[Dasein]

Posted by [info]chi on 2006.02.01 at 22:25
skaitu visu, kas vien iespējams.-mēnešus, tabletes, plaukstas, smaidus, atvilknes un peļķes. varbūt baidos no iespējas tikt aizmirstai un atskaitītai. no elpošanas. no mīlestības.
atgriežos pagātnē.papriecājos, pašiverējos un tikpat raiti atlecu še pat atpakaļ. un nopūšos, cik gan jauki, ka esmu bijusi tik stipra, lai piedzīvotu to, kas tagad manā pagātnes ceļasomā. tik sasodīti patīkami apzināties, cik gan spēcīgi un neatkarīgi cilvēkveidīgie spēj būt, ja liktens' spiež. un CIK neatlaidīgi. un "rōōzā". un brīvi... un pateicīgiem mums vajadzētu būt. bet mēs neesam. un man vienalga.
es satiku acis, kuras nenogurdina. melus, kuri dedzina. apskāvienus, kuri nomierina. skūpstus, kas vieno. sāpes, kuras saēd. domas, kuras spīdzina. smieklus, kas aizrauj elpu. spēku, kuram nepretojos. viedokli, kuru pieņemu. es satiku mīlestību. sen. bet tā vel jauna. nenosakāma vecuma, derīguma termiņa un dzīvesvietas. nenopērkama. neaprakstāma un dziļa. un līdz ar to dziļi dzīvojama. īsta. un mūžīga. ik mirkli.
laiks nepastāvēja. it nekas neeksistēja, izņemot mūs. aizvēru acis. dziļi ieelpoju. pieskāros. un viss, ko man šajā brīdī vajadzēja, bija tepat. izbaudāms. manis gaidošs. brīnums. mans brīnums.
gribu sastapt pakāpienus, kad tie spēs izkust, sirdis, kad tās tā pa īstam varēs salauzt..gribu redzēt mākoņus, kad tie spēs mainīt savu agregātstāvokli un kļūt lipīgi. lipīgi un salātzaļi. tik daudz gribu. bet tik maz man lemts būs piedzīvot. bet varbūt daudz?...
es pasmīnu. un atvados.

Reply to this entry:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.