Crystal Tears
11 Marts 2015 @ 20:36
 
čau, Līga! Kā tev iet? Ko dari? Nāc atpakaļ cibā spēlēties!
 
 
Crystal Tears
07 Marts 2014 @ 20:01
how cute are you :D  
You got: Wickedly Cute!

You’ve got a mischievous streak that’s so cute it often makes others blackout from happiness. You’re sassy, strong, and not afraid to try new things. Luckily, you’re so cute that you can totally get away with all of the naughty things you get up to.
 
 
Crystal Tears
24 Februāris 2014 @ 23:49
man raksturīgi  
no visas Krēslas mana mīļākā aina ir, kur New Moonā Edvards ir pametis Bellu tikko kā un viņa sēž savā istabā, sāk skanēt Lykke Li - Possibility un viņa nekustīgi sēž, un blenž ārā pa logu kaut kādu pusgadu. Kad es to lasīju grāmatā, es visu vakaru raudāju bez apstājas.

Tās sāpes ir dievīgas.
 
 
Mūzika: Lykke Li - Possibility
 
 
Crystal Tears
19 Februāris 2014 @ 21:26
 
Lil Jon feat LMFAO - DRink!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

parasti man riebjas tādas dziesmas, bet kaut kas ir šitajā tik agresīvs, ka man vnk gribas baurot nejēgā līdzi :D un, protams, dzert un tad dejot ar sienu! :D
 
 
Crystal Tears
30 Janvāris 2014 @ 12:20
the xx  
"Our Song"

All I have, I will give to you
And at times when no one wants to
I will give you me
And we'll be
Us

All I have, I will give to you
And at times when no one wants to
I will give you me
And we'll be
Us
And there's no one else

That knows me
Like you do
What I've done
You've done too
The walls I
Hide behind
You walk through
You just walk through

Well I know all the words
Didn't take you apart
You know I know you're hurt
I want to mend your heart
If you're broke down
Why don't you tell me from the start
You know I know you're hurt
I want to mend your heart
And there's no one else

That knows me
Like you do
What I've done
You've done too
The walls I
Hide behind
You walk through
You just walk through
 
 
Crystal Tears
10 Janvāris 2014 @ 10:43
 
joprojām man all time mīļākais un skaistākais video liekas lana del rey - blue jeans. tas melnbaltais asais palēninājums ir ļoti tuvs manai sirdij
 
 
Crystal Tears
08 Janvāris 2014 @ 12:04
 
4 mēneši bez cīgām un esmu atguvusi oktāvu
 
 
Crystal Tears
18 Decembris 2013 @ 00:08
 
no matter what you say.. uz kādu laiku starp mani un Patriku kaut kas bija. neviens cits to droši vien nepamanīja, jo tanī vasarā jau mēs strādājām pārsvarā divatā vai trijatā.
Pēc 10 gadu kopdzīves viņš vairs nevarēja izturēt Entonija smacējošo, kontrolējošo mīlestību, bet viņam arī nebija, kur iet un ar ko parunāt tajā laikā. Es biju vienīgais cilvēks tuvumā. Katru dienu no pusseptiņiem rītā strādājām kopā, vēlāk viņš veda man pusdienas no tuvējā veikala, un tā mēs kļuvām par patiešām labiem draugiem (jo viņš veda man garšīgas pusdienas :D). Nezinu, kā tas notika un kāpēc, jo man viņš vienmēr bija tikai draugs (kurš, es zināju, agrāk vai vēlāk pazudīs)..
bet to vienu reizi, ka es tev saku, viņš mani gandrīz nobučoja. Mēs kopā gatavojām brokastis viesiem un par kaut ko jautri tērzējām, kad pēkšņi viņš jokojoties pienāca tik tuvu un sagrāba manu seju savās plaukstās un... (teica:" I'll bite your fucking head off!" :D)
es ļoti nobijos un samulsu, jo viņš man gandrīz nekad nepieskārās un tas viss notika tik strauji... un tajā mirklī kaut kas noklikšķēja.. viņš redzēja mani, un es redzēju viņu...
for a brief moment we saw each other without our masks.. tad viņš pamanīja izbīli manā sejā un atlaida mani (ne jau no darba, bet vienkārši palaida vaļā :D).. Pēc tam mēs ļoti samulsuši turpinājām servēt brokastis...


Ja vien viņš spētu nomest to masku... viņš redzētu to, ko redzu es (domāju, ka arī Ento to vienmēr ir redzējis viņā), nevis to, ko redz viņš pats vai visi citi.
tāpēc es viņam toreiz patiku, jo viņš zināja, ka ar mani var būt viņš pats. nav jāizliekas par draugu visai pasaulei.
gandrīz vai gribas kādu dienu aiziet uz "Gāpunktu" un pateikt acīs viņam, ko es par viņu domāju. Ne jau par viņa fasādi, bet atgādināt viņam, kas un kāds viņš ir iekšā. Man liekas, ka viņš kārpās pa dūņām un netiek ārā no sava purva, jo viņam nav īstu draugu. Viņi visi spēlē tādu teātris. Don't get me wrong, man ļoti patīk teātris. bet ar draugiem nav jāspēlē teātris (ja vienīgi jūs esat aktieri pēc profesijas un kopā spēlējat lugā :D)

un man... man ir supermena sindroms. es gribu izglābt visu pasauli. es gribu, lai visi būtu laimīgi. un es to uztveru tik pārāk personiski. dažreiz man liekas, ka tikai es redzu visu, kā tas patiesībā ir un uz ko tas viss iet. un ka tikai manos spēkos ir palīdzēt izglābt. zinu jau zinu...
 
 
Crystal Tears
14 Augusts 2013 @ 23:55
 
p.s. vakar aizgāju laicīgi gulēt ap 8 un pamodos 22.45 no tā, ka kierans ar isabelu drāzās un viņu gultas rāmis ritīgi sitās pret manu sienu :D bet nu tā vairāk nekādus skaņu efektus nedzirdēju. un viņi diezgan ātri pēc tam beidza un kierans aizbrauca mājās.
 
 
Crystal Tears
21 Aprīlis 2011 @ 16:52
Man laime, tev prieks :D  
hehee
Kaa man patiik buut! cik uubersupertruperduperforshi ir buut! apzinaaties, ka tu esi savaa vietaa un pareizajaa vietaa! un ka taa vieta ir tik skaista un laba.
 
 
Crystal Tears
19 Aprīlis 2011 @ 16:45
dienas galvenais kvouts  
Eksperimentējot ar apreibinošām vielām, Zbigņevs secināja, ka neliels čūskas kodiens droši vien ir veselīgāks par piektdienas kodienu Kazimira garažā
 
 
Crystal Tears
18 Aprīlis 2011 @ 23:26
Ruairi  
Rorijs Rorijs Rorijs Rorijs Rorijs Rorijs Rorijs

man ir springtime konkreeets un man ir ceriiba pirmo reizi peec 4 gadiem!
peec 2 ned buus update, jo vinjam ir jaadodas tripaa paraadiit vienam draugam sho vareno zemi.
kaa lai nesafanojas tik nenormaaliiigi un kaa lai to neizraada? :D

šovakar runājos ar Paulu atkal un viņa teica, ka lasīja Osho grāmatu Maturity un tur bija rakstīts par 7 gadu cikliem cilvēka dzīvē. Un no 21 - 27 ir tas, ka negribas īpaši stabilitāti, gribas kā hipijam vazāties pa pasauli un tā tralalā.

bet vispār šitais ir kaut kāds konkrēti dīvains laiks. jo es esmu tāda apmulsusi un visi man apkārt arī tādi paši, īsti nezina, ko grib darīt, kur pārvākties un vai vispār pārvākties. un tādā garā. ritīga it kā neizlēmība. es esmu nolēmusi vnk pagaidīt, bet es jūtu, ka šis ir viens no brīžiem, kad you gotta take some action to make it work. kaut kad šonedēļ vai nākošnedēļ man arī jāatrod jauna istaba.

the killers night. for reasons unknown.
ok, lind buus tulit majaa, jaaiet guleet.
buchas visiem, viss ir kruta, yoooo
 
 
Mūzika: the killers - when you were young/ this river is wild
 
 
Crystal Tears
11 Aprīlis 2011 @ 16:31
quoting Ville Hermanni Valo  
peace and love and vegetables and keep on worshipping Satan :D
 
 
Crystal Tears
11 Aprīlis 2011 @ 15:17
rabbitozaurs :D  
tātad es marinēju drumstickus ar cukini un šodienas dziesma ir tik superīga :D tieši tas, kas vajadzīgs, ēst gatavojot.


 
 
Crystal Tears
11 Aprīlis 2011 @ 14:40
only in Ireland  
šodien te ir fantastisks laiks vnk. :D
vakar bija kādi +18 grādi ārā, šodien arī varētu būt tāpat un spīd saulīte, bet tas netraucē pa vidu sākt arī snigt sniegam :D:D vnk amazing.
šitos laikapstākļus es arī mīlu :D un Linda ar riteni aizbrauca :D
 
 
Mūzika: dārgais Artur Pirožkov - Plač, djetka
 
 
Crystal Tears
07 Aprīlis 2011 @ 21:28
hahahaa es miilu to klipu un dziesmu :D  
http://www.youtube.com/watch?v=OyxNgnQ9m30
 
 
Crystal Tears
07 Aprīlis 2011 @ 18:55
rich bitch  


man ļoti patīk home designs, kuros daudz izmantots koks, bet no otras puses man negribētos izcirst pusmežu, lai iekārtotu sev māju... ko darīt? vnk iet dzīvot mežā? :D 
 
Crystal Tears
05 Aprīlis 2011 @ 22:12
 
yooo!!! vakar mees ar kristiini atkal izcepaam siera kuuku. tik smuku.. un shitaas kuukas deelj es tikko pieregjistreejos deviantartaa, jo es vnk nezinaaju, kaa savaadaak ielikt to kuukas bildi :D:D peace on you. un shodien mees cepaam friciishus ar meatballiem (kotleteem), bet tos mees nenofocheejaam :D pardonchiki djevushka, gdje maji roli? es neatceros, vai rakstiju jau, bet anyways pagashnedeelj mees bijaam hottubaa.


 
 
Garastāvoklis:: chipperiigs
Mūzika: shakira - give it up to me
 
 
Crystal Tears
05 Aprīlis 2011 @ 12:08
 
haaaaaaaaaaaaahahahaa
es shoriit iegaaju dushaa, peec tam vel uzliku sejas skrubi, tad uzliku sejas krēmu un beigās domāju - ai, kamēr es te pa māju šiverējos, uzlikšu uz pumpām to aizmālējošo zīmuli. tā nu es randomā pa visu ģīmi sazīmēju svītras un punktus. tralalaa te sēžu pie daķa, kaut kas zvana pie durvīm. pastnieks. un turklāt zvanīja divreiz. es attaisu durvis un viņš tā uz mani paskatījās kā uz retardu :D a man ta pooo, es neko, savācu to Jura vēstuli un nāku atpakaļ augšā. ieeju vannas istabā, paskatos spogulī. haaahaaa :D
 
 
Garastāvoklis:: aaaaaaaaaaaaaaahahaaa
Mūzika: Tuvan throat singing
 
 
Crystal Tears
02 Aprīlis 2011 @ 16:54