoloģiskus pētījumus. Taču stāsts negaidīti pārvēršas lēnā, intriģējošā psiholoģiskā saspensā, zinātnikiem uzduroties iepriekš neredzētām svešas, iespējams, ļoti, ļoti senas dzīvības pazīmēm dziļi zem Antarktīdas mūžīgā sasaluma slāņa. Un vēlāk - atklājot Megalītisku pilsētu, kas slēpjas ieskauta nepārvarami augstim kalniem. 

Neuzkrītoši transatlantisks britu akcents un ļoti īpatnēja, taču patīkama balss tiešām piešķir literatūrai vairāk, nekā es spēju jebkad iedomāties. Tā ir pirmā no daiļliteratūras grāmatām par tēmu Fermi paradox (4nc13nt 4l13n5), un Lovkrafts (protams, varam debatēt par to, ka tomēr viņa priekštecis Edgars Alans Po) ir pirmais no (kaut cik) populārajiem rakstniekiem, kurš rakstījis par tik tumšām, filosofiskām un cilvēcei vienmēr svarīgām tēmām, kā iepazīšanās ar absolūti svešo, prātam neaptveramo (tādā līmenī, ka prāts parasti apstājas un sāk tīties atpakaļ) un beigu beigās "vai mēs vispār vēlamies noskaidrot, kas ir šie briesmoņi, ar kuru esamību esam iepazinušies? (kura mūs ir satricinājusi līdz jebkādas ticamības zudumam par to, ka realitātes matrica nav sabrukusi)".

[info]anrys, noteikti iečeko kaut kad! Varbūt labāk sākt ar šiem stāstiem - "Call of Chtulu" (lieki komentēt) vai manu mīļāko "Shadow over Innsmouth" - par to, kā kaut kāds izmeklētājs darba sakarā apmeklē kādu mazu un senu, taču savulaik (zelta pārstrādes rūpnīcas dēļ) bagāto Masečūsecas zvejnieku ciemu un, saskāries ar tās jocīgo, brīžiem pretīgo vidi un šad tad fiziski "malformed" pilsētiņas iedzīvotājiem ("fish like facial features", "skin with a scaly appearance), palēnām sāk atklāt tās lielāko noslēpumu, kas saistīts ar the old ones dievību Dagon


_raagas @ 20:31: Mubarak Ali Khan
Sham Chaurasia gharānas balss no Pakistānas:

Mubarak Ali Khan - rāga shahana kanada

Mūzika: Mubarak Ali Khan
Tags: , , ,
ulvs @ 15:47: Mēs visi patiesībā esam totāli diletanti- daži vairāk, daži mazāk. Lai kaut ko izprastu vispirms ir jābūt attiecīgam skata punktam. Pēc tam tik var dirst. Labi, ākstos, dirst var un vajag vienmēr. Shitpost is content too.

ulvs @ 13:43: Šorīt līdz 06.00 spēlēju divas savas tīņu dienu vienas no mīļākajām spēlēm: Might and Magic 6 un 7. Tā kā 6. daļu savulaik vairākkārt izspēlēju, vakar ilgāk sanāca spēlēt, kā arī šodien esmu nolēmis turpināt tieši 7. daļu, ko līdz šim nav sanācis izspēlēt. Ja nezinat, kas tā ir, šeit būs ģeniāls review par 6. un šeit par 7. daļu. Beidzot kāda videospēle, kas patiesi silda sirdi. 

Ak jā, pamēģināju Underrail. Izskatās pēc kompetenta materiāla ar labu literāro pusi. Mani mazliet atgrūž pārāk izteiktā pimpjsūkāšana pirmajiem Fallout (I mean, use your imagination, bitchez). Ceru kaut kad turpināt.


unpy @ 13:30: Kultūras vērotāja piezīmes.
Par kultūru 1925. gadā:chimera @ 11:31: nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.

unpy @ 10:55: Korupcijas skandālu vērotāja piezīmes.
Korupcijas skandāli augstākajos varas ešelonos drausmīgi grauj valsts tēlu, ir bezkompromisa cīņa pret valsts neatkarību un viens no hibrīdkara paveidiem, ar ko naidīgās lielvaras cenšas pārņemt varu reģionā, skaidra lieta - http://www.delfi.lv/news/arzemes/izraelas-policija-iesaka-izvirzit-netanjahu-apsudzibas-korupcija.d?id=49742747

ulvs @ 02:14: Things to do in life:
x) get a haircut
y) get new pussy

ulvs @ 00:34: Saderam, ka, kad viņa bērni uzmetīs tēti Marju (literally meaning "source to imitate/follow") Alī Hāmenejī, Irāna no *normālas* valsts kļūs par kārtējo Middle Eastern shithole. Saderam uz jebko.

ulvs @ 00:10: Kāpēc tādai žurnālistei ļauj uzdot jautājumus tik svarīgā intervijā?  Un kas tie par stulbiem jautājumiem par medniekiem un automātiem (runa taču par Krievijā uzņemtu bildi - krievijā visur ir kalašņikovi)? Es to darbiņu izdarītu par lētāku naudu un ar izteiksmi, haha! Iemācies runāt, izrunāt vārdus, nenopūsties, nerūkt improvizācijās, utt., tu taču tajā mirklī esi publiska persona. 
Vienīgais, ko vēl varu piebilst, ir tas, ka šķita, ka Rimščiks gandrīz visu intervijas beigās par Kamčatku sameloja - tas šķiet vairāk vai mazāk obvious, jo tajā brīdī (23:55-24:55) ļoti mainījās viņa runas manieri - no pārliecinošiem apgalvojumiem viņš pāriet uz "teiksim", "tā teikt", un šos vairākkārt vārdus atkārto teju pus minūtes ietvaros. Lai gan vispār grūti spriest, jo neesmu redzējis iepriekš, kā viņš sevi pasniedz intervijās. 


20. Februāris 2018

ulvs @ 22:32: pie visa vienmēr vainīgs krievs, teica politiķis zemniekam
Dārgie trauki, es dažādu iemeslu dēl LR iekšpolitikas jomā patiesi sūkāju. Tāpēc, lūdzu, deducējiet šeit kāds manā vietā, ko tas nozīmētu, ja pieņēmums par to, ka Ārlietu ministrija mums šajā postā melo, ir patiess - kurš ir atbildīgs, kuru mums jāsit krustā, un, ja ne krustā, tad uz kuru pusi mums jāskatās vismaz?!
Būšu mūžam pateicīgs (atbildēšu uz visām tavām inquiries par ne-ar-LR-politiku-saistītām-lietām). Un vispār kā lai sevī izraisa spēju paskatīties uz to visu un uztvert to tik nopietni, kā es uztveru citas valsts politiķus (atskaitot kaut kādus no Krievijas u.c. zināmām "austrumu" valstīm). Es kaut kad ap "Kalvīša laikiem" (divtūkstošo vidus) vienkārši sevī to visu "izslēdzu". Turpināju kaut cik interesēties šai ziņā par ārvalstīs ("nozīmīgajās") notiekošo, taču ne LR. 


ulvs @ 21:59: Aizsardzības ministrija brīdina - pret LR Krievija izvērsusi masu (dez)informācijas kampaņu.

ulvs @ 21:54: iz feisbuka
Skaistākais un patiesākais/pamatotākais, ko esmu dzirdējis par savu mākslu (kā arī mākslu vispār), ir apgalvojums: "Man tu nepatīc kā cilvēks un tāpēc arī man arī nepatīk tava māksla." No tā izriet t.s. "mākslinieka dilemma, viņa mākslai kaut kādu iemeslu dēļ esot limitētai relatīvi šaurā vidē (piem., mākslinieks, kā repertuārs ir latviešu valodā)".

Apgalvojums ir pamatots ar sekojošo ideju: tā kā LR cilvēku skaita ziņā ir niecīga, tad arī mūzikas/mākslas scēna(-as) ir niecīga(-s), līdz ar to tavu mākslu un beigu beigās arī tevi patiesi var nogalināt šis hipotētiskais vientuļais kritiķis (ar nosacījumu, ka viņš stāv pie milzīga rupora) vai arī kritiķu grupa, kam/kuriem tu, teiksim, nepatīc kā personība. That said, tas neattiecas uz mani tiešā ziņā - atzīšos, tieši no kritiķu puses neesmu saņēmis nevienu sliktu vārdu par savu mākslu (vienmēr ir bijis pretēji). Taču es neesmu viņus iemācījies uztvert nopietni - liekas, ka labie vārdi ir liekulība (neesmu vienīgais). Tāpēc arī cilvēkam pašam jāceļ gaisā sava aste. Saprātīgi, taču pie katras izdevības.

malvine_truse @ 21:08: Neatkarīgi no manas personiskās pieredzes ar I.R. sakiet, dārgie lasītāji, kādas ir jūsu domas par šo -


Poll #21160
Open to: All, results viewable to: All

I. Rimševičs

View Answers

Vainīgs (pēdējo dienu notikumu kontekstā)
6 (40.0%)

Nevainīgs (pēdējo dienu notikumu kontekstā)
9 (60.0%)unpy @ 20:37: Ideoloģijas vērotāja piezīmes.
Turpmāk ņemiet vērā, ka vēršanās pret Rimšēviču ir vēršanās pret Latvijas valsti. Būtu jaukāk, protams, ja tiktu publicēts pilns to personu saraksts, vēršanās pret kuriem ir vēršanās pret Latvijas valsti, lai neviļus nesanāk, nosaucot kādu par muļķi, kļūt pretvalstiskam, taču jāsāk ar mazumiņu, pareizi ir.

ulvs @ 20:19: Jau 2. stundu Splendidā skatos kkādu blacksploitation žanra k/f par ģeniālu "kneegrow" (mīlu šo vārdu) matemātiķi, kura werkoja NASĀ rasistisko 60to sākumā. Jūtos ekstra pašironiski. Tipa to mums dāvā ASV vēstniecība Black History mth ietvaros (tas nebij rudenī?).

Powered by Sviesta Ciba